Přečtěte si novou povídku Art of Living!

Duben 2010

Spím u Aji98 !

30. dubna 2010 v 23:59 Blog a moje kecy
Jenom Vám chci říci, že zítra a pozítří tu nebudu . Jedu k Aje98 a to hendka ráno, protože domluvila vyjížďku v jízdárně kam chodí jezdit . Jice nemám venku cvičit, ale tohle si prostě nenechám ujít xD. Možná s náma ani ta trenérka nepůjde a my se prostě půjdeme projet,.. doufám :) . Jinak ještě s Ajou půjdu k Labi, fotit na příroďák... asi budeme i na netu... A asi vemu nějakého BH ! Možná Lokarníka :) . A budeme i fotit, když beru ten foťák .
Dun
Pouze informační článek - Přednastaveno ... Na hezkou hodinu, co ? :)

114. článek tohoto měsíce !

30. dubna 2010 v 17:31 Blog a moje kecy
Anooooooooooo ! Překonala jsme rekord a za tento měsíc jsem napsala úžaných 114 článečků ! KOnečně jsme překonala tu hranici kolem 80 článků . A myslím, že jsem úplně nepsala tak stašný blbosti :)

Vy jste tento měsíc byli také super... tolik komentů- fakt díky moc :)
Časem bych zase chtěla tento rekord nějak překonat... ale mylsím, že toto je tak akorát :)
Toto je vlastně 113. článeček, protože máte ještě jeden přednastavený na 23:59 xD .

Na zítřek asi články přednastavit nestihnu, ale snad Vám to nevadí :) . Možná tak max 2... Pokusím se :)
Sharm
Ještě jednou mco díky :)

Příjezd Locarna - Fotky

30. dubna 2010 v 15:48 Fotogalerie
Zhruba před týdnem jsem nafotila tyto fotky, lépeřečeno - v den kdy přijel .
Fotky jsou trochu v horší kvalitě, fotila jsem večer :)

Ale popisky k tomu bude psát Justin . Chtěl si sme taky zapisat :)
Zrovna jsem se byl projít s Chilim a najednou k nám přiběhl krásný velký, tmavý hnědák a za ním běžela liška, nestačila ho fotit xD . Věděli jsme, že má přijet nový koník ... ale vůbec jsme nevěděli jak bdue vypadat ! Můžu říci, že je opravdu krásný !
Chili se hnedka šel seznámit s novým koníkem a docela si padli do oka !
(Přesvíceno)
Justin : Kylie pojď sme ! Už je tady ten nový koník ! Rychle pojeď !
Po chvilce přicválala Kylie na Salpovi, zrovna byli na vyjdě
Kylie hned mě hend objela a šli jsme spolu k Locarnovi
Kylie : Justine... prosím... pojď ! Pojď se na něm projet ! Já si ho chci vyzkoušet !
Justin : Kyl já taky ! tak počkej, vylezu na něj a nějak ti pomůžu !
Za chvilku jsem vyskočil na Locarna a nastavil jsem ruku, abych pomohl se vyhoupnout na něj i Kylie
A hnedka se šli projet . Bez sedla i uzdečky... jen tak navolno . Locarník byl hodný... ani jsme se tolik nemuseli držet :)
Po chvilce se na nového koníka přišli podívat i ostatní koníci
Začali se bavit a spekulovali jakou bude mít povahu
A nakonec tam byli úplně všichni tradíčci !! Vyzvídali... koukali... Ale San Domingo se jako jeidnej koukal do foťáku xD
Zase všichni koníčci
A poslední fotenka :)
Prosím komentíky :)

New rubrika - Plemena Koní

30. dubna 2010 v 14:08 Blog a moje kecy
Zase bych sem na ranch přidala new rubriku a to - Plemena koní .

Když se s ranchi začínalo tak totu rubriku měl skoro kžadý, to je pravda... Ale já jí chci udělat docela dost odlišnou ! Nechci nějaký text jenom zkopčit v Wikipedie... Vždy si o tom plemeni přečtu více článků z různých zdrojů a potom Vám to sme napíši vlastními slovy ! A byli by u toho fotky živích koní od tohoto plemene, ale také (pokud budou ) příklady a jejich fotky Breyerů tohoto plemene ! Co myslíte, šla by tato rubrika ? Líbila by se Vám ? Já doufám, že ano . Každý správný "koňák" by měl alspoň něco vědět o plemenech koní . A tady nebudou žádné odborné názvy, kterým bych sama nerozuměla ,protože- jak jsme psala, nebudu tu odnikad kopírovat, ale psát to vlastními slovy . :)
Jazz
Váš názor ? :)

Kruciš...

29. dubna 2010 v 15:46
Jak jsem sem psala, dnes jsem byla u doktorky.. a ta fakt neměla mco dobrou náladu a byla jenom protivná . A po prohlídce mi řekla, že NEMÁM NEJMÍŇ TEĎ MĚSÍC VŮBEC VENKU CVIČIT !!! Takže když se jde o těláku ven, tak já nesmím svičit, nemůžu na koně a nemůžu teď hrát tenis ! A s tennisem jsem měla tenhle rok začít hrát mistráky a takže je to v pr.... ! Nu což... budu muset ten měsíc ( snad né víc) nějak zvládnout

JInak když je dnes tak pěkně, tak pro Vás mám něco přes 90 fotekl tak se těšte . Fotila jsem i Stablíky do soutěže :)
San

Stav objednávek - 28.4.

28. dubna 2010 v 22:13 Saddlery World Horses
Jsou tu stavy objednávek ke dni 28.4. ! Obě si holky vzevednou na BSP a proto na nich pilně pracuji .

Arabka : Stájová dečka Traditional - Hotovo
               3x ohlávka Chili Traditional ( jednou hříbě) - Hotovo
               Ohlávka s vodítkem z copu - Traditional - Hotovo
               Stájový set Traditional - Chybí u pouze kamaše
               Lonžovací set Traditional - Dodělat

Horseen : Stájový set Traditional - Dodělat
                 Stájový dečka Traditional - Dodělat
                 Kamaše Traditional - dodělat

Holky pokusím se to co nejdříve dodělat a na BSP Vám to předám . I vy další si můžete objednat na BPS nebo na FD Frýdlant :) .

Jinak zítra tu asi žádný článek nebude . Nemám náladu ho přednastavit a jedu k doktorce, potom jdu ještě do školy a potom na kroužky . SRka prosím nemažte si mě . Ale každý někdy nemá náladu, co ? :)

Já nevím... ach JO !!!!

28. dubna 2010 v 15:52
Fakt nemám náladu o psaní sem ! Ještě k tomu když mě zradila nej kámoška ! Včera pro mě byla ve škole záchranka ! Dostala jsem alergicej záchvat, kdyby tam tak rychle záchranka nepřijela tak už bych tady ani nemusela být !!!!!!!!! Málem jsem se udusila ! Byly tam se mnou holky ze třídy ... drželi mě za ruce nebo něco... nemohla jsem dejchat ani se hýbat, protože jsem měla dost veliký křeče.... ... Potom teda přijela záchranka a odvedly mě do nějaký třídy a tam mi dali infuzi a kapačku . .. Po skončení školy tam se za mnou nahrnula snad skoro celá třída... ale jednoho člověka jsem tam dost postrádala.... Aju98 .... KLuci se prý o mě hrozně báli ..přišli tam i ti se kterýma se ani tolik nebavim.... Ale ona prostě ne...

