Přečtěte si novou povídku Art of Living!

Březen 2010

Poslední a 80. článek měsíce března !

31. března 2010 v 18:10 Blog a moje kecy
Je tady 80. a tím i poslední článek měsíce března . 80 je hezké číslo a je to rekord ( o jeden článek xD ), ale chtěla bych víc . Bylo by to více, kdybych sem mohla více, což jsem tolik nemohla kvůli učení, byla jsme na horách atd.  .... No prostě v Dubnu se pokusím o new rekord, snad se to podaří ! 
Tímto článkem bych také mco chtěla poděkovat mým Srkům . Skoro vše, hlavně těm pilným - Opravdu Vám mco děkuji a vážím si Vás za to :) . Fakt moc díky !

A prosím napište mi do komentů odpovědi na tyto otázky . Díky moc x) :

Jaké jsem podle Vás Srko já ?

A kolik článků máte vy ?

Díky moc . A sorry za krátký článek :)
Cef
Podle mě ndáherná fotka Cefa :)
Jazzbellka
A Heidy
:)

Zítra budu v Drážďanech :)

31. března 2010 v 17:47 Blog a moje kecy
Jen Vám sme chci napsat, že zítra asi celý den budu . S Mamkou jedeme do Dráždaň do Německu . Domů si přivezu asi hooodně oblečení :) . Už s etam mco těším . Viděla jsem někde, že tam prodávají i Breyery, ale nějak jsem asi s eblbě koukla... nebo spíše nevím kde najít jestli ej to pravda ! xD . No prostě asi přednastavím nějaké článečky . Asi zítra neoběhnu SRka . Snad Vám to nevadí :) . Přivezu si tedy hoooooodně oblečení, velmi se těším :) .
Cef
Nová fotka Cefíka :) 

Novinky 31.3. aneb prší, prší jen se leje :)

31. března 2010 v 15:57 Dny na ranchi
Po dlouhé době jsou tu zase neovinky, ale doufám, že tu zase nebude třeba pouze 1 koment !

• Dnes ve škole to nebylo nic moc :/ . A poslední hodinu jsme psaly písemku, ale já jsem jí tak trochu... úplně pokazila xD . No jo ... ale zbytek školy tedy byla nuda, ale jinak Ok :)

○ Ve škole mi není dobře... mám tlak v břiše a často mě bolí...hm... Snad to bdue brzy dobré :( .

• Potom půjdu oběhnout SRka a asi ještě něco napsat sen na net, ale v šest pojedeme pro kámošku na tenis a moje mamka s její jdou na véšu a já jedu k ní . Už s evelmi těším :)

○ Všechna hříbátka od Stablíků byli na vodítku se projít po Areálu ranche . Náš kovář moc neumí jezdit, ale vzal dnes asi 6 koní na lonž a naše jezdkyně Jessica projezdila také pár koní . Lea je v pořádku a termín má asi za 2 měsíce . Teď asi v sobotu bude takovej menší turnájek u Stablíků v Parkuru . Zkusí si to všichni, co budou chtít a proto také zkusím něco vyfotit :)

• Classici se naštěstí mají také výborně . Platinka se má výborně, a už začínají s Roomym vybírat jméno . Ale Appen to bříško bohužel trochu bolí :( . Je v pořádku, ale prostě asi bude mít chudinak bolavější těhotenství  ! Heidy, Roomy i Air Sharm si jiank byli zajezdit na vyjížďce, ale ve westernovém .

○ A copak naši Tradíčci ? Ti se naštěstí také mají skvěle xD . Chili s Kylie a Jazzbell s Justinem jsou zrovna na vyjdě . Dnes je venku hunsné počasí a proto se nikomu nechtělo nějak moc trénovat tak se pouze jezdí na vyjížďky :)Ale na nich se pouze krokuje a kluše . A Queenka s Creamy a Takodou zase byli na vodítku, učí se různe rychlosti :) . Cef byl zase ráno s Justinem a ten mu ukazoval zase něco ohledně toho rytmu azd., je to legrace je pozorovat xD

• Tak to bude asi vše . Dnes jsou dost krátké tal alspoň očekávám více komentů plsky :) . Tak jdu obíhat, pá :)
Cloudík :)

Zápis... SRek :)

30. března 2010 v 14:06 SRka
Je tu takový menší zápis SRek . Vyhodím pouze toho, kdo už vůbec nechodí nebo jenom hodně málo . No prostě pokud chcete zůstat Srka vyplňte do komentů toto :

Zůstávám/ Nezůstávám
Název vašeho ranche
WwW Ranche
 Vaše přezdívka


To je vše :) . Vyplňujte do 4.4. 2010 :)

Přednastaveno

Mám otázečky !

30. března 2010 v 8:00 Saddlery World Horses
Lidičky mám na Vás další otázečku ohledně mého obchůdku . Je pravda, že už je to déle, co jsem něco nevyráběla, ale já také mco něvím co... a stejně si ode mne nikdo nic nekupuje, tak nai nevím jestli to má cenu . Má teď už obchůdek skoro každý a většina lidí dělá lepší výrobky než já, tak je pravda, že se potom enmám divit ... Mám v obchůdku pouze asi 2 výtobky, ale prostě se mi to nějak nechce tam dávat ... Nevím jestli mám nad tím " strácet čas " a nakonec by třeba stejně nikdo nic nechtěl . Ci si o tom myslíte ? Vím, že se na to ptám ais už po 3. nebo po kolikáte, ale prostě... chtěla bych, aby jste si vyjádřili znovu a co nejvýstižnějí, co to jde :( . A oppravdu, má to cenu ho vůbec ještě mít ? Stejně si také haodlám zase objednat nějaké věci od holek . A ještě jedna otázka - Mylsíte si, že bych mohla vzít nějaké své výrobky a prodat je na FD ve Frýdlantě ? Chtěl by jste někdo ?
Prosí o odpovědi :)
Přednastaveno

New dessík :)

29. března 2010 v 22:14 Grafika
A je tady konečně ten slibovaný dessík . Nevěděla jsme do jaké barvy ho udělat tak je do hnědo- oranžové . No mořná ještě něco udělám s okrajeme, ale poslední dobou se mi nějak nechce dělat do grafiky xD . Je velmi jednoduchý a jediný koník, kterého tam můžete vdiět, je Justa . jakpak se Vám líbí ?
Jinak si přésště asi fakt od někoho ho nechám udělat xD

Znovu xD - Jak se vám líbí ? Má te k němu nějaké připomínky atd. ?
Díky za komenty :)

Jooooooooooooo ! Jedu k Elen !

29. března 2010 v 21:12 Blog a moje kecy
Lidičký já jsem přešťastná ! Kouknu k Elen a tam je, že budou pořádat oslavu ! Jdu za rodiči, celá " v úsměvu" a hnedka to na ně vychlím a ukážu jim to ! Mamka jukne di diáře, na ten den tam nic není ! A Bydlíme cca jenom 25 KM od toho místa, takže úplně boží ! Takže, pokud tam někdo pojede, uvidíte se se mnou ! xD Já jsme tak strašně šťastná ! A možná... možná bychom mohly vzít i Aju98 :) . Tedy pokud bdue Aja98 chtít . Táta by nás tam vysadil a potom by si ais šel zaběhat xD . On je přímo blázen do ježdění na kole a do běhání ! xD

A lidi ! Nezraďte mě a ať Vás tam vidím co nejvíce, jasný ? xD .... Doufám, že Vás tam pojede opravdu hodně :) A už s etam úplně hrozně těším, ale nakonec ten e-mail pošlu ais až ve středu nebo zítra :)
JInak na zítřek jsou přednastaveny 2 články :)

Státi - 22.3. - 28.3.

