Přečtěte si novou povídku Art of Living!

Prosinec 2009

70. článeček!

31. prosince 2009 v 23:59 Něco k ranchi
Tak toto je 70. a také poslední xD článeček za měsíc Prosinec a 213. článek vůbec !Ne nesjpíše více!Protože jsem nějaké mazala xD!Takže tak 250. článeček
Tento článek je..no skoro o půlnoci !Tak poslední minutka tohoto roku 2009!

Tak oslavujte!Šťastný nový rok!Moc si to lidi užijte!Jooo!

Pařte..nezlijte se xD

Tak užívejte!


A pápá roku 2009!


New jména vymyslena!

31. prosince 2009 v 18:12 Blog a moje kecy
Tak já už jsem vymyslela new jména pro naše new koníky !Dám Vám k nim fotečky!

Pro tohoto nádherného Arábka od tety jsem vymyslela podel ěm takové podivuhodné jmén...doufám, že se odí...Je to Air Sharm.Mě se, ale líbí!
Fotečka Arábka :

Potom jsem ještě dostala od tety wester set.A té obylce jsem dala jméno Heidy.
A tady je fotečka.
Potom jsem ještě dostala Krásného Stablemates Arábka.Tomu jsme dala jméno Gold Paradise.
Jeho fotku jsme nasšla v horší kvalitě na internetu.Zdroj google.cz

Šťastný nový Rok od Tradíků xD!

31. prosince 2009 v 18:11 Koníci vyprávějí
Tak všichni moji Tradíci Vám sem Vám chtějí něco napsat !Tak už je nechám no !

Šťastný nový rok ! A vyplnění všch přání !
Počkat já tam chci taky něco napísat!Pusťte mě !
Azhare né já jsme nařadě!Pusť mě tam !Creamy ty seš malá ty až potom! Né!Earthe už jdi !Já sem chci taky !
Hele nepodepíšeme se sem normálně pod nějak text ?
To je super nápad Kuchi !
Díky Salpíčku.. "pusa"
Ááá!Už si zase dávají pusu!
Sheiku! Nech Mámu s taťkou !Vždyť se mají rádi !

Tak znova lidi!
Jo!Nechte psát Kuchinku a nestrkejte se už !
Díky Salpíku!

Tak šťastný nový rok, spousu úspěchů, Breyerů, štěstí a lásky !

Vám přejí :
....Zamilovaná Kuchi se Salpíkem....
....Rozesmátá Creamy s Takodou....
....Rozdováděný Sheik, Azhar a Earth....
....Klisný San Domingo s Azharem....


A ještě my Dva !
A také zamilovaná Kylie s Justinem !

Opravdy šťastný nový rok!


Součet všech mých Breyerů

31. prosince 2009 v 12:21 Něco k ranchi
Tak a je tu součet všech Breyerů na ranch Ohájo!
A celkový počet všech Breyerů je : ....úžasných... 41 Breyerů!!

Avy jste mi to věřily tak Vám to sme napíši!

Tradíci - 9
1.Salpicado
2.San Domingo
3.Azhar
4.Kuchi
5.Takoda
6.Creamsicle
7.Earth
8.Sheik of Hallundbaek
9.Cefnoakpark Bouncer

Classici - 7
10.Platinum
11.Apendix
12.Roomy
13.Beexooti
14.Nookuhehe
15.Heidy
16.Air Sharm

Stablemates - 24
Já sem ani nemůžu nepsat všechny, protože ještě nějací nemají jména ! Ale zbytek jsem vypsala.

Tak doufám, že se vám to líbí xD!

Novoroční bleskovka

31. prosince 2009 v 8:09 Bleskovky
Tak a tady již zmiňovaná Novoroční Bleskovka!
Tato bleskovka bude trvat do dnešní půlnoci !A tentokrát bude mít každý svůj vlastní Diplom ! Každý bude stejný, ale bude jich tolik kolik s elidí přihlásí a na každém bude jenom 1 přezdívka!Doufám,že Chápete xD!Tak a tady už je konečně ta bleskovka :

1)Kolik je přesně teď hodin když čteš tuto otázku ?

2)Máš na 100% jisté nějakékoníky na rok 2010 ?

3) Koukáš se nebo se budeš koukat na mejdan roku z obýváku ? xD

4)Máš nějaká předcevzetí do roku 2010 ?

5) Do jaké třídy půjdeš v září roku 2010 ?

6)A těšíš se vůbec na nový rok ?

7)A máš nějaké velké plány na nový rok ?

8) Tak tentokrát je to jenom pár...docela...divný..ale pro mě zajímavých otázek!Chceš mi něco vzkázat ?

9) Já ti vzkáži!Šťastný nový rok !Hezky pařte ! A užijte si to !A ať se ti nový rok hezky povede a ať se v něm nestane nic zlého!

Vaše
.....novoroční.... liška

Přihláška do soutěže o nej pisálka xD

30. prosince 2009 v 20:35 Soutěže
Tak a tak tu je Přihláška.
Všechno ostatní o soutěži naleznete TADY !Určitě se tam podívejte pokud se budete chtít přihlásit !Tak tady už konečně přihláška :

1) Tvoje přezdívka

2) Adresa tvého ranche

3)Nějaká poznámka ?(Není nutné)

4)Příběhy plsky označ do jakého kola který je pokud je budeš posílat pohromadě.A pokud ně tak stejně také označ xD!

5)Máš nějaké ilustrace ? Pokud ano přilož je k e-mailu a prosím napiš na obrázek k jakému kolu nebo povídce patří.

To je všechno.Jak už jsme psala toto mi můžete poslat na e-mail eliskapacalova@seznam.cz nebo si to dát k sobě na blog ! Pokud si to dáte k sobě na blog tak mi to sem napište, abych to věděla.
Tak opravdu bych byla ráda kdyby se Vás přihlásilo hodně...
Těším se na vaše přihlášky

Soutěž o nejlepšího...pisálka xD!

30. prosince 2009 v 20:14 Soutěže
Tak a je tu tedy new soutěž !A ta se jmenuje Soutěž o nejlepšího pisálka ! Jak jsme začala s povídkami (Zatím si je jenom píše ve Wordu..nejsou ještě hotové!) tak mě napadla tato soutěž !
Určitě každý máme fantazii! Někomu je takzvaně "ukradená" a nerozvíjí ji ! Ale to je špatně ! Ale když svou fantazii nerozvíjíte sami doma..proč né v této soutěži ? Je to jednoduché ! Dostanete zadání..pouze jednoslovné! např. Cross Country .A vy vymyslíte příběh k tomuto slovu !je jedno jak bude dluhý..nebo jestli bude krátký !
Pokud někdo nechápe tak..když mám e např to Slovo Cross Country.Napíše se nromálně příbeh !Tady máte malou ukázku :

Přijeli jsme konečně k závodišti . Vylezla jsem z auta a běžela otevřít přívěs ve kterém už na mě čekala moje klisnička Chichi . Nasadila jsme jí ohlávku a vedla do připraveného boxu . Dnes byl náš velký den . Moje první závody v Cross Country , Byla jsme nervózní...ale těšila jsem se ! Chichinka dostala čistou vodičku a něco k jídlu . Já jsem si šla mezitím prohlédnout trať. První překážka byla vytvořena ze dřeva a byla docela nízká . Potom tam však byla dvojkombinace a ta vypadala docela těžce . Trochu jsem znervózněla, ale když jsem k nim přišla blíže bylo vidět, že to nebude tak těžké.Byli od sebe dále než jsem čekala. Chtěla jsem se jít podívat i dál, ale můj táta mě zavolal ať se jdu s Chichi připravit .
A tak dále lidi!
Doufám, že jste to pochopily!

Bylo by nejlepší kdyby jste příběh psali v 1. osobě čísla jednotného.Můžetesi vymyslet jméno, koně i prostředí !Ale nemusíte !Je to pouze na Vás !

Ke své příhodě můžete mít i takovou ilustraci ! Můžete koníka vyfotit a dodat ho k příběhu nebo ilustraci ručně namalovat a naskenovat do počítače nebo můžete tu ilustraci udělat v nějakém programu na Pc např. v Photofiltru, Photo Shopu nebo i v malování ! Ale pokud nechcete žádná ilustrace být nemusí !je to pouze na Vás !Ale přidajíse nejspíše za ní body !
Totiž nebude žádné hlasování v anketách !Ne ne ! Ale bude porota !V ní budu já a potom ještě asi jeden nebo 2 lidi které vyberu !

Do každého kola bude new zadání ! Nevím kolik lidí se přihlásí ale sem dám zadání až do 4. kola.M"žete ty příběhy s ilustracemi i bez poslat najednou nebo v průběhu soutěže !Ale do začátku new kola příběh musíte odeslat.Tak tady už je to zadání :

Zadání pro 1. kolo soutěže o nej pisálka je - Vyjížďka
1. kolo je velmi jednoduché !Vyjížďka.Je to docela široký pojem !
Může se odehrávat v jaké kolik době !Třeba i v létě !
Může se jet se sedlem i bez něj!I bez ohlávky nebo uzdečky !můžete jet v lese nebo zasněženou krajinou !nebo atké úplně někde jinde!Je to pouze na Vás!

Zadání pro 2. kolo - Velká Pardubická
Také jednoudché !Napište příběh z velké Pardubické !Představte si, že jste výborní jezdci a svými výbornými výsledky jste se dostali na Velkou Pardubickou a nebo, že jste se pouze přišli podívat.!Popiště mi tam všechno !nebo jenom co chcete!

