Přečtěte si novou povídku Art of Living!

Březen 2011

Další fotky Cefíka...

30. března 2011 v 20:02 | liška |  Fotogalerie
A by to tady nebylo úplně prázdné, tak Vám přináším nějaké starší fotky cefíka. Snad se budou líbit ;)

jejda, klouzačka vzadu :D
Krasavec :)
Nádherná hlavička :)
Bajka o Lišce a Tlusté veverce

29. března 2011 v 19:54 Mimo vše - Povídky
Muhehe... Konečně jsme se dnes dostala k ranchi, a popravdě mě moc nenapadá, co psát.
Ale na zítřek jsme měli za úkol na ČJ do literatury vymyslet nějakou svou bajku. Dneska jsme se do toho samozdřejmně s vervou pustila a ráda bych Vám moje "veledílo" (to berte hodně s rezervou) ukázala.
Ať už je tady i něco jiného a než fotky a nesutále dokola opakování Novinek z Ranche.
Ale prosím Vás pěkně, nevyprskněte hnedka smíchy :D. A pod tím malá ilustrace, z googlu.
A smaozdřejmně zde má lištička hlavní roli, kdo jiný také, že ? ;)

O lišce a tlusté veverce
Toho roku byla velmi krutá zima. Všude bylo bílo a velmi mrzlo.
V tomto ošklivém počasí se vydala liška na lov. Již velmi dlouho nejedla, byla celá prokřehlá a velmi hladový. Po lese hledala cokoli, co by snědla.
Najednou však uslyšela ošklivý smích někde z korun stromů. Bála se, co se děje a začala se zběsile rozhlížet kolem sebe. V koruně jednoho ze stromů se však objevila veverka. Ale nebyla to obyčejná veverka, vypadala... jaksi jinak. Byla jako jedna velká kulička, sotva se potácela po úzké větvi, která vedla od díry ve stromě. Veverka se smála stále více a více. "Proč se směješ ty kuličko?" vykřikla liška ze zasněženého paloučku na veverku. "Tobě se směji, tobě. Já mám všechno a ty nic. Mám teplý domov a dostatek jídla na celou zimu a ty se jen každý den potácíš lesem jak tělo bez duše." křičela a při tom se stále smála veverka.
Lištička byla zoufalá, lehla si do klubíčka a usnula.
Druhý den opět bylo nepříznivo. Když se liška probudila, již na stromě zase stála veverka a hlasitě se smála. Opět opakovala to samé, jako předešlý den. Liška byla smutná a jen celý den vysedávala pod stromem. K večeru opět vyšla veverka ze své "skrýše" a smála se lišce se stejnými slovy. To se však veverce vymstilo. Jak byla tlustá, a větvička tenká, brzy pod ní křupla a veverka spadla do závějí pod větví. Liška k ní přiběhla a pomyslela si: "Teď se budu smát já." A co jiného by lištičce zbývalo? Proto, aby přežila, tlustou veverku sežrala.

Dnenší focený ve zbrusu novém ateliérku!

28. března 2011 v 19:09 | liška |  Fotogalerie
A opět Vám přináším ěnjaké fotky. Dnes jsme si s pomocí Áji vyrobila takový velmi jednoduchý ateliérek a hnedka jsme s Ájikem fotily!
Kupodivu podle mě dopadly fotky vcelku dobře.
A jestli by jste někdo chtěl, i když pochybuji, že by jste to nezvádly :D, tak kldině udělám nějaký návod :D.
Brzy nakoupím do ateliérku více barev, vždy, jaká s ebude ke koníkovi hodit. A asi do něj i brzy přidám nějakou vatu... a koníci budou vypadat jak v nebíčku :D

Není to nic "mistrovského" můj první pokusek o ateliér a o focení v něm. Má to své, a dosti velké, mouchy ;)


Jedna fotky Geraldýnky


Poník Chau Chau :D


Night Snowflake alias Snowí :)

Patch


Dimitrý


A její vražedný pohled


Starlight s růžovým podkladem


A teďka celé v růžové! Alias naše Mini Rags to Riches přichází :D
A opět v modré :)


Platinka


Tý jo, tolik modré... a to jsme dneska zrovna o "modré barvě" psali slohovku :D


Vája :)
Určitě zde budu fotit Stablíky, s nějvětší pravděpdobností i Classiky, ale Tradíky opravdu ne :D. Jaksi s emi tam nevejdou :D


A te´dka pozor! Toto jsou anše historicky první fotky nové klisničky od Silvery- Shining Sunsation!!
Budu moc ráda za komenty :)

Statistiky 21.3.-17.3.

28. března 2011 v 14:32 | liška |  Statistiky
Navstevnost za minuly tyden (21.3. 2011 - 27.3. 2011) je:
Pondeli: 40
Utery: 33
Streda: 31
Ctvrtek: 27
Patek: 44
Sobota: 0
Nedele: 80

Celkem: 255
Minule: 300
Zhoršení o: 45 lidí

No jo, zase zhoršneí. Ale je pravd, že jsem tu byla méně, takže vcelku chápu ;). Ale zlepšíme, vyďte, že jo ? :)

Vyhodnocení Pony Photo Shows 2011!

27. března 2011 v 17:31 | liška |  Soutěže
A pozor, pozor! Zbystřete zrak :D. Je tady vyhlášení Pony Photo show 2011! Je tu jenom vyhodnocení, certifikátky a vše o odměnách až v dalším článku ;).

Hodnotila jsem já a ještě jeden "tajný" porotce, jeden laik ;)

Ale teďka tádné zdráhání a rovnou k výsledkům!

Horsemanship
1. místo RSP Shining Poetry

Nikdo jiný se do této kategorie bohužel nepřihlásil

Performace
1. místo BSR Ethaen
2. místo SFR Newsworthy
3. místo RP Misty

Stablemates-MW
1. místo Cry for Me
2. místo RP Etchie
3. místo RSP Caramel Bee

Traditional / Classic
1. místo Eclipse´s Wrapped Chip
2. místo Crystal
3. místo RSP Shining Poetry

Valentines photo
1. místo RSP Honey Bee
2. místo RP Lennox and Etchie
3. místo SFR Newsworthy

Youngstock
1. místo RP Stormy
2. místo RSP Belive in Hope


To je vše! Prosím, hlavně s enikdo nenaštvěte, jak jste dopaldi, však to znáte.
Diplomky, ocenění a vše v dalším článku ;)

Snad jste spokojeni :)

Fotky z CLS 2011!

27. března 2011 v 11:42
Neotálela jsem a hnedka jsem již včera večer nahrála fotky. A teď prosím potlesk- udělala jsme si rajče! Jendo jsme měla již dříve, ale tak lehce jsme ztratila heslo :D. Ale rpostě mám nové. Budu tam dávat jen fotky z nějakých akcí, či tak, stále preferuji vkládání obrázků přímo na blog a do článku ;).

Fotky z CLS naleznete ZDE

Na těchto fotkách moc lidí nenajdete, fotila jsme hlavně koníky :D. Fotky nejsou v nejlepší kvalitě, a kadyž už, tak s blekem, můj foťák si totiž uráčil, že bez blesku bude dělat ještě horší fotky než obvykle. A prosím, jak se na rajčeti otáčí fotky? Některá, které jsou na vášku, mi to otočilo, ale některé zase ne... prosím, poraďte :)
Zde, krásná přemalovaná Valentýnka se svým hříbátkem. samoudřejmně přemalování jsou Lin... úžasní ♥

CLS, CLS, CLS!

26. března 2011 v 22:07 | liška
Lidičky, lidičky... hrozně moc Vám děkuji, jak CLS dopadlo, tak jak dopadlo. Jsem moc šťastná. Já, ale můčeme si býti jisti, že všichni, z toho mají úžasný pocit... Jsme hrozně mco ráda, že jsem tam mohla být :)
A CLS bych psala šíleně dlouho... všechna ta úžasná atmosféra, chodích kolem stolků s tolika úžasnými Breyerky a PSky :). Vše to lemují nádherné výrobky holek z různých obchůdků... skvělé!

Bylo to docela něco, tam skákat mezi ringama, dodávat koníky a potom odkočit k zrovna ringu, který se vyhodnocoval a držet palečky vaším koníkům, či gavoritům. prostě dvěma slovy- NEZAPOMENUTELNÝ ZÁŽITEK. Všude ta přátelská atmosféra, všichni v pohodě, všude samé súěmvy... úchvatné :)

I koníčci si to bezvadně užili, poznali se se spoustou dalších koní, zařádili si... a někteří dostali nějaké to ocenění :).

U našeho obchůdku moc frmol nebyl, byl na lehce zapadnutém místě a jen na židli, všechny stolky už byli obsazené :D. Ale zase opravdu hodně věciček zbylo, takže čekejte brzy nějký výprodejek ;)

Jak jsem říkala, psala bych o tom dlouho, a popravdě nevím, jak to shrnout, proto jsme jen napsala mé pocity a teďka bych ráda napsala něco a vyhrách a věcičkách, či konících, které jsme si převezli. Ale prosím, neberte to jako chlubení ;). Pokud si budete chtít přečíst jakkýkoli přibližnější popis CLS, zajděte si na jakkýkoli jiný ranch, jehož majitelka tam byla ;)

A že by teďka ty ocenění? Byla jsem velice mile překvapená :D

Gold Paradise- Hnedka v první kategorii, která se honotila, jsme měli našeho Paríska. Krásného ryzého Arábka Stablíka... mezitím dávám na ostatní stoly mé další koníky, přijdu již k vyhlášenému stolu a co nevidím? Náš Parísek obsadil úžasné 2. místo v teté kategorii, neboli v kategorii OF SM Arabians!

