Přečtěte si novou povídku Art of Living!

Únor 2010

Obchůdek je přestěhovaný :)

28. února 2010 v 21:53 Blog a moje kecy
Obchůdek už jsme přesťehovala a to na webnode . Je na adrese www.saddlery-w-h.webnode.cz . Ale musím Vás upozornit, že tam ještě vůbec nic není ! xD . Musím se s ním naučit.Tak jenom informační,že už tam je, ale přidávat začnu ais ža zítra :)

Sorry za mooooooc krýtký článeček, ale má to být pouze informační :)

Obchůdek...zůstává...ale...

28. února 2010 v 20:52 Blog a moje kecy
Ano jak říká nadpis, tak já nakonec obchůdek nechám a kdyžtak to bude pouze něco jako taková fotogalerie výrobků, pokud si nikdo nebude chtít nic koupi xD, ale prostě NECHÁVÁM HO a budu do něj vyrábět ! Ale musíte mi poradit ! plsky ...zase...poradit...lidiškové xD.... Je několik možností:
1) Nechám ho na té stránce kde je
2) Udělám mu new stránku, ale na blog.cz
3) Přestěhuji ho a nechám ho zde u mě na ranchi
4) Nechat ho udělat na webnode.cz - tam to půjde udělat asi i jako e-shop, ale spíše to dám jako normální stránku

Co mylsíte ? prosím Vás o vaši radu xD
Díky moc :)
Sorry za krátký článek, ale potřebuji to vědět xD

Přezdívky koníků ve článcích

28. února 2010 v 14:10 Něco k ranchi
Tento článek je taková " blbina" ale může se hodit . Je to jednoduché a prostá - Jak víte každému koníkovi většinou říkám přezvíkami . Proto sem napíši všechnykoníky, které mají nejaké přezdívky, protože se v některých nevyznáte :) . Snad vám to pomůže v orientaci ve jménech .

Traditional- Breyer Horses

Azhar - Azh, Azhárek
San Domingo - San
Takoda - Taky, Takod, Tako
Creamsicle - Creamy, Cream
Salpicado - Salp, Salpík, Salpas, Salpíček
Kuchi - Kuchinka
Earth - Eartík, Eart
Cefnoakpark Bouncer - Cef, Cefík
Sheik of Hallundbaek - Sheik, Sheiček

Classik - Breyer Horses

Heidy - Heid,Heidinka
Platinum - Plat, Platinka
Roomy - Roomy, Roomíček, Roomík, Roomik
Beexooti - Beexi, Beexa, Beexinka
Nookuhehe- Nooky, Nuky, Nukýk
Air Sharm, Sharm, Sharmík

Jenom Někteří Stablemates

Brown Chery - Brown, Cherynka
Rendy - Rend, rendík
Angela - Angel, Ang
Samanta - Sam, Samy
Marry Ann - Marr, Annie
Lucky - Luck, Lucky
Rosalie - Rose, Rosie
Spirit - Spir, Spirítek
Spierit - Spier, Spierítek
Gold Paradise - Pari, Paris
Coca - Coc, Cocy
Lea de Vall - Lea, Leauška
Greypple - Grey, Greík
Oregon - Oregáno, Oregonek

To bude asi všechno . :)


Ohledně SRek ....

28. února 2010 v 11:09 SRka
Jak jistě víte je tady po internetu taková...mno něco jako petice okolo SRek od Anne11 . Já s tím souhlasím, akrotá, že já ráda chodím ke svým SRkům . Když mě k někomu nebaví chodit tak pardón, ale vyhazuji ho ..... Pro mě je obíhání ostatních Ranchů dost velká zábavu a můžu opravdu říci s čistým svědomým, že mě to hrozně baví, ale také mám samozdřejmně ráda i když vidím u svých článků komentáře . A ještě k tomu když jsou delší jako mývám od holek tím jsem radši . Ale chci Vám hlavně říci, že s touto peticí takhle nesouhlasím, protože mě baví k vám chodit a nedávám si to jako povinost, ale jako něco co mě baví a těší :) . Ale pokud jsem s někým SRko a chodí "hůře", protože ho to tady nebaví, tak mi to napište a SRka být nemusíme . Já opravdu nechci nikoho nutit, aby sem chodil, ale musím říci, že mi to dělá velkou radost, když já k někomu chodím, běví mě jeho ranch a on sme také často chodí tak jsem úplně nejšťastnější spřátelenej ranch :) . Ale opravdu ! Pokud mě váš ranch nebaví a jste SR tak mi to napište a klidně dál Sr být nemusíme . Jak už jsme psala, nechci tady mít nikoho z donucení, že nechce abych ho vyhodila, to opravdu ani náhodou ! Prostě já chci, aby byla Sr zábava a né jenom rozšiřování statistik . Doufám, že to chápete jak to mylsím ... Tímto článkem samozdřejmně nechci na nikoho narážet ani nikoho urážet x), prostě píšu tak jak to cítím ....
Jaký máte na toto názor ? Docela mě zajímá :)
Jinak oběhla jsme Srka a teďka jdu učit, potom snad ještě příjdu :)

Můj obchůdek...World Horses...

27. února 2010 v 22:23 Blog a moje kecy
Jak asi vite mám obchůdek, který se jemnuje World Horses a je na adrese www.w-h.wbs.cz . Někdo ho zná a někdo asi zase ne . Ale já nevím, co s ním mám udělat . Mě zase začalo bavit vyrábět věci, ale má to vůbec cenu ? Teď je obchůdků hrozně moc ! Vůbec nevím...sama pro své koníky si ohlávky, uzdečky, lonžovací věci a podobně dělám sama, ale pro ostatní....Jak jsme psala , psolední dobou je přímo přeobchůdkováno . Skoro každý si začal dělat obchůdky, ale samozdřejmně neříkám, že je to špatně, že rozvíjíte svou kreativitu a asi i peněženku ( xD ) ... ale prostě já nevím co s ním dále . Jsou tu holky které dělají úplně nejlepší věci a to je Peťa, Lin a Iva . A potom další obchůdky, které si jsou docela podobné, ale zase každý v něčem výjmečný, ale i tak je jich opravdu hdoně a ten můj se mezi nimi naprosto ztrácí.... Přemýšlím jeslti ho mám zrušit, nechat tak jak je neboli na něj nechdoti, ale nechat ho nebo je tady poslední možnost... a to pokračovat s ním a snažit se nějak vyniknout . Ale opravdu nevím, pokud ho zruším nebo nechám tak jak je tak se nestane nic , ale pokud bych se měla zpátky rozjet nevím jak to bude . Kdybych ho zase rozjela, pochybuji, že by mi tam někdo chodil nebo i nakupoval . Já mám podle mě divné věci a moc obyčejné, které si asi dovede každý zplácat sám . Tak mi prosím poraďte , protože já opravdu nevím co s ním dále . Moje nejpovedenější věc je asi Anglické sedlo pro Stablíky ( viz obrázek pod článkem) a potom ais ještě stájová dečka pro Stablíky, kterou v obchůdku nemám . Ale mylsím, že jsem se ve vyrábění docela zlepšila ... ale což...Vždycky když vidím někde napsané " Co myslíte ? Mám si založit obchůdek ?" nebo něco takového tak si na ten svůj vzpomenu ... jak mě bavilo do něj dělat ... jak mi udělala radost každá objednávka... jak jsme byla šťastná když mě někdo chválil věci jen proto, aby mi udělal radost... jak byl potom ten pád a obchůdek se propadl... Ach jo...

Tento článek je pouze výlev mých citů, ale i tak by mě zajímalo, co mám s obchůdkem dělat...prosím poraďte mi....
To anglické sedlo...

