Přečtěte si novou povídku Art of Living!

Listopad 2010

Darkness Lives - 2. díl

30. listopadu 2010 v 19:58 Povídky
Darkness Lives
Brzy, a bohužel i očekávaně, přišla noc . Chladná a tajemná . Ale i tak, miluju ji . Pomalinku jsem si lehla do postele, zavřela oči a doufala, ať noc vydrží co nejdéle . nechtěla jsme se probudit a zase jít do školy, bohužel to musí každý . Ráno jsem si na sebe vzala bílé tričku a čarné kraťasy a vydala se do školy . Mám tam jendu kámošku, a to fakt jednu, nekecám .
Už když jsem přicházela ke škole viděla jsem úšklebky ostatních . Nenávidí mě a ani já je moc v lásce nemám .
Snažila jsem se na ostatní nedívat a být co nejrychlejí ve třídě . Povedlo se mi . Schoulila se na židli a čekala do zvonení .
Škola naštěstí po nějaké době utekla, to bylo mé zachránění, spása . Před školou už na mě čekala Alis, moje nejlepší kámoška . Hnedka mi vykouzlila úsměv na tváři a já se k ní rozběhla . Takhle každý den chodíme společně domů, je s ní hrozná sranda a naštětsí bydlíme i blízko u sebe, takže bezvadné ;) . Dnes, a to už po několikáté, mi začala básnit o jednom klukovi, který chodí k nám do školy
Je do něj úplně zblázněná . Já jsme nikdy neměla zkušenosti s kluky a ani jsem o to nestála, raději jsme ji tiše poslouchala a nic neříkala . Ona vždy byla a je taková výřečná narozdíl ode mě, ona mluví, já poslouhám, tak to bývá skoro vždy . Ale za nic na světě bych jí nevyměnila . Cesta se ale pomalu krátila a museli jsme se rozloučit .
Doma jsem v televizi slyšela něco o zemětřesení, které by tu mělo bryz být, ale nevěnovala jsme tomu pozornost, zemětřesení, malá tornáda a podobné věci tu bývají celkem často . Zítra měla být zase škola... Nu což, nějak se to pokusím přežít, uvidíme . Bylo by úžasné kdyby se cokoli změnilo . Věřila jsem v to vždy, ale zatím s enikdy nic nestalo . Lehla jsem si do postele a koukala se střešním oknem na hvězdy, ktré se násherně třpytili na nebi .
____________________________________________________________________________
Tento díl je takový "Klid před bouří" . Těšte se , velmi brzy tu bdue další díl a tam se to konečně začne pomaloučku rozjíždět ;)

Tohle je takové... bacyh vše uvedla na pravou míru, nedůležitý díl ;)

Ale i tak budu ráda za některé komenty ;)

Misty a její první fotky ve sněhu ;)

30. listopadu 2010 v 19:23 Fotogalerie
Ahojkyy ! Jak jsem Vám psala, tak včera jsme byla fotit koníčky ve sněu . Prvním z nich byla Misty . Jak tak na to koukám, tak fotek je clekem dost, takže rozdělím na 2 dílky ;) . tady je první !
P1090575
Hnedka jako první fotka...hlavinka :D
P1090577
P1090572
P1090573
P1090574
Já nevim proč, ale tahle fotka s emi hrozně líbí :D ↑↑
P1090570
P1090571
P1090570

P1090569
P1090568
Omlouvám se, chtěla jsem sem dát více fotek, ale musím na véču :( . Další fotk naší misty ve sněhu příště !

Líbí se vám alspoń trošku fotky ? Vím, že jsou tmavé, ale sluníčko prosě nebylo a nebylo... :D

Hlásím se ze školy !

30. listopadu 2010 v 13:10 Dny na ranchi
CoCa

Nazdárek lidičky !!! Hlásím se Vám ze školy, psali jsme Eskalátor . No to je takové testování na PC..... Možná to někdo znáte ;)  Já už jsme to dopsala, tak si můžem na PC dělat cokoli . Proto jsem se rozhodla, že Vám nepíši kratší novinky ;)

• Takže.... já Vás nebudu zatěžovat mými pocity, poslední dobou už zase nejsou moc pozitivní ;) . Nej to bylo v sobotu na tom srazu s kámošem, který s náma dřív chodil do třídy... to byla moje nálada na jednom z historickýho maxima ;) . Je mi i celkem blbě od žaludku... ale to je jedno ;)

○ Koníčci včera byli venku a blbli v prvním letošním sněhu . Všichni povině dostali dečku, by jste měli vidět, jak Creamy byla mrzutá, že jí musí mít ! Jí tam do toho navlíkal Justin s Kylie a povedlo se jim to ais až po 10 minutách, njn naše Creamy :D . Jenom Sheik zůstal doma, hlídla jsem ho tam . Moc se nám nelíbí, pořád kašle a má rýmu, zítra s ním pojedem k veterináři . Snad to nebude nic vážného :(

• Jinak úžasná zpráva o Kuchi !!! Někdy kolem 23-27 prosince by konečně měla porodit !! Vím byla těhotná mooooooc dlouho.... ( ale to neřešte ;)) . Moc se na hříbátko těšíme ! Taky už má úplně obří bříško :D

○ Moc se na Vánoce všichni těšíme . Na 100% víme, že k nám přijede Stuntka a ještě ti SM poníčci, ale nikoho dalíšho nevím .... Možná někdo z e-shopu (vybírala mamka) a možná někdo od tety . Ach jo, dost ráda bych věděla, kdo to bude :D . Ráda bych Vám to řekla, ale bohužel to nevím ani já !!

• Ale víme jistě, že dostaneme něco na vybavení ranche ! Konečně budeme mít vnitřní pastvu i jízdárnu v jednom ! Vím, že Vám to asi příjde divné... prostě my nemáme krytou jízdárnu . Vím, že má být písková, ale tio nám nikd ynevýjde . Ale budeme mít takovou provizorní... s travičkou ;)
    (PS : rodiče koupili takový ten maxi modelářskej koberec, na kterém je "jakoby" tráva a má to přes 2 metry, supeeeer :D)

○ To bude asi všechno, co jsem Vám chtěla napsat . Za chvíli bdue končit hodina a půjdem na oběd, hurá... už mám hlad :D . určitě se tady ještě dneska stavím, ale až déle, mám tenis ;)

Zdaréééééééééééééc ;D
P1090393
Njn, tak se to trošku protáhlo mno.... :D

4. díl - Fotky z Cross Country Mii a Isadorky

30. listopadu 2010 v 7:00 CBG Diary
Přináším Vám dalíš fotečky... ještě z doby, co tu nebyl sníh :D . Pomalu s eblížím s těmato fotkama ke konci, ale velmiiii pomalu :D
P1090418
P1090419
A k další překážce !
P1090420
P1090421
Úžasné modré očičko :-*
P1090422
P1090423
P1090424
Hooooop
P1090425
P1090426
Tmavé :(
P1090427
P1090431
P1090428
P1090429
P1090430
P1090432
P1090433
P1090434
P1090435
A poslední fotka dnesšního dílku ! Bohužel Cross budoiu holky moci už trénovat pouze doma :( . No určitě si ěnkdy dají i na sněhu, ale... to už nebude ono :D

Jak se vám fotky líbí ? Chci chválu i kritiku :D
Přednastaveno

Classics Flicka with Cougar Set

29. listopadu 2010 v 21:01 Breyer novinky
Classics Flicka with Cougar Set
Breyer o něm napsal : Odvážný kůˇm Flicka, i když je zranění, se hodlá bít o svůj život ! Tento velmi realistický ste obsahuje - Classic model Flicka a vrčící pumu

Můj názor : Jako je to krásné, přímo překrásné... ale nechtěla bych to ;) . Ta Flicka je ale hodně krásná, to zas jo.... ale nechtěla bych ho ;)

Jaký je Váš názor ?