Dneska ještě k tomu k nám přišla před první hodinou třídní... byla u nás doma dokonce včera večer, s mojí mamkou jsme to od 5. třídy nej kámošky a ona se se mnou o tom bavila... Jako o tom záchvatu... a dnes teda před první hodinou k nám přišla a začala tam na kluky řvát, že mi šlo o život... já jsem byla hrozně vyklepaná, protože jsem nechtěla, aby kvůli mě něco dostali... když oni jsou hrozně ty kluci hodní !! Zatím mají jenom poznámku, ale možná jim hrozí i podmínečný vyloučení ze školy,... a to fakt nechci ! Ale asi budou mít nějakou dudku.... Hned první hodinu jsme psali dost velkou písmeku z AJ a tu jsem docela zvorala . Dostala jsem 2 jedničky, ale ani ty mi jako fakt nezvedli... náladu... a ani teď se mnou Aja98... Jako kdybych jí něco udělala... já dostala záchvat a málem bylo po mě... ona se mnou nemluví... no prostě nejsem na ní naštvaná, ale je mi to fakt hrozně líto.... Ještě k tomu Mičce ( holka, kterou nesnáším a Aja se s ní hrozně poslední dobou baví) umřel kocour... brečela jak želva a ona nad ní stála a furt u ní byla... ale, že včera šlo o život mě... to jí bylo úplně jedno.... Nebo alspoň neprojevila zájem

Teď se mi sme Aja98 omluvila do komentů... nevím proč né ve škole.... Nebo proč jsi alspoň nepřišla... Je mi to fakt líto, že s emnou dokážeš normálně komunikovat pouze přes PC.... Ajo můžu říci, že jsem kvůli tomu fakt brečela.... Měla jsi mi alspoň něco říc ! Já nevim jak to bude.... "V nouzi se pozná kamarád!" Mi někdo řekl... Ale Mičánkový jsi Ajo98 pomohla viď ? Umřel jí kocout...dobře... ale málem jsme umřela já... doufám, že nepřestoupíš a nějak se to vyjasní, ale za tohle já fakt nemůžu... Mičánková to mezi náma kazí.... Ale dělej jak myslíš... Měla jsi mi alspoň zavolat nebo něco ne ? Všichni říkaj ať se na tebe vykašlu... já to,ale udělat nechci... Jsme zvědavá jak to dopadne...  Ale já za to fakt nemůžu... Ale když se přišel zaptat i Peklák jak mi je ! Jsme na to fakt zvědavá...

Asi to zkusím nějak zaházet článkama... chci se vypsat... buď sem budu dávat hdoně článků nebo nic....

Where am I ? Part third

27. dubna 2010 v 15:05 Ostatní povídky
Where am I ?
Škola ubíhala pomalu a všude se odehrávalo to stejné, nebo alspoň hodně podobné jako to na češtině . Nasbírala jsem celkem dost úkolů, a to pouze kvli tomu, že jsme chyběla . Jsou to - Slohová práce na téma Jezdectví, Projekt na AJ na téma pády z koně, speciální matematické úlohy, vypočítání rychlosti nejméně 6 plemen koní z Fyziky( nebo co to bylo ) a podobné blbosti,... Bylo před poslední hodinou, to byla jediná hodina na kterou jsem se těšila . Byl to Přírodopis . Měli jsme skvělou učitelku, paní Towelsovou, můžu říci, že mě má "ráda", výuku má velmi zajímavou, písemky propracované a dost lehké a prostě je celá fajn . A nejenm tuto učitlku jsme na přírodopise měla ráda, ale prostě tento předmět celý . Hodně času trávím mezi zvířaty a celkově v přírodě .
Asi 2 minuty po zvonení vešla do dveří . Koukla se na mě a vypadalo to, že opravdu má radost, že jsem tu . ,,Sáro ! Je dobře, že jsi tu . Nevypadáš bůh ví jak dobře . Bolí to fakt hodně ? " říkala to jako kdyby to byla moje mamka... ráda bych jíměla za mamku... ,,Už je to lepší paní profesorku, děkuji." odpověděla jsme jí a snažila se vytvořit úsměv, ale začalo mě zase píchat v žebrech, tak se moc nevyvedl . ,,Dnes udělám radost všem koňákům, protože bychom si mohly říci něco o koních, co vy na to ?" tohle na ní je také bezva !! Moc nejde podle osnov, ale prostě bereme to, co určité žáky zajímá ! Učili jsme se třeba už i o pavoucích, protože jeden kluk jich má asi 10 ( těch velkých, blééé) a miluje je . A dnes mi asi chtěla udělat radost nebo co a budeme se učit o koních !!!! Fakt je to ta nej učitelka, která kdy žila a žít bude ! ,,Chce nám snad někdo něco o těchto krásných stvořeních něco říci ?"řekla tak líbezně... hlasem jako princezny :) . Hned jsem se přihlásila . ,,Jasně Sáro můžeš . A pojď sem k.... Teda zůstaň v lavici s tou sádrou, aby tě to nějak nebolelo .
Ani nevím jak, ale prostě se to všechno ze mě nějak hrnulo... Ani jsem to nevnímala, ale toto témě má prostě "pod kůží" ... Když jsem skončila viděla jsem celou třídu jak má otevřenou pusu a dokonce i naší učitelku, ale její "otevřená" puse se změnila v úsměv s obdivem . ,,Sáro to...to...to.. bylo teda něco ! TO bylo úžasné ! Kolik toho prostimtě o koních víš ? Fakt to bylo skvělé ! Za tohle ti musím dát jedničku, protože... no prostě já čumim ! Fakt úžasné !!!"

,,Sáro už jsi doma ? Jak ses měla ve škole ?" Křikla na mě mamka z pracovny hned jak jsem vešla domů . ,,Ahoj mami, jo už jsme tady . Škola ? Hrůza ! Mám asi 6 úkolů, který ostatní nemaj..." Vypadalo to, že mě nevnímá, protože řekla - ,,Tak to ses měla výborně ! A jak se cítíš zlato ?" ,,Mami já jdu do pokoje, ahoj" ,,Dobře Sáro...."Uf... teď jsem byla ráda, že mě nevnímala a dole mě nezastavila a nedělala výslech, jako často . Svalila jsem se na postel . Najednou jsem, ale uslyšela pevnou linku jak zvoní, vzala to máma... a najednou jsme slyšela jak mamka říká - ,, Ne nedám Vám ji k telefonu paní Reimandová !! Nechci, aby už tam chodila..."né, to ne ! ,,Mami dej mi jí ! Dej mi paní Reimandovou ! Mami prosím...Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!Kruciš to bolí !" zase sem spadla, ale teď nějak blbě a noha bolela úplně hrozně !,,Sáro ? Sáro ! Sárco, co se stalo !" ptala se vystrašeně mamka ,, Mami jenom jsem spadla, ale hrozně mi první a bolí mě ta noha ... Ale já běžela ze tebou ! Měla jsi mi jí dát ! Víš, co to pro mě znamená ?!!!" Vykulila jsme na ní oči... ,,Vím Sáro, vím... ale já ti to dovolit nemůžu ! Prostě nemůžu !" ,,Ale mami " To..." ,,Ticho ! Teď se na tohle téma nebudeme bavit !"

Jak se Vám líbí ? Pokud pod tímto článkem bdue více jak 3 komenty asi Vám udělám diplom, protože rekord jsou 2 koemnty pod dílem této povídky !

Konec soutěže o nej pisálka

27. dubna 2010 v 12:12 Blog a moje kecy
Nadpis mluví za vše . Ukončím soutěž o nej pisálka . Stejně už se asi 3 lidi odhlásily, porotci mi psolali hodnocení asi jenom 2 ze 4 a ještě k tomu se mi asi ztratili . Bohužel tato soutěž je - UKONČENA . Pokud budete chtít budu moci tuto soutěž udělat znova . Přihlásil by se někdo nebo byli byste někdo porotci ?  Doufám, že chápete :)


Toto je pouze informační článek a proto, aby nebyl tak krátký sem Vám dám nějaké (podle mě) moje vyvedené . Jaká fotka se Vám líbí nejvíce ?
Jazz
Lucky
Novio
Kukuč
Cef
Rendy
Přednastaveno

Jedete na BSP a na FD Frýdlant ?

27. dubna 2010 v 7:17 Blog a moje kecy
Jenom pro mo informaci . Chtěla bych vědět kdo jede na FD do Frýdlantu a na BSP . POkud jedete nebo víte o někom kdo jede tak to rposím napište do komentů . Moc ráda bych věděla kdo tam všechno bude a udělala takový "seznámek" lidí co tam jedou . Mám tady zatím lidí . Pokud o někom víte, kdo tam ještě není nebo jste to vy sami a jedete tam tak mi to napište do komentů :)
BSP
Elen(pořádá)
Anne11(Pořádá)
Luccík(pořádá)
Arabka
Aja98
Ginny
Jáááá
Myslím, že - Horseen

FD Frýdlant
Elen
kiki.mich
Horseen
Carri22
Aja98
Adéla
Koňařka
A samozdřejmně Appa :)

Jazz
Přednastaveno

Locarník je tady !!!