Night Snowflake (SN-Black Snow Star)- V kategorii OF Tradi/Classic Ponies nás reprezentovali samozdřejmně naše dvě modrooké sestřičky. A velmi milý překvapením bylo, že se naše Night Snowflake umístila také na úžasném 2. místě! Počítali jsme, že pokud se umístí nějaký z našich poníků, tak že to bude její setsřička, jak tomu bylo doposud, ale jaksi... obrátilo se to ale Snowy si to určitě moc zaslouží ;)

Bellie- Belli si spíše jela odpočinout... ale tato vraná klisnička nám vyhrála třetí místo v kategorii OF SM Stock !

Kryšpínek- Také jsem prala našeho novějšího PRE hřebečka, který má zase sbeou vcelku dobrou drezurní kari´éru a chtěli jsme zkusit, jak se mu povede ve výstavách. A hnedka na své první se umístil jako 3. v pořadí v katgorii OF SM lehcí koně Iberians!

Appros- I nás Appaloosáček Approsek se velmi dobře umístil a to ve své kategorii Stock (Appaloosy a APH) na krásném 3. místě ! :)

El Jazzbell- Tato elegatntní klisnička plemene TWH v kategorii Tradi/Classic Other se také velmi krásně umsítila! Ve veliké konkurenci obsadila přepěkné 5. místo ! :)

Air Sharm- U Sharmíka jsme neřekali vůbec žádný úspěch, ani v nejmenším při takové konkurenci. Ale tento Red roan hřebeček se i tak prosadil a obsadil neuvěřitelné 5. místo v kategorii Tradi/Classic Arábků!

Sunshine (provizorní jméno, nemůžu si na pravé vzpomenout :D) - Tuto nádherné palomino SM kliničku jsme odkoupili z ranche Silvera Pearls a díky moc za ní Silveře. Brzy přinesu fotky ale je opravdu okouzlující ;). Hned jsem jí zkusila přihlásit do výstavy do kategorii CM SM Light Breeds a ona se umístila na 5. místě! Má velký potenciál, tak uvidíme do budoucna ;)

Snow Stormy- I Snow Stormík s eumsítil a to na pěkném 6. místě ve stejné kategorii jako El Jazzbell, neboli v kategorii Tradi/Classic Others!

Flash a Mia- Ti soutěžili v kategorii Tradi English Riding. "Scénku", či jak tomu říci, jsem dokončila až na místě takže taková slátanina. Ale nakonec se asi povedlo, protože si odvezli krásné 4. místo!

Stručně:
2. místo OF SM Arabians- Glod Paradise
2. místo OF Tradi/Classic Ponies -Night Snowflake
3. místo OF SM Stock (Quarter Horse)- Bellis
3. místo OF SM Stock (APH, Appaloosy)- Appros
3. místo OF SM Lehká plemena (iberians) - Kryšpínek
4. místo Performace English Riding- Flash a Mia
5. místo OF Tradi/Classic Other- El Jazzbell
5. místo OF Tradi/Classic Arabians- Air Sharm
5. místo CM SM Light Breeds- Sunhine (zatím jen její provizorní jméno)
6. místo OF Tradi/classic Other- Snow Stormy

takové umsítění jsme nečekala. Já i koníčci jsme velice šťatsní! Jenom Locíkovi bylo líto, že se neumístil, ale snad příště ;). Jsme všichni našení! Tedy z celkem 16 koní, které jsme vystavovali tak 10 se umístilo do 6. místa! Skvělé!

A koho, že jsme si to přivezli?? Muhehéé... tedy od suprové Silvery úžasnou Sunrise! TWH Palomino klisničku... je tak úžasná, nemohu se jí nabažit :). A moje mamka také pookřála... chvilku s etam o něčem bavila s paní Sládkovou a poté si mě zavolala, a ukázala na 4 Tradíky, kteří před ní leželi v krabicích... a rpý ať si někoho vyberu!!!! ne já myslela, že omdlím :D. Takže jsme si domů někoho přivezli! A koho, že? Úžasného Andalusiana Kriptona! je úžasný... taková elegance sama :)

Z CLS mám výborné, neuvěřitelné pocity!
Jsem ráda, že jsem poznala konečně takové lidi jako je třeba Steepluška, kiiki, Mazel, Cof, Sii, pompin, Samantou, Karčou, Pharlapkou... více se poznala s Elen, Horseen a dalšími. A hlavně musím hrozně moc poděkovat Lin! Úžasně to zorganizovala a ni na vteřinku nepolevila, byla jsi úžasná Lin :)
Ale i vy všichni... moje pocity bych teďka ais ani slovy nejádřila, ale kdo tam byl, zná ten pocit ;)


PS: prosím, hlavně to neberte jako vychloubání!!!

ClS... již za pár hodin :)

25. března 2011 v 22:35 | liška |  Něco k ranchi
Dnenší den byl doopravdy ve znamení spěchu. Hned jak jsem přišla ze školy, tak jsem se dala do horlivých příprav na CLS. Všechny koníčky jsem důkladně vyčistila, připravila... však to znáte :). Nebudu dávat jako jeden ze spousty ranchů články o CLS, i když je to teďka hlavní téma :D. Jenom Vás chci průběžně informovat

Byla to hoňka, ale koníky už mám šechny zbalené, podklady pro performaci hotovou (budu dodělávat na místě)... obchůdek ais připravený, ale říkám již asi potřetí a předem- věcí je opravdu málo!
Vše je vytisknuté a na poslendí chvíli jsem i nakonec vytiskla koníkům cedulky. Nebudou tedy psané mnou ;)
Taťka nám vytiskl podrobné mapičky a vyznačil trasu, kudy máme jet, ale když budu navigovat já... to to dopadne :D.
na Ranchi Vysoká si o dojdem na obídek... nu jsme zvědavá :)
neuvěřitelně s etěíšm, a jak se znám, tak od pěti ráno budu lítat po baráku. No lítat... při mim spěchů, utíkám z pokoje do pokoje a ťuk! Kapla jsem se nohou do stolu a hnedka mám malíček jeden dvakrtá větší než ten druhej... a bolí to jak čert, hajzlík jeden :D.

Moje poznávací znamení? Suprový mdorá džíny, zelená mikča, černý Conversky, suprová červeno kostkatá taška přes rameno (taky Converse :D) a můj úsměv na tváři! :D. A taky pokud uvidíte někoho blbě kecat, tak jsme to já ;)

Hrozně moc se na Vás těším! vím, píše to každej, ale když to člověk ymlsí upřímně, tak proč ně? :). Měli bychom tam přijet tak max do 11:30... alepsoň trošku mým navigátorským schopnostem věřím :D.

Ale teď s ejdu pokusit si lehnout, naschle všem a vzhůra na CLS a ještě dáááál!


PS u Steeple!

25. března 2011 v 16:56 | liška |  Něco k ranchi

Dnes jsem zašla ke Steeple na ranch a vidím, že je tu vyhlášení Photo Show! Je mic moc líto, že jsem přihlášila jen Annabellku... nějak sjem na to zapomněla :(. Ale Annbellka nám udělala obrovskou radost! Umístila se třetí v kategorii Stablemates§ její rpvní soutěž a hnedka úspěch, super!
Díky mco Steeple, za krásný certifikátek ;)

A pozor! Naposledy připomínám! Do zítřka můžete ještě hlásit své koníky do Pony Photo Show!

Vše...

23. března 2011 v 19:23 | liška
Ani jsme nevěděla, jaký k tomu dát nadpis. Moc se omlouvám, že tu skoru vůbec nejsem. Škola mě stíhá čím dál tím více ještě že v Pátek máme semiramis (příjdou takový babky, co se ztvářej, že miloujou děti a kecaj nám do života ;) Ale lepší než 2 písemky, který jsme měli psát.

Dnes super den, tedy až na to, než jsem přišla domů. Na koních super! Adam, spolužák s kterým chodím jezdit, jezdil na Iře (kobylka na které obyčejně jezdím já), bude s ní totiž v květnu dělat ZZVJ, a já jezdili na Matesovi. Takový super 18-ti letý tmavý hnědák, bohužel má dost ošklivý kašel. Takže zrovna vysedám, on zakašle a hle, už mu ležím na krku :D. A je dosti těžké ho udržet v dlouhém, rychlé, trvalém klusu... njn jsem začátečník :D. Ale alespoň jsem si konečně mákla :). Ještě k tomu bylo úžasné počasí... co dodat ? :)

Ale nálaud mi zkazil jeden kluk na Facu. Popravdě, mě rozbrečel, a né štěstím. Nechci to psát všude na potkání, už jsme se tím svěřila několika lidem a už je mi hnedka lépe :).

