Přečtěte si novou povídku Art of Living!

Červen 2010

Začátky přirozené komunikace - 2. díl

30. června 2010 v 8:01 | Kylie Mallsová
Kylie
Ahoj, zase se hlásím já, Kylie Mallsová  . A přináším Vám 2. dílek přirozené komunikace :)
Tak nebudeme otálet a jdeme na to !
obrat
Ustupování od tlaku (obrat) - pro koně je to velmi srozumitelný pokyn k pohybu, nebo prostě jenom pohnutí z místa . I ve stádu pokud chce jeden kůň, aby druhý uhnul tak na něj vytvoří takzvaný "tlak" . Když s tímto cvikem začínáte, tak hnedka  nechtějte, aby se Vám úplně obrátil ! Stačí třeba "pár" centimetrů . Ale na koně nesmíte nikdy tlačit silou ! Nechcete ho týrat, že ne ? Já vím, že ne . Prostě pouze lehce "postrčit" a pokud Vás aslpoň trochu kůň "respektuje", tak ustoupí . Vždy i kdyby se v půli cviku kůň zastavil vždy ho pochvalte ! Kůň přece "musí vědět", že jste rádi, za to co dělá, umí a hlavně, že mu věříte a potom bude věřit i on/ona Vám .   
Obrat
____________________________________________________________________________
napojení
Následování/napojení - Toto není přímo "cvik",a le spíše taková zkouška . Je to jednoduché, koníkovi sundáte všechno, co měl na sobě, musí být úplně "volný" . Hlavně ve výbehu, nebo kde to zkoušíte nemějte někdo hodně sena nebo třeba mrkvičku s jablíčkem, potom by většinou koník nešel  za Vámi, ale za potravou xD . U mě nejvíce funguje nejdříve koníka pochválit a říci, normálně mu lidskou řečí říci : "Pojď za mnou" nebo "následuj mě" . A potom ho ještě jednou pohladit a kousek (pro začátek ais tak 3 metry) odstoupím a koník by měl jít za mnou . Pro koníka to zezačátku může být težko pochopitelné, takže musíte být trpělivý a hlavně koníkovi nenadávat ! A ikdyž udej jenom kousek za Vámi, přijďte vy za ním a pochvalte ho a můžete pokračovat dále . Toto je velmi zdlouhavé, ale v přirozené komunikaci ( pokud se to povede) to bude velký kus cesty !
Následování
____________________________________________________________________________
------
Kůň by při vaší přítomnosti neměl : hlavu mít nízko ( pokud se zrovna nepase xD ), přežvykovat nebo si jen tak "olizovat pysky"  - je to znak podřízenosti a vy si máte být s koněm (přiměřeně) rovni .
----------
Děkuji za přečtení i dalšího dílku . Opět mi "pomáhala" Jazzbellka :)

Budu ráda za každý "delší" koment a přečtení, děkuji :)

Příště - Začátky přirozené komunikace - Teorie ( 3. díl )

Monty Thoroughbred

29. června 2010 v 8:15 Breyer novinky
Monty Thoroughbred
Breyer o něm napsal : Seznamte se s Montym, kaštanovým Thoroughbredem . Tento Classik model je ideální sbírání, ale i hraní

Můj názor : Tento koník má krásný drezurní postoj, ale asi by blbě stál, protože ho postoj podobný jako Sheik ( akorát v Classik velikosti) a ten špatně stojí . Koník má nádhernou barvu, ale potřeboval by ještě oživit např. lysinkou . Takhle je takový moc "prázdný" . Podle mě nepatří k těm špatným,a le asi bych ho nechtěla :)

Jaký je Váš názor na něj ?
Přednastaveno

Přednastaveno :) A loučení !!!

28. června 2010 v 18:29
Ufff... Konečně jsme přednastavila na každý den 1 článek a rovnou až do 15.7., protože jedeme ještě někam... Doufám, že 1 článke deně bude stačit a také, že si mě nesmažete, protože v Turecku asi PC s netem nebude :( ... Ale stjeně už s etam těším :)

A také bych se s Váma chtěla rozloučit... Krásně si to atdy tedy užijte a budu na Vás na všechny mco myslet ! Ahooooooooooooooooooooooooj :)
CoCa

Které koníky bere do Turecka ?

28. června 2010 v 17:02 Něco k ranchi
Ten čas tak rychle letí... Není to tak dávno, co sjem byla na Rhodosu a teď už zase letíme do Turecka ! Rozhodla jsem se, že si s sebou zase vezmu Stablíky a budou se mnou v letadle v mém batohu . Beru jiné koníky než na Rhodos, nemohou pořád jezdit jenom ti samý... a hříbátka jsme také nebrala :) . Tak, tady už je seznámek, koho s sebou ber :

Spirit
Greypple
Mosaic
Quarterflash
Appross ( z Jah setu ta drezurní Appalooska)
Third Times a Charm
Samanta

Tak to ´jsou všichni . Minule jsem jich brala 7. Chtěla jsme jich brát jen 6, ale rozhodla jsem se, že vezmu I Sam :) . Budu se tam snažit fotit, co nejvíce, to půjde x)Doufám, že se Vám fotky budou líbit :) A teď je utíkám sbalit!! :)

Statistiky 21.-27.6.

28. června 2010 v 13:02 Statistiky
Navstevnost za minuly tyden (21.6. 2010 - 27.6. 2010) je:
Pondeli: 70
Utery: 53
Streda: 54
Ctvrtek: 39
Patek: 31
Sobota: 77
Nedele: 86

Celkem: 410
Minule : 251
Zlepšení o : 159 lidí !!!

Tedá ! Vy jste mi udělali takovou velikánskou radost ! Opravdu hrozně mco děkuji ! je to krásné zlepšení ! Fakt mco díky, nevím, jak se Vám mám odvděčit :) . A určitě my to zvedlo nálaud, protože ze školy mám náladu dost mizernou... ale tím Vás zatěžovat nechci :) . Ještě jednou díky moc a doufám, že se budou zlepšovat nebo laspoň zůstávat, ale hlavně né klesat :)


Zítra, poslední den jako primán...