Zadání pro 3. kolo - Jako kůň
Prožijte ve svých představách den nebo i déle i méně jako kůň !Představte si, že jste klisna, valach nebo hřebec vašeho oblíbeného plemene a zbarvení ! A prožijte v něm malý zádrhel ! Třeba něco s láskou...Uvidíme jak to pro Vás bude těžké

Zadání pro 4. kolo - Lonž
Toto už je možná trochu těžší vymyslet.! Prostě napiště něco o lonži..když ses stane něco nečekaného ...tím lépe...pokud něco zajímavého vymyslíte..jste borci !Ale já Vám věřím !Určitě to zvládnete

Své příběhy mi posílejte na e-mail eliskapacalova@seznam.cz nebo si je dejte k sobě na ranch !Pokud ho však dáte k sobě napište mi sme pod tento článek.

V dalších článku bude přihláška!

Novinky 30.12.

30. prosince 2009 v 17:46 Dny na ranchi
Blog :
No tak dlouho jsme nepsala novinky!Tak zase pro jednou!Jak jsme psala v minulém článku.SRka už jsem oběhla.A potomto článku půjdu napsat a přednastavit další.Takže jak jste si všeimli udělala jsem new dess...Je takoí obyčejný, ale mě se líbí!Další budu dělat někdy po novém roce!

Breyer : Tradíci : Všichni se mají suprově!Máme tedy k nim 2 nové koníky!A to Eartha a Kuchinku!Kuchi je tak šťastná, že je tady!A Salpík s Creamy samozdřejmně také! Kuchi si také velmi rozumí se san Domingem !Vyprávějí si historky ze života! Kuchi přijela s Justinem a ten už jí má suprově natrénovanou představte si, že na drezuru! Kylie si drezuru s Kuchi talé zkusila a říkala, že se na ní jezdí samo od sebe.Earth je prý trošku divočejší, ale hrozně rychlí !Je to Paint, ale je podobně rychlí asi jako Azhar!Neuvěřitelné, co ? Musím se přiznat, že naši koníci...ti starší dělali plemené zkoušky úplně na začátku...Ale nikam se to nezapisovala nai tak...Takže po novém roce budou všichni hřebci tradíci od nás dělat nové Plemené zkoušky !Dak možná asi zase udělám new rubriku xD!A to o plemených zkouškách!Justin Sheika učí super věci ! Třeba Justin postaví karton na zem...Justin se vyšvyhne na Sheika dokrokují na karton a Kylie pustí hudbu:A Sheik začne kopýtky klapat do rytmu na karton !je to docela legrační! Sheikovi to jde a hrozně se mu to líbí ! Justin zase stojí vedle Cefíka a učího zvedat nožky v rlzném pořadí do rytmu ! Je to prostě legrace se na ně dívat !A další super věc jak už jsme psala !Salpík dřív byl na stejném ranchi a Kuchi a odtud je také Justin !A Justinův nejmilejší koník byl Salpík A teď jsou noba tady u nás!takže super!Justin s kylie staršně často také jezdí na společné vyjížďky !Justin si nejčastěji bere Salpa, ale i s ostatními jezdí rád! A potom Kylie s někým!Creamy s Takodou jsou šťastné a ani poslední dobou nezlobí ! A Szhárek si velmi rozumí s Eartíkem! jsou podobně ještě trochu ...no takoví docela dost hraví!

Classici:Jsou šťastní , že přijelo opravdu hodně new Classiků! Máme new Classiky : Platinku, Nádherného Arábka!Bohužel ještě nemá jméno !budete mi s tím jménem muset pomoci xD!A ještě jsem tedy dostala takovou klisničku na postoji Platinku a u ní bylo westernové sedlo, uzda a panenka které se u nás bude jmenovat Lilly.Konečně máme panenku na Classiky!Už se pořádně začíná konečně tréovat !A hřebci asi také po novém roce budou dělat plemenné zkoušky!

Stablíci : Také k našim Stablíkům přibyli nějací new koníci !A také nádherný arábek zz USA od tety !Všichni josu ve Vánočná náladě a krásně trénují!

Zaměstnanci : Tak k nám přibyli 2 new zaměstnanci !Vlastně 3 !Justin, Lilly a kovář ke Stablíkům, který se jmenuje Tony !Když přijel Justin Kylie už nebude mít tolik práce u tradíků.A Emilly bude moct koenčně trénovat s nšimi Classiky ! díky Tonymu máme i vlastního kováře ! NO prostě super!

Já : Tak dneska mi opravdu není mco odbře.Od rána ležím v posteli, ale musel ajsem žehlit no xD!Ale už je to lepší než ráno ! Jsme hrozně moc šťastná z new přírůstlů! Zítra k nám přijede jedna rodina na Silvestra !Dělá me totak každý rok, ale někdy jezdíme i my k nim ! J8 si vždycky s jejich klukem ( je mu 15 ) večer povídám, ale normálně i přesden ! Je s ním sranda !
Udělá mi radost velký koment xD

Jaké články dnes čekejte ?

30. prosince 2009 v 16:03 Blog a moje kecy
Tak jaké články dnes ještě můžete čekat ?už od rána mi je blbě tak yjsem v posteli a mám tady tátův notebook!Je pomalejší, ale lepší než nic!No starý tátův netobook...Táta má new a ten je super!Ale ten mi nepučí xD!
Tak tedy jeké články ?
Jak jsme včera psala mám pro Vás new soutěž!Bude to trochu něco jiného!A bude to hodnotit porota!
Tak sem dám něco o té soutěži a potom ještě přihlášku na ní!tak dva články.
A potom ještě asi Novinky..zase jsme je docela zanedbávala..tak jenom za dnešek je udělám xD!
Možná dens ještě něco, ale také budu přednastavovat na zítřek, protože se smeka zítra jaksi nedostanu!
Už jsme oběhla polovinu Srek trak jdu na zbytek apotom na ty člínečky!takk doufám, že se Vám budou líbit a ,že je okomentujete nebo se přihlásíte do soutěže!
Uvidím jak budou popřadě..ale prostě nějaké články z těch co jsme psala s etady nde sobjeví!A zítra asi ěnjaká novoroční bleskovka...Součet a výpis všech Breyerků na ranchi atd . !

Kdo od Breyerů k nám přibyl o letošních Vánocích ?

29. prosince 2009 v 19:40 Něco k ranchi
Tak sme Vám napíši jaké úžasné koníky jsem dostala k Vánocům!je to super!

Od mamky a táty - Kuchi, Spirit set, A jezdce Austina

Od tety z USA - Nadherného Arábka Classika, Westernový set s kliničkou na stejném postoji jako je Platinka a nádherný kalendář se živými koníky, ale u toho byl nádherný Stablík...úžasný bronzový Arábek s černou hřívou!

Od babiček a dědů - Tak od jedněch jsme dostala Platinku a od druhých Eartíka!

A potom ještě od Aji98 Hospitak set!
Podle mě s etyto Vánoce velmi vydařily a přibylo u nás spoustu new přírůstků!Tedy podle mě!

Jo a zítra nebo kdy udělám new soutěž! Bude trochu netradiční.
Sorry za krátký článek!

Plány s BH na rok 2010

29. prosince 2009 v 17:12 Historie
Tak a jsou tady plány Breyerů na rok 2009 !Skoro nikdo ještě není jistý, ale i přesto bych Vám to sem ráda dala!

Koníci, kteří výjdou asi na 98%

Chili - Já tohoto koníka miluji! to úžasné zbarvení, očka, ocásek, ale i úžasný postoj!Doufám, že na mě nějaký zbyde !Hroooooozně moc se mi líbí!Snad to půjde...A snad bude!V e-shopu prý až někdy v únoru..tak uvidíme!

Isodora - Kdyby nevyšel Chili tak Isodora.nebo nejlépe oba !Mě se moc líbí!možná i více než Chev na tomto postoji.Je tak sladká v tom hnědo-bílém zbarvení!

Mon gamin - Gamínek s elíbí i mojí mamce.Takže asi má nějakou šanci!A mě se velmi mooooooooc líbí!

Koníci, kteří se mi z e-shopu líbí, chtěla bych je..ale nevím jeslti dostanu!

Poker Joe - Poslední dobou se mi úplně strašně líbí!A řekla bych, že by se k nám hodil !

Já mám potom ještě docela dost koníků jaké by jsem chtěla, ale s těma Vás tady nebudu zatěžovat!Mám tu jenom ty nej nej!

Přednastaveno

Classics® Pony Games Set

29. prosince 2009 v 14:03 Breyer novinky
Breyer o něm napsal : Vyhraje tato jazdkyně a její tým ? Ona musí koníka rychle pobízet do cvalu a předat dalšímu jezdci na koni štafetu.Sada obsahuje Classik pinto poníka připraveného ma závod se slušivou uzdou a sedlem a jezdkyni připravenou jet si pro trofej se svými pérky, rajtkami, vestou a helmou.

Můj názor : Mě se nejvíce z tohoto setu líbí ten poník !Ten je podle mě nádherný !Potom se mi i líbí to vybavení, ale ta panenka mě moc neoslovila.Je taková...nepřirozená! Ale pokud bude tento set nějak v prodeji asi bych ho chtěla.
Jak se líbí/nelíbí Vám ?
PŘEDNASTAVENO

Zase new rubrika xD

29. prosince 2009 v 8:02 Povídky
Tak zakládám znovu new rubriku!A to je rubrika Povídky!Poslední dobou se docela potřebuji vypisovat...a mám někdy až moc bujnou fantazii.Tak budu psát vymyšlené povídky.Věčinou budou v první osobě jako, že to vyprávím já pro ty co nepochopili. Budu s ejmenovat různě..třeba Andrea..A bude se to odehrávat na smyšlených místech...Tak doufám, že se Vám to bude líbit ...

