Přečtěte si novou povídku Art of Living!

Květen 2010

Za květen 2010 - 118 článků, wowky !!!

31. května 2010 v 21:47 Blog a moje kecy
Jo jo ! Je tu konec měsíce května a mně s epodařilo za tento měsíc napsat (ro mě úžasných) 118 článků ! Celkem 117 a toto je 118. :) ... Je to můjrekord a myslím, že je fakt dost vysoký... kolik jste napsali článečků, vy ? :)

JInak kdybych měla tak trochu shrnout tento měsíc, tak z pohledu ranch by byl moc dobrý, ale z pohledu z mého normálního života.... opravdu nic moc... Chudák děda :( ... Vypadá to s nim fakt blbě... ale mamka našla nějakýho léčitele ! Teď jsme ořezávala fotku dědy, aby vypadala pěkně, prý prostě léčí lidi, podle fotky ! Mamčina pacientka ( Mamka je logopedka a ona chodika s dcerou k ní na logopedii)  jí ho doporučila, že pomohl její dceři, která byla přes měsíc v kómatu !!! Prostě už nevím co, tak snad to pomůže, věřím v to :)
Beexa
Tak zítra bych se tu měla ukázat, protože ráno jdu na očkování tak nemůžu ani na koně, ani na tenis ... Ale když ne, tak mě určitě nepřizabijete :) 

Fotky Beexi 1. díl

31. května 2010 v 18:53 Fotogalerie
Doufám, že vás nenudí jak sem skoro pořád dávám něčí fotky ? Když já jich mám fakt mco a nevím, co s nimi xD .
No josu tady fotky Beexi, které jsem včera nafotila, tak doufám, že se Vám budou líbit . Budou celkem 2 díly v každém bude okolo 12 fotek, ať to nepřeháním :) Nějaké fotky budou i v jejím profílku
Beexa
Kdopak to sem přichází ?
Beexa
Beexinka !
Beexa
Beexa
Má úžasnou hlavičku...
Beexa
....krasavice...
Beexa
Ta její úžasná barvička...
Beexa
Beexa
zas hlavinka :-*
Beexa
Beexa
Beexa
A kopýtka
Beexa
Beexa
A poslední fotka v tomto dílečku :)

Mylsím, že fotky se celkem povedli i pozadí a "krajina" fotek se podle mě se k Beexe hodí :)
2. dílek bude zítra
Prosím nepište pouze hezké fotky, ty komentáře mě už dost nuděj, díky :)

Diplomky a vyhodnocení - 0.5 Bleskovky

31. května 2010 v 17:09 Grafika
Jsou tady diplomky a vyhodnocení 0.5 Bleskovky . Byla ukončená dřáve, než jsme myslela, ale snad to nevadí :) První je tady vyhodnocení :
1) Ahojky ! Zhruba kolik Tradíků máme tady, na Ranchi Ohájo ? - Zde je 14 Tradíků

↓↓2) Jak se jmenuje tento koník ? ↓↓ - Caliente
kuk :)
↑↑3) Jakého je plemene ? ↑↑ - Lusitano


↓↓ 4) Jaké je jeho jméno a jaké je jeho Showname ? ↓↓ - Je to San Domingo a jeho Show name je Magic of Freedom (nikdo nevěděl to Show name a to si stačilo v menu do vyhladávače napsat Show name xD )
↑↑6) Kolik mu je let, kolik má potomků a jaké ?↑↑ - Je mu 9 let a jeho potomci sjou 2 a to - RP Shadow a RP Esperanzo

7) Tipovačka - kolikátého mám narozky ? Mohu poradit, že už velmi brzy :) - Narozky mám 25.6. :)

A diplomky :
Aja98
BeBe
kiiki
Lucka
Pharlap
Ever
Snad se alspoň trochu líbí :)

Statistiky 24.5. - 30.5.

31. května 2010 v 15:36 Statistiky
Navstevnost za minuly tyden (24.5. 2010 - 30.5. 2010) je:
Pondeli: 42
Utery: 49
Streda: 47
Ctvrtek: 31
Patek: 46
Sobota: 50
Nedele: 72

Celkem: 337
Minule : 444 lidí
Zhoršení o : 107 lidí

Můžu k tomu říci jediné - fakt mě to mrzí . Snažím se tady, k SRkům chodím furt... No jo... já nevim, jakto, že dříve bývalo klidně přes 500 lidí a teď tohle . Vždyť více obíhám SRka a více sme píšu ... Řekněte mi jak se vám mám zavděčit, aby sem chodilo více lidí ? Ale den mi to nezkazilo...zkaženej už ho mám úplně maximálně... s dědou to totiž vypadá fakt blbě :(

Dnes něco napíšu a oběhnu Srka, ale sorry Sr, budou kratší komenty, vůbec nemám náladu a stejně ke mě  SKORO NIKDO delší komenty nepíše ! Asi pouze krom 4 lidí, ale to je jedno...Bleskovka 0.5

31. května 2010 v 7:14 Bleskovky
Ahojky . Je tady další Bleskovka a dneska bude více na obrázky a poznání koníka na obrázku, ale budou zde i jiné otázky :) . Snad se vás přihlásí co nejvíce :)

1) Ahojky ! Zhruba kolik Tradíků máme tady, na Ranchi Ohájo ?

↓↓2) Jak se jmenuje tento koník ? ↓↓
kuk :)
 ↑↑3) Jakého je plemene ? ↑↑


↓↓ 4) Jaké je jeho jméno a jaké je jeho Showname ? ↓↓
 ↑↑6) Kolik mu je let, kolik má potomků a jaké ?↑↑

7) Tipovačka - kolikátého mám narozky ? Mohu poradit, že už velmi brzy :)


Jednoduchá a krátká Bleskovka :)

Přednastaveno
 KOnec v - 16:25 dne 31.5.

New, násherný dess od Aji98 !!!

30. května 2010 v 20:34 Grafika
Jak jste si mohli všimnout, mám tu ndáherný new dess a udělala mi ho Aja98 !!! Mooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooocccccccccccccccccccccccccccccccccc dddddddddddddíííííííííííííííííííííííkkkkkkkkkkkkkkyyyyyyyyyyyyyy Ajo ! Mě se líbí úplně maximálně a josu na něm samí krásní paintíkové... jsme spokojená na 100000000000000% !!! :-* . Jkapak s elíbí Vám ? Ale určitě plsky k tomu napište něco víc, než jen - hezu, díky :)

Fotky Love Chocolate

30. května 2010 v 20:11 Fotogalerie
Love
Mám tu fotky, mnou malované SM klisničky - Love Chocolate . Některé z těchto fotek použiju i do jejího profílku, který přednastavím na tu dobu, co budu v Řecku, na Rhodosu . Snad se Vám fotky budou líbit, ale jelikož je Love nalakovaná, tak se hodně leskla
Love
Love
Love
No jo, její oblíbená činost- válení !x)
Love
Love
Love
A už běží !
Love
Love
Snad do mě nevrazíš, Love... :)
Love
Kam zas odbíháš ??
Love
Oh... ten tvůj kukuč :)
Love
Normálně není tak tmavá, nevím, co to ten foťák dělá...
Love
Love
Love
Doufám, že se fotky i Love líbí . Ale jestli někdo do komentů napíše pouze - Hezu fotka, nebo tak...tak... škrtim ! A to mylsím smrtelně vážně x)

Našli jsme tátu Migíka !

30. května 2010 v 16:44 Něco k ranchi
Zase jsem hledala rodiče našich koníků a našla jsem tatínka našeho Migíka ( SM hříbátka) . Je to úžasný RP Magic Rennessance ! Jsme moc rádi, že jsme našli tak krásného tatínka ! :)
Migík
Mig
 Tatínek - RP Magic Rennessance
Rennessance
Rennessance
:)

Mnou dělaná skoková překážka

30. května 2010 v 12:12
Ahojky ! Sorry, že už jsme včera nic nenapsala, ale už sem fakt neměla náladu .
Ale teď tady mám již slibované fotky naší "překážky", kteru jsme sama vyrobila . Není to nic moc, ale koníkům to stačí a líbí se jim :)
překážka
---------
----------
-------------
------------
---------
-----
A může se i nastavovat, takže to může být normální Crossová překážka na které mohou skákat Tradíci i Classici, nebo to např. může být klusové bydlo :)
--------
--------
------
-------
------
Snad se alspoň trochu líbí :)

Ach jo...