Vypadli jsme...vypadli jsme v 3. kole BRR

27. února 2010 v 21:50 Něco k ranchi
Jak už vypovídá nadpis . Vypadli jsme v 3. kole BRR, ale né že by jsme měli hodně chyb, ale jaksi jsem to nestihla xD ... Pořád jsem se na to chystala, ale ve čtvrtek jsem se nedostala na dlkouho na PC, abych to mohla udělat, v pátek jsem přijela ze školy a za chvíli jela do Prahy a dneska jsme fotila, uklízela v pokoji, slouho spala x)(x a hrála Sims3 a potom se jdu juknout na net a kuk ! Vidím, že jsme vypadla, protože jsme to nestihla vyplnit xD . Je mi to trochu líto, ale jsme moc ráda, že jsme se dostala tak daleko a to dále než minulý rok . Tak třeba se to zase příští rok zlepší xD Ale i tak jsem za to ráda . :)

Když už jsem u soutěží - Jak jiste všichni víte, skončila soutěž u LIn . Já jsme se moc odbře neumíštila ...Byla jsme s Creamy 2. v hříbatech, ale zase lepší než nic, ne ? xD . Asi fakt dost blbě fotím...co si o mém focení myslíte ? Docela mě to zajímá

Zítra by tu měla něco přibýt- kfyžtak přednastavím, budu se totiž muset učit :)
A zase naše Cherynka :)

Věci do sedlovny "schnou " xD

27. února 2010 v 18:17 Něco k ranchi
Divný název, co ? Ale ano . Mojí Tradíci neměly opravdickou sedlovnu, jenom tak neházené věci na sobě . Vyklidila jsem místo na poličce a udělám tam sedlovnu a Justin s Kylie tam budou mít také takový svůj pokojíček :) . Z hmoty ( které když je déle na vzduchu tak ztvrdne ) jsme udělala věci do ní .
1) Udělala jsem takové " prkno " a na něj věšáčky na ohlávky a uzdečky , která na něj po zaschnutí přilepím . Jelikož bude sedlovna né přímo na poličce, ale na skříni, ale zase nebude zavřena...xD ... No prostě to prkýnku přilepím oboustranou lepenkou na zeď skříně :)
2) Dále jsme vytvořila 2 stolečky . Jeden mylý jen tak na odložení věciček a druhá už větší, budou zde různá lečiva a vše potřebné :)
3)Dále jsem udělala stojánek na sedla a k němu 3 zobáčky na ty sedla . Celkem se tam vejdou ty sedla 3 .
4) Potom ještě ( zbyla mi ta hmota xD ) jsme udělala takové oválky a na ty se budou dávat bandáže a šlachovky .
5) Dečky se dají normálně do rohu na zem a vedle nich i podsedlovky :)
6) Pro Justina a Kylie ještě dodělám nějakou pohovku .
7) a dnes nebo zítra udělám i rozpis tréninků a krmení, který tam bude také vylepen :) Udělám ho volnější, protože se bude také jezdit hdoně na vyjížďky .

Až bude hotová nafotím vám ji, nebojte xD .
Teď půjdu oběhnout SRka, potom si půjdu uklidit v pokoji, musím ejště vyloxovat celý 1. potra x( a potom bych Vám sem ještě měla napsat nějaké článečky :)

Moje úžasná spolužačka - Bety Ukolová !

26. února 2010 v 23:37
Vím, že to není vůbec k ranchi, ale musím Vám to semka napisat !

Sledoval jste někdo Olympiádu České republiky v Libereci ? Předpokládám, že ne .
Moje kámoška a spolužačka, znám ji od 1. třídy, vyhrála Olympiádu Čech v krasobruslení ! Fakt WoW ! Ona je suprová ! Letos vyhrála i normrální mistrovství ČR . Je fakt odbrá . Sice jí to omezuje - odchází dříve ze školy ( ikdyž to takové omězení není xD ) ale potom už se nemá čas věnovot něčemu jinému . Ale i tak ! Tohle je fakt síla ! A ještětě k tomu všechny ty otočky, skoky ! Prý trénuje každý den několik hodin jak na ledě tak i na suchu a to gymnastiku a balet .
A když se na to budete koukat Pozor ! není ji 13 ani 15 nebo více ! Je jí pouze 11 let ! jako mně...


Je někde v půlce, buďto se na to můžete kouknout celý, nebo přetočit na krasobluslení dívek jako já xD . Ale někdy to nejde a zesekává se to . Tak chvilku počkejte a mělo by se v8m to rozjet .

Tak co, jak se Vám líbí jízda mé spolužačky Alžběty ( Bety ) Ukolové líbila ? xD


Sorry, ale z Prahy jsme se vrátili až v 21:07 ( nebo nějak tak xD ) tak už jsme sme nemohla, ale zítra to zkusím napravit, ale teď už jdu spát ! Dobrou xD

Odjezd do Prahy

26. února 2010 v 14:44 Něco k ranchi
Lidičky měli jsme jet s mamkou do Prahy až zítra, ale nakonec jedeme dnes :) . Já se tam tak těším ! Prolezeme různé obchody, půjdeme do Paladia a půjdeme do Rastaurace Pizza Pasta . Tam si dáme degistaci - nosí Vám různé druhy těstovin a Pizz a vy si jenom vyberete jaké chcete xD . Určitě si přivezu dost new oblečka a všeho . Ale omlouvám se . Dnes tu tedy bohužel nic nepřibude, ani neoběhnu SRka . Sorry, ale když já se tam tak těším celý týden ! xD

BRR jsem netsihla tak doufám, že až přijedu tam jaště bude .

Ahoj xD

Stablemates - Rendy

26. února 2010 v 8:04 Plemenná kniha
Jméno : Rendy

Přezdívka : Rendík, rend

Věk : 4 roky

Jak uspěl v disciplínách :

Parkur : 59%

Drezúra : 77%

Western : 98%

Dostihy : 14%

Cross Country : 94%

Vozajactví : 14%

Všestranost : 81%

Výstavy : 86%

Plemenný test : 97%

Hříbata :

Lucky s naší klisničkou Brown Chery

Výhry :
-----------------------------

Rendy je suprový Quarter a je velmi dobrý na Western a Cross Country . V ostatních disciplínách však také není úplně pozadu :) . Na výstavy je také dobrý, je velmi klidný a pozorný . Pod sedlem perxektně poslouchá
Pokud by jste chtěli, aby vaše klisna byla připuštěna s tímto hřebcem nebo chcete tohoto hřebce zapsat jako otce vašich hříbat napište mi na e-mail eliskapacalova@seznam.cz
Fotky :
Přednastaveno

Blbej PC !

25. února 2010 v 20:35
Také Vám tak psoeldní dobou blbne PC jako mě ? Mě hrozně ! Třeba včera se sám od sebe zamrz, prostě jen tak, potom jsme s Ajou98 hráli Sims3 a on se sám restartoval, nebo včera . U Steeple jsme "posílala" koment do zápisu Srek a dens se tam koukám a on tam není ! A to se mi poslední dobou stává často . Dost doufám, že si mě Steepl kvůlůi tomu nesmaže . Ach jo..ale já to posílala . Ale jak čtu články u některých vidím, že nejsem jediná komu blbne PC .
Fakt se holky moc omlouvám .
Třeba sem ještě stihnu na zítřek něco dát, ale nevím. A Buďto zítra nebo v sobotu pojedu s mamkou do Prahy na nákupy xD . Na to se moc těším .
Zase jenom informace a omluva, hlavně Steeple

WoW ! Hurááááááááá, jsem tam !

25. února 2010 v 17:53 Dny na ranchi

Ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh ! Lidičly já jsem postoupila do finále BRR ! WoW ! Tý jo, ale finále je něco . Zatím mám vyplněnou pouze jednu otázku. Tu s tím očkem, ta je pdole mě úplně nejlehčí :) . Zbytek teď půjdu zkoumat a bloumat :)

Asi si říkáte, co tu dělám, že ? No mám být na pastelce, ale přemluvila jsme mamku a nešla jsem na ní . Mno jsou tak ais tak o 1_4 roky straší děti a já se tam citím tal...divně...dříve jsme chodila se stejně starýma a to bylo lepší .

JInak Chocolate Love už je skoro horová . jenom natřít zadní kopýtka a je hotová úplně :) .

Potom jsem začala dělat hříbátko po Air Sharmovi a Apen . Budu barvou po taťkovi, ale povahou po mamce . ale asi bude mít bílou nebo nějakou světlounkou hřívu a ocas . Ať to není úplný táta :) . Ale ještě pro něj nevím jméno . Nechcete mi poradit ? Já vím, že bez barvy se to určuje špatně, ale je takový - ryzák až lehce načervenalý, má bílý čumáček a 4 bílé ponožky . ...Ale ještě není hotový xD . Ale kdyby vás něco napadlo... :)

Dnes tu snad ještě něco čekejte ( nevím totiž jak dlouho mi bude to finále BBR trvat xD ), měla bych oběhnout SRka a asi být i na SSR :) .

Jak jsem minulý týden dostala z diktátu 5... tak dnes jsem z opravného dostala za 1 ! Juchůůůůůůůůů ! Byla jsem tak šťastná :) . A zítra jsme měli psát z Fyziky, ale ta nám odpadla takže, končíme dříve a nepíšeme žádnou písemku ! juchůůůůůůůůůůůůůůůůůůů!