New dess-Novoroční

28. prosince 2009 v 21:44 Grafika
Tak jak jsem slíbila udělala jsem new dessing!Možná to nevypadá, ale docela dlouho sem se s ním patlala!Tak jak se Vám líbí ? Plsky mohly by jste ohodnitit od jedničky do pětky jakpo ve škole ?A vadí Vám na něm něco ?POkud ano pslky napište!Možná vypadá tak trochu nedodělaně..ale víte, že s emi i docela líbí !Většinou plsatí, že v jednoduchosti je kráse...někdy mno xD! Prostě cokoliv plsky co máte k tomuto dessu! Díky moc lidi za všechny komenty!
Zítra nebotak Vám napíši co jsme super dostala do tety z USA hurá!xD

New...hm...věci !xD

28. prosince 2009 v 16:34
Kdo se má pořád s těma nadpisama vymejšlet!jen Vám chci říci Pár new věcí.Už nepřijímám new SRka max kiki.mich .Potom tedy půjdu dělat new novoroční dess!tak snad se povede!A nakonec k babičce jedeme až zítra takže články zase přednastavím. SRka už jsme oběhla denska ráno.jdu an to!
jenom informační článeček!

Poker Joe

28. prosince 2009 v 14:09
Cena : 870 Kč
U Appy : ZDE
Moje Hodnocení : 9,5 / 10
Můj názor : Dřív s emi tento koník popravdě nelíbil vůbec.Ale posledí dobou se mi docela zalíbil!Možná o něm budu uvažovat ! Ale jako živej je podle mě úžasnej !takovej božskej koník!Ale i jako model jak už jsme psala podel mě je velmi hezký!

Fotky :
Ve skutečnosti :
Jako model :

Vyhodnocení Zápisu SRek!

28. prosince 2009 v 12:02 SRka
Tak a je tady vyhodnocení zápisu Srek!opravdu mco odbře to nedopadlo lidičky! Ne ne!

Zůstávají-Zapsali se

Carrie22
Steeple
Lulu
Lucka
Mili a Aja98
Zigi
kiiki
Appa
Peťa
Everlinet
Tinkerka

Zůstavají- Protože chodí
Lidičky tyhle prostě nmůžu smazat!Chodí jinak výborně!Máte, ale poslední šanci !

Moni

Zůstávají-Je to horší než to předtím...možná trochu vylepšit ! Ale je to jako dáreček k Vánocům xD

Elen
Šarlota

Mažu -Nazapsali se a nechodí

Koňařka - Moc sorry, ale ani ses nezapsala a ani vůbec nechodíš a na ranch nepíšeš!
Domča - Sorry no..ale fakt nechodíš...No skoro..kdyby se to někdy zlepšilo tak napiš
Camara - Ale máš pozastaveno už moc dlouho.Sorry
Mazel - Máš taky už moc dlouho pozastaveno.Sorry

Lidi..No tak jsem to nějak vykouzlila.Napíši na ranch lidem co se mnou chtějí být SR.A také jsme si smazala anezku..Ona už se mnou nechtěla být SR, protože ona je SCH a já BH. Tak už budu brát SR pouze asi s Breyery.Možná, že i nějaké ty vyjímky.Plsky ..nechci žádné sprosté nebo nějak špatné komenty, ketré by třeba dopadali na můj ranch nebo na mou osobu.

PŘEDNASTAVENO

Spěje to k horšímu!

28. prosince 2009 v 7:58 Blog a moje kecy
Lidičky proč se pořád musíte hádat ? Tentokrát se rozhádali dvě moje ...tedy alspoň podle mě kámošky a to Steeple s kiiki !A potom nafoukaná slečinka s přezdívkou Pajinka ! Sorry lidi!Ale já Pajinku nesnáším !Klidně to přiznám tady !Ale já tu holku nemám ráda ! Už je to dlouho co jsme byli Srka...A pohádali jsme se.Já když se s někým pohádám tak se snažím to nějak urovnat. Ale ona je mi nepříjmená...Tak jsem se ani nesnažila! Ale mě je hrozně líto, že se kiiki see Steeple takhle pohádali !Já je mám jeko super kámošky...A opravdu..je mi to moc líto...!Já vím!Není to moje věc, ale já už jsem prostě taková! Záleží mi...a poslední dobou čím dál tím více...na problémech lidí, kteří jsou mi nějak blízcí.Ale nevím proč...A docela mi to už vadí .Já si nechci nikoho nějak rozčílit.Je to jenom můj názor ... Ale opravdu.V poslední době nemůže se obejít nějaká soutěž s Breyery bez hádek !Ale proč se Vás ptám ? Dokážete mi to někdo vysvětlit ? Nejspíše ne.Nejdříve to byla Silvera...Někdo mylsím, že psal, že Steeple je 2. Silvera !Což podle mě opravdu není pravda !možná tak...Něco na ten způsob je podle mě Pajinka !Steeple jí věřila !A ona jí zradí a ještě jí nadává !Příjde Vám to taky od Pajinky jako podraz ?Já nevím prostě co to se mnou je! Furt prostě..se zajímám o někoho jak jiného než o sebe... psala ! prostě zas eblbé období !A tentokrát do dopadlo na docela dost lidí ... A já jsme se ještě k tomu zamilovala do jednoho kluka!Mě s etak líbí!Ale naémám u něj žádnou šanci!Ach jo...
Prostě je to blbé !

A tento článek je přednastavený.Nemusíte ho komentovat.Ale zajímal by mě Váš názor na toto...Je to jenom takové vypsání!

Vánoční překvapení

27. prosince 2009 v 20:41 Něco k ranchi
Tak jak sjem slíbila je tady článek o Vánočních překvapeních co se událi u nás na ranchi!

1) Přijel nečekaně náš new jezdec Austin!U nás se, ale bude se u nás jmenovat Justin.Se všemi už se skamarádil se se všemi si naštěstí rozumí!Přijel společně s Naší Kuchinkou!

2)A další překvapení se událo s příjezdem Justina! Jak jistě víte Salpík žil dříve na ranchi s Kuchi kde také pracoval Justin! A Salp byl jeho nej,milejší koník !Hrozně si spolu rozumněli!Oba dva jsou hrozně šťastní, že se takhle sešli!Takže Salpík měl super Vánoce!Dostal nějaký ten dáreček..Potom přijela Kuchinka!Má hroznou radost a to Creamy taky!A potom ještě Justin !

3)Přijel nám Earth !Očekávali jsme Mon Gamina.Mamace líbil více!Ale přišel Earth !Mě s emoc líbí oba !A Ertík je božskej!Jak má úžasná posotoj!Stínování..jemné grošování..očička a ta hříva s ocasem!Je to úža!

4) Láska!Řekla bych, že je to láska na první pohled!A to...u....Kylie a Justina !Kylie mi to i potají říkala, že se jí hrozně líbí ! A nebyla by náhoda kdyby jsem je potom večer po štědrém dnu našla za Vánočním stromkem si povídat..a byli tak u sebe! A Salp říkal, že se ho Justin ptal, když přijel kdo je ta kráska u toho ryzáka ? Byla to tedy Kylie u Azhara. Tak asi z toho něco bude! xD

5)Mamka říkala, že nbych měla ještě jednoho koníka.A ta Rooma kterého už mám.Ale bohužel ho tedy mamka objednala ještě jednou.Tak ho prodala jedné paní kterou, ale známe!Pro její dceru.Ta paní má dvě.jedný je 13 a jedný 8.Ta mladší sbírá koníky tak ho dostane k narozkám :-)!

6)Asi zítra ještě dostanu od tety nějakého toho Classika!Možní i dva !Jedeme totiž zítra k babičce.A tete říkala, že nám dá věci co přivezla až tam .Tak musím na zítřek přednastavit nějaké články !Jdu na to :-)
Vyfoceno na Štědrý den! xD ♥♥♥

Kukuč!

27. prosince 2009 v 16:55 Blog a moje kecy
Nazdárek lidi!Tak se zase projednou hlásím!Jsem strašně moc šťastná za to co jsem dostala a kolik jsme toho dostala!Já se nechci chlubit, ale asi udělám článek kde Vám ukáíži můj extra nádhernáa a prostě úžasný Snowboardek!nechci sye vychloubat, ale mě se tak líbí!nění žádný černý!Ale hezký...bílí..slečnovský!Potom dnes sem asi napíši ejště jeden článek a ten se bude jmenovat - Vánoční překvapenéí!Oporavdu překvapení co se stala o Vánocích.A možná něco přednastavím...A sorry lidi..nevím jak to budu stáhat po novém roce...mám totiž mít furt samé písemky!Bléééééé! Tak ejště jenom dnes oběhnu SRka..ale opravdu nevím jak to teď jinak s ranchem a SRky budu stíhat.Tak doifám, že si mne nevymažete! Ale..Už také zkončil Zápis SRek..Moc to nedopadlo dobře!tak uvidím koho vyhodím! Já vím..Ale já nebudu hodnotit jak sem chodíte teď, protože i já k Vám teď chodím málo.Ale jenom pdole toho zápisu.
Zase tento článek jsou pouze taková zdělení!