Vyhlášení Photo Show November 2010 u Silvery !

29. listopadu 2010 v 19:06 Blog a moje kecy
Pokud jste teďka někdy byli i Silvery, nemohli jste si nevšimnout, že je zde vyhlášení Photo Show ! Já jsem semka přihlásila mnoho fotek... a také... sjme se suprově umístili ! Úžasné, to jsem fakt nečekala :D
Tady sjou výsledky, dávám jsem pouze ty kateforie, kde jsme se umístili ;)

Appalosa
1. místo - RKS Colors Of Love (Horseen)
2. místo - SSR Nodin (Appalosa)
3. místo - RO Quaterflash (Liška)

Arabians
1. místo - RKS Ashquar Shareek (Horseen)
2. místo - RO Gold Paradise (Liška)
3. místo - RO Ahzar (Liška)

Iberians
1. místo - BSR Il Risorgimento (Steeple)
2. místo - RKS Love Affair (Horseen)
3. místo - RO Espiolo Ciprus (Liška)

Other American
1. místo - RO El Jazzbell (Liška)
2. místo - RO Marigold (Liška)
3. místo - RKS Through The Storm (Horseen)

Paint horse
1. místo - RKS Be Not Afraid (Horseen)
2. místo - SSR Twinkle (Appalosa)
3. místo - RO Spierit (Liška)

The Best Photos
1. místo - RO Isadora Cruce (Liška)
2. místo - BSR Honey Dun It (Steeple)
Thoroughbreds
1. místo - RKS Sea Of Secrets (Horseen)
2. místo - RO Mini Rags To Riches (Liška)
3. místo - RO Seattle Slew (Liška)

Youngstock
1. místo - RO Creamsicle (Liška)
2. místo - BSR Ice Coffee (Steeple)
3. místo - RO Gold Novio (Liška)

Úžasné, co ?

PS : V žádném případě se nechci nějak vychloubat, tak to tak plsky neberte ;) . Já jsme jenom přešťastný člověk :D

Statistiky 22.-28.11.

29. listopadu 2010 v 15:03 Statistiky
Navstevnost za minuly tyden (22.11. 2010 - 28.11. 2010) je:
Pondeli: 29
Utery: 31
Streda: 25
Ctvrtek: 23
Patek: 37
Sobota: 39
Nedele: 39

Celkem: 223
Minule : 254 lidí
Zhoršení o : 31 lidí

Tady bych se spíš měla omluvit já Vám . Moc se omlouvám, že jsem tady poslední dobou nebyla . Škola mě úplně pohltila a když jsem měla chvilku, tak s emi semka moc nechtělo . Omlouvám se . Sice mi je líto, že pořád jenom klesajéí, ale mohu si za to sama ;)

Ale co ymslíte, podaří se to a zase se zvednou ? Já přísahám, že tady budu více, více budu obíhat, bude tu více článků . Prosím, budete semka potom chodit více ?

PS : Teďka na sebe něco hodím a půjdu někoho  nafotit ve sněhu ;) . Njn, teď už asi ani fotky z jiného prostředí nepůjdou :D .
Jo a nevíte náhodou, jeslti se do CBG do tahu... no jestli tam mohou být fotky na sněhu ? Já mylsím, že tah na sněhu je právě... no, že je to nejlepší... nejhezčí... všechno :D

Jo a dneska nejdu na Zumbu . Mám několik důvodů - je mi blbě od žaludku, je mi blbě psychicky... musím hlídat bráchy, nechci vidět určitou osobu ;) . Ale hlavně je to kvůli těm bráchům :D

Tak já pádím fotit !


Nový zimní kabátek od Aji98 !

27. listopadu 2010 v 20:12 Grafika
Ahojky ! jsem z5 z toho... no pokud tomu tak chcete říci - srazu . Bylo to bezvadný, úžasný :D

Ale teď už se chci vrátit k hlavnímu téMATU TOHOTO ČLÁNKY U ! jAK JSTE SI JIŠTĚ VŠIMLI.... JE TU NÁDHERNÍ NOVÝ ZIMNÍ KABÁTEK OD AJI98 !!! je je skvělý ! všimla jsem si, že sme Ája napsala nějaký článeček ... Laskavě se Ájiku nepodceňuj ;) . Vždyť je to božský ! Úžasný a ještě jednou moooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc díky !

Jakpak s elíbí Vám ? Mně úplně maximálně...... ! ;)
Ok
Jinak mám asi menší problémek.... menší, hodně velký . Ale o tom možná až někdy jindy ;)

Jiný vzhled

27. listopadu 2010 v 17:02 | Aja98 |  Blog a moje kecy
Ahoj,
píšu Vám o novém Designu, liška tu teď asi nebude, je pravděpodobně na srazu s tím starým spolužákem, takže jsem to nastavila a píšu Vám sem já Aja98
Je dle mě docela povedený, ale upřímě čekám, že vy nic než ve smyslu hezký, nádherný, dokonaly apod. říct neumíte, já Vás znám :(
Takže chybičky si vytknu sama:
Brzo jsem si odstranila měřítka= křivé
Nechala jsem dolní mřížku
nedoladila jsem bílou barvu
atd, atd ;)

TŘEBA se někdo vzchopí a pochopí, že nic z mých výtvorů vážně nijak dokonalé není a napíše to sem, uvidíme, nebudu Vás urážet, ikdyž vaše neupřímné hodnocení uráží mne

Tak si to užijte,
Vaše Aja98

První sníh... a je fuč :D

27. listopadu 2010 v 13:28
Njn . Dneska ráno jsme s eprobudila asi v 7:15 ... a najednou vidim, že něco není v pořádku :D . Zpočátku sjem nevěděla, ač jde, ale.... pak mi došle, že jinak je výhled z okna ! Bylo úplně bílo !! Juchůůůů :D . Sice teďka už svítí sluníčko a hodně toho už roztálo, ale stejně, kde se ještě je... je to krásné ! Já jako doufám, že už začne pořádně sněžit, chci snííííh !!! A taky fotit koníčky ve sněhu... to bude něco ;)

Jinak zas se Vám chci omluvit, že jsem tu potom už včera nebyla, ale nějak se to nevyvedlo . Pokusím se tady být, co nejvíce, ale nemohu nic slíbit.

A dnesk jdu do města... okolo 15:00 . Přijede sme náš straej spolužák, tak tam máme sraz ještě s nějakejma spolužákama ;)

A taky pořádně vyrábím do obchůdku ! Takové menší nové styli věcí, nové věci... věci na hříbata a věcičky do výprodeje ;) . Brzy přidám !
Ross

Classics Arabian Dapple Grey

26. listopadu 2010 v 7:04 Breyer novinky
Classics Arabian Dapple Grey
Breyer o něm napsal : Krásný, autentický Arabský hřebec velikosti Classic potěší malé i velké sběratele a určitě by neměl chybět ve vaší sbírce !
Můj názor : Dle mě vcelku zajímavý arýbek na modlu např. mého Air Sharma ;) . Je krásný, Breyer mco takovýto zbarvení nedělá, ale i tak mi příjde... no... kdybych ho mohla chtít, tak bys ho chtěla, ale na tomto modýlku se mi právěže více líbí můj Air Sharmík ;)

Jaký na něj máte názorek vy ?
Přednastaveno

Omluva mé nepřítomnosti !

