Přečtěte si novou povídku Art of Living!

Srpen 2011

Zítra už do školy? A kruciš...

31. srpna 2011 v 18:26 | liška
Jak jsme psala, celé odpoledne jsme strávila s holkama, třema spolužačkama.
Prostě jsme se sešli, nasedli do vlaku a jeli... až jsme dojeli do kolína do jejich malinkého nákupního centra - do Futura.
No, chtěli jsme si užít poslední den prázdnin, a prostě si to odlehčit, a tak :)
Já jsme si chtěla koupit třičtvrťáky, ale samozdřejmně, nikde nic. Buď ultra krátký kraťasy (těch mám hodně) nebo naopak až dlouhý džíny. Jneom legíny měli tříčvrteční. Nakonec jsme jedny našla, ale i když byly po slevě, tak stáli 8 stovek, tolik s emi fakt za ně dávat nechtělo.
Tak sjme procházeli, nakonec se s holkama stavili v kavárně, byli v knihkupectví... :). prostě si to přoádně užili ;)
Kámoška si koupila takový krásný žlutý tričko... ale já si něco také koupila. Zaprvé tedy 2 krásný sešity do školy (jeden se Sfingou a jeden se sochama z Velikonočního ostrova :)), ale... Simáky! Vím, že to spousta lidí odsuzuje, ale bezkonkurečně nejlepší hra. The Sims 3 (i dvojka je dobrá). A dosti mě to překvapilo, koupila jsme si rozšíření Povolání Snů. Normálně stojí skoro 9 stovek, ale také ěmli nějaké slevy a mě to vyšlo jen na 400 Kč! Docela dobrý, co? Kdo by nekoupil :D. A potom ještě kolekci Luxusní bydlení, ze 3 stovek zlevněno na 124 Kč! Prostě, miluji slevy :D
Oboje už mám hezky naistalované, tak se těším, až si to budu moci zahrát :) Budu lovec dochů a bláznivá stylistka, muhehe :D :D

No jo, už s enám to krátí. Zbývá pár hodin do vstupu do toho našeho ústavu... Popravdě se úplně šíleně bojím. Učení (protože budu mít dlouho kroužky a domů budu chodit pozdě, tak jsme zvědavá, jak se to stihnu učit, asi budu muste ležet celý víkendy v učení). A totálně nám pozměnili učitele, ale to už jsme Vám taky psala... prostě, dva roky už jsme si zvykli na všechny učitele a najednou nám půlku vyměněj :/. A jsme dost zvědavá, jací budou spolužáci... Kluci už by konečně mohli povyrůst (myslím výškou, ale i psychikou)... NO uvidíme :)

Já se jdu naposledy odreagovat, The Sims, jdu si za tebou!

A Vám přeji, ať hezky vstoupíte do nového školního roku :)


Fotogalerie - Brown Chery

31. srpna 2011 v 10:09 | liška |  Fotogalerie


Zase tady mám něčí fotogalerii, no jo, fotek je hodně :)
Tentokrát je to ndáherné Saddlebredky - Brown Chery, která byla jedním z prvních mých Breyerů, a vlastně první Stablík, které jsem kdy vybalila :) Hrozně mi přirostla k srdíčku, a konečně může mít i ona celkem dobré fotky :)

PS: Ach jo, ten blog ale zhoršuje ale kvalitu fotek :(
PPS: A odpoledne tu asi nebudu, s kámoškama jedem do Kolína do Futura, takové malé nákupní centrum, užijem si poslední den prázdnin :)

Darkness Lives 2. série - 7. díl

30. srpna 2011 v 20:32 | liška |  Povídky

Z bezesné noci mě probudilo cosi, co mě začalo šimrat po nose. Rychle jsem otevřela oči a jen si s úsměvem zjistila, že to jsou jen paprsky slunce prostupující mým oknem. Slunce, jak zvláštní, už takovou dobu nevylezlo spod tmavých mraků. Že by to bylo mou náladou, či čímkoli v této chvíli spojeno se mnou? No, co já vím.
Protřela jsem si oči a bloumala nad včerejším večer. Páni, takto už jsem se necítila opravdu dlouho. Rychle, plna energie, jsme vylítla z postele. Ale když jsem chtěla udělat další krok, o něco jsem u postele škobrtla a zavrávolala jsem. Otočila se a uviděla něco se blyštícího pod postelí. Hned jsem poznala, co to bylo. "Kdybych už tě nemusela nikdy použít..." špitla jsem sama pro sebe. Byl to můj starý, dobrý, meč, ještě z naší školy. Vytáhla jsem ho z kožené, zdobené pochvy a zadívala se na něj. Teda, pěkně stěžknul od té doby, co jsme ho měla naposledy...nebo to bude tím, že jsme ho tak dlouho nedržela? Stále se nádherně blýskal, spatřila jsem se v něm. A ty slova, která jsme řekla? Věděla jsme, že toto je jen období klidu před bouří, něco příjde a bude to velké, zlé,silné
Nejdříve jsem se rychle usmála, ale když jsem ho pořádně chytila projelo mnou cosi, co jsme nedokázala pochopit. Celá jsme se zachvěla a ve svém odrazu jsme viděla, jakým příšerným způsobem se změnil výraz v mé tváři. Přesně jsme věděla, když jsme ho naposledy držela. Je to snad několik let zpět, když jsme utíkali "z onoho hradu/sídla (jak tomu chcete říkat)". A za námi se vydala osoba, já ji odhodila a můj meč si vzala nazpět, poté jsem tu osobu chtěla zabít, ale nevím, co to bylo, co mě donutilo, to neudělat. Bylo to to, že jsem ho milovala víc, než cokoli jiného? A stále miluji. Ale v mém srdci našel i někdo jiný místo.
Zděsila jsem se sama sebe, jak to přemýšlím, co to dělám a rychle jsem uskočila, meč s rachotem dopadl na zem. Zamřela jsme oči, polkla a dvakrát se rychle nadechla a zatřepala hlavou, jako kdybych chtěla z ní zlé myšlenky na minulost a to, co se uvnitř mě děje, zapudit. Přála jsem si, aby to pomohlo, ale opak byl pravdou, bylo mi lépe.
Rychle jsem prolétla po schodech, chodbou a rychle ven. Kamarádí se na mě jen podívali, už otevírali pusu, aby něco řekli, ale to už jsme byla za vchodovými dveřmi.
Venku mě přivítal teplý jarní větřík, který mi začal cuchat vlasy a vhánět sebevědomí a dobrý pocit do těla.
"Hej!" uslyšela jsem opět vtíravý hlásek a otočila se na mého nádherného bělouši. "Co? Dostanu další kázání?" odsekla jsem sarkasticky. Brý přiklusal ke mě a já ho začala hladit po jeho narůžovělém čumáčku, hned mě obměkčil. "Promiň, Brý... Já jen... to nic" "Ten meč, viď? Pořád tě pronásledujou vzpomínky?" zalapala jsem po dechu a začala na něj zírat. "Jak...!" nenechal mě ani doříct větu: "Spojení mezi člověkem a námi, koňmi je mnohem větší a silnější, než si myslíš, než ti kdokoli řekl. Jsme propojeni. Dokážu vycítit, co se s tebou děje, co cítíš, dokonce i někdy vidět a prožívat přesně to, co ty. Když se soustředím. Vidíš, i mluvením, se ti dokážu dostat do hlavy, jen tobě, pokud chci." stále jsem na něj nepřestávala zírat, i když, teď se můj výraz lehce pozměnil, už nebyl vykulený, ale uchvácený. "Páni," vydala jsem z sebe, zabořila hlavu do jeho hebké hřívy a pokračovala: "je to úžasné. A proč jsi mi to neřekl?" Brý pobaveně zafrkal. "Bavilo mě to, tedy, dokud jsi zase nebloudila ve vzpomínkách a v tom, co se stalo. Ty začátky byla nevydržitelné, jsi silná." já se jen "pod vousy" usmála, najednou jsme se však zarazila. "Dokážu to i já? Dostat se, tobě do hlavy?" chvíli bylo ticho, ale nakonec odpověděl: "Ne... né teď." "Jak "né teď"? Jak to myslíš Brý?" "Ono... je to složité, hoodně složité. Jenom hodně málo lidí se dokázalo takzvaně "dostat do hlavy svým koním". Musela by jsi... musela by jsi najít Awu." sklopil oči a otočil se ke zády, chvíli jsme se bála, aby po mě nevykopl. "Awa? Co to je? Zní to... eh..." chtěla jsme odpovědět něco ve smyslu "divně nebo prapodivně", ale Brýmu se rozzářili oči a opět se ke mě otočil a přerušil mě. "Počkej něž něco řekneš, mohla bys litovat. Awa... je to nepopsatelné. Je to něco jako energie všeho žijícího, duch samotného ducha, duch zemřelých, něco, kdo doprovází duše na druhou stranu, a přitom ty nejšťastnější vzpomínky a chvíle vše životů, pointa nepochopitelných snů... Pátý živel. Neuvěřitelná síla.Vrchol všech sil, neuvěřitelná, mocná a přitom lehká a jemná. Je to část tvé duše, a přitom celé cizí" "A k čemu všemu ji potřebuji?" " Aby jsi nalezla sama sebe, svůj klid, svou vnitřní rovnováhu. A dosáhla tak neuvěřitelné síly, o které se mnohým lidem může jen zdát. Jak jsem říkal, pátý živel do počtu. Toto neobjevila ani Pandora, a to je tak mocná. Je těžké jí objevit, ale výsled, je neuvěřitelný"

