Přečtěte si novou povídku Art of Living!

Srpen 2010

Poslední článek měsíce srpna, poslední článek prázdnin

31. srpna 2010 v 23:59 Blog a moje kecy
Už je tomu tak . Tento článek píši asi o půl sedmé navečer,a el přednastavuji ho až na teď, aby to byl doopravdy poslední článek sprna i prázdnin :) . Jak to ale rychle uteklo ! Dva měsíce suprových prázdnin jsou fuč...

Ranch o prázdninách přímo "zabodoval" :) . Poprvé jsme totiž byla na nějaké akci s Breyerkama, neboli na FD Kacanovi, kde se náš Cori de Locarno umístil na úžasném prvním místě v kategorii OF Traditional ! Dále jsem byla 2. v malování Stablíků také na FD Kacanovy :) . Z FD jsme si tedy přivezli krásný setík MW, Onyxe, Marigold, Quickstepa, Isadorku, 2 Stablíky na malování, namalovanou Red Point, hry a různé plakáty, katalogy od Breyer, výrobky od Saddlery Shopu a krásnou dečku na hříbátka od Breyera :)
Dále jsme přemluvila rodiče a včera mi přišla další zásilka od Trinity Holding ! Přišlo mi 8 Smek na malování, a už jsme hnedka namalovala jednoho vraníčka A1/1 Blue Rockyho ! A také mi přišel úžasný New Let´s Go English setík v kterém byla Mia Mallsová, sestra naší Kylie, a ndáherná klisnička Paradise of Elisabeth !

Já i koníčci jsme si prázdniny užívali, tedy až na ten začátek přesně 1.7. ... Měj se tam hezky dědo... o tom se mi tady doopravdy psát nechce, omlouvám se ;) . Byla jsme na hdoně dovolených, ještě před prázdninami na Rhodosu a na začátku prázdnin v Turecku, na objích dovolených jsem měla nějaké Stablíky . Dále jsme byla na Třech Sekerách, u obou babiček, na dvouch táborech ) tenisovém a jezdeckém) na Fd Kacanovy, v Třeboni, na úžasné farmě ve Vyšším Brodě... a ještě asi někde :D . A bohužel málo doma . Nechci se nějak vychloubat s těma dovolenýma, to ani náhodou, tak to rposím tak neberte .

Mně osobně se tyto prázdniny, krom začátku,  velmi líbili . Již zítra, za pár hodin jdu do sekundy, druhák na gymplu, neboli 7. třída :) . Jsme na to hdoně zvědavá,a le taky jsem dost nervózní z toho a bojím se, mno uvidíme, jaké to bude ...

To bdue asi vše, co jsme Vám smeka chtěla napsat. no... bylo to spíš takové zamyšlení nad prázdninami :)
Onyx
Přednastaveno

Zenyatta

31. srpna 2010 v 22:14 Breyer novinky
Zenyatta
Breyer o ní napsal : Zábavnou, koketní a přátelskou sázku popisuje příběh Zenyatty, který se vepsal do závodní historie 2009, vsadili se, že porazí všechny muže se svými hřebci a valachy a stane se první vítězkou "Cup Classik" . Nezdolné trati tato "super klisnička" překonala a vyhrála všech 17 ze 17ti dostihů a překonala také mnohé rekordy !

Můj názor : Je naprosto úžasná ! Sice mi odně připomíná Seattla, ale příjde mi ještě takové "živější" ve zbrvení než on . je tedy na modýlku krásného hřebečka, ale možná jí udělali jako klisničku, co já vím :D . Kdyby šla sehnat za dobrou cenu a já bych neměla Seattla, tak bych jí brala všema deseti ! Je nádherná, okouzlující a "plná života" :)

Jakpak se líbí Vám ?

Rozhodnuto, Stud book bude !

31. srpna 2010 v 20:11 Blog a moje kecy
Takže je rozhodnuto, po velkém zvážení + a - a taky po vašich "tadách" jsme se rozhodla, že nakonec Stud Book udělám ! Udělám ho u nás každému hřebečkovi, jak jsem již psala, tak tam bude jeho jméno, přezdívky, plemeno, klisny jakého plemene připouští,jeho dosovadní potomci, jeho rodiče, krátké info o něm, výhry, popřípadě odkaz na profila pár dalších věcí . A tyto koníky budu samozdřejmně "nabízet" i jako rodiče . Klisničky tam dávat nebudu, pokud bdeute někdo chtít nějakou "mamču", tak mi napíšete, nebo s ekouknete do profilů klisniček :) .
Ta celá rubrika se bude jmenovat "Stud Book a potomci našich koní", jo jo . Budu tam i dávat potomky po našich koních :) . Udělám to jako jeden velký rozcestník, kde budou Tradi hřebci, Classic hřebci i Stablemates hřebci, potom potomci a potom, co dělat, když chcete, aby byla vaše klisna připuštěna nějakým mým hřebcem, nebo pokud budete chtít rodiče :) .
Isa
Proto tady brzy budou takové články, jako ten velký rozcestník, různé ty "návody" a potom sem budu pomaloučku přidávat i ty hřebce s jejich "Stud Book profílky", jak já jim říkám .
To, ale už určitě nestihnu vše a proto s tím začnu nejspíše až zítra ;) , mno uvidím, jak na tom budu časově

Stud Book, ano nebo ne ?

31. srpna 2010 v 18:01 Něco k ranchi
Nad touhle otázkou už celkme dlouho bloumám, ale nepřišla jsem ještě na správnou odpověď . Tak tuto otázku pokládám Vám - Stud Book, ano nebo ne ?  Dala bych sem seznam plemených hřebců a "nabízela" bych připouštění, nebo jako rodiče . Každému hřebci bych udělala speciální "plemenný" profil, kde by vždy bylo tak 3-5 fotek, mini info, jeho zaměření, výhry, dosavadní potomci , jaké geny by předával potomkům, jak je straý, plemeno... atd., atd :) . Víte, jak to chodí . Podle mě je to celkem dobrý nápad, ale má ho již hodně ranchů, takže chvílema i váhám . Zatím nej plemenným hřebečkem u nás je Locarno :D . Má zatím 4 potomky . tedy třeba Onyx má i 5 potomků, ale ve Varšavě, kde s enarodil, a kde vyrůstal a bydlel, než k nám přijel, bohužel nevíme jejich jména . S nejvícxe potomky, co známe jejich jména je tedy Locarno :D .

  
Loc
Tak co ? já bych to ráda udělala, ale nebude Vám to připadat jako kopírování, i kdyby to měl "každý správný ranch" mít ?

Fotky objednávky pro Daru

31. srpna 2010 v 16:46 Saddlery World Horses
Bohužel jsem vyfotit dvě předchozí objednávky, ale tuto pro Daru... no její fotky Vám semka dám :) .
Byl to tedy pouze Stájový Set Stablemates: ohlávka ( oranžová) a 2 dečky ( světle modrá, růžová) . A máš tam ještě takový mini dáreček ;) . Zítra tedy posílám !
Výrobka jsem fotila na mých Stablíčcích - Coce, Rossie a Patch ( jeden z našich dvojčat :D)
A teď už k fotkám !
.....
Nejdříve tady máme modrou dečku na CoCe
......
.
...
Teď je tady oranžová ohlávka na Patchovi :)
.....
..........
.....
A poslední je tady růžová dečka
...
......
Daro, doufám, že se věcičky budou líbit a máš tam takový mini dáreček ;)

Fotečky Našeho nového, mnou malovaného, vraníka - Blue Rockyho

31. srpna 2010 v 14:18 Fotogalerie
Dneska jsem namalovala model teplokrevníka, na A1/1 vraníčka . Nemám totiž jako Stablíka žádného vraníka, no měla jsem jednoho, ale toho jsem včera začala předělávat na Appaloosu :D . Já vím, že udělat vraníka je velmi jednoduché, ale mě to tak baví ! A i když je to "jenom vraník", tak s emi hrozně líbí, vím, že samochvála smrdí, ale mě se doopravdy líbí :D . Sice na těch fotkách vypadá dost vykuleně, ale naživo ty oči vypadají lépe :D .
Líbí se Vám jméno Blue Rocky ? Mě se k němu velmi hodí a i to samotné jméno se mi moc líbí, Díky moc Klariso, že jsi ho vymyslela ;)
Rocky
Tady je, Blue Rocky . Vraník se 3 ponožkama, 1 korunkou na levé zadní nožce a s větší lysinkou :)
Rocky
Rocky
Rocky
Detailíky hlavinky :)
Rocky
Pořád vypadá tak vykuleně :D, ale naživo vůbec není ! :D
Rocky
Rocky
A tady detailík nožiček, spíš té přední .

Jakpak se Vám Blue Rocky líbí ?   

Seattlova fotogalerka !

31. srpna 2010 v 10:47 Fotogalerie
Seattle
Mám tady Seattlovu fotogalerku z Třeboně . Některé fotky jsou trochu tmavší nebo v horší kvalitě, ale no jo, tátův foťák :D
Seattle
Seattle
Slew
V takovém rybníčku :D
Seattle
↓↑Tadyty fotky Seattle ve vodě se mi hrozně líbí a ani nevim proč :D ↑↓
Seattle
Seattle
Seattle
Seatle
Seattle
Seattle
Jsem pán svěěětáááááááááá :D
Seattle
Ty jeho úžasná hnědá očka ! :)
Seattle
No a teď jsem pán vesmíru :D
Seattle
Seattle
Seattle
Seattle
Tak pá Seattlíku !