29. března 2010 v 15:22 Statistiky
Navstevnost za minuly tyden (22.3. 2010 - 28.3. 2010) je:
Pondeli: 46
Utery: 37
Streda: 47
Ctvrtek: 40
Patek: 51
Sobota: 0
Nedele: 60

Celkem: 281
Ach jo lidi.... je to dost divné... že by v sobotu 0 lidí ? Jen tak mě napdá jestli mi neposlali státi někoho jiného, protože tohle je hrůza !!! Ale jak to vypadá tak sobota nešla no... přežiju to jasně, nechci Vám nadávat, ale mrzí mě, že mám pod článkem vždy max třeba 6 komentů, přitom u Vás já komentuji snad každý článek a sem píši třeba někdy ikdyž nesmím a jsme to tajně... no podle mě to nějak blbne, i kiiki má veliké zhoršení, asi to fakt blbne... Každá má teď okolo 200 lidí .
Uzavření - Top Listi blbne, proto mám blbé státi xD

Jinak teď jdu žehlit a potom bych se tu měla objevit :)

Tak zase nic .... + něco pro kiiki

28. března 2010 v 21:43 Blog a moje kecy
 Bohužel se zase dnes nic nedělo . Táta mě po chvíli vyhnal z PC a já jsem sem nemohla . JInak s tou kamí jsem si tenis zahrála dost dobře . Chtělo by to s ní na něj chodit častěji :)

Dess mám hotový tak napůl, ale bohužel jsem ho také nestihla . Zítra se tu možníá objevím... budu se muset totiž učit ! Blé !

Zrovna teď jsem byla u kiiki a přečetla jsem si tam jeden takový článek ... Sorry kiiki, jestli ti tobude vadit, ale já to sem musím napsat ! - Je mi tě opravdu líto ... Každý to má těžké, ale podle toho co píšeš ty to máš těžké opravdu hodně . Je škoda, že od tebe bydlím tak daleko, jinak bych k tobě jezdila často, hodně často :) . Doufám, že se někdy uvidíme .  Přeju ti, aby ti bylo co nejdříve lépe a třeba i začala chodit . Chtěla bych ti nějak pomoct, ale bohužel nevím jak ... jedině... pokud by jsi chtěla.. mohla by jsi mi dát tvé telefonní číslo a já tvoje to moje a někdy bychom si mohly zavolat něbo něco takového ... prosím napiš mi co si o tom myslíš ... nebo kdyby jsi věděla o něčem jak ti mohu pomoci ! Já mám bohužel také trápení... :(
Cef

Zamyšlení nad lidmi ..... Everlinet

28. března 2010 v 11:39 Zamyšlení nad lidmi
Už dlouho jsme nepsala zamyšlení and lidmi, co ? Tak je tu pod louhé době a vybrala jsem si Ever :)

Ever znám již dlouho a jsme velmi ráda, že je také mím SR . Musím se přiznat, že dříve... no úplně na začátku, když jsem tady ještě skoro nikoho neznala jsme jí moc ráda neměla :( Já prostě když ty lidi neznám, tak se ani o ně zějamám a prostě...no nezala jsme jí .. Doufám, že se Ever nenaštveš. Ale hned asi týden po tom, co jsem jí poznala jsem s ní začala kamarádit a můžu o ní říci, že je to fakt super holka . Nebojí se projevit svůj názor, vyrábí hezké věci, má nádhernou sbírku, ale hlavně se s ní dá normálně bavit a je s ní i často sranda :) . Doufám, že i Ever mě má za kámošku . Má také nádherný ranch a moc s emi líbí styl jakým píše články .

Ever opravdu o tobě mohu říci, že jsi jedna z nej lidí tady na netu a u BH . Díky ti :)
                   
Tady máš jmenovku :)

Jinak SRka jsem oběhla... možná udělám new Dess...možná.. xD . Musím s eještě učit a od 13:00 jdu s kamí si zahrát tennis :)

Hodnocení - Pintabian

27. března 2010 v 15:06

Cena : 420Kč
U Appy : ZDE
Moje Hodnocení : 7/10
Můj názor : Tentokrát hodnotím klisnu od velikosti Classik . Tato klisnička se mi líbila dříve. Miluji tyto koníčky a toto zbarvení se mi moc líbí, ale podle mě má velmi divnou hlavu . Takovou moc malou a... takovou "neživou" . Má moc krásná očka i zbytek,a le ta hlava to u mě bšechno kazí . Tak proto dávám 7/10 ... Ale třeba by se mi zalíbila z jiných fotek od někoho... Fotky od Breyera zkreslují, ne ? :)
Fotky :
Ve skutečnosti : Její jméno je "jakoby" i podplemeno (či co ) a proto mi to vyhledalo moc koní, tak sem dám alspoň přibližnou fotku :) :
Jako model :
Jak se vám líbí tento model ?
Přednastaveno

Copak poslouchám ? 2. díl

27. března 2010 v 12:30 Blog a moje kecy
A je tady další várka písniček so psolouchám . Mylsím, že těch dílů bude ještě hodně a proto doufám, že Vám to neva :)

Podle mě moc hezká skladbička od Avrilky . Taková pomalá... ale moc krásná... chvilkama je to tam rychlejší...no prostě podle mě mco hezká :)

Pink je také moje oblíbenkyně a tuto písničku od ní miluju !Sice je k tomu trochu... drastičtější video, ale tady je v celé písnička pouze ten obrázek :)

Selenu mám moc ráda jako herečku a tahle psínička od ní se mi také moc líbí . Sice tento styl písniček nemám ráda, ale tuto občas poslouchám :)
A poslední není písnička z této doby, ale již dříve . Mám ráda pomalé písničky a tato s emi líbí opravdu moc . Prý to zpívá i česká zpěvačka . Je to tedy starší,a le také se mi to líbí :)

Jaké máe názory na tyto písničky vy ?
Přednastaveno

Díky moc. Jste super lidi :)

27. března 2010 v 11:46 Blog a moje kecy
Hrozně moc bych Vám chtěla poděkovat . Vám co jste napsali k minulému článku . Hrozně mě to potěšilo a proto Vám hrozně moc děkuji . Věděla jsem, že sama nemám tyto problémy, ale i tak jsem z toho byla hrozně smutná ... Prostě jste mi udělali mega radost a zo to Vám hrozně moc děkuji ! Obdivuji Vás, že jste si to přečetli celé a napsali jste, to co jste napsali . Je mi líto, že se někdo cítíte podobně... Ale opravdu mco děkuji, že tam někdo napsal, že jak mě znáte z netu jsem krásná vnitřn... to mi udělalo největší radost :)
Jinak dnes s euvidím s tou Luckou na oslavě a pořádně si to s ní vyříkám ohledně tý blbý Ptáčkový ! Řeknu jí, co provedla mě a uvidíme jestli změní názor... no uvidíme, ale doufám, že se na mě kvůli tomu nenaštve ..... No řeknu jí to tak jak to pravda je :)

KOníci se naštěstí mají výborně . Netrénují venku, protože je tam fakt hnusně... prší a včera byla dost velká bouřka... a kruci ! No jo ! ono zase prší  A já jdu ke kámošce na oslavu ! tak snad se to za chvíli zase "vyčistí" a bude slunečno !
SRka jsem oběhla, v pokoji jsem si jakž tkž uklidila... Asi budu chvíli na netu a potom pojedu ke kámošce . Na odpoledne jsem přednastavila 2 články, tak snad se vám budou líbit ! xD

Jo a ještě k minulému článku... nebude ám vadit, když s ezase někdy takhle vypíši ? Pomáhá mi to ! :)
New fotka Cefa :)

Zkrácené dny na ranchi - 26.3.