26. dubna 2010 v 20:06 Něco k ranchi
Hnedka jak rodiče přijeli tak mi dali Locarníka ! A musím říci, že je naprosto skvělý!!! Ale hrozně veliký a dlouhý tak jsem mu udělala speciální místo na poličce, je hned vedle Azhara ! Teď se seznamuje s ostatními koníky a za chvíli mu představím Kylie s Justinem a provedu ho po ranchi .

Ale Classik... nedostala jsem ho... Na mamce je vidět, že mi ho koupily, ale bude až k narozkám, ale alspoň se na něj můžu moc těšit ! Ale možná to ani nebdue ten šedý Mustang... jediné, co vím je to, že je to Classik a dostanu ho k narozkám xD .

Mamka říkala, že by mi jich kldině koupily více, ale neměli už místo :)

JInak Locarno je můj největší a nejdelší model . Pokud mamka najde foťák tak Vám ho nafotím hned :)

Jinak na zítřek jsem přednastavila 3 články, tak se těšte :)Protože tu zase nebudu, mám školu, tenis a koně :)

Jména pro nové koníky

26. dubna 2010 v 19:20 Něco k ranchi
Již za chvilku ke mě dorazí 2 new koníci a to Locarno a ten Classik Mustang . Spolu s holkama přesněji s kiki.mich a se Steeple přes Skype, moc jim díky :) .

Locarno se mi líbí velmi, ale to číslo 62 jsem od něj odendala a dala mu jiné . Vím, že je to Holštýn, ale chci mít A1/1 a proto to bude A1/1 a nejenom prot, viď kiki.mich x) .
Jeho celé jméno tedy bude - Cori De Locarno


A náš Mustang Classik se bdue jmenivat - Silver Indingo :)

Za chvíli by měli přijet tak se jdu na ně připravit :)

Konečně mám Skype !!!

26. dubna 2010 v 16:58 Blog a moje kecy
KOnečně a po dlouhé době jsem si stáhla Skype ! Takže si už s Váma, co ho mají mohu konečně psát a ne jenom od babičky . Bohužel zatím nemám ještě webkameru a mikrofon,a el an tom se také pracuje :) . Prosím, kdo tam jste, aby jste si mě přidali ! Jsem tam jako - Liška . A moje Skype.jméno je - liška-E . Moc ráda bych si s Vámi někdy psala nebo tak .

Teď Vám sem ještě chci říci něco k soutěži nej klsinu, protože je další změna ! Koňařka, která vypadla má pozastavený Ranch a proto si ani enmohla shánět hlásky a musím říci, že mi jí je tak trochu líto . Proto udělám to takhle - První kolo bylo takové... orientační ! Teď bdue hdonotiti porota, ale ti, co měli nejvíce hlasů mají výhodu ! Mají nějaká bodíky k dobru :) . Ale prosím ještě alspoň 1 človíčka ´do porotců ! Hlaste s kdokoliv :)
Cefík

Statistiky - 19.4.-25.4.

26. dubna 2010 v 14:39 Statistiky
Navstevnost za minuly tyden (19.4. 2010 - 25.4. 2010) je:
Pondeli: 93
Utery: 67
Streda: 87
Ctvrtek: 77
Patek: 63
Sobota: 52
Nedele: 65

Celkem: 504
Minule : 506
Zhoršení o : 2 lidi

Díky lidi ! Sice je zde zhoršení,ale to je fakt nepatrné xD Doufám, že zůstanou nebo se dokonce i tvýší, protože se se článkama velmi snažím, ale zatím to má dost dobrý výsledek :) . Ale mžoná je zde i tolik lidí kvůli soutěži.... Ale prostě moc Vám děkuji . Nevím, co více dodat :)

Rozhovor se ........ Sheikem

26. dubna 2010 v 7:27 Rozhovory
Je tady další rozhovor a tentokrát s naším "flekoušem" Sheikem . Dělala jsem ho s ním asi už před týdnem, ale nějka jsem ho Vám sme ještě nedala :)
Jako vždy : Tučně já                  Kurzívou - Sheik

Ahoj Sheiku . Mlě jsi dneska něco dobrého ? x)
Čus lišule xD . JO jo měl... Ale jenom jednu mrkvičku " NO jo Kylie mi řikala, že kdybych nebyl dnes tak línej ( nechtělo s emi mco cválat xD) tak bych dostal i cukřík... no jo... xD

Neřikej mi lišule !!! xD
NO jo liško... když mě to tak baví xD

Tak už k něčemu jinými Sheiku . Uhodím do středu - Líbí se ti nějaká klisnička ?
Klisnička, jo ? Zatím jsem ani žádnou nenašel, která by se mi líbila .

Jedeš na FD do Frýdlantu... Jak se tam těším ?
Jak se tam těším ? Úplně neskutečně!!! Moooooooooc ! Nemůžu se dočkat ! poznám tam určitě docela dost koní... a všeho možného xD

Závidí ti třeba Earth nebo Azhar, že tam jedeš a oni ne ?
NO asi tam nějaká MINI závist bude, ale to je v poho . Mi říkaj ať se snažim a třeba něco vyhraju xD

Jak vycházíš s hříbaty ?
No je s nimi prdel xD .... Crema vždycky něco vymyslí a Queenka s Takodou ji pomůžou...

Co ti "nejhoršího" udělali ?
NO když tady ještě Queenka, Chili, Jazzka a Strom nebyli a byl jsem s nimi na poličce... mno... skončil jsem hlavou v kompostu xD . Víc to rozebírat nechci X)

A s kým na ranchi nejvíce vycházíš ?
To je přece jasné, ne ? xD . No - Azhar, Earth , Chili - to sjou nej, ale rozumím si asi s každým :)

Tak to bude vše Sheiku . Díky za rozhovor . Budu moci s tebou ještě někdy nějkaý udělat ?
Nemáš zač liš . Jasně, moc rád ti zase někdy budu odpovídat :)

Přednastaveno

Konec 1. kola soutěže o nej chovnou klisnu Traditional

25. dubna 2010 v 22:08 Soutěže
Kiiki a Rags to Riches
41 % (0 Hlasy)41 %15 Hlasy
Aja98 a Sandy13 % (0 Hlasy)13 %5 Hlasy
Koňařka a Kuchi5 % (0 Hlasy)5 %2 Hlasy
Arabka a Rags to Riches13 % (0 Hlasy)13 %5 Hlasy
Adéla a Ruffian25 % (0 Hlasy)25 %9 Hlasy

Na začátku tohoto článku můžete vidět jak dopadlo 1. kolo soutěže o nej chovnou klisnu Traditional . Jistě vidíte sami jak to dopadlo . V tomto kole jsem se rozhodla, že vypadne pouze 1 soutěžící a v tomto kole je to bohužel Koňařka s Kuchi . Takže Koní velmi děkuji za účast a nakonec soutěže dostaneš diplomek za účast :)

Další kolo nevím kdy bude, protože potřebuji další 2 porotce ! prosím kdokoliv, kdo tam nemá koníka ! hrozně moc Vás o ot prosím, jinak bude msuet to být zase anketou ! Mám zatím pouze jednoho porotce . Ale nebojte, nikdo Vám nadávat porotci nebude, bude to anonymní !!! Pokud tedy budete chtít být porotci tačí mi napsat na e-mail eliskapacalova@seznam.cz a já Vám odepíši instrukce !Prosím Vás velmi :)
Jazz

První kolo soutěže o nej chovnou klisnu - Dnes konec

25. dubna 2010 v 17:23 Blog a moje kecy
Dávejte poslední hlásky... již dnes, za několik hodin bude končit první kolo . Vypadnou teda 1 nebo 2 (uvidim) soutěžící a ti dostanou diplomky na konci soutěže jako všichni i ti co postoupí .

Nechci udělat 2. kolo anketou, ale pokud mi porotci nepošlou hodnocení tak budu muset . Ale porotce může být kdokoliv ! POkud budete chtít být porotce stačí mi napsat na e-mail eliskapacalova@seznam.cz . A já Vám pošlu intrukce . Nechci, aby se někdo začal s porotci hádat a proto porotci budou anonymní :) . Už mám jednoho, ale chtělo by to ještě alspoň 2 . Prosím - může každý, kdo nemá v této kategorii koně .  

Děkuji moc . Tak dnes čekejte - 2. kolo soutěže o nej chovnou klinu - Traditional .
San
Informační článek

U kamí !!!