Rozvrhy hodin od Elen :)

30. srpna 2011 v 16:34 | liška |  Grafika
Vím, že jsme hrozná, ale chtěla bych se Vám s něčím pochlubit.
Žádný nový koník, ale rozvrhy hodin od Elen! Vím, říkáte si, že jsem asi blázen, ale jak se blíží škola... blázním :D
Moc Elence děkuji, oba jsou překrásné. První je s mými oblíbenci - TVD (jak já se těším na tu 3. sérii... podle proma to bude fakt zajímavé, jenom chudák Stefík :()
A tady už bohužel vyplnění... ach jo, to je hodin :/:
A nádherný druhý... přesně takový, jaký jsme si přála. A s atmosférou? To poznáte sami :)
Ještě jendou, díky moc Elen :)

A vy mi poraďte - Co mám psát za články? Totálně nemám inspiraci :(

Fotogalerie - Daggest Do

30. srpna 2011 v 10:43 | liška |  Fotogalerie


Abych tu neměla jenom fotky bez koníků, dávám sem další fotogalerii Breyerků. Mám hodně fotek koníků i z dovolených, ale toto je ještě od nás z domova. A na těchto fotkách můžete vidět našeho Novopečeného tatínka - Daggest Doa :)

A tady zase výběr těch nej fotek:
(A já jdu pařit Sims 2 :D)
Dečka :)
Jinak, absolutně nevím, co bych měla přidávat, poraďte? Chcete další díl povídky? Já poslední dobou atdy střídám jen 2 věci - fotky a psaní, kde jsme byli a tak... Copak by jste chtěli? Totálně mi dochází nápady :(


Dnešní den v Praze

29. srpna 2011 v 21:11 | liška
Jak jsme stihla napsat jen včera večer v poslendím článku - dnes jsme zase strávili den v Praze.
Vůbec s emi ta nechtělo, jelikož to vše začínalo - ráno alergologií... jako mě samotní doktoři nevadí, to vůbec ne, jenom jedna věc... vážení :(. Já se vždycky tak šíleně stydím,jak před mamkou, tak před doktorkou, sestřičkou... ale alespoň jsem zjistila, že už jsem stejně velká jak mamča, ale chci ještě vyrůst, mám jenom 165 cm! :D
Poté jsme původně měli hnedka jet domů, ale zajeli jsme do Galerie Harfa. Poflakovali se tam, já si nakoupila pár věciček na sebe (hlavně spodní prádlo, takdej druhej obchod tam je tohle!), došli jsme si na oběd... a potom mě bráchové přemluvili, ať jdu s nimi do DinoParku, který na se nachází střeše harfy, kde jsme také byli. Nejdříve s emi tam vůbec nechtělo, ale nakonec jsem svolila. Mezitím si mamča dala před Dinoparker kafčo a my do něj šli, kupodivu jsme tam měla i zrcadlovku. Takže, co z toho vyplývá? No, samozdřejmně, že mám zase hromadu fotek! A dokonce jsme i nafotila pár videjí, jelikož ti Dinosauři se tam většinou hýbali :)

Ale poté jsme hnedka jeli domů, jenom sjem si dala na cestu Mochito z KFC a čokoládové Suffléčko s vanilkovou zmrzkou z Burgen Kinga, to nemá chybu!" Vím, že nejdříve píšu o váze a teď o pravém opaku... ale... jak to říci... stydím se za to, ale v mém případě s tím absolutně nic neudělám, takže tak :)

Tak čekjete další fotky, dokonce teďka i videa, z Dinoparku z Hrafy v Praze! Pokud se dokopu k tomu, abych vstala, došlo do pokoje pro zrcku, vrátila se k PC a nahrála fotky od PC? tak budou fotky už dnes :D

Statistiky 22.-28.8.

29. srpna 2011 v 14:45 | liška |  Statistiky
Navstevnost za minuly tyden (22.8. 2011 - 28.8. 2011) je:
Pondeli: 45
Utery: 35
Streda: 41
Ctvrtek: 33
Patek: 31
Sobota: 42
Nedele: 71

Celkem: 298
Minule: 406 lidí
Zhoršení o: 108 lidí

Zhoršení sice velké, ale naprosto pochopitelné, byla jsme pryč, neobíhala jsem a články byli jen přednastavené :)

Stablemate Sport Horse - Chestnut Pinto

28. srpna 2011 v 22:23 | liška |  Breyer novinky
Breyer o něm napsal: Nový koník na oblíbeném, starším skokankém modlu pro podzim 2011

Můj názor: Jůůů! Miluji tento modl, i kdžy na něm žádného koníčka zatím nemám, ale je prostě skvělý. A to zbarvení... Nemohu se na něj vynadívat, musí být můj :)

Jaký je Váš názor na něj?

PS: Zítra tu budu až odpoledne, jedem k doktorce

Fotogalerie - Žernov

28. srpna 2011 v 14:47 | liška |  Fotogalerie
Než sem dám další příval fotek z Třeboně a z Vyššího Brodu, ráda bych dodělala alespoŇ ty "obecné" ze Žernova. Proto tu máte fotogalerku ze Žernova, plnou kočiček, mých bráchů, ohně a samotného Žernova :). je to taková všeho chuť ;)

A já padám, jdem ven s kámoškou ;)
PS: Omlouvám se, ale některé fotky jsou horší kvality, třeba kočky se hodně blbě fotí, když neposedí, nepostojí :)

Doma a vzhůru do školy a ještě dál

28. srpna 2011 v 11:49 | liška
Včera, okolo jedenácté večer, jsme konečně dorazili opět domů.
Ani nevíte, jak jsem se sem těšila, i když, jedna věc tomu moc nedodávala důraz... škola.
Je to neuvěřitelné, jak letos ty prázdniny utekly - prchaj, jak splašená mrcha - takhle by to asi řekla moje mamka :D.
Já mám se školou smíšené pocity. Samozdřejmně se těším na kámoše, ale teď jsme ve věku, kdy stačí chvíli někoho nevidět a je totálně jiný, jak vzhledově, tak i povahově. Na netu už máme rozvrhy, je to teda příšerný. 9 hodin ve škole ais pochcípáme všichni :/. A ještě k tomu nám totálně spřeházeli učitele. Prostě, jsme tam dva roky, zvykli jsme si na učitele, na jejich "humor" (pokud se tomu tak někdy dá tak říkat :D) na jejich způsoby a tak... a teď nám je total pozměnili. A ještě k tomu nám dali samý příšerný učitele... Vyměnila nám naší skvělou učitelko na VKO za teplouše (né, že bych proti nim něco měla, to ani v nejmenším, ale tenhle chlap je fakt nepříjemnej. A ještě k tomu ve vKO je hlavní kapitola, co máme brát, - Lidská sexualita a láska- takže to nejspíš vůbec brát nebude. A už se fakt těším, jak na nás bude řvát, že jsme banda tupců :/) a o učitelých bych mohla je hooodně povídat. Ale pryč od školy