Ale slibovala jsme články a nic... zítra po škole mám tenis, ale potom mám ža do večera čas, tak se na mě těšte! Ale také v pátek. Ale to si budu muste ještě přeleštit a zabalit koníčky! nevěřím, že je to tak blízko :). CLSko zlaté :)

A dnes možná ještě něco přibude... doufám... teď s ezase musím jít učit. Mějte se zatím a moc se omlouvám ;)


Fotky Snow Stormyho z Kaprunu

22. března 2011 v 17:21 | liška |  Fotogalerie
A mám tady pro Vás zase nějaké ty fotečky :). A tentokrát ještě z Kaprunu a to Snow Stormyho. Dílů bude více, ais 3, takže tady bude ještě více fotek... doslova přefotkováno :D
otky jsou spíše ve stínu, až v tom poslendím dílku jich bdue pár na sluníčku... jsou totiž takové,... zvláštní :D. A ve stínu to také někdy hází takové zvláštní... no jakto říci.. u některých fotek uvidíte :)
Ale teďka si užijte první dílek ;)


A přichází Stormík :)


Vidíte to zvláštní světlo ? :D


Roztomilá hlavička


Tmavá :/
Ribbons :)


Dnes ještě chystám Bleskovku a ais další dílek povídky ;)

Fotogalerie Geraldine

21. března 2011 v 21:56 | liška |  Fotogalerie
A mám tady poslendí část fotek z naší procházky. Jsou geraldínky, ale bohužel, jsou nejhorší z těch všech... nevím proč, hrozně špatně se mi fotí :(
Celé tělo se špatně zaostřuje natož nějaké detailíky, tak na to prosím berte ohled


A začínáme! Toto je ještě u Labe :)


Áách, travička překáží :D


Konečně nějaké lepší fotky :)


Ty poslendí jsou hold nejlepší :)
A nejlepší fotka z celého jejího focena nakonec :)

První jarní den... u nás na ranchi

21. března 2011 v 19:01 | liška |  Dny na ranchi
Jak jste jiště všichni postřehli (ani já jsme to popravdě ráno nevěděla :D), tak dnes byl první jarní den.
Konečně se alespoň trošku oteplilo a vystvitlo sluníčko.
Na ranchi byl den ve znamení klidu. Ráno s ekoníci vypustili na pastvuu, kde byli skoro celý den. Dopoledne si ještě vzala Lesliena lonž Chexíka a zkoušela s ním různé cviky (s tou nožičkou). A zaměstnanci dlai pohov. Ale Caroline samozdřejmně neustále lítala kolem prázných boxů a i v sedlovně pořád něco uklízela... No jo, to by prostě nebyla ta naše Caroline :)

Koníci se alespoň hezky vyřádili, zadováděli si a hříbátka si hrála :).

Ale samozdřejmně se tohoto dne nemůže nevyužít a teď, když už je konečně tma, tak se všichni zaměstnanci vydávají na velkou vyjdu. Kylie jede samozdřejmně na Stuntce, Caroline si bere svého Bumblíka, Justin si beru klidného Snow Stormyho, Mia si bere divocha Eartha, Leslie pojede na naší TWH krásce Jazzbellce a holky, Lilly s Chelsie, si berou pdo sedlo Misty a Cefíka :). A samozdřejmně, já jedu s nimi a už si běžím nasedlat Salpíka.


PS: Prosím, napište někdo komentík k minulému dílu povídky (ZDE)... Jsem tvrdohlavá, ale jinak nenapíšu další díl .D. Vždycky čeká alespoň na jeden komentík...

Statistiky 14.-27.3.

21. března 2011 v 14:52 | liška |  Statistiky
Navstevnost za minuly tyden (14.3. 2011 - 20.3. 2011) je:
Pondeli: 30
Utery: 34
Streda: 54
Ctvrtek: 33
Patek: 44
Sobota: 40
Nedele: 65

Celkem: 300
Minule: 287 lidí
Zlepšení o: 13 lidí

Zlepšení je minimální, ale i tak ej to zlepšení, díky moc! A doufám, že ještě rošku "řpidáme" ;)

Fotogalerie- Witch Craft

21. března 2011 v 7:04 | liška |  Fotogalerie
Jsou tady slibované fotky ze včerejška našeho palomino SM hříbátka- Witch Crafta, alias Witchíka :).
A teďka vzhůru k fotkám a ještě dál!


:)Baf Witchíku :)


Náš pán :D


A tuto poslední fotku fotil bráška, Šimon :)

To je vše! Budu mco ráda za komentík ;).
Možní Witchíkovi z těchto fotek udělám profílek :)
Přednastaveno

Fotogalerie Annabellky- Základy hradiště Slavníkovců

20. března 2011 v 17:36 | liška |  Fotogalerie
Jak jistě všichni víme z dějepise (muhehe), tak roku 995 byli Slavníkovci vyvražděni Přemyslovci. A kde? No přeci v Libici nad Cidlinou!
Já toto místo znám již od malinka a znám to skoro jako své boty, popravdě tam toho moc není ;). Základy kostela, nějakého menšího paláce, strážní věže a poté socha sv. Vojtěcha a sv. Radima. No, moc Slavníkovcům od Přemylsovců toho tam moc nezbylo...
Ale konec zeměpisné přednášky, která nikoho kromě mě nezjímá :D, a vzhůru k fotkám!
Annabellku jsem fotila na "pokrytých" základech Slavníkovského kostela.
Doufám, že s ebudou fotky líbit, podle mě se vcelku vyvedly ;). Sice jsou tmavší, ale za to já nemůžu, bohužel zase zalezlo slunko
A teď vzhůru an fotky s "nádechem historie" :)
Vzadu ještě můžete vidět takový malý pomníček s křížem, uprostřed základů tohoto kostelaFotky mají takovou zvláštní "duši a atmosféru" :)


Pohled zezadu


Hlavička s přední polovinou těla :)Budeme moc rádi za komentáře.
A prosím, okomentujte alespoň někdo toto a nejlépe i minulý díl povídky :D

Dnešní výlet- podél Cidliny a ještě dál...

20. března 2011 v 15:47 | liška |  Blog a moje kecy


Detail mozaiky

Mamka byla od čtvrtka v Maďarsku a proto jsme zůstali sami s tátou doma. jako včera, tak i dnes jame s ebyli prjít. Dnes však po druhé straně Labe, řeky, která protéká Poděbrady.
Dnes jsem však byla vybavená a vzala si s sebou můj "starobylý" foťáček a 3 koníky. Lépeřečneo Stablíky. A to naší Appaloosku Annabell, TWH klisničku s červenými Ribbons- Geraldýnku (Džeraldýnku) a jednoho Palomino prcka Witch Crafta, kterému říkáme Witchík.
Bohužel, celý den svítilo sluníčko, ale samozdřejmně, jak jsme vyšli, bylo zataženo a dokonce chvílema kapalo. Ale i tak mám nějaké fotky. Tmavší, ale mylsím, že některé jsou dosti zajímavé ;).
Začínali jsme na soutoku Labe a Cidliny a šli až do Libice nad Cidlinou, tak si prohlédli )sice už jsme tam byli asi 100x, ale což :D) Hradište Slavníkovců a já tam nafotila Annabellku, takže pozor! je focena na základech kostela z tohoto hradiště :D.

Nad a pod článkem máte malou ochutnávečku, nejenom foteček koníčků :). Ale fotek každého koníčka je jen pár, na jeden dílek vždy ;). Takže s ebrzy těšte celkem na tři články s fotkami a to:


Annabellky


Witchíka


A Geraldine :)

Přípravy na CLS v plném proudu!

20. března 2011 v 9:27 | liška |  Dny na ranchi
Zase místo obrázki písnička... na ní mě přivedla Steep, já jí znala a měla ráda, ale nevěděla se, jak se jmenuje :)

Už ani né týden a máme tady CLSko! Jupíjééééj! Je to až neuvěčitelné jak to strašně letí.
Já včera dodělala všcehny lístečky pro koníky. Všechny jsou psány ručně, alespoň uvidíte můj škrabopis, a nebudu je mít na nožce koníka, normálně před ním... Taková ta 'stříška'. Doufejme, že se neztratí :D

Včera jsme všechny koníky čistila, nejenom ty, co jeodu na CLS, a také jsme vyotřela, otřela.. a nevím, co všechny všechny poličky. Kupodivu jsem to dělala dosti dlouho :D. Čtyři dosti dlouhé poličky, potom ještě Stablíci... bylo něco všcehny koně sundat, otřít, v!vytřít" poličku a zase je tam dát :)

Čistí jsou tedy všcehny, ale ty, co jedou na CLS budu muste ještě překeštit, vyleštit, a jak se znám, tak je budu leštit asi každý den před CLS :D. Ale cčera mi i poomáhali naši zaměstnanci. Caroline vytřela celou sedlovnu a společně s Justinem jí uklidily, ale samozdřejmně, je nový den a už je tam zase bordel jak v.....

Jinak už mám asi tak nějak rozmístěno, kdo v jakém kufříku pojede. Beru 2 velké tašky, snad se to tam vejde :D.

Ale těšíme se všichni, úžasně. Já jsme mco ráda, že konečně poznám takový lidičky, jako je Steepluška, kiiki, Storalee... a plno dalších ;). některé už jsme třeba viděla na FD, ale neměla jsme čas si s nimi popovídat, to doufám, že se tady nestane. A taky se těším na ty úžasné koníčky! Ááááááááááá, to bdue tak úžasné :D

Veze nás tedy naše máma, ale ais s náma pojede i náš táta, že prý ... no kdyby se něco stalo. Dostala jsme za to pěknýho sprda, že musim firt něco vymýšlet... Jo, chci jednou za rok někam jet, tak samozdřejmně se to neobejde bez keců, chjo

A jak je to s obchůdkem? Chtěla jsme vyrobit mnoho věcí, ale sešlo z toho. Jak jsem se dozvěděla, bude na CLS asi dalších 10 (a to není nadsázka) obchůdků a většina má o hdoně lepší věci a hodně výrobků, tak proč jich také dělat hodně? Mám celkem asi jen 30 výrobků, z toho jsou třeba jen 2 stájové dečky pro Tradíky. Kdo prostě něco bude chtít, ať příjde za náma (mnou či Pharlap) a nějak se domluvíme. Mám od každého málo věciček, takže pokud někdo bdue chtít, tak rychle pro ně ;).
Také sponzoruje náš obchůdek jisté výhry v některých kategoriích. S lin jsme s eodmluvili, že to vyřešíme tak, že předá takový "kupónek" a výherci si poté půjdou něco vybrat k nám do obchůdku ;)