26. března 2010 v 19:42 Dny na ranchi
Předem se moc opmlouvám, že sem tu dnes nebyla, ale po dlouhé době jsme byla celý den venku . Fotila jsem, ale i Jazzbell, Cefa a Heidy . Nejvíce se povedli fotky ais Cefa . Dohro´mady jich je něco okolo 70 tak se těšte :) . Jinak se koníci mají moc dobře . "Těhulkám" se kulatí bříška, koníci si užívají přicházejícího jara .... Trénují už konečně venku... no prostě se všichni mají rádi . Dnes byli všichni koníci (krom Stablů) venku na pastvě a je tak krásné jak Roomy dává pusinku Platince na krk a snaží se poslouchat bříško... nebo jak Sharm lehce přiloží Appen svou hlavu na její ... je tu tedy i docela romantika...i legrace koukat na Sheika a spol jak září a válí se u toho ..... Ale připadám si tak sama... Mám rodinu, koníky a PÁR kamarádů, ale no... Dnes by ve škole nebylo nejlépe . Sice jsem dostala 1 z písmeky z MAT, ale prostě...celý den se mi chtělo brečet... jedno jsem se o přestávce zakoukala na 2 holky a normálně mi začali szlet oči...prostě jsem se rozbrečela ... Prosím na dnešek bych sme se chtěla vypsat o tom, ale spíše jako příběh, ale nebude to s koňmi...no uvidím . ... nemusíte to číst, ale můžete .
Jinak zítra jdu od 12 do 17 ke kámošce na oslavu, takže tu asi bohužel zase nebudu, možná dopoledne´, tak sme něco přednastavím, třeba zase nějaký dílek o tom jaké písničky poslouchám xD . K SRkům se také podívám... ale opravdu moc nemám náladu... a už s emi chce zase brečet ... Sorry, ale teď končím a třeba se k někomu kouknu a třeba sme něco písnu....třeba....

Copak poslouchám ? 1. díl

25. března 2010 v 14:05 Historie
Je tady menší...článeček o hudbě, kterou poslouchám . tak schválně ! Máme alspoň něco stejné ?:)

Papparazzi ! kdopak by to neznal ? A já jsme tak strašně do této písničky začraná... xD

Tuto písničku ais znáte také, ne ? bad Romance . No já jsem nikdy Gagu ráda neměla, ale poslední dobou se mi hrozně líbí xD
Od Avril, kterou poslouchám také a už docela dlouho je to přímo nádherná písnička . Pro Alenku v říši divů . Mám ráda tajemné písničky :)
A tohle je nej ! Úžasná písnička z Avataru od Leony Lewis ! Opravdu jí obdivuji, jak to mohla uspívat tak úžasně . jak už jsem psala - miluji tajemné písničky a tato úplně nejlepší ! A mylsím, že dokáže člověka rozbrečet i rozesmát...jako mě :)
Máte alspoň něco stejného ? Přístě Vám sme dám další díleček věcí, které podlouchám xD . Doufám, že Vás to nenudí .
Přednastaveno

Hodnocení - Fleetstreet Max

25. března 2010 v 8:00
TadyCena : 790Kč
U Appy :
Moje Hodnocení : 10/10
Můj názor : Miluji ho ! od první chvíle, co jsem ho viděla mi příjde jako opravdu úžasný koník ! Ta jeho barva, fleky, ouška, hříva... a to jeho jedno modré očko...miluji ho ! A ten jeho neviný pohled...no jedním slovem - Dokonalost . Líbí s emi jak živý tak i jako model . A jak se líbí Vám ?
Fotky :
Ve skutečnosti :
Jako model :
Přednastaveno

Dobrou !

24. března 2010 v 21:52 Blog a moje kecy
Jenom taková blbůstka . Až doteď jsem dělala referát v Power Pointu, takže jsem docela dost utahaná . Ajo doufám, že to přineseš jinak !! xD . Přeju Vám všem dobrou noc, sladké sny... a mám pro Vás krásnou skladbičku na usnutí ! Zítra tu sice také s ní bdue článek, alei tak Vám jí sme dám, protože je super . Na Zítřek jsem tedy přednastavila 2 články .
Já vím, že poslední dobou píši samé blbosti, ale mě sem baví psát snad vše ! xD Mám psací mánii , tak proto sme píši i naprosté blbosti . Vadí Vám tyto "bytečné" články ? Ale lepší než nic, ne ? xD . Já vím, jsem fakt otravná x) . Tak už dobrou a sladké sny a tady úplně nej písnička "
Kdo neviděl Avatar...tak to má blbý ! xD Protože je to ten nej film jakej znám ! x)

Meníčko, už je !

24. března 2010 v 18:43 Blog a moje kecy
Huráááááááááá ! Už mi zase normálně funguje blog,cz a doufám, že mi dlouho vydrží . Oběhla jsem všechna SRka, ale bohužel nevím jestlio jsem tam dala všechna . Prosím napište mi jestli jste tam všichni ! Táta mi řekl, že si musím srovnat knihovnui tak docela velká moje knihovna srovnána ! Byla to docela fuška xD . Docela dost knížek jsem, ale dala na kupičku, protože jsou to pohádky pro mimina a nebo věci s přímaček a nevím kam je dát . Na zítřek ještě zkusím tedy něco přednastavit, protože tu jako výdy zítra nebudu, ale nevím jak to stihnu . Musím udělat půlku referátu na Zem, ale můžu ho dělat v Power pointu takže je to dorbý . Ája98 dělá tu druhou půlku .
Jo a možná tu pro Vás bude překvápko v podobně new dessu . Doufám, že s emi povede a, že se vám bdue líbit :)
untitled5
Sorry, že zase krátký článek, ale já Vám chci psát...jenom mě udivuje, že sem třeba za 2 hodiny nikdo nenapsal..no co já s tím nadělám :)

Jak dnes ?

24. března 2010 v 15:33 Blog a moje kecy
Jak to bude dneska ? No jsem doma a dokonce týdne nepíšeme žádnou píšemku, takže se nemusím učit ! Hurááááááá ! xD . Za chvilku půjdu oběhnout SRka, ale teď je tady u nás kámoška, ale už asi za 10 min bohužel musí jít . Což mě moc mrzí . Mám jí odvést k závorám, tak si vemu kolo a z5 pojedu na kole :) . Potom tedy oběhnu Srka a pokusím se udělat něco s tím menu ( tedy pokud to půjde ) a natáhnout Vám sme ty fotky, ale jenbom také pokud to půjde :/ . A dnes tedy určitě čekejte 1-2 články mooooožná i více . A přednastavím tedy něco na zítřek . Těšte se lidičky xD . A dnes jsme psali z Matiky, ale zatím to vypadá, že mám vše dobře, ale nevím . A včera jsem dopidovalůa písmeku z AJ, čtvrtledku nebo něco takové a mám jedničku ! celé bez chyby !Jůůůůůůůůů ! xD .Tak teď jdu kámošku vyprovodit a potom mě tu máte ! x)
Spir
Pokrok ! Jde mi sme dát fotka ! Snad už půjde i to menu :)

Rozhovor s.... Azharem

23. března 2010 v 15:09 Rozhovory
A je tu první rozhovor s naším koníkem a rovnou s Azharem . Bude trochu kratší, protože koníky zas tak nechci zatěžovat s otázkami a ještě k tomu s ejich můžu ptát i někdy jindy . Doufám, že se Vám to bude líbit .
Tučné já
Kurzívou Azhar
Ahoj Azhárku ! Jak se zrovna teď máš ?
Ahoj liško ! Teď je to v poho... mám volno, takže jsem na pastvě... kecám s klukama atd x)
Možná všichni nevědí o Betynce... řekneš nám o ní něco ?
Ano a moc rád :) . S Bety to byla láska na první pohled . Je krásná, trošku udělanější, ale to mám na ní rád . Jsme moc ráda, že mě liška dovolila se s ní poznat, ikdyž spíše jenom přes Skype . Jsme naštěstí rád, že je to i s Bety oboustrané a má ráda i ona mě .
Azhe, chtěl bys do budoucna rodinu ?
Rád bych, ale zjistil jsem, že Bety nechce mít hříbátka... a ještě k tomu, když ona je QH a já Arab... Třeba se to ještě nějak vyvine :)
A jakpak se ti u nás na ranchi líbí ? Buď upřímný :)
Mě se tady teda líbí moooooooc ! jsi tu super koně i lidi, máme extra velké pastvy a často trénujeme jen to, co chceme . jezdí se hodně na vyjížďky, což se mi líbí také moc . je tu hlavně dost srandy a to je an tom nej ! x)
A copak nejraději trénuješ ?
Já toho mám rád hodně, ale nejraději jak už jsem říkal mám vyjížďky, to je prostě moje . Dále mám rád nějaké běhy neboli dostihy, ale neopovrhnu ani Cross Countrym a někdy i parkurem . Co, ale pro mě není je Drezura . Bohužel je to na mě moc ... no jak to říci... prostě to nemám rád, ale ty jednoduché drezurní cviky, samozdřejmně umím .
Mluvil si tu o kámoších, s kým se tedy nejraději bavíš ?
No podle mě je největší sranda s Earthem, Sheikem a Chilim . Ale bavím se i s ostatníma . Dost mě baví provokovat Creamy s Takodou a teď už i s Queenkou, která se k nim přidala . Ale třeba se Salpem, Sanem, Cefem a Stormem se také bavím, ale pdole mě nejsou až tak vtipný, ale někdy s nimi sranda je . Kuchi a Jazzbell jsou taky v pohodě . Jednoduše - bavím se se všemi, ale nej je Sheik, Earth a Chili .
A poslední otázečka . Poskytneš i ještě někdy rozhovor ? xD
Jasně liš ! Bylo to super. A doufám, že se Vám to bude líbit a také si to všichni přečtou .
Už s etěším na další rozhovor !
Tak díky moc Azhare a měj se !
Nemáš zač a pá
Jak se Vám To líbilo ? chcete další ?
Přednastaveno