Nejlepší Vánoce!

25. prosince 2009 v 16:57 Blog a moje kecy
Lidičky tohle jsou nejlepší Vánoce co jsem kdy zažila'!Dostala jsme všechno co sjem chtěla!A ještě k tomu Super jezdce Austina!U nás to je Justin!A úžasný...bílí, slečnovský a tak ndáherně a luxusně vypadající Snowboard a Kuchinka a Eartha!A tu super taneční podložku ....a super hru The Sims 3!Lidi sorry..teď u Vánocích tady moc nebudu!Fusrt hraji sims nebo na taneční podložce!A ještě jednu super věc co jsme ani s bráchama nepočítali!Dostali jsme herní konzoli Wii!A ještě k tomu z spešl edice!Je to černé!A k tomu už normálně bílou podložku Wii Fit!Táta to dnes skusí zapojit!Fakt mco sorry, ale úžavámk si new vě+cí a new koníků!Tak doufám, že mě lidi fakticky nevyhodíte xD!Snad to pochopíte!J8 pořád jenom něco hraju!Plsky ..pochopte to!
Toto Vám ohlásila....
Liška, která o těchto Vánocích poprvé brečela radostí z dárků!

Kurzy pro jezdce

25. prosince 2009 v 9:05 Něco k ranchi
Také vaši jezdci jezdí na různá školení ? Naše Kylie ano, a velmi! Tenhle rok byla asi na10ti5!A na různá témata (Ale vše je samozdřejmně ke koním!xD) např : Těhotné klisny, vyvážená strava koní, Péče o zdraví koní, Jak správně na Cross Country ?, Jak správně na Parkur ? ,Jak správně na Drezuru ? ...A mnoho dalších!No jsou to spíše takové poučné pobyty.Jede se tam na 4-8 dní.A nakonci z toho udělají takové menší zkoušky a když je udělají tak dostanou osvědčení, že tam byli..a všichni si odtamtud odvážejí zkušenosti!Naše Kylie už má těch diplomků a osvědčení docela hodně.Víme zatím jenom o třech firmách, které je provozují.Kylie se na leden přihlásila na další dva kurzy od nové fitmy a to : Rovnováha tělem i duší a Důvěra v koně. Oba dva josu na 4 dny.Ta Důvěra v koně je už od 10.1.-14.1. a ten druhý kurz od 24.1.-28.1. Pojede na ně někam do Prahy.A prý se tato společnost jenom dporučuje!Tak uvidíme jak to Kylie půjde! Tak v lednu budou mít koníčci takový menší oddych.Ale potom se zase bude makat xD!
Chtěla jsme se tedy zeptat : Jezdí vaši jezdci na nějaké takovéhle kurzy ? Pokud ano mohly by jste nám nějakou společnost doporučit ?
Díky moc za odpovědi!
Společnosti, které tedy známe Vám napíši na e-mail pokud budete chtít.Třeba by jste mohly jezdit s Kylie :)
Přednastaveno

Rendy a Brown Chery

24. prosince 2009 v 17:01 Milenecké Páry
Tak a je tu první milenecký pár jak sjem slibovala!

Tak asi nejznámější pár u nás na ranchi je Rendy a Brown Chery!Rendy je Quarter...A mlě zlomenou nožičku, ale už je to v pořádku!Brown Chery je Saddlebred..Oba dva byli jedni z mých prvních Breyerů!
Kde se seznámily ?Až tady na ranchi, ale byla to láska na první pohled!A já bych řekla, že se k sobě i velmi hodí!Rendy je charismatická a mladý hřebec.Je také tvrdohlavý jako skoro každý.Když si něco umane nechce se toho jen tak vzdát!
Brown Cherry je okouzlujcí klisnička.U nás na ranchi se líbí docela hodně hřebcům!Ale ona už má toho pravého!A to svého Rendíka!
A už spolu mají také krásné hříbátko!Brown Chery ho porodila letos v létě a to přesně 8.8. 2009!
Jeho Jméno je Lucky.Lucky jako štědstí..ale někdy mu na ranchi říkáme štístko.
A teď už na fotečky našeho zaláskovaného páru :
Mě se tadyta fotka strašně líbí!xD!Jak je Rendy vepředu a Brown chery v pozadí!
V travičce!
A tady je celá rodinka pohromadě!

Štědro-večerní tabule

24. prosince 2009 v 15:00 Akce na Ranchi
Ten článek je přednastavený a já pořádně něvím co Vám mám sem na štědrý den přednastavit tak tady je taková blbost!jak asi vypadá naše štědro večerní tabule.

Tak tentokrát nás nebude semd ( to by byla naše rodina a babičkla s dědou), ale i teta se strejdou a bratránekm.Tak že náse celkem bude 10!bude si půjčovat židle od sousedů xD!Tak vždycky jsme okolo obědu s druhou baička než tam snámi na štědrý den bývá jezdili s eprojet..na hřibitov a jak se narodili kluci tak i na mašinky!Oni je totiž milují a tady poblíž je takový zkušebné okruh kde se zkoušejí úplně new mašiny!Ale tentokrát pojedou jenom bráchové!Hurá!Já budu mamce a tátovi pomáhat se štědrovečerní tabulí!My máme stůl pro 5 lidí.Ale jde roztáhnout.Tak táta ho vždy roztáhne a vejde se tam tedy asi těch 7 lidí...Možná i více xD!Mamka tam dá takoví mco hezký červeno zlatý ubrus.Dají se tam tedy talíře...xD..A až to je všechno nazdobíme tam ejště takové zlaté vločky a mamka tam dá nazdobenou větvičku!A cukroví které ujídíme xD!Táta měl jet pro tetu se strejdou a bratránkem na letiště...ale nakonec pojede babička s dědou.

A co budu mít dobrého ?No samné dobrůtky!
Předkrm : Rolky z kuřecí šunky plněné ...Takovím krémeme s kari a okolo je ananas!Já to miluji!Hrozně mi to chutná!Mňamky xD!
Polévka : nemůže být žádná jiná než ryví!Udělá jí babičky a my s mamkou napečeme houstičky!Také jí miluji xD!
Hlavní jídlo : Jako normálně.Je smažený kapr s bramborovým salátem.Ale já s bráchama ho nejíme!Tak se dělá i bramborová kaše s kuřecím řízkem!A mamka si ejště někde jenom obalí kapra jenom, do mouky...Já kaprva fakt mco nemusím.

Můžeme si tam pořád brát i cukroví a k pití je všechno možné...voda...cola...džus...víno xD!Dospělí si připíjejí!

Tak to bude asi vše!Plsky já nechci eby to bylo jako vbychloubání, ale nevím co sme napsat xD!

Štědrá Bleskovečka!

24. prosince 2009 v 11:09 Bleskovky
Tak a je tady štědrá bleskovka!Můžete jí vyplňovat až do 27.12. do 20:00!Takže nebude jenom na štědrý den xD

1) Jíš kapra s bramborovým salátem ?
2)Pokud ne tak copak máš jako hlavní jídlo ?
3)Jak podle tebe vypadá ježíšek ? xD
4)Koho máš radši : Santu Clause nebo ježíška ?
5)Máš dárky pro koníky ?
6)Znáš hru The Sims 2 nebo 3 ?
7)Jaký je vtůj vysněný Schleich a Breyer ?
8)Kdyby na štědrý den padala hvězda..Cop by sis přál/a ?
9)Jaká je tvoje přezdívka ? xD A od čeho vznikla ?
10)Jaké je tvoje oblíbené číslo a barva ?
11) popřeješ mi také bohatého Ježíška jako já tobe něbo bude morous ?xD
12)Tak pá lidi!A veselé Vánoce...A veselé Vánoční svátky

Díky za vyplnění!Docela mě to zajímá xD

Ranch Ohájo přeje ...

24. prosince 2009 v 9:08 Koníci vyprávějí
Tak celý ranch Ohájo : liška, Kylie, San Domingo, Creamy, Takoda, Salpík, Azhar, Cefík, Sheik a všichni ostatní Classici a Stablíci Vám přejí Veselé Vánoce, Bohatého Ježíška a ať se Vám splní vše co chcete!A přejí Veslý štědrý den!

Už dobrou...

23. prosince 2009 v 20:15 Blog a moje kecy
Tak lidičky dobrou!Já jsem úplně strašně ospalá!Po Comebacku jdu spát!Zítra musím být čilá!A co nejdéle vzhůru!Já vím..psala sjem, že nesnáším tedyty jednořádkové lčánky...nebo takhle málo..ale já jsem Vám to chtěla napsat...Vím nezajímá Vás to..ale já jsem s Ranchem už srostla natolik..že se s Vámi a s ním chci podělit skoro o všechno!Tak ještě půjdu smíchat ty směsi na snídaní, oběd a večeři rpo koníky!A udělat psoledné dodělávky!Ale Comeback bude zase hustéééééééééj!xD!Tak já jdu...A v kolik půjdete nebo jste šli spát vy 23.12.09 ? Taky takhle brzy ?
nebo o půlnoci ?Jsme zvědavá!xD

Jediná holka!