25. dubna 2010 v 13:52 Blog a moje kecy
Okolo 10:00 mě děda bral od kámošky, kde jsem spala . Tam to bylo úúúžžžžžžžžáááááááá !! První jsme hráli šipkovanou . První jsme jí dělala já s oslavenkyní, ale jaksi druhá skupinka se vůbec nesnažila ( Viď Ajo xD) . Potom ji dělala druhá skupinka a to bylo lepší . Šli jsme i okolo jizdárny, kde byl veřejný trénink, chtěla  jsme se chvíli dívat, ale holky mě táhli, ať už jdem . To bylo Ok . Ale potom jsme hráli divadla - hra, kterou jsme sami vymysleli x) . Hraje se takhle - Lidi se rozdělí na 2 skupinky, jeden říká abecedu, další stopuje . Vyjde jedno písmenko třeba - P . A každá skupinka vymyslí divadlo na téma, jakékoliv od tohoto písmena . Nej bylo - měli jsme Ž a my vymysleli písničku se jménem - Žaludek xD . Potom odešla holka, kterou nemám ráda a my jsme s Ajou98, s tou oslaveňkyní - Bekou a její mladší sesrou hríli slepou bábu na trampolíně !!!!!!!!! To byla prdel !! Já byla slepá bába skoro furt xD . A Ája mě potom i natočila a já natočila mobilem i ji . Tak ty nahrávky mám na mobilu, sice je nic moc kvalita, ale až budu doma tak to dám do Movie Makeru a dám Vám to sem . Na ty nahrávce to byl už konec, před tím to byla větší legrace xD . Já potom byla úplně "dezorientovaná", vyklepaná a otupělá, že jsme ani nevnímala svět okolo xD . Asi až po 2 hodinách to zas bylo Ok . A já jsem u Beky spala, kecali jsme do půlnoci xD ... NO prostě to bylo OK !    

Potom jsem jela s dědou k nim, ale stavovali jsme se v Opočnici ( bydlí tam moje prateta a můj prastrýc) . Měli zabíjačku, tak si děda tam něco dal, ale já já spíe byla u zvířátek . Mají jich hrozně moc !!! Loveckého psa, asi 5 koček, hrozně moc slepic, 6 hus, 2 kačery, hodně králíčků a hlavně - mají srnku !!!! Krásnou srnku ! Jmenuje se Pinky ! Tak já tam blbla se zvířátkama :)
Lucky
Dnes čekejte ještě nějaké články a jdu oběhnout Srka . Do školy mám vše hotové :)

Sedlovna - Tradíci

25. dubna 2010 v 7:07
Přináším fotky naší sedlovny pro Tradíky . Mám ji nově udělanou . Snad se fotky budou líbit :)
sedlovna
Tady je teda celá sedlovna
stoleček
Dva malé stolečky. Na jednom je podsedlovka a otěže a na tom menším stolku je lak na kopyta
sedla
Tady mám držáky na sedla . Můžete zde vdiět sedlo od Peťi a madla na lonžovací setík
na kamaše
Jelikož mi zbyla hmota, z které jsem dělala ty držáky tak sjem i udělala držáčky na kamaše . Alspoň se nějak nepomačkají, co ? xD
dečky
Roh kam dávám dečky . Bohužel tam teď je pouze jedna, protože koníci byli na pastvě, tak je měli na sobě
držáčky
A držáčky na ohlávky a uzdečky
držáčky
Znovu držáčky
růžek
A tady je takový růžek, kde mají věci kylie s Justinem . A dělám jim tam i pohovku :)
růžek
 Roh na věci Justina a Kylie . Justin tady má chapsy, aby tu mají klobouky a ještě je tu bič na lonž
celá
A znovu celá sedlovna

Líbí se Vám naše sedlovna ? Přednastaveno

Lucky

24. dubna 2010 v 16:19 | liška |  Stablemates
Jméno : Lucky
Přezdívka : Luckík, Lucík, Lucíček, Lucouš

Fotogalerie: xxx
Rodokmen: xxx

Věk : 6 měsíců

Pohlaví: Hřebec
Plemeno : Quarter Horse x American saddlebred

Potomci : xxx
Sourozenci : xxx


Otec : RO Rendy

Původ : Triniti Holdings
Stav : 10/10

Zaměření : Po rodičích by mohl "zdědit" geny na - Western, Drezuru, rekreaci a možní i na Parkur

Ocenění : xxx

Poznámka : Lucky se narodil zhruba před půl rokem a krásné dvojici - Rendymu a Brown Chery . Lucky má velmi dobrou výchovu, jeho rodiče jsou moc milí,příjemní, nenároční a velmi kamarádští . Doufám, že bude po nich . Zatím nejraději řádí na pastvě, nebo pozoruje jak dospělí trénují . Jeho nejlepší kámoš se jmenuje Gold Novio, sice je mnohem mladíš, ale mají prostě společné zájmy :)
Líbí se Vám ?

Where am I ? The second part

24. dubna 2010 v 13:29 Ostatní povídky
Where am I ?
"Ale mami
! Ty učitelé mě nesnášej

! Byla jsem v nemocnici a nemohla jsme se učit a oni se na mě zase smlsnou !! Mami prosím
!" prosila jsem ráno mamku, abych nemusela do školy . Nepatřím k lidem, kteří se chtějí vyhnout škole za každou cenu, ale v tadytý škole mě prostě učitelé nesnášejí . A teď jsme byla docela dlouho v nemocnici tak jsem se nemohla učit . A vsadím se o cokoliv, že jak tam dnes příjdu, že mi rovnou dají dopsat všechny písemky a vyzkouší mě . Ale já to bohužel umět nebudu . "Neodmlouvej Sáro !"


Prostě do školy půjdeš . Ale učitelé přeci vědí, že jsi dlouho chyběla nebo snad ne
?" Právě, že vědí mami.... právě, že vědí .... tuhle poznámku jsme taky raději nevypustila v pusy .
Byla jsem teda na kontrole u doktora a dopadlo to docela dobře . Za týden mi sundaj sádru z nohy, sice budu muset mít ještě trochu déle dlahu na zápěstí, ale to zas tak nevadí . Ale se žebrama to bylo nejhorší . Prý když se to nezlepší ( ten kašel a to, že nemůžu dýchat) tak budu muset na operaci . Ale podle mě doktor Coustel jenom přeháněl, jako vždy .
Když jsem vcházela do školy tak na mě každej koukal . Jediný dva lidi, kteří na mě nekoukali a šli my pomoci byli
moji nej dva kámoši - Laura a Mike . "Lidi já Vás tak ráda vidim ! Lauro, Miku jak se máte ?"
" Sáro ! To teda spíš jak se máš ty . Já se bála, co se děje ! Tvoje mamka říkala, že si spadla koně nebo co ! Jak to přesně bylo ?"

" Ale Lauro nebuď tak hrrrrrrrrrrr, hrrr na mě ! xD .

"Miku prosím pomůžeš mi ? Vezmeš mi prosím berle ?" ,,Jasně . Dej mi je a chytni se mě kolem krku, ať výjdeme ty schody ." Mike je prostě super kluk . Znám ho už do školky a jsem mco ráda, že se mnou chodí do třídy .Laura je také super kámoška . Tu jsem sice poznala teprve před 5ti lety a to když s náma začala chodit do třídy, ale hned jsme si byli blízké - jsme dva živly jak nám říká Mike :) . ,,První hodinu je čeština . Chudinko Sáro, určitě tě bude zkoušet . Neboj - sedíme sice až ve 3. lavici, ale budu ti radit . Nebo se ti jí podaří umluvit !"
,,Jsem spíše pro to umluvení Lauro ."
,,Redbrightová ! K tabuli !" třídou se rozlehl hlas naší češtinářky Peloplieové . ,,Tak kde ses nám tak dlouho toulala Redbrightová ? No, povídej ! Spadla jsi snad z koníčka ?" s Mikem a Laurou jsme se dohodli, že tu učitelka přizabijeme . Už jsme to měli udělat dávno . A ještě ke všemu to říkala tim jejim hnusným hlasem, který zní jako kdyby měla zacpanej nos . Dvě holky, který nesnáším a ony zase nesnášejí mě sedí v první lavici a jsou to - Merillin a Ester . Samozdřejně jak to učitelka řekla tak se zahyhňali, jsou to její oblíbeňkyně .
,,Když si s náma slečinka Redbrightová s námi nechce povídat tak si může sednout . Ale na
zítřek mi napiš slohovou práci nejméně na 2 papíry A4 na téma jezdectví . Ráda si počtu co si o tom smrdícím sportu doopravdy myslíš" měla jsem chuť k ní přijít a jednu jí vlepit . Jak může říci o jezdectví "smrdící sport" ?!!
,, Sáro dobrý ? Ta kráva zase měla "vtipnou", co ?" je vidět, že mi fakt rozumí . ,, Máš pravdu Lauro ."