27. června 2010 v 20:57
Tý jo... ten čas tak strašně rychle žene kupředu . Ani jsme si to pořádně neuvědomovala . Já a do sekundy ? Jako do sedmičky ??! Co to jako má bejt ? Vždyť jsem ještě takový hrozný trdlo ... když to tak řeknu xD ... říkala jsme si to i na začátku pětky, že si příjdu hrozně "malá" na to,a bych byla v poslendím ročníku prvního stupně, potom když jsme se "dostala" na gympl a teď taky, je mi tak hrozně zvláštně ... Necítím se jít do sekundy... a potom za dva roky v devítce... Brrrrrrrrrrr ! Je tolik věcí, který jsem chtěla v šestce, neboli v primě stihnout, hlavně mu to říci.... to,e že ho mám ráda ... A zítra... máme sportovní den, tak to jako fakt nestihnu ... No to je jedno ... Proč tadyto vlastně píšu ? Sama ani nevím... míchají se ve mě pocity... za radosti ke smutku až k pláči... a to vše najednou v jednom okamžiku ... Jsem ráda, že už nebudem nejmladší na škole a, že budu zase blíž k "dospělosti", ale tadyty prázdniny budou spíše utrpením než radostí a odpočinkem, jak by měly být . Nejspíš nikdy už nevidim Pavelky, holky od nás ze třídy vědí, kdo to je, a že se stěhuje do Říčan . Je to můj nejlepší kámoš ze třídy.... Je hrozně fajn a vždycky kdy jsme s ním tak "propukávám" v záchvaty smíchu . Potom 2 měsíce neuvidím Honzu... neuvidím jak se na mě usměje, jak si se mnou bude povídat... nestřetnou se naše pohledy... ale co potom ? Co když po prázdninách nebude vše stejné ? Vždy se se mnou bavil víceméně s prostřednictvím Pavelky... Jak to bdue potom ? Všimne si mě vůbec ? Usměje se někdy na mě ? Projede mnou ještě někdy ten pocit, když s emi dívá do očí... aby mi připadalo, že nic jiného ve vesmíru není jenom my dva a při tom tak kluci řvou "jak já nevim co" .... Tak šíleně zvláštní pocit... jako ano, těším se na prázdniny, ale mám z nich i velké obavy... hrozně se bojím návratu do školy ... Hrozně ... Nejspíš Vám to řpíjde směšné... ale takhle to já cítím . Zítra sice jsem v týmu v přehazce s Honzou, ale určitě si mě ani nevšimne... nestihnu se rozloučit s Pavelkou... skoro z nikým ze třídy... jak oni mi budou chybět . Vždycky jsme myslela, že máme ve třídě nic moc kolektiv, ale jenom na to pomyslím, tak se mi po nich stýská... po většině ...
Sorry, už Vás raději nebudu obětžovat mýma pocitama... omlouvám se... ale kdybych to řekla rodičům, tak už vidím jak s emi spějí a ostatní by to nejspíše nepochopili... jedině kdybych to řekla jedný holce... třeba...
jedou
Nemusíte to číst, spíš to nečtěte, je to zase můj výlev, ale takhle se já cítím...

Lea porodila !!!

27. června 2010 v 18:39
Ano, ano ! Před chvílí nám Lea porodila krásná a naštěstí i zdravá hříbátka ! Krásné 2 klisničky . Jedna ( overo Paintík) se jmenuje Lusidale Drope a ta druhá ( tobiano Paitík) je Dea Milie :) . Josu opravdu nádherné ! Lea má porod už tedy za sbeou a je na sebe pyšná x) . A tatínek si moc užívá dětiček, no jo, Spieretkovi to jsou první hříbátka :) . je krásná čtyř-člená rodinka paintíků :)
Hnedka Vám sdmka dám jejich fotečky, jenom to nafotím :)

Úžasná vyjda !

27. června 2010 v 15:09 Blog a moje kecy
Jo jo, jak sjem Vám včera psala, tak jsem dnes byla s Ajou98 na vyjížďce ve stáji, kam Ája chodí jezdit . Jendím slovem - Fantastické ! Jelo nsá celkem 6, ještě nějaké holky ze stáje . A jelo celkem 5 poníků a jedna krásná kybolka, myslím, že ČT . A já byla na tý kobylce ! Jmenuje se Ája a je úžasná ! Takový ryzá a vůbec není líná, jak mi ostatní říkali, byla to nej jízda v mým životě ! Hlavně ten klus xD ... Užívala jsme si to prostě naplno a doufám, že Aja98 taky ... Cítila jsme se ja...jak bohyně ! jela jsme poslední, tak jsem se "z vršku" koukala na ty poníky předem mnou... a po polích... Mně se to prostě hrozně líbilo ! A potom jsme si tam hladila Gáju, nádherné hříbě Haflinga :) . Prostě jsme z toho nadčená a o prázkách si tam budu chodívat zajezdit, co nejvíce to půjde :)
CoCa
Jejky... to jsem zase chtěla psát o něčem jiném, ale to už je jedno xD

A snažím se přednastavovat jak divá,a le už nevím, co ! Copak by jste tady chtěli za články ?

První fotky Lafirky !

26. června 2010 v 21:46 Fotogalerie
Mám tady první fotečky naší nové Lafire Loyli :) . Nejosu nci moc, protože jsme je fotila narychlo . Ale i tak doufám, že se alspoň trochu budou líbit a, že se v8m bude líbit Lafirka... Mně příjde úchvatná :)
Lafirka
Lafirka
Ona má takový přísný, zvědavý a přitom i roztomilý pohled =D
Lafirka
Má nádhernou barvičku
Lafirka
Loyla
Loyla
Dečka :)
Loyla
Loyla
Loyla
O5 hlavička x)
Loyla
 Jakpak se Vám naše nová obyvatelka ranche líbí ? :)

Zítra dopoledne tu nebudu . Pojedem s Ajou na vyjíž´dky na ponících... už se těším ! na ponících je úžasný klusat xD

All for my birthday

26. června 2010 v 15:45
Tenhle článek si asi nikdo nepřečte, ale to je jedno xD ... Prostě vše, co jsme dostala k narozkám, asi Vás to bdue nudit, ale nějak nevím, co spát.... mám divnou náladu...
Seznámek :
(nudná čast)
3 knížky
hrneček, sprcháč
nějak sliz a nějaký "gumy"....
Nádhernej deníček... odpisovací papír...plyšáčka
a páýr dalších věciček
A potom ještě 2 krásný trička :)

(zajímavá část)
Wii Justdance - božská hra ! Prostě tancuješ podle toho co je ne telce... úžasný ! A mylsím, že tím i zhubnu, protože je to dost namáhavý xD

Seattle Slew - Seattlík je úžasnej ! Sice je tmavší než na fotkách od Breyera, ale úžasnej ! Hnedka se se všema skamarádil a "bohužel" nejvíce s našima... eh... takovou skupinkou, kde je Earth, Sheik, Chili a Azh... a teď i  Seattlík... to jsme zase zvědaá, co vymyslej xD


Stable Feed Set - krásnej setík s "krmivem", nu prostě vše na jídlo xD . Appa ho tam sice má také,a le rodiče mi ho přivezli z Hamleys a za to sjem moc ráda, je suprovej :)

JAH Stablemates Set - Ten mi dala Carrie k narozkám ! Carr je prostě úžasná ! ještě jednou Carrie moc, mco díky... Jsi hrozně hodná ! Tento JAH ste už pěkně dlouho chci :)

Stablemates 5pcs Fun Foals - tento úžasný setík hříbátek jsme dostala od Aji, díky mco Ajo . Ty hříbátka jsou suprová ! Úžasná... tátovi se taky líbili a to už je fakt, co říci :)

A Lafire Loylu !!!! - Já jsme z ní tak strašně moc š%ťastná... Loylinka.... Rodiče my jí přivezly z Hamleys a dostala jsme jí od Babičky :)

Fakt se nechci vychloubat nebo něco, ale nevím, co spát a jsme hrozně móc štastná :)

Yesterday was my day.... xD

26. června 2010 v 13:59 Blog a moje kecy
Lidičkýýýýýýýýýýýýýýýýýýý ! Narozky ... prostě nej den v roce ( když nepočítám Vánoce xD) ... Já dostala tolik úžasných věciček ! A hlavně tolik Breyerků ! 2 sety Stablíků, 1 Tradíka, Stable Feed Set a krásnou... Classik Appaloosku !!! Já jsem z ní tak šťastná ! Její obrázek ( ještě z netu, nestihla jsme jí nafotit) je pod článkem . Ajo, to ona byla v tý krabici, na kteoru jsi ukazovala xD . U nás to bude - RO Lafire Layla . Lauska moja xD .... A dostala jsme hrozně mco věcí a všeho... napíši, co všechno zase v dalším článečku ...