Jaké to nakonec bylo ve Vyšším Brodě? Jedním slovem - suprové. Jen škod,a že už jsme odjeli včera večer, všichni odjížděli až dnes po obědě.
Na Lukynovi jsem jezdila jednou, no, jezdila... pan majitel tam nebyl, tak ho sedlala jeho dospělá dcera (nepříjemná, jak já nevim co) a Lukyn jí nemá rád, prý ho jendou parkrát fakt hnusně plácla bičíkem (a on biče nesnáší) a od té doby si to pamatuje. Nasedlala bych ho sama, ale s westernovým sedlem vůbec neumím :(. No, sedlo bylo totálně povolený a volný, a když jsme jí to říkala, jen ohrnula nos, řekla, že je to v pohodě a zase odešla. Samozdřejmně, že se to Lukynovi nelíbilo. Chvilku jsme jen tak klusali do kolečka, najednou však jen tak si zaskočil do cvalu, tak jsme ho rychle chytla. A on mi začal couvat do kopce... já se sedlem sjížděla na všechny strany... a nakonec se se mnou i parkrát vzepjal :D. Pak jsme řekla, že prostě slezám, že prostě asi nemá Lukyn dobrej ten. Tak jsen začal slejzat, sedlo se naklonilo a puf... já byla dola na zemi a sedlo na Lukynově boku. No, jako, super.
Pak na něj ta holka taky vylezla, samozdřejmně už si ho dotáhla, a on jí neposlouchal ještě více, jak mě, fakt jí nesnáší :D. tak naštvaně odešla a šla si ho odsedlat :D.

Taky jsme ten den byli dopoledne na vodi, asi na 3 hodiny, jeli jsme po Vltavě.
To bylo krásné, suprově nám vyšlo počasí, bylo nádherně. Původně jsem chtěla jet s Barčou, mojí kámoškou, na kánoji, ale to mi táta zakázal, prej kvůli jezům a tak... no, tak jsem nakonec skončila s mejma bráchama, tátou a ještě 3 suprovejma lidma na šesti raftu. Já skoro celou dobu seděla na špici, pod kterou se dácvají bareli s věcma, byla jsme něco jako "Mořská pana" našeho raftu :D
Poté jsem ještě s pár lidma byla (už po hoodněkráté) na hradě Rožumberku, pod který jsme také odpluli.

A včera, příšerně se ochladilo a pršelo, ale my se vydali k Lipnu. Totiž se začínalo vypouštět Lipno, tím pádem byla Vltava mnohem divočejší, a jelo se zde otevřené Mistrovství ČR ve sjíždění divoké vody! Jezdili ženy, muži, v kánojích i dvojkánojích. My tam byli jen chvilku, ale mám odsud dost fotek :) A poté jsme si zajeli na bobovou dráhu! To bylo úplně skvělíí :D. Na bobový dráze jsme byla poprvé, a hned bych jela znovu :)

Takže opravdu čekejte obří nával foteček, jak ještě ze Žernova, tak z Třeboně i z Vyššího Brodu :). Fotky z toho mistrovství,a le i jen tak z té Farmy... Breyerky jsme ale ve Vyšším Brodě nefotila, nestíhala jsme,a le mají dost fotek z Třeboně, dokonce i ještě nějací ze Žernova :)
Takže se těšte na přívali fotek ;)

Tami Twist

26. srpna 2011 v 10:24 | liška |  Stablemates
Jméno: Tami Twist
Přezdívka: Twist, Twistík, Twisted, Twister

Fotogalerie: xxx
Rodokmen: xxx

Věk: 8 měsíců

Pohlaví: Hřebec
Plemeno: Appaloosa

Potomci: xxx
Sourozenci: Bella to Do

Sire: RO Daggest Do

Původ: Triniti Holdings
Stav: 10/10

Zaměření: Předpoklady má do Cross Country, popřípadě výstav

Ocenění: xxx

Poznámka: Twistík, či Twister, je hřebeček překrásného zbarvení a plemene Appaloosa. Narodil se pár dní po příjezdů své maminky, Annabellky, sem na ranch. Nejdříve jsme nevěděli, kdo je otcem, ale nakonec se z "papírů" ukázalo, že je to hřebeček, který také nedávno, jako Annabellka, přijel k nám na ranch - Dagesst Do. A nedávno se Twistíkovi narodila malá sestřička, po stejných ordičích, Bella to Do.
Twist je pěkné kvítko, pořád blbne a někde lítá, očividně ho si sluníčka a luk užívá plnými doušky, proč by jinak běhal z jednoho konce pastviny na druhý a pořád tam a zpět? :D. Je to takovej malej trdlouš, se zlatým srdíčkem :)

Hlásím se :)

25. srpna 2011 v 20:23 | liška
Ahooojky!
Dnes jsme již přejeli do našeho "druhého stanoviště", do Vyššího Brodu :)
V Třeboni jsme si to moc užili, jezdili jsme na kole jak draci, potili se jak... já nevím co... :D. A ty hlášky. Sice tam byli jen dospělí, Fižďa (17 náctiletý kluk) a potom malé (tak 5-8 leté) děti, ale i tak :). - I have never been fresher :D.
Nebo jak táta opil sršeň :). To by jste tam museli být ;)
Také jsem dost fotila, už mám všechny koníčky hezky nafocené, ale tady, bych alespoň některé ještě jendou nafotit, ať foteček mají dost :). Přidám je poté na rajče a potom sem a do profílků koníčků :)

Jinak tady je to krásné, dnes jsme přijeli dříve, dříve než všichni ostatní, a oni přijeli ještě k tomu později než měli. Jezdíme totiž s takovou partou, tady na té farmě ve Vyšším Brodě jsme již potřetí ;)
Tady už jsem to také nafotila, je tu plno různých zvířat, i s mamkou už jsme byli ve výběhu. Majitel nás tam pustil, tak jsme právě byla za Lukáškem :) Když přijeli děti, šla jsem tam s nima znovu, a samozdřejmně, kdyř jsme šli zpátky, Lukynda nás následoval a furt do mě strkal :D. Čumáček je to ;)
Taky jsme se byli podívat za oslíkama, také je mám nafocené ;)

Minulý rok jsem tady byla nejmladší, naštěstí tento rok přijela moje dobrá kámoška, je jenom o rok mladší a je suprová, určitě si to užijem :). I když, někdy s malinkejma dětma je také sranda :). Nejlepší ja malá Vája (Valentýna), vypadá jak andílek i se tak chová :)

Tak já zase pádím za nima, a třeba zítra zase na Lukynkovi budu jezdit :)

Ráno jedem na rafty, kam se všichni moc těšíme, to bude super :)

Tak zatím čau a já letíím!

První fotky celé rodinky - Annabell, Daggest Do, Tami Twist a malá Bella to Do :)

25. srpna 2011 v 9:22 | liška |  Fotogalerie

Slibované fotky malé Belly a její rodinky Vám sme vkládám já, liška.
Alici totiž to moc nešlo nahrát na rajče, tak mi fotky poslala a já je tam dala ;)

A jsou tady tedy všichni, a nakonec pár fotek i samotné Belly :)

Užijte si fotky ;)


Hříbátko Annabellky a Daggest Doa je na světě!

24. srpna 2011 v 10:06 | Alice Tůmová |  Milenecké Páry
Ahojky!
Tady Alice, Alice Tůmová. Jsem jedna z jezdkyní u Stablíků.. ale to je teďka vedlejší.

Celý včerejšek byla Annabellka nervózní. A celou noc neustále přešlapovala po boxe, polehávala. Nám hned bylo jasné, co to naznačuje :). Hned přijela veterinářka a hle... hříbátko je na světě!
Naštěstí byl porod bez problémů a narodila se nádherná malinká klisnička!

Dali jsme jí jméno - Bella to Do

Bella z Annabell po mamnce a "koncovka" Do po tatínkovi :).