25. listopadu 2010 v 16:43
Zase se Vám velmi musím omluvit . Teď jsme tady vůbec nebyla . Musela jsem se učit, a včera jsem byla na KMD ( Klub Mladého diváka) na takovým divadle do zhruba 18:30 ;) .
Teď s etady budu snažit opravdu být, co nejvíce . Ale abych pravdu řekla, ze školy sjem doooooost utahaná :/ .
Napíšu další článek, ale prosím, aby pod tímto článkem přibyli alpsoň 2 komenty ! Klidně jenom kde bude napsáno, ok, nebo, těším se na články... cokoli :D . prosím . Mě štve, že často píšu a stejně smeka nikdo nechodí :/ :( . JO a co nejdříve to půjde, tak oběhnu SRka ;)
P1090393

Stastiky 15.-21.11.

23. listopadu 2010 v 9:58 Statistiky
Navstevnost za minuly tyden (15.11. 2010 - 21.11. 2010) je:
Pondeli: 34
Utery: 27
Streda: 46
Ctvrtek: 18
Patek: 42
Sobota: 47
Nedele: 40

Celkem: 254
Minule : 212 lidí
Zlepšení o : 42 lidí !

Jé díky :D , Já tady byla hodně málo a myslela jsme, že ještě klesnou, tohle mě celkem potěšilo ;) . Ale celkem doufám, že když tady těďka hodlám být více, že se třeba trošku zlepší ;) . Ale i tak mco díky !
Jinak, co dělám, když tady nejsem ? Já vím, že Vám to ais bdue znít divně, ale.... já... jsme zblázněná do něčeho... do Transformerů :D . Vždy, když o něčem říkám jaká je to blbost... tak se do toho zbláznim :D . Jako se Stmívání, jako s TVd... a tímhle :D . Viděla jsme dvojku, ten den jsem se ještě koukala do zhruba půl jedenáctý večer na stženou 2... potom se na ní znnovu další den (včera) na kousek koukala zas... potom na tak zhruba vlký kousek ještě s mamkou :D . A jí se to aky líbí... ale skončili jsme u toho, jak zabili Optima,,,, bééééééé :( :( .... Ale je to drsný :D
Tak pá, máme eskalátor ( takový tetsování), tak se ut možná ještě ukážu ;) a určitě po škole, no spíš po tenise ;) 

3. díl - fotky z Cross Country Mii a Isadorky !

21. listopadu 2010 v 15:27 CBG Diary
A mám tu zase další fotečky Mii a Isadorky . Poslední dobou se to tady fotkama jenom hemží, coooo ? :D Doufám, že Vám to nevadí ...
Tak vzhůru na fotky a ještě dál !
P1090406
Aláááá hop
P1090407
P1090408
P1090409
P1090410
Úžasná hlavinka Isy ;)
P1090411
P1090412
Kopýtečka ;)
P1090413
P1090414
P1090415
A už doskočili za překážku
P1090416
P1090417
A přímo rychlostí blesku běží k další !
P1090418
A to je konec dalšáho dílečku !
těšte se na další !
A budu ráda za každičký komentíček ;)

Jinak dnes, nebo zítra tu čekejte další dílek - Darkness Lives ;)

Darkness Lives - 1. díl

20. listopadu 2010 v 23:36 Povídky
Darkness Lives
,,Ano jistě mami, hned tam dojdu ." takto jsme odpověděla své mámě, když mě požádala, ať dojdu na nákup,
neměla jsem nic na práci a také se ráda projdu . Mohla jsem to vzít zkratkou přes město, ale to by nebyla tak nádherná cesta . Ušla jsem zhruba 300 metrů, když se přede mnou "otevřelo" moře, které mi hned vykouzlilo úsměv na tváři . Bydlím tu od malinka, ale vždy mě nadchne . Sundala jsem si boty a ponořila prsty nohou do toho jemného písku, sešla níže a nechala ze vlvnkami ochlazovat . Bylo nádherné tudy jít, užívat si každičký krok a nemyslet na nic jiného . Nic neslyšet, pouze šepot moře, jak tomu říkám já . To bylo to kouzlo - nikdo tu nebyl . Žádná přecpaná pláž, tohle je jako zátoka klidu . Myšlenky zde proudí sem a tam, ať to jsou ty špatné, či dobré, je Vám to jendo, nevnímáte to . Obličej jsme vystavovala slunci, nohy prodila v moři a na nic nemyslela, plně jsme si to užívala, jako vždycky .      Po chvilce, ale vše okolo začalo hlučet, začalo tu být čím dál tím více lidí - blížila jsem se k městu . Nakoupila nějaké čerstvé ryby, ovoce, zeleninu, pečivo... jako vždy . Opět jsem se vracela domů pláží, s myšlenkami mimo tělo . Tentokrát mě však něco vyrušilo . uslyšela jsme rychlé, rytmické kroky, které dopadali na hladinu moře . Otevřela jsem oči a uviděla proti sobě ndáherná dvě stvoření . Dva čistě bílé koně se svými jezdci, zcela bez sedel, ohlávek či uzdeček . Koně jsou nádherná stvoření, to je pravda, ale já sama bych nikdy neměla odvahu si na ně sednout, natož bez sedla a uzdečky . Miluji je, ale mám z nich velký respekt .
Doma jsem odevzdala nákup mamce, čapla můj deníček a opět se vyplížila ven, na pláž . Takový úžasný klid . Zapadalo slunce, jeho zbylé paprsky se odráželi od hladiny a když se člověk na ní zadíval, mohl tam vidět překrásné útvary . Můj deníček slouží také jako skicák, abych si mohla uchovat nádherné okamžiky . Vzala jsem si nějaké pastely a začala napodobovat paprsky odrážející se od hladiny . Chtěla jsem zachytit tu nádheru, i když jsem jí mohla vidět každý den, nemohla jsem se jí nabažit . Po dokreslení jsem si
vzala pero a pod můj výtvor napsal - Tady pouze své sny nesním, tady je prožívám .

____________________________________________________________________________
Tak toto byl první dílek mé nové povídky, je spíš takový hodně citový . Ale i tak doufám, že se Vám alspoň trošičku bude líbit . Tepr se to začne rozjíždět a né jenom v dobrém . Ale ještě prvních pár dílků bude klidných ;)

Darkness Lives - Úvod

20. listopadu 2010 v 21:01 Povídky
Darkness Lives
Přináším Vám úvod mojí nové povídky - Darkness Lives ( temnoty života) . Zítra by se tu měl objevit první díl ;)

Příběh vypráví o tiché a uzavřené dívce, Elisabeth Caronnsové, která bydlí v malém městečku v Kalifornii . Za pouhý jeden okamžik se jí však celý život přímo propadne pod nohama . Musí se přestěhovat do zapadákova někde v Mexiku, kde objevuje nový zájme, ke kterému dříve vedla odpor - ke koním i ostatním zvířatům . Začne se jí otvírat celý nový svět, i když v tu jí zasáhne další velká rána . Se vším se snaží vyrovnat svým vlastním způsobem . Vše opět bdue vypadat světleji, když najde "tajemný palouček" uprostřed lesa....