29. května 2010 v 20:54
-------------

Novinky - 29.5.

29. května 2010 v 13:26 Dny na ranchi
Storm
• Po delší době zase píši novinky, ale budou kratší, protože s bráchaa a tátou se jedeme projet na kole :)

○Hurrrrrrrrráááááááááá ! Zítra si objednám koníky k narozkám a možná i někoho za výzo !!! Ještě Vám nenapíšu koho, nechte se do řítřka překvapit, ale podle mě u jednoho to nebudete čekat :)

• Jak ten čas rychle letí... už je konec května... za chvíli letím k moři... potom mám narozky... a konec školního roku a zasloužené, suprové PRÁZDNINY !!! Jak já se na ně těším !!!!!! Ale bohužel tu o prázkách moc nebudu, protože o prázdninách pořád někde jsme... já vím, že 2 měsíce jsou celkem dlouhá doba, ale asi tu skoro vůbec nebudu... doufám, že ani za prázdniny, si mě nikdo nesmaže 

○ Stablíci i Classici sjou Ok, naštěstí . Pouze naše březí Appen, má potíže . Už jsem kvůli tomu napsala Steeple, protože je to "veterinářka" na CABHB, tak snad nám poradí . Stablíci se těší, protože na narozky k nim přibudou min 4 new hříbátka a možná ještě někdo :) Ale mžoná i nějaké ten Classik ještě z Hamleys... co já vím x)

• Tradíci jou naštěstí Ok všichni  V červnu, neboli k mým narozkám k nim přibudou 2 new koníci  . Teď s emluví u nich jenom o dvou věcech - O březí Kuchi a o nových koních :)

○ Na ranchi vše funguje bez problému a hlvaně se teďf hodně jezdí na vyjdy, protože je konečně hezky !!!! 

• Tak já musím, už vyrážíme na ty kola, pá :)

Mig

Od 8.-16. června tu nejsem !!

28. května 2010 v 21:17 Blog a moje kecy
Jak říká nadpis - Od 8.-16. června tu nebudu, protože budu u moře . Přednastavím Vám na toto období, co nejvíce článků to půjde . Doufám, že si mě nesmažete . Protože tam na PC fakt chodit nebudu, max výjmečně, protože to tam maj dost drahý

Určitě s sebou chci k moři vzít nějaké koníky . Určitě vemu nějaké Stablíky, chtěla bych vzít i Tradíky nebo Classiky,a le já se o ně  úplně hrozně bojím i nromálně, natož někdo, kde s nima na letišti ( s kuframa v kterých budou ) třískat o zem ! Kiiki, ty jsi je měla na dovolené, mohla bys mi poradit jak jsi je "zabalila" ? Díky moc :)

Doufám, že jste to všichni pochopili a pokud tedy u Vás bdue zápis, tak ěm v tomto období vynecháte, díky :)
Sharm

Where am I ? Part sixth

28. května 2010 v 16:25 Ostatní povídky
Where am I ?
Zbytek týdne bylo celkem těžké zvládnout, ale tak jsme "přežívala" . Ale ani doma po škole nebyl klid, připadalo mi... jako kdybych na sobě cítila něčí oči, jako kdyby mě někdo pozoroval ...
Ale už je tady konečně víkend a ke mně přijela Katie . ,,Kate, konečně !" vykřikla jsem ode dvěří, odkud jsem jí vyhlížela . ,,Sorry Sáry, ale máme na demnou stála a kázala abych se učila matiku...blé... ale konečně jsem tu ! xD" vykřikla na mě radostně, když s epotácela z auta . ,,Vy jste mi to ale dvojka holky ! " zasmála se mamka ,,Jo a já jedu za Annie, jo ? " ?Jasně mami, neboj, budeme hodný x) !"
,, Toho se právě bojim ! Ahoj !" řekla mamka, sedla do svého nového stříbrného Forda a vydala se směrem k Annie, její nejlepší kámošce . ,,Hele Sáro, není náhodou Kirsten dcera Annie ? " ,,Katie no jo... je... ale mojí mamce se nemůže nic stát ! Že ne ? No...to by neudělal...snad ... ,, řekla jsem potichu . Proč, mně všechno dochází až takhle pozdě
? Začali jsme si raději povídat o něčem jiném, né tak.... no pro nás nepříjemném . Z příjemného hovoru nás vyrušila rána, která se ozvala z vedlejšího pokoje - koupelny . Kate tak rychle vběhla a já se belhala s berlema za ní . Ležel tak kámen u kterého byl kousek starého papíru . Katie si ho vzala do roky a začala číst : ,,Nemyslete si, že vše zkončilo . Toto je teprve začátek . Vím, že tam jste obě . Mohl jsem pro Vás teď hned přijít a zabít Vás... ale chci si počkat na příhodnější čas . Mimochodem ... čajový dýchánek tvé matky, Sáro Redbrightová, asi už brzy tak příjemný nebude ... "
Katie hned jak to dočetla tak se schoulila na zem a úplně se začala třást . ,,Katie !! Musím za mámou ! Rychle ! Prosím ! Že jí nci neudělá ! Rychle, musím za ní ! Rychle, vstávej ! Pospěš si !!! " uačala jsem úplně hystericky křičet . Mojí mamce snad nic neudělá ... Doufám ... ,,JO rychle Sáro... u...uuuuuuuuuuuu...už jdu ! " Katie se celkem třásla, ale "popadla" jsem jí a vydali jsme se cestou k Annie domů . Anni nebydlí nejblíž a tak jsme čekali na autobus, ale museli jsme čekeat ais 10 minut, přišlo mi to jako nejdelších 10 minut mého života ...

Budu mco ráda, za každý komentář, krom těch, co urážejí mě nebo můj ranch . Pro pár lidí z minulého článku - pokud se vám tady nelíbí a moje články Vám příjdou divný a jestli podle Vás název "Ranch Ohájo" je trapnej, tak sem nelezte, kravky, nebo ne ? :D

Moje blbůstky - 0.2

27. května 2010 v 7:09 Grafika
Mám tady další takové... moje blbůstky s grafikou
Tentokrát jsem si jen tak ve Photofiltru pohrála s některýma fotkama koníků a řekla bych, že to vyšlo celkem zajímavě :)
Storm
Vypadá to celkem prapodivně, co ? Co Vám to připomíná ? No porstě jsou to stromovy groše, vyfocené a změněné :)
Mig
Další změněná fotka, tentokrát Miga . Vypadá, jako kdyby měl nějak extra velkou lysinku :)
Novík
Appen
Suzi
A nakonec  je tu podle mě nejhezčejc upravená fotka Suzi :)

Přednastaveno

"CHvilková nevolnost"

26. května 2010 v 19:03
Říkala jsme, že sme nebudu spát, ale to zase beru z5 . Nevím jak to je s dědou a doufám, že ta operace dopadne dobře . Měla skončit už v 17:00, ale doteď ještě neskončila .
Prostě na ranch budu chodit stále, jenom pochopte, že se mi dnes nechtějí obíhat SRka, fakt nemám náladu . Ale nejhorší na všem je jak mamka brečí . Mě jí je hrozně líto, ale nevím, co dělat... je to její táta...
Na zítřek přednastavím 1-2 články, protože tu jako každý čtvrtek nebudu . A možná za 2 týdny pojedu místo babičky ( protože ta bude s dědou ) k moři do Řecka . Moc jsem tam chtěla a byla jsme na máma zezačátku krapet naštvaná, protože jsem tam s nima neměla jet a jeli by pouze bráchové, máma a babičky... ale za těchto okolností s emi tam ani zas tak nechce... ale lepší než škola :) Článek s přesným datumem, pokud tedy k tomu moři pojedu tu bude brzy a bude tam vše vysvětleno

Dnes už, ale žádný článek nečekjte, musím se učit, luxovat a taky zkusím tedy něco na zítřek přednastavit  a možná už i  začnu na tu dobu přednastavovat, co budu pryč... ale je pravda, že ještě musím dodělat čtenářský deník... do kterého s emi vůbec nechce... ale nějak to stihnu
Mig

Všechno je na hov....

26. května 2010 v 17:22
Asi viddíte ten nadpis, který je teď u mě i pravda . Příjde mi, že se žuvot snad zbláznil ...