Bella brzy začala vesele poskakovat všude kolem, blbne, skáče, běhá... ale ostatních koní, než svojí maminky, táty a staršího brášky (twistíka) se docela bojí, není se také čemu divit, teprve jednodenní hříbátko :)

Zítra Vám sem dám fotky, liška mi půjčila foťák ;)
Ale zatím jich máte i pár u článku ;) (Nahoře Annabellka s malou Bellou a poté celá rodinka a nakonec samotná Bellča :) :))
Kráska :)

Fotogalerie - Chau Chau

23. srpna 2011 v 10:24 | liška |  Fotogalerie

Opět tu mám něčí fotogalerii :)
Tentokrát je to roztomilého Shetlandského SM poníka se "zajímavým" (hehe) jménem - Chau Chau :) (Čau Čau)

Toto bude jeho "složka", brzy dám odkaz i do jeho profílku, toto je jeho fotogalerka :)

A tady, jako vždy, nejlepší fotky z této fotogalerie:

Přednastaveno :)

Statistika 15.-21.8.

22. srpna 2011 v 15:19 | liška |  Statistiky
Navstevnost za minuly tyden (15.8. 2011 - 21.8. 2011) je:
Pondeli: 57
Utery: 77
Streda: 50
Ctvrtek: 68
Patek: 72
Sobota: 50
Nedele: 32

Celkem: 406
Minule: 326 lidí
Zlepšení o: 80 lidí!

No wooow! Opravdu děkuji moc! Je to krásné moc, opravdu ještě jednou díky :)
Zase se to vyplatilo to, že jsem se alespoň trošku snažila obíhat a psala.
Opravdu díky, snad se to zase bude jen lepšit ;)

Bargain Barn Walter Farley's Flame

22. srpna 2011 v 8:45 | liška |  Breyer novinky
Breyer o něm napsal: Tento tmavší ryzáček( světlý hnědák ((divně mi to překládalo)) na tomto akčním modlu, u Vás rozhodně nesmí chybět!

Můj názor: Zajímavý koníček :). Toto je docela zapomenutý model, tedy rozhodně u nás v Čr. Je to také starší model, ale mě s ekupodivu líbí. Hlavně to jeho zbarvení :). Je tedy sice na opravdu straším modlu, s "umělou hřívou a ocasem", ale i tak se mi docela líbí :)

Jaký je Váš názor na něj?

Přednastaveno

Odjíždíme! Třeboň, Vyšší Brod a Lukášek čekají :D

21. srpna 2011 v 9:51 | liška
Tento článek píši ještě den předem, protože touto dobou už bychom měli být na cestě :)
Do čtvrtka tedy budeme v Třeboni a poté odjíždíme na Farmu do Vyššího Brodu, opět uvidím Lukáška, juchůůů! :)

Na každý den máte přednastavený jeden článek (většinou jsou to tedy fotky, snad se z toho nezblázníte :D), ale možná ještě na některý den stihnu nějaký přednastavit, to uvidím :)
My si to určitě užijem, to se bát fakt nemusíte :D. A nejspíše přijeud i dost vyčerpaná, jelikož v Teboni nás na kolech taťka asi bude fakt honit, on, zuřivý cyklista ;)
Táta s sebou bere Notebook, ale spíše na filmy, nevíme jestli tam bdue internet, max zkusíme mobilní připojení. Takže se Vám sem maximálně ohlásím, podle mě tam buď ani internet nebude, nebo nebudu stíhat, uvidíme ;)
Ale jak už jsme psala, rozhodně nebudu obíhat, tak prosím, s tím se smiřte. Vím, že jsem poslední dobou šílená a chodím k Vám málo, ale - časová tíseň :(

A kohopak, že to nakonec beru s sebou? Dala jsme na pár rad (děkuji) plus ještě někoho přidala k tomu a někoho i ubrala, třeba o Justu se bojím jí převážet :). Beru určitě Salpíčka, má málo fotek, a ještě k tomu se zrckou si bude "určitě rozumnět" :). (Chtěli jste, abych vzala Bluebell,a le tu už jsem nafotila, brzy dám její fotky ze Žernova na rajče ;) To samé Jazzbellky). Dále Beru Starlighta, Heartbreakra z těch menších Platinku s Heidy (dvě velká kámošky, klisničky na stejném modlu :)) a Marigold a z těch úplně nejmenších beru Greyppla, Cipíska, Brown Chery, Spirita a dalšího, tentokráte malého Starlighta :)
Takže, shrunutě, beru - Salpíka, Starlighta (tradi), Platinku, Heidy, Marigold a Heartíka (Heartbreaker) Greyppla, Brown Chery, Spirita a ještě SM Starlighta (nejspíše tohoto menšího Starlighta přejmenuju ně něco podobného, ais bude něco jako - Star of Starlight :))
Také s námi jeodu 2 jezdkyně - Caroline a Kylie :)

Eh, zas jsem se pěkne rozepsala :D No, zase budete mít na pár dních od mýžch neustálých keců chvíli klidu, sjou přednastavené hlavně fotky ;)
Tak si to tu beze mě užívejte, čauky!
Daggest Do, budoucí tatínek :)

Uf konečně po rekonstrukci!

20. srpna 2011 v 21:15 | liška |  Něco k ranchi
An, před chvílí jsem dodělala snad poslední věc z rekonstrukce... jediné, co jsme chtěla udělat a neudělala je "rpzcestník pro Classiky", ale už jsme fakt nestíhala a už mě i z toho byolí oči.

Celkově je nově udělaný rozcestník pro Stablíky ( ZDE ). Jsou zde nové ikonky i celkově je to celé překopané, Písmo je menší a u každého jména je napsaný věk koně a plemeno koně :)

Dodělala sjem všechny profílky, všechny dostali nvoý styl. A brzy všem koníčkům holdám nafotit krásné fotogalerie :)

Pár nepotřebných článků jsem smazala, bohužel jsme muselě smazat i pár profílků koníčků. Bylo tam nějaké divné písmo, někde zmizeli fotky a nešli mi tam nandat... či to chci udělat úplně celé odznova :). Takže se kdyžtak nelekněte, že zmizel profílek například - Takody, Salpíka, Nookuhe, Tami Twistíka... a tak dál :). Přepracuji je a vložím je sem znovu ;)

A ještě jsem udělala nová vzhled našeho Stud Booku! Jakoto jeho hlavní stránky - TADY. Časem možná pozměním i ikonky v aktiálních rubrikách (tak kde jsou poto Ikonko - Traditional, Classic, Stablemates :)

Popravdě mi to dalo dost zabrat, celé to předělat. Proto bych byla docela ráda, kdyby jste si to prohlédli a napsali také něco jiného než je - Hezu, nebo tak ;). Jinak bych byla opravdu sklamaná, to snad chápete :).
Chci, aby to tady bylo co nejlepší, a aby to bylo hezké, koníčci měli zeké profílky, aby všechny fotky a ikonky byli hezké... :). Ale ráda bych, aby jste svůj upřímný názor napsali i vy ;)
Děkuji :)

Připouštění Annabellky :)

20. srpna 2011 v 10:24 | liška |  Milenecké Páry

Nedalo se dlouho čekat, a ještě včera večerjsme nechali připustit Annabellku.
Hřebec pochází z našeho ranche, a jak jsme zjistili, tak je otcem i Annabellčiného prvního potomka. Oba totiž přijeli na ranch zhtuba vs tejné době a to už Annabellka byla březí... no a najednou, jsme zjistili, že otcem Twistíka je ten smaý hřebec, který k nám zrovna přijel :D. Jaká to náhoda :D

Veterinářka jí rpohlédla, a prý je zatím vše v pořádku a připouštění se "vydařilo".

