Přečtěte si novou povídku Art of Living!

Září 2009

Hodně new Srek!+Omluva!

30. září 2009 v 19:14 Blog a moje kecy
Jak jistě vidíte...hodně mi tady přibívají Srka...Dnes např: peťa...NO udělám vám diplomky až bude čas...nebojte...A jsem moc ráda, že mi takhle mocinky přibíváte!
A sorry lidi...Já do soboty no nemůžu na komp...takže tu nebudou články...moc slrry...snad to beze mě vydžíte...Tak zase papík lidičky!

Tak nic!

30. září 2009 v 16:41
Tak žádný článeček...Sorry...Nestíhám!

Moji vysnění Breyeři

30. září 2009 v 15:55 Blog a moje kecy
Já vím, že tento článek má asi hodně blogů, ale také bych vám chtěla ukázat jaké Bh...Ikdyž třeba neznám jejich jména bych opravdu chtěla...A plsky nedovte se, že jich bude tak hodně:-D A plsky pokud o někom víte, že jde sehnat napište mi do komentů, ale pokud tu budou ti kteří jsou u Appy tak o těch vím, že jdou sehnat:-)!Jinak pak vás zase půjdu oběhnout Srka...A potom možná ještě další článek...Dám sem fotečky :
Klikni pro celý člýnek

Třídění SRek!

29. září 2009 v 16:25 SRka
Tak rychle!Stačí jen když každé Srko dá do komentů smajlíka podle jeho nálady!
To úplně stačí!Jo a jeto do 8.10. do 10ti hodin:-D
Rychle vás oběhnu a dnes dost spěchám!
tak pá lidičky'

Novinky 28.9.

28. září 2009 v 14:42 Dny na ranchi
Blog : Tak dneska jsem přidala 1 článeček a toto asi také bude poslední dnes...Ale Srka!Brzy bude třídění tak si pšipravte!
Breyeři : Mojí se velmi dobře!Až na 1 ´koníka!na leu!je jí pořád hůř a hůř...Opravdu se bojíme aby nepotratila...už jen leží..A smutně kouká...Ani nejí...A Spierit okolo ní poskakuje..On a ještě Brown chery josu jediný s kým chce mluvit.Tak uvidíme...ještě jenom někdy řekne otrávený komentář k veterinářovi a to je vše....Tak snad to bude dobré...
Schleichové : Vše je při normálu!Ale fakt musí být pořád v krabici což mě štve..Ale co s tátou nadělám...
Zaměstnanci : Náš veterináš tedy obskakuje leu...Snaží se na ní být milý ale ona na něj ne...KylieZase dnes pečlivě s koníkama trénovala a teď kjsou na vyjížďkách...
Já : Mám se docela dobře až na dráždivý a hnusný kašel... a rýmu!!!
tak pá lidičky

Díky!

28. září 2009 v 12:58 Blog a moje kecy
Jů!za to chvilku 4 komenty...díky...
Tak jsem zkusila spřátelit pár lidí...uvidím jak to dopadne...Tď ale musím ven...A pka sem zase příjdu...
Ale Srka ještě pořád přijímám!A plsky hlastne se do soutěže...díky lidi!
Dnes by tu měl být ještě min 1 článeček...tak díky lidi:-)

Ach jo!

28. září 2009 v 12:24 Blog a moje kecy
Lidi!něco mě mna tomhle ranchi dost štve!Já se snažím uak blázen!Sem dývat co nejčastějc nějaký články...A on sem skoro nikdo nechodí:-(
Tak já jako lidi nevím!Když sem z 13Srka chodí pravidelně...no tak možná 3 nebo 4!Prosím začněte sem chodit...Doufám, že si tento článek přečtete všichni!!!A okomentujetete!
Tak když vás to tady některé zajímá proč nepíšete komenty ?Proč se nehlásíte do soutěží ?...
Prosím odpovězte mi:-(

Výlet do Chuchle!

27. září 2009 v 20:22 Blog a moje kecy
jhak asi víte já jsčem byla ve Velké Chuchli na dostizích!Bylo to super!byly jsme ve VIP salónku...a sázeli jsme...Ale asi jen 20 Kč!protože jak jsem byly VIP dostli jsem tam takové kupony...takové papírky které dělají 50 kč....Měli jse jich hodně...Táta mi dal na sázky 20Kč a z toho jsem tady utratila 20 kč...A říkal, že si zbytek můžu nechta...tak nakonec jsem vyhrála jen 1 ...Ale 338 Kč!byla jusem velmi šťastná!Ale jinak mi to vždy uteklo jen o místo...Ale to nevadí...dále sem si tedy nechaůa těch 180 Kš od táty...takže z dneška mám asi 513 kč!takže super!
A nafotila jsem nějaké fotky...Sice nejsou moc zblízka, ale dákm vám je sem :
Byly tam nádhrení koníci!Ale 1 smutná věc...po 1 dostihu tam začal 1 krásný ryzáček kulhat....Vypadalo to hodně zle...ale zlomené to prý není...A bude to v pořádku:-)
tak pá lidičky

Novinky 27.9.