Ale Lauška je tak strašne Cuttttttttteeeeeeeeee ! já z ní nemůžu xD ... Sorry, já s efakt nechci vychloubat, ale jsme z ní tak strašně mco šťastná, že si to ani neumíte představit !Lay
Lafire Layla :)

SSR Keltec Salinero - Taťka Roomyho :)

24. června 2010 v 8:17 Něco k ranchi
A zase jsem hledala...., a optěj jsme našli skvělého rodiče našich koníků . tentokrát jsme nezůstala pouze u Tradíků, ale hledala i rodiče našich Classiků a našla jsem i tatínka Roomyho ! je jím nádherný Keltec Salinero z SSR ! Roomy je pyšný na svého tatínka . keltík je úžasný drezurák a Roomymu také drezura jde, podědil to snad ? :)

Roomy
Room

A jeho tatínek - SSR keltec Salinero :)
Keltec
Keltec
Fotky Keltíka by Appa - www.allabouthorses.cz :)
Přednastaveno

Taťka Air Sharmíka :)

24. června 2010 v 8:01 Něco k ranchi
Zase jsme hledali rodiče našich koní a našli jsme na SSR krásného taťku našeho Air Sharmíka . Je jím nádherný, SSR Bey ! Díky mco Appě a jsem fakt moc ráda a nejenom já, hlavně Sharmík, že jsme našli jeho tátu a ještě k tomu, když je to takový krasavec :) Fakt moc díky :)

Air Sharmík
 A jeho super taťka - SSR Bey !
Bey
Bey
Fotky Bey by Appa - www.allabouthorses.cz
Přednastaveno

Rodokmen - Snow Stormy

23. června 2010 v 17:08 Rodokmeny
Jako první rodokmen jsme udělala rodokmen našeho TWH hřebečka . I když to asi nevypadá dal mi dost práce xD . Je tam on, jeho potom, s kým má potomka a jeho rodiče... není to sice "úplný" rodokmen, ale alspoň něco . Vždy tam budu dávat do rámečku ( i jako teď) nějaké krátké infíčko o koníkovi .:)
Snow Storm
Prosím budu ráda za každý koment, pokud to nebude - jenom Hezu nebo tak, ale je to na Vás :)

Zítra tady asi nebude žádný článek... sorry, ale nestíhám a jedem na výlet... Snad to pochopíte :)

SR Karča88

23. června 2010 v 7:05 SRka
Přezdívka : Karča88
Karča88
Přednstaveno

Nová rubrika - Rodokmeny

22. června 2010 v 22:27 Rodokmeny
Dlouho už jsme nepřidala žádnou novou rubriku, co ? xD ... No, teď jsme udělala novou rubriky - Rodokmeny . Mylsím, že každý ví o co v této rubtičce půjde a já se budu snažit udělat rodokmen všem mým koníkům, Tradíkům, Classikům a možná i Stablíkům :) . Byli by to od "prarodičů" až po potomky koníků ... takže jakoby 4 generace :) . Vždy najdu rodiče koníků tady někdo "po ranchí" a prarodiče ( eh... když to tak řeknu tak "vyštrachám" na netu xD... no nebo prostě se pokusím... nějak "geneticky" je najít) a potomci sjou také jasní :) . Doufám, že se Vám tato rubrika bude líbit... a budu sme i přidávat, pokud nejdeme jekéhokoliv, potomka, sourozence, či rodiče . Rozhodně se po nikom nechci opičit, ale i moji koníci mají právo mít svůj rodokmen, když to tak řeknu, nekde "vystavený", nebo snad ne ? :)
Taky

Coca jako "šípková růženka"

22. června 2010 v 19:01 Fotogalerie
Jo jo... Jak už jsem sem jendou psala, tak sjem fotila Cocu v takových krásných, fialových kytičkách ... a ona mi řekla, že jestli ji nebudu fotit pořádně, že z ní bude šípková růženka ) konečně by byl klid a nikdo by furt něco dokola nemlel !), protože jí ty květy připomínají šípek a růži v jednom... Ale ani růže ani šípek to jaksi nebli a bylo to něco podobný mno v kytkách s enevyznám,a el růži a šípek fakt poznám... xD ... Mno, ale teď už zase k fotkám, myslím, že se celkem povedly a Coca se "do fialové" hodí . Je celkem 15 otek, tak bdue jeden dílek :)
CoCa
Coca
Vidíte jak se nese ? Naše "slečinka a milostpaní" v jednom xD
CoCa
Ty vykulený oči... já z ní nemůžu xD
CoCa
A "čumec" tak prostě musí furt někam strkat... to by to potom nebyla ona !
CoCa
CoCa
CoCa
Kampak pokukuješ ? Vždyť tam žádný hřebci nebyli... nebo snad jo ? x)
CoCa
Ale ten čumáček ( kterej furt někam strká) má roztomilej, co ?
CoCa
CoCa
CoCa
CoCa
CoCa
CoCa
CoCa
tak, konec těchto fotek naší Cocošky xD

Doufám, že se líbí a Cova říká, že chce komenty k její kráse a jinak Vás bude v noci strašit... já za to nemůžu, jaká ona je xD

Kdyby dny byly jako z pohádky

22. června 2010 v 16:54 Dny na ranchi
Duny
○ Ahoj, Ahoj ! Zase něoc jako krátké infíčko... :)

• Škola šla, jenom jsem se hrozně bála přestávek .... Aja98 a kiiki vědí proč... ale naštěstí mi nic neřekl :) . Jenom mi ještě jedna učitelka dala písemku, kteoru jsem nepsala.... no a ostatní hráli nějakou hru ! Já myslela, že jí zabiju ! Ale naštěstí z ní mám jedničku xD .... Ale první hodina byla super... Honza, seděl za mnou a furt se mě na něco ptal... a když né on tak já jeho ... ale vždycky mě rozesmálo, jak na nás čuměla učitelka xD ... Neřešte, že nevíte, kdo je Honza :)

○ Na ranchi vše Ok, jenom jsou všichni úplně maximálně natěšený na moje narozky Xd . Mimochodem já taky ! Stablíčci k sobě někoho odstanou ( od Aji98 xD), Classici sice ne, ale Misty a Stormy jsou pooníci, takže budou podobně velcí :)... a Tradíci budou mít Seattla a Misty a Stromy ! A ještě k tomu ti všichni budou moji.... xD Sorry, ale nějak nevim, co píši....

• Juchůůůůůůůůů ! Narozky !!! Jak jsem psala, mám už je jenom za 3 dny ! já se tak strašně nemůžu dočkat ! A hnedka po škole mám oslavu, takže půjdem s holkama k nám domů ! A budem něco hrát... kecat... a hrát taky flašku ! Naši oblíbenou flaštičku... jsme zvědavá, co tam bdue za otázky, beru všcehny, krom jedný.... Aja ví jaký :)

○ Připadám si jak zhulená... nadávno mi to Horseen napsala k ejdnomu článku,a le to jsem se tak necítila, ale dneska jo xD ... Ale přísahám, že jsem žádnou marjánku nehulila a ani nic odpornýho... no jo... zase jsem In Love.... I když ,ě ten kluk ais rád nemá,... já jeho jo.... fakt hodně :)
CoCa

SR Hříbě

22. června 2010 v 14:04 SRka
Přezdívka : hříbě
Hříbě
Přednastaveno

SR BEBETKA

22. června 2010 v 12:12 SRka
Přezdívka : BEBETKS
Bebetka
Přednastaveno

Fotky Clee Dunyho u moře - 2. díl

22. června 2010 v 8:00
Je tady druhý díleček fotek Clee Duníka u moře :)
Duny
Ve vodě :)
Duny
Duny
Utíká do vln ! Aby nám neuplaval !! x)
Duny
Naštěstí bylo krásné a čisté moře :)
Duny
Tak tohle je dooost zajímavá fotka, co ? ŘÍTÍCÍ SE VLNA ! xD
Duny
Duny
Tahle fotka se mi dost líbí ! Vím, že samochvála smrdí, ale fakt je taková...dost zajímavá :)
Duny
Krásná hlavinka...
Duny
A zase se řítí vlna ! Vidíte jak je Duník mokrej ? No jo, když on furt lítal do vln, tak se není čeho divit xD
Duny
A zase nejhezčí fotka na konec :)

Podle mě ty fotky jsou pěkný... jako jedny z mála !