Líbí se Vám to ?
Přednastaveno

Juchůůůůůůů! Budou moji

24. dubna 2010 v 11:46 Něco k ranchi
Lidi já jsem tak šťastná !!! Před chvílí mi rodiče volali, že jsou v Hamleys a, že tam nemají nikoho ode mě ze seznamu, ale mají tam jiné koně . Já jsem, ale nechtělo někoho, koho tam má Appa, protože si je mohu koupit od ní . Ale táta hrozně obdivoval Justu a máma Tweetyho xD . Ale vybrala jsme si a rovnou dva podle mě úžasné koníčky !! V pondělí k nám přijedou tito koníci :

Nádherného Classik Mustanga !! Podle mě by potom šel i k Beexe... ale uvidíme :) . Ještě pro něj musím vymyslet jméno - napadá Vás nějaké ?
 A Locarna !! Možná, že se Vám nelíbí, ale mě příjde úžasný ! Sice trochu straší model,a le k němu mi to velmi sedí . Ta ndáherná hnědá barva a ty ponožky... Už s ena něj nemohu dočkat XD A dokonce ani nebyl tak drahý !


Nechci se nějak vychloubat, ale jsme prostě hroooooozně šťastná !!

Fotky Jazzbellky

24. dubna 2010 v 9:34 Fotogalerie
Mám tdy už pár starších fotek Jazzbellky . Nejsou nic moc, ale alspoň něco :) . Snad s ebudou alspoň trochu líbit !
Jazz
A kdopak to přichází ?
Jazz
Naše Jazzka !
Jazz
Kuky krasavic
Jazz
A zase leží xD
Jazz
:)
KOpítko
Jazz
Je to fakt krasavice :)
Jazz
POmoc !! CHce mě srazit x)
Jazz
Hlavinka
běží
A klušeee
Jazz
A krokem
hlavička
Mázlé
ocásek
Krásný černý ocásek
pusinka
A dává pusinku . Tady můžete na nozdrách vidět jednu oděrku . Měla už jí bohužel z krabice :(
Jazz
Ouška
Jazz
A leží :)
Bříško
Jazz
Zase hlavička
Jazz
A touto fotkou se s Vámi Jazzbellka loučí :)

POkud Vás "napadne" delší koment budu velmi ráda, protože jsme to sem dávala docela dlouho :)

Moji rodiče v Londýně - Hamleys

24. dubna 2010 v 7:07 Něco k ranchi
Jak už jsme Vám psala, tak moji rodiče jsou . Včera psali, že v pořádku doletěli a, že už jsou v hotelu a jdou na večeři .   NO amají v plánu jít do Hamleys... tak jsme mamce něco napisala... něco k Breyerům - jací by se mi líbili :) .
Ten seznámek mám tady :
Classic Horse Care Gift Set
Ten bych chtěla asi nejvíce . A kdybych ho měla tak by se ten hřebeček asi jmenoval - Wild Dancer nebo nějak tak :)

Keltec Salinero
Mně se moc začal líbit, až když nebyl v e-shopu . A tam by ho myhly mít . tak pokud by neměli ten Classik setík tak bych chtěla Keltece :)

Harmoni
Poslední dobou s emi také nějak začal líbit . Pokud nevyjodu ani 2 předchozí tak jeho :)

Nejraději bych byla, kdyby vyšel ten Classik setík, ale potom ještě Kelteca nebo Harmoniho . Ale možná ještě máme napíšu, že kdyby tam byl I Milton... že kdyby nevyšli tak toho bych také chtěla xD

Doufám, že alspoň někoho seženou . :)

Přednastaveno - asi ještě budu spát xD 

New věci - 23.4.

23. dubna 2010 v 18:54 Saddlery World Horses
Zase jsme do obchůdku přidala new věcičky . Snad se Vám bdue alspoň jedne líbit ... No jo, ale jak to můžete posoudit - Bohužel zatím nemůžete . Foťák mají rodiče v Londýně . Takže bohužel nejsou fotky . Ale hend jak přijedo tak to nafotím :)

Stájový set Stablemates - Stájoví set na Stablíky se trochu liší od toho na Classiky a Tradíky .Obsahuje totiž - stájovou ohlávku a 2 stájové dečky . M"že být i tříbarevný :)

Stájová ohlávka Stablemates - Tato ohlávka je i v tom stájovém setu Stablemates . Není dělaná z kůže, ale z látky, ale krásně drží . Dá se na ní připevnit vodítko, ale i otěže . A sedí všem plemenům koní

Jejich fotky tedy přidám brzy :)

JInak jsme přidala fotky do - Stájového setíku, kamaší, Kožené ohlávky CHili, Ohlávky s vodítkem z copu, Lonžovacího setu a ke Stájovým dečkám

Dala jsme tem nějaké fotky věci pro kiiki . Až budu mít lepší fotky tak je vymění, ale aby tam byli alspoň nějaké :)

Věci pro kiiki - Skoro hotové

23. dubna 2010 v 18:06 Saddlery World Horses
Mám tady pár fotek věcí pro kiiki . Stačí pouze dodělat ten Stájový ste na Stablíky . Ale když jsem ho dávala do obchůdku tak jsme udělala menší... chybu :/ . Udělám tam nový článek, protože na stablíky... no prostě by ta přeska je tlustčí než jejich noha, takže by to u kamaší nevypadalo dobře xD . Proto jsme se rozhodla, že bude ve stájovém setu pro Stablíky - 2 Stájové dečky a jendu stájovou ohlávku . Bude to vypadat trochu jinak . Až budu doma, tak Vám to vyfotím :) . Takže kiiki - mám zatím růžovou dečku pro Stablíky a růžovou ohlávku . Jakou chceš další barvy té 2. dečky ? porísm napiš mi to :)
A tady už josu ty fotky :
Zde jsou vidět všéchny věcičky
dečka
Zelená Traditional dečka ( je to ta světle zelená, světlejší nemají )
dečka
Shora
A tady už je modrý lonžovací steík na Jazzbellce
ohlávka
Modrá ohlávka
lonž
A celý setík
růžovka
A růžová stájová ohlávka . Sorry, že je na Salpovi, ale žádná klisnička nebyla volná a myslím, že na Salpovi to není zas tak hrozné xD. MImochodem - Nánosník se dá posunovat, takže by mohla být i Kuchi, ale nechtělo se mi to povolovat xD
ohlávka
Z dálky
Ohlávka
A naposledy růžovka ( tak jí říkám xD )
set
A stájový setík na Classiky . Podle mě je moc hezký :) ( vím, že samochvála smrdí, ale mě se to fakt líbí xD)
setík
:)
kamaše
Detail na kamaše
ohlávka
A ohlávka :)

Sorry za kvalitu fotek, ale pospíchala jsem
Jak se Vám tyto věci líbí ?
A hlavě kiiki, ty mi napiš jak se ti líbí a jakou barvu chceš pro chceš na 2, dečku pro Stablíky :) 

Jsem u babičky :)

23. dubna 2010 v 15:52 Blog a moje kecy
Hurá ! KOnečně je víkend a ten se rovná - leháro a prča xD . Jsem u babičky, protože rodiče jsou v Londýně, ale o tom napíši další článek . Zadala jsme totiž něco, co by mi mohly koupit v Hamleys xD . Ale zítra od 14:00 má moje kamí oslavu narozek . A já tam budu rovnou spát do neděle(přednastavím nějaké článečky) a někdy dopoledne zase pojedu k babičce . Takže na PC budu hodně a mám tu i Rossie (SM) a Beexu ( Classik) takže budu i vyrábět :)

Za víkend čekejte :
2. Díl - Where Am I ?
Fotky naší Traditional Sedlovny
Profílek Luckyho ( SM hříbě)
Fotky věcí pro kiiki ( skoro všechny)