23. prosince 2009 v 18:47 Blog a moje kecy
Jéééééééé!Tak jsem jediná holka v naší generaci!Mylsím jako v té nejmladší generaci Pácalům atd. !Protože-mám 2 bráchy, jendoho bratránka!A dalšího Bratránka na houbách !neboli teta ho čeká!Juchů!No..radši bych holku xD, ale nevadí!Jsme moc šťastná!Právě volala babička a gratulovala mi, že jsem jediná holky v nejmaldší generaci !xD!A říkala : "ještě, že tu naši Elišku máme!" xD!Tak sjem jediná holka v nejmladší generaci naší rodiny..ale doufám, že to už tak dlouho nebude! xD!U nsá to tedy je : Vojta, Šimon (bráchové) Richy (Bratránek-jmenuje se Richard, ale říkáme mu Richy) a potm tedy další bratránek na houbách a já!Sama holka!!!xD
Bratránek v bříšku ejště nemá jméno...bdue se muset vymyslet xD!Já se tak těším!
Hurá!Sorry za krátký článek, ale musela jsme Vám to sme nějak napsat!

♥New Rubrička!♥

23. prosince 2009 v 18:05 Milenecké Páry
Tak založila jsem new rubrika, která se jmenuje Milenecké páry!A hádejte co tam bude ?xD!Mylsím, že je to jasné!Budu sme dávat fotky našich mileneckých párů a vždy něco o nich!Třeba Kuchi+ Salpík nebo Rendy+Brown Chery !prostě milenci !Myslím, že je to docela dobrý a originální nápad!Co myslíte vy ? Já tedy o nikom kdo tuto nebo podobmou rubriku má nevím!

A také jsem to trochu upravila v menu!Jak tam byli i orandžové atd. !Na zítřek neboli štědrý den sem možná dám první zamilovaný páreček xD! Já nevím..Já budu asi přednastavovat i na 26.12.!Protože tu asi také nebudu...A mám plnou hlavu nápadů co ssem dát!tak to musím sepísat!xD!

Už je 23.12. ?Nějaké divné!

23. prosince 2009 v 17:52 Blog a moje kecy
Nadpis mluví snad za vše!Opravdu!nějak si neuvědomuji, že zítra je jeden z nej dnů v roce!Vůbec..ale vůbec si to neuvědomuji!Já vím..podobný článek už jsme psala..ale je mi to opravdu nějaké divné tak píši znovu o tom podobném a bude tu i něco jiného!
Ale opravdu!Dříve...No ejště před rokem jsem se těšila na Vánoce tak 2-4 měsíce dopředu xD!Ale teď ? Nic!Je 23.12. a ...nic!Těším se..ale tak zvláštně!Ale když vidím dárky tak skáču pět metrů vysoko pořád xD! Ale prostě...no divné !
Dále bych jsem chtěla napsat o dárkách !Dárky komu jsme psolat chtěla jsme poslala.Kiiki i Steeple došli v pořádku, ale co Koní ?Koňařko plsky dolšli ti v pořádku ?Doufám, že ano.A od koho jsme já dostala dárečky ? Fakt všem moc děkuji!Myslela jsem, že mi příjde jeden!A přišli mi krásné 3! Od Koní!Krásná džínová dečka, od Steeple krásná dečka, ozdoba krku na stablíky a krásnou podkovu pro štěstí, která už visí na ranchi!No nad poličkou pro tradíčky!A také jsem dostala krásné dárečky od Lulu!Díky it moc!A ta taštička na věci je mco krásná xD!
Tak já..se trochu stydím!Koníkům jsem totiž nestihla udělat to co jsme chtěla...Každý tradík má pouze nějakou ohlávku z kůže na míru..a sedlo dohromady no..ale lepší než nic!Oni si myslím, že liškoježíšek nepřinese nic, protože zlobily xD!Ale potom rpo ně mám hory dobrůtek!tak se to snad bude líbit!Tak s tím foťákem uvidíme!je sice můj..ale pochybuji, že mi ho táta na štědrý den dá!Ale snad jo!Protože nechce nic propásnout a vše nafotit!Pro Classiky je zatím josu jen ty dobrůtky..ale přijedou asi něci new!Možná i s new panenkou sedlme a uzdečkou!Ale není to jisté!A Stablíci mají 2 new přírůstky!A asi bu´de další new!Až ho namaluji xD!A potom rpo ně mám ty krásné věcičky od holek a pár věci ode mě a zas ekopu dobrůtek!Tak se ais zas tak špatně mít nebudou :)!Pro Kylie..no new přírůstky!A ještě taková menší místnost u mě na nočním stolku!Mám tam pro ní zatím jenom lampu a takovou trochu horší postel!Ale vše ješště dodělám!Chci , aby tam mlěa i křeslo,nějaký ten odkládací stolek a telefon!Bude to docela něco piplačka udělat!Ale pro naší Kylinku cokoli xD!A brzy asi bdueme uvažovat o dalším jezdci nebo jezdkyni!mě se líbí Laura..Může to být i jezdkyně i veterinářka!Kylie umí docelat léčit.Je na to hodně vyškolená!Ale pravá veterinářka je něco jiného...Nebo Austin by se docela hodil!Akorát bych si ho přejmenovala na Justina!To se mi líbí více xD!
Jé lidi!Já se Vám tady zase rozepsala!Snad Vám to nevadí xD ?Dnes mám čas...a tak píši jako o závod!Asi zase udělám nějaké články xD!Rekord ve článkách u nás ais neudělám.Rekord je 77..a to jsem dávala hodně Srka!No jo!měla bych udělat profily Srkům xD!Tak možná rekodr bude!Ale já se snažím dát do těch článkou alspoň nějaký děj!nemám ráda kde články kde je tak jeden řádek!A potom na konci měsíce se ty lidi vytahují kolik mají článků!Nemylsím nikoho jako Steeple nebo kiiki...ale pár lidí takové znám!
Mě se tadyta písnička úplně strašně začala líbit!Ani nevím proč xD

Copak jsem ve škole dostala ?

23. prosince 2009 v 15:09 Něco k ranchi
Včera..tedy v úterý jsme ve škole měli Vánoční besídku !Nebudu rozepisovat vše, ale pouze to co mi udělala nejvěští radost !S Ajou jsme seděli vedle sebe ..A najednou nám tam přinesli úplně stejné balíčky!Docela jsme se smáli!Protože jsme si dali navzájem Stablemates Hospitakl set!nechtěli jsme nic vymýšlet tak sjem si je dali navzájem!Aja98 si ho rozbalila už ve škole,a le já až doma!Moc se mi líbí!Ta klisnička se bude jmenovat Rossalie a je už 3. Stablík na tomto postoji u nás !A potom to roztomilé hříbátko! Váhám nad pár jménama! Je to krásný hřebeček..a nevím.Co je podle Vás hezčí ? : Valter, Viky, Cees, Boris nebo Kleiny ?Jáí vím...docela divná a jednoduchá jména..ale mě s elíbí!nejvíce se mi líbí Viky...Ale plsky jaké se Vám líbí nejvíce ? A potom další dva stejné baličky jsme s Ajou dostali! Byli od Carrie22 ! Mě se ty věci od ní hrozně mco líbí!Dostala jsem krásný deníček na zámek myslím, že je na něm Andalusam, krásný sešítek s koťátky a potom ještě jeden deníček který mě dostal!Je tak ndáherný!tak úchvytný!Tak luxusní!další tedy deníček!A mě se tak staršně líbí!A jako hřeb jsem dostala...Prázdného Stablíka na malování !KOukala jsme jako...xD!Hrozně mco děkuji!teď u Vánočních Svátkách si jí namaluji..bude to Paint a bude to ségra Spierita!Bude mít tmavě hnědou hřívu a tři bílé ponožky!Už s emoc těším jak jí buudu malovat ! V posotoji..no..jak ho popsat...Koník jako když rychle utíká..Já zatím mám jednoho koníka v tomto postoji a to Suzi!Šedou paintku!Tak už se těším na to malování!Ale ejštěš sehnat nějak ten lak!Plsky lidi čím je lakujete ?
Potom jsem ve škole dostala ještě pár hezu věcí !Ale Carrie22..nevím ejstli jí mám dát eště něco...Dala jsem jí jenom ototiž toho plyšáčka s velkou hlavou a očičkama...nejspíše dám..ale co..lidi pslky poraďte mi !xD

článek přednastavený

Plís...

23. prosince 2009 v 11:11 Blog a moje kecy
Porsím lidičky!Pokud se Vám moje fotky líbí bylq bych ráda kdyby jste mi hlásli u Carrie22 TADY !Udělali by jste mi i Sab Domingovi velkou radost!Mylsím, že má na to být tak druhý...Možní i první!Ale i za třetí místo jsme velmi rádi!Bude je jeho první úspěch!A moc díky tedy těm co mi hlásnou.Oplácím to!
Zdraví San Domingo s jeho očičkama!A když hlásnete nebo ikdyž nehlásnete a jste hodní tak dostanete pusinku!xD

Vánoce jsou tady...Vánoce jsou tady..Ranche a koníky si vychutnéééééééééééééj!