Ale fakt nepište do komentářů pouze něco jako "hezké fotky"... budu naštvaná a bude my to líto, ale je to na Vás :)
Přednastaveno

Nábor nových SRek ukončen :)

21. června 2010 v 19:21
Toto je jenom informační článeček . Takže jsem přibrala celkem 3 nová SRka a pokud se přihlásí ještě někdy, budu ráda :) .
Mám, tedy jako nová SRka :
Karču88
BEBETKU
a Hříbě !
Díky mco holky, jsem velmi ráda, že jsme SRka, díky :)
Na zítřek Vám přednastavím vaše diplomky :)
Kuchi
Chce snad být ještě někdo se mnou SR ? xD

Jo a trochu jsme pozmněila pořadí SRek v menu, tak se nelekejte :)

Konec soutěže o nej chovnou klinsu Traditional

21. června 2010 v 19:01 Soutěže
Je tady konečně konec soutěže  nej chpvnou klisnu Traditional a to tady musíme mít i nějaké vítěze, co ? Koukněte do celýho článku :)

Nábor nových SRek

21. června 2010 v 13:08 SRka
Jak jsme psala v minulém článku, o5 budu nabírat nová SRka . Pokud chcete být se mnou SRka stačí s ezapsat sem dolů pod článek . Pokud chcete být moje navá SRka napište mi do komentů :

1) Přezdívka
2) Jméno vašeho ranche
3) WwW Ranche
4) Proč chcete být SRko ?

Byla bych ráda, kdyby se Vás zapsalo hdoně, ale já vyberu, jenom asi 3-5 ldidí s kterými chci být SR... vybírám si jenom ranche jejiž majitelky laspoň jakž takž znám, rozumím si s nimi, ale hlavně musíte mít alspoň 1 Breyera ! Spřáteluji už pouze s těmi, kteří mají Breyery . A když se Vás sme napíše málo, nebo někdo s kým SR ... no moc se mi "nebude líbit" tak si kdyžtak najdu SRka sama... Zapisujte se všichni prosím, kdo máte alspoň 1 Breyera a chcete být se mnou SR :)

Díky

Statistiky 16.6-20.6.

21. června 2010 v 12:58 Statistiky
Navstevnost za minuly tyden (14.6. 2010 - 20.6. 2010) je:
Pondeli: 23
Utery: 27
Streda: 35
Ctvrtek: 35
Patek: 47
Sobota: 36
Nedele: 48

Celkem: 251
Minule : 277
Zhoršení o : 26 lidí...

Proč mi státi poslední dobou trochu kazí náladu ? No jo no... já se s nižim a vše je to na hov... No jo... tak si asi za chvíli budu psát pro sebe :) Za chvíli tady bude článek, protže přibírá new SRka ! Chci, aby se zlepšovali... lidi, prosím, proč se pořád Státi snižují a proč sme pořád méně chodíte i když se snažím více,... no prostě snad s ebrzy zlepší, doufám v to :)


Nějaké fotky Paríska z Rhodosu

21. června 2010 v 9:47 Fotogalerie
Mám tady nějaké fotky Paríska... myslím, že někde u bazénu, ale bazén tam není vidět xD . je to celkem 20 fotek tak budou taky 2 dílečky . :)
Paris
Náš krasaveček Parísek :-*
Paris
Krásná hlavička:)
Paris
Vzadu mých Cross si prosím nevšímejte x)
Paris
Zajímavá fotenka, fotila jsem pod slunečníkem a zrovna tam tak prosvítalo sluníčko..... :-)
Paris
Podle mě krásná fotka !
Paris
Paris
Ocas je zaostřenej,a le zbytek mázlej.... nechápu, co to foťák blbne xD
Paris
Paris
Paris
A už zase odchází a loučí se teď s Vámi a další jeho fotky budou... no brzy :)

Budu ráda, když si to prohlédnete a když napíšete koment, ale delší, prosím :), díky x)

Fotky Clee Dunyho u moře - 1. dílek

20. června 2010 v 15:35 Fotogalerie
Je tu tedy první "sada fotek" z Rhodosu, které jsem nafotila . To bylo druhý den, tedy 9.6. a fotila jsem Duníka u moře a taky při těchto fotkách se mi namočil foťák a vypadalo, žeuž vůbec fotit nebude, ale naštěstí to "pašák" vydržel a fotí stále :) . Tak teď už k fotkám !
Duník
Clee Duny
Už tady máme našeho krásného tažáčka - Clee Dunyho :)
Clee Duny
Duny
Clee
A teď už jsme blíže u moře :)
Duník
Duny
...Krásná fotka...
Duník
Zajímavá fotenka zezadu :)
Duny
Duník
Duny
Zajímavé bubliny na vlnce xD
Duny
Duny
Poslední a nejhezčí fotka prvního dílku :)

Je pravda, že hezčí fotky budou až v 2. dílku, ale ymlsím, že tyto taky nejsou zas tak špatné :)

Pokud mi ěnkdo napíše něco jako "hezký fotky", "povedlo se ti to" nebo něco takového tak jako fakt budu naštvaná ! Já se vám také snažím spát co největší komenty ! 

Už je objednáno od tety !!

20. června 2010 v 13:08 Něco k ranchi
Přednedávnem tady byla anketa, protože jsem se nemohla rozhodnout koho si mám id tety objenat a již včera jsem tětě přes e-mail tedy poslali, kohopak bych si přála .....

↓↓Click na celý článeček :) ↓↓

Caitlin & Calypso English Riding Set

19. června 2010 v 15:15 Breyer novinky
Caitlin & Calypso English Riding Set
Breyer o něm napsal : Caitlin je oblečena do parkurového outfitu, který zahrnuje : červené sako, bílé rajtky a černé vysoké boty . Calypso je šedý Hannoverský ůň, v tomto setu je i s uzdečkou a sedlem na parkur

Můj názor : Jen tak jsem koukala po netu a našla jsem tento, zajímavý set, nevím jak vy, ale já ho vidím poprvé . Na to, že je to Classik panenka, tak vypadá fakt dobře ! I ten koník nevypadá špatně ! mě se na tomto setu líbí asi nejvíce panenka, potom koník a vybavení

Jaký na něj máte názor Vy ?

Přednastaveno

Where am I ? Part ninth

19. června 2010 v 10:36 Ostatní povídky
Where am I ?