A s kým je tedy připuštěná? S naším Appaloosa hřebčkem - Daggest Doem (Daggest Do)!
Oba mají suprový původ a skvělé předpoklady pro skvělé potomstvo :)

Už se tedy na malé hříbátko moc těšíme, uvidíme. Bude další hřebeček, či klisnička? Hmm? :)

Hříbátko očekáváme někdy příští týden, už s enemůžeme dočkat dalšího prcka :D

A Annabellka s jejím prvním hříbátkem - Twistíkem :)

Fotky, lehce k pousmátí - Skokan a Bluebellky

20. srpna 2011 v 9:18 | liška |  Fotogalerie


Opět tu mám nějaké fotky ze Žernova.
Tyto jsou trochu více... ehm... úsměvné (nebo jako u mé babičky, některé z těchto fotek vyvolali nejenom úsměv, ale opravdu hlasitý smých :D)

Alias, když já chci fotit a Skokan (kocourek) si chce hrát
Ale Bluebellce se nic nestalo, naštěstí :)

A prosím, neděste se toho, co má na krku, to ji "čip", tím se dostávají do domu, kde mají jídlo, když babička přes týden odjíždí zpět do Poděbrad :)

PS: Bluebellku (i Jazzbellku) už jsem fotila na Žernově, koho tedy mám vzít "místo ní" do Třeboně a do Vyššího Brodu? :)
Určitě vezmu Salpíka, ale koho dál? Prosím, poraďte ;)

Stablemates

19. srpna 2011 v 22:17 | liška
Seznam koní není kompletní!!
Jsou zde jen ti koníci, kteří mají profil.

Cream Dun -Shire /
Royal Weeding -Americký klusák / 1o let

Appross - Appaloosa / 13 let


Party Dot - Appaloosa / 1o let


Quarterflash - Appaloosa / 7 let
Patch - American Paint Horse / 8 letPinocchio - Irský Tinker / 12 let


Starlight - Quarter Horse / 7 let
Mosaic - Morgan / 1o let

--Spirit - Mustang / 4 rokyNosy Parker- Paso Fino / 8 let
--Espiolo Ciprus - PRE / 7 letChau Chau - Shetland Pony / 1o let


Ghost of Halloween - Shetland Pony / 12 let


Inkanceron - Shetland Pony / 17 let
--Clee Duny - Shir / 8 letGreypple - Velšský Cob / 12 letHidalgo - Mustang / 7 letMy Princess - Araloosa / 6 let
--Rossie - Arabský plnokrevník / 6 let

--Mini Rags to Riches - A1/1 / 5 letBrown Chery - American Saddlebred / 7 let


CoCa - American Paint Horse / 6 let
Moulin Rouge - Peruvian Paso / 9 letHighway to Hell - Shetland Pony / 5 let


Samantha- Shire / 12 let
--Lea de Vall - American Paint Horse / 5 let

--Suzi - American Paint Horse / 8 letAnnabell - Appaloosa / 11 let
--Bellie - Quarter Horse / 9 let

--Cherubico Luna - Quarter Horse / 5 letBlueberry Bless - Shetland Pony / 9 let


Geraldine - TWH / 14 let
--Shining Sensation - TWH / 8 let


--Gold Novio - Arabský plnokrevník--Dea Milie - American Paint Horse

--Tami Twist - Appaloosa

--Miguel - PRE

--Lucky - Quarter Horse x American Saddlebred

Darkness Lives 2. série - 6. díl

19. srpna 2011 v 20:04 | liška |  Povídky
"Hmm, ještě chvíli... ještě pět minut..." zabručela jsem ospale, když jsem se zase někdy probudila. Začala jsme se pomalu zvedat, protože "šťouchání" neustávalo. Pomalu jsem také otevřela oči a začala se rozhlížet kolem sebe, také jsme zjistila, že ležím na něčem měkkém, ale pichlavém... "Stává se ti to často?" uslyšela jsem v hlavě známý hlásek a před sebou uviděla něco rozmazaného, co na mě podivně čučelo. Lekla jsem se a uskočila. Vzápětí však také vykřikla, protože jsme se lehce posunula a pode mnou již něcí zmíněného "měkkého a pichlavého" nebylo. "Áááá!" Když jsme opět otevřela oči, a konečně dokázala zaostřit, uviděla kde jsem a přesně věděla, co se stalo. Nade mnou se neskláněla nějaká příšera, ale můj, čím dál tím otravnější, hřebeček, a já ležela pod jeho nohama. Nejspíše se mi nějak podařilo usnout na seně, když jsem sem byla Brýmu dnes dávat oběd. "Stává se ti to často?" "S tebou, čím dál častěji." odvětila jsem a úšklíbla se na Brýho. Ten je mě "propíchl" pohledem a zafrkal. Já impulsivně pohlédla na hodinky a zděsila se. "Ježiš, to už je tolik? Já musím běžet, ahoj, měj se!" "Kam zase letíš?" "Za Bradem Brý, za Bradem... ale to už asi víš." "Myslím, že by jsi ani neusnula, kdyby jsi si s ním včera do noci nepsala." rejpavě odvětil "Ale ty seš mi nějakej chytrej. Ahoj!" křičela jsem z dálky a uháněla jsem směrem do města.
Noo... Proč za Bredem? Zjistila jsem, jaký doopravdy je. Není to žádný namachrovaný frajírek, jako ostatní. I když hezký je až moc, vrrr. Hodně jsme se sblížili.
"Ahoj" pronesl náramně šarmantní hlas, který mě vyvedl z mého snění. " Ahoj, tak jdeme?" s úsměvem jsme odpověděla na pozdrav Bradovi. On je přikývl a my se vydali směr park, měli jsme ještě chvíli a poté vzhůru do kina, poslední dobou jsme takto chodívali často.
Bavili jsme se náramně a on na mě stále hleděl Je úžasnýma očima. Tmavě hnědé, až čokoládové, a přitom v nich bylo ještě něco víc. Že by důvěra, kterou jsem do nich vkládala? Na důvěře si on hodně potrpěl, nesnášel, když mu někdo lhal. Já jsem mi vždy začala říkat vše, kromě jedné věci... jaké by to asi bylo, kdybych mu "o nás" řekla pravdu, řekla pravdu o mě? Přišlo by mu to fascinující, či by mě považoval za nějakou zrůdu? Bojím se, snad bych nikdy nemusela stát před nějakým rozhodnutím, které by se týkalo tohoto odkrytí. Někdy si všímá, že jsem chvílema taková ... jiná. Vzpomínky mě dohánějí, a schopnosti se snažím využívat často, abych "nevyšla ze cviku", ale on mě nikdy při ničem nemohl vidět, doufám.
Nejdříve jsme zamířili do parku. Krásný anglický park, neuspořádaný, plný překrásných stromů, nakrátko zastřižené trávy, podivuhodných keříků a rostlin, proťatý písčitými cestami. Na travnatých plochách si lidé dělali pikniky, bylo tomu tak i dnes. Zamířili jsme k takzvané "rychlé vodě", parkem totiž protékal takový uměle vyvolaný potůček, lidé se v něm prouzdali. Dnes byl krásný, teplý letní den, tak jsme neváhali, sundali si boty a také se v tomto potůčku svlažili. Já přivřela oči, pocítila jsme náhlý nával síly z této chladné vody, ale z právě posekané trávy všude kolem.
Opět z mého menšího zasnění mě cosi vyrušilo. Malý cákanec z vody mi přistál na ruce, okamžitě jsem otevřela oči a podívala se, kdo to udělal. Naproti mě se křenil Brad. "To ti nedaruju!" řekla jsem s úsměvem na rtech. Tak jsme na sebe, jako malé děti, začali cákat. Už dlouhou dobu jsem se tak neuvolnila, připomínalo mi to staré, ještě dobré, časy. Já se lehce pomáhala vodním živlem, aby mé "stříkance" byly přesnější a silnější, Bradie (jak jsem mu začala říkat :)) se jen divil, jak to dělám. "Woow" vykřikla jsme najednou, když mi ujela noha a já už padala, padala a znovu padala do potůčku, avšak něčí silná ruka mi chytila kolem pasu a přitáhla si ke mě k sobě. Takhle blízko už jsem dlouho od nikoho nebyla. Jednou rukou mě stále držel kolem pasu a druhou mi odhrnul pramen vlasů z obličeje. Bála jsme se, co se stane, ale on se mě jen zeptal: "Šla... šla by jsi se mnou na ples El?" Ano, ano. Za pár dní pořádala naše škola menší ples, krucinál. Touto otázkou mě zarazil. O něčem takovém jsem se bavila naposledy s... krucinál! Proč mi ho furt všechno připomíná? I když jsme právě v náručí toho snad nejhezčího kluka z celé školy? "Ráda." odvětila jsem jen nakonec.
O pár dní později
Začalo dohrávat pár posledních písniček a bylo po všem. Můj první ples v životě., Musím však říci, že jsme si to tedy užili opravdu náramně. Bradie je opravdu dobrý tanečník, to byla jedna báseň. A mě se konečně vyplatilo chození na společenské tance, strávila jsme s tou pitomou učitelkou 3 roky!
Vyběhla jsme ven na čerstvý vzduch, v hale bylo už moc zadýcháno.
Brad však cupital za mnou. Po chviličce jsme se zastavila a jen se koukala na hvězdy, obloho byla krásně jasná. Najednou mě někdo však chytil za ruku a opět si mě k sobě přitáhl. "Jsou nádherné, viď?" zeptala jsem se ho a stále hleděla na hvězdy. "Je to kouzelné, nepochopené, jako ty." na tyto řečičky jsem nikdy nebyla, ale toto mě opravdu potěšilo, až jsme se sama sobě musela usmát. Pohlédla jsme mu do tváře a i beze světel jsem rozeznala jiskru v jeho očích. Opět mi jednou rukou odtáhl pramen vlasů z obličeje. Ale neopakovalo se to, jako tehdy v parku. Políbil mě
Věděla jsem, že si to asi také budu časem vyčítat vyčítat, ale polibek jsme mu opětovala, dlouze a vášnivě.
Stále v mém srdci je z velké části Jeremy, ale Brad se tam neodmyslitelně také zapsal. Ani jsem nevěděla, co dělám, ale přesně jsme věděla, co teď chci - zůstat v jeho náručí, líbat ho a cítit tak úžasně, jak už dlouho ne.
A jak také říká Chelsie - Žij pro přítomnost a nezabývej se minulostí