To je vše. doufám, že se alspoň trochu líbily ;) a já i Seattle bdueme rádi za každý komentík !

Fotopříběh - Příjezd Mii a Elisabeth

30. srpna 2010 v 22:15 Fotogalerie
Mám tady menší fotopříběh z dnešního příjezdu Mii Mallsová, nové jezdkyně a sestry Kylie, a její nádherné Morgan klisničky Paradise of Elisabeth . Konečně jsme mohla fotit s mým foťákem a né s tím tátovým . Takže, hurá na fotky :)
........
Kylie s Justinem zrovna přijížděli z vyjížďky bez sedel s Jazzbellkou a Isadorkou, ale u "vchodu" na ranch uslyšlei nějakého koně, tak se tam rozjeli .
Mia a Elis
Justin nejřív nevěděl, kdo to je, ale hnedka jak uviděl usměv Kylie, hnedka to pochopil
Mia
Byla to Mia se svojí klisničkou paradise of Elisabeth !
........
Kylie hnedka seskočila a s úsměvem na tváři se rozběhla k Mie

Klikněte na celý článek

Už je to tady, Už je to tady !

30. srpna 2010 v 13:27
Né, nekřičím nic jako ti v Slunce seno a Erotika, ale.... už jsou tady ! Teďka, já tady rovnám mamce zase nějaký papíry a najednou někdo zvonííííííí ! A tam pošťačka, tak sjem rychle běžela pro peníze, zaplatila něco podopsala a dostala jsme balíček, bála jsem se, že mi ho nevydá,a le balíček mám ! Hnedka jdu rozdělávat a hnedka Vám je vyfotím, ale teďka letím rozbalovat ten úža balíček ! 

Statistiky 23.8-29.8.

30. srpna 2010 v 10:52 Statistiky
Navstevnost za minuly tyden (23.8. 2010 - 29.8. 2010) je:
Pondeli: 49
Utery: 43
Streda: 41
Ctvrtek: 37
Patek: 30
Sobota: 40
Nedele: 62

Celkem: 302
Minule : 285
Zlepšení o : 17 lidí !

Jů ! Zase se Státi zlepšili ! Fakt díky moc ! Sice "pouze" u 17 lidí, ale já jsme šťastná, moc mě tyto státi potěšili :) . Doufám, že opět nebudou klesat a nejlépe se pořád zlepšovat . Hlavně ta neděle je nádherná :D ! A jaképak máte státi vy ?   

Vyhodnocení a diplomky za 0.9 Bleskovku

30. srpna 2010 v 10:37 Grafika
Mám tady tedy, jak jste si mohli všimnout z nadpisu, diplomky a vyhodnocení 0.9 Bleskovky . Začínám vyhodncoením :)
Ahoj ! Považuješ se za správného koňáka ? - Na Vás

2) Jsou pro koně zdravé podkovy ? - Jak tady dobře napsala Horseen . Jak pro jaké koně, a kde ten kůň nejčastěji jezdí, ale spíše tedy já osobně se přikláním k Ne .

3) Jaký je rozdíl mezi uzdou a uzdečkou ? Na co se speciálně používá uzda ? - Uzda má 2 udidla, 2 lícnice, 2 otěže a využívá se k Drezuře, kde je zapotřebí, aby kůň " Více poslouchal" .

4)Jmenuj alspoň 3 druhy udidel -  Olivka ,stihlové, sněhulák, pákové....


↑↑5) Co je to za druh sedla ? ( Anglické to fakt není.... :D) ↑↑ - Australské sedlo

6) Jaká sedla se nejvíce využívají u Vás na ranchi ? - Na Vás

7) Tak to bude vše, že to bylo lehké ? Ahoj ;)


A teď přejdeme na diplomky . Jo a ještě k té Bleskovce, tady malý vzkazík pro Áju98 - Aji, píši to už podruhé, že je to skoro celé inspirováno Hořátví ...

Tak jdeme na ty diplomky !
Aja98
Klikněte na celý článek


Již brzy přijedou !

29. srpna 2010 v 20:41 Dny na ranchi
Love
Přímo se nemůžu dočkat ! již zítra, meximálně pozítří by měli dorazit ! Ano, mých 8 Stablíků na malování.... a potom Mia Mallsová a její klisnička Paradise of Elisabeth ! Elisabeth, nebo Elis, je prý velmi přátelská klisnička a také velmi hodná, Mia jí prý bere jako mladší sestru :D . Je hdoně všestraná, ráda si zaskáče Parkurek, v drezuře prý také nezahálí a někdy si i ráda projede barelky a jako rekreační koník je prý také skvělá ! ta kjsme na tu naší novou Morganku velmi zvědaví :) . Zítra budu celý den doma, takže ten balíček nesmíme prošvihnout a hnedka je půjdu rohlivě rozbalovat ! Kylie se hrozně mco těší na svoji ségru a všechny naše Tradi klisničky jsou zvědaví na tu klisničku ! Pořád je velká převaha hřebců, tak prý musíme na klisničkách "zamakat" :D !

Pořád tedy také vyrábím, už mi chybí jenom dodělat asi 3 dečky na SMka, tak po dopsání tohodle článku se na ně vrhnu ! Jinak jsme dneska dodělala objednávku pro Miu a zítra jí pošlu, jak jsme se domluvili, ano Mio ? :)

Koníci jsou natěšení na nové přírůstky a jinak sjou Ok, všichni sjou zdraví a to je nejpřednější . Hodně se trénuje a taky blbne :D .

Jsme zvědavá, jak budu malovat ty Smka . Asi i někoho pošlu Mazlovi nebo Lin :D .

Tak to bdeu vše, dneska krátké novinky a já zase pádím vyrábět ! :)
Lafirka

Zbláznil se počítač, blázním i já...

29. srpna 2010 v 17:06
jsme tak trochu...eh mimo :D . Celý den se jenom koukám na nějké filmíky a vyrábím jak divá ! Už s emi i povedlo si prostřihnout kůži na prstě.... A omlouvám se, že jsme Vám sme zatím dnes nic nenapsala, ale neblázním už jenom já, ale i PC ! Dnes se mi 4x restartoval a blog.cz mi dost dlouho nešel zobrazit ! Potom sjem hrála Sims2 a ta hra s emi po chvilce vypla... ale potom už to zase šlo... no prostě mi pořád Pc blbne, moc se omlouvám ! Ale za tohle já fakt nemůžu, tak mi to snad prominete ... Jinak včera měla babička narozky, tak já pádím do auta, jedeme s ní na večeři .  Tak pá zase lidi, asi až zítra ! fakt mco sorry !

New dessík !

29. srpna 2010 v 11:18 Grafika
A máme tady o5 new dessík a zase od skvělé Áji98 :) . Jě takový podzimní . Mě se tedy líbí velmi ' A když ho viděla Cremy, tak sé mohla přímo zbláznit, že je tam taky :D . Jakpak se tento dessík líbí Vám ? Je lepší než ten předešlý ? Zajímá mě Váš názor :) . Já teďka pádím dodělávat věcičky pro holky a potom si jdu zahrátthe sims 2, stahuju si do toho nějaké věcičky :)

Doma, doma, už jsme domaaaaaaa !

29. srpna 2010 v 8:26
Cčera někdo okolo 22:00 jsme s rodiči a mýma bráchama konečně dorazili domů ! Jsme natšená a hlvané z té farmy va Vyšším Brodě ! Jezdila jsme tam totiž na úžasném haflingovi Lukym a poprvé jsme na něm seděla ve westernovém sedle ' Podrobnější "infíčko" z Vyššího Brodu Vám napíšu až si uměju hlavu :D . Teďka spěchám !

Koníčci, neboli Seattle s Laylinkou, si to také mco užili . Seattlíka jsem fotila v Třeboni a Laylu zase v tom Vyšším Brodě ...

Taťka mi udělal pár foteček, když jedu na Lukym... tak Vá je semka MOŽNÁ dám a ti co mě neviděla mi FD... tak mě asi poprvé uvidíte :D

Mimochodem, u Steeple začalo Finále VVpSM !  Tak tam hlausjte pro své favority ;)

A další úžasná zpráva !.............. Našel se můj foťák !!!!!! Ano, po velkmé  úklidu v Hořátvi našli můj foťák ! já jsem doooost šťastná ! Dbeska tam hnedka pro můj, oblíbený, úžasný foťáček pojedeme :D . Takže zase budou fotky s lepší kvalitou ! A já konečně budu mít ten můj foťáček !!! Jsem šťastná !

Jsem zvědavá, jeslti mi sme potom půjdou dát fotky, protože teďka to nějak nejde...

Blekovka 0.9

28. srpna 2010 v 15:01 Bleskovky
Zase je tady Bleskovka a již 0.9 ! tentokrát se spíše zaměřím na teorii ohledně koní :) . Takové lehké otázečky, které by měl každý správný "koňák" zvládnout bez problémů ( asi až na tu 5. otázku :D) , ale uvidme !
Aji, nediv se :D ! Něco je inspirované těma otázkama v Hořátvi :D ... No... mžoná skoro vše :D

1) Ahoj ! Považuješ se za správného koňáka ?

2) Jsou pro koně zdravé podkovy ?