Statistiky - 15.2.-21.3.

23. března 2010 v 7:07 Statistiky
Navstevnost za minuly tyden (15.3. 2010 - 21.3. 2010) je:
Pondeli: 66
Utery: 47
Streda: 80
Ctvrtek: 69
Patek: 49
Sobota: 92
Nedele: 70

Celkem: 473
Minule : 419

Opravdu mcoVám lidi děkuji ! jste zaltí ! Zlepšení o skvelých 54 lidí ! jsme za to mco ráda a doufám, že i nadále se budou pouze zvyšovat :) Opravdu mco díky

Přednastaveno

Menu !!

22. března 2010 v 16:24 Blog a moje kecy
Já už se na to fakt vykašlu ! Kouknu na ranch a nemám tam menu ! Prostě tam není ! To ěm tak naštvalo ! GGGGRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!! Teď to musím celý předělat a ještě k tomu mě tak šíleně rozbolela hlava ! fakt jsem naštvaná ! A nejdou mi na blog ani vkládat obrázky ! Prostě nic ! Jdu to předělat ! Tak se nedivte, že se něco bude dít s menu . A ještě k tomu jsem to teďka zkoušela předělat a vůbec to nejde ! Lidi já nevím, co mám dělat ! ...Já snad budu brečet...nevím jestli je to blogem.cz nebo mým PC . Jestli je to PC plsky mohly by jste mi někdo pomoci ? Steepl plsky napiš mi na e-mai, potřebuji s tebou mluvit ! Lidi ach jo...sorry, ale teď to bohužel asi tak nebude a dám to tam pouze v rubrikách, ale doufám, že se to brzy zlepší ... ceká se mi celý blog.cz ... Ach jo :( Jo a neuložili se mi ani SRka, tak je dám zatím do oblíbených . A pokud tam někdo nejste a jste SR tak se napište ! tentokrát je to seřazené jen tak, ne podle toho jak chodíte
Stává se Vám to také ?

Ty rodiče...

22. března 2010 v 16:05 Blog a moje kecy
mě by velmi zajímalo, jestli to tak máte také . Měla jsme blbé známky, to je pravda, ale začíná se to zase lepšit . A moje máma mi pořád zakazuje chodit na PC :( . Prý je to naprd a mám se více učit . Táta říkal, že to možná ani tolik nevadí, ale když je zaplej PC tady nahoře a já na něm nejsem tak se vždy kouká do historie internetu a hledá, kde jsem byla :( . Je to docela blbý.... Alew co já nadělám . Hlavně se pokusím zlepšit úplně vše a třeba se mi podaří přemluvit rodiče, abych sem mohla zase více :) . Ale mají pravdu . ty známky nemám Ok... Mám je blbé...jsou to moji rodiče... mám je ráda a musím je poslouchat :)Mamka teď odjela a dovolila my sem na chvíli jít . Tak se pokusím oběhnotu SRka, něco Vám sme ještě dnes dát a pokusím se dát něco i na zítřek, protože tu tedy nebudu . A zítra na koně si vemu new páteřák ! xD

Toto je článek naprd... ale zajímá mě jak to máte u Vás . Jestli to je stejně....

ten blog zase blbne ! nejde mi sme vložit obrázek :/

Jsme z5 z Jara s koňmi a ještě nějaké Info :)

21. března 2010 v 19:17 Blog a moje kecy
Lidičky tam to bylo táááááákkkkkk boožííííí ! TTááák strašně úžasné xD . Sice nám moc nevyšlo počasí, ale moje mamka naštěstí vzala deštník tak jsme se tam i s Ajou98 schovali..ikdyž jsme nakonec byli stejně úplně durch zmoklí xD .
Mám něco kolo 100 foteček tak se opravdu těšte :) Byli tam ČT, Frísáci, Mini Horse, ČMBK (Nebo jak ej ta zkratlaxD , no porstě Česko Moravský Blegický kůň) a mnoho dalších ! Bylo to opravdu super ! Ale nej byl asi jeden Nádherný Andalusák ! Byl tam na "dlouhé" lonži a dělal super kousky :) Po tom programu jsme se šli podívat do holy a tam jsme si hladili koníky a koukli se na věci pro koně :) . mě mamka koupila Sovchelku ( nebo jak se to píše xD) jako vestu a super páteřák . Bylo tak krásné tam chodit a dívat se na lidi jak kupují všechny ty sedla, ohlávky, uzdečky, deky... No a potom jsme šli ven a mamka si šla po svých věcech a já s Ajou taky . A koupily jsme si pohledy od Buráňový a ona nám je podepsala xD . No spíš já jsem měla jeden a Aja asi 4 . Potom jsme si tam koupily různý dobroty a já ještě Časák Koňě a hříbata nebo jak se jmenuje . Hrozně se mi líbil a táta mi ho dovolil si ho předplatit ! xD . Tak jsem si ho hned přes net předplatila a už se moc těším na new díl :) Potom už se bohužel muselo jet domů :( Ale i tak to byl supeeeeeeer zážitek :)

Jinak brzy sme dám ty fotky, ale za chvíli už budu muste z PC :( . Ale snad stihnu oběhnout Nějaká SRka .. Táta se každý den kouká na historii v netu a pořád akorát říká, že na netu jsem jenom na kobylách a nedělám tam nic do školy :( ... Je to docela nepříjemný :(

Zítra se sem MOŽNÁ dostanu, ale není to jisté ....
Marry

Jaro s Koňmi

21. března 2010 v 9:09 Blog a moje kecy
Asi někdy teď jsme odjeli s mou mamkou pro Aju98 a jedeme na Jaro s koňmi do Lysé nad Labem . Já se tam tak těším ! Měli by jsme tam být na 10. hodinu, chceme totiž stihnout přehlídku plemen ! Jsem velmi ráda, že tam jedu a vezmu foťák tak čekejte i nějaké fotky :) . Mělo by tam jít i koupit něco ke koním tak se chci porozhlédnout o new vestě na koně . Mám jednu a ta je velmi silná a teplá . Doufám, že nám výjde u počasí . Potom, ža zkončí přehlídka tak jsme se domluvili s mamkou a s Ajou,že si tam pudeme prohlédnout i zbytek koní a budeme si je hladit ! xD ...

Takže možná tu budu na netu někdy po obědě, ale nevím :)
Přednastaveno

Otázky, připomíňky a rady

20. března 2010 v 22:53 Saddlery World Horses
jak sjem psala, že tu bdue článek kam budete moci psát jakékoliv své připomínky k Saddlery World Horses tak ten článek je tady :) .

Prosím pište sme do komentářů všechny : připomínky, kritiky, rady pro mě, dotazy,upozornění a cokoliv, co Vás ještě napadné k mému obchůdku na www.saddlery-w-h.webnode.cz .
Opravdu úplně cokoliv, klidně i blbosti, ale k obchůdku . Budu ráda za každý koment a pokud to budou otázky tak jistě brzy ráda odpovím . Díky za každý smysliplný koment k tomuto článku :)

Přihlášky do soutěže o nej klisnu - UZAVŘENY

20. března 2010 v 16:35 Soutěže
Jak už Vám říká nadpis . Už mi přihlášky do této soutěže neposíljte .