Teďka ke mě přibehl sme Earth a kouká po mě těa jeho očkama, že by sem chtěl něco napsat no...Když všechno stihnu tak ho asi nechám :) . Nebo možná mu dovolím, aby Vám sem něco napsal zítra až budu ve škole, ju ? :)

Teď už půjdu na Srka, SSr a BRR :) . Mějte se moc hezky ( tohle píši furt, co ? xD )
A naše Brown Chery :)

Fotogalerie - Angela + Takoda

25. února 2010 v 8:09 Fotogalerie
A je tu Fotogalerka naší úžasné Parkuračky :)
A zepředu :)
Obíhá si mušličky :)
A zase se otočila a běží z5

A teď pouze pár fotenek Takody
Takoda šla také k mušličkám
A KuK ! kdopak to je ?
Ze strany :)
zezadu
A poslední fotka takody . Snad se líbí . Ale plsky nepište pouze úža fotky, ju ? Thanks xD
Přednastaveno

Návštěva Aji98 :)

24. února 2010 v 17:51
Jé...U mě je Aja98 xD . Dneska u nás spí a je to super ....Akorát je udýchaná z Aerobicu ( říká mi co mám psát xD ) . Už jsme byli na Wii, a půjdeme ještě na taneční podložku a dáme si zmrzku (tedy pokud Aja vychladne z Aerobicu xD ) . A ještě si při tom poustíme rů§zný písničky a blbneme xD . Probíráme Breyer a vše...je to hrozná sranda xD .
Ale sorry dím pádem se ais dnes nedostanu k Srkům a sem na ranmch už "asi" na ranch také ne ... Ale třeba stihnu na zítřek něco přednastavit :) Jelikož se sem také nedostanu . Ale skusím to :)
Ale zítra bude stávání s Ajou98 sranda...¨
Tak jdeme na tu zmrzku a blbnout ! Mějte se a prosím nezlobte se na mě a nemažte mě...díkes :)
Aja tak pěje vedle mě xD

Hodnocení - Manco Capac

23. února 2010 v 14:09
Cena : 750Kč
U Appy : Tady
Moje Hodnocení : 9,5/10
Můj názor : mě tento koník velmi zaujal od první chvíli když jsme ho poprvé uviděla . Nevím rpoč, ale spoustě lidí se nelíbí, ale to je podle mě veliká škoda . Má sice zvláštní barvu a "načernalou " hlavičku, ale mě příjde velmi roztomilý . Připadá mi, že má ( možná je to pravda xD ) postoj v drezurním cviku . Mě příjde velmi hezký jak postojem, barvou tak i výbornou cenou . Tento model bych velmi ráda uvítala u Nás na ranchi nejspíše si ho vezmu na FD :)

Fotky :
Ve skutečnosti : Nenašla jsem a asi ani není :(
Jako model :
Přednastaveno

Fotogalerie Samanty

23. února 2010 v 8:01 Fotogalerie
Je tady Fotogalerka naší Draft Stablemates klisničky - Samanty :) . Dám sme nově nafocené fotky i ty staré :)
A představuje se nám naše klisnička Samanta !
Detail hlavinky :)
Z druhé strany !
Zvrchu a trochu detailík na ocásek :)
A další fotenka ...Podle ma krásná ;)
A teď už straá fota :)
Bohužel mají horší kvalitu x(
Hlavinka a tělíčko pěkne ze strany...xD
A poslední fotkou se s Vámi Samanta loučí :)
Přednastaveno

Locarno 62

22. února 2010 v 21:47 Breyer novinky
Breyer o něm napsal : Locarno 62, ohromující Holštenský kůň ve velikosti Classik přichází niní od Breyer . Olympijský šampion a výborný jezdecký kůň . Nádherný tmavý hnědák, kterého zdobí roztomilé ponožky .
Můj Názor : Jen tak is brouzdám po netu...a našla jsme krásného Classika Locarna . Mě se tedy líbí velmi nejenom jeho živým postojem, ale i barvou,očkama a roztomilýma ponožkama :) . Nevím jestli jde shenat, ale zeptám se asi Appy, protože mě tento hřebeček opravdu okouzlil . Sice má trochu umělý ocas, ale to mi nevadí .
Jak se tento krasavec líbí Vám ? Zajímá mě Váš názor :)

Nej Breyer Ranch roku 2010

22. února 2010 v 17:52 Něco k ranchi
Jak jistě víte, začalo již první kolo o nej Breyer Ranch toku 2010 . Některé ranche se vašek zapomněli zapsat a proto jakoby " ztratili " nominaci . První kolo bylo docela těžké, ale mě se to naštěstí dokázala na 2 chybičky takže toto kolo nevypadnu :) ! Hurááááááááááá . Jsem velmi za to šťastná, protože nebudu nejhorší ranch roku ! není to, ale prosím žádné urážka proti někomu jasně ? xD . Ale další kolo pochybuji, že postoupím, protože je to opravdu hodně těžké a ještě k tomu takový samý Breyeráci :) .
Hodně štsětí všem Breyerákům v této soutěži a a´t vyhreje ten nejlepší :)
Dnes obhěnu Srka a pokusím se nějaký článeček na zítřek přednastavit a na dnešek také :)

Prozrazení ! Platinka a Apen jsou březí !

21. února 2010 v 18:18 Něco k ranchi
Už to prozrazuji ! Tento měsíc máme nějaký extra . Otěhotněla Kuchi a teď i Platinka s Apen .
Od té doby co Aur Sharm uviděl Apen bylo jasné, že je to láska a teď i Apen čeká miminko, sice je to Quarter s Arábkem, ale uvidíme... spíše to vypadá na Arábka :)
Zato Platinka s Roomem...no... zezačátku když Platinka přijela si zas takolik nerozumněli, ale potom se něco stalo, přelétla jiskra a hup ! Je to láska veliká ! Když se na ně člověk podívá....jsou spolu tak krásní :) . A Platinka teď také čeká hříbátko....krása...

Mimochodem hříbátka už mám pouze je nakreslit xD . Arábek bude hodně po tatínkovi a hříbátko Rooma a Platinky bude asi mno....že by nějaký tmavě hnědý Paint ? Já nevím jak ho udělat mno....Platinka je šedivá Paintka a Roomík je tmavě hnědý Hannover . Plsky poraďte mi - šlo by, že by jejich hříbátko bylo tmavě hěndý Paint ? Díky za radu .

A tady jsou fotečky ( Sorry, ale fotky Platinky, Apen a Sharma ještě nemám a jsou tedy z googlu ) :
Roomy a Platinka


________________________________________________________________________________
A Air Sharm s Apen

Novinky - 19-20.2.

21. února 2010 v 14:12 Dny na ranchi
Po dlouhé době jsou tu znovu dny na ranchi :)

• Tak čím začít ? Nejspíše Ranchge,... Jak jste si asi všimli včera jsme sme dala new dessing . ... Dnes bych ještě něco měla přidat, ale budu se bohužel muset i učit ... Ach jo ta škola . Ale pokusím se jeden článek na zítřek ráno přednastavit jak budu ve škole a na úterý dva to jak sem v úterý nemůžu, protože mám kroužky . Ještě dnes oběhnout SRka . To bych snad měla všechno stihnout :) .

○ Když jsme se ráno probudila bylo to Ok, ale před chvílí jsme dostala hrozný křeče do břicha, vzala jsme si prášek a už to trochu pomohlo, ale snad se to zlepší úplně . JInak mám docela dobrou náladu . Za chvíli mamka poveze bráchy na oslavu Do Mekáče a já pojedu s nimi takže si dám asi zmrzku a možná i ty hermelínky :) Ty miluju xD

• Chocolate Love už je hotová jenom jí nalakuji a potom Vám ji nafotím :) . Mám pro Vás super zprávu ! Ale tu až v dalším článku...Jenom, že další dvě klisničky otěhotněly :) . Jsou to Classik klisny a jak mám ty Panddock Pals tak je začínám malovat a budou to hříbátka :) . V dalším článku více o tom , nechci vám vše prozradit xD

○ Stablíčci se zase mojí velmi dobře . Hezky se trénuje, ale na to kolik máme Stablíků tak bohužel Jehnny nestíhá . Bude potřebovat posilu :) . Brzy už sme snad dám ty fotky co už mám ais 14 dní nafocené xD

• Classici s etedy mají také velmi dobře . Už je máme skoro všechny hezky spárované, no spíše oni se sami " spárovali " . Platinka nečekaně s Roomym a Air Sharm s Apen :) ( Apendix ) . Jenom Beexi je sama, ale je pravda, že už má malého Nukyho . Potom je ještě sama Heidy . Tak jsme zvědaví jestli si někoho najdou . Ale máme to zvláštní...U Stablů je obou pohlavích asi stejně, u Tradíků je hodně málo klisen, ale u Classiků je zase nedostatek hřebců xD .