27. září 2009 v 19:13 Dny na ranchi
Blog : Tak dnes se tu nic tak zásadního nedělo...Jen jsem zatím přidala 2 články...toto je 3. ...
Breyeři : Velmi se těší na své nové kamarády!Azharovy jsem včera udělala uzdečka na míru a on si jí hrozně pochvaluje!A nechce jí sundat!xDAle!!Lea má komplikace!Dneska krvácela!Je u ní veterinář...Ale bojíme se aby napotratila
Schleichové : Mají se dobře...Až na to, že jsou tedy v karbici...Ale El Cherry má také komplikace!Což se mi velmi nelíbí!
Zaměstnanci : Mají se pořád stejně!Akorát Kylie běhá okoloSheika má kašel...Nic vážného...A potom veterináš běhá okolo Ley a El cherry...
Já : Tak hlavně jsem dnes byla ve velké Chuchly!Bylo to super!Ale o tom další článek!
Ale tady u mjě na ranchi je soutěž a je zatím přihlášený jen 1 človíček ?
4lánek o soutěži naleznete ZDE ...Díky moc těm co se přihlásí!To bude jinak asi vše!Díky moc!

Dostihové závodiště Velká Chuchle

27. září 2009 v 14:25 Blog a moje kecy
Ano!Dneska jedu na dostihy do velké chuchle!Velmi se těším!A jedu jen s mamkou!Bráchové jedou k babičce a pojedou někam do Chlumce na mašinky...A taťka má trénink s florbalem..
už se tam opravdu mco těším!Vezmeme foťák...budeme v nějakém VIP Salónku...A mamka říkala, že budeme sázet!
Tak zady jsem vám něco o velké Chuchly našla :

Historie hlavního českého dostihového závodiště ve Velké Chuchli začala před více než sto lety. Chuchelské závodiště bylo slavnostně otevřeno 28. září 1906. Jeho otevření se stalo významnou událostí v životě tehdejší Prahy.

Vůbec prvním vítězem na chuchelském závodišti byla klisna Vision v sedle se svým majitelem, zvěrolékařem Františkem Bartoschem. Významným datem československého turfu se stalo datum 22. května 1921, datum, kdy bylo odstartováno první Československé derby.

Dostihy jsou pořádány na závodišti Velká Chuchle prakticky nepřetržitě a to i během válečných let. Přes řadu problémů se je podařilo prosadit i po roce 1989.

Dostihové závodiště patří neodmyslitelně k životu hlavního města, poskytují jeho obyvatelům nejen možnosti odpočinku a příjemné zábavy, ale jsou i významnou možností prezentace která, díky početnému publiku, publicitě, která je dostihům věnována.


Touto dobou už možná koukám na dostihy...nevím přesně v kolik to začíná...No tento článeček jsem přednastavila...
A tady je pár obrázků :

Kdo by neměl rád koně? V jejich těsné blízkosti se můžete ocitnout, pokud si jako cíl nedělního odpoledního výletu zvolíte dostihové závodiště ve Velké Chuchli. Začíná druhá polovina dostihové sezóny a zde můžete prožít napětí z dostihů a vaše děti se mohou zabavit v dětském koutku nebo využít prolézačky, houpačky a skluzavku na rozlehlém trávníku. Bohužel stav některých atrakcí je bohužel špatný a tak je třeba děti mít na pozoru. Věřím ale že se to brzy změní, neboť návštěvníků s dětmi přibývá.
Přístup na dostihové závodiště je bezbariérový z hlavního vchodu - pokud otevřou bránu pro vjezd.

Objednávka!!!