První kolo budou hodnotit porotci . V prvním kole vypadne pouze jeden koník z každé kategorie .
Porotci :
Pro Traditional : Já a potom ještě 2 hledám
Pro Classik : Já, Arabka a Aja98
Pro Stablemates : Já a Arabka - Hledám ještě jednoho

Porotci můžete být pokud nemáte v určité kategorii koníka . Stačí mi napsat do komentů, že chcete být porotci a u jaké kategorie:)
Tot první kolo budou porotci, ale další kolo zase anketa, výdy se to bude střídat :) .

Pro Porotce :
○ V prvním kole se hodnotí : Kde je koník zachycen
Jestli je getka přesvícená, tmavá nebo Ok
Jak je na ní koník upravený
Jak se koník hodí k určitému terénu
○Toto mi porotci posílejte na e-mail eliskapacalova@seznam.cz
○ U každého se prosím rozepište, protože pokud by měl vypadnout tak proč .
○ Pokaždé když budete hodnotit tak z té vaší katgorie vždy vypadne pouze jeden koník !
Děkuji :)

Lonžovací set

20. března 2010 v 13:34 Saddlery World Horses
Jsou tu již zmíněné fotky lonžovacího setu . je jednoduchý, ale i tak doufám, že se Vám bude líbit . Vrzy ho dám i do obchůdku . A prosím klidně mi ho zkritizujte, ale hlavně ne žádný - "Je to krásné" Nebo něco takového . Díky moc :) . Předvádí ho Jazzbellka s Justinem a Kylie
celý set
tady je celý setík . Obsahuje tedy - bič na lonž, koženou ohlávka, "lano" na lonž a madla na lonž. To "lano" a řemínek, který vede od madel k ohlávce se jednoduše zahákne do takového ořka u ohlávky . Madla mají zapínaní na tu přesku do osmičky
Detail na ohlávku
Jazz
A tady už Justin drží v jedné ruce Jazzbelku a v druhé bič .
Justin a Jazz
Nafoceno zase z jiné strany
Tady můžete detailně vidět Madla
A tady už je i Kylie . Připravuje se na nějaké prvky z akrobacie na koni
Kyl
Tady můžete vdiět Kylie a madla . Mají držátka z kůže, takže si je můžu pohodlně jezdec chytnout
Z dálky
Jazzbell
Ohlávka a hlavinka Jazzbellky
A tady je ohlávka z druhé strany .

Prosím chtěla bych upřímný koment :) . Děkuji
Pokud o to někdo bude mít zájem ( jako udělám nové, toto si nechávám na ranchi xD) napište mi na e-mail eliskapacalova@seznam.cz a tam se domluvíme :) . Vyberete si barvu atd.

PS : Kiiki napiš mi do komentů jestli bys to tam chtěla také dát .

Jsme z5 a zdravá !

20. března 2010 v 10:12 Blog a moje kecy
Hurá ! už je mi odbře a jsem už tedy zdravá :) . Jediné co mě mrzí je ten komentář od nějaké Lalala ... Mno...když si o mě mylsí, že jsem kráva, ať si to o mě myslí :) . Bohužel se to nějak divně vyvynulo s tím blogem, kde se pomlouvala kiiki . Nevím jak to tedy s Anezkou je a nevím jestli jí mám věřit ... Možná se za ní někdo vydává...možná to dělá sama...co já můžu vědět ? Ale jestli za to všechno můžu já... Mě sem ta majitelka toho blogu napsala... já jsme to viděla jako první...já to sme o ní napsala... nevím jestli mně to má mrzet nebo ne . Ale založit si blog a mít tam pouze tuto rubriku, kde psát tohle o lidech si myslím, že není to pravý ořechový .

Teď už k ranchi :) . Pokusím se oběhnout SRka, ale jak jsem viděla máte hrozně moc new článků xD Tak snad to stihnu . Jo a udělala jsme new Lonžovací sadu, nafotím jí a dám jí sme a možná i do obchůdku . Mylsím, že se mi docela povedla :)
Cef

Koníci na poličkách - fotky

19. března 2010 v 7:09
Konečně mám fotky koníků na poličkách . Josu bohužel pouze 3 a jedna nebo dvě josu v horší kvalitě, ale doufám, že to nevadí .
Tady je první polička . Dřív jsme tu měla SCH, ale teď jsme sem přemístila část Tradíků . Můžete zde vidět Azhara, eartha, Chiliho, San Dominga, Cefa a Sheika . Śan má na sově svou oblíbenou stájovou dečku xD
Bohužel, tato polička se hůře fotí, protože, je jakoby vedle okna... no prostě to zas tak nejde xD . Tady josu rodinky, ale koníci jsou uspořádáni tak, aby si mohly povídat . Můžete zde vdiět Takodu, Creamy, Queenku, Jazzbellku, Kuchi, Salpa a Stormyho . Hříbátka jsou u sebe, klisny i hřebci jsou u sebe :)
A toto jsme tu poličku zkoušelo fiti zdola, ale bohužel,,.. mázlo se tu :/
Přednastaveno

Příjezd nových koníků - Kylie

18. března 2010 v 12:09 Koníci vyprávějí
Ahoj . Tady Kylie, liška mě sem pustila a mě napadlo, že bych Vám napsala o příjezdu new koníků z pohledu od nás z ranche . Doufám, že Vás to nebude nudit a bude se Vám to líbit . A doufám, že někdo jenom nepřejede článek rovnou na komentáře a napíše- Super článek nebo něco takového . Liška mi vždy říká, že je smutná z těchto komentů... že to umí každý ... Ale dělejte jak chcete :)
Už od rána jsme byli všichni jako na trní . Nikomu se nechtělo do tréninku tak jsme alspoň jeli na vyjížďky, vždy po dvou . Projeli jsme všechny . Vždy jednoho já a jednoho Justin . Koním jsme dala oběd a měli "volnou zábavu " . Liška přišla někdo po druhé hodině a nikma s ejí nechtělo na kroužky, protože měli přijet noví koníčci . Liška mamku přemluvila a šla tedy jenom na tennis . Už jsme se všichni tak těšili, jací budou, ale zase s eobávali, aby to nebyli nějací nafoukanci . Po chvíli, co liška přijela jsme uslyšeli jak otevírá dveře a někdo vjíždí s přepravníkem na ranch, ale do přízemí, neviděli jsme to . Po chvíli jsme uslyšeli koňské řechtání . Rázem na ranchi vše stichlo, viděla jsem jak Earth nastražil ouška, jak Takoda s Creamy snad ani nedýchali, jak Salp šel ke Kuchi a začal jí něco potichounku šeptat, jak zhar zvědavě pokukoval po dveřích a cítila jsme jak mě Justin chytil za roku a šli jsme pomalounku ke dveřím . Řechtání bylo čím dál hlasitější, rozbušilo se mi srdce . Šla jsme s Justinem ruku v ruce a potom jsme je uviděli . Liška vedla v jedné rucě nádherného šedivého hřebce a v druhé majéstátného Painta . Z nimi běžela, ale opravdu ušlechtilá klisna a u ní skotačilo její hříbátko . Okamžitě jsme k nim běželi, já jsme vzala toho Paintíka a Justin vzal toho druhého hřebečka, liška dala ohlávku klisničce a vzala jí i s hříbátkem také . Pomalinku začala liška otvírat dveře do jejího pokoje, viděla jsem jak si přede dveře stoupl Earth a tak roztomile měl jednu nožku lehce zvednutou ..... Nakonec došli všichni neví koníci na ranch . Liška nás všechny seznámila a já jsem se ujala Ele Jazzbell a jejího hříbátka Brown Queenky, abych jim ukázala ranch . Justin si vzal Snow Stormyho a liška si Vzala Chiliho . Po prohlídce jsme všechny koníky pustily, aby se seznámili . Queenka je hrozný mazel a pořád se ke mně mazlila, ale jak uviděla Takodu s Creamy, rychle k nim běžela a hned si začali povídat a mylsím, že si padli do rány :) . Všichni mi příjdou z nových koníků moc suéper, ale nejvíce mi příjde příjemná ta klisnička - El Jazzbell, je hrozně hodná .
Ještě ten den jsme chtěli nové koníky vyzkoušet i pod sedlem J8 jsem si tedy vzala a zkusila El Jazzbell . Takovou pohodovou jízdu jako s ní jsme snad ještě nia neměla ! Je to opravdu úplný anděl . Justin si vzal Stormyho a vypadal také, že si to vyloženě užívá . Justin si na další jízdu vzal Chilíka a já jsem si vzala Sheika . Ten ještě ten den nebyl . Už po prvním dnu bylo vidět, jak se všichni krásně skamarádili . Naštěstí ani jeden z nových koní není nafoukaný nebo něco takového . Všichni josu v pohodě a velmi sem zapadli .
Děkuji každému, kdo si to přečte :)

Jak já tadyty lidi nasnáším !