○ U Tradíků je to také skvělé ! Kuchince se krásně kluatí břicho, Creamy se jí pořád na něco ptá a Salp jí obskakuje . Creamy zase blbne s Creamy a jsou moc zvědaví jestli bude Bluebell stejná :) . Zase Eartha, Azhara a Sheika je vidět všude pohromadě, mají tedy nějaký " spolek " a blbnou jako malí xD . A San s Cefen zase bloumají nad něčím, chytrolíni jedni ! Jako kdyby vystudovali nějaký školy... fakt by mě zajímalo kde se to Cef se Sanem naučili xD .

• Nápad na scěnka na FD mi včera " vnuknul " táta a myslím, že je to dost dobrá nápad ! Ještě vymyslet jak to vymodelovat xD . Bude tam hrát Kylie, Justin, Salp a asi San Domingo . Tak snad to nebude nejhorší scénka :)

○ To bude asi vše . Nevím totiž co dodat jenom asi, že jdu teď oběhnout SRka a potom pisat nějaké ty článečky :) . Fakt mě ty články poslední dobou ěnjak extra baví !
Brown Chery :)

New dessík :)

20. února 2010 v 20:18 Grafika
KOnečně jsme udělala new dess . Miluji orandžovou a proto je do této barvy, ale slabšího odstínu . A také mám ráda western tak je daný do takovéhlého nádechu . Sice je zase jednoduchý, ale mě se moc líbí . Stránku jsme nechala o5 bílou, protože je to podle mě nejlepší .
A jak se tento dessing líbí Vám ?
Mě se halvně líbí ta zlatavá barvička v písmu a taky Hidalgo ( můj milášek xD ) který je na záhlaví .
Tak prosím komenty k němu . Ale prosím né jenom - Jo mco hezu . Nebo něco takového :)

A další věc ! Appička nás nominovala do soutěže o nej Ranch ! opravdu jí mco děkuji já i celý Ranch Ohájo . Minulý rok jsme byli nominovaní také, ale bylo to pomocí ankety a my jsme skončily asi 9. . Letos v tom budou otázky tak jsme hdoně zvědavá, protože na různé otázky já fakt hlava nejsem xD . Ale doufám, že nevypadneme hnedka v prvním kole . Tak sjme hooodně zvědaví :)

Já jdu teď za rodiče a budeme asi hrát Scrable . JInak zítra se tu snad ukážu :)

Max je v e-shopu !

20. února 2010 v 16:02 Breyer novinky
Juch ů . Přibyl Maxík do e-shopu . tento úžasný krasavec ! Já ho žeru xD . Hned jsme běžela za mamkou jestli si ho můžu objednat a vzít na FD, ale mamka ať si prý zlepším známky a potom jo x( . Ale určitě si ho vezmu na FD ! xD . On je tak sladký ! Modré očko, to zbarvení, hříva ocásek a obličejík...no prostě všechno ! Podle mě je naprosto úžasný !! Och.....
Budete ho mít taky ? nebo jak se Vám líbí ?

Našla jsme pár foteček jeho . Ale jste je už někde viděli, ale já je nemám z ranchům, ale prostě jsme je našla na ebay.com xD . Tady s emůžete kochat :
Z jedné strany
Z druhé strany ( trochu menší mno xD)
úchvatné modré očko
A poslední fotka je Maxův nevinný pohled :)

Diplomky za Breyer Bleskovku

20. února 2010 v 13:32 Grafika

Jsou tady lsibované diplomky za Breyer Bleskovku . Sice obyčejné, ale i tak myslím, že docela hezké :)
Clisk na celý článek pro více diplíků :)

Diplomky za Valentýnskou Bleskovku + Informace

20. února 2010 v 11:03 Grafika
Sice trochu pozde, ale přece ! :)
Tady pro kiiki :
A pro Aju98
Oba diplomky mají stjený základ jenom Brushe jsou jiné . je škoda, že se do ní přihlásilo takhle málo lidí, ale neva :) .
Dnes ještě udělám diplomky za Breyer Bleskovku .
1. kolo u nej pisálka už mám hotové jen ho sme dát :) Bohužel jsou pouze 4 účastníci, ale to také nevadí . Nakonec to udělám tak, ře nikdo nevypadne, ale až se zhodnotí všechny 4 povídky ten člověk s nejmenším počtem bodů vyhrává ! A s ilustracema u nich jsme to udělala takto : pokud ilustrace není nic ne nepřičítá ani neodečítá, ale pokud máte ilustrac i odčítají se 3 body .
A PROSÍM ÚČASTNÍKY, PŘESNĚJI MILI, AJU98, HORSEEN A ARABKU . PROSÍM DOPOŠLETE MI ODTATNÍ PŘÍBĚHY . DĚKUJI MOC
Mnou malovaná klisnička už má jméno : Chocolate Love . Jednoduché, ale podle mě hezké :) . už jsme s ní také pokročila : snažila jsme se jí udělat nějaká zajímavá očka, ale nakonec je zatím má celé černé . Ale ještě se pokusím je vylepšit :) . A Kopýtka má normálně černá . Dnes udělám další vrstvu a dodělám Ocásek s hřívou :) . Jsme opravdu zvědavá jak dopadne !
Dnes tu snad čekejte ještě nějaké články, oběhnu SRka a... No myslíte, že bych měla udělat new dess ? Už není Valentýn, ale tento s emi nějak líbí xD .....Prosím pomoct !
Ještě před tím než jsme " objevila " Breyery mi teta z Ameriky přivezla setík na namalování dvou Paddock Pals . Brzy si je namaluji ( nebo nechám namalovat xD ) . Mám tam jednoho úžasného Arábka, který bude synem našeho Air Sharma . Dalšího bych asi udělala jako Painta .... xD A asi by šel k Platince .
JInak je naštěstí na ranchi klídek .
Tak dnes ještě něco čekejte :)

Poslední přihlášky !

19. února 2010 v 22:37 Blog a moje kecy
Díky veliké účasti v Soutěži o nej chovnou klisnu tato soutěž už brzy začne ! pokud se ovšem chce ještě někdo přihlásit samozdřejmně může a já velmi ráda uvítám i nové soutěžící .
Ale nezapomínejte ! I vy kdo máte už někoho přihlášeného, můžete přihlašovat dále , nikde není určený počet klisne které můžete přihlásit .
Celkem je zatím přihlášeno 11 klisen ! Oprvadu nádherný počet !
Fakt díky moc . Ale pokud by se chtěl ještě někdo přihlásit máte čas do konce února .

Už jsem dodala všechny koníky do určitých kategorií . Pokud jste mi, ale přihlášku poslali a Váš koník tam není , napište mi sem .
Ale čím více koník tím větší šance :)
1. kolo se bdue hdonotit Anketou a v každé kategorii zvlášť . U ostatních kol uvidím

________________________________________________________________________
Je tady také soutěž o nej pisálka ! Porotci už mi poslali svá hodnocení ( za to mco díky ) ještě dodám hodnocení já a dám to sme na ranch . Vypadnou asi 2-3 .
Peťu odhlašuji !

To bude asi vše x) . teď už jdu spinkat a doufám, že se tu s Vámi zítra uvidím ! Dobrou !
Nová fotka Marry Ann

Vracím se :)

19. února 2010 v 20:35 Blog a moje kecy
Lidičky opravdu ! Já to tady bez Vás nemůžu vydržet ! xD . Mě pořád napadají návrhy na články a vše..... Ach jo....

Lidičky už ruším POZASTAVENÍ ! Sice sem ještě chvíli asi budu chodit méňě, ale lepší než pozastavení ne ? :)
Známky...no...zas tak lepší ne, ale dostala jsem jedničku z Němčiny a jedničky ze Zemáku . V Zemáku píšeme tak 2x do půlroka takže se to blbě opravduje a jsme moc ráda za jedničku :) Ikdyž jsme tam měli psát dvě slova ke kařdé odrážce ( odrážek bylo as....8) a já popsala celou A4, ale to je jedno xD

A začala jsme konečně malovat Stablíka, kterého jsme dostala od Carrie22 k narozkám :) Zatím to vypadá na "čokáládovou" paintku :) . Má hodně flíčků . Zatím mám hotové pouze základy a bude asi zítra ještě dodělávat - kopýtka, čumáček, hřívu a ocas . Jsme dooooooost zvědavá, co z toho vyleze .

Dnes k nám měla přijet Aja98, ale bohužel nemohla . Musím říci, že jsem z toho docela dost smutná a taky mě to naštvalo . .... Ale co se dá dělat...Aja chtěla přijet zítra, ale to se zase nehodí našim .