3) Jaký je rozdíl mezi uzdou a uzdečkou ? Na co se speciálně používá uzda ?

4)Jmenuj alspoň 3 druhy udidel

Tady to není :D

↑↑5) Co je to za druh sedla ? ( Anglické to fakt není.... :D) ↑↑

6) Jaká sedla se nejvíce využívají u Vás na ranchi ?

7) Tak to bude vše, že to bylo lehké ? Ahoj ;)


PřednastavenoWHR Paloma Girl je dcera Locarna !

27. srpna 2010 v 22:08 Potomci
Teda Loci ! Našli sjme dalšího potomka našeho Locarna :D ! Je jím WHR Paloma Girl od Carrie22 ! Já i Loc jsme mco rádi, že Loc našel další a tak krásnou dcerušku ! někdy budu muset spočítat, kolik už má Loc hříbat :D
Taťka RO Cori de Locarno
Loc

A dceruška - WHR Paloma Girl
Paloma
Fotka Plaomy by Carrie22 - www.white-horse-ranch.blog.cz
Přednastaveno

Halloween Stablemates koníci

27. srpna 2010 v 14:25 Breyer novinky
Spooky Stablemates Set
Breyer o nich napsal : Setík tří Halloweenských Stablemates koní - Nosferatu, Skullduggery a Merry Widow . Merry Widow svítí ve tmě ! Tento set je omzené výroby

Můj názor : Ani nevím, proč jsme se dnes zaměřila na Halloweenské koníky, i když je Halloween daleko mno.. :D ! To je jedno, jde se hodnotit . Já popravdě mco nemusím tyto "nadpřirozené" a nerálné koníky, to já radši takové, kteří mohou normálně existovat . Nejvíce se mi líbí koník na psotojí mustanga, jak má na zadku lebku :D! Jako tento set bych opravdu nechtěla, ale pro někoho, kdo si akto zdobí byt to může být dobrý doplněk...

____________________________________________________________________________
.........

Breyer o nich napsal : Spooky Halloween Stablemates set je z roku 2006 a byl vyroben speciálně pro Halloween ! Obsahuje tři koníky - Cryptic, Phantasma a Illuminati .

Můj názor : Dnes jsem se rozhodla do tohoto hdonceoní dát rovnou 2 setíky . No... ten první se mi líbil více . jak jsme jži psala, tak tyto nereálné koně moc nemusím :) .

Jak se tyto sety líbí Vám ? koupili byste si je ?
Přednastaveno

New výrobky v obchůdku !

26. srpna 2010 v 16:57 Saddlery World Horses
Už je to déle, co jsem do obchůdku přidala nové věcičky . A jak je mím zvykem, tak Vám sem napíši, co je nového a mini popisek :)

Bosal Biges - Jednoduchá kožená ohlávka s bosalem místo nánosníku, z kterého rovnou vychází spojené otěže . Bosal je nastavitelný i samotný zbytek ohlávky je nastavitelný ( zapínaní na přesku.

Bosal Tricolor - Ten samý bosal, jako předchozí jenom má bosal tříbarevný

Podsedlovka Wellis - Jednoduchá podsedlovka spíše pod Westernová a Australská sedla . Je zdobená nylonkou :)

Nylonová uzdečka - Jednoduchá nylonka, zapínání na přesku

Westernová uzdečka Storm - Tuto uzdečku jsem Vám již tady ukazovala, takže sem nemám, co napsat :D

Potom jsem změnila něco v "objednávkách a kontaktech", tak pokud budete chtít objednávat, tak se tam určitě koukněte .

Všechny tyto věci můžete najít na www.saddlery-w-h.webnode.cz

Jaká se vám z těchto věcí líbí nejméně a naopak nejvíce ? Zajímá mě Váš názor :)

Přednastaveno

Rozhovor..... s Isadorkou !

26. srpna 2010 v 14:24 Rozhovory
Isa
Již dlouho jsem nedělala žádný rozhovor, tak jsem dneska vazala "pomyslný mikrofón" a zašla na vnitřní pastvu na Isou :) . Tady už máte samotný rozhovor :
Já - tučně
Isadorka - Kurzívou

Ahojky Isy ! Zatím jsi na Ranch Ohájo jen krátce, ale jaký je tvůj první dojem ?
Ahoj liš . První dojem ? Jedním slovem - krása . Jsou tady příjemný koníci, hnedka jsme se zkamarádila s Jazzbell, je to moje nejlepší kámoška ! Sice tady jsou trochu živější hříbátka, ale jde to :D . Jazz mi říká, že je ještě úplně neznám, tak uvidíme .

Přijeli jste společně s Onyxem,  Quickstepem a Marigold . Znala jsi někoho ještě před příjezdem sem ?
Ano, ano znala . S Marigold jsme přijely za stejného ranche . je to moje kámoška a jsem ráda, že je tady také, sice na jiné poličce, ale na pastvě býváme společně, takže se hodně výdáme .

Jaká byla tvoje první jízda tady ?
Hnedka druhý den po příjezdu jsem jela na menší vyjdu, na mě jela Kylie a Justin jel vedle nás jel na Sheikovi . Chvíli jsme krokovali i klusali, ale nej byl cval, v něm se vyžívám ! Kylie se přiněm smála, protože Sheik a Justinem byli hodně za námi . Sheik po vyjdě řikal, že mě naschval nechal jet vepředu, ale když jsem se při cvalu koukala dozadu... no myslím, že lže, protože vypadal, jako kdyby měl vypustit duši.... že bych fakt byla rychlejší ? :D

No jo, to je Sheik... asi má ještě "v hlavě" ten kompost...
Jaká hlava v kompustu, co to ?....

Ale ... to ti potom řeknu Isy ... No hříbátka nejsou zas takový andílci :D
Tak to si teda nechám vysvětlit ! :D  

Jo a Isy, dozvěděla jsme se, že už máš na SKS jednoho potomka . Budeš chtít ještě nějakého ?
Ano, mám jednoho potomka, Eartha . Já myslela, že je ěnkde v USA ! On je tady v Čechách ??? A SKS je Elen, že ? S ním bych se moc chtěla vidět ! JO a ještě bych nějaké hříbátko chtěla, je to super pocit být mamka :)

A co máš nejraději za styl ježdění ?
Já úplně miluju ježdění bez sedla ! To je úplně nejlepší ! Jsme tady teprv chvilku, ale takto se tady jezdí často a to jsem mooooooooc ráda ! Potom klidně jako i vyjdy se sedlem, ale nic se nevyrovná "volnosti", neboli jízda bez sedla a bez uzdečky či ohlávky . Dále jako ráda skáču, ale né parkur, takový ty pevný překážky... jo - Cross Country ! A kdyžtak něco z westernu, nejraději mám barely :)

Tak to bude vše Is ! Díky moc za rozhovor a tvůj čas, ještě jednou díky a ahoj :)
Vůbec nemáš zač Liš ! Já jsem ti moc ráda poskytla Ahoj :)

Tak tohle byl rozhovůrek s Isadorkou ! Doufám, že se alpsoň trochu líbil :)
Přednastaveno
Isa
Isa

Diplomky za 0.8 Bleskovku

25. srpna 2010 v 17:40 Grafika
Josu atdy hodně opožděné diplomky za 0.8 Bleskovku . Vyhodnocení sme dávat nebudu,a el nikdo to neměl celé špatně max 2 chybičky,a le nikdo správně neuhodl kolik mám Tradíků :D . V té době jsme jich měla 18, ale teď už jich mám trochu víc :D . Doufám, že s ebudou alpsoń trošinku líbit
Ever
kiiki
lisa
lucka
lulu
natka
Pharlap
Doufám, že jsem na nikoho s diplomkama nezapomněla ! A doufám, že se alpsoń trošinku líbí :)
Přednastaveno

Hodnocení - Classic Animal Rescue Set

25. srpna 2010 v 10:11
Cena : 500 Kč
U Appy : Tady
Moje Hodnocení : 10/10
Můj názor : Dlouho jsem sme nedávala žádné hodnocení koníčků, no dnes to bdue spíše hodnocení setíku :) . Dle mě je tu překrásný, až roztmiloučký steík, který obsahuje nádherné hříbátko,( které by se mi i celkem dost hodilo :D) , pejska a kočku a Classic panenku, které kupodivu nevypadá, jako když má zaražený prdy... teda tak dle mě vypadají ostatní Classic panenky :D ! mě s etento ste líbí velmi, a mohu posoudit, i jak vypadá naživo, protože jsem si ho dost důkladně prohlížela na FD :D . Líbí se mi všechno, ale nejvíce koník i ta panenka s emi celkem zamlouvá . Pokud si ho budu moci koupit, tak určitě koupím ! Nejspíše ke svátku, který mám začátkem října :)
:)
...
Jak se tento steík líbí Vám ? Chtěli byste ho ?
Přednastaveno

Ahojky ! O5 se poslušně hlásím !