17. března 2010 v 19:18 Blog a moje kecy
Kradou nápady na rubriky a pomlouvají super lidi ! Je to hrozné !
Nějaká Fanfudka mapíši mi na ranch ať se podívám na poslední článek a vyjádřím svůj názor
a) reklamička, že ano !
b) kouknu tam a co nevidim ! Rubrika jakou mám já, ale s jiným názvem !!! Jako je moje " zamyšlení nad lidmi" tak ona má "co říkáte na" ! Grrrrrrr ! Kdyby alspoň uvedla nápad nebo co !
c) kouknu tedy na první článek ! Je to o kiiki a dost hnusně napsané ! Tfuj !
d) k tomu článku jsme napsala koment, kouknu tam za chvíli a - hup není tam ani jeden ze 3, které jsem napsala !
e) kouknu tam za chvíli, 2 ze 3 tam zase jsou...divné, že ?
Její blog je na http://drbaci-blog.blog.cz/ . Ta holka mě dost naštvala . Je mi jedno, jestli se se mnou bude hádat... tohle mě fakt dojelo ! Jak o kiiki tak ta moje rubrika ! M"žete jí tam také něco hezkého napsat

Koníci jsou tu - 2. díl

17. března 2010 v 17:23 Fotogalerie
Je tady druhý dílek foteček koníčků ! Jdeme na to :)
A je tady první fotečky naší El Jazzbell ! Je to krasavice :)
Z jedné strany...trochu mázlé
A krapítek zezadu :)
A tady je celá rodinka v célé kráse !
Shora
:)
xD
A tady už josu všichni Breyerci, co mi přišli
x)
A už je i Chilík venku !
Tadyta fotka se mi mco líbí :)
A poslední fotenka !
Prosím komentíky :)

Zamyšlení nad anorexií ( by Aja98 )

17. března 2010 v 16:27 Blog a moje kecy

Koukěte na celé
Zamyslete se nad tím co děláte...
Prosím pošlete to dál a dál.. nechť si to někteří rozmyslí než si zkazí život!
Prosím! Zachraňte jim život, ať se kouknou na tohle! Určitě je to přejde!Nebo jen budou připraveni čemu podlehnou
udělám z toho řetězák...
Vložením na svůj web potrvrdíte, že jste se nad tímto doopravdy zamyslely.
Pošlete to dál..
Já jsem opravdu nikdy neměla co dočinění s anorexií, to ani náhodou . Jsme docela dost tlustá . Chci zhubnout, ale nikdy abych byla takováhle . je to odporné !

Koníci přijeli !!! 1. díl

17. března 2010 v 15:45 Fotogalerie
Josu tady slibované fotky ! A tentokrát je jich docela dost xD . No dala jsem je do dvou článků :)
Přijela jsem domů, s mamkou jsme byli na poště a tadááááá ! Balíček je tu ! Ale prosím nekoukejte na nápis na tý krabici...asi víte co to je xD... Ale to je jedno xD
A hnedka jsme vyndala z krabcie CHilíčka !
Hlavinka
Shora
Je hrozne Cute, co ? xD
A flíčky :)
V tétu krásné krabičce od Breyera mi přišla JC Penney rodinku ! V této krabičce povezu asi 5 BH na FD . 3 Tradíky a 2 Classiky :)
Click na celý článek

Hlásek...

16. března 2010 v 21:48 Blog a moje kecy
Ahoj lidi . Dnes jsem se bohužel dostala na PC, ža večer, ale koníčci josu tuu ! Fotila jsem je... ale byl u toho doma malý zádrhel...No prostě zítra budu moci být na PC tak Vám sem všechno napíši :) . Ale teď k článku
Prosím pokud se Vám líbí moje fotky můžete mi hlásnout na adrese http://ranch-srdicko.blog.cz/1003/soutez-zimni-sampion#komentare . Je jasné, že nevyhrajeme, ale nemuseli bychom být zase úplně poslední :) . Jsme tam s Earthem . Pokud se Vám tedy moje fotky líbí můžete mi hlásnout :)
Earth

Jednoduše - líbí/ nelíbí, baví/nebaví

16. března 2010 v 15:09 Něco k ranchi
Je to jednoduché . Mám dvě otázky ! Napiš sem kolik chceš rubrik, které máte rádi a které zase ne . jednoduché . Jestli někde napšete "nevím" nebo "líbí se mi vše " ... na to Vám fakt peču ! Prosím...upřímně :) . Chcete new rubriku ? Nebo cokoliv k tomuto ranchi, jakékoliv pochvaly, nebo něco co se Vám zde nelíbí . Vše mě sme napište . Děkuji moc :)

Sorry za krátký článek, ale musela jsem Vám to mse napsat :)
Přednastaveno

Rozhovor s Everlinet

16. března 2010 v 7:09 Rozhovory
Tak ahoj Ever . ahoj!
Jak dlouho máš internetový ranch a jak dlouho máš ten ranch u tebe doma ?
Rach u mě doma,jsem založila v roce 2005,kdy jsem dostala svého prvního sch :) a ten in. až v Červnu 09.,
Proč se tvůj ranch jmenuje Diamond Horseshoe ranch ? Má to nějaký důvod nebo je to pouze jen tak ?
No,dřív jsem měla jiný název,ten se mi zdál tuctový,tak jsem vymyslela tento,líbí se mi,ani nevím jak vznikl nebo jaký má důvod.
Proč máš zrovna přezdívku Everlinet ? je to hezké, ale jak to vzniklo ?
Tak,vymýšlela jsem si přezdívku na ufo,říkala jsem si Ever-navždy,everlinet ! a to už mi zůstalo,pak jsem si tak v Tunisu "pojmenovala" jednoho koně!
Kolik máš zatím Tradíků a jak se jmenují ?
Fox,Sun a Azhar,mám zatím tři :)
Kolik koníků a jakých velikotí si vezmeš na FD Frýdlant ?
Myslím,že celkem hodně,ještě ty narozeninové koně, a koně co dostanu k svátku apod...
Jaké z tvých Srek máš nejraději ?( nemusíš odpovídat )
Ani nevím,hodně chodí všichni,nejradši jsem u kiiki,steeple,u Tebe,u moni atd. :)
Jaké Breyerky si od srdce přeješ, hozně mco přeješ ?
Gypsy Kinga,Gofferta :)
Jaké tvé oblíbené plemeno koní ? Máš také koníka v tomto plemeni ?
Haflling a 'Arab,hafana mám jen sch a araba Azhara :)
Jaké je tvé nejoblíbenější zbarvení ? Máš také koníka s tímto zbarvením ?
ryzák a plavák,také se mi líbí vraníci,rezavého mám azhara,pkaváků docela dost x)

Nemáš zač za rozhovor jsem moc ráda ;) Měj se! Pp

Děkuji Ever za rozhovor :)

Koníci na poličkách

15. března 2010 v 21:09 Něco k ranchi
Jsou tady ty koníčci na poličkách . Sice je to hrozné, spíše takové schéma . Až příjdou nevešli by se totiž všichni Tradíci na jednu poličku . Mám celkem 3 poličky, na jedné mám Classiky, na další jsem měla všechny Tradíky a na poslední nějaké blbosti a pár SCh . Poslední poličku jsem vyklidila a a dala ten tedy nějaké Tradíčky :) . Na té větší budou rodinky a na té kratší zbytek:)

Bohužel . Udělala jsem něco v malování, ale nejde mi to sem vložit :( . Popíšu Vám to :)(:
Na té delší je Kuchi, Creamy, Takoda, Salp a přibudou tam Brown Queen, Snow Stromy a El Jazzbell . Na té kratší je Azhar, Earth, San Domingo, Cef, Sheik a přibude Chilík . Je to až moc jednudché xD . Noprostě ty fotk sem budu postupně nějak dávat .
xD

Sorry za krátký článek, ale měl tu být obrázek... ale prostě mi sem nejde dát :(

Novinky 15.3.