Fotogalerie Annabell

19. srpna 2011 v 17:21 | liška |  Fotogalerie


Již zmíněná a slibovaná fotogalerie Annabellky. Odkaz na tuto fotogalerii dám i do profilu, který zde byl přidán před chvílí :)
Zkoušela jsem různé styly focení, co jsme v zrcce našla, jsou tam i 2 fotky černobílé :)

PS: Blog.cz opravdu hrozně zhorušujw kvalitu fotek :/


A teď opět, nejvyvidenější fotky:

Annabell

19. srpna 2011 v 15:22 | liška |  Stablemates
Jméno: Annabell
Přezdívky: Annie, Bell, Bella, Bellča (A někdo... jí škaredě říká kbelík :D)

Fotogalerie: ZDE
Rodokmen: xxx

Věk: 11 let

Pohlaví: Klisna
Plemeno: Appaloosa

Potomci: RO Tami Twist, RO Bella to Do
Sourozenci: xxx

Sire: xxx
Dam: xxx

Původ: Triniti Holdings
Stav: 10/10

Zaměření: Cross Country, výstavy, chov

Ocenění: Reserve to reserve Champion na Blue Star Ranchi
1. místo - Okresní kolo v Cross Country 2004, 2005, 2006, 2007
Dále vyhrála několik "okresních výstav" , avšak malých a jejich přesná jména neznáme
Poznámka: Annabellka je na našem ranchi již poměrně dlouho. Pžijela sem březí a u nás porodila krásného hřebečka, Twistíka (Tami Twist). Je to spíše výstavní klisnička, a chceme, aby na této "výstavní dráze" také pokračovala. Ale "okrajově" se také věnuje lehčímu Crossu. Je to velmi klidná klisnička, s rychlejšími chody, která reaguje na každou pobídku. U nás na ranchi jezdí "jen občas", ale učí se na ní děti, především při jejich prvních skocích, má ukázkové skoky, lehké doskoky... a ještě nikdy při skocích nikoho neschodila, skákání ji vyloženě baví :). U nás je to spíše takový "úlevový koníček", člověk se na ní bůh ví jak snažit nemusí, ani krotit ne... je to pohodářka :)
Doufáme, že i do budoucna se bude věnovat výstavám a třebaže i bude mít brzy další hříbátko :)
Tady s prvním hříbátkem, tami Twistíkem :)

Cena Ranche Elocin

18. srpna 2011 v 21:26 | liška |  Něco k ranchi
Ahoj, na Ranchi Elocin začala výstava koní :).
Máme zde i své zastoupení, našeho (docela) nováčka Livin la Vida Locu! Uvidíme, jak zde dopadneme :)
Takže, hlasujte pro ty nejlepší!
I když, popravdě, i my za hlasy budeme rádi, pokud se Vám naše fotka líbí ;)

Pro své favority můžete hlasovat na této adrese :Fotogalerie - Mosaic

18. srpna 2011 v 20:18 | liška |  Fotogalerie

Mám tady další fotky ze Žernova, tentokrát krásného stablíčka - Mosaica :)
Toto bude jeho "složka na rajče", brzy přidám tyto fotky i do jeho profílku :)

A tady, jak jsem slíbila, že budu přidávat ke každé obsáhlejší fotogalerii koníků - výber těch nejlepších fotek :) :

Od 21.-28 tu opět nebudu

18. srpna 2011 v 12:21 | liška
Jneom bych se chtěla omluvit, že tu opět nebudu. Tentokrát od 21. do 28. srpna. Je to naše poslední prázfninová dovolená :)
Nejdříve v neděli pojedeme do Třeboňě, na kola. Už tam jezdíme takhle několik let, ještě s jendou rodinou. Mají dvě děti, dcera asi ve věku mých bráchů, a kluka cca sedmnáctiletého. Fíla je super, znám ho už od malinka, jenom jsem myslela, že teď mu je 16 né sedmnáct :D. On je prostě suprovej, si rozumíme. A má úplně úžasný kolo! On... totiž... jako malý měl dětskou moskovou obrnu... no a... teď je na vozíčku. Ale je fakt dobrej, chodí i s chodítkem a ujde už i dost metrů dál :). Už se na něj mco těším, dlouho jsem ho neviděla ;). Trávíme (naše rodiny) vždycky spolu Silvestr a potom těch pár dní v Třeboni :)

A po pár dnech přejedeme na farmu do Vyššího Brodu. Byli zde i fotky z té Farmy s Lukáškem, tím Haflingem :). Moc s etam těším, zase pojedeme s jendou skupinou lidí, já jsem tam nejstarší dítě :D. Nejlepší je Vája, jedna malinká holčička. Vypadá jak andílek i se tak chová, a jk úžasně mluví... :). Už jsme jí přes rok neviděla.

No, určitě si to užijem, snad nám výjde počasí. Ale mám na Vás jedno otázku - Chtěla bych s sbeou vzít nějaké Breyery, klidně i více, na focení, ale - Koho by jste chtěli? Pište jméno Breyerů jakékoli velikosti, Classiků, Tradíků, klidně i stablíků :D. Prosím, napište každý alespoň dvě jména :)

Pokusím se na tu dobu přednastavit nějaké články, Možná tam internet bude, ale jen tátův mobilní, takže extra pomalý, max se Vám nějak ohlásím. A nebudu ani obíhat, ale to mi snad odpustíte .(
Seattlíkova fotka ze Žernova :) Brzy sme dám celé jeho album ;)

Láska je láska... alias Caroline a Livísek :)

17. srpna 2011 v 23:02 | liška |  Fotogalerie
Tyto fotky nemusí mít žádný komentář. Prostě, pár společných chviliček Caroline a jejího nového "svěřence", Livíska. Livin, patřál její nejlepší kamarádce, ta však měla autonehodu a už nikdy nebude moci jezdit... A moc chtěla, aby se Livíska ujmula Caroline, která sice teď od ní bydlí daleko (no jo, vzdálenost ze "zapadlých ČR" do Anglie, sice by USA bylo dál, ale stejně :)). A Caroline s Livískem si opravdu padli do noty. No, posuďte sami z těchto fotek, zlatíčka :)
A nejlepší nakonec :)