A určitě ještě pár článků . A budu hodně obíhat SRka :)
Novio

Gold Novio

22. dubna 2010 v 15:10 | liška |  Stablemates

Jméno : Gold Novio
Přezdívka : Novio, Novík, Novíček, Novusek

Fotogalerie: xxx
Rodokmen: xxx

Věk: 7 měsíců

Pohlaví: Hřebec
Plemeno : Arabský plnokrevník

Potomci : xxx
Sourozenci : xxx

Matka : RO Rossie

Původ : Triniti Holdings
Stav : 10/10

Zaměření : Po rodičích by mohl "zdědit" - Parkur, Drezura, rekreace, chov a výstavy

Ocenění : 2. místo SMAP 2011 U Jany Š- kategorie plnokrevní Arabové- hříbata

Poznámka : Novík je naše zatím "nejčerstvější" hříbátko . Je po krásných rodičích - Rossie a Parisovi . Barvičku má po mamce i tátovi, ale spíše po mamce a vlastnosti po taťkovi . Na ranchi se hnedka skamarádil s ostatními hříbátky, ale je ho nej kámoš je asi Lucky . Jsme zvědavý jako bude do boucna, ale po radičích by měl "zdědit" geny na - Parkur, rejreaci, chov, výstavy, ale hlavně na Drezuru ! Jsme zvědavi, co s ez něj vyklube :)

Jak se Vám líbí ?

Rossie s Parisem mají hřebečka !!

22. dubna 2010 v 12:40 Potomci
Dnes ráno se naší Rossie narodil krásný hřebeček ! Jejím hrdým otcem je naš Parísek . Oba rodiče sjou mco šťastní . Jmenuje se Gold Novio . To Gold má po tátovi a Novio znamená španělsky zlatíčko . Takže dnes ráno se narodil krásný a naštěstí úplně zdravý hřebeček - Gold Novio .
rodinka
rodinka
2 fotečky celé rodinky
mamča a Novio
Mamča s Noviem
Novio
A sám Novio . Rovnou jsem mu nafotila fotky do profílku . Brzy tady jeho profílek čekejte .

Where am I ? The first part

22. dubna 2010 v 11:28 Ostatní povídky
Where am I ?
Zase jsem seděla na oknním parapetu, jak bylo mým zvykem a pozorovala se co se děje venku . Slabý letní vítr si pohrával s lístky stromů... Připomínalo mi to vítr, který mi při cvalu fouká do obličeje, jak mi vlasy létají na všechny strany... "Sáro ? Sáro, kde jsi ?!" z toho krásného snění mě přerušil hlas mojí mamky, která volala z přízemý . "Co se děje mami ? Stalo se něco ?" odpověděla jsme jí, ale při posledním slově jsem si musela odkašlat, znovu jsme měla v těle ten pocit... připadalo mi to jako když nemohu dýchat .Jako když.. ztrácím vše ... už tak jsem toho měla málo ...
"No prostě sem pojď ! Ale rychle Sáro ! Přijel se na tebe podívat pan doktor Coustel !" . To my tak ještě scházelo ! pomyslela jsem si . Začala jsem lézt z parapetu, ale zase jsme nemohla dýchat, spadla jsem a bouchla se sádrou, kterou jsme měla na noze o stůl . "Aůůůůůůůůůůůů !" vydala jsme ze sebe a snažila alspoň očima najít v pokoji berle . Pohnula jsme nohou, kterou jsme v sádře neměla a ani sem berle nemusela hledat, protože na mě spadli . Jsem fakt "šikulka" ve všech směrech !
"NO konečně Sáro ! Proč ti zo tak dlouho trvalo ? I beznohej by to ušel rychleji než ty a to máš jenom jednu nohu v
sádře ! Chudák pan doktor, tady na tebe musel čekat . Byl tak ochotný a přišel sem k nám a jsi ještě tak pomalá a jestli budeš odmlouvat nebo něco takovýho !... " máma se snaží být před kýmkoliv pravý ideál mámy, který teda opravdu není . "Jestli jí tato rychlost vyhovuje tak ji nechte . Přece ji nebudete do ničeho nutit ! Paní Redbrightová, na vaši dceru jsme si udělal hodně času ." na moji mámu asi doktor Coustel udělal dojem, ale já jsme za nim vyděla jenom toho hnusnýho slizouna kterej chce každou alspoň trochu hezkou ženskou... a to moje máma je hezká :) .
"Hezky si tady lehni na pohovku a nejdříve se ti koukneme na tu nožku, potom na zápěstí a potom na žebra . Základní otázka - Bolí tě něco hodně ?"
Ano, hlava z vyšich keců - tu poznámku jsme radši neřekla nahlas, už vidim mamku jak by se tvářila ... "Už je to lepší pane doktore . Už, abych mohla běhat bez sádry a těch všech obvazů ." chtěla jsem mamce udělat radost tak jsem se snažila chovat jako hodná holčička, uviděla to a opovrhovačně se na mě usmála .
"Noha i zápěstí už vypadají dobře, ale nelíbí se mi ta žebra . Sáro, stává se ti někdy, že nemůžeš dýchat ? To mi musíš říc, abych ti mohl pomoct !" nevěděla jsem jestli mu to mám říci . Pokud ano určitě by mě zase začal "dopovat" práškama a lítala bych furt po nemocnicích . "Už to je lepší doktore ." jsme nakonec odpověděla. Otočil se na mámu, ale zase najednou jako kdyby mě někdo začal píchat do žeber a plic nožem, kašlala jsem a nemohla se nadechnout........
Nevím jestli jsme byla v pezvědomí, nebo co se to stalo, ale najednou jsem slyšela a potom i slyšela mojí mámu, jak hystericky křičí... byl na demnou doktor, který mi pomohl . Začala jsem se zvědat a pořád mě trochu píchala na plicích . "Tohle, že je dobré slečno Redbrightová ?! Byla ji v bezvědomí Sáro. Nemohla jsi dýchat a do mozku se ti dostalo málo vzduchu . Tady ti dávám takové prášky a zítra přijď se svou mamkou ke mně na kliniku jasné ?!" "Jistě pane doktore. Příjdu. Ale jinak už to doopravdy bylo dobré, nevím, co se stalo ." řekla jsme to polohlasem, protože jsem se na víc nezmohla .
Hned jak odešel doktor tak mě máma poslala do postele a přinesla mi čaj a nějaké sušenky . "Sáro, dnes jsi mě tedy hodně vylekala ."
"Já sama sebe také mami . Ještě se mi nic takového nestalo . A kdy, že už mi mají sundávat tu sádru ?" Sádru tu sundají asi už za týden, přes nevím ."
Jak se Vám to líbí ?


Where am I ? - úvod

22. dubna 2010 v 11:20 | liška |  Ostatní povídky
Po dlouhé době jsem zase začala s povídkama . Tento námět už jsme měla dlouho tak to pouze stačilo dát na papír- lépe řečeno napsat na počítači .

Hlavním hrdinkou v tomto příěhu je čtrnáctiletá Sára Redbrightová . Nemá zrovna lehký život . Má dvě straší setry - Nancy ( Té je 20 a má už přítele) a Jessie ( Té je 25, je vdaná a má jedno dítě) ty nejsou s ní, ale ani její táta, který se od nich odstěhoval a vzal si nějakou "barbínu" jak říká Sára . ´Je s ní jenom máma, která se snaží před všemi ukázet, jako udeál pravé mámy, ale není taková, ani náhodou . Sářiným útočištěm jsou koně . Bohužel po ošklivé nehodě která se jí stala její máma nechce, aby se ke koním vůbec přiblížila .

Tento příběh nebude bůh ví jak zezačátku veselý, ale časem by měl být . Zezačátku to možná nebude tolik dávat smysl . nechci na Vás vše nahrnout hned na začátku . Ale časem se to vyjasní .
Již dnes čekejte první dílek a další asi přednastavím na sobotu, budu u kámošky na oslavě .