Ale jinak všechno úúúžas! lidičky, já se na Vás tak šíleně těším :D

Darkness Lives- 26. díl

19. března 2011 v 18:46 | liška |  Povídky


Byla temná noc, jen měsíc mi svítil na cestu. Když už Tanya usnula a po celé škole bylo ticho jsem se opět oblékla a za svitu měsíce se vydala ven. Doběhla jsme ke stájím a dávala jsem pozor, aby mě nikdo nezahlédl, naštěstí nikde ani živáčka. Doběhla jsem k boxu, kde spal prý. Chtěla jsme ho vzbudit, ale když jsme přiběhla k boxu, už na mě koukali jeho čokoládové oči. Beze slova jsem chtěla otevřít dveře jeho velkého boxu, ale v tom mě zarazila jeho slova v mé hlavě: "Vím, co chceš udělat, ale mě z toho vynech. Vím, na čem jste domluveni a ty to chceš porušit? Vydat se tam na vlastní pěst? jestli ano, já s tím nechci mít nic společnýho. Prosím, Elisabeth, nedělej to. Nechci o někoho dalšího přijít." "Dobře. Jsou tu i normální koně." pošeptala jsem ostře "Elisabetho Carenssová, nedělej to!" slyšela sjem v mé hlavě jeho hlas, ale já ho ignorovala a odběhla do vedlejší stáje, kde byli i 'normální koně'. Vyvedla jsme ven prvního koně, byl to tmavý hnědák s dlouhou lysinkou. Nasadila jsme mu uzdečka a jen tak bez sedla jsme se vydala ne místo, kde jsme očekávala, že by Chelsie mohla být.
Znala jsme to tam, tedy, doufala jsem v to. Jaká malá jsem tam chodívala s babičkou, než zemřela. tedy, okolo toho. Bylo to velká kamenná budova s volnými pozemky.
Zhruba po půl hodině cesty jsem seskočila z koně a zůstala ukrytá v temnotě lesa. V budově se v horních oknech svítilo a před vchodem bylo několik mohutných mužů. někteří i zacházeli do lesa, jak jsem si všimla.
Najednou jsem za sebou uslyšela hluk a někdo mě chytl pod krkem. Naštěstí jsem včas zareagovala a díky své schopnosti, neboli nadání pro zemi, se mi podařilo zvednout kláda vzdálenou ode mě cca 6 m. Kláda muže praštila silně do hlavy a on se skácel k zemi. "Šmejde." zašeptala jsem do větru při pohledu na bezmocného chlapa, který mi ležel pdo nohama. "Nikdy by mě nenapadlo, že něco takového udělám." usmívala jsem se snažila se, co nejvíce dostat k budově. Lesem jsem to celé obešla, abych se dostala k zadní straně budovy. vystoupila jsem na již viditelnou pěšinku a vydala se k budově.
"Haló? Slečno, co tu děláte? Okamžitě toto místo opusťte! Jinak..." nenechala jsem dalšího mohutného muže se svým 'parťákem' kteří se ke mě pomalu od budovy blížili. "Jinak..." zopakovala jsem po něm. Lehce se ohnula, abych se dotýkala jednou rukou země, zhluboka se nadechla a zavřela jsem oči. Najednou, na můj povel, vyrazily mužům u nohou výhonky nějakých květin, které omotaly nohy obou můžu, škubli sebou a oba muží najednou leželi na zemi. Tak vedla jejich hlavy vyrašila jenda květinka, která se jim dostala k nosu a uspala je. "Tak přeci jenom na něco ty hodiny procvičování ve škole byli." zašeptala jsme si sama pro sebe a vydala se blíže k budově. Čím blíže jsme byla u budovy, cítila jsem se nějak vyčerpaná a slabá. Když už jsem byla skoro u budovy opět jsem za sebou uslyšela hlas. "Tak rychle? Ani jsme se nenadáli a máme tě tu? Že Elisabeth Carenssová?" otočila jsem se a stál tam jistý muž... no, spíše kluk. Neznala jsme ho, ale při tom mi někoho připomínal... Jeremyho. Ale jaktože znal mé jméno? A takto mě poznal? No jasně, vědí o mě, co se také ututlá.... A zrovna tady...
Za ním se začali objevovat další muži a jedna žena. Ustoupila jsme pár kroků, zhluboka se opět nadechla, roztáhla ruce a vrhla všechnu mou sílu do pleknutí mých rukou před hlavou. To změnilo sílu a směr větru a z mých dlaní vyrazil obrovský a silný 'proud' větru. všechny je to porazilo a já snažila utéct. Opět do mého útočiště, lesa. Hned jak jsem byla opět skryta v temnotě lesa na mě padla šílená únava, strach a byla jsme zcela vyčerpaná. "Ach ne..." pronesla jsem, když se mi opět podlomily nohy a já začala padat. I když jsem tolik měsíců trénovala, stačilo pár velkých zásajů a jsem šíleně vyčerpaná, že se skoro ani na nohách neudržím.
Čekala jsme tvrdý dopad na zem, ale nejednou mě chytili něčí ruce. Po chvilce s emi podařilo otevřít oči a uviděla jsem nad sebou starostlivý obličej Mika. Když jsme se rozhlédla, byla zde vidět i Amy sedící poblíž Mika. "To je dost, že se probudila." uslyšela jsem známý Mikův hlas. "Děkuji... a promiňte..." "neomlouvej se. promiň ty. Byla jsem včera na tebe hnusná... vím, že nechceš, aby se nikomu z nás něco stalo, ale to nezměníš, tak či tak. Hlavně nám slib, že už nic takového nikdy neuděláš jasný?" uslyšela jsem za sebou přátelský hlas Tanyo. "Nikdy." pronesla jsme. "Ale jak jste se 'o mě' dozvěděli?" zeptala jsem se ale odpověď se naskytla sama. Za Tanyou se vynořil můj milovaný bělouš s úžasným srdcem. "Bree... promiň mi to... a děkuji." řekla jsem, stoupla si a objala ho. " Ale te´d už by jsme měli přistoupit k tomu plánu, né? Elis, zvlásneš to?" zzeptala se mě Amy s lišáckým úsměvem na tváři. "Musím."

Diplomky za 1.3 Bleskovku :)

19. března 2011 v 11:25 | liška |  Grafika
Přináším diplomky za 1.3 Bleksovku, kterou sjem před chvilkou uzavřela. byla větší účats než minule, moc díky :). Asi i pro příště budu kombinovat otázky " od reálných koní" s otázkami ze světa Breyerků :).
A teďka už k diplomkům! Jestli nemáš ráda růžovou, tak raději rychle pryč! nějak jsem si poslendí dobou oblíbila růžovou všech možných odstínů, tak jí všude cpu :D. Tentokrát je tam více Brushů... vím, že je to hdoně jednoduché, ale ěm to dosti baví. nejdřív jsme něco zkoušela v Gimpu, ale to by dopadlo lehce katastrofálně. A tohle... mžoná je to trošku přeplávanější, ale popravdě, se mi diplomky líbí, njn můj styl :)


A to jsou všcehny diplomky! Moc holky za vyplnění a doufám, že se Váím alespoň trošku diplomky líbí :)

A brzy se můžete těšit na další Bleskovku ! :)

Únavné články a vše pořád dokola... aneb několik otázek na Vás

18. března 2011 v 17:36 | liška |  Blog a moje kecy
Povině pustit :D, nádherně zremixovaná jedna písnička a úžasný klipík :-*


Promiňte, ale píši Vám sme jeden z dalších mých únavných článků, ale doufám, že ho někdo okomentuje, potřebuji to.

Úplně mi dochází fantazie a nemám páru, co psát. někdo chce povídku, stejně si jí nakonec přečte jeden člověk a zbatek raději jde pryč z mého ranche, by se asi něco stalo, aby se někdo, krom pár jedinců, zkusil začíst do něčeho delšího. I tak sjem povídku už dost zkrátila.
Fotek sem dávám požehnaně, ale poslední dobou to není nic moc, nějak mě "duch focení opouští", dělám hrozné fotky :/. A bez pořádných fotek nejdou ani pořádné profílky...
Nějaké "breyer novinky a zajímavosti"? To má teďka každý, a akorát budete zase psát ty otrávené komentáře na způsob: "To už jsme viděla milionkrát :/"

Tak co přidávat? Prosím, poraďte mi! Chci, aby ,měly tyto stránky nějakou úroveň, a aby sem 'každý' chodil rád a nepotil se jen u dlouhatánských článků o ničem, či při nudných fotkách.

A také mě celkem mrzí, že komentujete tak málo. Já s ek Vám snažím chodit, jak jen to jde, ale hrozně se to vaše komentování zhoršuje. Nejvíc je tady kiiki, hrozně moc děkuji ti :). Tvůj koment mě vždycky potěší. Ale i třeba Steepluše nebo Pharlapm někdy i Samanta, sme chodí často, ale mrzí mě, že to jsou asi jediní, kteří alespoň nějak pravidelně komentují. Chci zlepšit úroveň článků i celého ranche, to jistě, ale bez Vás, vašich návštěv a komentů s emi to doopravdy povede stěží

CBG Endurace- trénink Mii a Flashe

18. března 2011 v 16:13 | liška |  CBG Diary
Konečně, je to asi měsíc, co ty fotky mám nafocené, Vám přináším první díl fotek naší Mii a Flashe, kteří nás budou reprezentovat v CBG Enduraci :).
Dílů bude více, ještě nevím počet, uvidíme ;). Ale teďka už k první části fotek!