Prostě asi budu muset ranch pozastavit, nebo alspoň prostě na nějakou dobu nebude "běžet" .
Zase a to skoro furt dostávám záchvaty, jako což pro můj organisnus fakt není nic dobrýho ...
Ale... včera.. odvezli  mého dědu do nemocnice záchrankou a zrovna teď a to už asi 4 hodiny je na sále... operujou mu srdce a ... prostě to předtoim vypadalo docela jednoduše, ale zjistilo s edmi, že má nějak "popraskanou" ( či co ) spodní stranu srdce... Takže to taky děda nemusí přežít... já si furt říkám, že musí... ale co když ne...
A stává s enormálně, že si ejnom lehnu do postele a hnedka usnu , MNě teda ne... a teď jsme ais 2 hodiny zase spala...

Prostě tady na to vůbec nemám náladu a jestli k tomuhle článku něco zase napíše aša nebo někdo podobnej a něco na mýho dědu nebo na někoho z mý rodiny jako minule na mýho bratránka... !!! 

Pokusím se sem vrátit, co nejdřív, ale nevím kdy to bude... Prosím SRka, nemažte si mě, ale komu by s etaky chtělo na PC, teď když se u nsá tohle v rodině děje... ?? Mám ještě o dost víc problémů, ale ty tady fakt tady nechci rozebírat . Hele sorry, ale kdo si mě smaže za těhlech okolností, tak si u něm budu myslet svý ... a můžu říc, že to nic dobrýho nebude, ale nějak zvlášť najevo to dávat nebudu ... Snad to alspoň někdo... pochopí :(

Fotogalerie - Snow Stormy

26. května 2010 v 7:15 Fotogalerie
Přináším Vám nějaké fotečky ( konečně nějaké pořádné ) našeho Snow Stormíka ! Pěkně mi pózoval a mylsím, že fotky se také celkem povedli... můžete Nás "odměnit" delším komentem :)
Storm
A tady ho máme ! Našeho krásného TWH hřebečka - Snow Stromyho :)
StormStorm
Pár foteček hlavičky
Storm
Zajímavá fotka ...
Storm
Vidíte ty úžasné grošíky ??
Storm
Storm
Zajímavá fotka Storma... :)
StormStrom
Storm
Storm
Wow... temnhle detail očka se mi nějak povedl.. tedy mně osobně se moc líbí :)
Storm
Storm
Storm
Storm
Storm
A Stormík už odchází, tímto končí i tyto fotky :)
Doufám, že se Vám fotky líbili :)

Přednastaveno
PS : odpolednu to na 100% budu :)

Suzi

25. května 2010 v 17:41 | liška |  Stablemates
Jméno : Suzi
Přezdívka : Suzinka, Suzule...

Fotogalerie: xxx
Rodokmen: xxx

Věk : 8 let

Pohlaví: Klisna
Plemeno : American Paint Horse

Potomci : xxx
Sourozenci : xxx

Sire : xxx
Dam : xxx

Původ : Triniti Holdings
Stav : 10/10

Zaměření : Rekreace, někdy drezura nebo parkur, chov a výstavy

Ocenění : xxx

Poznámka : Suzi patří k mým prvním Stablíkům . Ona je u nás spíše pro rekreaci a miluje děti, takže naní jsou "jako v peřince" ! Jako může se naní zaskákat nějaké ůlehčí parkurek, ale prostě nejraději jezdí s dětmi a nebo prostě po vyjdách . Na ranchi si nejvíce rozumí asi s Love Chocolate, které je ale proti ní úplnej řivej, Suzi je totiž celkem zamlklá a uzavřená . Ale když se "rozjede" tak s ní je fakt sranda :)

Ahoj, tady Cipísek :)

25. května 2010 v 9:00 | Espiolo Ciprus |  Koníci vyprávějí
Asi jste zvyklí, že do této rubriky píší pouze Tradíci, ale mně liška dovolila sem také něco napsat . 

Začátek mého života nebyl zas tak hezký .  Narodil jsem se v malé vesničce u Barcelony, která byla zaměřená tak trochu na western, ale hlavně na rodeo . Koní měli velmi málo, spíše více dobytka . Vydělávali si tedy rodeem . Narodil jsem se tam moc hodné klisničce, mojí mamince, kterou ale brzy po mém narození prodali . Vě věku mých 3 let jsem musel začít závodit a ... bohužel.. jsem dělal i rodeo . Bylo to strašné, ale ty podmínky tam také byli strašné . Jednou, při nějaké vystoupí v tom rodeu jsem, ale nějak špatně došlápl na nohu a zlomil jsme si jí . Ty lidé mě chtěly utratit, prý už jsem k ničemu, ale naštěstí se o mně dozvěděla liška a odkoupila mě od nich . Naštěstí jsem měl nožku zlomenou v dobrém místě, takže jsem byl dlouho v klidu, ale vyléčili mi zde tu nohu . Je pravda, že se stále bojím stísněných prostorů, protože u té Barcelony jsme měli hodně malé boxy a když jsme šekali na rodeo tak tam bylo opravdu malé místo... ale jinak už jsem naštěstí v pořádku . Liška říká, že jsem hodně velký talent na drezuru, mohu říci, že mě to baví, pamatuji si sestavy a samostatné cviky... a celkem mi to i jde . Doufám, že už do budoucna s enikdy neocitnu na žádném ranchi, kde jsem vyrůstal . Nejraději bych zůstal celý svůj život tady, na ranchi Ohájo a doufám, že to tak půjde .

Na ranchi asi nejvíce rozumím s Greypplem, ja to také takový drezurák jako já . Ale žádná klisnčika s emi na ranchi nelíbí, ale je s nima sranda to uznávám :) .

Tak to bude asi vše, musím jít trénovat, Jess se mnou chce tenhle rok na nějaké soutěže v drezuře :)
Budu moc rád, když si to někdo přečte, i když něco o mém moc né pěkném životě není nic moc...
Cipísek
Moje fotka :)

Fotoglaerka Migíka :)

24. května 2010 v 22:00 Fotogalerie
Tady mám nějaké fotky našeho Migíka ( Miugela) . Některé i dám do jeho profílku, který tu bude již brzy . Snad se budou líbit :)
Mig
Mig
Mig
Mig
A valí se... ale kukuč má božskej :-*
Mig
Mig
Mig
Mig
Sluníčko celkem svítilo :)
Mig
Mig
Mig
Kráčí "vedle" lístku :)
Mig
Mig
Vidíte ten jeho narůžovělej čumáček ? Ten je úžasnej !
Mig
Mig
Mig
Má úžasná očka, že jo ? x)
Mig
Mig
Kam zase pochoduješ ??
Mig
Cute hlavinka
Mig
Mig
A poslední fotka ! Doufám, že s elíbili a, že komentáře zase nebudopu jenom - hezu x)

Statistiky 17.5.-23.5.

24. května 2010 v 19:25 Statistiky
Navstevnost za minuly tyden (17.5. 2010 - 23.5. 2010) je:
Pondeli: 87
Utery: 81
Streda: 58
Ctvrtek: 34
Patek: 48
Sobota: 57
Nedele: 79

Celkem: 444
Minule: 348 lidí
Zlepšení o : 96 lidí !!!

Fakt díky moc lidi, udělali jste mi velikou radost :)

A také bych s echtěla omluvit, že jsem tu dnes nebyla, ale s kámoškou jsem byli hrát od 17:00-18:00 tenis a předtím byla u nás . Ale s tenisem jsem končili asi o čtvrt hoďky dířve, protože byla hrozná bouřky, a lilo, tak jsme byli ještě asi půl hodiny pod takovym přístřeškem... :) Snad jste mě omluvili

Traditional - Earth

24. května 2010 v 8:01 Plemenná kniha
KuKJméno : Earth

Přezdívka : Earthík

Věk : 3 roky

Jak uspěl v disciplínách :

Parkur : 62%

Drezúra : 49%

Western : 89,5%

Dostihy : 97%

Cross Country : 41%

Vozajactví : 33%

Všestranost : 67%

Výstavy : 95%

Plemenný test : 97%

Hříbata :
----------------------------------

Výhry :
4. místo v SBC u Carrie22

Náš Earthík je sice Paint a to velmi mladý Paintík, ale je to nejrychlejší kůň od nás za ranche ! Přijel k nám o Vánocích . Byl už obsednutý a velmi šikovný . Velmi rád by byl někdy otcem, ale na ranchi nemáme žádnou "nezadanou" :)
Jak je vidět tak je velmi šikovný ve westernu, ale nejvíce mu jdou dostihy, ale také endurace, která tu bohužel není v těchto "testech" není .