Where am I ?
Toto je "logo" příběhu . Budu ho dávat ke každému dílu :)

Klikačka od Aji98

21. dubna 2010 v 21:27 Blog a moje kecy
                                                         
Aja98 mi udělala krásnou kliksčku s Paintama . Díky moc :) . Můžu si jí dát do meny, Ajo ? :)

Díky moc ještě jendou :)

New dessing od Bandit

21. dubna 2010 v 20:41 Grafika
Jak jste si jistš mohly všimnout mám new dess . Tentokrát jsem si ho nedělala sama, ale udělala Bandit . Hrozně mco jí děkuji a mylsím, že je naprosto skvělý !!! Do mých oblíbených barviček - hnědo, červeno orandžový !!! OPravdu Bandit hrozně mco děkuju ! Další dessing si asi také nechám dělat od ní . OPravdu ti Hrozně moc Badit děkuju !!!

MOje spokojenost- 10000000000000000/100 !!!
Jak se líbí Vám ?
.

Svátek brášky

21. dubna 2010 v 20:36 Blog a moje kecy
Teď jsou u nás babičky a dědové a můj bráčka Vojta má (teď nevím přeně kdy ) svátek a jelikož oni "chtějí" aby jim ostatní i na svátek příšli... no tak jsme jemu, ale i druhému bráchovi příli přát, aby mu to nebylo líto . A já jsme také něco dostala . Nedala mi nic k k vysvědčení ( já už na to úplně zapomněla xD) tak mi dala takovou taštičku.... v ní nějaký sladkosti a zabalená krabička ( zabalená do balícího papíru s Koňmi xD), otebřela jsme jí a tam další krabička... tu jsme otevřela a uviděla jsem tam ty látky, které používám na deky a na kamaše - skoro všechny barvy které tam mají ! Takže se těště na enw výrobky . Mám jichopravdu hodně :) . A potom mi babička ještě řekla ať hledám, že tam něco najdu a to opravdu - byla tam krásná 200 stovka !!! Takže mám o další 2 stovky více !!!!! To by se nějak mohlo využít na BH.... nebo snad ne ? x) .

JIna zítra máme ze studijínch důvodů volno - píší se přímačky . Takže tu budu tak čekejte new články . Fotila jsem...koníky.. ale i new sedlovnu a mám i různé návrhy na články atd. ... Doufám, že Vás tolik články nenudí :)
A s tím Hamleys v Londýně to vypadá velmi dobře :)
New fotka Angely . Myslíte, že bych tady mohla fotit ? Jako v tomto prostředí ? :)

Classik

21. dubna 2010 v 18:57

Air Sharm

Roomy

Onyx

Lafire Loyla

Dea Appendix

Platinum

Marigold

Beexoty

Heidy

NookuheZnovu rekonstrukce !

21. dubna 2010 v 16:18 Blog a moje kecy
Je tady znovu rekonstrukce . Bude trvat dnes a zítra- dodám new koníky ( né profily, ale ty fotky, abych tam mohla dát potom do těch odkazů jejich profily ) u Tradíků . Udělám to i u Stablíků, ale tam bude pouze vždy fotky ke klisnám, hřebcům a valachům a k hříbatům a vždy tam budou pouze ty jména, koníků, kteří mají profil . Budu tam jména dodávat :) . U Classiků to také nějak udělám... A konec rekontrukce bych chtěla završit new dessem . Tak se nedivte, že tady budou články k tomu atd, jo ?
Doufám, že se Vám ta rekontrukce bude líbit :)
Cef

Clee Duny

21. dubna 2010 v 15:57 | liška |  Stablemates
Jméno : Clee Duny
Přezdívka : Dun, Duník, Dunindo xD

Fotogalerie: xxx
Rodokmen: xxx

Věk : 8 let

Pohlaví: Hřebec
Plemeno : Shir

Potomci : xxx
Sourozenci : xxx

Sire : xxx
Dam : xxx

Původ : Triniti Holdings
Stav : 10/10

Zaměření : Bega Cross, Drezura, chov a výstavy

Ocenění : Výstava Shirských hřebců 2005 Moskva

Poznámka : Dunyho jsme dostala k té červené stáji, která nám na ranchi krásně "slouží" :) Je krásnohu Dun zbarvení, a vyzdubují mu ho 3 ponožky, lysinka, ale i jeho mohutné rousy mu přidávají na kráse . Je velmi milý, ale dokáže si pěkně zařádit . U nás je pouze na drezuru, ale tu jezdí opravdu moc krásně . Po rodině tolik zas tak "netouží", ale co můžeme do budoucna vědět ? :) ... Pochází z Německa, kde jsme ho odkoupily z jendoho ranche, který krachoval . Ale o jeho původu nevíme my, ani on nic více . Ale chtěl by zjistit, kdo patří do jeho rodiny .

Nerozumím vám... :(

21. dubna 2010 v 14:58 Blog a moje kecy
Jistě jste si všichni všmli, že spousta ranchů teď končí s SRky . Myslím, že je to velká škoda . Když jsem začínala s Ranchem nikdy, ale opravdu nikdy nebylo obíhání nějakou povinností, ale pouze něco, čím si navzájem tady lidé dělali radost . Já nikdy nebrala SRkování jako povinnost, ale něco, co mě baví . Nevím, proč se to poslední dobou zvrtlo a skoro každý si mylsí, že když nedojde k SRku tak ho hned vyhodí ... ale fakt to tak neni... nerozumím Vám, co se to s Váma poslední dobou prostě děje ! Rušíte SRka, přitom SRka se zavedla kvůli tomu, aby prostě k sobě chodily 2 a více lidí, aby si udělali radost a sami z toho měli radost .... Já jsem mco ráda, když ke mě někdo chodí a sama také se snažím chodit k nim,... Jenom sjem prostě chtěla říci - že je škoda, že rušíte SRka, protože píšete, že je to povinost a vy nemáte čas nebo něco podobného . SRka vždy měla být a být mají zábavou a ne poviností . Někdo může mít SRla jako pouze pro zvýšení jako třeba Loty .... Toto nemá být na nikoho určitého, ale prostě to jak to cítím já . Doufám, že se na mě nikdo nerozlobí a třeba to i pochopí a napíše mi koment jak to cítí...

SRka oběhnu,  ALE NÉ PROTOŽE MUSÍM, ALE PROTOŽE CHCI !!!!

1. kolo soutěže o nej chovnou klisnu - Traditional

20. dubna 2010 v 20:08 Soutěže
Skončila tato soutěž v "oboru" Stablemates a je zde u Tradíků . První kolo bude anketou a u druhého kola uvidím :) .

Celkem se dem přihlásilo 6 klisniček, a to ymslím, že není špatné číslo .
Hláske ais nedám nikomu, protože s emi fotky všech velice líbí . Podle ěm to bude těsné, protože nedokáži říc, kdo má horší fotky a kdo lepší :)

Všechny soutěžící naleznete Tady

V tomto kole vypadne jeden soutěžící .

Pravidla
Nehádejte se
○ nepodváděhte !
○ Hlásky si můžete shánět pouze na ranchi a nesmíte do toho nikoho nutit .

Ať postoupí jen ti nejlepší :)

Stablemates soutěž o nej chovnou klisnu - odměny

20. dubna 2010 v 18:23 Soutěže
Jsou tu slibované "odměny" za soutěž o nej chovnou klisnu Stablemates .

3. místo - Aja98 a Mini Trea

2. místo - Adéla a Sweet Rose
 A 1. místo - Kiiki a Dun It Queen

Snad se líbí :)
Kiiki - Co budeš chtít jako věcičku za výhru ? Ten stájový set na Stablíky nebo něco jiného ? napiš

Konec soutěže o nej chovnou - Stablemates

20. dubna 2010 v 16:28 Soutěže
Už je tady konec soutěže o nej chovnou klisnu Stablemates . Anketa dopadla takto :

Kiiki a Dun It Queen53 % (0 Hlasy)53 %21 Hlasy
Adéla a Sweet Rose46 % (0 Hlasy)46 %18 Hlasy

Vízězkou se tedy stává kiiki a její krásná APH klisnička Dun It Queen ! Velmi gratulujeme :)


Na druhém místě je Adéla se svou Sweet Rose, na třetím Aja98 a její Mini Trea a na krásném čtvrtém místě je Steeple s Roulettkou :) .