Doufám, že se Vám to bude alpsoň trošku líbit . zezačátku to ani zas tak o koních nebude, ale potom se to rozjede ;) . Jo a zmírnila jsme - nebude to drastické :D Max mini okamžiky ;)

PS : příběh nebude vyprávět pouze ona . Někdy se tam blískne něco jako vypravěč i jiné postavy mohou vyprávět ;)

2. díl fotek z Cross Country Mii a Isadorky !

20. listopadu 2010 v 15:53 CBG Diary
Přináším Vám další fotky z tréninku Crossu . Doufám, že se budou líbit ;)
P1090391
P1090392
A už skááááááááááááááááááááááče, hop !
P1090393
P1090394
P1090395
To rybí očko, Muck :-*
P1090397
P1090398
Odjelo so od první překážky a chystáme se na další
P1090399
P1090400
P1090401
↑ Dle mě hezu fotka x)
P1090402
P1090403
P1090404
P1090405
A pokračování fotček zase příště !
Jak se Vám tentokrát líbily fotky ? Chcete další díleček ?
A mylsíte si, že se na Cross Country Isinka hodí ?
Díky cmo za komenty i přečtění článku a zkouknutí foteček ;)

Nová povídka ?

19. listopadu 2010 v 20:18 Blog a moje kecy
Já vím, že moje minulé povídky nedopadli bůh ví jak slavně... ještě k tomu jsme vždy po chvíli skončila . Ale teď jsem dostala pár takových námětů . Chtěli byste, abych začala psát novou povídku ? I když by byla trošku fantasy a chvílema... no... krapítek drstická ? :D . Ale to jenom v jeden okamžik . Tak co ? jaký je áš názor , Já bych jí celkem ráda psala, ale pokud nebudete chtít vy, tak jí psát opravdu nebudu . Rozhodněte si sami ;)
Isadorka a Mia

Prvních pár foteček pči Cross Country Isadorky a Mii !

19. listopadu 2010 v 15:27 CBG Diary
KOnečně pod dlouhé fobě Vám řpináším prvních pár foteček z tréninku Cross Country naší Isadorky a Mii ! Mám přes 90 fotek, takže se těšte, že jich tady bude požehnaně ;)

P1090369
A už tady rovnou máme Miu na Isadorce, která má ndáherný nový steík na Cross County od Peťi ;)
P1090370
Naši Miinka :D
P1090373
P1090374
P1090375
P1090376
P1090377
Krásná fotka, kdyby tam tak nevadila ta klouzačka v pozadí...
P1090378
No a ještě řekněte, že jim to spolu nesluší ! :D
P1090379
P1090380
A už se blíží k překážce !
P1090381
P1090383
P1090384
P1090385
Aláááááá hop ! x)
P1090387
P1090388
P1090389
P1090390
A dalíš fotečeky příště ! Tadyto byli takové... rozjezdovéí fotky ! Další budou lepší, ale nebojte, od každý překážky bude tak ještě o trošku více fotek než teď :D . A to mi ještě od této nějaké zbývají... no neřešte :D . Bohužel fotky někdy kazilo pozadí, příště budou lepší, ale mylsím, že nejsou přímo hrůzostrašné ;)

Jak se líbí Vám ? Konečně se jdu po dlouhé době podívat ke všem SRkům, napíšu, co nejvíce komentíků a doufám, že se napíšete i vy, a že státi zase neklesnou ! prosím, co chcete za články, abyste smeka více chodily ? Tak schválně ! Poraďte mi ... !

Jinak o víkendu tady budu až moooooooooooooooc, přímo až mě budete mít plný zuby ! Hlídá nás babička :D

Jojo... tomu se dá říkat bad day !

18. listopadu 2010 v 16:58
Prostě dnešek... v ironii - úža den :D . Ve škole... celkem to šlo, až an tělák - skákali jsme na trmpošce, přes švédksou bednu,s amozdřejmně, minule mi v trampošce zůstala bota, dneska jsem se rozplácla za bednu a mám sedřený koleno . Potom jsme o Matice dělali nějaký úlohy, byli celkem 4 . Učitelka z nich zkoušela, já měla hotový 3 ze 4, samozdřejmně mě vzala na zkoušení a zrovna na tu úlohu, kteoru jsem jako jedinou neměla, naštěstí mam jedničku . Na tenise mi vypněnila neperlivá voda, která přes půl hodiny ležela na lavičce... kolo, který ani nejelo táta opravil, jede, ale nabrzí - menší zádrhelíček . Tenis mi vůbec nešel...jako kdyby se těm míčků tak v tý síti líbilo víc než obvykle ! A zítra první hodinu doposiju zemák ! jako sjem dost unavená a dneska tohle :D . No prostě - miluju se !
Tah
A jako fakt s eomlouvám, ale na ranch nemám ani náladu, ani čas . Teď se nejspíš zas půjdu učit a možná, pokud zbyde čas, tak si zahruju Sims 2 - chci se odreagovat !
Prosím nezlobte se, vím, že jsem hrozná...

Volno, volno, volnooooooooooooooo !

17. listopadu 2010 v 8:38
Jen bych Vám chtěla v rychlosti napsat, že dnes tu nejspíš moc nebudu . Přijede k nám náštěva ... a taky si chci užít volný den ;) . No prostě stejně tady máte hdoně článečků, které můžete komentovati... takže pááááá ! Jdu hrát The Sims 2 :D
Cross
Další fotečka z Cross Country našich holek ;)

13.11. 2010 : Trénink Bega-Crossu Dunyho a Alice - 3. dílek

15. listopadu 2010 v 21:01 CBG Diary
A je tu další, tím i poslední díleček Dunyho s Alice při tréninku na Bega Cross !
Tah
Zezadu ;)
Duny

DunDuník
Celkem povedená fotka :)
Dun
Tah
Tah
Alice ;)
Tah
Tah
Zajímavá fotka x)
Tah
Tah
Tah
A to jsou všechny fotečky ! Brzy čekejte fotky z tréninku na Cross Country - Mii a Isadorky a i z jiných tréninků ;)
Duníka nejspíše nafotím zase při Bega-Crossu až bude snížek, to budou ty fotky snad ještě lepší ;)

A jak se v8m tyto líbili ? Prosím okomentujte alspoň někdo :D

Statistiky 8.-14.11.

15. listopadu 2010 v 14:27 Statistiky
Navstevnost za minuly tyden (8.11. 2010 - 14.11. 2010) je:
Pondeli: 25
Utery: 17
Streda: 21
Ctvrtek: 23
Patek: 32
Sobota: 41
Nedele: 53

Celkem: 212
Minule : 300 lidí
Zhoršení o : 88 lidí

Já věřila a vy jste zklamali... né dělám si srandu ;)  . Jenom je mi to docela líto, takový pokles, ale chápu . Já tady byla minimálně, protože ve škole to byla hrůza... takže jste ani neměli důvod sem chodit . Ale jenom je mi líto, že poslední 3 články nikdo neokometoval :( . Prosím, napište alspoň něco krátkýho ! Je mi to docela líto, Duníkovi celkem taky...