A už k nám po lesní cestičce ti dva přijíždí :)
Hlavičky obou :)


A roztomilá hlava pouze Flashe
Nožky


↑Podle mě, jedna z nej fotek z celého focení ;)Omlouvám se za kvalitu některých fotek, nechápu to... ve foťáku to vypadalo tak krásně :(
KuK


Tak to jsou všechny fotky. Nakonec tedy kvalita nic moc, bohužel. Ale v dalších dílech bude kvalita lepší ;)

Darkness Lives- 25. díl

17. března 2011 v 16:46 | liška |  Povídky


Po chvilce jsme byli 'opět zpátky v našem pokoji'. "Co to bylo?" zeptala jsme se polohlasně Amy, která seděla vedle mě. Ta se jen se slzami v očích usmála, sklonila hlavu a prsty pravé ruky si pohrávala se svými vlnitými vlasy. " To je jaksi... moje schopnost. Vidím budoucnost. Ale jaksi... jen 'polovinu'." vykulila jsme na ní oči a poslouchala, co z ní vyleze. "Jsem z dvojčat. Naše schopnost se rozdělila. Já vidím jen určitou část věcí a Mike také určitou, ale když se propojíme, jako jsme to zkusila s Vámi, no... jak to popsat... je to dosti zajímavé." " A jakou část?" zašeptala tanya, která se opírala o ze´d vedle její postele. " Spíš to špatné. Bohužel." řekla Amy a pomalu se zvedla z postele. "A Mike samozdřejmně vidívá pravý opak." "Páni..." pronesla jsem tiše.
"Ale teď musíme jednat! Nevíte, kde by to mohlo být? Musíme tam pro ní jít! Jasný?!" vlétl po chvíli do pokoje Mike a rozeřval se. "Co chceš dělat? Jsme ještě děti proboha!!! proti nim se nic nezmůžeme!" rozkřičela jsme se na Mika a raději rychle zavřela dveře. " Ale né zas tak obyčejný děti. Víš, co jsi právě před chvílí zažila, co zhruba v noci před měsícem... tohle se normálním lidem neděje, Představ si to, je ani né tisíc lidí na světě s něčím tak výjmečným jako my. Proč by jsi asi jinak byla tady? Co tvé schopnosti? Jinak by jsi tu nebyla. Jsi výjmečná. Ty schopnosti, myslíš, že je máme jen tak? Jen 'pro srandu králíkům' ? Ty jsi jedna z mála vyvolených na světě. Buďto se tomu můžeš poddat a tím nás všechny zahubit nebo bojovat. A my, nevím, proč zrovna my jsme tobě tak blízko a o těchto věcech všechno víme, ale my ti musíme pomoct, Společně to dokážeme!" dlouze domluvila Tanya, které bylo doposud zticha. " Vím." odpověděla jsem ostře a tiše jsem pokračovala. "Ale já tohle nikdy nechtěla. Nikdy jsme nechtěla být odlišná, chtěla jsem jen zapadnout. Chelsie musím zachránit, ale vy ne. Nechci aby s eněkomu stalo něco dalšího, ne kvůli mě!" zdůraznila jsem poslední větu, až mi začal běhat mráz po zádech. V tom se Tanya zvedla a velmi ostře mi promluvila do duše: "Přestaň se už konečně litovat! Musíme něco udělat! A není to na ničí účet. A uděláme to společně, žádný ty sama. Nedělej ze sebe mučedníka! Jdeme do toho všichni, jasný." mluvila ostře a bez jediného pozastavení. Poskočilo ve mě. Nechtěla jsem, aby se někomu dalšímu něco takového stalo, ale měli pravdu. Tanya dala před sebe ruku a Amy s Mikem jí tam také pomalu přikládali. Jako poslední jsem tam položila ruku já.
Amy s Mikem se znovu pokoušeli napojit na Chelsiíny mysl, aby získali nové informace a věděla, kam se vydat. Tanya prohledávala mapy okolí a já jen seděla u velkého okna a koukala na kapky, které stékaly pomalu po jeho okenní tabulce. Byla jsme smutná a ono pršelo... mohlo by to na sebe nějak báti 'sladěné'? Nikdy bych tomu nevěřila, ale několikrát tomu tak bylo. Když jsem chtěla chtěla, najednou přestalo pršet. Bylo to zvláštní. Jakoby se ve mě něco zlomila a já doufala.... nedoufala, věděla, že se to povede a věřila jsem sobě svým schopnostem. Že by proto mě teďka poslouchali? Cvičila jsme to, ale nikdy jsme tomu nevěřila, že by to šlo všechno lehce?
Blížil se večer a náš kroužek se rozpustil. Bylo vytipovaných několik míst, kam by jsme se zítra vydali. Bylo domluvené, že se sejdeme zítra na pastvách, já však měla můj plán a pevně jsme věřila, že výjde

Bleskovka/Rychlovka 1.3

16. března 2011 v 21:11 | liška |  Bleskovky
Mám tady zase nějakou Bleskovku, ale dnes to bude spíše Rychlovka, otázky k Breyerům i k živým koním :). Tak hurá na to!

1) Ahoj! Tak, začínáme

2) Pro začátek něco hodně lehkého... Napiš celým jménem, co znamená ZZJV a lehce to popiš.

2) Vypiš základní zbarvení koně

3) Jaký je tvůj nejoblíbenější jezdecký styl?

4) Napiš alespoň 3 Breyery (Tradi i Classic) tohoto plemene:
a) Appaloosa
b) TWH
c) Quarter Horse
d) Irský Cob

5) Jak se jmenují nové TH Treasure pro rok 2011? jakých jsou plemen a zbarvení?

6) A to je vše, opravdu rychlovka a jednoduché ;)

Blábolání, bla bla blá... alias novinky 16.3.

16. března 2011 v 17:26 | liška |  Dny na ranchi
Další naprosto úžasná písnička... místo obrázku :)

• Opět Vám přináším nějaké Dny na ranchi, popravdě mco nevím, co psát :(. Nenapadá Vás něco? Chtěli by jste spíše nějaké Bleskovky, častěji povídky, více fotke, profílků... ? Prosím, napište mi to, moc mi tím pomůžete

○ Dnes ve škole celkem OK. Měli jsme dva dějáky, z toho jsme první skoro celou hodinu prokecali s učitelem :D. Ty Ájiný vražedný projevy, když jsem tam furt žvatlala nějakou odpověď na učitelovu otázku. Druhou hoďku čeština... psali sjme písemku, vcelku to bylo lehký, tedy až na Doplňky :/. Možná Vám to některým příjde jednoduchý, ale já to skoro vůbec nechápu. A taky jsem dostala z takový práce v hodině Dvojku! Z češtiny, chápete?? Hrůza! Pslaůi jsme líčení baráku, lehce nemožné.,... jak chcete (stručně řečeno) udělat popis s uměleckejma prostředkama jako je třeba metafora a tak na barák? Pro mě nepochopitelný :D. Prý by to byl dobrý popis, ale líčení.... ach jo, ta dvojka :( . Jinak zase ok :). A potom o Matice s Ájou... ani nevím jak to vzniklo :D, ale - Ironman... není to žehličák? takžeee... no coment :D

• Koníčci se mají výborně! Ti co jedou na CLS se na něj úplně neuvěřitelně těší a popravdě, já také :D. /plně šíleně! Jakým šíleným kvapem se to blíží... zítra se vrhnu na ty lístečky ;). Chexíkova noha se výrazně zlepšila a dneska už byli s Laurou na krokové vyjdě! Jezdili "jen asi" 15 minut, ale je to úžasné! Naštěstí to nebude mít žádné následky pro Chexe :). Ostatní jsou v klidu, kupodivu ani Cloud Nine nic nevyvádí, je poslední dobou celkem hdoný, doufám, že se to zase nezmění ;)


přihlašování do Pony Photo Show- do 26.3.!

15. března 2011 v 21:50 | liška |  Něco k ranchi
Jak říká nadpis, opět prodlužuji dobu na přihlášneí, ale toto je již výsledné. Od minula s enikdo nepřihlásil, fakt mě to mrzí, hlavně, že tolik lidí slibuje... Skoro ve všech kategoriích jsou jen 2 účastníci, tak by se ani třetí místo nehodnotilo a nějaké větší cenky by mělo jen první místo, né první tři, jak jsme chtěla normálně.

A do každé kategorie můžete přihlásit libovalný počet poníků! Fotky z jakkéhokoli úhlu... To je to tak těžké

Toto je jedna z posledních soutěží, na to vemte jed. baví mě je pořádat i vyhodnocovat, ale když s ehlásí jen asi 4 lidi, tak c s tím nadělám, že?

Jsme vcelku naštvaná a je mi to líto. Poslední prodloužení. prosím, přihlašte se ještě alespoň někdo... prosím :(

Více informací, kdyby s epřeci jenom někdo chtěl přihlásit, tak zde: http://ranch-ohajo.blog.cz/1102/pony-photo-show-2011

Pište mi pro přihlašovací údaje na photobucket bu´d na e-mail či na facebook!


Fotogalerie Chexe - 3. díl

15. března 2011 v 20:56 | liška |  Fotogalerie
A je tu poslední díleček z fotek Chexíka. Jdem na to :)


A další z Chexíkových "lišáckých úsměv"... schválně... kdo je ho asi neučil :D


Takový rozdíl očiček :)


Zajímavá fotka :)
Oh... zajímavý úhel :D. Asi si Chexík oblíbil můj fo´ták :D

A to jsou všcehny fotky. Budeme rádi za komentíky ;)

Přípravy na CLS- 15.3.

15. března 2011 v 16:46 | liška |  Dny na ranchi
Pro uklidnění organismu :D. Naprosto úžasná písnička ;)

Vím, že těchto článků jsou plné ranche, ale jalikož naštěstí i my na CLS jedem, tak rpoč to nenapsat, ne ?