Jo a k článku...No tak sjem napsala, že je Kuchi těhotná no xD . Mě se líbí více slovíčko těhotná než březí xD xD . Tak se mi prosím tolik nesmějte . Danke schön ! x)

Tak jdu se juknou k SRkům :) A zítra snad nějaké ty článečky ! tedy doufám, že mě sem rodiče pustí...kdyžtak budu přemlouvat xD
Na fotce je náš Rendík . Je z new fotek, které jsem nafotila ;)

Fakt nemůžu... blbý známky...

17. února 2010 v 15:07
Předem díky moc Aje98, která sme napsala omluvu . Ale píši Vám i sme sama protože dnes můžu na Pc ais 15 min x( . Ona mám dost blbéí známky . Na to jak jsme měla v prvním pololetí samé jedničky můžu doopravdy zapomenout !
Tady máte jaké známky mám zatím v tomto pololetí:

Anglický jazyk
2
Anglický jazyk
3
Německý jazyk
2
Německý jazyk
1
Český jazyk
5
Zeměpis
1
Český jazyk
1
Fyzika
1
Německý jazyk
1
Německý jazyk
3
Český jazyk
1
Český jazyk
1
Český jazyk
1

Matematika 4
Toto je zkopírované z mojí "žákovské" na netu . U nás na gymnázium nemáme normální žákovské, ale pouze na netu . A jak vyidíte opravdu to není nic moc !A ještě k tomu jsem dnes dostala svou první kuly ! A to z pitomýho diktátu...naštěstí jsme nebyla jediná a 5 měla víc jak půlka třídy xDA bude se psát opravný tak ten snad zvládnu . Máme super češtinářku takže říkala, že se ta pětka skoro nebude počítat. prý jako mini známka .

Ale fakt se chci mco omluvit, že teď tu nebudu moct být . Tak prosím moc má SRka ! Pokud u vás bude zápis tak já s enebudu moci zapsat, protože nemůžu na PC ! Je mi to vážně moc líto ! Ale nebojte, budu se snažit to opravdu zlepšit, abych zase na PC mohla . Ale musíte mi dát čas . Opravdu s ehrozně omlouvám a tímto článkem musím ranch na dobu neurčitou POZASTAVIT . FAKT MCO SORRY VŠEM . U Breyerků u nás budu pořád, ale tady s ranchem...opravdu si musím zlepšit známky a potom sem budu moci . Dnes se možná kouknu k nějakým SRkům a budu se zase muset jít učit .
Mějte se moc hezky..A doufám, že sme budu moci co nejdříve ! Ale prosím Vás opravdu ! Nemažte si mne ! Pokud si Vás mne smaže více...asi už tento ranch nebude mít ani cenu....
Tak pá...na dobu neurčitou x(
Alspoň ať Vám dá San pusinku ...

Smůla...a pech..

16. února 2010 v 17:06 | Aja98 |  Dny na ranchi
Ahojky lidi!
Néé dnes nepíše vaše milovaná lištička, ale Aja98.
Liška má špatné známky a rodiče jí dovolí pc jen na 5-10 minut... takže prověřila mě.
Navíc za 5-10 minut stihne omrknout maximálně rozvrh a jestli máme ve dni nějakou změnu..
Tímpádem nějakou dobu nebude moct obíhat SRka takže se móóc omlouvá!
Tak prosím lištčina SRka ať mají trpělivost a soucit a nějakou dobu bez jejích komentářu vydrží ;o)

Aja98Kuchinka je těhotná ! Je to jisté !

15. února 2010 v 10:01 Něco k ranchi
Huráááááááá ! Naše Kuchinka je znovu těhotná ! A znovu se Salpem xD . Předevčírem jsme je připustily a včera u nás byl veterinář a už je to jisté ! Kuchi je hrozně šťastná, že bdue mít další hříbátko, ale je moc šťastný i Salp a Creamy už se nemůže dočkat sourozence ! A já se také nemůžu dočkat hříbátka ! Juchů ! Snad u Kuchi nebude těhotenství dělat žádný problém a bude vše v pořádku . Azhar hnedka jak to bylo jisté přiběhl ke Kuchi a začal jí prohlédav kde je tlustčí a nakonec řekla : " Ty nemůžeš bý těhotná ! Vždyť jsi pořád stejná " xD

Tady jsou rodiče !
Maminka Kuchi
A tatínek Salp
Přednastaveno

Valentýnská Bleskovka !

14. února 2010 v 21:21 Bleskovky
Je tady další bleskovka a to Valntýnská . Není zaměřená pouze na Valentýn .
1) Ahoj, jak se vede ?
2) Dostala jsi od někoho na Valentýna valentýnku ? xD
3)Který Breyer se dá normálně sehnat, je u Appy v e-shopu a jje celý růžový ?
4) Líbí se ti Unicorn ?
5) Víš alpsoň trochu kdo to byl Svatý Valentýn ?
6)Líbí se ti Valentýnský dess ?
7) Co se ti představí když se řekne Vylantýn ? ( Plsky napiš mi alpsoň 3 věci xD)
8) Jaký znáš " Milenecký pár ( je jedno jestli koní nebo jezdců) od nás z ranche ?
9)Teď upřímně ! Co si mně myslíš, jako o majitelce tohoto ranche- lišce .
Je prada, že se ze sebe snažím často dělat někoho mladšího než jsme...baví mě to...
10) Napiš alspoň 3 koníky, kteří jsou na SSR v Bazaru a jsou dost vzácní !
11) Jak se jmenuje jediný Arab Stablemates u nás na ranchi ?
12) Máš nějaké skryté přání ohledně lásky ? Ano/ Ne
13) Pokud ano prozradíš mi jaké ? xD
14) Tak to byla Valentýnský bleskovka . Jak sé líbila ?

Vyplňujte do 16.2. 2010
Diplomky budete mít všechny stejnou, ale na keždém bdue pouze jedna přezdívka :)

Jdu si objednat !

14. února 2010 v 17:19 Něco k ranchi
Juchůůůůůůůůůůů ! Lidičky já jsme tak šťastná ! Dnes si objednám dva koníčky ! A to Chiliho a Bluebell !

Chili - Toho mi mamka dovolila už dříve . Napíši si do poznámek, aby mi ho přibalili k té JC Penney rodince . Koupím si ho za vlastní Juchůůůůůůůůů ! Toho úžasného krasavce Chilíka ! Takže někdy v březnu mi příjdou celkem 4 Breyerci . Já už se tak na ně těším !
Obrázek Chilíčka :
Blubell - Přišla jsme k mamce a začala jí vykládat, že v e-shopu je nádherné nové hříbátko, které už se mi líbí hrozně dlouho a, že bych si ho vzala na FD . Mamka na mě chvíli tak koukala ( mluvila jsme hrozně rychle xD ) a potom řekla : " Jasně, proč ne !" Lidičky ani si nedovedete představit jak jsem šťastná . A mimochodem ještě to není jisté, ale Kuchi je asi těhotná ! Předevčírem se připouštěla se Salpem . ( A myslím, že by Blue k nim dost šla :) ) Takže úžasná Blubell bude moje ! Opravdu s emi moc líbí, ale dříve jí měl Pouze Nedvěd..A to jsme jí opravdu nechtěla !
A Fotenka Bluebell

Půjdu oběhnout SRka a dnes ais ještě jeden nebo dva články...jsme zase zapálená do psaní xD

Sen, divný, krásný, děsivý sen xD

14. února 2010 v 13:37 Blog a moje kecy
Dnes v noci jsem měla dfost divný sen...A proto Vá o něm musím napsat !

Já jsme jela s rodičema někam na hory . Po ubytování jsme dostali ndáherný a moc velký pokoj, jídelna byla v přízemí a celá dřevěná . Byli jsme jednou na večeři v té jídelně a já se otočím a najednou někoho uvidím ! Vedle u stolu sedí kiiki ! Ale fakt ! ( je pravdy, že jsem jí ještě nikdy neviděla naživo, ale pouze z Fotek z FD a AS, ale byla to ona ! ) Koukneme se ne sebe a obě dvě najednou řekneme : " Ty jsi... " potom jsem řekla já její přezdívku : " Kiiki !" A ona řekla mojí : " Liška ! " . Bavili jsme se o všem možném o Breyerech, a ostatních zájmech atd. ! Bylo to suprové ! Kiiki tam měla i Notebook tak jsme blbli na netu .
Bohužel, kiiki musela brzy odjet tak jsem se tam potom nudila, protože jsme ani nechodili lyžovat, nebyl sníh, protože bylo hrozné Horko ! Prý se mělo něco dít s magmatem pod povrchem země .
Jednou mi tam bylo hrozné horku tak jsme se koukla z okna a co nevidím ! Asi 3 kilometry od místa kde jsme byli Byla normální láva ! Všude orandžovo ! S rodičema jsme chtěli odjet, ale nešlo to ! Dost jsme se báli a doufali . Ale brzy jako kdyby se po té lávě začalo rozprostřívat moře ! Bylo to velmi divné ! A ta láva ztuhla a my byli zachráněni .
V tom snu jsme se vzbudila běžela se kouknout ven, ale vše bylo jako dříve . Jako kdyby tam žádná láva nebyla . Ale pod polštářem sjem tam našla kousek ztuhlé lávy .