Všechny certifikáty a diplomky v dalším článku .
Ještě kiiki - Co budeš chtít za to první místo ? Chceš tedy ten stájový set ? Stájový set na Stablíky, nebo mám udělat něco jiného ? Díky :)


Fotogalerie - Cefík

20. dubna 2010 v 7:07
Některé fotky z této fotogalerie znát můžete, ale některé také ne . Doufám, že se budou líbit
Přednastaveno
Cef
Podle mě úžasná fotka ! Ten lesk v jeho hřívě...
Cef
Z dálky
Cef
Také zajímavá fotka
Cef
Zhora
Cef
Cefík leze po kamenech xD
HLavinka
Cef
Z druhé strany
Cef
Mázlé
Cef
Leze, leze xD
Cef
Z dálky
Cef
Hlavička :)
Cefík
A v celé své kráse !
Cefíček
x)
Cefík
Muck xD
Cefík
Z druhé strany
Cef
Hezu fotka x)
Cef
A poslední fotka !
A jak se Vám fotečky líbí ? Prosím nepište pouze hezů fotky, napište tam ještě něco ! Prosím ! Dalo mi to docela dost práce to sem dát :)

Vše nej Lucíkku

19. dubna 2010 v 20:39 Grafika
Poslendí dobou máte ksoro všichni narozky xD . Tady mám mini přáníčko Pro Lucíkka, má je dnes . je malé a velmi ejdnoduché, ale tak doufám, že se bude alspoň trochu líbit :)

Londýn - plusko for me :)

19. dubna 2010 v 17:34 Blog a moje kecy
Heidy
Moji rodiče mají letět o víkendu do Londýna . Doufám, že ten oblak už tam nebude a budou tam moci letět, protože tam ještě letí s rodičema mýho nej kámoše a oni jemu a jeho ségře dovolili, aŤ si něco přejí, že v Londýně půjdou do té velké hračkárny a, že jim to koupí ! A jistě víte, že v v té hračkárně ( už si nepamatuju jméno xD) mají i Breyerky !!! Tak jsme začala prosit tátu, jestli si také nemůžu něco z té hračkárny přát, protože tam mají Breyery ! moc s enetvářil ale když zkusím přemluvit mámu, u ní si myslím, že bude souhlasit, tak mi asi přijede nějaký BH z Londýna !! Moc si to přeji :). A pkud to nevíjde tak budu smutná, ale co můžu dělat :) Doufám :)

Teď musím jít ven a učit se, ale SRka jsem oběhla a možná s etu ještě nějakej článek objeví :)

Statistiky - 12.4.-18.4.

19. dubna 2010 v 16:08 Statistiky
Navstevnost za minuly tyden (12.4. 2010 - 18.4. 2010) je:
Pondeli: 50
Utery: 103
Streda: 62
Ctvrtek: 44
Patek: 70
Sobota: 72
Nedele: 105

Celkem: 506
Minule : 435
Zlepšení o : 71 lidí !

LIdí mco díky ! Jsem velmi ráda, že se zlepšily a přednastavte si, že sjou to nej státi tohoto ranche ! Opravdu Vám velmi děkuji ! Bylůa bych ráda, kdyby zůstaly, ale při nejlepším s eještě zvyšovali . Doufáem, že se zase neshorší :) S článkama jsme s eopravdu snažila tak s ebudu snažit nadále . x) 


Finále soutěže o nej chovnou klisnu - Stablemates

19. dubna 2010 v 7:27 Soutěže
Je tady tedy finále soutěže o nej chovnou klisnu !! HLásky si můžete shánět pouze ne ranchi, nikde jinde a nikoho nemsíte do hlasování pro Vás nutit !

Dole tedy hlasujte pro svého favorita . Soutěžící naleznete TADY .
Podle mě je to velmi vyrovnané a hláske nebudu dávat nikomu, protože s emi fotky holek líbí nastejno .

A jak to bude s ostatníma kategoriema v soutěžích o nje chovnou klisnu ? NO nějak s emi skeá ten článek, kde mám kategorii Classik, tak jako další kategorii potřebuji . Další kategorie tedy buide Traditional, ale nebudou zde porotci, protože s enikdo jako porotce k Tradíkůn nehlásí . Ale pokud u Tradíků nemáte koníka a chcete být porotce tak mi rovnou napiště hodnocení koní na e-mail ! Tady máte info pro porotce :
Pro Porotce :
○ V prvním kole se hodnotí : Kde je koník zachycen
Jestli je getka přesvícená, tmavá nebo Ok
Jak je na ní koník upravený
Jak se koník hodí k určitému terénu
○Toto mi porotci posílejte na e-mail eliskapacalova@seznam.cz
○ U každého se prosím rozepište, protože pokud by měl vypadnout tak proč .
○ Pokaždé když budete hodnotit tak z té vaší katgorie vždy vypadne pouze jeden koník !


Pokud se žádný nebo třebou pouze jeden porotce neovou tak všcehna kola budou v anketě :)

Přednastaveno

Lidí já to nevydržím !!!

18. dubna 2010 v 21:10 Blog a moje kecy
Lidi já o nevydržím do Frýdlu xD ! Jak teď všude čtu články o FD a vidím fotky... já se tak šíleně moc nemůžu dočkat ! Koníkům už dělám lístečky na nohy, dělám jim předpravní sety, aby se neodřeli při cestě, obědnala jsme si od Lin předváděčky, přemýšlím o scénce.... Jůůůůůů!!!! Já už tam tak chci ! A také doufám, že se třeba umsítíme a dostaneme alspoň stužku xD . A také, že si tam koupím new koně, uvididím Vás ostatní - Hlavně Appu, Elen, HOrseen Viky... já už si nepamatuju, kdo tam všechno jede xD . NO prostě se tam těším úplně na všechno a nemůžu se dočkat ! A dokonce se mi podařila přemluvit tátu, aby mi nakoupil bvěci a možná i trošku pomohl, se scénkou ! A to táta zrovna Breyery nemusí xD . M8m scénku s Tradíky, takže bdue docela něco na to sehnat věci xD .

Také se vy so tam jedete tak staršně těšíte jako já a nemůžete to vydržet ? xD
A kdo z Vás všechno jedu na FD do Frýdlu ? Abych v tom měla přehled :)

Sorry za krátký a divný článek, ... ale prostě sme to sme musela dát ! Já už jsme prostě taková xD . JInak koníci s euž také hrozně těší na FD !! Už je na 100% jasné, kdo jede, ale přemýšlím, že bych vzala ještě nějakého Stablíka ... Uvidím :) Možná Samantu - Do tažnejch koní u Stablíků, tažáků tam podle mě nebude moc :)

New věci - 18.4.

18. dubna 2010 v 12:39 Saddlery World Horses
Do obchůdku jsem zase přidala novu věc a to kamaše . Sice je to dnes pouze jedna věc, mylsím, že není k zahození . Vyrábím jak blázen tak snad to bdue k něčemu :)

Kiiki pro tebe mám - Stablemates dečku, Stájový set Classik, Traditional dečku, Koženou ohlávku CHili a ohlávku s vodítkem z copu pro Tradíky na pastvu . Jsi spokojená ? Mohu to poslat ? Nebo chceš nejdříve fotky ?

Kamaše - Dnes jsme tedy přidala do obchůdku kamaše . Budu je dělat pro Tradíky, Classiky, ale i pro Stablíky, i když u nich budou hdoně malé . Tyto samé kamaše můžete najít ve Stájovém setu, ale budu je tedy prodávat i samostatně . U Classiků a Tradíků se zapínají na 2 přesky a u Stablíků na jednu . Fotku tám mám zatím pouze ze stájového setu pro Adély Cefíka, ale brzy dodám lepší fotky .

Tento výrobek můžete najít u me v obchůdku na www.saddlery-w-h.webnode.cz

Líbí se Vám ?

Fotogalerie - Heidy

18. dubna 2010 v 10:46 Fotogalerie
Je tady fotogalerka Heidy . Nějaké fotky můžete znát a nějaké jsou nové . Snad s ebudou líbit :)
Heidy
A kdopak to přišel ? x)
Heidy
:)
Heidy
Toho kolíčku si nevšímejte xD
Heidy
A už je nahoře !
Heidy
HLavinka
Heidy
Heidy
KuK!
Heidy
Z dálky
HLava
HLavička
Hlava
x)
KuK
Kuk Heidy x)
Heidy
Hm... zajímavé
Heidy
Kráčí :)
Heidy
z Dálky
Hlavinka
Trochu mázlé
Kukuč
A posldní foteka !

Prosím nechci koment jako - Super fotky nebo něco takového ! Dělala jse to docela dlouho !