Už jsem konečně doposlala všcehny přihlášky našich koní (no, jo před pár dny.. :D) . Nakonec s námi na CLSko jede i Jazzbellka a Snow Stormy. Do performace jsem nakonec přihlásila jen do Dostihů Flashíka s Miou :).

Popravdě ještě vůbec štítky nemám, ale slíbila jsme si, že je hnedka v pátek udělám :D. To bude zase konečně čas... te´d s tou školou vůbec nestíhám :/. A ještě k tomu na mě kvůli škole řvou rodiče... fuj

Koníky jsme několikrát přeleštila, ale hlavně ještě to dopoledne před CLSkem, to bdue záhul :). Už mám i vybrané nějaké tašky, kde miláčci pojedou. všicchni budou zabaleni, tedy kromě Jazzbellky, tu budou celou dobu držet, vcelku s eo ní bojím, aby se jí nic nestalo :)

Nakonec to vypadá, že nás nepoveze Áji taťka, ale moje mamka. Pojedem naší "obří" galaxií, takže nás poznáte, až tam přijede takový minibusek :D. Budou dvě sedačky ve přeud, kde bude sedět mama a asi Carrie, potom " v další řadě" zase dvě, tam budou mojí bráchové (nebojte, nebudou na CLS, pojedou do zoo do Liberce :D) , odtamtud jednu sedačku odendáme, aby se dalo chodit "do kufur", kam ještě dáme další dvě sedačky, tam bduem my s Ájikem :D

Na CLS vyrábím jak divá,a le nějak je toho pořád málo... No holt, pokud budete něco chtít, tak musíte spěchat :D

Já jdu teďka vyplnit CBG otázky k Adéle a potom se zase učit, ahoj!

Statistiky 7.-13.3.

14. března 2011 v 15:52 | liška |  Statistiky
Navstevnost za minuly tyden (7.3. 2011 - 13.3. 2011) je:
Pondeli: 35
Utery: 20
Streda: 58
Ctvrtek: 34
Patek: 44
Sobota: 45
Nedele: 51

Celkem: 287
Minule: 198 lidí
Zlepšení o: 89 lidí

Je zde zlepšení, za které velmi děkuji :). Potěšili jste mě. Ale doufám, že zase do příště se to zlepší :)
A teďka pá, jdu se učit, řela nám, že se do zítřka máme naučit stránku a půl slovíček z AJ :/

Fotogalerie Chexe - 2. dílek

14. března 2011 v 7:30 | liška |  Fotogalerie

Druhý dílek Chexových fotek. Co více dodávat?
Užijte si je :)Nádherné modré očko :)


V celé své kráse :)
Výžeh :)


Zezadu
A zase ten jeho úsměv :D

T je pro tentodíelk vše, ještě mám "v úschovně" jeden :)
Přednastaveno

Fotogalerie Chexe

13. března 2011 v 15:07 | liška |  Fotogalerie
Mám atdy slíbené fotky Chexíka, našeho suprového Quarterka :)
Dílů bude vcí, ještě přesně nevím kolik, ale užijte si to ;)


Kukí Chexíku :D


Nevím, jestli je to moje chyb, chyba foťáku, či modelu... hodně blbě se mi celý zaostřuje :(


Takový potutilý úsměv :D
Tmavnoucí pozadí ;)A hotovo! Další fotky zítra :)

Darkness Lives- 24. díl

13. března 2011 v 12:24 | liška |  Povídky


Den se bohužel opět krátil ke konci a my se museli rozloučit.
Ke konci naší schůzky byl Jeremy hodně nervózní a nechápala jsem to. Pořád mě popoháněl, ať už raději jdu, doslova mě na konci vyháněl, dokonce z něj šla hrůza. Raději jsem nasedla na Breehu a ponořená v myšlenkách odcválala směrem ke škole.
"Tak, co jak jste si to užili?" řekla bez emocí Amy, která mě hned po mém příjezdu zpátky na školu zastihla. Byla smutná a měla slzy v očích, ale nic víc mi neřekla. "Užili." řekla jsem tiše a raději se hnedka vydala do svého pokoje, nestála jsme o její další rozebírání. Ale pořád jsem nechápala to jeho chování... proč byl tak nervózní? V pokoji seděla posmutněle Tanya se slzami v očích. Já se k ní rychle rozeběhla a křičela: "Co se děje, Tanyo?? Tanyo?" jen se na mě přes slzy podívala. "Chelsie... Chelsie je pryč." "Jak pryč, co, co se stalo?" vyjekla jsme hlasitě. "Šli jsme pryč z toho "pikniku", či co to bylo a... já nevím, co se stalo... najednou zmizela, byla pryč! Já nevím, byla jsme jako v nějakým tranzu, jako kdybych v tu chvíli nevnímala to mi všichni. Bylo tam několik lidí, dvě ženy, jeden muž a ještě někdo... Víš, byli jsme se stavit ještě ve měst, tak jsme se zdrželi neměli jsme to dělat, byli jsme tam dlouho, asi až jste zkončili'..." po očích jí začali téct slzy. "Kdo tam byl?? Co?" "Nevím, třeba jsme se spletla, neviděla jsem mu asi ani přesně do obličeje..." "Řekni mi to, prosím." pošeptala jsem. "Byl tam Jeremy." zašeptala a mně se zastavilo srdce. "Oni jí unesli? Sle Jerermy,,, ne, ne to nemohlo být..." snažila jsem se utišit sama sebe. "Ale proč by jí unášeli?..." ptala jsme se spíše sama sebe a naprosto zbytečně. "Je to kvůli mě." hlesla jsem. "Co to říkáš Elis?" "Nikdy jim nešlo o ni, ani o nikoho z Vás... Neměli Vás do toho zatahovat." "Co to povídáš?..." řekla a zbělala. Pochopila to, dala si dvě a dvě dohromady. "Musíme pro ní jít" přerušila jsem jí "Ne! Žádné my! Za tohle můžu já! Neměla jsem... neměla jsme vůbec nikam chodit! Měla jsem zůstat navždycky doma! Nebo já nevím!!!"
Po chvíli ticha někdo zaťukal na dveře a vešla Amy, stále se slzami v očích. "Já vím, kde je." provrtala mě pohledem, zavřela dveře a šla si k nám sednout. "Chytněte mě za ruku a zhluboka dýchejte... dobře? zavřete oči." S Tanyou jsme přesně udělali, co chtěla. Chvíli se nic nedělo, ale najednou, jako by nás ofoukl vítr a já něco viděla. Nejdříve jen obrysy dvou psotav, ale poté se vše začalo vyjasňovat. Byla to kamenná kruhová místnost a na zemi byla sláma... jako nějaké vězení ze středověku. U zdi seděla schoulená Chelsie. Měla na obličeji velkou jizvu, z které tekla krev, ale svůj zrak upírala na osobu, která stála proti ní. Byl to muž, chodil ze strany na stranu a neustále se chytal za hlavu. Až bylo vše sotré, tak jsme poznala o koho to šlo. Doopravdy to byl Jeremy.
"Věřila jsem ti, my všichni." zašeptala Chelsie. "Já vím." odvětil Jeremy stojící na druhé straně

Olivia, Farm Fresh Set

12. března 2011 v 22:45 | liška |  Breyer novinky


Breyer o ní napsal: Tento set s příjemnou panenkou Olívií obsahuje: Classic panenku Olívii, lopatu, hrábě, kýbl jablek a svazek mrkví

Můj názor: Další panenka se "super" ksichtíkem, co :D. Podle mě nic zvláštního... a ko koním to má dál.... spíš takový "zahradnický set", pdole mě už pořádně Breyer neví, co vymášlet. kldině by stačila smaotná panenka, třeba s lepší oblečením a podle mě spíše něčím více k samotným koním. Vím, že s ehrábě s lopatou i to ovoce... dá se to ke koním vyižít, ale... já nevím... ais mi tam schází ten Breyerský "úppravý duch", nevíám jak to mám napsat a jestli mě pochopíte... ale takto se cítím já ;)

Trénink na CBG Bega Cross- Alice a Clee Duny 3. díl

11. března 2011 v 23:41 | liška |  CBG Diary
Ať to je "rychle za sebou", je tu poslední část těchto fotek.
Sice už je i po vyhlášení prvního kola CBG v Bega Crossu, kde jsme bohužel předposlední, ale přeci ty fotky "nezahodím" ;)Poměrně hezká fotka :)

...A Alice si pomalu sedá k odpočinku...
A na další fotce, která se nějak ztratila :D, měla být Alice ležící na kmeni :D

Fotek mám ještě hjdoně, různých. Třeba Flashe a Mii při jejich tréninku, ale také Chexíka. Příště zde budou hooodně fotek Chexe, a ukázka už tady ;) :


Rozhovor s... Chelsie

11. března 2011 v 11:01 | liška |  Rozhovory
Po delší době zase nějaký ten rozhovůrek :)