23. prosince 2009 v 10:29 Blog a moje kecy
Plsky nevšímejte si nadpisu!Kdo to má pořád vymíšlet xD!Tak zítra už je Štědrý den!Juchů!Já tomu nemůžu ani uvěřit!Vždycky...no..když jsem byla menší tak na mě dopadala Vánoční atmosféra tak měsíc před štědrým dnem!Ale co se to děje ? Nějak to na mě začíná dopadat až teď!Divné což ?Už máme i nádherný Vánoční stromeček...ale už se velmi těším...ikdyž nedostanu to co jsem chtěla...Dostanu Kuchi...a potom prý někoho koho jsem na seznamu neměla...Ale těším se!A ještě k tomu přijede moje teta!S mým bratránkem!A ještě k tomu je těhotná!To je suprové!A ještě strejda!Já se tak těším!I na ten večer....Babička si vždycky bere bráchy do mého pokoje a oni "Vyhlížejí Ježíška " xD!A já s tátou chodím po žižkově v Poděbradech..Povídáme si..a hrajeme takovou hru!Počítáme rozsvícené stromečky které uvidíme!Kdo jich má nejvíce vyhrál!Bohužel s námi tento rok asi půjdou i bráchové...Ale nevadí!A dnes s mamou ještě uděláme bramboroví salát a zítra předkr.Task já jdu na Srka.Přednastavím nějaké články na dnešek a na štědrý den!Ale na štědrý den dám nějaké jako...naše večeře..neco..jako štědrou bleskovku xD atd!Tak snad se budou líbit!
Srka...okomentuji jenom málo článků...sorry..ale nějak...bráchové furt chtěkjí hrát...no chtějí abych udělala Vánoce v Simsu xD

Brzy...bohužel...

23. prosince 2009 v 7:41 SRka
Jak už jsem milá SRka psala...někdy po novém roce budu muste smazat nějaká Srka!Dám ty...se kterými nemám moc odbrá vztah...nebo sme prostě nechodí..,.Lidi ..je to kvůli tomu...Ubývá mi čas! Možná..když sem ti co nechodí začnou chodit,....Tak by se to zas tak udělat nemohlo!Ale lidi!Srka!naštvali jste mě!Protože jsme dělala hodnocení!Je do zítřka!je to hrůza!Polovina Srek tam není!Rychle lidi rachle tam!jinak nebudu msuet dělat žádné promazává jak jsem psala ale vymažete se sami!Plsky!Lidi!Zapište se tam!Je to hrůza se na to koukat!nejsou tam taková SRka.třeba jako Everlinet!Já si Vás nechci vymazat!Nebo Tinkerka...Koní...Moni...Elen...anezka...A pár daslších!Tak proto prodlužuji do 26.12. 2009!Chci aBY JSTE SE TAM ZAPSALI!JESTLI NE...POTOM FAKT SMŮLA LIDI!Já Vám dávám hodně času...I příležitostí!jako něktěří ne....Prosím!!!!Pro mně to docela něco znamená!!!Díky těm co se už zapsali nebo se zapíší!Taktohle jsem Vám chtěla jenom zdělit...možná někomu..blbá zpráva takhle před Vánoci...ale jako...Můžete se podívat na můj ranch..když jste Srka tak třeba 1x za 5 dní ?To já k Vám chodím častěji.....Sorry za blbou zprávu!

Přednastavwno...Asi ještě spím xD

Huráááááá!

22. prosince 2009 v 20:39 Blog a moje kecy
Hurá lidi!už pozítří je štědrý den!!Juchů§my jsem dnes doma strojily stromeček!Sorry lidi!Že tu nejsem!Ale vše se seběhlo tak narychlo!Zítra na Pc půjdu..ale na štědrý den nemůžu...Tak zítra přednastavím nějaké články na štědrý den...oběhnu Srka a také sme dám nějaké článečky!A opravdu se moc omlouvám...ale všechno se to seběhlo tak rychle...Vánoční atmosféra na mě dopadá až teď!Divné co ?No jo...no...Tak se těšte lidi na zítřek!A nejspíše brzy...vymaži hodně Srek...A bechá si doopravdy jen ty co chodí hrozně často!protože..u Srek trávím až moc času!Tak díky lidi za pochopení

Brrrrrr!To je zima!

20. prosince 2009 v 20:41 Blog a moje kecy
Brrrrrrrr!U nsá je fakt strašná zima!Nechápu to!bydlíme v polabí...a je tady -16°C!To je snad rekord!A prý se země globálně otepluje !To tedy vidím xD! Je tady i docela dost sněhu.Koníci si v něm užívají! A kdyby jste viděli co v něm dělají takoda s Creamy!No prostě jak jinak- PRČA!!!Ostatní také pořád blbnou ve sněhu!A Azhar jí sníh! S Kylie už jsme mu to zakazovali!Ale je to marné!Mě osobně někdy také chutná sníh xD !Všem se sníh líbí...ale bohužel!Bílé Vánoce nemají být!Což je veliká škoda!Ach...Já bych tak chtěla bílé Vánoce!Jé!Ty by byli ndáherné!Já doufám, že to vydrží...ale je to nepravděpodobné...Bohužel!Já chci na štědrý den sníh!Aaaaaaa!!!!áááááááááááááááááááá ! Zrovna když řijede teta!Tak by mohli být!Já dopufám...a věřím! Ale nic s tím asi nenaděláme.Ale je opravdu nějaká zima! brrrrrrrrr!Je také u Vás taková zima a úža snížek ?

Sorry za krátký lčánek..ale už nemám co dodat xD!

Veselé Vánoce

20. prosince 2009 v 19:59 Grafika
Tak !Tady sjou pro Vás veselé Váncoe ve dvouch verzích!Doufám, že se Vám líbí!
A jaké se Vám líbí více ?

Zamyšlení nad lidmi...Steeple

20. prosince 2009 v 12:48 Zamyšlení nad lidmi
Tak a je tady další zamyšlení nad lidmi!tentokrát nad holčinou, která má přezdívku Steeple dříve haflingerka.

Dříve jsme jí moc neznala a články u ní mě ani nebyvili...to přiznávám!Ale poslední dobou...nějak jsme se sblížily !A beru jí jako moji super kámošku! I články má podle mě na ranchi super!baví mě!A ke mně sem píše úžasné a extra dlouhé komentáře, které mi vždy udělají velkou radost!perfektně si s ní rozumím! Opravduvelmi s ní kamarádím a doufám, že i ona se mnou !je to jedna z mých nej kamí!A zady rpo ní je jmenovka :

Horse Lover's Country Vet Play Set

20. prosince 2009 v 7:58 Breyer novinky
Breyer o něm napsal : Ošetřovatelka Emily prhlíží svého oblíbeného koníka Bannera.Krásného koníkka elegantní barvy a dvouch bílích ponožek .Tento set obsahuje stříbrné nákladní autíčko a červený cestovní boxík pro dva koně, oba se na sebe dají krásně napojit.Velmi elegantní a úřiný set, který doporučujeme.
Můj názor : No...Set je to hezký..ale až na toho koníka!je na postoji Salpíka!A podle mě má úplně strašné zbarvení a všechno!Podle mě na něj toto zbarvení vůbec nesedí!Líbí se mi hlavně to autíčko s přívěsem!A ta Emili...veterinářka je mnohem hezčí laura!Tedy podle mě!A ten koníka jak s ejmenuje Banner..No..vypadá tak trošku tím zbarvením jako barel xD.Ale tento set bych prostě opravdu nechtěla!
A jaký na něj máte názor vy ?
4lánek je přednastavený

Vánoční Bleskovka Ranche!

19. prosince 2009 v 20:11 Bleskovky
Tak Vítejte u Vánoční Bleskovky ranche Oháje!A doufám, že se Vám bude líbit!Odpovědi budou na Vás!jen mě zajímaví vaše názory a co by jste vybrali.Díky!Tak jde se na to :

1) Jak pak se těšíte na Vánoce ?Plýtvejte písmenky xD

2)Dostanete na Vánoce nějaké Breyerky ?Pokud noa plsky napište jaké pokud to víte :o)

3)Vyberte z dvojice Breyerů :
Azhar / Water
Cefík / Nuf (Newsworthy )
Kuchi / Theodore O'Connor
Bonanza / Mon gamin
Misty a Stormy / Keltec Salinero

4) Vyber z dvojice Vánočních čiností :
Lyžování / Ježdění na Snowboardu
Pečení cukroví / Zdobení cukroví
Smažení kapra / připravování rybí polévky

5)Vyber z dvojic Vánořních věcí :
Dáreček / Stromeček
Sníh / Voda
Kapr / řízek
Kaše / Bramborový salát

6)Máš pro své koníky už věci na Vánoce ?

7) Doufám, že nevadí, že bdue diplom zase psolečný.

8) Mějte se hezky!A Šťastné a Veselé


The Elegance Collection - Western Horse & Rider

19. prosince 2009 v 18:49 Breyer novinky
Breyer o něm napsal : Vzpomeň si na svou lásku ke koním a sáhni po nevém Elegantním setu od Breyer, který uchvátí i náročné sběratele. Detailně udělaný Paint Horse, precizně vypracované westernové sedlo, poprsák s martingalem a uzdou se stříbrnými akcenty- to vše stojí za modrou stuhou. Úžasná westernová jezdkyně s blonďatými vlasy a hebkou porcelánovou tváří a modrými očky . Má také třpitící se blůzu, kalhoty s třásněmi, luxusní kožené Chapsy a také propracovaný klobouk a boty .K tomuto setu je i podsedlovka laděna do orandžové barvy . Vřele doporučujeme i náročným sběratelům .

Můj názor : Mě se tento skvelý a velmi luxusní set velmi líbí! Kdyby nebyla tak vysoká cena určitě bych ho chtěla!byla by to druhá westernová jezdkyně u nás!Škoda té strašné ceny ! Jinak se mi na tomto setu líbí snad vše.Panenku a její luxusní oblečení, ten krásný hřebeček a jeho nádherné strakaté zbarvení a velmi se mi i líbí to nádherné vybavení! jediné co my tzedy vadí je ta cena..ale kdyby třeba časem se snížila...což asi není pravděpodobné..ale kdyby ano!Určitě bych ho chtěla!