24. srpna 2010 v 17:41 Blog a moje kecy
Ahojky lidi . O5 se Vám hlásísm, ale jenom na chvilku . jsme u rodičů v pokoji a tady štípou komáři snad ještě víc než venku ! Rodičům sem tady na pár msíétech obarvila zeď, jak jsme zabíjela komáry... tak ten někde mají červený flek... eh :D . Až na ty komáry se mám pořád dobře, naštěstí se tady na Pc dostanu celkem dost, ale zítra odjíždímě do toho Vyššího brodu a tam minulý rok nebyl signál vůbec žádný... no uvidíme . Koníci se zase mají výborně, dnes byli zase u toho malého rybníčka ve výběhu . Já vím, že se ten rybník asi nějak jmenuje, ale já mu dala jméno O'Learly's Irish Diamond , po Irishíkovi, na památku :) . Tak se bude jmenovat u mě :D .
Zrovna jsme se koukala na super filmík " Jen trochu štěstí" a navrhuju nové věcičky do obchůdku, ještě je zrealizovat :) . Hned, jak přijedu domů, tak taky udělám konečně objendávky pro holky a co nejdříve pošlu ... Táta mě už odsud vyhání, tak já zase pádím a jdu zased vymýšlet nové věcičky do obchůdku a jdu se dodívat na Jen trochu štěstí . Pá :)
 A snad se ještě ozvu, pokud budu moct
Cipísek
  venku jsou hodně hnusný mraky, hřmí a ptáčci lítají nízko... bude bouřka !

Řetězák

24. srpna 2010 v 10:47 Historie
1. Jméno: Eliška
2. Vaše nálada: Jj, celkem ok ;)
3. Kolik je hodin: 8:35 ( píši to 20.8. ráno )
4. Narozeniny: 25.6.
5. Jméno tvých rodičů: Naďa, Jirka ( nechtějí se mi psát, ta spisovná jako Jiří nebo tak... a Ája by určitě zase u prvního měla záchvat smíchu :D )
6. V kolika letech tě měli rodiče: Ve 32 letech
8. Tvoje číslo boty: 38 -39
9. Styl oblečení: jednoduše - kalhoty, nějaký pláťáky nebo džíny, nějaké vlnější tričko, Conversky a popřípadě nějaká mikča ;)
10. Oblibene barvy: Hm... Bílá, černá, červená, oranžová.... no asi skoro všechny krom té světle růžové, tu nesnášim,a le zase tmavě růžovou já miluju :D
11. Oblibene filmy: Avatar, Twilight sága, Hidalgo, Jen trochu štěstí ... je toho hdoně 
12. Oblibene seriály: Určitě Vypire Diaries !
13. Telenovely: Na ty se nekoukám takže žádná
14. Hudební interpreti: Green day ( vím, že je to skupina, ale oni tu musí být ! :D), Avril Lavigne, Lady Gaga, popřípadě Pink 
15. Typ bot: Conversky, nějaké sportovní
16. Písničky: I see you, Alejandro, Papparazi, Wavin Flag ( ta "hymna" mistrovsví ve fotbale v Africe) , Waiting, American Idiot, I Gotta Feeling, Alice, I Love Rock & Roll, Everytime We Touch... hódně jich je 
17. Herci: Hm.... Robert Patison :).. Paul Wesley ... Ian Somerhalder
18. Herečky: Nina Dobrew !
19. TV postava: Já nevim... :D ... Jeslti to může být i zvíře, tak Rex z Komisaře Rexe :D
20. Kytka: Já miluju orchideje, taky, že jich doma máme hodně . Dále mám ráda i gerbery a růže
21. Politická strana: Politika mě úplně absolutně nezajímá, jedině by bylo lepší, kdyby se zlepšila
22. Číslo: 11
3. Roční období: Léto, ale i zimu kvůli Vánocům
24. Počasí: Slunečno, nebo když sněží
25.Pití:Ice tea ( zelený), Cola, pomerančová Bonaqua
26. Jídlo:Těstoviny, pizza, popřípadě nějaké kuře a steaky :D


VOLBY:
27. Matika-čeština: Čeština
28. Techno-Tekkno: to etda ani jedno
29. Růžová-černá: růžová
30. Moře-hory: moře
31. Kočka-pes: obojí
32. Velkoměsto-vesnice: Každé má vlastní + a vlastní -
33.Cola-Pepsi: Coca Calo pepsi :D
34. Láska-přátelství: v tomhle to nemůžu posoudit . Bez kamarádství by nebyla láska a bez lásky by nebylo kamaráství.. tedy tak je to u mě . A v lsáce, tak mají být ti dva jakoby i "kamarádi" ne ? :)
35. Čokoláda-želé: čokoška !
36. Jeden nejlepší kamarád-více dobrých přátel: více přátel
37.Televize-počítač: Pc !
38. Activia-Yoplait: Activia
39. Pastelky-fixy: hm... ais fixy :)
40. Horory-komedie: Komedie !
41. Kreslení-čtení: čtení
42. Pop-metal: Pop
43. Lide.cz nebo Xchat: Já nejsme ani na jedno
44. Afrika-Asie: Afrika

OTÁZKY
45. Jaký hudební styl je vám nejblíž? : Pop-Rock, Punk
46. Kterou písničku by jste zvolili jako českou hymnu? Hm ... Touhu :D
47. Záleží vám na názoru ostatních? : Celkem ano
48. Nosíte náramky a řetízky? : Ne
49. Spíte s plyšákem? : Né to fakt nespim, ale v rohu postele mám obří Kolii :D
50. Který film vás rozbrečí? : Titanic...něco prostě "tagickýho"
51. Věříš české policii? : Ani ne ...
52. Úchylky? : jo...
53. Závislosti: Koně, Pc... a moje nej kámoška - Ája :)
54. Umíte tančit? : Sama pro sebe si tancuju furt,a le tančit fakt neumim x)
55. V kolika letech byla vaše 1. pusa?: v 8 letech :)
56. Umíte hrát na nějaký nástroj?: Na kytaru a trošku na flétnu
57. Věříte v magii? Jasně, že jo !
58. Věříte v osud? Já ani nevím...
59. Spoléháte na náhody? Ne
60. Kdyby jste mohli být někdo jiný, kdo by to byl? : jedna moje spolužačka - Hezká, chytrá a obklopená klukama . Nikdo s ejí nesměje za její styl nebo věci, co má ráda, věží si jí a nedělají si z ní srandu ...
61. Čeho se bojíte? : Že mě nikdo nebdue chtít
62. Máte rádi adrenalin? : Trošku...
63. Věříte na posmrtný život? : Ano !
64. Věříte v Boha? : ne
65. Chtěli by jste žít v jiné době? : Ano ! Já jsme totiž prej takovej pravej slovanskej typ, takže bych chtěla do doby, kde ještě každý měl rád takové ty ženy "při těle"
66. Zakládáte si na vzhledu? : U ostatních ne
67. Riskovali by jste život? : Podle toho pro koho nebo za co
68. Jste pomstychtiví? : Na pomstu někdy myslívám, ale nikdy jsme jí neudělala
69. Jste teď zamilovaní? : A jak hdoně...
70. Byli jste někdy na táboře? : Ještě aby ne !
71. Vaše největší lež? : Hm ... Te%d si na nci nevzpomenu
72. Kdo je váš nejlepší kamarád? : Aja98 :)
73. Baví vás škola? : Já vím, že je to divné, ale mě baví škola . baví mě učit s enovým věcem,a le když s enezkouší a nepíší se písemky :D
74. Co jste kdy komu záviděli? : Živého koně kámošce, krásu...
75. Řídíte se módou? : Někdy
76. Jaký používáte parfém? : Já nevím, jak se jmenuje... potom mám ještě jeden od Adidasu
77. Jakou značku jídla preferujete?: Žádnou značku nepreferuji
78. Co vás dokáže rozhodit? : Lež od kámoše, blbá známka va škole, pomluva
79. Co chcete v životě dokázat? : Najít si dobrou práci a mít rodinu :)
80. Jste puntičkáři?: Ani ne.... :D
81. Plánujete dopředu? : Někdy
82. Jste "citlivky" nebo "drsňáci"? : Navenek to asi mco nevypadá ale jsme citlivka
83. Dokázali byste strávit celý život s jedním člověkem? : Určitě ! Mám to i v genech :D . Moji rodiče spolu chodili od 16 let a ptom někdy s evzali a sjou spolu doteď !
84. Jak jste na tom s inteligencí? : Co já vim
85. Máte rádi děti? : Jasně ! teda krom mejch bráchů :D
86. Pochybujete o ostatních? : někdy
87. Měli jste někdy depresi? : jo
BUDOUCNOST
88. Moje vysněná dovolená by byla: Na Hawai s někým koho mám ráda, nebo na koních
89. Můj největší sen je: Mít jako dospělá dobrou práci, koně a rodinu :)
90. Kdybych si měl/a na opuštěný ostrov vzít jednu jedinou věc, byl/a/o by to: já nevim.... kouzelnou hůlku :D
91. Děti plánuju: jasně ! chcí mít tak 2-3 dětičky :)
92. Vaše nálada teď? : jde to ;)
93. Kolik je hodin? 10 : 46 xD ! Psala jsme to trochu déle, rpotože jsme byla hlavně v pokoji
94. Co půjdete dělat až dopíšete tento dotazník?: Přednastavím ho a asi půjdu přednastavovat další článek, enbo půjdu malovat Stablíky
95. Na co myslíte? : teď na nic... ejnom, že mám žízeň :D

Přednastaveno

Rodiče Sheika !