,, Tady na tuto stáj ... prostě mi nci nebudete přikazovat ! Nic ! nejste tady toho majitel a niokdy nebudete ! To by Loila nedovolila, to NE !" moje trenérka řvala přes celou klubovnu . ,,Nepatří, ale brzy bude ... Tu vaší "Loilu" mám pod palcem... je pravda, že zatím nejsem jediný zájemce o tuto stáj, ale brzy budu, o to se postarám ..." tento muž mluvil klidným hlasem, pravým opakem než mluvila Alex . Byl oblečen do přiléhajícího černého kvádru, ale i zbytek oblečení mu hezky ladil, určitě si na oblečení potrpý . ,, To snad ne ! Oni chtějí prodat stáj... vždyť ... " potichounku jsem si šeptala, protože mi tu přišel spíš jako blbý vtip než railita ... ,,Je tam někdo ? " uslyšela jsem přísný hlas toho muže, naštěstáí mě neviděl otočil se dál k Alex a pokračoval : ,,jestli mi kdokoliv, opakuji kdokoliv bude stát v cestě ..." koukal tak soutředě a až strašidelně na Alex, že jsem se až bála . ,,Už abyste raději šel, nebo ne ? Lauro, vyveď ho prosimtě odtutd, aby nám nezabloudil po areálu !" řekla naštvaně Alex a zavolala Lauru . Lauře je 22 a také tady trénuje, ale nejlepší trenérka je stejně Alex .
Raději jsem s erychle vrátila k Safirce, odvázala jí a nasedlala, nechtěla jsem, aby Alex věděla, že jsem to slyšela . Asi za 5 minut k nám přikrokovala Alex na Ditě . Dita je čistý Arabský plnokrevník, a je úžasně bílá... ale někdy se dokáže změnit v potvůrku :D .
Chvíli jsme krokovali mlčky, ale já to nevydržela, musela jsme to vědět : ,,Alex... Děje se něco ?"
,,hm...ne,...ne...nic... Co by se mělo dít ?" řekla Alex, ale mco přesvědčivě u toho nevypadala . ,,Vím, že se něco děje ...poznám to ... prosím...řekni mi to "
,,No tak dobře... No prostě Loila má dost velký dluhy...celkem je to kolem 2 miliónů ... a dali jí na to splátku nějak mco málo času... víš jak banky podváděj . A teď ji hrozí, že jí seberou nějaké koně a tak ... tak jediné, co jí napaldo, bylo by to tu prodat... přihlásili se celkem 3 lid, kteří by to byli ... Erica Bellot- ta vypadá dost poctivě.. i zvhledově na koňáka... no ikfyž mi spíš příjde jako "cowgirl" .. dále je tu Elliot .. Na příjmení se nevzpomenu... no.. nějaké milionář, co neví, co s volným časem, tak zkouší vše.... ale poslední je...počkej...jak, že se jen jemnuje.... jo..Bloomer, Peter Bloomer ! Ten je z nich snad nejhorší... ale dává nejvyšší nabídky a ... Loila mu tu nesmí rpodat... jinak to tady zničí ! On tady nechce žádnou stáj ! On to tady chce srovnat se zemí ! Ale když jsem to Loile říkala, vůbec mi nevěřila !!! Bojím se, co bdue dál ..." byla jsme úplně ztuhlá... To se tady nesmí vůbec prodat ne ! A teď, když mi to řekla i Alex sama ... ,,Alex, jak, že s ejemnoval ten poslední zájemce ? " zeptala sjem se opatrně, to přímení mi totiž něco...spíše někoho připomínalo . ,,Je to...Bloomer, Peter Bloomer, proč se ptáš ?" Počkat, počkat... Bloomer... Bloomer ! To příjmení znám ! Proboha ! Vždyť to je příjmení toho chlapa, co... Ale nejmenuje se Peter...jmenoje se Nikolas ...
SA jeslti je ten Bloomer, ten, co byl v klubovně, ani an něj nevypadal... je to pouhá schoda jmen, nebo je pod tím něco víc ?

Doufám, že zde bude více komentů, než obvykle... u posledních 2 povídek není ani jeden komentář....
A také doufám, že se Vám to líbí :)

Zase pojedu k moři a to od 29.6.-7.7

19. června 2010 v 8:10
Jenom jsem Vám sem chtěla napsat, že o5 pojedu k moři, ale tentokrát jedeme celá rodina . Bude to od 29.6.-7.7 , tak prosím, bay jste si mě SRka nemazala, prosím ....
Ale já mám stejně SKORO CELÝ PRÁZDNINY ... no skoro furt někde budu ... doma budu celkem asi 3 týdny... takže o prázdninách tady bohužel také mco nebudu.....doufám, že se na mě nebudete zlobit, ale co nadělám ? Já chtěla jet jenom : k moři, na 2 tábory a na vodu... a na různý "výmysli" našich... no jo... prosím nemažte si mě ani o prázdninách... já si Vás také nemažu i když jste u mě už třeba 1 měsíc nebyli... prosím :)
Locarník
Článečky budu přednastavovat a teď jdu hlavně natáhnout fotky z dovči ! No nějaké sme dám hend... nějaké přednastavím.... :)

Zítra od 14:00 jsme u Aji !

18. června 2010 v 19:44
Jenom Vám chci zdělit, že zítra tu od 14:00 do zhruba 18:00 nebudu, protože jdu k Aje na oslavu narozenin . Velmi se tam těším a na konci bude pro sotatní malé překvapení, viď Ajo :)

No prostě jenom takové infíčko . Jinak, když už to ví i o na - Pro Aju mám ten setík, kde jsou ( tak s ejmenují moji( Coca, Greypple, Angela a Samanta :)
Greypple
untitled
Samanta
:)

Tak koho si mám přát od tety ??

18. června 2010 v 18:59 Něco k ranchi
Absolutně potřebuju pomoct ! teta mi řekla, a´T si vyberu z breyerhorses.com nějakého koníka, popřípadě Stablíky... ale já vůbec nevím koho !!!
Mám už takový výběr, ale zajímavá mě Váš názor na ně... potřebuji poradit xD
 Anketa je dole pod článkem a teď už ty věcičky :
.......
J
Horse Play Set
Chestnut Appaloosa
Stablemates Saddle Club 4-piece Play Set
Mě se líbí snad všichni ! Ale nejvíce ais ten poslední setík a ten na Cross... jsem zvědavá koho si vyberu :)

Jsou domáááááááááááá ! Ehm... doma :D

18. června 2010 v 15:56
Jo jo ! Dnes dorazili k nám moji koníci k narozkám . A byl tam i dáreček pro Aju98 :) . Ale naštvala mě babička, protože si vlezla do pokoje, kde byl balík a jenom vytáhla to pro Aju a mě tak zakázali jít xD ... No jo, ale sice jsme teď doma sama a mohla bych s etam jít podívat na Seattlíka, Misty a Stromy, ale "podvádět" prostě nebudu . Taková já nejsem :) Ale úplně hrozně se na ně těším :)

Ty Ajiny koníky jsme si donesla do pokoje a jelikož Aja ví, co to je... No prostě se zase naše Coca procházela po ranchi  a na stole jsem měla tu krabici s těmi Stablíky pro Aju a Coca je uviděla a uviděla úplně stejnýho koně, jako je ona a s otevřenou pusou tam stála a koukala na ni asi 30 minut xD ... Potom jsme ji odtamtud musela nalákat na mrkvičku na pastvu, jinak by tam byla ještě mnohem déle x)

Ještě si budu moci přát jednoho Classika nebo Stablíka z USA od tety ... No v dalším článku bude něco jako anketa, nemůžu se rozhodnout koho xD
Mig
A jdu kuknout k SRkům :)

Vyjížďka 5.6. - Sheik a Locarno - 3. díl

18. června 2010 v 9:00 Fotogalerie
Konečně jsem se odhodlala sem Vám konečně dát psolední dílek, těch fotek z vyjdy . Je jich pouze pár, ale odufám, že se budou líbit :)
kluci
Kylie s Justinem se dohodli, že si dají závod, ale hned z toho zase !upustily" a jen tak, volně cválali
Sheik
Jů, Sheičkova hlavička... no jo, je to náš leopardí krasavec :)
Locarník
A Loci s Kylie, že jim to ale sluší ?
hop
Kylie
Nějak nám Kylie nedrží otěže... ale když se udrží... ať dělá, co chce x)
hop
Sheik s Justinem najednou skočili " z trávy k lesíku"
Mizí...
A už oba mizí v lesíku... ( no spíš jsou to tak trochu přerostlé maliny, ale beru to jako lesík xD )
mizí
hop
Klyie s Locarnem se řítí za nimi !
kuk
...