Jaký na něj máte názor vy ?

BLbé období tu je psolední dobou...

19. prosince 2009 v 18:06 Blog a moje kecy
Myslím, že mi hodně z Vás dá za pravdu.poslední dobou je takové blbé obdoí!určitě né jeno pro mě!Vím třeba i o kiiki...Která to má ještě mnohem horší než já.je mi jí docela líto.Věřím jí, že to namá jednoduché.Já nevím co se to děje..poslední dobou čtu více smutných článků na ranchích než dobrých....Co je to za blbé období ? Ve škole s emi to i daří méňe!A pořád mám tu blbou přemýšlivku! A hrozně často teď brečím!třeba v pátek jsem se ve škole rozbrečela a nedalo se se mnou skoro mluvit...byli tam nějaké psycholožky asi 3 hodiny..no prostě hrůza...Pormiňte moc, že si Vám tady tak stěžuji...ale jinak mě skoro nikdo poslouchat nechce...no spíše nikdo.A taky...Mám ráda jednoho kluka...on mi říká, že on mě takly..jak už jsem Vám psala...ale já poochybuji, že kě mě něco cítí!je to takové...Jako kdyby se mě nějak bál či co...nechce se mě dotknout...ale..už k němu toho cítím mnohem míň!Ale já nevím jak se s ním mám rozjeít!On je tak příjemný!Je to i poslední dobou težké...A tak doufám, že Vám to nevadí..je to krátký...a s píše pro mě na vypsání.Jenom bych se chtěla zeptat máte taky nějaké takovéhle pocity poslední dobou ?
Jesli ANO a tak to chápete....
Oběhnu nejspíše SRka pokud to stihnu a nějaké články asi ještě dnes!

Zápisek Srek!

18. prosince 2009 v 22:48 SRka
Pormiňte lidi.Ale chci v tom mít jasno!nechci mtí Srka, která sem nechodí, ale já k nim chodím!Nebo píší pouze k tomu nejnovějšímu článku.Tak to pište třeba k někomu, který Vám je tak komentuje.Ale já se snažím víc.nechci nějak hodně!Maximálně tak třeba 2 tři články...No když jich bude víc uděláte mi radost :-) .nebudu hodnotit Srka.Ale kdo se do určitého data sme nazapíše...no prostě smůla! Potom jenom udělám dva sloupečky.Ti co zůstali a ti které mažu.Je to velmi jednoduché!Stačí jenom sem do komentářů napsat nějakého Breyera, ketrý se nachází u Nás na ranchi!jistě nějakého znáte xD!A když ne...stačí se podívat!Mám tam jich málo...ale i jeden stačí.Tak tedy stačí napsat jednoho Breyera, ketrý se nachází tady na ranchi Ohájo.(jako ve skutečnosti na ranchi neinternetovém xD)(Doufám, že to chápete!).kdo se nazpíše!Má smůlu!
Také toto dělám, protože už nemám tolik času na tolik Srek! A ještě k tomu, když sem někdo nechodí!Ti co mají pozastaveno omlouvám!
tak pište do 24.12. do 23:59 hodin!Máte hodně času!
A když jsem u Srek asi doopravdy udělám takoví zípisníček Srek, kde budou + a -.Doufám, že to Steeple nebude vadit.Budeto docela jiné!Jenoms e to taky bdue zapisovat.Pokud by ti to nějak vadilo napi mi.
Tak lidičky!Pište...Pisálkujte!"
Zpracovaný obrázek Sheika.

Ben Cartwright's Buck

18. prosince 2009 v 19:26 Breyer novinky
Breyer o Něm napsal : Hodně Američanů vyrostlo na televizních seriálech.Mezi ně patří i seriál, který pojednává o dobrodružstvích Bena Cartwrighta.V tomto seriálu učinkoval krásný koník zajímavého zbarvení . Světle hnědého kabátku, černou hřívou a ocasem a černými nožkami . Temperamentní a zajímaví model .


Můj názor : Popravdě..mě se tento koník, ale vůbec nelíbí!Přijde mi takový umělá..Hlavně ocas, hříva a také hlava!A Ani ta barva podle mě ktomuto modlu nesedí!Jediné co se mi na něm líbí jsou ty podkolenky xD!Ale rozhodně bych tohoto koníka nechtěla!Ale je to pouze můj názor!

Jaký názor máte na tohoto koníky vy ?

Dárečky!

18. prosince 2009 v 15:47 Něco k ranchi
Předem se omlouvám.nejspíše jsem už podobný článek psala...ale také za to...že dám dárky jenom hodně moc málo lidem.Moc se Vám omlouvám..ale já vůbec nemám čas....Dáreček jsem dneska poslala kiiki a zítra pošlu Steeple a Koňařce.Budu dávat dáreček Aje98 a Carrie22 s kterou chodím do třídy.Ani dáreček ti dám nějakého plyšáka či co xD..A potom ejště něco na koníky ano ? Holky moc Vám díky za dárky!už je to déle co jsem dostala od Koní krásnou džínovou dečku!děkuji moc!A taky moc díky Steepleza krásné věcičky a krásnou podkovičku rpo štěstí :o)!Tak doufám holky, že se Vám moje věcičky budou líbit.Docela jsem se nažila.A moc s eomlouvám ostatním, že jim nic nepošlu..ale tadyty lidičky jsou mi nejbližší..a potom už ani nemám ten čas.Potom mi je ještě Apppa blízká.Možná jí také něco pošlu.
Tak teď máusím dole hlídat bráchy tak při tom budu dodělávat věci pro holky a taky musím konečně začít s těma věcma pro koníčky!už chvátám!A potom ais oběhnu Srka a dnes čekejte ejště tak jeden nebo dva článečky!
No ohlávka trochu nakřivo xD!

CoCa

17. prosince 2009 v 20:14 | liška |  Stablemates
Jméno : CoCa
Přezdívky : Coco, Cok, Coky, Cookies

Fotogalerie: ZDE
Rodokmen: xxx

Věk : 6 let

Pohlaví: Klisna
Plemeno : American Paint Horse

Potomci : xxx
Sourozenci : xxx

Otec : xxx
Matka : xxx

Původ : Triniti Holdings
Stav : 10/10

Změření : Cross Country, chov a výstavy

Ocenění : xxx

Poznámka : Coca, CoCa, co o ní říci? Jedna z nejbláznivějších, nejhravějších koních u nás. Neustále blbne, jako malé hříbátko, a to už pár let jím není :). Je to takové "Třeštidlo". Ale naštěstí pod sedlem se sklidní alespoň do takové míry, že se na ní dá v pohodě jezdit. Na jízdárně, či v hale, je docela lenoch, tak na ní nedáváme začátečníky. Zato venku na vyjížďkách lítá jak střela! To bývá zase těžší ji zpomalit, natož zastavit :D. Proto na ní jezdí spíše pokročilejší jezdci, kteří se alespoň nenudí, nikdy nevíte, co si tahle kobylka vymyslí. Ale nikdy by nikomu neublížila, není nijak agresivní, spíše hravá. Má zlaté srdíčko :)
Moc nezávodí, maximálně byla na pár soutěžích v nějakém lehčím parkuru, je to spíše takový rekreační kůň.
Byla již jednou připuštěná, avšak... hřábátko se narodila mrtvé :(. Ale my bychom ještě znovu ji chtěli zkusit připustit, snad už by to tentkráte bylo dobré :). Veterinář říkal, že chyba "nebyla v ní", ale prostě se něco stalo... Coca byla velmi smutná, dlouhou odbě, ani nechtěla žrát. Ale dnes už se vše dalo dopořádku a je zas etaková jako dříve. Dokonce se i někdy stará o hříbátka ostatních klisen, myslíme, že by to byla skvělá máma :)Moje nová a první výbava na koně!

17. prosince 2009 v 9:04 Něco k ranchi
Tak!byla jsem v Kolíně na Endokrinoligii (Sorry nevím jak přesně se to píše) .Mám nemocnou štítnou žlázu a tam jezdím na kontroli.Mamka mě vzala ze školy trochu dříve...A jeli jsem!por nádherné new vybavení pro mě na koně!V Kolíně je super Obchůdek bývalým jménem "Dance and Jump " teď už se to jemnuje jinak, ale nevím přesně jak xD!Jak možná někteří víte...začqala jsme v Září jezdit na koních!Dříve na to vůbec nebyl čas ani nic...Neměla jsem nakoně vlatsně nic!Starý tenisky..helmu na kolo!No prostě hrůza!Paní co mě učí jezdit už říkala, že by to doopravdy chtěla nějaké už to vybavení!tak sjem byli nakupovat!Měli jsem jet jenom pro helmu a pérka, ale najednou z toho byl nákup na 10 000Kč!Nechci se doopravdy nějak vychloubat, ale mám strašnou radost!Mám teda - Podle mě nádherná taková rezatá pérka!Hrozně se mi lbíí a jsou hrozně moc pohodlná!Potom krásnou sametovou černou helmičku!Juchů!je taky úžasná!Potom mám nádherné černé rajtky se šedivím koženým sedem!Josu hrozně moc pohodlné a taky nádherné!!!Potom super bundu, kterou budu moct mít možná i na lyže!Udrží teplo a je také moc příjemná!Chtěla jsem modrou, ale tu měli jenom hdoně malou.Tak mám takovou kaki!Je také mco pěkná!A potom ochranou vestu!Jsme v ní jako medvěd xD!taková černá a dost veliká!Trochu blbě se mi v pohybuje!xD!tedy zatím!A zkoušela jsem si i minichapsy!A když jsem se převlíkala tak tam něco mamka s tou paní to...takže asi dostanu pod stromeček i minichapsy!jsem hrozně moc šťastná!Už jsem v těch věcech jednou jezdial!je to htozně pohodlné!Akorát v té ochrané vestě mi nešlo vůbec vylézt na koníka!Tentokrát jsem nejezdila na Chichi, ale na Naději.je hrozně vysoká!A také ta vesta zařídila můj první pád z koně!xD!No když jsme slézala...tak se mi kousek vesty nějak zahákl za sedlo a já jsem se tam rozplácla vedle Naděje!Bičík mi vyletěl někam o tři metry dál než jsem já byla.Ale naštěstí se mi nic nestalo!A ještě v boxu mi Naděje pořád dávala pusinky!Já jsem jí hřebelcovala a ona se pořád na mě koukala a dávala mi pusinka na helmu a ruku!Ale stejně mám nejradši Chichinku xD!Je menší, takže se na ní tolik nebojím jako na Naději..No na Chichi se nebojím vůbec xD.Akorát mě po tom ježdění docela dost boleli kotníky..měla jsem hodně prošláplou patu...a v nových kožeých botech xD!Ale já opravdu nechci, aby tento článek byl nějaký vychloubačný!Jen mám hrozně velkou radost!prosím!...