27. září 2009 v 9:00 Něco k ranchi
Včera jsem uskutečnila objednávku!U Appy na www.breyerhorses.eu .Ke svátku!
Měla jsem mít jen asi 1 set Stablů a 1ho samotného stabla, ale vyklubao se z toho todle :
Mojí mamce se hrozně zalíbil Creamsicle mně osobně se také velmi líbí...A tak říkala, že mi ho zaplatí!Takže Creamsicle Bude můj!!!Jsem velmi šťatsná.Dáke jsem dokonce mohla 2 sety od Stablů!hříbátka prý byla moc mála tak jsem si vybrala tyto: Breyer - Stablemates 4pcs Gift Collection .Tady v tomto setu jsou nádherní 4 koníci!Mě se velmi zalíbil.Takže ten bude taky můj!
A dále, jsem mohla ještě od 1 babičky!A to jsem si vybrala Breyer - Stablemates Eventing Play Set .Ano je to ten krásný set s 1ním koníkem,jezdcem,sedlem...A překážkami...NO prostě super!moji Stablové už budou moc trénovat Parkur,Drezuru a Cross Country!
A jako poslední jsem si objednala...No ještě zbyla z rozdělaného stu 12ti Stablematesů!A je to ta krásná světlounká Appalosa!Kterou si zaplatím sama!
Já jsem velmi šťatsná!
Amoje maka říkala něco o dost velkém možství Breyerů k vánocům-...No třeba 2 Tradíky...Set Mamky a dítěte od Classiců...Asi i nějaké stablíky!no prostě jsem šťatsná!
velmi!
Na dnešek asi přednastavím článek o Chuchi.Já tam totiž dnes s mamkou jedu...
Tak jo lidi!jdu vás oběhnout Srka a potom přednastavit ten článekček...páSoutěž pro Bh!

26. září 2009 v 20:36 Soutěže
Ano ano!zase je nová soutěž!poromiň te ale do té mé se nikdo nepřihlásil...No a to je te´d už jedno!
Je tu nová soutěž pro všechny breyer od Stablů až po Tradíky!Je to jednoduché!nafoťte své BH v co nejlepších pózách a v nejlepším prostředí!Můžete do soutěže přihlásit jen 1ho koíka!A max 3 fotky!
Pokud se chcete přihlásit stači jen vyplňit toto a poslat mi to na e-mail eliskapacalova@seznam.cz

Vaše přezdívka
Adresa vašeho ranche
Něco o vašem ranchi

Jméno koníka
Něco o koníkovi
Věk koníka
Plemeno


Odměny pro vítěze :
1. Místo : Udělení ocenění Breyer 2009-Ranch ohájo(jen na pc!Ale vytisknout to půjde:-) ),nějakou tu věcičku ode mě.A smaozdřjmně diplom a ještě velký článek!
2.Místo : Diplom a možná i nějakou tu věcičku!Poloviční článek!2. půlka článku pro 3. místo
3.Místo : Diplom a polovina článku

Doufám, že se alpoň někdo přihlásíé!
Děkuji předem!

Přednastavené články

26. září 2009 v 19:40 Blog a moje kecy
Asi je také budu dělat.Mnoho blogařů to děla jak vidím tak se to osvědčilo...Prostě třeba dnes na 21:00 bych mohla přednastavit článek...Ale napadlo mě místo Breyer VS breyer..-..Ranch VS ranch!AS to také udělám!nevím o nikom kdo by to dělal!
A plksy moc!Já vím, že asi pro mě hlasovat nebudete ale přesto...začalo 2. kolo u Appy TADY! Zatím jse tam napsaná špatně jako ranch Ohio...Ale jsem jak váte ranch Ohájo...
Díky předem za všechno!Jo a spřáteluji ranche!Hodně!
Díky lidi za všechno!

Breyer VS Breyer

26. září 2009 v 14:46 Blog a moje kecy
Co si o tom myslíte ?Udělala bych to tak...No vždy bych dala náhodně 2 koníky a vy byjste rozhodly který je lepší ?Myslíte, že jo ?A potom bych udělala zase ale třeba 3 těch vybraných z dvojic...A potom bych udělala seznam třeba 6 nejlepší Bh ...Chápete to ?
Kdyžtak mi plsky do komentů napište co vy na to...Díky předem moc...
Já jdu hrát teďka Horsez 3...Jen kdyby jste tu hru někdo měl tak mi plsky nbapište na e-mail eliskapacalova@seznam.cz potřebuji radu...Předem díky moc...

Hurá!!

26. září 2009 v 12:11 Něco k ranchi
Tak opravdu se u Ley potvrdilo, že je těhotná!Včera to ještě nebylo jisté...le už je...Hnedka jsem jí udělala dečku z koženky aby byla v teplíčku...moc si jí pochvaluje...Když je venku tak krásně asi bych měla jít fotit koníky....A ty, že půjdu!
Jen vás chci plsky poprosit...Plsky lidičky jestli je u vás někde nějaká soutěž s Breyerama a možná i Schleichama plsky napište mi do komentů...Ráda se přihlásím!Tak já jdu fotit koníky! pá

Novinky 24.-25.9.