15. března 2010 v 17:14 Dny na ranchi
A zase jsou tu jednou novink . Doufám, že se na to nekouknout znovu asi jenom 2 SRka jako vždy :)

• Tak asi začnu mnou,ale bohužel to není nci moc :/ . Dnes jsem šla po třetí hodině domů... bylo mi tak strašně blbě... Naštěstí naše třídní se zná s mou mamkou. seděli spolu v lavice od 5.třídy, josu to super kámošky... mám prostě ženské věci a bohužel to vždynesu hrozně bolestivě :( . Jediné plusko je, že jsme nepsala písemku z dějáku, která byla poslední hodinu xD

○ Přednastavím články na zítřek, jako vždy dva, oběhnu SRka, budu vyrábět a ještě Vám sem něco napíši . A lidi myslíte, že bych sem měla dávat Státi ? Asi začnu....xD... ale co si o tom myslíte ? Za psoledn státi co mi dnes přišli Vám mohu pouze poděkovat . Ikdyž to blo pouze 419 jsem za to ráda :), protože se zlepšují ... Vím, že to má mnoho ranchů, ale každýmá jiné státi, no ne ? :)

• Stablíčci se mají moc dobře . Jsou moc zvědaví na nové koníky, i když to budou Tradíci . Jelikož je špatné počasí,zase se u nich zas tak netrénuje, ale kdo chce, samozdřejmně může :) . Aleuž byla všechna hříbátka dnes na provaze .

○ Classici jsou také zvědaví na new koníky . HOlky už mají zase bříška pdobně velká a naštěstí jsou obě v pořádku . U Nich také trobuje pouze ten kdo chce, Heidy jezdila barely a to bylo něco se na ně koukat ! Opavdu boží ! heidy je na western velmi šikovná . JIna tedy Platinka s Appen byli na vyjdě, Lilly je vedla na provaze, hezky se prošli :)

• Už jsme u našich Tradíčků ! Oni úplně šílí ! xD . Sheik, Azhar s Earthem pořád řeší,jesti se k nim do party Kluci přidají oba, nebo jenom Stormy, nebo jenom Chili . Myslím, že spíše Chilík... i když co vím :) Kuchi zase řeší, jestli bude El Jazzbell v pohodě, bay tady nebyla samotná klisnička u Tradíků . Takoda s Creamy řeší jestli bude Quenka vy pohodě .... A zase Cef se Sanem a s Salpem jak se bude chovaz Snow Stromy s Chilíkem... Ale celkem jsou všichni zvědaví jaký kdo bude :) . Také se moc netrénuje, připravujeme se na příjezd 4 new koní . BOhužel se mi už nevejdou Tradíci na jednu poličku a proto je trochu " přeházím " . Už to mám jasné a to jak to bdue Vám napíši v dalším článečku :) . Budu to dělat v malování, protože lěžím v posteli a mám ti tátův notebook . A tady Photofiltr nemám :)

○ Už Vás déle nbudu trápit s delšíma novinkama,myslím, že i tak jsou docela dlouhé . :)

Cenky do soutěže o nej klisnu a něco o přihláškách :)

15. března 2010 v 7:09 Soutěže
Jak už jsem sem psala, sem Vám dám cenky co dostane klisnička pokud vyhraje tu určitou kategorii . Pro všechny kategorie to bude stejné, ale věci kdyžtak budou samozdřejmně v jiné velikosti :)

1. místo - Certifikát - Nejlepší chovná klisna roku 2010, Logo ranche odkud pochází, ozdobné jméno klisny a věcičky, které budou všude stejné bude to - Stájová dečka pro klisnu, kamaše, kožená ohlávka a ohlávka pro její hříbátko :)

2. místo - Certifikát - Super chovná klisna roku 2010, ozdobné jméno klisny a logo ranche

3. místo - Certifikát - Dobrá chovná klisna roku 2010 a logo ranche

Ostatní místa - Diplom za účast

A je tady poslední možnost se přihlásit . Už bych byla ráda, kdyby tato sotěž začala tak prosím doposílejte přihlášky . Přihlášku naleznete Tady . Mylím, že kiiki psala, že se chce ještě přihlásit s Jewel...
Tak se prosím dopřihlašujte a mylsím, že jsou cenky docela lákavé :) . A nezapoměňte - můžete přihlásit kolik klisen chcete !

Přednastaveno :)

Věcičky pro Adélina Cefíka

14. března 2010 v 19:29 Saddlery World Horses
Jsou tady první fotečky objednávek . Toto, ale není objednávka, ale Adéla už před časem s Cefem u mě vyhráli soutěž . Doufám, že se věcičky budou líbit i, že budou Cefovi sedět :) .

A prosím omluvte kvalitu, chtěla jsem je fotit ještě za světla, ale bohužel jsem se celou domu jak jsem přijela od babičky se učila :/ . A pokud Adéla bude chtít, byla bych ráda, kdyby mi napsala potom hodnocení těchto věcí a jinak je zítra posílám :)
Tady je vidět na Cefovi skoro všechny věcičky, chbí tu jen uzdečka :) . Kamaše, ohlávka a stájová dečka . Dečka a kamaše jsou béžové a mají na sobě světle hnědou kůži, ohlávka je tmavší hnědé
Za strany :)
Zde jsou vidět všechny kamaše
Ohlávka, jelikož je tmavší je hůř vidět .
A uzdečka . Bohužel je černá, takže je na těchto fotkách blbě vidět
:)
A všechny věcičky najednou
Líbí se Vám to ? Prosím opravdu NESTOJÍM o nějaké, "Jo úža" nebo "boží věci " Prosím, já k Vám se snažím spát so nejdelší komenty a upřímné tak vy taky . Prosím opravdu napište, co se Vám na tom líbí/nelíbí, jestli to má nějaké Mouchy nebo tak . Prosím opravdu co nejdelší koment, vím, že to asi zas tak nepůjde, ale prosím Vás o to . Ty věci mi dali docela zabrat, ikdyž to asi nevypadá :)

Azhar se nám zamiloval !

14. března 2010 v 12:25 Něco k ranchi
Jak říká nadpis - Azhar se nám zamiloval ! A víte do koho ? Do Ajiny Bety ! My jsme si s Ájou povídali přes přes Skype, normálně jsme mluvili, jako když chcete s webkou, slyšíte se i vidíte taky my jsme to tak měli jenom jsme měli vyplou webku mno xD . No prostě sem přišel Azhar a začal si povídat s Barbem a potom se začal vyptávat, kdopak tam je . Aja přivedla Betu a Azhar s ní normálně začal flirtovat xD . Vždy se mu líbila Justa, ale teď říkal, že nejhezčí klisna na světě je Beta ! A, že se do ní zamiloval a to můžu dosvětčit xD . Ája teď šla jíst a Azhar o ní pořád jenom básní ! Tak ještě jestli ho bude Beta chtít ! Ale opravdu, je zamilovaný až po uši xD . I Beta o něm říkala, že je fešák, a hezky vymakanej ....