Potom mě doopravdy ptobudil budík z mobilu, která jsme si zapomněla odstranit na sedmou hodinu ranní ! Myslela jsem, že ten mobil zabiju xD . Naštěstí jsme potom zase normálně usnula, ale najednou mi bráchové v 7:45 začali štěkat mňoukat u halvy . A měla jsme po spánku úplně xD

Tento sen není divní díky tomu kdo tam byl ( mylsím kiiki a mé rodiče) ale kvůli té lávě...Vůbec jsem to nepochopila ... Sny jsou fakt divná záležitost xD S kiiki to tam bylo super . Kéž bych za ní někdy mohla doopravdy a lépe jí poznat :)

Sorry za divný článek, ale já Vám to sme musela dát ! Jé ! Teď už se musím převlíknout a jet do města....
Dnes bych se tu ještě měla objevit...Snad :)
Mějte se moc krásně a šťastného Valentýna :)

Soutěž u Steeple

13. února 2010 v 21:36
Už je to déle co jsem přihlásila Kuchinku do soutěže u Steeple kde se začalo hodnotiti porotci . Zatím hodnotila pouze Karča88, ale podle té bych měla postoupit . Za to jsme velice ráda . uvidím na další tři porotce . Ale ikdybych nepostoupila je také dobré se alspoň zůčastni, že ano ?
Ale snad nebudeme poslední :) . Ostatní tam podle mě mají ndáherné fotky tak sjme zvědavi jak to dopadne .

Když jsme u soutěží - Ještě jsem se nedopracovala k přihlášení dalších koní k Lin xD . Ale zítra nebo nějak bryzy už to snad udělám xD

A ještě sem ke mě na ranch musím dodat soutěžící . Pokud se ještě někdo chcete přihlásit tak více o Soutěži o nej klisny je TADY :) . Budu mco ráda pokud se přihlásíte
A už jak to tak vypadá tak každá skupina bude zvlášť ! Jako Classik zvlášť, Stablemates zvlášť a Traditional zvlášť :)

Zítra bych tu asi měla být pouze chvíli, protože se budu muset učita jdu s jedním klukem do města xD .... Ale alspoň na chvíli bych se tu objevit měla !

Koníci u Appy v Bazaru !

13. února 2010 v 16:59 Něco k ranchi
Jistě jste si už všimli new koníků u Appy v Bazaru ! Dám Vám sem pouze ty které bych oooooooooooopravdu velmi chtěla . Ale budu mco z nich asi pouze jendoho nebo žádného x(

Justin Morgan
Tohoto koníka přímo miluju ! Sice stojí 1100, ale i tak se ho pokusím mooc u rodičů prosadit :)

Breyer CC 2008 Mahagony Bay
Podle mě je přímo skvělý ! ty ponožky, ta barva a tento model mám velmi ráda ! Bohužel...je prevda, že je velmi cenný a proto je ta cena ková, ale bohužel nebudu moci ho mít . Mohu jen tiše ho pozorovat

Black Andalusian
Je moc krásný . tento model se mi líbí a musím říci, že více mi k němu sedí hnědáci než bělouši . S jeho cenou mám největší šanci si ho prosadit . Opravdu nádherný PRE


Potom se mi ještě líbí Kennebec, ale jelikoř budu mít Chiliho, který se mi líbí více tak ho asi chtít nebudu . Albíka sme ani nepíši, protože ikdyž bych ho chtěla na mé rodiče je také mco drahý .

Jinak už mám náladu lepší . S kiiki už je to podle mě skoro dobré . Teda z mé strany úplně, ale nevím jak z její . Bohužel teď mi zase nálada klesne, protože musím se jít učit a dělat úkoly .ach jo xD

Dnes možná ještě něco přibude . Mám zase extra chuť psát sem něco :)

Dnes už snad konečně dopřihlásím nově nafocené koníky k Lin..Snad xD

Zdroj Obrázků - www.allabouthorses.cz

Proč jsme takovej blbec ?

13. února 2010 v 15:55
Proč vždy udělám to co nechci ? Naštvala jsme kiiki, což jsme opravdu nechtěla . Sice už jsme se znovu tak usmířili, ale kiiki psala, že chce čas .

Opravdu napište mi, proč jsme takovej blbec ? Proč se zase do všeho motám ?
Color jedna blbá !

Jsem ráda, že jsme s kiiki zůstali SRka, ale doufám, že to snad nějak bude jako dřív ... Když já jsme jí nechtěla naštvat, Vůbec jsem to tak nemyslela !
Proč prostě vždycky všechno musím zkazit ?
Tak doufám, že se to doopravdy s kiiki urovná, protože mě to velmi mrzí .
Dnes...No obhěnu SRka, ale asi nejaký článek...možná...
Fakt je mi to moc líto kiiki :(

Co to má jako znamenat ?

13. února 2010 v 14:00
Jaká kráva tohle píše ? Pomlouvá tady Appu a snad všechny sběratelky ! Co to do prčic je ?
Nevím kdo to pšíe . Zezačátku tam na tom webu mylsím, že někdo podezříval kiiki, což fakt není pravda ! Kiiki není blbá jako Color, to fakt ne

Tak schválně uvidíme co se bude dít dál . Pomlouvat všechny a o mě říkata, že jsme lesba ?
No...Appa si mylsí, že to bdue Color a na 99% to je.,...

Nejdříve mě to rozlobilo, ale teď je to fakt s míchu . Tak co se z toho vyvine dále ?
´Jinak pokud by se chtěl někdo podvat tak ta stránka je http://proti-appa.blog.cz/ . Měla by mi poděkovat, že jí zvyšuju návštěvnost xD !
Nejvíce mě asi naštval článek na můj účet, ale co....

Teď jdu ven tak se mějte

Valentýnský dess

12. února 2010 v 22:30 Grafika
Konečně jsme udělala Valentýnský dess ... Podle mě je "docela" pěkný :) Je tam toho ještě docela dost co dolaďovat , ale mylsím, že něpatří úplně k těm nejhorším :)

Tentokrát jsme tam dávala pouze moje fotky což mylsím, že bylo dobře .

Já nemám ráda úplně tu růžuvou, ale tuto jsme dala tak něco mezi orandžovou a růžovou .

Konečně jsme dala i něco na okraje . Chtěla jsme to dát níž,a el už na o moc nemám náladu .

Je pravda, že je celkem obyč, ale i tak se mi líbí

Moje hodnocení - 90%/100%

Štítky do menu asi ejště dodělám...Ikdyž i tyto se k tomu hodí :)

Jaký na něj máte nároz vy ? prozím napište to nějak v procentech jako já :)

Vyhodnocení Zápisu SRek !

12. února 2010 v 19:33 SRka
Je tady slibované vyhodnocení zápisu SRek :)
Smazala jsme jenom ty hodně blbé a těch zas tak není :)

Zapsali se - Zůstávají
Aja98 a Mili
Wolf
Lucka
Arabka
Horseen
Steeple
Zigi
Lulu
kiiki
Carrie22
Everlinet
Moni

A Samozdřejmně zůstává Appa :)

Zůstávají a nezapsali se
( Ikdyž jste mě trochu zklamali nechám Vás . Říkala jsem, že krutá nebudu :)

Tinkerka
Elen

Mažu - Nezapsali se a nechodí

Verča - Vůbec nevím co se děje s jejím Ranchem ! Ale už asi 3 měsíce nechodí...bohužel...

Peťa - už jí nebudu mít v SR, ale chodit k ní budu . Dám sem totiž i normální oblíbené stránky kde bude třeba SSR, Moab Stable , Appy e-shop atd . Tak tam si dám peťu :)

Podle mě to dopodlo moc dobře !
Jak už jsme psala, že sem dám i normální Oblíbené stránky . Dám tám někoho kdo třeba není Moje SRko, ale jeho stránky mám ráda nebo něco takového :)

A už mám další dvě new SRka . Další neberu !


Domove ! Sladký domove !