A teď už můžeme vidět pouze jejich krásné pr.... ehm...eh...ehm... pozadí :D

Přednastaveno

Where am I ? Part eighth

17. června 2010 v 22:53 Ostatní povídky
Where am I ?
O půl roku později
,,Safi, Safirko moje ! Jak s emi po tobě strašně mco stýskalo !!!Safíku jeden !" vbíhala jsem do stáje a hoooooooooooodně zdravila moji úžasnou kobylku Safirku . Safirka je 6-letá klisnička Haflinga . Je opravdu "zlatá" a to jak v barvě, tak i v povaze . Vždycky jsem hrozně chtěla svého koně a jednou s emi to splnilo a rovnou jsem měla toho nejlepšího koně, kterého jsem mohla mít . Vím, Safirka je pony, ale mě to nevadí a ještě k tomu je na poníka dost vysoká . Má na sebe dělané speciální sedlo na míru, no spíš hnedka 2 sedla - Westernové, takové "univerzální na skoky" a potom kdyžtak ještě nějaký jezdecký pad . Ale prostě je to moje zlatíčko o které se hrozně ráda a řekla bych, že i pečlivě strarám . ,,Safí ! Tak tady máš tu mrkvičku, pamatuješ, jak jsme ti jí posledně slibovala ? " měla jsme až slzy v očích . Tak strašně dlouho jsme jí neviděla .... ,,Sáro ? Sáro ! Já věděla, že nikdo jinej nemůže tak křičet !" do stáje vešla moje tranérka, Alex . Neb to člověk, kterému bych musela vykat, to vůbec ne . Alex byla něco jako moje kámoška, sice o "pár let" starší, ale kámoška . ,,Sáro, nemáš teď čas ? Že by jsme si dali vyjdu ? Vidím, že už se na ní se Safirkou chystáš, tak pokud by ti nevadilo, že bych jela s tebou ..." ani jsme jí to nenechala doříct : ,,Mně, aby to vadilo ? To teda fakt ne ! Jasně Alex ! Super ! Tak sraz za 15 min u pastvin . Chci si jiště tady někam zajít a vykydat i Safirce celý box ..." ,,Jasně Sáro, za 15 minut, vezmu si ...hm... vezmu si Ditu, tak zatím ahoj !" a odešla do vedlejší stíje, kde měla boxík Dita . Dita je taky Haflingerka, se Safirkou si jsou hodně podobné . Safirce jsme vykydala box, pořádně vyhřebelcovala a pomazlila se s ní . Ona, jako kdyby chápala moje city . ,,Safí, zítra se půjdem projet i s Katie a její Bellou, jo ?" Safirka pokýhla hlavou a hrábla si kopýtkem, opravdu mi připadá, jako kdyby mi rozumněla .
V sedlovně byl zase cítit ten krásný "pach" kůže... Vzala jsem Safirčino krásné westernové sedlo a westernovou uzdečku . CHtěla jsme se podívat na zbytek koní, tak si to i se sedlem prošla druhou stranou stáje . Všechny koně jsme poznávala, až na jednoho . Nádherný Frís, který pohazoval hřívou... Na jeho cedulce na boxu jsme si přečetla, že se jmenuje Storm a patří nějaké Rosalii Wasbertové, tu holku jsme tu nikdy neviděla, tedy podle jména ... ale je také pravda, že jsem tu přes půl roku nebyla ...
Raději jsem se rychle vydala z5 za Safirkou, nasedlala ji a neuzdila . Vyvedla jsme ji před stáj a hned na ní nasedla, vydali jsme se směrem k pastvinám . Podle hdoiněk jsme ještě měla dost času, tak jsem místo cesty, která je k pastvinám asi 100m jsme si to vzala lesíkem, chtěla jsme být chvilku se Safirkou sama . Krokavali jsme, klusali, ale i cválali a přeskočily si asi 4 kmeny, bylo vidět, že jsme to nezapomněla .
Za chvilku jsme dojeli k pastvinám, ale Alex nikde ... Slezla jsme ze Safirky, "uvázala" jí k uvazišti a šla se podívat na naše parkurové závodiště, jestli tam neuvidím, někoho koho znám . Ale nikdo tam neskákal . Najednou jsme uslyšela z naší klubovny Alex, jak s někým a dost "vystresovaně" mluví . Připlížila jsem se k oknu, abych lépe slyšela a.....
POkračování příště :)
Budu ráda za komenty, nebo když si to alspoň někdo přačte celé, díky :)

Fire Magic

17. června 2010 v 12:14 Breyer novinky
Fire Magic
Breyer o něm napsal : Breyerfest limitovaný, nádherný a vzácný, "kaštanový až červený" Fríský kůň . Tento model byl vyroben výhradně pro Breyerfest pro rok 2005

Můj názor : Jedním slovem - velice zvláštní koník . Model mám ráda... ale ta jeho zvláštní barva... na jednu stranu mě uchvátila, ale přitom no.... na tento model vím o jiných zbarveních, které by se na něj hodily více . Ale je udělaný podle ndáherného živé koníka, pro porovnání jeho fotky jako živého najdete pod článkem . U nás vím, jenom o Adéle, která ho má a na jejich fotkách vypadá báječně :) . Jako tento koník se mi líbí, ale nemusela bych ho mít :D
Fire Magic
Fire Magic
Jak se líbí Vám ?
Přednastaveno

Vyhodnocení a diplomku k 0.6 Bleskovce

17. června 2010 v 7:17 Grafika
Josu tady diplomky a vyhodnocení 0.6 Bleskovku . Díky za účast :) Zase začneme správnými odpověďmi

1) Ahojky ! Jak dlouho již sbíráš Breyerky ? - Na Vás

↓↓2)Na tomto obrázku je celkem 6 Breyerů, jak se všichni jmenují ? ↓↓- Marigold, Spirit, Double Trouble, Banjo, Locarno a Capella

3) Jmenuj alspoň 3 koníky na postoji Nokoty - Isadora, Sundance, Cheveyo, Burbank....

4) Jaký model je podle Breyera "nejošklivější" ? Jak na Vás tento model působí ? - Nejošklivjší je podle Breyera model Khemosabiho
5) Jaký model ( je jedno jaké veliosti) příjde nejhorší Vám ? - Na Vás

↑↑6) 
Jakého zbarvení a jaké velikosti je toto hříbátko ?↑↑ - Je to Traditional hříbátko Appaloosy

7) Tak to je všechno, zase jednoduché, díky :) - :)

A teď diplomky . Zase takové jednoduché, ale skoro pořád dělám Bleskovky a dělám často Diplomky, tak už navím, co na ně dávat :)

Click na celý článek

Koníčci k narozkám !!