24. srpna 2010 v 8:04 Něco k ranchi
Zase jsme hledala a zase jsem našla rodiče dalšího koníka od nsá z ranche . Tentokrát Sheika :) .
Jeho mamka je elegantní SSR Hot Tamale a tatťka je krasavec z Ranche Perla od kiiki - RP Summer Solstice !! Já i Sheik jsme moc rádi, že jsme našlí rodiče a ještě k tomu když jsou tak krásní :)

Náš RO Sheik
 Mamča - SSR Hot Tamale
Tamale
Fotky Hot Tamale by Appa - www.allabouthorses.cz
Tamale

A taťka - RP Summer Solstice
Summer
kiiki ještě nemá Summera nafoceného takže fotka by google.cz
Přednastaveno

Statistiky 16.8.-22.8.

23. srpna 2010 v 17:23 Statistiky
Navstevnost za minuly tyden (16.8. 2010 - 22.8. 2010) je:
Pondeli: 37
Utery: 59
Streda: 49
Ctvrtek: 39
Patek: 49
Sobota: 22
Nedele: 30

Celkem: 285
Minule : 150
Zlepšení o : 135 lidí !!!!

Lidičkyyyyyyyyyyy ! Hrozně mocinky mco Vám děkuju ! Je to skoro až neuvěřitelné, jaké obrovské zlepšení ! Já vím, že to není až tak moc, ale jsme opravdu ráda ! Ještě jednou opravdu moc díky :) . No možná je to taky tím, že jsme psolední týden se snažila psát, co nejvíce článků a taky více chodit k SRkům, protože jsme byla hlavně doma, ale i tady je internet, tak se snažím pisat :) . A myslím, že až začne škola, a bdue po hlavním období písemek, tak by se možná ještě mohly trošku zlepšit ;) .  Víte, že nej státi tohoto ranche je 506 lidí za týden ? Myslíte, že to někdy překonáme ? :D

Wild Blue & Book Gift Set

23. srpna 2010 v 13:03 Breyer novinky
............
Breyer o něm napsal : Tento model představuje novou řadu - Publishing Group Macmillan child and Breyer . Divoký Blue - Příběh jednoho Mustanga, klisničky, která má být původně bělouš, ale má zbarvení jako "barvu deště" ! Knížka je od uznávané autorky Annie Wedeking, doporučujeme ji přečíst a hlavní hrdinka, Blue, je udělaná jako kráská Classic klisnička ! Doporučujeme !

Můj názor : Mno.... Pár slovy - není to můj typ . Minilý rok k Vánocům jsme jí mohla mít, ale odmítla jsem . Mě se prostě nelíbí, je taková až moc "modrá", když to tak řeknu ... Třeba je naživo krásná, ale zatím mě nezaujala vůbec .

Jak se líbí Vám ?
Přednastaveno

Našli jsme hoooodně potomku na SKS !

23. srpna 2010 v 9:12 Potomci
S Elen jsme pátraly a pátraly a našli jsme celkem doooooooooooost potomků našich koní :D Takže začneme !

RO El Jazzbell a RO Snow Stormy
Jsou rodiči SKS Bluegrass Bandit
Jazz
Storm
SKS Blue

Taťka SKS Show Lady je RO Azhar
Sedlo
Snow

Náš RO Cori de Locarno je taťka SKS Rachel Alexandry
Loci a Kyl
SKS Rachel

Moje RO Brown Chery je mamka SKS Sanya
SKS Sanya


Mamka SKS Eartha je naše RO Isadora Cruce :)
Isa
SKS Earth

Mamka SKS Moondancera je naše RO Red Point
Red
SKS Moondancer


A SKS Mini Barbaro je synek naší dostihačky RO Mini Rags tu Riches !
Rags
SKS Barb


Tak a to je všechno :D ! Toho tedy je, co ?

Přednastaveno

Dopis od Mii

22. srpna 2010 v 22:12 Něco k ranchi
Zrovna jsme prhlížela e-maily a najednou jsem uviděla jeden od Mii ! Hned jsme jí odpověděla, že už na ní s nástupem čekáme, a že se tu místečku pro její klisničku najde . Doufám, že bdeu stejně pohodová, jako její sestra Kylie . Je o dva roky mladší... a uvidíme ;) . Já se na ní velmi těším a měla by k nám nastoupit již asi příští pondělí nebo úterý, to je bezvadné ! Moc se na ní i na její klisničku těšíme a meli byste vidět Kylie, když se to dozvěděla, ta byla šťatsná jak blecha :D ! A tady už jsou ty naše dopisy... no vlastně e-maily :D :

Dobrý den,
moje sestra Kylie mi doporučila Váš ranch, po telefonu nebo když se potkáme, tak o něm pořád mluví . Jak jsem již psala někdy před měsícem, jestli by bylo možné u Vás nastoupit, platí to stále a mohla bych ? Byla bych velmi ráda . A pokud ano, bylo by u Vás na ranchi jedno volné místo pro mojí klisničku ?
Děkuji moc a velmi se těším na vaši odpověď .
                                                                                                                                 Mia Mallsová
______________________________________________________________________________
Dobrý den Mio!
Jistě, že s Vámi počítáme a pro Vaši klisničku se tu jistě místo najde, už se na Vás velmi těšíme . Moc mě potěšilo, to co jsi napsala o Kylie, to je pro mě pocta :) . Mohla bych se prosím zeptat kdybyste již mohli nastoupit ?
Děkuji
______________________________________________________________________________
Děkuji,
že jste mě příjmuli a také velmi děkuji, že s sebou mohu vzít moji milovanou klisničku ;) . Mohla bych nastoupit již toto pondělí, nejdéle úterý .
Ještě jednou velmi děkuji a těším se
                                                                                                                                 Mia Mallsová

Objednáni !!!!!

22. srpna 2010 v 19:46 Něco k ranchi
Jo, jo jo ! S mamkou jsme dnes objednali celkem 2 "sety" Breyerků !! Jo jo jo :D .

A víte kteří to jsou ? Hádejte, schválně :P

Bellie

22. srpna 2010 v 14:58 | liška |  Stablemates
Jméno : Bellie
Přezdívka : Bell, Bells, Bellísek

Fotogalerie: xxx
Rodokmen: xxx

Věk : 9 let

Pohlaví: Klisna
Plemeno : Quarter Horse

Potomci : Má 4 v USA
Sourozenci : xxx

Sire : xxx
Dam : xxx

Původ : Teta z Ameriky
Stav : 10/10

Zaměření : Cross Country, něco z westernu, rekreace, chov

Ocenění : 1. místo - Maxinium Cross ( Cross Country) 2007, 3. místo - Along a Lake Cross Country, 1. místo - Maxinium Cross ( Cross Country) 2008

Poznámka : Bellie je u nás pouze asi měsíc, ale už jí zná každý . Naštěstí nepatří mezi ty, jako je Lea a Coca, ale je úplně v klidu, s každým tady vychází, ale nejméně s již zmiňovanou Cocou a Leou - jsou její pravý opak :D . Její majitelka je Kelly, přivezla si jí, protože tady nastoupila a jezdí tady . Kelly vyhrála s Bellie celkem dost závodů, hlavně v Cross Country, ty nejvýznamější jsem vypsala . Sice už na ranchi patří k těm "straším" koníčkům ( jako u Stablíků ), protože tady máme spíše mladší koníky, ale vůbec to nějak není špatné, ba naopak ! Dosahuje mmnohem větších výkonům než i ti mladší koníčci ! je to skvělá klisnička . Je to čistokrevný Quarter a v USA již má 4 potomky, viděla jsem jejich fotky, ale bohužel nevím jména . Tady také doufám, že by mohla mít nějaké potomky, protože ti v USA byli , no 2 výborné chovné klisny a 2 hřebečci jsou šampióni v Cross Country, ais po mamince :) . V nejbližší době jí asi necháme připustit :) . Nenašel by se u Vás nějaký vraník plemene Quarter Horse ?
Přednastaveno

Poslušně hlásím !

22. srpna 2010 v 14:19 Blog a moje kecy
Ahojky lidičky ! Poslušně se Vám hlásím . Sice je tady u Třeboně, kde jsme, přeněji v Lužnici, je slabý signál a taky jsem musela chvílema jednou rukou držet mobilní připojení nad hlavou než se to srovnalo, ale jinak je to Ok :D . Je tady 5Km okruh kolem těch rybníků na kole atd. Je to prostě úžasné ! A já mám nové kola, na kterém se jezdí naprosto úžasně ! nej sjou tady ty asfaltky v lesech, jsme z ní uviděla jednoho hřiba, který má klobouk větší než mám já hlavu... :D . No samo, že jsme si ho vzali, i když nevíme, co s ním ještě bdueme dělat,a le to je jedno.. dále máme ještě nějaké menší hříbky, ale je tady hrozně moc Mochumůrek červených ! Ale fakt, takových těch "pravýCh, jako z těch kreslenejch pořadů :D .
Nakonec jsem si s sebou nevzala Chexe, jak jsem chtěla, ale Seattla a Lafire Loylu . Seattla už jsem fotila včera u takového rybníčku a mylsím, že fotky vyšli celkem dobře . tady už mám sice zakázáno hodně fotit koníky, protože jsme včera těma fotkama se Seattlem vyflákala baterky, ale ve Vyšim brodě budu zase fotit Loylu :) . KOníci s emají úžasně, jsme tady totiž ve dvouch pokojích, jako naše rodina a my děti ( já a bráchové pro nechápající) v jendom a rodiče v dalším pokoji . No a já mám nad postelý oknu a takovej fakt obří parapet, kam by se vešla celá asi moje bírka Tradíků :D, tak tam je Seattle s Loylou, ale jsou tam i závěsy, takže na ně moc nesvítí pokud nechtějí .
je tady fakt krásně, jenom ta Třeboňská specialita alias komáři... ty tady hrozně žerou !! Ale fakt hrozně . já s emám tedy jak jsme již psala taky ok, ale jsem dost poštípaná do komárů a včera mi na kole, když jsme jela slítla noha ze šlapky a šlapky mě dost do tý nohu "sekla" . Mám nad kotníkem docela velkou modřinu a mám to napuchlý,a le kupodivu to ani nebolí !
Flash
  A jakpak se máte vy ? Doufám, že také dobře ... Tak já zase pádím, hlavně teď do bazénu, protože je tady přímo k padnutí ! Tak bay lidičky´a určitě se ještě ozvu ;)