Fotky objednávky pro Steeple

15. listopadu 2010 v 7:04 Saddlery World Horses
Přináším Vám fotečky objednávku pro Steeple . Je to teda - Stájový steík na Kuchi (Catalina) a stájová dečka na Chiliho ( Kennebece) . Žádné další povídání, rovnou na fotky :
.-
Ohlávka
.-.-
Celý setíček
.-.-.-.
..
..
------
A dečka pro Kennebece
------
--------
--------
Plus tam máš pro Catalinka takovou blbůstku dělanou na Kuchi ;) .
V pondělí, neboli dnes, posláno/pošlu

Jak se líbí ? Jde to ?
Přednastaveno

13.11. 2010 : Trénink Bega-Crossu Dunyho a Alice - 2. dílek

14. listopadu 2010 v 20:36 CBG Diary
A je tu druhé pokračování foteček z tréninku tahu Clee Dunyho a Alice  . Omlouvám se, že jsou zde psolední dobou pouze články o CBG 2011, které nekomentujete, ale jinak se toho u nsá na ranchíku moc neděje . Doufám, že Vám to nevadí ;)
Tah
Tah
Trochu tmavší
Tah
Tah
A teď zase tažení z mírného kopečka
Tah
A nacházíme se na další místečku, kde jsme fotila . Takový vršek u jednoho lesíčka... u nás na zahradě :D
Tah
Tah
Duny
Duny
Duník s jeho novou výstrojí pro tah :)
Dun
A poslední fotenka .

Tak co, líbili se fotky ? Jak podle Vás sluší Duníkovi jeho výstroj ? Myslíte, že bych jí měla také dát do obchůdku, baví mě jí totiž dělat...

Tyto otázky už byli i prvního dílku,a le jelikož ho nikdo jinej krom Tinky nekomentoval...
prosím, okomentujte ! 

Vesele jen tak dále !

14. listopadu 2010 v 15:54 CBG Diary
Přináším Vám krátké Novinky ze světa CBG 2011 u nás na ranchi ;)

App jsem vyplnila dotazníček na CBHB

Mám ještě celkem hodně fotek Duníky při tahu, takl ty brzo čekjte, ale dneskaaaaaaa....... Dneska si vzala Mia Isadroku a šli skákat Cross Country s ndáherným novým Crossovým setíkem od Peťi, který včera přišel . Já měla jenom 1 překážku an Cross, ale... zaúkolovala jsem prycky ( bráchy a jejich kámoše), který pobíhali po zahradě, že vyhlašuji soutěž o nejleepší překážku ! Ukázala sjem jim zhruba, jak na to... a boží :D . Takový šikovný prťata ! Udělali ndáherný překážka, na kterých jsem fotila . A věřte nebo ne, ale mám přesně 97 fotek ! To bdue něco, to smeka všechno nasázet, no prostě čekejte nával fotek :D . Bu´d Duníka v Tahu, nebo Isadorku a Mia na Crossu .

A tím pádem už i mám vybranou další dvojici ! Stoprocentně Bega-Cross pojede Duník s Alice a Cross Country určitě pojede Isadorka s Miou ! Co myslíte, hodí se na to Isadorka ? To sjte jí dneska měli vidět.... jak kouzelnice :D .
Isadorka a Mia
Jedna z celkem 97 fotenek, na které se můžete těšit ;)

Jinak... klidně by semka mohl chodit i někdo jiný než jenom Tinkerka :D .
Moc díky Tinky za komenty a doufám,že se zas nepoleješ minerálkou ;)

13.11. 2010 : Trénink Bega-Crossu Dunyho a Alice - 1. dílek

13. listopadu 2010 v 16:25 CBG Diary
a mám tady první příspěvěk do našeho nového CBG Diářku . Dneska jsem si vzala "pod mušku" naši dvojici na Bega-Cross . Už je to jisté, kdo to bdue - Clee Duny a Alice ! Clee Dunymu jsem dneska také vyráběla postroj na tah a myslím, že to není nejhorší . Je to jeden z jejich prvních tréninků vůbec s pravýám dřevem a oravou výstrojí ! Dříve také trénovali na tah, ale trošku... no jinak, to zas možná někdy jindy ;) .
Fotila jsem to celkem na 4 různých místech

A teď jdeme na fota !
Tah
Toto je první místo, kde se fotilo a kde se také začínalo
Tah
Bohužel je tady vysoká tráva, takže na fotkách to vypadá hůře
Dun
Duník
Dun
A už e nacházíme na dalším místečku, jede se z kopečka a potom dokopečka :D
Tah
Řekla bych, že Duníkovi to sluší, co myslíte ? x)
Tah
Dun
Tah
Dun
Byla by to celkem hezká fotka nebýt toho poazdí, kde je hadice atd. :D


Jakpak se Vám fotečky líbili ? Jak se Vám líbí Duníkův postroj ? A co myslíte... měla bych ho časem i dát do obchůdku ! mě to nějak byví ho dělat :D


Díky mco za komentíky a brzy se těšte na další díleček !

Nová rubrika - CBG Diary !

13. listopadu 2010 v 15:32 CBG Diary
Díky moc za koment Tinkerky, který mi pomohl se rozhodnout, jestli tedy mám nebo nemám udělat CBG Diary . Stalo se tak .
Budu sem dáavt všechny možné fotky z tréninků na CBG, popřípadě nějaké menší rozhovůrky s jezdky i koňmi, kteří pojedou na CBG.... a tak dále ;)
Duny
Hnedka Vám sem jdu nahzrávat fotky z dnešního tréninku Tahu Dunyho a Alice ;) . Je jich přes 30, takže budou alspoŇ 3 dílky
Doufám, že to oceníte

Přípravy na CBG 2011 v plném proudu !

13. listopadu 2010 v 11:40 Něco k ranchi
Je tomu tak všude a samozdřejmně ani my nemlžem být pozadu ;) . Pořád se blíží a blíží CBG 2011 ... U nás už se pilně trénuje, ale ještě skoro vůbec nemáme rozhodnuto, kdo pojede ! Ale pokusím se Vám to alspoň shrnout ;) . Nevím od čeho začín,... ale jedéééééém :D :

Bega - Cross - Jediním tažíčkem u nás je Kuchi a potom 2 Stablíčci - Samanta a Duny . Tady je to těžké, ale Kuchi určitě nepřihlásím, je březí . Byla březí hodně dlouho (neřešte :D) a termín má až na Vánoce . Tak je tady rozhodování mezi Dunym a Samantou . Ale nejspíše by "táhnul" Duník s Kelly . Chystám s emu udělat postroj, tak uvidíme ;)

Cross Country - Včera nám přišel Crossový setík od Peťi, takže super . Určitě to pojede Mia, ale nevíme na kom . Elis je suprová na Cross Country, ale měli byste vidět jak zářila i Isa... ale nejspíše Elis s Miou ;)

Drezura - Toto by jel nejspíše Greypple, ale zase jezdkyně není známa :D

Para - Drezura - Pořádáme

Parkůr - Tady by to určitě jel nějaký Stablíček, ale pořád neméme rozhodnuto, kdo... uvidíme ;) . Na ranchi máme hodně dobrých Parkuráků

Endurace - Tadý... je to také těžké :D . Přemýtám nad Azharem...Nad Salpem ... určitě by to jela MIa, ale prostě vůbec nevíme ským :D . Nechcete mi nějak poradit ?

Horsemanship - No už mám nafocené nějaké fotečka Elis a Kylie, ale nejspíše nafotím ještě jiné . Tady by určitě "jela" Kylie, nejspíš to vypadá na Jazzbellku ;)

Western Reining - Tady by jel Justin . Tady se rozhoduji mezi "klasikou" Chexem nebo např. s Earthem nebo Snow Stormem ři San Domingem . Ale nejspíš to vypadá na Chexíka .Já vím, že je to hoooooooodně zmatené, za to se omlouvám, ale ještě vůbec nevím koho :D . No trénují zatím tak přiměřeně všichni .