25. září 2009 v 15:29 Dny na ranchi
Blog : Jak jste mi někteří říkaly, i mě to tak mpřipadalo...Np prostě jsem zmenšila obrázky v menu.Myslím, že už je to lepší...JInak dneska snad ještě přubudou nějaké články...Ale až dopíšu tadyten článek samozdřejmě vás půjdu oběhnour SRka!
Breyeři : Mají se výborně!Lucky je v pohodě a už vesele poskakuje a hraje si s ostatními hříbátky a koníky...Ale u Ley se potvrdilo, že je těhotná!Což je super zpráva!A hrdý otec asi bude Spierit!Takže, Lee jak ona sama říká Brown chery : je mi zvlášťně....nosit nějaké stvoření v sobě...
Schleichové : Tak u nich je všechno v naprostém pořádku..,..Občas trénují, ale teď spíše jezdí na vyjížďky...
Zaměstnanci : Zrovna Kylie Přijíždí se San Domingem!Breyeři mají od 14:00 vyjížďky.Už byl Salpicado,Azhar a se Sheikem teď pojede...zase jezdí jen bez sedla...KOníci potřebují oddych...
Já : Já mám dneska úplně super den!Včera a předevčírem jsme psali písemky...Z Diktátu jsem myslela...tak 2 v poho...A ona to nakonec byla 1!A z matiky taky 1!...A kještě k tomu jsem se zlepšila asi o půl metru při skoku do dálky!A ještě k tomu je pátek a táta má naorzeniny!Takže sem příjde docela dost lidí!
NO prostě super!!!Jo a hrozně moc bych vám chtěla poděkuvat!U Appy v soutěži mám už 11 hlesů!A to je úžasné!!!

23.9. Novinky!

23. září 2009 v 20:57 Dny na ranchi
Blog : Tak tady jsem dneska udělala pořádný kus práce!udělala jsem new desing a new menu.
Zítra bohužel se asi na PC nedostanu takže zítra tady nebudou články a neobehnu SRka.
Tak doufám, že se vám new desing líbí plsky kdyžtak napište do komentů váš názor.
A prosím SRka přepyšte si moji adresu ranche.Díky
Breyeři : Tak ti se mají velmi dobře!Dneska jsem ukázala mojí babičce celou mojí sbírku Breyerů.
Já budu mít bezy svátek...A babička říkala, že mi neví coi dát tak řekla Ať si nějakého BH objednám!Takže už mám vybráno!chtěla bych asi Stably....protže nikoho jiného zatím nemůžu.Tak z toho setu 12ti tu světlou Appalasu a set 5ti hříbátek!už se na ně mooooc těším!A Mamka říkala něco o nějakém Tradíko k Vánocům!Což by bylo super!!Ale u nás Lee(Leonardýně) bylo špatně...takl zítra si jí prohládne náš veterinář...Mohla by být březí...Ale no uvidíme!
Schleichové : Mají se dobře, až na to, že jsou v té krabici...Ale brzy by se mohl...uspořád nějaká soutěž...No uvidíme.
Zaměstnanci : Kylie se hezky stará o Breyery.Dneska jela se Sheikem a potom ještě se Salpíkem na vyjížďku jen tak bez sedla...jen s dečkou...Ostatní...Dělajá svou práci tak jak mají...
Já : Tak já se moc dobře nemám...Ve škole písemky..,.Doma máma s tátou ať něchodím tolik na ten počítač...Asi budu muset přestat tolik chodit...Ale doufám, že ne...Teď je ale mamka ...No stojí vedle mě...Furt jí pípá kopírka, že je něco špatně...A říká, mi furt ať víc sportuju než jsem na PC a bla bla bla....Tak pá n..
A teďka mi řekla, že se mnou se podívat na BH nepůjde...tak pá

New desing a jsem tady!

23. září 2009 v 17:57 Blog a moje kecy
Tak, že lidičky dnes jsem dělala new disng.Doufám, že se vám líbí.Plsky okomentujte.JInak jdu oběhnour SRka a potom napíši ještě nějaké článečky

Změna!

23. září 2009 v 15:12 Blog a moje kecy
Tak jo lidi!Trochu bych to tady přestavěla!Tak já asi půjdu udělat new menu a new desing.Doufám, že se vám bude líbit...A potom bych asi napsala nějaké článečky!Tak páááááááá lidičky

TAK PŘESOUVÁM SE Z5 SEM!

22. září 2009 v 20:57 Blog a moje kecy
Tak že lidičky...J8 liška se přesouvá sem z5 ...Udělám new desing a takový věci...Doufám, že vám to moc nevadí...přesunu sem nějaké články...Tak jo lidi...zítra možní přibudou nějaké články!tak zatím pá