A tebto článek přednastavený!

Co koníčci dostanou k Vánocům ?

16. prosince 2009 v 21:00 Akce na Ranchi
Tak zase jak jsem slibovala je tady článek o tom co mojei Breyerci dostanou k Vánocům od liškoježíška xD!Tak snad se Vám bude článeček líbit!každýd dostane něco co by si tak přál!někdo dostane víc věcí...někdo méně...

Traditional
Azhar - tak náš Azhárek dostanu tedy boxík, stájovou ohlávku s vodítkem, rekreační ohlávku a nějaké ty dobrůtky na horší časy xD

Salpicado - Tak Salpíčkův největší dárek bude Kuchinka!tedy já bych to tak nebrala!Ale on to říká!Ale dostane boxík, který bude společně s Kuchinkou!Jak si přál...Kdyby byl další potomeček...To by nevadilo! Tím lépe xD!Dále dostane westernovou ohlávku a sedlo.A k ohlávce ještě otěže.

San Domingo - Bude mít také boxík, westernovou uzdečku, šlachovky a zvláštní lak na kopyta.San Domingo má ottiž extra suchá kopýtka.tak musí mít speciální lak.

Cefík - Bude mít boxík, dečku a lonžovací sadu.

Sheik - Také bude mít boxík, Anglickou uzdečku s Hannoverským podloženým nánosníkem a sedlo.

Takoda - Dostane ohlávku s vodítkem,boxík společně s Creamy a ozdůbku na ocásek!

Creamy - Budeme mít tedy voxík s Takodou, ohlávku s vodítkem a také ozdůbku na ocásek!A pro ní bude největší dárek myslím její maminka!hrozně mco se na ní těší!

Classici
Budou mít společné dárky!
Pro ně myslím budou největší dárky new přírůstky!dále dostanou ejště nějaké ohlávky, uzdečky, dečky a hodně vitamínků a dobrůtek!

Stablíci
Ti budou mít také společné dárky.Uzdečky, sedla, dečky, ohlávky...


Budu mít co dělat, abych to všechno stihla!Ale pokusím se!Pro moje koníky udělám skoro všechno!Tak a myslím, že dostanou docela hodně dárečků.Co myslíte ?
Baf Vám říká naše Coca

Program na Štědrý den!

16. prosince 2009 v 19:26 Akce na Ranchi
tak jak jsem slíbila!Je tady program na Štědrý den!Já nebudu moct být celý den s koníkama jako snad vy všichni.Je tady teda program jak to bude s koníkama, ale i se mnou a mojí ropdinou.Nebudu sem dávat časy.Nevím jak to totiž úplně s časem bude.tak tady v několika boděch!

•Stávání v kolik budu já a koníci chtít.Ale koníci nejdéle v devět hodin.

•23. prosince neboli večer před Štědrým dnem připravím směsi na švédský stůl, ketrý bude k snídani.Kylie ráno než všichni vstanou dopřipraví ten švédký stůl ( dá všechny dobrůtky na svá místa a nazdobí ho ).KOníci tedy budou mít na snídani takoví švédský stůl.Ale pouze Tradíci a Classici. Szabláci dostanou pouze 2 druhy.Bude to plné vitemínů, žvin, minerálů a bude t určitě i velmi chutné!Budou am i různé dobrůtky jako cukříčky, jablíčka..A každý koník bude moc toho sníst kolik bude chtít.Já budu mezitím pomáhat mamce s chlebíčky a upéct houstičky do polévky.

•Koníci budou mít dopoledne volno.Kylie a já budeme dělat různé soutěže do kterých se koníci budou moci přihlásit a hrát je.Když nic nebudou chtít dělat tak nemusí!je to pouze na nich!Budou za to drobné odměny pro vítěze.

• Slavnostní oběd!zase švédský stůl.Moji koníci si hrozně oblíbili čokoládu!Já vím"je to docela divné!Ale milují ji!Tak tam budou mít i něco s čokoládou i samotnou čokoládu xD!

•Odpoledne si já chvilku budu povídat s koníky o Vánocích..jak se těší na ew přírůstky..A Kylie bude pokračovat ještě s nějakými Vánočními hrami a písničkami.To já mezitím co to Kylie bude s koníky provádět (ty hry xD) tak já budu s mamkou připravovat stůl..Dáme ubrus..Nazdobíme...uděláme předkrm. Jako pro nás...Pro koníky už to všechno bude připravené předem..jídlo myslím

•Až si s Kylie s koníky ty hry dohrají tak kdo bude chtít z Tradíků pojedou na vyjížďku nebo bude volná zábava.Po celý den budou moci koníčci mlsat mrkvičky a jablíčka xD

•Potom přijede teta!Asi bude mít u sebe nějaké ty Classiky...xD!!!Koníci budou mít ještě pořád volnou zábavu.Teta si potom půjdou lehnout a my (naše rodina) půjdeme tedy na vinnou klobásku na ulici k tý oartě jak jsme psala v minulém článku :o)

•Bude se blížit večeře!KOníci dostanou jen tak nějaké vitamíny!A půjde se ke stromečku!Dole v obýváku bude hrozně lidí!Budou se smažit řízky atd. .Tak koníci s epůjdou projít nahoře s Kylie a já liškoježíšek xD bude dávat dárečky pod náš menší stromeček.Koníci se s Kylie vrátí a budou se rozdávat dárky ! Budeme číst jména koníků a oni si budou chodit pro dárky a budou si je odnášet na zádech xD!Potom rozbalování dárečků!A koníci budou moci ukázat ostatním co dostali.V dalším článku napíši kdo které dárky dostane :o)

•Potom koníci budou mít diskotéku a velikou večeři!Mezitím my dole si bude tozdávat dárečky!

•Tak 25. se až budou ...no políbí se zamilované páry pod jmelím!Přeci se musí počkat na Salpíka s Kuchinkou!A Kuchi určitě bude na štědrý den unavená!

Budu se pokoušet celou dobu fotit.Ale uvidím jak to stihnu!
Tady pod tímto článkem bude min 9 komentář"!na to, že mám přes 20 Srek toho tolik nechci!jestli ne!tak si pro Vás milá Srka něco připravím...no..taková pluska!
díky těm co okomentují a zle tomu kdo neokomentuje!Lidičky!Za to jak sme něktří chodíte to máte asi jistý, že vám udělám plusy a mínusy!
Tak díky!jdu si udělat úkoli a potom na další článeček!

A místo Vánočního obrásku tady máte Jingle bells od Creazy Froga!mašla jsem to a řekla bych, že ta hudba je dost legrační!

Zase něco suprového z USA!:o)

16. prosince 2009 v 16:10 Blog a moje kecy
Tak!včera jsem se dozvěděla...no..takže teta přijedou!Přijeodu na Štědrý den o půl drohé přiletí sem do Čech!Sice to bude hdoně velký blázinec, ale přiletí!Tak ráno..Budu u koníků...NO já Vám to napíši v dalším článečku a to bude Program na Štědrý den.Odpoledne budu mamce pomáhat s chlebíčky atd. ...my máme v ulivi takovou partu a pokaždé tedy na ulici pečeme Vinnou Klobásu.Uvidíme jak to bdue tentokrát.Tak bratránkovi už je lépe.teta měla jenom pár hodina na to vyměnit letenku jinak by jim vrátily peníze.Ale asi jenom půlku.A ony letenky z USA sme do Čech prý stojí hrozně moc.Tak mohly ještě přiletět za tu výměni asi 28.12. ..Ale přiletí na Štědrý den!jsme tak ráda a šťastná!A v hlavě mám dva náměty na články!A na new rubriku, kterou založím a napíšu Vám o ní!Tak pokud bude čas tak dnes tu budou ejště asi 3 články.Jdu oběhnout Srka aa potom na články.Jedené co je dneska blbé..No skákali jsem o TV přes kozu..A já jsem se nějak blbě bouchla o ten tvrdej spodek kozy.A teď mám docela dost opuchlé koleno a hrozně to bolí.Nemůžu s tim skoro ani chodit no...To je blbé...