Breyer Spanish Flamenco Set

22. srpna 2010 v 11:03 Breyer novinky
Spanish Flamenco Set
Breyer o něm napsal : Limitovaná edice na 2 500 kusů . V regionu Andalusie ve Španělsku může tanec Flamenco konkurovat snad jen chovu Andaluských koní . Stejně tak ajko Flamenco, tak sjou i Andalusští koně známi po staletí pro svůj půvab a krásu .  Breyer Spanish Flamenco Set spojuje obě krásy Andalusie

Můj názor : Tento setík určitě znáte všichni  . Můžu říci, že s emi líbí, ale nechtěla bych ho . Vím, že dříve stál více, ale teď jsem ho viděla za 2 300 kč ( přepočítáno a zaokrouhleno ) . hezký koník i hezká panenka, ale opravdu ybch ho nechtěla...

Jak se líbí Vám ?
Přednastaveno

Breyer 2010 Horse and Rider Gift Set - Reining

21. srpna 2010 v 22:56 Breyer novinky
Breyer 2010 Horse and Rider Gift Set - Reining
Breyer o něm napsal : Tento reining set, jako novinka pro rok 2010, "probouzí" ducha divok=ho Západu pro letošní Světové jezdecké hry ! Tento mladý cowboy a jeho Palomino Quarter provádějí cvik zvaný Sliding Stop . Tento set obsahuje : Palomino Guarter hřebce, westernového jezdce, westernové sedlo, podsedlovku a westernovou uzdu !

Můj názor : Mě s etento setík velmi líbí ! Koník je nádherný, i když model je trochu "nepoužitelný" . Krásné vybavení a hezký jezdec ! ten tak mít... dle mě tento setík příjde úžasný !!!

Jak se líbí Vám ?
Přednastaveno

Pár foteček nových koní - Isadorka

21. srpna 2010 v 9:12 Fotogalerie
A jsou tady již zmiňované fotky naší Isy z venku :) . mě osobně se celkem líbí, i když sjme jí spíše fotily z jedné strany, ale tam pdole mě vypadá nejlépe... :D ! Doufám, že se Vám budou líbit :)
Isa s pár těmita fotkama bude soutěžit v soutěži u Lulu, tak jsme zvědaví :)
Isa
Isa
Bohyně ! :)
Isa
IsaDrsná fotka ! Takovej rozdíl těch očí :D
Isa
Isa
Isa
Tady ještě mnohem víc vypadá jako bohyně ! Skláním se Isy :)
Isa
Isa
Isa
Isa
Isa
Isa
Nádherná hlavinka x)
Isa
Isa
Isa
A Isynka už také odešla . Dle mě je hrozně fotogenická :D !
Jakpak se Vám fotenky líbí ??? Budu ráda za každý komentíček :)
Přednastaveno

Odjíždíme a za týden mě tu máte z5 !

20. srpna 2010 v 22:22
Zítra odjíždíme do třeboně na 4 dny a odtamtud tedy rovnou do Vyššího Brodu na rafty . Těšim se tam, ale i netěšim.... Ale táta s sebou beru notebook a mobilní připojení, takže bych se tady měla ukázat i víckrát, ale spíš ty první čtyry dny v Třeboni, protože v Brodě minulý rok vůbec nebyl signál . Beru s sebou i filmovou fleshku, na kterou přetáhnu ještě nějaký fotky, abych Vám je sem mohla dát, když bude časík :) . A přijedu tedy 28.8. navečer nebo 29.8. dopoledne . Prosím SRka nemažte si mě, já vím, že už jsem s tím hrozná ... že furt ěnkam jezdíme... mco s eomlouvám, ale snad to pochopíte . Díky již předem :) Ale beru s sebou foťák a Chexíka a možná ještě Seattla, uvidim,a el Chexe na 100000 %, takže budou fotky :)
Isa
A budu se snažit hlásit jak jen to půjde :) A přednastavila jsme na akždý den 2 článečky !

Moje new skupina na Facebooku !

20. srpna 2010 v 12:48
Já už jsem to nemohla vydržet a založila jsme si na Facebooku skupinu . Jmenuje se - We ♥ Vampire Diaries ! ... No jo, pro fandy upířích deníků :D ! Ale zatím tam jsem sama ... Jsme zvědavá jestli se tam vůbec někdo přidá ... Ale jestli jste na Face a máte rádi Upíří deníky, tak se určitě přidejte :D ! Ježiši proč to semka vlastně dávám ? já ani nevim :D ... sorry, ale spoeldníd obou tadyto ani nepíšu já,a el jenom nějakej můj kousek !  :D ...
Onyx
Dneska už jsem zase fotila, tentokrát Jazzbellku a Quarterflashe ! Fotky Jazz sjou jakž takž... ale Quartraflashe sjou mnohem hezčí ! tedy dle mě ! Dneska Vám je sem dám... No udělám profílek Querterflashovi, kde uvidíte rovnou i ty fotky a ty fotky Jazz buď dnes nebo přednastavím :)  

Budeme objednávat !!!!!!!!!!!

19. srpna 2010 v 20:26 Něco k ranchi
WoWky ! Teda lidičky ! To je úžasný ! Brzy budu zase objednávat nějaké ty koníčky ! Jsme mluvilo s rodiči o FD, a že jsme tam mohli malovat SM a potom jsme jim ukázala Red Point a ještě ty koníky, co jsem si přivezla, jenom mdoel toho Shira a nedomalovaného Mustanga a taky jsem se zmínila o tom, že u Triniti Holding tam budou prodávat celé setíky těhlech nenamalovanejch Stablíků a táta řekl, že "proč ne", že alspoň budu malovat, tak budu mít nějaký ten setík nenamalovaných Stablíků a namaluji si je ! A potom jsme řekla mamce, že mi je táta dovolil, a že bude stejně jako dražší poštovné, takže bychom k tomu mohli ještě něco přidat ! Takže na 1000% budu mít setíček, těch nenamalovaných Stablíčků a potom možná ještě někoho ! Jupí ! Ale možná jednu poličku Tradíků + poníky dám do jednoho fochu knihovny, do toho prostředního a potom s emi tam vejde ještě mnohem více Tradíčků :D ! No uvidíme ... a co jsem Vám to sme vlastně chtěla nazačátku napsat ? Já už si ani nevzpomínám, ale vím, že to tohle nebylo :D § Sorry ! A nechci s enějak chlubit, ale prostě jsem hrozně šťastnááááááá !
Isa

Approsek u moře - Turecko 2010

19. srpna 2010 v 13:28 Fotogalerie
No jo no... ještě jsem vyštrachala v PC nějaké fotečky z Turecka, a že jich není málo :D ! Teď Vám semka dám pár foteček Approska u moře, bohužel tam nebyl písek, ale jenom kameny, ale zas tak to pozadí snad hrozné není :) . Fakt ... no sice nejsou nci moc, ale úplně nejhorší to sna dtaké není... no uvidíte sami...
Approsek
Zabořený do písku :D
App
Appros
Trošku více svtěla tam je .... Takový vykulený výraz :)
Appros
Appros
Appros
Appros
↑Tahle se mi celkem líbí :)↑
Appros
Appros
App
App
A to jsou všechny fotenky... nic moc kvalita... mno... Ale budu ráda za každý komentík :D .--- Já vím, jsem hrozná !

Novinky - 19.8.

19. srpna 2010 v 10:16 Dny na ranchi
Isa a Quick
• Ahojky lidičky ! Už celkem dlouho jsem nepsala žádné dny na ranchi, tak tady je máte :D

○ Už asi před týdnem přijel Justin se Salpem z toho turnaje v Barell Racingu v Německu... No mám Vám říci, nebo nemám říci výsledek..... :D ! No já Vám ho říci musím !!!!!!!!!! Justin se Salpem vyhráli ! Jo jo, měli nejrychlejší čas ! :D ! Oba byli hrozně šťastní,a el i zbytek ranche . Moc jsme jim to přáli a naštěstí se to vyplnilo :) . Justin dnes nebo zítra Vám to popíše ! A už jsem si vzpoměla na jméno ! Ten závod se jmenuje - Rund um Deautschland ( Kolem dokola Německa ) . Originální názov, co ? :D . Justin Vám to tedy dnes nebo zítra popíše !

• Zatím je u nás bohuželtak "lehce" zataženo, ale pokud vysvitne sluníčko, tak zase půjdu fotit :) . Ale našla jsem v počítačí ještě dost fotek z Rhodosu a Turecka ! :D ! Můžu Vám je sem, i když hdoně opožděně dát ?