Praha, Auta dvě a těstoviny všude kolem mě

17. srpna 2011 v 20:35 | liška |  Blog a moje kecy
Jak jsem psala, dnes jsme navštívili Prahu.
Já hnedka ráno jsem šla k holiči, vypadám zas jinak. Mám o trošku kratší vlasy a takovou ofino-patku na pravou stranu, a dovoluji si říci, že mi to i sluší :)
Také jsem si koupila konečně čistě bílé tílko, dlouho sjem ho scháněla, tílka úplně miluju, a ani v nich nevypadám tak tlustá :)
A poté jsme tedy šli do kina na Auta 2. Popravdě s emi tam moc nechtělo, ale když už tam šla máma s bráchy a já bych neměla kam jít, jelikož mě ani mamka něchtěla nikam pustit... No, a popravdě jsme byla opravdu, hdoně, hooodně překvapená!
Jistě všichni znáte první díl tohoto filmu o závoďákovi Bleskovi McQueenovi, který se ztratil při přípravě na velký závod o zlatý Píst, a nemohl se dostat zpět. Avšak v Kardanové Lhotě "objevil sám sebe". Takový neviný, hezký námět :). Toto je opravdu o něčem absolutně jiném. Hudson Hornet umřel, Blesk je celosvětově jeden z nejuznávanějších závodníků, vyhrál již 4. zlatý Píst po sobě, a opět se varcí do Kardanové Lhoty... zase by to mohl být "nevinný příběh",no ale... je to fakt úplně jiné. James Bond a auta v jendom :D. Nebo James Bond s kolama :). Pár tam aut umřelo, pár jim vybouchl motor... a měli smlsnuto na Bleska :(. Ale do všeho se nějak divně zamotal Burák, a bla, bla, bláá... :D. Možná udělám recenzy, fakt jsem něco takovýho od dětskýho Filmíčku nečekala :). A nejlepší prostě - Americká královna a její rodina :D. Nebo Papež v Papa mobilu... prostě skvělé! Jen Blesk je pořád ten najivní blbeček, malej klučina, co málem přišel " o nej kámoše", kcůli pár větám... a Burák, nezklamal, nikdy nezklame ;). Těším se až to bdue ke stažení s českym dabingem, ten je fakt luxusní :). Na internetu už to je s českejma titulkama v AJ, to nevím jak to je, ale jako takový nenáročný film pro pobavení, doporučuji ;)

A poslední složka nadpisu? Těstoviny... všude je vidim :D. Byli jsme v pastva Pizza... nej restauračka, ale jsme přejedená ještě teď :D. NJn, degustace pizz a těstovin, jupíjééj :D

A cestou domů jsme usnal ve vlaku... jsme byla nějaká zmožená :)

Tak já pádím dolů za bráchama, rodiče někam jeli ;). Alespoň se stihnu postarat o všechny na Howrse a budu zase předělávat profílky, dává mi to docela zabrat :). A nějaké budu muset smazat a totálně přepsat, jelikož jsou nějaké divné, a třeba s emi to udělala jen v jedné barvě písma a nejde mi to změnit... a tak, tak se nelekněte, že zde vyskáče více profílků :)

PS: Zas jsme se nějak rozepsala... :D

První fotky Caravellky

17. srpna 2011 v 10:17 | liška |  Fotogalerie
Mám tady prvních pár fotek naší Caravellky. je jich jen pár, a byli z prvních pár dnů, co jsme zrcku měla, takže nejsou nic moc extra, brzy je přefotím do její "složky" na rajče :). Nějak jsem se to s ní teprve učila, takže mají vsé mouchy, a hodně velkých much
Ale zatím, tady máte tyto ;)Přednastaveno

Právě budu v Praze, nejspíše ještě u holiče, a poté jdem s bráchama do kina na Auta 2 (muhehehe :D) a poté do Pasta Pizza, nejlepší restaurace "široko daleko" :). Takže tady kdyžtak budu až večer :)

Fotogalerie - CoCa

16. srpna 2011 v 22:16 | liška |  Fotogalerie


Tak takhle nějak chci, aby vypadali "složky" koníků na rajčeti :) Až předělám profil Cocy, na totu její galerie v jejím profílku bude odkaz :)

Tady je jich CoCy jen pár :) Až nějaké další dofotím, přidám je sem :)

Popis rekonstrukce

16. srpna 2011 v 19:57 | liška |  Něco k ranchi
Vím, že je to trochu zbytečnější článek, ale ráda bych upozornila na nějaké věci, které chci v rekonstrukci udělat, či už jsem udělala. A jelikož to jsou, či budou, spíše "vnitřní změny", chci, aby jste si toho všimli, prohlédli si to a tak :). A teď už samotný, menší seznam, co všechno bych chtěla z rekonstrukce udělat, či jak dělat některé věci zcela jinak

Nový dess - tak toto je jedna z mála věcí již splněno. Jak můžete vidět, máme skvělý nový kabátek od Aji98 :)

Nové rozcestníky - Toto jsem chtěla dodělat i dříve, ale nějak jsem to nestihla. Jak můžete vidět- shrnula jsem všechny naše koníky do společného články odkud si poté vyberete jakou chcete velikost. A poté už tam máte, Stablíky, Classiky, Tradíky (a Tradi ještě dělím na Klisny, hříbata a hřebce :D). No a při minulé rekonstrukce jsme zcela nově udělala tyto rozcestníky, udělala jejich nový styl :). To samé, pokud bude troška času, bych ráda udělala i u Stablíků a Classiků :)

Smazání, spojení a přemístění některých rubrik - Ano, několik nepotřebných rubrik jsme vymazala (bylo jich až moc), dvě spojila a jednu přemístím. Měla jsem zde rubriky s úsměvným názvem "Milenecké páry", kam jsem dávala různé informace i "vztazích mezi koňmi" na našem ranchi. Byla to samostatná rubrika, ale teď jí přidám do Stud Booku, pod nějakou ikonku :)

Smazání, pořádek v článcích - Ano, ano. Promazala jsem nějaké už straší články. Už jsem jich tady začínala mít opravdu mooooc, asi 1650, heh :D. A to jsem tady z toho ten rpvní rok na ranchi moc nepobylo, no pár dnů, poté jsme přestěhovala a potom zase stěhovala zpět sem :). Především jsem smazala články z areálu rynche - teď vypadá areál našeho ranche opravdu jinak, nechala jsme tam jen nedávno nafocené poličky Tradíků :). A také hodlám smazat články - ze zaměstnanců ranche. Proč? Hodlám to zcela překopat, vyšperkovat, nově udělat :)

Nové fotogalerie koníků - Jelikož se se Zrcadlovkou ve focení oparvdu neznám, tak jsem se rozhodla pro jedno řešení ohledně fotogalerií koníků. Budu fotky stále přidávat i sem na ranch, jasně (a když fotek bude více, tak odkaz na rajče a vybrány ty nejlepší budou v článku :)). A v nově zřízených profílcích bude mít každý kůň odkaz na svou "složku" se svýma fotkama na rajčeti. Popřípadě odkazy i na další fotky například z rajčete (třeba jako má Flash svou fotogalerku na rajčeti z Endurace, tak to myslím) :). A hodlám všem koníkům totálně udělat nové fotogalerie, všechny je přefotit, bude to fuška :)

Nové vzhledy profílků: Ano, ano a asi největší změna - celkovázměna v profílcích. Je to vše přehozeno k levému okraji, něco jsme tam přidala, něco odebrala... :). No prostě z TOHODLE je nový typ profílků, TENTO. Nechala jsem se inspirovat z nějakých ranchů, na kterých se mi to doopravdy líbí, snad nevadí :). Mě se to tedy moc líbí, je takové lepší, přehlednější :)

• A pokud zbude čas, ráda bych udělala nové ikonky i ve Stud Booku :). Ale te´d se především zaměřím na ty profílky

Tak a já jdu pokračovat, málo toho zrovna není :)

Nový kabátek, od kouzelnice Aji98 :)

16. srpna 2011 v 15:07 | liška |  Grafika
Opět zde máme nový kabátek pro náš ranch. A od koho jiného, než od suprové kouzelnice Áji98!
Ája opravdu nezklamala, mě se tento dess úplně šíleně líbí :)
Takový lehký, elegantní, letní... :). A tyto odstíny barviček doslova zbožňuji ♥ Růžová, vínová, fialová a bílá :)
I ten CM koníček je zde naprosto perfektní, já jsem tedy nadmíru spokojená :)
A máme i krásnou novou klikačku :)

Jaký na něj máte názor vy? :)
A je to první část z naší rozsáhlejší rekonstrukce. Už jsme na otm začala dělat a v dalším článku přesně popíši, co s ejak změní, zmenilo a tak :)

CBG Endurace

16. srpna 2011 v 14:06 | liška |  CBG Diary
Dnes, časně z rána, odjela naše dvojice na druhé kolo CBG Endurace.