Jinak chtělibyste, abych psala něco jako CBG deníček ? Dávala ybch tam fotky z tréninků , info o těch dvojicích popřípadě někdy mini dotazníčky na ně . Co myslíte ? Souhlasíte ? Já vm, že to má skoro každý, ale když také se chystáme na CBG... :D .

Zajímá mě Váš názor !

Konečně víkend !

12. listopadu 2010 v 20:50
Fakt ! už je to dlouho, co jsem se takhle mooooooooooooooooooooooooooooooooooooc těšila na Víkend ! ježiši, jak jsem ráda, že je :D . Sice v pondělí zas píšem z IKT (počítače), ale to je až daleko :D  .  Dneska jsem byla úplně maximálně vyčerpaná ... ale už jsem zas OK :D . Koukla jsem se na nový díleček TVD ( nějak se to až moc zamotává ... ach jo, já nechci, aby nikdo umíral :D) .
Ještě jednou se moc omlouvám, že jsem tady vůbec nebyla ... neměla sjem čas, ale přes víkend bych to měla být alspoň trošku ;)
Jazz
Jdu juknout k SRkům ;)

Fakt strhaná jak pes !

10. listopadu 2010 v 19:20
Jak říká nadpis, jinak ybch to ani nepopsala . Tadyten týden je strašný . Jsem hrozně unavená, dneska se mi podařilo usnout okolo 18:00, samozdřejmně, že mě mamka vzbudila, ať se zase učim... Prostě, jak sjem minulý týden chyběla, tak teďka furt něco dopisuju, jako písemky . Dneska jsme měla dopisovat celkem 5 za 6 hodin, naštěstí se to nakonec vyvrbilo jenom na jednu a ta by měla dopadnout celkem OK . Včera jsme psali z Fyziky... je úplně nejlepší, když máte za učitelku takovou krávu jako my... já se na to učila celej večera a ona tam pak dá něěco, co jsme tak trochu neprobírali... :/ . Takže budu mít nejspíš za 4 . Super... každej večetr se učím nejmíň do 8, včera do půl jedenáctý... je nejlepší, že jsem strhaná jak pes, a to doslova, sjem hrzoně unavená, docela podrážděná, i když se to snažím nedávat najevo, hlavně ne ve škole . A prostě nejlepší je, když mi potom máma řekne, že se vůbec neučim, a že jsme línou na všechno se školou, to zamrzí... takže jsme se včera rozbrečela mno... jako já už nevim, co mám dělat víc . Ještě k tomu jsem vystresovaná z každé mini-písemečky... Hrůza . Za celej den mám cca půl hoďky, max hoďku volnýho času, a to nejčastějc ještě čtu do školy, dívám se na televizi ( třeba na Ordinaci, nebo tak) nebo se mi i parkrát podařilo usnout, takže přímo úžasný :/ .
Takže zase mizim. musim se učit na Příroďák, matiku a Ájinu :/ .
A moc se omlouvám, nejspíš do pátku tady nebudu, v pátek taky budu psát 4 písemky celkem ze 4 hodin .
Ross
PS : Steeple to objednávku pro tebe se pokusím udělat, co nejdříve

Statistiky 1.11.-7.11.

8. listopadu 2010 v 14:35 Statistiky
Navstevnost za minuly tyden (1.11. 2010 - 7.11. 2010) je:
Pondeli: 49
Utery: 28
Streda: 33
Ctvrtek: 44
Patek: 54
Sobota: 50
Nedele: 42

Celkem: 300
Minule : 333 lidí
Zhoršení o : 33 lidí

Sice je tu zhoršení, ale malinké . Díky moc, že semka pořád chodíte, ale doufám, že se do budoucna alspoň trošilinku zlepší ;) . Díky mco ;)

Breyer Classic Pinto Palomino

8. listopadu 2010 v 7:07 Breyer novinky
------
Breyer o něm napsal : Tento kůň velikosti Classic je vyroben pro hraní . Doporučujeme ho mladším,a le i straším sběratelům , tento kousek jistě obohatí vaši sbírku

Můj názor : No... tento koníček měl být mým prvním Breyerem ;) . Nestalo se tak, nevím jestli bohužel . Ale z5 k modelu - koníček je ndáherný, roztomilý kukuč, krásná barvička, hezky propracovaný model... prostě krása ♥

Jaký je Váš názor na něj ?
Přednastaveno

Pardón, pardón

7. listopadu 2010 v 20:55
Vím, že spoeldní dobou se hrozně často omlouvám, ale mám za co . Sorry, že jsme tady dnes vůbec nebyla .
Dopoledne jsem čuměla na TVD na Markíze i s rodiči, to je plusko a líbí s ejim to... Odpoledne něco dělala v pokoji ... taky se doooooooooooooost učila a stjeně to skazim, tak co na plat . Ale cítím se hodně divně . O tom s etady rozprávat nechci . Sorry, asi by jste to někteří ani nepochopili a mysleli si o mě bůh ví co .
A díky mco Steeple, hrozně moc díky ! Ano ví za co ;)

Zítra mám Zumbu,a le ukázat bych se mohla, možná, možná zas nebudu mít náladu
bay

6.11. - Nové věcičky v obchůdku

6. listopadu 2010 v 20:47 Saddlery World Horses
Dnes jsem přidala do obchůdku 2 nové věcičky a jednu včera . Byla bych veli ráda, kdybyste se na ně alspoň koukli a zhodnitili je ;) . "U dané věcičky" se ocitnete, při kliknutí na její název, který je níže uvedený . Tak tady jsou :

Nylonová ohlávka pro tažáčky Traditional - Obyčejná nylonová ohlávka pro tažáčky velikosti Traditional .

Dostihová uzdečka - Kožená dostihová uzdečka s vypodleženou čelenkou a nánosníkem

Nylonová uzdečka vypodložená - Nylonová uzdečka s vypodložením na čelence a nánosníku ;)

Také jsme v obchůdku udělala pár změn . Jak jste si mohli všimnout na hlavní stránce je anketa, bla bych ráda, kdybyste hlasovali pro Váš názor ;) . Ke kuponkům byl přidán podrobnější popis a byli doplněny Stavy objednávek, tam bdue vždy, kdo co má objednané, a jak už to mám hotové

                                  
Co říkáte na výrobky a na zmněy ? Který z nových výrobků se Vám líbí nejvíce ? Jak se vám líbí nový vzhled obchůdku ?
Tolik otázek na Vás mám... budu ráda na každého, kdo je zodpoví, snaží,m se přoád obchůdek vylepšovat ;)

Makám, dělám učím se - nestíhám

6. listopadu 2010 v 15:06 Blog a moje kecy
Ahoj . Njn, na hodně ranchích jsem četla, že také nestíháte - já úplně maximálně  . Musim se hoooodně učit, do ničeho se mi nechce z toho . Hnedka v pondělí doposuju čtvrtletku z Matiky, v úterý dopisuju AJ a ČJ a píšem z FYz, ve středu píšem z ČJ a LIS (Lidé a společnost) a já ještě dopisuju Děják a slepou mapu ze Zemáku, čtvrtek snad OK a v pátek dopisuju z VKO, alspoň, že v ten pátek nemáme výtvarku, ale i tak .... ach jo

Jinak bych se chtěla omluvit za sebe . Poslední dobou jsme tady méně a spíše píši články než obíhám . Promiňte . Budu se snažit, aby se to zlepšilo . Opravdu se velmi omlouvám !