12. února 2010 v 17:41 Dny na ranchi
Uf.... už je to za nákma lidi ! Další týden školy v čudu ! Uch ! Nás čeká konečně vytoužený víkend . Pro mě tento týden opravdu nebyl nic moc ! Chtěla jsme hdoně na PC, ale rodiče furt -" už si snad na něm závislá jak pořád na něj lezeš ! " Já a, že bych na něm byl úplně pořád ? To ne ! Ale snažím se semka chodit jak jen to půjde !

Já sme tedy moc dobrý školní týden vůbec neměla ! Jak jsme Vám psala - Dostala jsme trojec z Ňéminy z diktátu - mimochodem jsem na to z čeho byl ten diktát chyběla a nemůžu si ho opravdit :( !!! A ještě jsme dostala dvojku z Němčiny, protože jsme německy nepsala datumy a hodiny ! No je to normální ? ! Neměla byt líst do soukromí ještě víc než leze Němčinářka jedna blbá... Sorry těm ze třídy co jí máte rádi xD . A potom jsme dostala 2 z Aj . No byla písemka a špatně jsem tam napsala takovou blbost, jenom jednu ! A hup dvojka ! Naštěstí "zbytek" třídy ho napsala ještě hůře tak se bude psát opravná . z ní snad už tu jedničku dám :)

A příští týden taky bdue něco . Bléééééé !!!! A jak už jsme psala úplně nám změnily rozvrh tak v úterý píšeme - Opravnou písemku z Aj, Písemku z příroďáku - List, stonek, kořen a asi i květ . Potom já budu dopisovat asi dvě písemky z Matiky možná ještě něco...Ach jo .

Jinak na Ranchi se nic nenormálního neděje .

Dnes tu čekejte new dess ( Snad už konečně xD ), Vyhodnocení hodnocení SRek a oběhnu SRka . jdu na to :)

První trojec je na světě !

11. února 2010 v 8:07
Za tento školní rok jsme dostala první trojec a to z pitomého diktátu z NJ ! Jak já nesnáším Nj a diktáty a když je to vše dohromady-blééééééééééééééééééééé !
Bohužel díky tomu jsme sme nic nestihla dát - moc se omlouvám, ale alspoň Vám sme dám některé povedené fotky našich Stablíků :)
Ale bohužel už dnes nic nečekjet . chodím sem už poslední dobou málo, ale bohužel mco nemůžu :(
Spirítek
Sestřičky Lea s Cocou už koukají copak to je !xD
Duník
Paris
Lea
Rendy s Brown Chery
A Coca

Tyto fotky jsou žu trochu straší, ale když jsme více nestihla tak alspoň něco :)
Přednastaveno

Novinky - 8-10.2.

10. února 2010 v 16:54 Dny na ranchi
Zase ..oblíbené dny na ranchi xD !

• Ahoj....Tak přišla jsem domů asi před dvěma hodinama, ale sesunala jsme se na pohovku- koukala na TV a četla si xD . promiňte no...A ještě jsem si chtěla něco rozdělat a jaksi sjem si chytře úplně odloupla kůži z pravýho ukazováčku xD . No tak né úplně, ale na tom nejvrchnějším kloubu....a musím řáci, že je to velmi nepříjemné xD . Když nejsem borec já tak kdo už ? xD

○ Škola zase byla něco...jediné plus bylo to, že jsem napsala test z Čj bez chybičky...taže naštěstí jednička . Ale jinak to nebylo nic moc...Diktát z Němčiny jsou úúúúplně pokazila...Ale snad né na pětku a čtyřku... Ale já budu tak ráda za dvojčičku ! Já prostě diktáty nesnáším ani v čj..Písmeky jsou mnohem lepší . Potom ještě dost velká písmeka ze Zemáku, ale to by naštěstí mohlo býr v pohodě, ale jsme tak ráda, že jsme byla skupina - B a né A . "A" to měli těžší...Chudinka Aja98, která je "A" xD . Mám tam jenom jednu chybičku ... A to, že jsme napsala Vrásová pohoří místo korovejch nebo jakejch xD . Tak snad to bude jednička...snad....

• A zase nás ve škole naštvali ! už potřetí nám změnily rozvrh a jen tak nám změnili rozvrch ! A přidali nám odpoledku...Snad uděláme nějakou demostraci . Budu mrí ais půl hodiny na to přijet domů - převléknout se na tenis a připravit si koně a jet na tenis . Ředitel jeden ...Grrrrrrrr

○ Jak jsme psala - hodně jsme fotila a mám docela dost fotek, ale fotila jsme Stablíky, ale i takodu . Tak přihlásím ještě někoho k Lin a sem bych mohla dát nějaké fotky . Dnes nromálně oběhnu Srka a ještě ais nějaké články...No uvidím jak budu stíhat .

• Asi někomu příjde divné, že mám málo času a přitom mám pouze 17 SRek . Víte...Já bych tady byla moc ráda, ale rodiče nechtějí abych chodila už moc na PC . Ale já to zkusím nějak probojovat " Nebojte ! :)

○ U Stablů se nic zas tak zvláštního nedělo . Trénoval pouze kdo chtěl a ostatní byli na pastvě . Opravdu nic se u nich nedělo :)

• U Classiků se dnes bylo na vyjížďce . Je tu nějaká blbá nálada...Nojo je tak... chmurno .

○ Creamy s Takodou zase blbnou a dnes provokují Eartha pořád se honí... Earth se radí s Azharem a Sheikem vymýšlejí plán jak na holky xD . San Domingo s Cefem si zase nějak povídají...A vypadá to dost záživně :) . Salp jsou zrovna s Kuchi, Justinem a Kylie na vyjížďce .

• Večer jdeme s amamkou na večeři a ještě s jednou mojí kámošku a mojí mamkou . Už se moc těším :)

○Budu ráda za delší koment, ale je to na Vás :) A ještě POZOR ! Zítra končí zápis Srek ! tak šup do nich :)

Zadeček bolákuje... xD

9. února 2010 v 20:22 Blog a moje kecy
Jo ...bolí mě zadeček xD , dnes po koník jsem slejzala z Chichi a zase se mi ta blbá ochraná vesta zahákla o sedlo a já skončila na zemi ja placka ! Ble... prosě já z koně při jízdšě nespadnu, ale při slejzání- Hup a jsme na zemi ! A tentokrát jsem se dost flákla do kříže a musím říci, že to dost bolí...

Ale teď k ranchi ! Zítra tady budu moc být tak 3 hodiny - Huráááááááááá xD ! Ale teď se ještě budu muste jít učit . Tak zítra bnycvh sem mlěa dát i něj Valentýnský dess, oběhnout Sr a ještě nějaké články .

A Srka pozor ! Ještě se někdo nezapsal do kontroli SRek ! Tak šup tam ! stačí si najet do Srek a tam to uvidíte xD '

Mějte se, Já se půjdu koukat na ordinaci a učit se Zamák a ňéminu....

Nazdárek xD !

Pozdní narozky Ranch ! Ouuuuuuu

8. února 2010 v 21:14 Něco k ranchi
Jejda ! Lidi jak jsme byla na Kaprunu tak jsme si ani nevšimla, že náš ranchík měl 25.1. své první narozky ! Tý jo !

Tak internetový ranchi Ohájo - vše nejlepší a ať tu se mnou vydržíš co nejdéle to půjde !

Pořád jsme čekala kdy to bdue...kdy bude první rok a já to takhle prošvihnu ! Ach !!!
Jenom taková...ehm divná drobnůstka xD !

Tak znovu vše nej nej ranchi ! Brzy udělám shrnutí !

Přednastaveno

Fotila, polospala ve škole a dooost se řechtala !

8. února 2010 v 17:47 Blog a moje kecy
Takhle jsme se dnes měla ve škole . Ale fotila jsme až doma !

1. hodina - Hm...Byla u nás jak jsem psala ta paní...bylo to ...no...zvláštní xD ! Prej : " Já Vám vůbec nedělám Reklamu na tahle vložky . Jením Vám je ukazuju . " A my se tam všichni po hoidně tak řechtáme ! Jasně, vůbec nám nedělala reklamu ... Jenom tam je furt ukazovala... ( Na jednu značku vl.....) A dostali jsme balíčky ... Asi si dovedete představit s čím xD !

Zbytek dnes ve škole...hm...nudááááááááá ! Jak taky jinak, že ? Ale budu si zase muset všechno dopisovat...No ...většinu už mám..ale stejně ! A ještě k tomu tolik písemek ! A zítra písemka z Matiky... A z new probraný látky a já jsme jí nějakým kouzlem hnedka pochopila ! xD ... Tak snad ta písemka zítra dopadne dobře . A ještě k tomu já budu psát z češtiny...To snad tak hrozné nebude, ale budu se na to muset ještě juknout .