○ Koníčci se mají suprově - Stablíčci, Classici, Tradídci i nove Mini Whiníci ! Ano, na FD jsem vyhrála setík Stablíků... zatím jsou ještě v původní krabičce a dávám je ale každý den na pastvu,a le vůbec nevím, kampak je dát...

• Jinak se na ranchi nic neděje, normálně se trénuje, jezdí se na vyjdy a to hodně ... Koníky za chvilku vypustím ven na pastvu a možná, jak jsme již psala, nějaké nafotím . :)

○ Včera jsem přihlásila k Lulu do soutěže Isu s těma jejíma novýma fotkama, které jsem přednastavila a dneska asi tam také přihlásím Quickstepa . Ale ráda bych také přihlásila ostatní koníky do ěnjakých soutěží... Je u Vás nějaká soutěž, nebo víte o nějaké soutěže pro Breyerky ? Díky moc za tip

• No jo no jo... blíží se konec prázdnin a to je naprosto hrozný ! Uteklo to tak rychle ... Chtěla bych další 2 měsíce prázdnin !!!  No jo, ale my s rodiči o5 s rodiči odjíždíme... mě už s enikam nechce ! Prosím, Srka já vím, že jsme hrozné SRko a prázdninách skoro vůbec nechodim, za což se moc omlouvám, ale zase tady od 21.8.- 28.8. nejsem ! Jedeme totiž nejdříve do Třeboně na kole a hned odtamtud odjížídme do Vyššího Brodu na rafty . Moc s eomlouvám, ale bohužel za to nemůžu .... A přednastavuji jak můžu, zatím mi ještě zbívají 2 dny, ale pokusím se na každý den přednastavit 1-2 články . Ale táta s sebou bere Notebook s připojením, takže někdy se tady objevím a pokud bude čas, tak i na chvilinku zaběhnu k Srkům ;)
Bellie
Budu mco ráda za komentíky :) 

Pár foteček nových koní - Quickstep

18. srpna 2010 v 19:28 Fotogalerie
Dnes na chvilku vysvitlo sluníčko, tak jsem hnedka běžela fotit nové koníky . Vzala jsem s sebou Quicka, jehož fotky v tomto článku uvdíte a potom jsem fotila taky Isu, a ty fotky se mi líbí , kupodivu :D ! Zjistila jsem, že vždycky, když fotim venku, tak jsou z tátového foťáku ty fotky ostré, no posuďte sami . Jdeme na fotky :)

Quick
A už ho tady máme ! Našeho "Šmudlu" :D
Quick
Quick
Zajímavá fotenka :)
Quick
Quick
Krásná hlavinka a ten jeho kukuč... x)
Quick
On prostě vleze všude :D
Quick
Quick
Quick
Také zajímavá fotka :D
Quick
Quick
Quick a Isa
A Quick už odchází od foťáku a ode mě a kráčí k Ise :)

To jsou všechny fotky a dle mě nejsou zas tak hrozné, nebo jo ? Rozhodně lepší kvalita, než ty vevnitř :D . Ty fotky Isy přednastavím :)

Budu velmi ráda za každý komentářek :)

Cherubico Luna

18. srpna 2010 v 16:04 | liška |  Stablemates
Jméno : Cherubico Luna
Přezdívka : Cher, Luna, Lunička, Luninda :D

Fotogalerie: xxx
Rodokmen: xxx

Věk : 5 let

Pohlaví: Klisna
Plemeno : Quarter Horse

Potomci : xxx
Sourozenci : xxx

Sire : xxx
Dam : xxx

Původ : Teta z USA
Stav : 10/10

Zaměření : Rekreace, popřípadě nějaké lehčí Cross Country

Ocenění : xxx

Poznámka : Cherubico Luna, je v překledu do češtiny "Andělský měsíc" . Je to z italština, Luna se totiž narodila v Itálii, poblíž města Pisa na malém ranchíku . Když se jí podíváte na hlavu vidíte malý odznak připomínající "srpek měsíce" . Jako není špičatý nebo tak, ale lehce obrysem to tak vypadá, mě to tak připadá i nejspíše majiteli to tak připadalo a proto dostala toho jméno :) ( nevím jak to dbeu připadat Vám :D, zkoušela jsme vyškrabovat :D) . A to Cherubico nebo Andělský .. jednoduché vysvětlení to má - je to prostě andílek ! Je to velmi klidňoučká klisnička a to jak povahova jako k ostatním koníkům tak i pod sedlem . Nejraději jezdí rekreaci jakkoliv dlouhé vyjdy, bez sedla i se sedlem... to je prostě její :) . Ale když má nálaud, tak si i někdy zaskáče nějaký ten lehčí Cross Country . Když třeba sem řpíjde nějaké dítě a chce se učit jezdit na koni, tak vždycky jim "dáme" Luninku, andílka našeho :) . Kromě odznáčku na hlavě ve tvaru "srpku měsíce" má ještě 2 ponožky na zadných nohách , je to krásná ryzka :)


Pár fotek nových koníčků - Isadorka

18. srpna 2010 v 10:39 Fotogalerie
Včera tady byly fotky Marigold a teď Vám sme dávám fotečky již zmiňované Isadorky :) . Dle mě mají lepší kvalitu, než ty fotky Marigold, ale nevím, jak se budou líbit Vám :)

Isa
Tady máme 1. fotečku Isadorky, zkusila jsem jí vyfotit v "prostředí" jako Marigold, ale nakonec jsme ho změnila a vypadá to lépe :)
Isa
To je kráska, co ? x)
Isa
Isa
 Má nádherná očička, obě, jak to hnědé, tak to modré :)
Isa
Isa
Ta je ale vysoká ! :D
Isa
A to jsou všechny fotky :)

Já i Isa budeme rády za každý komentíček a čím delší, tím lepší :D

Ach jo... já teď musím mamce srovnávat takovou obří kupu papírů... mamka je totiž Logopedka ( ta co učí lidi mluvit - pro  :D) no a nějak to srovnávám na ty písmena, který s eučej... tfuj, ale už jsme asi v půlce :D ! Tak já jdu zase srovnávat, abych tady mohla zase, co nejdříve být :)

Pár foteček nových koníčků - Marigold

17. srpna 2010 v 22:44 Fotogalerie
Už jsem to nemohla vydržet, tak jsme i přes špatné počasí začala fotit . Původně jsem chtěla jít fotit ven, ale jak už jsme psala, tak u nás pořád "chčije a chčije" :D ! Zatím jsem udělala pár foteček našich nových krásek Marigold a Isadorky a zítra popřípadě ještě nafotím Quickstepa a Onyxe :) . Teď Vám sme dám fotky mojí Classic lásky - Marigold !
Mari
Nevěděla jsme, kde fotit, tak jsme Mari fotila ještě v krabici, kde byla Isa :D . Takže si plsky pozadí moc nevšímejte, spíše Mari :)
Mari
Utíká k Nám :D
Mari
Mari
Mari
Bohužel mázlé :/

Mari
Mari
Mari
Ta její Cute hlavinka :-*
Mari
Mari
Mari
A to jsou prozatím všechny fotky krásky Marigold :) . Bohužel sjou ais 2 mázlé, jinak mylsím, že na tátův pracovní foťák slušný výkon :D

Mari
A tady je ještě bonusek, Mari s Lilly na vyjdě bez sedla :)

Zítra fotky Isadorky :)

Našla jsem rodiče a brášku našeho nováčka Onyxe !

17. srpna 2010 v 16:00 Něco k ranchi
Zase jsme hledala a zas našla rodiče a tentokrát i brášku našeho Onyxe !!! Rodiče sjou úžasní, bráška jako kdyby našemu Onyxovi z oka vypadl a ještě k tomu je blízko, takže se budou moci vídat ! Onyxík je hrozně rád, protože hned jak přijel, tak už si na ranchi našel kamarády a dokonce i rodinu !!!
Náš RO Onyx
( Sorry, ale fotky narychlo focené)
Onyx
Onyx

Mamka - SSR S Justadream
Justa
Justa
Justa

Taťka - SSR Huckleberry Bey
Huck
Huck
Huck

A bráška - RS Onyx
Onyx

Fotky Justy a Hucky by Appa - allabouthorses.cz
Fotky RS Onyxe by Aja98 - www.ranchshimmer.blog.cz  

První fotečky naší nové Appaloosky - Red Point :)

17. srpna 2010 v 10:18 Fotogalerie
Přináším Vám první fotečky naší nové Appaloosky, kterou jsme namalovala na FD ( a dokonce vyhrála 2. místo v malování... já ivm, jsem strašná... ale taky strašně šťastná :D) , jmenuje se Red Point . S tímto jménem mi pomohla Appa, díky moc Appi :) .
Bohužel jsou fotky hodně tmavé , protože je venku hnusně = málo světla a taky s timhle foťákem umim méně, ten foťák je totiž táty a taky to je o dost horší foťák než "byl" ten můj :D. všechny fotky až na jednu jsou sice tmavší, ale neúmyslně, ale jedna je tmavá úmyslně :D
Red
 Kruciš... na těch fotkách není ani mco vidět její pravá barva.... no tak brzy dodám lepší fotky ! Chtěla jsme jít fotit ven, ale chčije a chčije....
Red
Jak to furt zaostřuje jenom na tu deku.... :D
Red
Red
Tadyta je hdoně podobná té první
Red
Red
Red
A to je vše, vybrala jsme ty nej fotky, ale stejně nic moc :/