A když už jsme na ranchi... poslední dobou vůbec nevím, co psát a příjde mi, že tady mám pořád články na jedno téma... co by se Vám líbilo, abych sem psala ?

A jak makám ? No do obchůdku, jak divá . Včera jsem přidala nový výrobek - Nylonovou ohlávku pro tažáčky . Dneska bych taky chtěla vyrobit nějakou novej výrobek, popřípadě ho i rovnou přidat do obchůdku, pokud tam něco přibude, napíšu Vám to sem .
A na výprodej mám už celkem hooooooooodně věcí ! Těšte se ;)
Ross
Tak já už zase mizím ! Nejspíše půjdu vyrábět vvěcičky a taky se učit... pá !

Stud Book - Onyx

6. listopadu 2010 v 12:16
Onyx
Jméno : Onyx

Plemeno : Arabský plnokrevník

Věk : 6 let

Rodiče : O - SSR Huckleberry Bey      M - SSR S Justadream

Potomci : Má jich několik ve Varšavě

Úspěchy : 2. místo - Výstava Arábků ( kategorie dvouletí ) 2008 Varšava, 1. místo - Výstava Arábků ( žádná kategorie, celkový vítěz) Varšava 2009 , 3. místo - (Soukromý závod několika jezdeckých klubů) dostih tříletých Arabů - Chuchle 2009

Zaměření : Dostihy, výstavy

Odkaz na profil : ANO

Stručně o něm : Onyx je dnáherný hřebec, který skvěle zastupuje své plemeno Arabského plnokrevníka . Krásou, temperamentem, ale svou úžasnou vytrvalostí a rychlostí . Onyx jezdí výborně dostihy, opravdi šikulka . Hříbatům určitě předá svou krásu, "šarm", vysoký temperament, vytvalost a rychlost  

Připouští klisny plemene : Arabský plnokrevník, Arabský polokrevník, Anglo-Arab, Pinto-Arab, Morab... kdyžtak se domluvíme ;)
Onyx
Onyx
Onyx

Konec malé grafické soutěže !

5. listopadu 2010 v 13:35 Soutěže
Děkuji Vám hrozně moc, že se Vás přihlásilo tolik ! Nádherné výtvory, opravdu všechny byli krásné . Ale vyhrát mohou... v tomto případě "pouze" 2 ! Není to tady tak, že by vyhrál jeden... Nemohla jsme se rozhodnout mezi 2 a proto vyhrávají 2 holčiny ;) .

Opravdu díky moc... Mazle.... Ajo98..... Karčo88..... Ever... Jsme Vám nesmírně vděčná, opravdu velmi ;) Ale bohuželll vyhrává někdo jiný

Ano ano... kdopak nám asi zbyl ... Zbývá tu.-............................
..............
...
...........
Njn, nechci Vás napínat ;) . Vyhrávááááááááááááá.............. Tinkerka a Verčík !!!! Holky, velmi Vám gratuůluji, každá vyhráváte jeden Vánoční kupónek :
Vánoční kupon
Hnedka Vám to zapíši do obchůdku ;) .
Sláva vítězům a čest poraženým !
S obchůdku je zatím to záhlavko, které udělala Tinkerka, ale na prosinec tam dám zase ten od Verčíka ;)

Takže se určitě koukněte na nše záhlavko, neboli Hlavičku, jak píší na webnode . Pokud chcete ( a byla bych dooooost ráda) tak můžete okomentovat i tam a můžete hlasovat v nové anketě na hlavní straně ;)

Prosím, hlavně nechci žádné "špatné" komentáře od těch, co nevyhráli . prosím

Breeding Certificate - SKS Show Lady

5. listopadu 2010 v 10:53 Breeding Certificate
Mám tady další Breeding Certificate a tentokrát pro SKS Show Lady, jejíž taťkou je náš RO Azhar !
SKS Show Lady
PS : Promiň Elen . Nevěděla jsem koho má Ladynka za mamču nikde na ranchi to nemáš :(

Vánoční kupony !

4. listopadu 2010 v 18:37 Saddlery World Horses
Takže, zrovna jsem toto přidala do obchůdku a abyste si toho všimli i vy, tak to musím dát i sem ;) . Takže budu ráda, když si přečtete ;)Blíží se Vánoce a proto Vám přináším Vánoční kupony ! A co, že to znamená ? No .. je to velmi jednoduché ;) . Na těchto kuponech je částka, za kterou ( pokud kupon "vlastníte") můžete utratit (lépeřečeno koupit výrobky) do této ceny !
A jak kupon získat ? Můžete ho získat v nějaké ze soutěží u mě na ranchi ( www.ranch-ohajo.blog.cz ) . Další možnost, když jste udělali nebo uděláte objednávku nad 100 Kč - dostanete tento kupon . Dále také pokud jste u nás udělali už více jak 3 objednávky . Nebo pokud máte nějakou velkou kámošku, tak jí tento kupon můžete "koupit", ale o tom mi musíte samoudřejmně napsat ;)             Nejspíše brzy přidám další způsoby ;)
Tento Kupon je pouze jeden a to za 20 Kč, ale můžete jich mít kolik jen chcete .
Tytokupona se dají použít při aukcích, výprodejích, nějakých speciálních setech, ale i v normálním kupováním výrovků . Prostě všude

Vánoční kupon
Jinak Tinkerko, máš u mě jeden ten kupónek ;) .
Pro více informací zavítejte do obchůdku ;)


Co si o tom myslíte ?

Rossie na kamenech 2. díl - Rhodos 2010

4. listopadu 2010 v 14:02 Fotogalerie
Vím, že první dílek těchto fotek byl v září, ale nějak... jsem na tento 2. dílek pozapomněla :D . Moc se omlouvám ! A  proto to chci napravit a přináším V8m opožděně, tento 2. dílek fotek ;) .
Je jich jenom pár...
Ale jdem na to !!
Ross
Ross
Ross
Ross
Krásná hlavinka ;)
Ross
Ross
Ross
Ross
A poslední fotka byla i v minulém dílku . Mě příjde... jedna z nejhezčích z těchto fotek ;) ... Jak tam přechází to světlo a stín...

Jak se líbí fotečky Vám ??
Díky za komenty ;)

Jo jo...

3. listopadu 2010 v 11:15 Dny na ranchi
Nevšímejte si nadpisu, nevěděla jsem, co tam napsat . Takže jsem včera byla u doktorky, dělala mi nějakou sedimentaci z prstu ( mě ta píchli do prstu nějakou "tlustou jehlou", potom vymačkávali krev a dali do nějakýho přístroje...) jako prý to není nic vážnýho, ale jsem nachcíplá pěkně . Takže mám být nejmíň do čtvrtka doma, možná i v pátek, jak mi bude . Na endokrinoligii (štítná žláza) mě zvážili, změřili, prohlídli ... Měli mi brát i krev, ale prý protože jsme emocná, tak né, alspoň 1 dobrá zpráva za den ;) .