NO tak schválně ! Bude mezi nimi něco ? Bude to láska ? necháme s epřekvapit xD

Rendy

14. března 2010 v 9:32 | liška |  Stablemates
Jméno : Rendy
Přezdívka : Rendík, Rend

Fotogalerie: xxx
Rodokmen: xxx

Věk : 5 let

Pohlaví: Hřebec
Plemeno : Quarter Horse

Potomci : RO Lucky
Sourozenci : xxx

Sire : xxx
Dam : xxx

Původ : Triniti Holdings
Stav : 5/10 - Brácha mu bohužel zlomil nožku, asi na ní šlápl, či co :( . Ale už je to v pořádku :)

Zaměření : Rekreace, Western - všechno ve westernu, krom " shánění" dobytka, či co to je xD, Cross Country

Ocenění : xxx

Poznámka : Rendy patří k mým prvním Breyerům . Je krásného ryzého zbarvení, zdobí ho také bílá lysinka a 3 bíle ponožky . Rendy je celkem temperamentní, ale dokáže i naslouchat a být přímo "Miláček" . Má jedno hříbátko a to s naší Brown Chery - Luckyho . Je to moc krásná rodinka . Velmi rád skáše Cross Country, nebo jezdí western, ale ze všeho nejraději jezdí na vyjížďky . To je prostě jeho :) . Je sice temperamentní, ale dokáže být i velmi klidný . Na ranchi má rád hodně koníků, ale mco nemá rád Coca s Leou ( sestry drbny xD) .
Jak se Vám náš Rendík líbí ? :)

První fotky mnou malovaného hříbátka Appen a Sharma

13. března 2010 v 19:40 Něco k ranchi
Jsou tady slibované fotky mnou malovaného hřebečka, ketrý se narodí Appen a Sharmovi . M8 zatím pouze základní barvu a pár odznaků, to je vše . Ale ještě nemá jméno... Prosím nepomůžete mi ? Mám něco jako - El Cloudy, Pol Coma ale to není nic...ale to El Cloudy se mi docela líbí :) . Máte nějaké jiné nápady ? Pokud ne líbí se Vám ty mé nápady na jména ? xD
A te%d už k fotkám :
V céle své "kráse"
Hlavička
Více v celém článku :)

Nová rubrika :)

13. března 2010 v 14:57 Saddlery World Horses
Je tady nová rubriky, kterou jsme slibovala . Saddlery World Horses je můj obchůdek, ale sem budu dávat fotky objednávek a všechny možné věci a novinky k němu :) . Bude zde i článek, v kterém se budete moci ptát na všechny možný i "nemožné" xD věcičky ohledně obchůdku a mého vyrábění . Každý týden, pokud tam něco bude budu tam psát článeček a v něm budou odpovědi na to :) . Doufám, že se Vám moje výrobky budou líbit a taé doufám, že si někdo objedná :) .

Mimochodem jsem zůstala u babičky ! huráááááááá ! takže článečky budou...budou...a budu vyrávět jak divá. Takže by tu mělo být docela dost fotek :)

Pouze informační článeček :)

Jsou u Appy !!!!

13. března 2010 v 11:55 Něco k ranchi
Ano už všichni Breyerci jsou u Appy ááááááááááááááá ! já se tak na ty naše těším ! CHilíček, El Jazzbell, Brown Quen a Snow Stormy ! Juchůůůůůůůů ! Já se na ně tak neskutečně těším ! Ale věřím i Vám, že se na ně velmi těšíte xD .

Já jsem oběhla SR a teď jsem na SSR a vyrábím různé věcičky . Dnes by tu měli (možná) být ty další fotky new rubrika asi ještě něco . Dne sis pro nás mají rodiče přijet, ale já chci přemluvit mamku a státou, abych tady mohla zůstat, ale nevím :( ... Budu se muste učit, ale zatím jenoma na jednu písemku ! Doma bych mohla fotit, ale na Pc asi ne... ale vyrábět taky a učit se, ale tady u babičky můžu být na PC a můžu vyrábět...podle mě je to u babičky takhle lepší xD . Tak mi držte palečky :)
Ááá...Chilíček :)

Tak jak to dopadne s SRky ?

13. března 2010 v 10:14 SRka
KOnečně je tady to rozuzlení s SRky . Nebudu nikoho vyhazovat, ani nebudou skupiny . Prostě jsem to nějak seřadila . Chodíte všichni tak podobně, ale ty co chodí málo, jsou dole a ti co naopak hodně, jsou nahoře.. ale v půlce toho se to nějak zamíchala xD . No prostě jsme to nějak seřadila . Nahoře jsou ty co chodí nejvíce, uprostřed jsou ty dobrá SRka a dole jsou ty co mám na poloviční úvazek nebo tak :) .

Doufám, že to chápete . A prosím doufám, že nebudete na mě naštvaní ... v které jste skupince, dělám to i podle toho jak píšete k sobě na ranch .

Menší vyjířďka Kylie a Azhara

12. března 2010 v 21:05 Fotogalerie
Je tady takový menší foto příběh . Je kratší, ale snad se i tak bude líbit .
To co bdue tučně říká Kylie a to co bude normálně "jakoby" budu vyprávět já :)
Azhárek pobíhal po pastvě, vyhříval se na sluníčku, pásl se, ale pastva nebyla moc dobrá, ještě po sněhu trochu "ztrápená" ale najedl se pěkně .
Kylie : Ahoj Azhárku . Půjdeme tedy na tu vyjdu jak jsme si domluvily, ano ? Azhar chtěl a Kylie si skočila pro uzdečku a pro sedlo .
Kylie : Ták Azhárku, tady máš svou oblíbenou uzdečku, co jsi dostal k Vánocům, jsi moc hodňoučký . Azhar byl spokojený.

Kylie : Ještě ti jí upravím, aby ti úplně padla
Kylie už tu za chvilku byla se sedlem .
Kylie : Ááááááá Hup ! Už je nahoře .
Kylie : Už je tam . Teď klid Azhe, musím utáhnout sedlo
Kylie : Teď budeme hezky krokovat ...
Kyl už byla za chvilku nahoře a už začali po zahrade krokovat . Nejdříve, ale na volné otěži, aby si Azhárek rozpohyboval
Jelikož svítilo sluníčko tak se Kylie začalo trochu opalovat
Kyl už vzala Kratší otěž a Azhárek trochu zrychlil tempo
Kylie dala ráznou pobídku do klusu a Azhárek začal poslušně klusat . Kyl si hnedka chytla rytmus a začala ladně vysedávat
Kylie s Azhárkem vjeli na terasu a touto fotkou se s Vámi loučí :)

Jakpak se Vám to líbilo ?

Další věc k obchůdku xD

12. března 2010 v 16:58 Blog a moje kecy
Lidi věřím, že už Vás štve jak sme pořád něco k obchůdku píši, ale já V8m to sme prostě napsat potřebuji xD .

Myslíte si, že bych tady mohla mít rubriku se jménem "Saddlery-Worl Horses" a tam bych psala všechny tyto věci i bych tam dávala fotky objednávek atd ?Co myslíte ? Zase se Vás ptám jenom na ten obchůdek, co ? Ale já to potřebuji vědět, protože jestli mám dávat tam nebo sem, přemýšlím o tom, protože semka chodí více lidí :) . tak prosím Vás, co si o tomto nápadu myslíte ? Dávala bych tam i fotky věcí na výprodej atd. . Ta rubrika by byla jako taková "pobočka" opravdového www.saddlery-w-h.webnode.cz . Podle mě je to dobrý nápad, ale vy sem chodíte tak nechám rozhodnutí na Vás :) . První by tam asi přibyli věcičky pro Adéla na Cefíka, omlouvám se, že tam opožděně... ale přece :) . A také by zde byli takové novinky od obchůdku . Tady by byl tedy normal ranch a také by zde bylo jakoby 2. web mého obchůdku . Tam by byli přesné popisy věcí, jak objednávat atd. a tady by byli fotky i novinky :) .

A když jsem u obchůdku - Pro Výherce kategorií, u soutěži o nej chovnou klisnu udělám i jako odměnu za výhru nějaké věcičky :) .

Dnes tu těch článků bude hodně, tak se těšte