Pokud by jste chtěli, aby vaše klisna byla připuštěna s tímto hřebcem nebo chcete tohoto hřebce zapsat jako otce vašich hříbat napište mi na e-mail eliskapacalova@seznam.cz
ea
Earth
Přednastaveno

Domingův táta !

23. května 2010 v 20:33 Něco k ranchi
Na SSR u App jsem našli taťku našeho san Dominga ! Je jím skvělý.... SSR Renegade ! Nádherný mustang ! Já jsme moc ráda, protože tohoto koníka už celkem dlouho obdivuji a když je to táta našeho Sana.. no prostě je to úžasné !

Náš San Domingo
 A jeho super taťka - SSR Renegade !!
Renegade
Renegade
PS : V hokeji jsme fakt dobrý ! Hraje 20 sekund a dáme gól ! Snad to vyhrajem celý x)

Foťák dostal zabrat :)

23. května 2010 v 18:00 Blog a moje kecy
Ahojky ! 05 se Vám hlásí tento den liška, ale už jsem doma . Sice mi je pořád blbě, ale lepší než ráno . Rodiče mě hnedka "vyhnali" ven jak jsme přijeli domů a já nevěděla co dělat.. KUbínos tu není... Tak jsme vzala nůžky a potají jsem začala stříhat "klacíky" a potom jsem asi 15 minut hledala provázek.. ale nakonec jsem udělala něco jako Crossovou překážku, která se může "nastavovat" tak z ní jde udělat i  klusový bydla atd. . Hnedka jsme jí nafotila, takže mám fotky i od ní . Potom jsem, ale chtěla nafotit Miugela ( Stable hříbátko) do profilu, ale nakonec z toho bylo nějak moc fotek, takže budou jak do profílku tak i bude mít ve fotogalerií svůj vlastní článeček se svýma fotkama :) Potom jsme nafotila Suzi ( Stable klisničku ) do rpofílků, pár fotek Stromíka (možná do profilu) a potom ještě jak byli všichni koníci venku, trénovalo  se, blblo se... :) No rpostě s etěšte celkem na dost článků s fotkama z dneška :)

Jo a děláte mi radost lidičky ! Do soutěže se přihlašujete celkem dost, za chvilku budu sem dávat soutěžící :)
Azh a Kyl

Tak nic...

23. května 2010 v 12:56
Chtěla jsem tady ještě chvilku být, ale bohužel už přijeli rodič a mně zase není  nejlépe  Nechci si nějak stěžovat, ale asi mám zase připku . Fakt hodně mě bolí v krku, mám menší horečku, bolí mě klouby, bolí mě hlava... ale samozdřejmně budu muset zase zítra do školy . Takže asi doma budu ležet, abych to vyležela a zítra ve škole mi bylo dobře, protože tam půjdu určitě .

Takže se vám omlouvám, ale dnes už tu asi nebudu . Ale stejně tady máte podle mě celkem dost článků...

Novio

2. kolo soutěže o nej chovnou klisnu - Traditional

22. května 2010 v 22:06 Soutěže
Nakonec je v této katgorii "vše jinak" . V minulém kole tedy nakonec vypadla Koňařka s její Kuchi . Nejprve jsem chtěla udělat 2. kolo, že ho budou hdonotit porotci, ale nakonec se to nějak nevyvedlo . A je tu 2. kolo, kde vypadne zase 1 človíček se svým koníkem a zbyde pouze vítězná trojice . Zase se hlasuje v anketě, ale v dalším kole už to bude hlasování nejspíše do komentářů .

Všechny soutěžící naleznete Tady

V tomto kole vypadne jeden soutěžící .

Pravidla
Nehádejte se
○ nepodváděhte !
○ Hlásky si můžete shánět pouze na ranchi a nesmíte do toho nikoho nutit .

 Ať postoupí jen ti nejlepší :)

Všestraný kůň roku 2010 - soutěžící v kategorii : Stablemates a Mini Whinnies

22. května 2010 v 16:50 Soutěže
Horseen
Vaše přezdívka : Horseen
Ranch : Ranch Koňská skála
Jméno koně : Avignon (Starfleck)
Kategorie : SM a MW
Plemeno : dutch warmblood
Zaměření : parkur, cross country
Poznámka ke koni : Avík je náš nejšikovnější SM skokan. Skákání je pro něj zábava, ne práce. Je to velmi pilný a učenlivý valášek.

Horseen
Horseen
Horseen
____________________________________________________________________

Horseen
Vaše přezdívka : Horseen
Ranch : Ranch Koňská skála
Jméno koně : Definition Of Immortality
Kategorie : SM a MW
Plemeno : swedish warmblood (holand. teplokrevník)
Zaměření : parkur, military
Poznámka ke koni : Def je velmi bystrá a ohebná kobylka. U nás není dlouho, ale už dávno si získala přízeň všech.
Horseen
HOrseen
Horseen
____________________________________________________________________
Karča
Vaše přezdívka : Karča88
Ranch : ranch Hvězdovec
WwW Ranche : ranc-hvezdovec.blog.cz

Jméno koně : Simply Clever
Kategorie : MW a SM
Plemeno : Welshský pony
Zaměření : výstavy, zápřah, rekreace..;-)
Poznámka ke koni : Simply je moc šikovný koník a chtěl být někde přihlášen, tak jsem mu to splnila...
Karča88
Karča88
Krča88
____________________________________________________________________
Karča88
 Vaše přezdívka : Karča88
Ranch : ranch Hvězdovec
WwW Ranche : ranc-hvezdovec.blog.cz

Jméno koně : Twinkly Tinkle
Kategorie : SM A MW
Plemeno : Paint horse
Zaměření : western - zejména barel racing, výstavy
Poznámka ke koni : Šikovná, temperamentní kobylka, co se ráda předvádí.. ;-)
Karča88
Karča88
Karča88
____________________________________________________________________

Hlaste se a nezapomeňte, že můžete do této soutěže celkem přihlásit 4 koníky - 2 koníky do každé kategorie ( Tradic, Classik    a    Stablemates,Mini Whinnies)

Všestraný kůň roku 2010 - soutěžící v kategorii : Traditional a Classik

22. května 2010 v 16:46 Soutěže

Pharlap
Bohužel vypadla v semifinále
____________________________________________________________________________
HOrseen
Vaše přezdívka : Horseen
Ranch : Ranch Koňská skála

Jméno koně : Marsepein Soet Met Kaneel
Kategorie : Traditional, Classic
Plemeno : appaloosa
Zaměření : rekreace, western, PNH
Poznámka ke koni : Marcipánka je chloubou našeho ranche. Je to CM Traditional (by Lin) a má své osobité kouzlo. Je ohebná, milá a živá.
HOrseen
Horseen
Horseen
____________________________________________________________________________
Horseen
Vaše přezdívka : Horseen
Ranch : Ranch Koňská skála

Jméno koně : Mieux Que Le Bleu
Kategorie : Traditional, Classic
Plemeno : AQH
Zaměření : western
Poznámka ke koni : Bety je celkem úspěšná kobylka, která jako jedna z mála koní na ranchi jezdí western. Zatím sportovně ježděná, plánujeme hříbátko (po RMP Chexovi)
+ již 4 určené fotky
Horseen
Horseen
Horseen
____________________________________________________________________________
Aja98
Bohužel vypadla v semifinále
____________________________________________________________________________
Sue
 Tento koník již vypadl v - 1. kole
____________________________________________________________________________
Pharlap
Vaše přezdívka : Pharlap
Ranch : Jméno není, ranch je
WwW Ranche : Nemám