Včera se moc omlouvám, že jsem tady nebyla . Bylo mi dost blbě a večer ...nevim proč, ale úplně šíleně mě boleli nohy, že už jsem skoro brečela a skoro sme nemohla chodit, nechápu to ! Naštěstí potom pomhl prášek a bylo to lepší, ale byl to hrozná pocit ! Ať jsem ležela, seděla nebo stála jakkoli furt to hrozně bolelo ! Doufám, že už dnes nebude :(

Jinak jsem hodně vyráběla a celkem jsem udělala asi 3 dečky pro Tradíky 1 na Classiky a potom ještě něco... ale mám nový typ deček... doufám, že se Vám budou líbit ;)

Jinak hrozně moc, že se řpihlšujete do té Malé Grafické soutěže pro Saddlery W-H !!  Díky moc ;) . A klidně se přihlašujte dále, budu jen ráda . Odkaz je pod záhlavím x)

To bude asi zase vše, co jsem Vám chtěla říci... Takže sorry za své vypsání, snad mě neukamenujete něbo něco podobného ;) 
CoCa

Novinky 2.11.

2. listopadu 2010 v 9:32 Dny na ranchi
Jazzbell
○ Ahoj . Divíte se, co tady dělám, co ? ( možná-... ;)) . No prostě jsem zůstala ještě dneska doma . Za chvilku s mamkou a s bráchou pojedem k doktorce a já potom na tu Endokrinologii (štítná žláza)... ach jo . Já nechci, ab mě vážili :D

○ Koníčci se mají výborně . Stablíčci trénujou a blbnou, Classici to samé . Tradíci také trénují a užívají si více místa, které mají po tom jejich stěhování . Brzy dodám fotečky ;)

○ Do obchůdku pořád vyrábím, ale nejvíce zatím pro SMka :D . Njn, na Classiky mám jenom 1 dečku ( takový nový "styl") na Tradíky zatím taky ( no a k nim ještě 3 takové podsedlovky...) :D . Ale na Stablík mám asi 3 dečky, podsedlovky... celkem dost věcí a ještě hoooodně hodlám vyrábět ;) . Všechno dám do toho "Vánočního výprodeje" ;) .

○ JInak prosím, prosím hlaste se do té Malé Grafické soutěže pro můj obchůdek Saddlery W-H ! Myslím že jsou i celkemlákavé cenky, tak to alspoň skuste :D . A moc díky Aje98 a Mazlovi, že se přihlásili ;) . Odkaz na soutěž máte pod záhlavím ;)

○ A to bude pro dnešní novinky vše ! Já se du převléct a pojedem k té doktorce . Pá
Milie

Porcelain Stablemate Shetland

2. listopadu 2010 v 6:52 Breyer novinky
Porcel. SM
Breyer o něm napsal : Vychutnejte si krásu a eleganci tohoto roztomilého plemene - Shetlansk pony . Breyer vytváří celkem 4 porcelánové modely zastupující 4 různá plemena . Koně plemen Shetlanských koní pochází ze Shetlanských ostrovů . Toto plemeno má výdrž, je silné a vytrvalé !

Můj názor : Nádherně zbarvený i provedený koníček ! Jen škoda, že e Porcelánoví a tak drahý :/ . Takovto zbarvení by kldině mohli udělat i na "normálního" stablíka ;)

Jaký je Váš názor na něj ?
Přednastaveno

Stud Book - Mosaic

1. listopadu 2010 v 16:41
Mosaic
Jméno : Mosaic

Plemeno : Morgan

Věk : 10 let
Rodiče : O - ?     M - ?


Potomci : -----------------

Úspěchy : 1. místo - Všestranost všeho druhu Brno 2005, 2. místo - Kam až doskočíš Cross Country ( přeloženo) Kentucky 2006. 1. místo - Kam až doskočíš v Cross Country 2007

Zaměření : Cross Country, rekreace, všestranost, výstavy a chov

Odkaz na profil : ANO

Stručně o něm : Mosaic je krásný hřebeček plemene Morgan . Je výborný v Cross Country, vyhrál už hodně závodů . A také naprosto miluje vodu ! Takový vodní živel ;) Je hodný, ale ... někdy prostě blbne tak na něm raději jezdí pokročilejší .

Připouští klisny plemene : Morgan, APH... popřípadě se domluvíme ;)
Mosaic
Mosaic
Mosaic

Říjen 2010

1. listopadu 2010 v 14:21 Statistiky
Přináším Vám ohlédnutí za měsícem Říjnem 2010 !

○ Napsala jsem 64 článků ... Horší než v minulém měsíci, ale mslím, že to jde ;)

○ V tomto měsíci k nám nepřijel žádný nový Breyer, ale pustila jsem se do malování prázdných SM modelů z FD

○ Alspoň trošku jsem pokročila ve Stud booku ( no je to i Sire/Dam list mno :D) . Udělala jsme pár profílkůhřebců různých velikostí a jistě v tom budu pokračovat, dokud tam nebudou všichni hřebci a potom začnu přidávat i klisničky... to je zas povídání na jindy :D

○ Máme zase za tento měsíc nový, nádherný dessík od Áji 98 !

○ Na konci tohoto měsíce o5 začínám rozjíždět obchůdek !  Vyrábím o 1o6 a brzy do obchůdku přidám nové výrobky ! Také se rozjela malá grafická soutěž pro obchůdek ! Určitě se zúčastněte !

○ To bude všechno ;)
Marigold

Statistiky 25-31.10.

1. listopadu 2010 v 9:51 Statistiky
Navstevnost za minuly tyden (25.10. 2010 - 31.10. 2010) je:
Pondeli: 41
Utery: 42
Streda: 49
Ctvrtek: 48
Patek: 49
Sobota: 40
Nedele: 64

Celkem: 333
Minule : 325
Zlepšení o : 8 lidí

Páni ! Já myslela, že budou o hodně horší ! Protože jsem tady poslední dobou skoro nebyla ... Díky moc ! Jste zlatí ;)

Jinak asi ještě napíšu dneska něco jako shrnutí října ;)

Nemocná :/

1. listopadu 2010 v 9:18
Ahoj . Njn, jsem doma . Mám chřipku, či co . Mám úplně obrovskou rýmu, mám zacpanej nos, teče mi z očí, trochu se mi točí hlava, bolí mě klouby, kašlu a hoooooooodně mě bolí v krku... :/ ! Njn, chřipka .Brácha ( ale jenom jeden, pro ty co nevědím - mám za bráchy dvojčata a doma je jenom jeden, Vojta) zase hrozně hnusně kašle, chudáček :/ . Jako já taky kašlu, ale on to má ještě horší než já . Zítra už as zase půjdu do školy, ale jenom asi na 3-4 hodiny, protože jedem na endokrinologii (štítná žláza), to si zas vyslechnu svojí váhu, divný obličeje doktorky... to bdue něco a ještě k tomu mi budou brát krev ! Někdo má "depku" z braní krve a já z vážení :/

No to je jedno... to jsem se zas dostala někam, kam jsem nechěla... to mně se povede vždycky ;)

Jinak hrozně moc díky všem, co napsali k tomu článku, co si o mně myslíte ! V životě by mě nenapadlo, že by jste mě mohli takhle skoro rozbrečet... samozdřejmně radostí :D  ! Díky Vám hrozně moc ;)

Jo a moc díky Mazlovi . Už se přihlásila do té Malé grafické soutěže pro můj obchůdek Saddlery w-h . Díky moc ! Hlaste se, hlaste si pořád ! Budu moc ráda za každého a myslím, že i cenk jsou celkem lákavé ;) V minulém články o tom vše máte ;)

Co dneska asi budu dělat ? Tak pokud Vás ot zajímá... asi budu tady na PC (mám tátův notebook v posteli) , něco napíšu, ale hlavně se budu věnovat obchůdku . No zatím jsem udělala jenom pár věciček, ale budu v tom pokračovat... a taky nco pozmněnímv obchůdku ;) .
Jazz