Ale ještě tady mám tu úplně nejtmavší :D :
Red
Chi, chi :D

Repordáž - FD Frýdlant (Kacanovy)

16. srpna 2010 v 20:58 Něco k ranchi
Stormy
 Bylo ráno 14.8. 2010 a já celá natěšená už stepovala před dveřma s koníkama v tašce a čekala na můj "odvoz" alias Áju a jejího taťku . Ještě jednou moc díky Aji :) . V autě už byla i Anička, takže se vyráželo směr FD Kacanovy, hotel Králíček . Cesta se trošku protáhla, protože jsme trochu bloudilo a ještě k tomu začalo hodně pršet . Dorazili jsme krapítek pozdě, ale naštěstí na nás počkali, s Carrie a Ajou jsem si sedli vedle sebe ke stole, já seděla vedla Koňařky ( ta si potom bohužel odsedla :)) . Já ten běhala jako "potrefená liška :D" protože jsme s ebála, abych stihla vyndat všechny koníčky . Ale furt se mi pletli nohy a ruce a furt jsme do někoho vrážela, takže jsme potom už předem jenom říkala : sorry, omlouvám se, pardon.... atd :D . Uý jsem měla všechny koníky na stole, ale v tom vydim, že Loc nemá předváděčku, tak zase tam začnu prohrabávat celou tašku a nic ... Zkoušela jsme mu taky nějaké ohlávky od saddlery shopu, ale byli mu malé, ale potom s etam naskytla, jako dobrá víla :D, Horseen a zachránila mě ! Ještě jednou hrozně moc díky Horseen !!!!!!!! Výstava proběhla, já mezitím si prohlížela lididkčy, Prohlížela vystavované i koníky z obchůdku a snažila se rozpoznat lidičky kolem ... Byl nějaký čas, tak jsme taky nakupuvala u holke v Saddlery shopu, vyzvedla jsme si objednávku a koupila pár dalších věciček ... Potom byl výborný oběd, nějaké kuřecí a hranolky . Potom menší "klid" kdy jsme kecali a zase obdivovali koníčky :D . Odpoledne se začalo výstavou scének, já si svoji scénku odhlásila, takže jsme jen "vykuleně" koukala, co holky všechno dokáží ! Byli to úžasné scénky, jedna lepší než druhá . Násladovalo malování Stablíčku, které mě bavilo ais ze všeho nejvíce . Vybrala jsme si model Paso-Fino klisničky a začal přemýšlet jakéhopak koníčka udělat . Nakonec jsme se rozhodla pro "červenou" Appaloosku, hrozně mě byvilo jí malovat, nakonec jsme si ještě koupila model toho vzpínající ho se Mustanga a Shira . Mustanga jsme ruvnou začala malovat na takového plaváčka, ale teprv ho dodělám a Shira jsme na FD ještě ani nezačala . Paní Sládková, když jsme malovali, tak probírala krabici, kde měli být zamluvení koníci a v tom vytáhla................................ krásku...................... Marigold !!!!!! A ptala se, kdo, že jí má zamluvenou, ale nikdo se neozýval, tak jsem rychle začala kecat, že pokud ji teda nikdo "nechce", že si ji strašně ráda koupim :D ! Marigold je moje ! Ta krásná, kterou už dlouho potají chci !!! Byla jsme extra šťastná a pořád sem !   Po malování jsme si ještě koupila Isadorku, naživo je ještě mnohem krásnější než na tý fotce u Breyera :) . čas se pomalu krátil a už zbývalo jenom vyhodnocení a potom "volná zábava" . Příšlo vyhlašování a hnedka první kategorie, Original Finish Breyer - Traditional . Tady jsme měla nějvíce koní, celkem 7 ... Čekala jsem, že bych mohla být třeba s Lockem nebo Jazz tak 3.-4. ... a ono nic.... blížilo se 2. místo, taky nic . Myslela jsme si, že asi fakt budu poslední . Najednou App řekla nějaký Show name, který mi bylo povědomé a za chvilinku jsme si uvědomila, že je to Show name Locarna !!!! :D ! Normálně RO Cori de Locarno vyhrál 1. místo v třídě Original Finish lehcí koně ! Dostali jsme ndáhernou stužku a potom jsme vyhrála krásné Tradi hříbátko ! Nejdříve to byla Creamy, ale tu už mám tak jsme jí potom s App vyměnila za krásného hřebečka Quickstepa !!!! :) . Potom proběhl i zbytek vyhlašování, všem vítězným koním a jejich majitelkám velmi gratuluji :) . Vystřídali se už všechny třídy a nazávěr bylo vyhlášení v malovaní Stablíků . Holky to je neuvěřitelný !!!!!!!! Já byla 2. :D !! Dostala jsme krásné hry od Breyera a nádherný setíček MW !!! Jak já byla strašně moc šťastná ! Potom jsme si ještě u holke v Saddlery shopu vytočila na kole štěstí slevu na deku, tak jsme si vybrala krásnou bílo zelenou, kterou si hnedka po příjezdu domů oblíbil Seattle :) . Najednou se vše začalo sklízet a holky se začali pakovat, a my bohužel taky . Tak strašně rychle to uteklo ... Hnedka bych jela znovu ! Bylo to úžasné holky... doufám, že se s Vámi zase brzy uvidím :)

Hrozně moc děkuji Appě, paní Sládkové i všem, kteří tuto bezvadnou akcičku pořídali . Moc díky Horseen za půjčení ohlávky pro Locarna :) . A moc díky i všem ostatním, jsem mco ráda, že jsme Vás mohla poznat :)


Z FD jsem si přivezla :
Isadoru
Onyxe
Marigold
Set MW
Quickstepa
3 Stablíky na malování ( jedna už je namalovaná, jen ji nalakovat :) )
Hry od Breyera + hrací kostky
Růžovou dečku + ohlávku na Trady hříbátka ( Od Breyera )
Dečku, parelku, koženou ohlávku, síťku na seno a "chňapku" na utírání Breyerků od Saddlery Shopu ( díky moc holky :) )

A hlavně dobrý pocit z celého dne . Nádherná atmosféra, suprový program a ty nej lidičky na světě :)
Statistiky 9.8.-15.8.

16. srpna 2010 v 18:25 Statistiky
Navstevnost za minuly tyden (9.8. 2010 - 15.8. 2010) je:
Pondeli: 11
Utery: 18
Streda: 22
Ctvrtek: 14
Patek: 29
Sobota: 26
Nedele: 30

Celkem: 150
Minule. : ... už ani nevím, ale jen málo přes 100 lidiček

Jsem ráda i nerada . Jsem ráda, že se to od minule zlepšilo a je taky pravda,. že jsme tady vůbec nebyla a článků bylo málo ... No i za takovéhle malé jsme téďka ráda :) .

Jdu pisat reportáž z FD :D . Ale nejspíše bohužel bez fotek, protože mejm "suprovejm" bráškům se podařilo vymazat úplně všechny fotky z foťáku... a ještě k tomu ten foťák byl táty, protože ten můj mi nejspíš někdo ukradl... No a prostě v tom tátovim jsem měla všechny fotky z FD i fotky našeho nového přírůstku (jméno se mi zatím nechce prozrazovat :D)... Takže jdu pisat článeček !

Příjezd v FD a zase odjíždím.... už mě to fakt štve !

15. srpna 2010 v 9:30 Blog a moje kecy
Ahojky lidičky !! Jak ten čas rychle letí a už je po FD... ach jo..... hnedka bych tam jela zase :D ! Bylo to úžasné ! Nej bylo asi malováńí Stablíčků... Ale o Fd až někdy jindy, napíšu reportáž a mám i nějaké fotečky :) . Ale zase mám blbou zprávu ! Zase odjíždím ! Dozvěděla jsem se o tom až včera po Fd, že dneska jedeme k babičce na chalupu a vrátíme se buď ještě dneska nebo až zítra... prosím hodní lidičky prominete mi to ? Já přísahám, že po novém školním roce se to určitě všechno zlepší... mco s eomlouvám... vůbec se mi tam nechce... a ještě k tomu nemůžu najít svůj foťák, i včera na FD jsme fotila tátovim a ten je o dost horší . NO takže ani fotit koníky nebudu, ale je pravda, že si jednoho nového koníčka tam vezmu a fotit zkusim, ale pochybuji, že by z toho vyšlo něco pěkného....
CoCa
Takže s eomlouvám a zase bohužel pá :( Zítra, ale tady na 1000000000% budu !!!!!

Fotky Stormynky na Žernově - 2. díl

14. srpna 2010 v 8:00 Fotogalerie
Je tady již slibovaný druhý dílek fotek naší Stormynky :) . Doufám, že se budou líbit ! Tak, méně otálení a hurá k fotkám :D
Stormynka
Kampak jdeš ?
Stormy
Zasněnej pohled :D
Stormy
Stormy
Stormy
Stormy
Nádherná hlavinka !!! :)
Stormynka
Hezká fotka :)
Stormy
Stormynka
Stormy
A nejlepší fotka ze všech ! teda z těch mých :D . Mám jí i na ufonkovi a jako avatar tady ... Podle mě je moc krásná :)

Jakpak se vám fotečky líbí ? Budu ráda za každý komentík :)
Přednastaveno