Jméno koně : Springfield
Kategorie : Traditional
Plemeno : Shirský kůň
Zaměření : Rekreace, Zápřah
Poznámka ke koni: Spring je naprosté zlatíčko jak v práci, tak mimo ní. Je letos na jaře mu jsou 4 roky, takže v podstatě ještě trochu duší hříbátka. Jeho nejlepší kamarád je Chex, ale výborně vychází i s ostatními koňmi. Má trošku zajímavé fórky, ale vždy z jakéhokoli průšvihu dokáže vybruslit. Má rád rekreaci, protože mu žádné sedlo zatím moc nesedí, a ani si se sedlem moc dobře nerozumí, což vysvětluje i zápřah. Miluje (pochopitelně) jaro, a o to víc nesnáší zimu. Možná je to tím, že žije v domnění, že přináší jaro, ale kdo ví, třeba je to i pravda
Pharlap
Pharlap
Pharlap
 ____________________________________________________________________________
Carolee
Vypadl ve 2. kole
____________________________________________________________________________

Karča88
Vypadla ve 3. kole
____________________________________________________________________
Karča88
Vypadla ve 3. kole
____________________________________________________________________
Appaloosa

 Vaše přezdívka : Appaloosa
Ranch : Southern Storm Ranch
WwW Ranche : www.allabouthorses.cz


Jméno koně : SSR Isadora Cruce
Kategorie : Traditional a Classic
Plemeno : Mustang
Zaměření : Polodivoká, začátečník v reiningu.
Poznámka ke koni : Isa je sice začátečník ve výstavách a shows, ale myslím, že její fotky se nám povedly. Držte nám palce!
Appaloosa
Appaloosa
Appaloosa

Hlašte se do - Všestraný kůň roku 2010

22. května 2010 v 12:57
Prosím, opravdu se tam hlašte ! Tato soutěž je u mě na ranchi již od 12. května a zatím se nikdo nepřihlásil ... MOhu pouze říci, že je mi to doopravdy líto . Ale stačí jenom poslat tu přihlášku a fotky kldině můžete doposlat až je budete mít ! To mi nevadí !!! Ale fakt...rozhodla jsem se, že pokud se (klidně i bez fotek) do konce víkendu něpřihlásí alspoň 2 lidi, tak soutěž ruším ... Myslím, že je to dost jasné :)
Cipísek
Jinak brzy čekejte další kolo v soutěži o nej chovnou klisnu Traditional . Dnes nebo zítra :)

A pokud se tedy nepřihlásíte, tak se tato soutěž ruší, ale už mám vymyslenou další a takovou také nikdo zatím nemá :) ... nebude přímo pro koně, ale koníci tam také budou hrtá roli.... no prostě uvidíme, jak to bude :)

Můžete se tedy hlásit v odkaze pod záhlavím :)


A moc díky holky za komenty u minulého článku, hlavně Pharlap:) Klidně mi tam můžete napsat další xD
  

Help me !!

21. května 2010 v 23:20 Blog a moje kecy
Já fakt potřebuju pomoct ! Jinak se úplně zcvoknu... zase tady budou moje "pubertální kecy" a článek zas plnej chyb, protože s emi nechce nad ničim jinim přemýšlet než nad ním ... Ano zase to bdue něco s klukem... něco trochu už jsem Vám sem o něm napsala, ale potřebuji se rozepsat ... a prostě je to u mě otázka života a smrti xD

NO prostě jak asi víte, líbí se mi jeden kluk od nás ze třídy... a to jako dost....jmenuje se....jmenuje se Honza od vidění nebo jen tak už ho znám asi 4 roky, ale doopravdy jsme ho poznala až tady na gymplu . Už od začátku školního roku se mi strašně líbí ... nejdříve jsem to nikomu neřekla, ale teď už to i pár holek ví ... Má úžasný usměv... má světle hnědý, lehce kudrnatý vlasy ... a dokáže být úplně strašně milej ! To je právě, že to ... než začnu se samotným vyprávěním chci říci, že to jako vždy nemůže být jen tak . Ve třídě je ještě jedna holka, která s ním chodila, ale on se s ní rozešel... a ona jak viděla, že o něj mám "zájem" tak s epořád okolo něj ochmýtá . Dala jsem si předsevzetí - ještě jednou se o něco pokusí tak jí rozbiju držku ! Celkem se na totěším, protože je u něj skoro furt x)

Tak lehce to začalo někdy ...hm... v prosinci ? Asi nějak tak ... říká se " Co se škádlívá, to se rádo mívá" . Všichni říkali, že to u něj platí... jak si mě dřívve dost čutal... atd. xD ... Ale já nic nenamítala... kupodivu... mi ty bylo příjemné... ale nejvíce to začalo přesně ve středu . Ano tuto středu ... Začalo to hnedka ráno . Stále jsem u holke, kde byla npř : Aja atd. ... A on tam přišel, podíval se na mě a začal si s emnou normálně povídat, ale potom tam začal kecat něco o Ajině sešitu, nebo co... ale za mnou ještě nikdy žádnej kluk nepřišel, že si chce povídat ( krom Kubínose xD - Nej kámoše ) ... Potom kámoška říkala, že se na mě celou hodinu koukal . Potom další věc byla o přestávce před Ájinou ... prostě ve třádě bylo nějak méně lidí... byli na chodbě a já si připravovala na hodinu ... nějak, už ani nevím proč, jsem se otočila a nějak se naše pohledy "zktřtely", nebo co ... Jako kdyby přišla nějaká vlna, nebo já nevím, cot to bylo... najednou s emi úplně strašně zrychlil tep a chvíli jsem nemohla dýchat, až ten pohled zklopil tak jo... to bylo něco... tak strašně zvláštního ... A potom ještě o AJ, jsme se koukali na Iťáky, (amercikej, nebo britskej pořad, kde byly český titulky ) ... A všichni zezadu si sedali dopředu, aby viděli . On si mohl sednout kamkoliv, ale sedl si vedle mě ... a dost se na mě namáčknul... byl namě namáčklej nohou... možná V8m to příjde směšný, ale bylo to .... Já cítila takový úžasný pocit, když se mě dotýkal... a asi 3x do mě strčil rukou, ale pokaždý se omluvil ... A pořád na něj myslím ... Už se mi o něm asi 5x zdálo... já prostě nevím, co mám dělat . Potřebuji vědět, jestli se mi také líbím, nebo ne, jinak se z toho zcvoknu !!!!Ale mám menší plán...

Mám takový menší, ale také dost jednoduchý plán, doufám, že ho nějak neprokoukne . Vše s etaké točí kolem tenisu . Já hraju tenis, moje kámoška hraje se mnou tenis, kluk s kterým chodí ( nikdo krom mě neví, že s ním chodí, cha cháááá xD ) a Honza hrál dříve tenis, přestal s ním asi před rokem... Mám domluvený s dalšíma 2 kámoškama, že jsme měli zamluvený kurt, ale ony to odtřekly, kdyby se jich kluci ptaly, tak by jim odpověděli, že prostě nemohou ...  A prostě se nám nechce odříct kurt a hledáme někoho, kdo by s námi mohl hrát a oni jsou jediný, co to jakžtakž umí ! Doufám, že Honza půjde... :(

Alsoň už teďka  víte, proč se mi sem tolik nechce psát... pořád na něj myslím... jen tak brouzdám po netu... a poslední dobou hrozně mco spím ... Ale také vyrábím a "hraji" si s Breyerky, dost si je užívám ... Ranch nechci rušit ani náhodou, ale prostě už ani nevím, co psát... snad mě za to mou "chvilkovou nepřítomnost" nevyhodíte z SR, ale toto období má někdy každý, nebo ne ? :)

Poradíte mi, co mám dělat ? Co by jste dělali na mém místě ?