16. června 2010 v 17:28 Něco k ranchi
Jo jo, již brzy přibudou na ranch noví koníci . Již za 9 dní mám narozky tak jsme s mamkou včera objednali....
 ↓↓↓↓Click na celý článek ! ↓↓↓↓

La,la lááááááááá....

16. června 2010 v 16:08
Ahojky ! Slibovala jsme, že sem příjdu, tak jsem tady, ale mco dlouho se mi tady být nechce ... Sorry SRka, ale neoběhnu Vás . Vůbec nemám náladu . Pokud si mě chcete smazat... když chcete tak smažte, no jo jsme hrozné SRko, ale každý má někdy takovou náladu, ne ? :)

Ve škole dneska prdel... hlavně o ČJ... viď Ajo ? :D Aji, myslíš, že to s tou šikanou od učitele myslela vážně ? ... No jo, ale Nemannka měla hustej výraz, viď ?! (věta rozkazovací i tázací zároveň)Tenhle odstavec asi nepochopíte, tam by jste musli být :)

Nějak jsem se zažrala do jedný hry, kterou mi půjčil kámoš . Jmenuje se City Life Deluxe... já si předtím myslela, jak je to primitivní, ale zas tak jednoduchý, to neni :D.. a už jsme málem měla sochu Svobody ! To na ni musim dosáhnout...

Ještě s ebudu muset učit na zítřejší písemku z AJ, kterou píšu... jestli dostanu jedničku tak budu mít jedničku z AJ i na výzu, ale pokud dostanu něco horšího, tak 2 i na výzu :(... Držte mi palečky :)

A abych nezapomněla ! S mamkou jsme včera objednali koníky k narozkám ! V dalším článku budu koho :)

No tak možná k některým SRkům kouknu... xD Ale já bych vůbec nestihla okomentovat všechny články za ten týden, co jsme tu enbyla ! To ani náhodou " Okomentuju jenom ty, který mě budou zajímat :)

Ale zítra tady asi nic nebude, nic s emi nechce dělat, sorry :/

Vy jste na mě tak hodný, víte to ?

Mám extra dobrou náladu... no proč asi... jsem (In love) až po uši :)

Sheik

Statistiky 7.-13.6.

15. června 2010 v 23:38
Navstevnost za minuly tyden (7.6. 2010 - 13.6. 2010) je:
Pondeli: 32
Utery: 30
Streda: 27
Ctvrtek: 50
Patek: 27
Sobota: 34
Nedele: 28

Celkem: 228
Minule : 277
Zhoršení o : nevim... no tak ...asi o 49 xD

Vím, že jsou horší, ale bylo období písemek a já taky byla pryč :)


Ale teď už jsme z5 !!! Bylo to úžasné ! Mám hrozně moc fotek a všeho... Zítra tu na 1000000% čekejte článčky :) Zítra jdu du školy až na 2. hodinu, protože jsme přiletěli teprve... no prostě pozdě :) . A s mamkou už jsme i objednali kloníky na narozky !!! Zítra tu vše bdue, ale teď už jsi du lehnout a můžu spát až do 8:00 ! Huráááááááá... ale potom yas do školy xD
Mějte se hezky a zítra ahoj :)

Bleskovka 0.6

15. června 2010 v 8:00 Bleskovky
Je tady zase další Bleskovka a tentokrát tu nebude nic z mého ranche, ale bude to spíš k pravým modelům BH :)

1) Ahojky ! Jak dlouho již sbíráš Breyerky ?

↓↓2)Na tomto obrázku je celkem 6 Breyerů, jak se všichni jmenují ? ↓↓
:)

3) Jmenuj alspoň 3 koníky na postoji Nokoty

4) Jaký model je podle Breyera "nejošklivější" ? Jak na Vás tento model působí ?´
5) Jaký mdoel ( je jedno jaké veliosti) příjde nejhorší Vám ?

:)
↑↑6) 
Jakého zbarvení a jaké velikosti je toto hříbátko ?↑↑

7) Tak to je všechno, zase jednoduché, díky :)

Přednastaveno

Pozor, Spirit skáče !

14. června 2010 v 8:18 Fotogalerie
Mám tady nějaké fotky našeho SM skokana Spirita při tréninku . On nejraději skáče Cross Country, ale někdy si dá i parkurek a tady jsem smíchala Crossové i parkurové překážky :)
dráha
Tady je na dvou fotkách vyfocena celá dráha
dráha
Spirit
A tady máme našeho skokana na startu
....Tři....
....dva.....
........JEDEM !
Spirit
A už se blíží k první překážce !
Spirit
A hop
Spirit
Skok i doskok v pořádku
Spirit
Spirit
Další, neboli i poslední Crossovou překážku Spirítek v pohodě přeskočil
Spirit
Spirit
Spirt
Spirit
Spirit
Spirit
I zbytek překážek Spirit dokákal a dokonce si i vylepšil svůj osobní rekord v čase na tuto trať, je to prostě šikula !!!
Spirit
A Spirítek v celé své kráse
Spirit
Doufám, že se fotky líbili :)
Přednastaveno

Kusovky SM hříbátek

14. června 2010 v 7:14 Fotogalerie
Nevěděla jsem, jak toto nazvat, ale prostě to sjou takové, kusovky nebo "minutky" našich SM hříbátek :)
Lucky
První přibíhá Lucky
Lucky
Migík
Teď Migík
Migík
Migík
Novík
Novík a ten jeho kukuček :)
Novík
Migi
Gigi
Jako předposlední tu je Gigi ( Ginger )
Gigi
Gigi
Gigi
Tami
A poslední je tu náš Twistík ( Tami Twistr ) !
Tami
Twist
Foto
 A poslední je společné foto všech našich hříbátek :)
Přednastaveno