Já- tučně
Chelsie- kurzívou
Ahoj Chelsie, mohu tě vyrušit z práce?
Jé, ahoj! NO jistěže . Mylsíš, že mě baví čistit ty boxy? (smích)
Dnes se vcelku s Lilly máte, když máte volnvo, co? CO máte naplánovaného?
To máš pravdu, to máme :). Naplánovaného? Ani nic moc, teď hlavně budu muset ještě dočistit ty boxy sama, Lilly si zase někam utekla. Ale pojedem na večerní vyjížďku. Já si vezmu Salpa a Lilly asi Onyxe. Možná s náma pojedy i nějaký dospělý, to nevím...
Jak jsi se jako malá dostala ke koním a jak k našemu ranchi?
Již jako malá, ještě v Anglii odkud pocházím, jsem milovala cesty ze školy, vždy jsem totiž procházela pastvinama plnými koní. Milovala jsem je, tak je tomu i dnes. Jezdila jsme na nich, no jezdila, zkoušela to v jedné stáji, to mi bylo ais sedm. Tam jsem měla ty plné základy. Ale také v sedmi letech jsme se přestěhovali do Česka, rodiče tu měli práci. Nejdříve jsme bydleli někde u Českých Budějovic. Bylo těžké si zvyknout na to, jak to zde chodí a hlavně ten jazyk. Sice tu bydlím "jen" skoro sedm let (za pár dní mi bude 14 :) ale i tak mylsím, že jsme si tady na to zvkla, a hlavně, i mamka se divila, jak jsem se rychle dokázala naučit tento jazyk.Asi dva roky jsem tam chodila do nějakého jezdeckého klubu, naučila se i cválat a lehce skákat, brali to tam dost rychle, ale byli hrozně nepříjemní, tak jsme tam skončila.
Asi před čtyřmi měsíci jsem se opět přestěhovaly a to sme, do okolí krásného lázeňského městečka Poděbrad. Začala jsme zde chodit do školy... a také jsem s epo čase koukala po nějakých jezdeckých klubech a ranchích, kde bych mohl začít jezdit. A že se to tady jimi hemžilo! Poté mi však moje spolužačka, a teď i nejlepší kamarádka Lilly Vás doporučila, že tady jezdí a nemohla si Vás vynachválit. A já toho rozhodně nelituji, že jsem tu začala jezdit. Je tu úžasná atmosféra, skvělí koníci... děkuji, že tu můžu jezdit. A né že tu jenom jezdím, i sme chodím pomáhat a velmi často tady s Lilly o víkendech přespáváme.

Takže za všechno "může" Lilly :). A, možná jsi už mi to říkala ale, jak jste se s Lilly seznámily ?
Ve škole. Byla jsme tam nová, nejistá a nevěděla jak to tam chodí. Tak se mě Lilly "ujala". Je to suprová holka, máme toho moc společného, hlavně ty koně, ke kterým mě zde přivedla :). Trávíme spolu skoro všechen čas ve škole i mimo ni, je skvělá :)

A jaký máš názor na zbytek lidí na ranchi?
Jedním slovem-úžasní! Caroline je taková mamina, má o nás starost, ale je moc milá a mylsí to dobře. Kylie s Laurou jsou naše kámošky, dá se s nima mluvit téměř o čemkoli. Mia mi příjde ještě hrozně dětinská, ale jako v dobrém slova smyslu :D. A Justin... no... je skvělej! Pravej kus chlapa jako, :D, neustále mě a Lilly škádlí, různě s ním blbnem... super :)
A ty jsi úžasná. Jsme hrozně ráda, že jsi mě sem takhle příjmula a všcehno! Děkuji moc!
Jé, tak to mco děkuji, zahřálo mě to u srdíčka a jsem móc ráda, že si s evšema tak rozumíš. A co koníci? Jak je vnímáš? Jaké máš nejraději a naopak ?
Koníci jsou suprový. nejraději mám ty kliďásky, jako je třeba Salp, Jazzbellka, Stuntka, Justa, Layla, Heidy, Platinka, Miragold... je jich hodně, skoro všichni ;). Ale i třeba poníky mám ráda. A nemám ráda? To o nikom ani říci nemůžu, ale vcelku mám respekt třeba z Eartha, poslední dobou dost zlobí :/. Ale je taky v pohodě, všichni jsou Ok :)
To jsem moc ráda, že to vnímáš takto :). Tak už te nebudu zdržovat. Díky moc za rozhovor, ahoj ;)
Ahoj, liš. Nemáš zač, ráda si takto popvídám :)


Hobby soutěž u Silvery :)

11. března 2011 v 10:17 | liška
Před nedávnem jsem se přihlásila do Hobby soutěže u Silvery, která má několik kol a vypadá velmi dobře.
Jak jsem se bohužel dozvěděla, zatím jsem jediná přihlášená, což je mi doopravdy líto. Byla bych velmi ráda, kdyby se někdo další dohlásil, protože mylsím, že toto se doopravdy vyplatí a budou krásné certifikátky za první tři místa.
A také je to něco jiného, nového.

Více informací o této souěži můžete najít tady: http://www.ranchsilvera.cz/page/cz/contests/listing.html

Určitě se někdo přihlašte, stojí to za to :)

Be Mine

10. března 2011 v 21:32 | liška |  Breyer novinky
Breyer o něm napsal: Amorův šíp zcela jistě zasáhl tohoto Arabského hřebce, Be Mine. Je s lehce červeným zbarvením a nabělanýmu boky, které lemují srdíčka. Jendo velké srdce má i místy hvzdičky na čele. Dělán pro dne sv. Valenýna

Můj názor: Věřte nebo ne... Tenhle koník se mi vcelku líbí :D. Podle mě se toto zbarvení k němu velmi hodí, mohli by takhle udělat nějaký model v normální produkci. Krasavec, zamilovanej :D

Trénink na CBG Bega Cross- Alice a Clee Duny 2. díl

10. března 2011 v 15:53 | liška |  CBG Diary
A je ti již druhý díl fotek z tréninku bega Crossu Alice a Cee Dunyho. Co více psát, rovnou k fotkám :)
Vcelku pěkná fotka, krom "té věci" :)

Cloudík :) A bráchové jako barevné tečky v pozadí :D


Tady vypadá jak když nemá lysinku... ach jo :D

Postroj :)
A to budou všechny fotky tohoto dílku. Budu ráda za komentíky :)

Další řetězáček :)

10. března 2011 v 11:33 | liška
appleMáš rád(a) jablíčka? A jak :D
larvaBojíš se hmyzu? Nemám je ráda, ale nebojim se jich ;)
carChceš mít vlastní auto? Ještě aby ne :)
beeMáš rád(a) med? Mňamy... :-)
bookTvoje nej kniha: Škola Noci, Twilight sága...
dogMáš psa? Bohužel ne, ale moc bych chtěla :(
exclamationMáš tajemství? A jaké, muhehe :D
frogČervenáš se? dost
ghostKoukáš na horory? Spíš ne
starVyznáš se ve hvězdách? Ve hvězdách jako v souhvězdích a tak vcelku jo, ale celkově ve vemíru dost ;)
gotaMáš rád(a) déšť? Ne
umbrellaJe libo deštník? Zrovna ležím v posteli a sem mi neprší, takže né, díky :D
ideaPálí ti to? Asi někd jo.. :D
laceTvoje představa ideálních šatů: Těch by bylo více... Nějaké losové, dlouhé... Či jen nějaké jednoduché bílé... ale abych v nich nebyla obtažená jak já nevim co ;)
music2Tvoje nej písnička? Tak to bych se nedopočítala :D. Hodně mám třeba teďka ráda písničku Cut od zpěvačky Plumb, ale při tom poslouchám i třeba "Time of my life", či "Wake me up when september ends" od Green Day. Poslouchám takovou všeho chuť ;)
pencilChodíš na chat? Jasně! Hlavně na facebook, a dříve i na Skype ;)
photoFotíš? A jak ráda :)
planeKam by sis nějradši zaletěla? Hm... hrozně se těším do Paříže, ale hnedka bych sedla do letadla a zaletěla za tetou do USA, a za bratránkama :)
plantJakou kytku pěstuješ? Já sama nic, ale "s taťkou" orchideje, to sjou úžasné kytičky :)
cherryOvoce? Úplně všechno :)
Zdroj? Teď je to všude :D

Novinky z Saddlery w-h - 9.3.

9. března 2011 v 21:39 | liška |  Saddlery World Horses
A opět tu mám nějaké novinky, ale z našeho obchůdku, Saddlery W-H

Jelikož jsme nemocná a budu ještě i zítra doma, tak jistě hádáte, že velmi vyrábím. Mám hotovou objendávku pro Kate na CLS, s Pharlap jsme domluvené... A samozdřejmně vyrábím do našeho obchůdku, který bdue také na CLSku, díky Lin :)
Mám už hotový ceník, aby se to nepletlo a nebyl zmatek. A věci postupně dělám... Mno... spíše opravdu obšívám (dečky, podsedlovky... nové kamaše) než bych dělala ty "stájové" dečky a tak. Co chcete raději ? Ty obšívané nebo "stájové" (s přeskama) zajímá mě Váš názor :). Pár jich udělám i dvoubarevných.
Dělám i nějaké ohlávky a uzdečky... tedy hlavně různé Nylonky a dostihačky :)
Ale ješte nemám žádné "normální" kamaše, jako ty s přeskama... Mám je udělat?
A je něco spešl, co by jste chtěli, abych udělala? A na jakou velikost mám nejvíce dělat- SM, Classic, Tradi? A mám něco zkusit i na MW? Hmmm, co myslíte ? :)

Mám moooocotázek, ale byla bych moc ráda, kdybyste je zodpověděli, mco by mi to pomohla :)
Jo a póslední věc... Hodláte vůbec něco kupovat? Jestli se s tím náhodou nedělám tak trochu víc zbytečně :D. I Phar už také dost vyrábí ;)


Trénink na CBG Bega Cross- Alice a Clee Duny

9. března 2011 v 13:17 | liška |  CBG Diary
Mám tady již vcelku staré fotky z tréninku Bega Crossu Alice a Clee Dunyho.Pardón, že je sem dávám až teďka, ale opravdu jsme na ně nějak zapomněla :( Ale snad to nevadí ;). Budou celkem 3 dílky
Užijte si je :)
Už je tady máme :)
Začínali na rovince a na listech, poté se přesunuli do těžšího terénu ;)

Alice :) (PSko: nekoukejte na ty obří uzlíky kolem jejích dlaní, jo :D)

A asi nejhezčí 2 fotky ze všech :)

Chci se mluvit, že jsou některé fotky mázlé, ve foťáku to vypadalo tak pěkně :(
Budu moc ráda za komenty

Novinky 9.3.