Budu moc ráda, když si to někdo poctivě přečte celé a třeba mi i něco napíše do komentu, nebo dokonce napíše nějakou radu, ale nikoho do toho nutit nechci... jsou to jenom zase pubertální žvásty... :) 

Rozhovor ..... Chili - Sajmon

21. května 2010 v 17:59 | Chili
Sajmon
Íííííhoj lidičky ! Liška mě pustila na Počítač a já udělal rozhovor s jedinečným Sajmonem ze Stone Creek ranche od Moni !
Tučně - Já (Chili)
Kurzívou - Sajmon

Určitě máš už i nějaké tituly, nebo poháry, jaképak ?
,, Íhhhhoj Chili ! No jasně že nějaké to ocenění mám :-) Mám pohárek a titul Championa FD 2010 1.místo a pár drobností z našich rančerských akcí ;) "

Liška říkala, že jsi i plemeník, kolik potomků už máš a jaké ?
,, JJ plemeník sem , momentálně mám asik 6 potomků ;-) "

Jsi fakt jediný v ČR ? WoW ! Jaké to je ?
,, Chceš vědět jaký to je ?? Je to naprosto BOMBASTICKÝ ! Užívám si to naplno :-) "

A otázka, která zajímá každého xD - Jak ty a klisničky ?
,, Ehm já a klisny jo - jedním slovem se jich nemůžu zbavit ! Mám kolem sebe samé ženské ! Teda ne že by mě to vadilo , právě naopak ;) V poslední době hoooodně usiluju o Savanu - tak mi drž kopyta :)

"Děláš" i něco jiného krom Parkuru a jakou úroveň v Parkuru skáčeš ?
,,Krom Parkuru ? Hafo věcí - třeba western.Já a Trail si náramně rozumíme :) Nebo výstavy , přehlídky , jo to je moje.Chvíli sem pracoval i v kočáře , ale to mi nesvědčí - v zápřahu tak nevyniknu :)
No viš teďka se parkuru zase tak moc nevěnuju , jedeme spiš westernovou éru , ale když na to přijde , jo já skočím dost ;) Být velký má své výhody :D"
Sajmon
Sajmon
Fotky Sajmona by moni ( http://mybreyerhorse.blog.cz/ )

U Babi

21. května 2010 v 16:33
Ahoj, tak už jsem u babičky . Vzala jsme si s sebou Leu, těhulku, abych ji měla radši u sebe a Snow Stormyho . Vzala jsme také věci na vyrábění tak budu vyrábět :) . Objenávku jsem zatím poslala pouze Pharlap, ale ostatním se to hodlám poslat již brzy . Dnes,zítra a pozítří tu tedy čekejte články, ale nic moc... nějak s emi sme nechce psát xD . Ještě k tomu, když rodiče odvezli foťák a já nemůžu fotit :( ... Ale pokusím se i oběhnout SRka, ale mco s emi nechce... že s ena mě nebudete zlobit, když dnes neoběhnu ?
Nooky
Jo a zase jsem na Ufonkovi . Jste tam někdo taky ? Pokud ano, napište mi vzakzík, jsem tam jako westee :)
Díky

Zítra u babičky

20. května 2010 v 21:33
Sorry, že jsem tu zas dnes nebyla, ale měla jsem kroužky a musím říc... že jsme ani na PC neměla chuť ... Ale zítra odjíždím k babičce do Městce a to na PC bych měla být hodně... tam stejně nad ním nebudu moc přemýšlet... tak co jinýho dělat XD . Takže zítra by jste měli čekat celkem hodně článků... možná.... Prostě se mi ani zas tak na ranch nechtělo a užívala jsme si toho, že zase mohu cvičit venku, takže jsem dnes byla po dlouhý době mohla hrát tenis ... a jak jsem byla na čerstvim vzduchu tak mi to přiovodila dost dobrej nápad na toho kluka... Ale už se o něm nechci bavit xD

-----------
No prostě zítra od babičky tu budu :)

Rozhovor .... Cef - Scary Jumper

20. května 2010 v 8:09 | Cef
Scar
Hlásím se Vám Cef s rozhovor, který jsme udělal se super skokanem - se Scary Jumpere. Dozvěděl sjem se o něm zajímavé věci :)
Tučně - já ( Cef)
Kurzívou - Scarík

Ííahoj Scaríku !
Zdravím, můj stejnoplemenný kamaráde!!

Dozvěděl jsem se o tobě, z ranche tvé majitelky ( Steeple), že prý skáčet velmi rád a dobře Parkur ! Je to pravda ? Pokud ano jakou úroveň ?
No, to ti řekla Stýp správně, jo, skáču parkur. Hrozně mě to baví, ale když mam na zádech nosit nějakýho nezkušenýho dvounožce a skákat s ním pořád dokonal kavalety, tak to je opravdu unavující. Ale jinak skáču do 130 cenťáků :D


Já před Parkurem spíše upřednostňuji Para Drezuru, víš, co to ? Zkoušel už jsi jí někdy ?
Jo, vím co to je, já zkoušel drezúru. Ale když jsem byl na svých prvních závodech a místo letmého přeskoku do cvalu jsem najednou začal klusat na místě, čímž jsem pokazil celou úlohu, nebo jak se to jmenuje, tak jsem jí dal hodně rychle sbohem :D Ale pobavení jsem sklidil :D

S kým si na ranchi nejvíce rozumíš ?
S Terxi, to je moje fakt nejlepší kamarádka :) Ne, nic mezi námi není. Opravdu =) Terxi, já jí někdy taky říkám Téra (to ona nensáší, tak jí tím provokuju :D) je moje kamarádka od dětství. Jsme oba jiní ale přitom oba úplně stejní =) Terxinka ví, že se mi líbí Lussy z našeho ranche :D Ale pššššt! :D

A teď otázky, která trochu "zabrousí" do historie, Jak dlouho už jsi na ranchi u Steeple a kde jsi žil před tím ?
Steeple mě dostala na Vánoce jako Vánoční dárek. Na BSR je to fat super, ale chtělo by to víc skákat :D Když jsem začal přeskakovat ohradu, tak mi Steep dala do výběhu jeden skok, abych si tam mohl skákat a od té doby už ohradník není můj typ překážky :D Dřív jsem žil v jedné sportvoní stáji, ale Steep mi jednou v boxe říkala (promiň Steep jestli ti bude vadit, že to říkám), no, říkala mi, že to tam znala. Prý tam ti koně měli super výsledky, což byla samozřejmě pravda, ale že na nás ti lidé jezdili jen z povinnosti. Oni nechtěli jezdit na koních, koně nechtěli spolupracovat, prostě hrůza. FAKT nás to tam nebavilo.

Pamatuješ si na své rodiče ?
Jenom na mamku. Tátu jsem nikdy nepoznal. Maminku jsem viděl před několika lety, sice se mi pořád trochu stýská, ale tady na to není čas. Miluju to tady a nikdy nepřestanu.

Psal už jsi někdy něco na internet ? Jenom taková otázka - mimo xD
Jo, ne, jo, no vlastně ne, teda jo, chtěl jsem říct že ne, tedy... já nevím :D Ne, asi nepsal... jo, vlastně psal. Víš co, tuhle otázku radši vyecháme :D

Chtěl by jsi být "velký" kůň jako je u Vás např : Tedy, nebo ti vyhovuje, že jsi poník ? Já jsem taky poník a mně to vyhovuje :)
Já jsem rád ponclem, výhodou jsou rychlé nohy a obratnost, což třeba takový Justy ... no samozřejmě že je obratný, ale ne jako já :-P Poníkem jsem rád. Ale jak jsem psal, nebaví mě nosti na zádech malé děti x( To je otrava - teda malé děti když nic neumí. Proto si taky někdy pod Steeplinou povyskočím a povyhodím - a můžu říct, že to funguje. Už mě nenechává voit začátečníky protože tvrdí, že mám svou hlavu :D

Myslíš, že by tě někdy pustila Steeple na Skype, abychom si mohly popovídat ? Podle mě by to bylo super :)
Jo, to by bylo super!! Super, bomba, bezva, kůůl :D Počkej, co je to Skype?? :D

Díky moc Scary a doufám, že jsem tě tím nějak nezdržel :)
Ne vůbec, to já rád, jsem taková... dobrá duše... ach já jsem tak hodný až to bolí... :D
Scar
Scar
Přednastaveno

Sorry, ale...