Také jsme dnes docela dost fotila . Hlavně Stablíčky . Někoho totiž chci ještě přihlásit k Lin .

Pokusím se konečně oběhnout všechna Srka . Snad už to půjde ...Vím mám jich pouze asi 21, ale i tak...prostě jsme poslední dobou hrozně unavená a mám málo času . Dnes max 2 články, ale spíše jeden . Na zítřek s epokusím sme ještě něco dát .

Tak jdu na to !

Největší soutěž snad v dějinách sběratelů Breyer v Česku !

7. února 2010 v 20:41 Blog a moje kecy
Mylsím, že víte o co se jedná . ona, jde o mega soutěž u Lin ! Je do ní přihlášeno opravdu doooooooooost lidí . A dnes jsem pár koníčků přihlásila také :) . je tam opravdu obrovský konkurence takže nemám šanci, ale i tak jsme tam nějaké koníčky přihlásila . Když je někde taková mega soutěže tak přece jim to neudělám, abych je nepřihlásila ! Je důležité i se zůčastnit ne ? :)

Byla u mě Aja98 a myslím, že jsme se docela bavili, co myslíš Ajo ? xD .

Srka mi dala zabrat více než jsme čekala...Bohužel jsem nestihla všechna oběhnout . Moc sorry, ale je toho na mě nějak mco !

Zítra ve škole bude prča xD ! Všechny holky budou mít první hodinu besedu s paní z továrny na vlož.. asi si to domyslíte xD

Teď už jsme velmi unavená a půjdu si lehnout...A číst můj úža Rozbřesk xD !

Zítrea bych to měla dodělat s Srky, dát sem nějaké články a přidat další new soutěžící :)
Náš Parísek :)

Ahoj ! Jsem z hor zpátky :)

7. února 2010 v 11:10
Jé ahoj lidičky zlatý boubelatý !Z hor jsme přijeli už včera ale až v devět hodin večer a byla jsem po té cestě tak unavaná, ža jsme opravdu nic nepsala . Měli jsme jet z Kaprunu jenom 5 hodin ! Ale díky lbým zácpám jsme jeli 11 a půl hodiny ! To byla hrůza, to mi opravdu věřte . A ještě k tomu musím dělat opravdu hoooooodně věcí do školy . Referát, opsat si všechno učení a dodělat .... Ale naštěstí mi s tím pomůže Aja :) .

Ale mě se po Vás tak stýskalo ! Ach...A i po koníkách...Když jsme včera přišla do pokoje Creamy se tak leka až se zkácela ke mě do postele xD . Hnedka začala dávat pusinky .... Ještě musím zjisit jestli ty pusinky neměli nějaký ten důvod...Snad nic holky neprovedli xD !

Bude něco oběhnout SRka .... Tolik new článků...Promiňte, ale pokud jste přidali hodně článků..nevím jestli je stihnu všechny je přečíst a okomentovat..ale pokusím se .

A ještě k tomu jsem začala číst Rozbřesk a úplně mě to do sebe vtáhlo . Co to tady píšu..no tak to pořád čtu.... Včera jsem začala a jsem asi na straně 100 ... Hodně mě baví...

Tak jdu se na ty SRka jdu kouknout :-) . Ale hrozně mco Vám díky ! Viděla jsem tolik komentářů a taková na můj ranch oprvadu obr návštěsvnost . Když mi přišli státi na e-mail ! Jenom jsme koukala s otevřenou pusou ! Opravdu díky moc :-)

Spirit

6. února 2010 v 14:11 | liška |  Stablemates
Jméno : Spirit
Přezdívka : Spir, Spirítek

Fotogalerie: xxx
Rodokmen: xxx

Věk : 4 roky

Pohlaví: Hřebec
Plemeno : Mustang

Potomci : xxx
Sourozenci : xx

Sire : xxx
Dam : xxx

Původ : Triniti Holdings
Stav : 10/10

Zaměření : Western, rekreace, Cross Countrya Chov

Ocenění : xxx

Poznámka : Je to sice divoký mustang, ale za nějakou dobrůtku se zkrotit opravdu dá ! Má suprové výrozy nebo když ho něco naštve jak mluví, vždy mě to velmi pobaví ! Hned jak přijel na ranch tak se mu velmi začala Líbit Coca, ale ona o tom ejště neví.,...tak jsem zvědavá jak to mezi nimi dopadne ! Je to velmi šikovný koník, ikdyž je často docela líný .

A na poslední fotce Spirit ukazuje, kde se narodil . je to město Oklahoma !
Přednastaveno

Únorový zápis SRek !

6. února 2010 v 8:08 SRka
Je tady další zápis Srek ... Vyhodím pouze toho kdo se nezapíše a jinak chodí mizerně...Když se někdo nezapíše, ale chdoí dobře tak ais přimhouřím očka xD ... Ale byla bych radši kdyby jste se zapsali všichni ! Budu samozdřejmně omlouvat ty co budou mít na ranch omluvu nebo se mi zapsali do Omluvu pro Srka . Odkaz najdete v menu .
Pokud, ale se mnou nebude chtít být SR napište mi to sem...Já to..pochopím.

Do komentu :
1) Vaše přezdívka
2) adresa vašeho ranche
3) Pročpak chcete zůstat SR ? xD

Poku nechcete nevyplňujte mi toto . Poslední otázka je blbá co ? xD

Hlaste se do 11.2.
Mylsím, že na to máte dostatek času . Ale..pokud bude dobrá nálada tak oči přihmouřím..ale pokud ne ! tak uvidím xD

Přednastaveno

Kurzy pro jezdce - Kylie

5. února 2010 v 8:10 | Kylie |  Tipy a Rady
Ahoj,
Jmenuji se Kylie a asi mě znáte . Jsem mco ráda, že liška udělala tuto rubriku, protože sme budu přidávat i já a Justin . Pro začátek bych Vám sme ráda napsala něco o kurzech pro jezdce .

Já jezdím velmi často na různá školení a kurzy . Myslím, že minimálně jednou za pololetí by měl každý jezdec jed na nějaký ten kurzík nebo školení . Nechci nikumu vyčítat, když nejezdí, to proboha ne ! Ale je to lepší . Dříve na bývalém ranchi jsem nejezdila vůbec na žádné, protože nebyly peníze ani čas . Ale teď když jsem na Ranchi Ohájo jezdím často . Je jasné, že to pomáhá při všem u koní . Jak ais víte já miluji western a také ho moc ráda jezdím . Ale na kurzu na kterém sem byla před Vánoci jsem se dozvěděla mnoho nových věcí ! Bohužel většina jich se nachází v USA a rovnou od firmy Breyer . Ale Breyer 4x do roku dělá kurzy i tady v České Republice a přesně v Praze . Je tady i více suprových firem jako například - JK Kornelius ( Dělá hlavně zvláštní sezení o určitých disciplínách jako třeba o Parkuru, Vozajatství, dostihách atd . ... ), JK Qick ( hlavně o westernu, opravdu se zde dozvíte super věci o westernu ) JK Awe live ( tyto mám obzvlášť ráda . Často jsou o různých druhách komunikace nebo o důvěry s koněm . Jsou opravdu velice zajímavé) . Mimochodem JK znamený Jezdecké kurzy ( Pro ty kdo to nepochopili ) . Znám ještě více, ale tyto jsou nejlepší . Všem majitelům ranchů doporučuji, aby jste posílali své jezdce na kurzy . Sice některé stojí docela hodně, ale rozhodně se vyplatí ! Některé kurzy trvají např 3 dny . A na konci těchto delších kurzů jsou vždy testy a když ho napíšete do určitého počtu bodů dostanete licenci, že jste ten kurz absolvovali . Já mum doma už docela hodně těchto ocenění :) . Jsme ráda, že mě liška v nich podporuju jak finančně tak i duševně .
Chtěla bych se zeptat, nechcete někdo z jezdců se mnou začít jezdit na tyto kurzy ?
Byla bych moc ráda kdyby jste mi odpověděli do komentářů
Doufám, že Vás můj článek až zas tak nenudil .
Liška je na horách a poprosila mě, abych sme něco napsala.
Já na Sheikovi

Fotogalerie - Duny Quet

4. února 2010 v 14:07 Fotogalerie
Je tady fotogalerka a tentokrát naše Duníka . Kochejte se xD
KuK ! Duníček mi začal pózovat u mušlí :)
Ze strany
Makro na krásný a malý ocések :)
Zase z druhé strany ( Toho v pozadí si plsky nevšímejte xD)
Hop ! Na zadních !
Hlavička
A poslední fotečka !
jak se Vám Duny líbí ?
Přednastaveno