9. března 2011 v 12:03 | liška |  Dny na ranchi
Po dělší odmlce píši zase nějaké ty novinky z Ranche.

○ Já jsem tedy nemocná, ležím v posteli, koukám na telku... A ještě k tomu všemu mě začao boelt břicho... no spíš podbříšek a to jakože dost a točí se mi hlava, že jsem ani málem nedošla na záchod :/. No jo, co se dá dělat. Budu se snaži vrábět, ale až odpoledne teď půjdu spát, i když jsme spala skoro do devíti, tak jsem dost ospalá

• Malý Heartík se pomalu zabydluje. Už není skoro pořád s mamčou a taťkou, ale začal se kamarádit i s ostatními hříbátky, hlavně Quickstepem. Sice jste psali, že on bude muset být ďáblík, ale on je to opravdový andílek :)

○ Ostatní koníčci se mají dobře :). Všichni jsou zdraví, Vja vypadá po porodu mco dobře... pilně se trénuje... Chexíkova noha už také vypadá moc dobře. Leslie už s ním chodí na procházky, ale zatím ho opět jen vede a chodí s ním na lonž. Brzy by prý mohli začít i krokové procházky pod sedlem :)

• Alice nám i dneska volal z CBG areálu. I jak sjem koukala, konkurence je doopradvy naprosto obrosvká! Tolik úžasných koní!! Budu všem držet palce, ale mylsíme, že doopravdy budeme poslední, nemáme šanci. Ale i poslední místo je místo :)

Tak já padám vyrábět. Vzala jsem si nějaký prášek a je mi lépe ;). Ale ptám se znovu: Co by jste chtěli, abych vyrobila na CLS nejvíce? Zatím mám nejvíce obšívaných deček pro všechny velikosti koníčků :)

Nemocná :/

9. března 2011 v 9:49 | liška
Ahoj. Chtěla bych se omluvit, že jsem se teďka neozývala, ale včera jsem celý dne lžela v posteli. Byli jsme u doktorky a mám nějakou virózu a mám být doma v posteli alespoň do čtvrtka. Mám takový ten hnusný dráždivý kašel, když zakašleš tak cítíš, jakob ti to trhalo plíce, fuj :/. Taky mě bolí hlava, krk a dost klouby a hrozně se potím... Blbá nemoc
Miluju tátu, který mi neustále říká, že mám "zápal švindlu"... přitom mi doktorka dala i antibiotika. Njn, co se dá dělat.

Jinak jsem včera dosti vyráběla do obchůdku, který budeme mít na CLS, doufám, že si někdo něco koupí :). Vyrobila jsem i nový typ "kamaší" (něco mezi kamašemi a bandážemi ;) ale set bude jen po 2ks. A myslím, že na koníkovi vypadají lépe než ty stájové kamašky, těch hodlám udělat hodně na CLS :). Ale spíše obšívám dečky,než baych dělaly ty se zapínáním na přesky... doufám, že Vám to nevadí :)

Teď si asi zase půjdu lehnout a vyrábět. Ale ještě nějaký ten článeček dnes napíši :). Papá

Prodloužení přihlašování do Pony Photo Show!!

7. března 2011 v 19:55 | liška |  Blog a moje kecy
Ano, nadpis říká všechno. Prodlužuje se doba přihlašování do letošní Pony Photo Show. Nejdřív bylo tolik zájemců, kteří s echtěli přihlásit a nakonec skoro nic, celkem mě to mrzí :(.

Hrozně moc bych chtěla poděkovat Silveře, kiiki, Steeple a Anit! Opravdu mco holky děkuji, že jste se přihlásili. Všichni máte úžasné fotky a myslím, že nebudete litovat. Cenky budou vcelku objemné a věcné :)

Jak jsme již několikrát psala, kdo by se chtěl přihlásit, napište mi o přihlašovací údaje na můj e-mail eliskapacalova@seznam.cz nebo na můj Facebook! Nahrává se na photobucket, nic těžkého.

Ještě mi například Pharlap, Alki, anihorse a pár lidiček napsalo, že by se přihlásilo a zatím nic...

Přihlášení bude odloženo až po CLSku, takže máte dost času! Proto prosím, hlaste se. Ceny budou věcné a mylsím, že se to za nahrání fotek vyplatí.

Více informací o této soutěži najdete na adrese: http://ranch-ohajo.blog.cz/1102/pony-photo-show-2011
Pokud máte jakkékoli otázky pište mi pod čláínek, na -emial, na face... nebo kamkoli! Vše Vám mile ráda zodpovím


Statistiky 28.2.-6.3.

7. března 2011 v 17:06 Statistiky
Navstevnost za minuly tyden (28.2. 2011 - 6.3. 2011) je:
Pondeli: 27
Utery: 22
Streda: 26
Ctvrtek: 23
Patek: 31
Sobota: 26
Nedele: 43

Celkem: 198
Minule: 321 lidí

Zhoršení o: Nebudu počítat

Byla jsem ny lyžku a na každý den tady byl pouze jeden článek, ale tohle??? Toto jsem ale nečekala. Nu což, alespoň mám, minimálně já, větší motivaci se snažit, aby další byli o to lepší a jaksi "v normální úrovni", doufám, že tak nad 250 alespoň :)

A teď mě omluvte. Zase si jdu lehnout a učit se. Mám chřipku :/. Ale do školy asi budu muste, i když už mě kantoři posílali ze školy domů a říkali, ať tam radši nechodim ať nenakazim ostatní tím hnusným brchlákem... njn, co se dá dělat :)

Kaprun 2011- Dimitrý 2. dílek

7. března 2011 v 8:19 | liška |  Fotogalerie
Je tu 2. díleček fotek s Dimitrý z Kaprunu. Doufám, že se budou líbit :)
Krásná hlavička Dimitrý :)
Baf :D
Sabino flíčky :)
Přednastaveno

Odjezd Bega-Cross

6. března 2011 v 20:06 | liška |  CBG Diary

Naši zástupci v tomto oboru bohužel přijeli na CBH Bega Cross až dnes odpoledne, Alice se prý ještě chtěla rozloučit se mnou , :), ale i tak... jsou tam. Zhruba po hodině a půl mi Alice volala, že již parkují na velkém parkovišti před celým CBG Arteálem. Byl zde prý obrovský nával jak aut, přívěsů pro koně, lidí tak i samotných koní. Brzy se ohlásili a Duník byl brzy ustájen. Alice si také našla nějakou příjemnou partičku lidí, s kterými ztrávila zbytek dne a při západu slunce prý se šla s Duníkem projít.

Konkurence je obrovská, doslova a do písmene, ale myslím, že náš "v podstatě malý ranch" může být ranch, že jsme se tohoto vůbec mohly zúčastnit. I poslední místo je místo, nebo ne ? Ať už se umístíme jakkkoli, budeme neuvěřitelně rádi za vše. Budu určitě držet moc palce všem ostatním, ale i naší poměrně sehrané dvojce.

Hlasování bude přes Bluebord, jsme ráda, mylsím, že v tomto se ani nedá podvádět, i když, známe jedince, co to dokáží i tady, ale mylsím, že někdo takový by se nevyskytoval na CBG. Každý dá hlásek podle svého nejlepšího svědomí a vědomí... uvidíme :). Je to první kolo u Lin, určitě bude spravedlivé

VZHŮRU NA CBG A JEŠTĚ DÁL!Statistiky 21.-27.2.

6. března 2011 v 15:27 | liška |  Statistiky
Navstevnost za minuly tyden (21.2. 2011 - 27.2. 2011) je:
Pondeli: 50
Utery: 45
Streda: 39
Ctvrtek: 48
Patek: 49
Sobota: 51
Nedele: 39

Celkem: 321
Minule: 370 lidí

Malé zhoršení, skoro nepatrné, díky.

Ale jinak, ahojky lidičkové moji! Jsem doma teprve chvilinku, ale už spěchám za vámi :D :D. V nějakém dalším článku Vám popíšu, co se dělo, nedělo... ale teďka ještě letím za koníčkama a ještě něco udělat do školy a tak :)

Breeding Certificate- RS Barbaro

6. března 2011 v 7:19 | liška |  Breeding Certificate
Je tu další Breeding Cerificakátek. Tentokrát pro RS Barbara z ranche Shimmer od Áji98, jejímž taťkou je náš RO Cori de Locarno :)
Fotka barbara by Ája98, Ranch Shimmer
Přednastaveno

Quickstep

5. března 2011 v 7:03 | liška |  Traditional
Jméno : Quickstep
Přezdívka : Quicky, Quick, Quecík
Show Name : xxx

Fotogalerie: xxx
Rodokmen: xxx

Věk : 11 měsíců

Pohlaví: Hřebec
Plemeno : Quarter Horse

Potomci : xxx
Sourozenci: xxx

Otec : RO Big Chex to Cash
Matka : xxx

Původ: Z FD Kacanovy, jako výhra
Stav : 10/10

Zaměření : Po taťkovi by měl míti vlohy pro western a výstavy

Ocenění : xxx

Poznámka : Quick je kupodivu až moc klidné hříbátko, povahou je celý po taťkovi. Nepatří povahově k žádnému hříbátku jako u nás je třeba Takoda, či Creamy, spíše jako klidná Stormy a "novorezenec" Heart. nejraději jen tak pobíhá v létě po pastvině válí se, nebo blbne s již zmíněným Heartem, či Stormy. Doufáme, že v budoucnu bude po taťkovi a bude to také suprový westerňáček :)
Přednastaveno