19. května 2010 v 20:55
Omlouvám se, že dnes tu přibyli "pouze" 3 články, ale nějak nemám na nic náladu... Aja98 ví proč... ale ais Vám to řeknu... jaksi... jsem...úplně...In Love... ! A nic a nikoho jinýho nemyslím ! Ani školu nevnímám, což je při mých známkách dost blbé... No jo když to je tall... vážné ♥ ! Stačí abych s emu podívala do očí a mám najednou tep jak kdybych právě uběhla 1 500 ! Nebo dnes o Anglině si mohl sednout kam chtěl, ael sedl si vedlě mě !!! A bylo tam míň místa, tak jsme na sebe byli namáčklí nohou a... to byl takovej úžasnej pocit... :) ... No nechci už to tady více rozepisovat, jenom s echci omluvit a díky jenom skoro vůbec nestíhám no...v ničem ... Ale pár lidí říká, že s emu líbím také... sorry už Vás s tím nebudu otravovat XD

Jo a na zítřek je přednastavený ejnom 1 článek, více už asi nestihnu, sorry :)
0.3

Avatars - Paint Horse

19. května 2010 v 16:33 Grafika
Mám tady slibované Avatary s Paintíky, mnou dělané . Doufám, že se budou líbit :)
0.2
0.1
0.3
0.4Pardón, že jich tak málo, ale mco nestíhám !
Kopírovat pouze se zdrojem ! :)

Blbůsky s koníkama - 0.1

19. května 2010 v 14:48 Grafika
Rozhodla jsem se, protože celkem už dlouho si jen tak ve Photofiltru blbnu a dělám, zkouším všechno možné, takže semka asi budu udělat i různý avatary, volný dessy nebo tak... poslední dobou mě hrozně baví dělat různé takové věci, sice je to dost jednoduchý, ale ... snad Vám nevadí, že Vám je semka budu dávat xD
Hmmmmmmm
Kdo pozná, co je tam všechno za koníky ? xD

Příští článeček s grafikou, budou Avatary Paintíků :)

Jinak oběhnu SRka a čekejte nějaký článečky :)

Chilík našel tátu !

19. května 2010 v 7:07 Něco k ranchi
Ano, ano ! Náš Chilíček našel tátu a o5 na ranchi RBD u Bebetky .
Otcem Chilíka je krásný RBD Windtalker ! Sice je trochu (dost xD ) odlišný tbarvením než náš Chilík, ale má po něm povahu ! jeho tatínek je Jak vítr, všude běhá a to po něm Chilík zdědil xD

Chilík
Arabka
 A taťulda RBD Windtalker
Wind
Fotka Windtalkera by Bebetka :)

Přednastaveno

All is Ok !

18. května 2010 v 18:08 Blog a moje kecy
Jo jo, all is Ok ! Už je mi konečně dobře ! Spala jsem dnes odpoledne asi 4 hodiny a jsme zase v normálu xD . Ale taky asi tomu, že mi je dobře napomohly ty diskíto hvězdičky... a brumík.... Já mám vždycky po  záchvatu hroznou "žranici" xD . Ale prostě už jsme v pohodě, jenom trochu unavená... Takže Ok :)

Chtěla jsme Vám sem nasat jednu věc, se kterou se vsadím, že nevíte, i když to slovíčko "denně" používáte ! Je to o slovíčku - OK . Pro nás to teď znamená jako dobrý, nebo v pohodě... ale víte jak toto dlovíčko vzniklo ? Někde ve válce ( přesně nevím kde ) byůlo úžasné, když strana, na které jste byli měla za boj 0 mrtvých ! Když se tak piloti vraceli na základnu, nechtělo se jim říkat - Zero killed . A nula, pokud se nepíše slově tak je takhle, že - 0 . A je tím velmi podobná písmenu - O . A zkratka od Killed je - K . Ve válce to tedy znamenalo Ok - dobrý - nula mrtvých . Od této doby používáme slovíčko z AJ - Ok
Toto není žádná pověst, ale pravda !
Zajímavost od slovíčku OK - By můj táta :)
Kyl - Just

SR BeBe

18. května 2010 v 17:17 SRka
Přezdívka : BeBe
BeBe

Tady Chili s omluvou !

18. května 2010 v 14:43 | Chili
Íííííííhoj lidičkové ! Liška mě pustila na počítač, že si tady můžu dělat, co chci... zkoušel jsem nějaký hry na onlinvkách, superhrách, ale všechno je nuda !!
Ale hlavně bych chtěl lišku omluvit . Dnes ve škole dostala 5 z ČJ, tak s emusí učit a taky po škole dostala alergickej záchvat.. už zase dejchá nromálně, ale leží a spí max čte nebo něco zkoušela vyrábět, ale je fakt dost unavená, nevypadá nejlépe . Ale máme s klukama plán jak jí rozveselit, muhehe xD. Ale prostě jí chci omluvit, že je sice dnes domu, nemá kroužky, protože dostala ten záchvat a, že se tu dneska neobjeví, ale zítra říkala, že sem zajde . Ale teď, že jí když je na PC bolí ještě víc hlava...

Doufám, že to všichni chápete !
Musím, Kluci ( Azh, Earth a Sheik ) svolávají rady našeho klubu ( xD)
Pá ! A plsky omluvte jí, prej kdyžjí bylo líp tak tady na chvilku byla... ale už jí zase bylo hůř tak šla... ale my jí z toho vyléčíme x)

Rozhovor... s Carolee

18. května 2010 v 12:12 Rozhovory
Udělala jsem další rozhovůrek a tentokrát s majitelkou ranche Fella Donna - Carolee
Tučně - já
Kurzívou - Carolee

Ahoj Carolee, kde jsi se dozvěděla o Breyerech ?
Ahoj :) O Breyerech jsem se dozvěděla tak nějak náhodně. Prostě jsem jednou našla nějaký breyer ranch, myslím že od kiiki, potom jsem chtěla prvního breyera na Vánoce a pak už se z toho stala taková posedlost :D

Kolik Breyerů a jakých velikostí teď vlastníš ?
No, Breyery sbírám od konce prosince takže mám zatim jenom 6 tradi, 1 classic a 1 stablemates.

Jaké v nejbližší době plánuješ ?
 U mě je plánování zbytečné, protože se stejně nakonec rozhodnu úplně jinak :D Líbí se mi Max, Isadora, Bet .... je jich hodně.

Máš velmi zajímavou přezdívku a také název tvého ranche je takový "záludný" jak vznikly ?
Přezdívka nemá vůbec nic společného s mým jménem, prostě mě jen tak napadla. Název ranche je opravdu trochu záludný no :D Jsou to jména dvou klisen ze stáje kam chodím. Ony jsou dvojčata a všude musí chodit spolu  :)

Co se ti vybaví když se řekne slovu kůň ? Jaké pocity, barvy...
 Kůň? Nejůžasnější, nejskvělejší, nejnádhernější zvíře na světě ! Barva hnědá, jako jejich přátelské oči :)

Od kolika let sbíráš SCH, pokud je vůbec sbíráš a kolik ti teď je ?
Na začátku července mi bude 13 let. Schleichy jsem nikdy nesbírala a nejspíš ani nebudu. Breyeři jsou lepši :)

Co pro tebe koně v životě představují ?

Osvobození od nudného života :) Být s koňmi, to je to jediné kde nemám žádné problémy a starosti.

Moc díky Carolee za rozhovor . Sice takové obyč otázky... ale snad neva :) a ještě jendou dík
Rozhodně nevadí :) Nemáš zač, ahoj!


Díky moc Carolee :)
Přednastaveno

Hlaste se do soutěže - Všestraný kůň 2010 !!!

18. května 2010 v 10:26 Soutěže
Lidičky proč jste s etam zatím nikdo nepřihlásili ?? Vymyslela jsem soutěž a myslím, že opravdu není ani moc složitá nic... už je celkem dlouho a nikdo se nepřihlásil !! Prosím přihlašte se, cenky budou lákavé a vašemu koníkovi může výhra pomoci v jeho budoucí kariéře !!
Přemýšlím, že této soutěži udělám logo, které si můžete dát na ranch, ale nechci od nikoho nc kopírovat...

NO prostě mě mrzí, že se nikdo nepřihlási, přitom se do podobných soutěží hlásíte pořád...
Prosím, vždyť  by výhra udělala radost jak Vám tak vašemu koníkovi .. ale je to na Vás...
Pokud se, ale v nejbližší době nepřihlásí min 4 lidé, tak budu muset soutěž zrušit .
Nooky


Všestraný kůň 2010

V tomto odkaze máte přihlášky do této soutěže

Classici na pastvě - 4. díleček

18. května 2010 v 8:08 Fotogalerie
♥
Konečně je tu i 4. a poslední díleček Classiků na pastvě . Snad se fotky budou líbit :)
Room
První je tu náš krásný Hannover a budoucí tatínek - Roomy
Room
Room
Roomy
room
Room
Roomy
Room
♥
A už je tu Roomy se svou láskou Platinkou... čekají spolu hříbátko ... již brzy budou rodiče :)
---------
♥
♥
♥
♥
-------
A konečně všichni moji Classici ... :)
............
---------
Všichni
Jak se Vám fotky líbí ?
Přednastaveno :)

Konec výprodeje !