Where am I ? Part seventh

13. června 2010 v 8:08 Ostatní povídky
Where am I ?
,,Mami, mami jsi v pořádku ? " vběhla jsme s křikem do domu Annie . Ale vše vypadalo klidně . Mamka seděla s Annie u stolu, povídali si a pili kafe a Kirsten zůstala stát na schodech jako přimražená a s otevřenou pusou na mě koukala . Po chvilku Kirsten pusu zavřela, podívala se mi do očí a zmizela u mě v pokoji . Když Katie uviděla, že je vše v pořádku tak pomalu vešla do domu a pozdravila Annie a mou mámu . ,,Promiňte, já...já..." snažila jsem se vymyslet nějakou omluvu,a le můj mozek "stávkoval" . ,,Annie, mohu jít prosím za Kirsten ?" ,,Ano jistě Sáro!" . Skatie jsme se rozbehly a šli ke Kirsten do pokoje . ,,Kir, můžu ?" zaťukala jsem a potichu se zeptala . Bylo slyšet, jako kdyby brečela . ,,Kir ? Prosím ..."
,,Tak sem pojď Sáro..." ,, A může sem i Katie ?" ,,Jo, jo...pojďte .." S Katie jsme vstoupily do pokoje . Byl celý fialový, zdi, povlečení, věčina věcí jenom podlala byla bílá, ale také na ní byli fialové koberce . ,, Kir, jsi v pořádku ? " Kirsten opravdu nevypadala nejlíp . Byla schoulená v rohu postele, byla krčená a brečela . ,,Proč bych nebyla ? " podívala se na mě a trochu se usmála . ,,Vy o něm víte holky ? " touhle otázkou mi úplně vyrazila dech . ,,Bohužel Kirsten, ano . Ale jak o něm víš ty ? UDĚLAL TI SNAD NĚCO ????" vytřeštila jsme na ní oči, ale ona nevypadala už tak špatně... spíš jako kdyby jí bylo něco líto ... ,,Ne, nic mi neudělal . Ale byla jsme ny vyjížďce v Greenie s Angie, ale najednou se tam objevil nějak divnej chlap .
Nevím proč mě našel, ani jak, ale začal se ptát na tebe Sáro ... " podívala se mi smutně do očí, ale já ji nevědělo, co jí odpovědět, proto jsme si jí " přitáhla" k sobě a lehce se usmála. ,, To nic...byl...byl...teda...je.... to můj starej známej víš....má....on--..má... trochu divný způsoby... Omluv mě ."ani jsem nevěděla, co říkám, ale pravdu jsme jí říci nemohla, to ne . Vyšla jsem ven z pokoje a Katie za mnou vyšla taky, kývla na mě, rozloučila jsem se s Kirsten Annie i mou mamkou a jei jsme zase k nám domů .
,,Sáro,,, proč jsi jí neřekla pravdu ?" zeptala se mě Katie v tramvaji na cestě k nám . ,,Je jí 9 ! To jsme jí říc prostě nemohla ! A kdyžtak, co bych jí řekla ? Že nás honí nějakej pomatenej šílenec a chce nás zabít, protože jsme ho přistihli při vraždě jedný malý holčičky, a že málem zabil i nás a jejího koníka, o kterýho se teďka starám já ? Moc pěknej příběh, nemyslíš ? " řekla jsme jí ironicky, ale bohužel ten příběh... byl pravdivý ... ,,No jo Sár, beru vše zpátky, Sorry"
Mamka přišla domů někdy okolo 9:00 večer, Katie už tu nebyla a já si zrovna dělala tu hromadu úkolů, co mi zase "moji milovaná učitelé" nandali . Naštěstí se mě doma ani mamka neptala, co to mělo znamenat to u Annie ... naštěstí ... Nikdo o něm nevěděl, že je na svobodě... a na polici... to by nešlo jít ... Zkoušet se mi to fakt nechce, protože mi určitě zase nebudou věřit jako minule... neveděla jsem, co dělat.,...

Přednastaveno

Kuk :]

12. června 2010 v 19:59
Zase ahojky. Sorrz, ze jsem sem vcera nenapsala, ale spadl jim net . Ale myslim, ze tyhle clanky, kde jenom pisu, co se tadz deje, jsou dost nudne xD

Bracha dostal nejakej virus [presneji strevni chripku], ktery je tadz na Rhodosu . Dnes mel horecku 38,3 , ale ted uz je v pohode, jenom ma jeste prujem . Takze jsem se dnes ani v mori koupat nebzla, jenom s druhym brachou v bazene, ucila jsme ho plavat, to byla prca xD

Fotila jsme konikz  Leu a Cocu v takovejch nadhernejch kytickach a Parise s Rossie na takovejch kamenech... Ale vzsli z toho nahodou mco pekne fotky a hlavne detailiky . Od tz dobz, co se namocil fotak, tak dela mnohem hezci detailiky... cim to je....

Snad to nejak prelouskate, vim, ze je to bez hacku a bez carek, ale jinak tady psat nejde .
Tak zase, pa paaaaaaaaaaaa :]
Vyjda

Vyjížďka 5.6. - Sheik a Locarno - 2. díl

12. června 2010 v 15:00 Fotogalerie
Je tu pokračování fotek z vajížďky Sheika s Justinem a Locarna s kylie, snad se fotky budou líbit :)
Sheik
Sheik
Sheik a jeho svítíci pr.... pozadí x)
Sheik
Sheičkovo ndáherné očičko
Sheik
Sheik
Sheik
A už jede zase Kylie na Locarníkovi k Sheikovi
------
Justin
Justinek :)
běží
A už cválají !
Sheik
Loc
Loc

3. dílek až přijedu z Rhodosu :)
Přednastaveno

Začátky přirozené komunikace - Pozice vedení koně (1. díl)

12. června 2010 v 8:03 | Kylie |  Tipy a Rady
Ahoj, tak jsem zase tady Kylie a je tady tedy 1. dílek Začátků přirozené komunikace

Kylie
Koník, který mi dnes a v této lekci "pomůže" je naše Jazzbellka
Jazz
------
Nejdříve by jsme si měli pro koníka sehnat nějakou ohlávku ( nejlépe provazovku, nylonku nebo parelku ohlávku můžete taky, ale nejlepší jsou nějaké lehkou ohlávkou, která hlavně musí být koníkovi příjemná ! Hlavně né nic do huby nebo tak něci, to fakt ne ! A na ohlávce by rovnou mělo být vodítko, nebo ho jednoduše připněte k ohlávce, ale vodítko se bude rozhodně potřebovat !
PK
PK
Pozice vedení před koněm - První pozice vedení koně je pozice před koněm . Na koně působíte jako někdo dominantní, jako může být ve volném státu hlavní hřebec nebo klisna
PK
PK
Pozice vedení vedle koně : Když jdete s koníkem na vodítku a jste zhruba v úrovni jeho hlavy simbolizujete jeho přítele, někdo kdo má stejnou "moc" a komu může věřit
PK
PK
Pozice vedení za koněm - Když jdete zhruba za jeho/její hlavou, nebo ještě dál symbolizujete někoho "podřízeného" . Koník se cítí "volnější", někdy i jako vedoucí hřebec nebo klisna jako ve stádu

Tak to je pro dnešek všechno . Toto jsou pouze začátky, ale i v nich už se mezi Vámi a vašim koněm může "rozpoutávat" pouto . Brzy další díl :)

Doufám, že se Vám to líbilo a budu ráda za komenty, děkuji mnohohokrát,
Kylie Mallsová

Fotky naší Těhulky Kuchi

11. června 2010 v 12:13 Fotogalerie
Jak bylo krásně tak jsem nafotila naší těhulku Kuchinku :)
Kuchi
A už přibíhá ! :)
Kuchi
Její krásná hlavinka
Kuchi

KuchiKuchi
Kuchi
Je to sice tažná kobylka a dokonce i březí kobylka, ale i tak kluše tak lehce a elegantně !
Kuchi
Detailíky očiček x)
Kuchi
Kuchi
Kuchi
Kuchi
Kuchi
Kuchi
Kuchi
Kuchi
A už odbíhá :)
Kuchi
Doufám, že se Vám fotky naší těhulky líbili :)
Přednastaveno

Love Chocolate

11. června 2010 v 8:01 Stablemates
Jméno : Love Chocolate
Přezdívka : Love, Lovi, Choci

Fotogalerie: xxx
Rodokmen: xxx

Věk : 6 let

Pohlaví: Klisna
Plemeno : American paint Horse

Potomci : xxx
Sourozenci : xxx

Sire : xxx
Dam : xxx

Původ : Jako nenamalovaný Stablík je od TH a namalovala jsme jí já :)
Stav : 10/10

Zaměření : Cross Country, rekreace, chov a výstavy

Ocenění : xxx

Poznámka : Ještě nenamalovanou Love jsme dostsla od Carrie22 k Vánocům, díky :) . Potom jsem se odhodlala jí namalovat a udělala jsem jí v mém ablíbeném plemenu - APH . Love je taková, salo by se říci "hyperaktivní" klisnička ! Furt něco musí dělat, jinak říká, že by se zbláznila xD . Nejvíce si na ranchi tozumí se Suzi, která je její pravý opak - tichá a uzavřená, ale jsou to nej kámošky :) Do budoucna bychom chtěli, aby to byla chová klisnička :)
Přednastaveno