17. května 2010 v 20:00 Saddlery World Horses
Jak ste si jistě všichni všimli, tak dnes se tu uskutečnil výprodej, který pdole mě měl úspěch . Od Tradíků se prodalo vše krom 1 věci xD . U Classiků s ebohužel neprodalo nic, ale to nevadí a u Stablíšků se také nějaké věcičky prodali :) Díky moc !
Chci se přesvědčit, že mám správně udělané objednávky z dneška proto Vám to sme napíši, a pokud jste si objenali a něco tam je špatně, tak mi to určitě napište :) :
Aja98
Traditional dečky - 0.1 + 0.2
Traditional kamaše na přední nohy - béžové
Traditional nilonka - Fialová

kiiki
Ohlávka Chili Traditional (hříbata) - modrá
SM stájová dečka - světle modrá
Traditional stájová dečka - Bílá
Traditional kamaše - Bílé
Stablemates kamaše - světle modrá
Stablemates kamaše - růžové

Pharlap
Traditional Nylonka - Bílá
Traditional ohlávka Chili - 0.1 + 0.2
Traditional ohlávka Chili - Béžová
Traditional ohlávka Chili ( hříbata ) - Modrá
Traditional ohlávka Ross ( hříbata ) - Růžová

BeBe
Stablemates stájová ohlávka - tmavě modrá
SM Stájová deka zelelná
SM stájová ohlávka hnědá
Classic Stájová deka - žluto-oranžová
Traditional madla na lonž

Steeple
SM stájová dečka - zelená
Classic kamaše - červené s černámi provázky

Výprodej - Věcičky Stablemates

17. května 2010 v 14:51 Saddlery World Horses
Zde je výprodej věciček pro Stablíky
dečka
Název : Stablemates stájová deka - zelená
Počet kusů ve výprodeji : 1
Cena : Normální 10Kč            Cena ve výprodeji 8Kč
Prodáno
____________________________________________________________________
dečka
Název : Stablemates stájová deka - světle modrá
Počet kusů ve výprodeji : 1
Cena : Normální 10Kč            Ve výprodeji 8Kč
Prodáno____________________________________________________________________
Ross
Název : Stablemates ohlávka Ross - Bílá
Počet kusů ve výprodeji : 1
Cena : 5 Kč
____________________________________________________________________
ohlávka
Název : Stablemates stájová ohlávka - hnědá
Počet kusů ve výprodeji : 1
Cena : Normální cena 5Kč     Ve výprodeji 4 Kč
____________________________________________________________________
Název : Stablemates stájová ohlávka - černá
Počet kusů ve výprodeji : 1
Cena : Normální cena 5 Kč           Ve výprodeji 4 Kč
Foto dodám
____________________________________________________________________________
Název : Stablemates stájová ohlávka - tmavě modrá
Počet kusů ve výprodeji : 1
Cena : Normální cena 5 Kč      Ve výprodeji 4 Kč
Foto dodám
____________________________________________________________________________
Název : Stablemates ohlávka Ross - béžová
Počet kusů ve výprodeji : 1
Cena : 5 Kč

Více informací o výprodeji se dozvíte Tady

Výprodej Classic

17. května 2010 v 14:36 Saddlery World Horses
Výprodej věciček pro Classiky
ohlávka
Název : Classic ohlávka s vodítkem z copu
Počet kusů ve výprodeji : 1
Cena :  Původní cena 11Kč     ve Výprodeji 8 Kč
____________________________________________________________________
Chili ohlávka
Název : Classic ohlávka Ross - Tmavě hnědá
Počet kusů ve výprodeji : 1
Cena :  Cena ve výprodeji 5 Kč
____________________________________________________________________

Název : Classic Stájová deka - žluto-oranžová
Počet kusů ve výprodeji : 1
Cena : 10Kč
Foto dodám


Více informací o výprodeji se dozvíte Tady

Výprodej - Věci Traditional

17. května 2010 v 14:28 Saddlery World Horses
Zde je výprodej věciček pro Traditional
dečka
Název : Traditional Stájová deka- béžová 0.1
Počet kusů ve výprodeji : 1
Cena : Normální 20Kč           Ve Výprodeji 15Kč

Prodána

____________________________________________________________________

ohlávka

Název : Traditional ohlávka Ross - růžová na hříbata
Počet kusů ve výprodeji : 1
Cena :  Normální cena 7 Kč        Cena ve výprodeji  5 Kč

Prodáno

____________________________________________________________________
dečka
 Název : Traditional Stáýjová deka - béžová 0.2
Počet kusů ve výprodeji : 1
Cena : Normální cena 20Kč    Ve výprodeji 15Kč

Prodána

____________________________________________________________________
kamaše
  Název : Traditional kamaše na přední nohy - béžové
Počet kusů ve výprodeji : 1 ( 1 set v kterém jsou 2 kamaše )
Cena : Normální cena 9 Kč   Cena ve výprodeji 8 Kč

Prodáno

____________________________________________________________________
ohlávka Chili
 Název : Traditional ohlávka Chili - Tmavě hnědá 0.1
Počet kusů ve výprodeji : 1
Cena : Normální cena 9 Kč    Cena ve výprodeji 6Kč

Prodáno

____________________________________________________________________
ohlávka
Název : Traditional ohlávka Chili - modrá, na hříbata
Počet kusů ve výprodeji : 1
Cena : Normální cena 6 Kč         cena ve Výprodeji 5 Kč

Prodáno

____________________________________________________________________
ohlávka Chili
Název : Traditional ohlávka Chili - tmavě hnědá 0.2
Počet kusů ve výprodeji : 1
Cena : Normální cena 9 Kč    Cena ve výprodeji 6Kč

Prodáno

____________________________________________________________________
ohlávka Chili
Název : Traditional ohlávka Chili - béžová
Počet kusů ve výprodeji : 1
Cena : Původní cena 9 Kč    Cena ve výprodeji 6Kč

Prodáno

____________________________________________________________________
Název : Traditional Nylonka - bílá
Počet kusů ve výprodeji : 1
Cena : Ve výprodeji 10 Kč
Foto dodám

Prodáno

____________________________________________________________________________
Název : Traditional Nylonka - Světle fialová
Počet kusů ve výprodeji : 1
Cena : Ve výprodeji 10 Kč
Nylonka

Jedna už je Prodána, zbývá jedna

____________________________________________________________________________
Název : Traditional Nylonka - vícebarevná
Počet kusů ve výprodeji : 1
Cena :  Ve výprodeji 10 Kč
Foto dodám
____________________________________________________________________________
Název : Traditional madla na lonž
Počet kusů ve výprodeji : 1
Cena : Prodávají se pouze madla - 15Kč

Prodáno
Více informací o výprodeji se dozvíte Tady

VJV na Ranchi Perla

17. května 2010 v 13:41
Jak jsitě víte u kiiki začala VJV . Je tam řpihlášeno spoustu krásných koní a i já jsem am s některými přihlášená .

Pokud by se Vám moje fotky líbili MŮŽETE nám hlásnout .
U Tradíků jsem s Chilíkem
U Classiků s Air Sharmem
A u Stablíčků s Cipískem

Ať vyhrajou ti nejlepší :)

Cipísek

Výprodej začíná !

17. května 2010 v 13:33 Saddlery World Horses
Zrovna teď začíná výprodej o kterém jsem Vám včera psala . Postupně tu přibudou celkem 3 články a v jednom budou věci pro Tradíky, v dalším pro Classiky a v posledním věci pro Stablíky, ale i během výprodeje tam se budou přidávat další výrobky, takže bych Vám doporučila se kouknout víckrát :) . U každého bude jméno věci a její cena a pokud některou z nich chcete stačí mi napsat na e-mail eliskapacalova@szenam.cz jméno té věcičky, nebo věcí a dále se domluvíme, jak se bude platit... atd :)

Stačí mi teda pouze napsat jméno té věci, nebo věcí na e-mail a dále se domluvíme :)

Doufám, že se "prodá", co nejvíce těchto věcí . Budou i levnější než jsou normálně v obchůdku, takže je to pro Vás taková Akce .

TENTO VÝPRODEJ TRVÁ DNES DO 20:00 HODIN ! POTOM UŽ ZASE BUDOU ZA NORMÁLNÍ CENU !!!!
dečka