Po prvním kole skončila Mia s Flashem na 7. místě. Původně jsme očekávali něco lepšího, ale když se podíváme na konkurenci... dopadli více než dobře! A také toto byl Flashův první Endurační závod tady v ČR.

Mia s Flashem jsou doslova nabití a budou se snažit opravdu v druhém kole dosáhnout, co nejlepších výsledků. No, uvidíme, jak se jim to povede :)

Flashík byl tak energický a nabitý, že jsme ho ani málem dnes nedostali do přepravníčku, mno... :D. No jo, náš Blesk. Dříve s ním s přepravou nebyl žádný problém, ale dnes, byl jak bejk. Hlasitě řechtal, frkal. Ale jak přišla Mia, začala ho uklidňovat, tak se sklidnil a po pár minutách s Miou byl jako beránek. No, když s ním Mia strávila poslední dobou tolik času, je možné, že na ostatní "zanevřel"? I když, i toho "nakládání", byli jen lidé od toho půjčeného přepravníku, řidič, a Justin, kterého Flash opravdu moc v lásce nemá.

Fotogalerie - Dinopark Krakow, Polsko

16. srpna 2011 v 10:27 | liška |  Fotogalerie

Mám tady první album, ze spouuusty fotek z chaty

Tyto však nejsou z chaty, dokonce nai z Česka, jsou z naší návštěvy v malém Dinoparku v městečko Karlow u Polských a Českých hranic

Na hodně fotkách jsem i já s ostatníma členama rodiny :)

Konečně domaa!

15. srpna 2011 v 21:28 | liška |  Blog a moje kecy
Vím, že poslední dobou zde mám pořád ty samé články, nu což, neměla jsme příležitost ze Žernova sem dávat nic jiného než čistý text :)

Ano, konečně jsme zase doma! Ani nevíte, jak jsem ráda. Kvůli různým věcem... rpostě je to domov... kvůlu konečně měkké posteli po které mě nabudou bolet záda :D, všem koníčkům... všemu možnému :).

A konečně jsem přetáhla i fotky z chaty do počítače... hodně jsme fotila, tak jsem si myslela, že to bdue tak 200-300 fotek, maximálně... no... a ono jich je... tak trochu 987 :D. No... nějak je asi promáznu... a postupně je začnu šoupat na rajče. Asi dám zvlášť celý Žernov, zvlášť návštěvu Polska v Karlowě a zvlášť samostatně fotky koníků, každému udělám vlastni album. Takže, máte "budoucnost" plnou fotek, fotek, fotek... a ještě jednou fotek! :D. A všude možně, koček, samotného Žernova... ale hlavně, koníčků :)
A dnes se konečně začnu dávat do předělání a udělání "pořádku zde na ranchi. Začnu vymazávat, a tak.
A rozhodla jsem se totálně překopat profílky koníků, ale o tom až někdy příště, celý článek věnuju jenom popisu rekosntrukci, bude toho více, mám plno nápadů! A naplno začnu rekonstruovat až zítra :)
Vím, že už Vás to asi nudí, ale chtěla bych to přesně rozepsat, aby jste si toho vůbec všimli :)
A tady, když si Skoky umane, že já prostě fotit nemůžu a nebudu... :D

Statistiky 8.-14.8.

15. srpna 2011 v 20:04 | liška |  Statistiky
Navstevnost za minuly tyden (8.8. 2011 - 14.8. 2011) je:
Pondeli: 42
Utery: 29
Streda: 76
Ctvrtek: 60
Patek: 33
Sobota: 38
Nedele: 48

Celkem: 326
Minule: 235 lidí
Zlepšení o: 91 lidí

Děkuji moc! Sice jsme se jen tak polovičně a přesto takové zlepšení, děkuji, opravdu moc :)

Takový klasický den, takové normální rodinky

14. srpna 2011 v 23:18 | liška |  Dny na ranchi
Přesně, "další takový normální den, nromální rodinky".

Dneska za námi přijela mamča, bude tady do zítřka azítra už odjíždíme všichni směr dom, juchůů! Ještě ale pojedeme do Polska na nákupy, a hlavně do DinoParku v Krakowě. Už jsme tam jednou byli, ale brácha vymazal všcehny fotky, takže žádná vzpomínka :). Ale zítra budu fotit jak divá, bduete těch fotek míž bplný zuby, doslova ;)

Když už jsem u těch fotek... dnes jsem jich nafotila asi 250 :D. Koníků, koček, okolí... :). Až přijedu, tak to všechno šoupnu na rajče a hned do několika alb. Protože každý koník má sám asi 5O fotek, tak je všechny nebudu vkládat přímo sem na blog, ale nahraji je na rajče a dám sem odkaz a do toho samého článku i ty nejlepší fotky. Se zrckou to tak asi budu dělat častěji, s ní se ve focení neznám :D
A mám dokonce i fotky Skokyho (Skokana, našeho kocourka)... no při... Když jsem se pokoušela fotit Bluebellku, on se pořád motal kolem... a nakonec jako vždy z toho focení skoro nic nebylo. Pořád číhal, pka skákal, lehnul si vedle a šťouchal do ní tak dlouho než spadla a on ji mohl očuchat... to jste prostě měli vidět :D

Odpoledne konečně svítilo sluníčko, tak jsme tedy fotila ataké jsme se byli po celém Žernově A Rázymburku... je tady plno vzpomínek, jako malá jsme tady bývala hrozně často :). Měla jsme tady kamarády, trávívala jsem tady skoro celé prázdniny. Zvláštní... :)

Večer jsme si udělali táborák. Klasika, zpívali jsme, já se pořezala a nemohla jsme zastavit tekoucí krev (:D), kočky nám skákali na buřty, potom jsem jim omylem dala mámin buřt, babička se na mě naštvala... klasika ;) Také jsme zkoušela Approska fotit u ohně :)

Tý jo, poslední dobou furt jenom píši a nic jiného... věřím, že už vás to nudí, co? Nebojte, až budu doma, tak zde bude zase více fotek, no, minimálně na rajčeti a poté tady :)

Jinak do rekonstrukce se pomalu dávám, ale spíše to dodělám až doma, byla jsem celý dnešek venku. A chci poděkovat Horseen, za ten krásný koment k povídce, fakt moc díky :)

A já padám spát, ať jsme zítra čerstvá, čaukýý ;)

Pořádek v Ranchi :)

14. srpna 2011 v 12:49 | liška
Opět zahajuji něco jako menší rekonstrukci ranche. Chci si v něm udělat pořádek, vylepšit ho. Nějak uspořádám nově rubriky, články.
Hlavně nějaké starší a nedůležité promažu, už jich tady mám opravdu dost :)
A například v rubrice - Historie, kde jsem psala něco jako svůj "životopis", a historii našeho ranche.Například tyto články smažu a napíšu je nové, obnovené, z nového pohledu :) Či nově přefotím areál ranche, přecijenom se to změnilo :)
Přeci jenom bych teďka vše popsala jinak, i věci jsou jiný, chtěla bych je automaticky aktualizovat.
I jsme doplnila, co nejvíce jmen do Stud Booku a Sire/Dam listu, brzy tam budu vše přidávat, tak doufám, že někdo využijete :)

Také bych časem chtěla přefotit fotky koní do profilů a Stud Booku, přeci jeno, ze zrcky budou fotky lepší :)

Tak se prosím nedivte, co se tu zde bude dít :)
Jinak zase zbytečný článek, brzy ho také smažu ;)

Jinak prosím Vás, okomentujte třeba někdo i tu povídku, ráda bych sem dala třeba i nový díl, ale nemá to cenu, když to ani stálý čtenáři nečtou :(

Poslední šance přihlásit se do Summer Photo Show!

13. srpna 2011 v 23:27 | liška
V nadpisu je to přesně vystiženo - Máte poslední šance se přihlásit do naší Summer Photo Show pro tento rok, rok 2011 :)
Více informací najdete ZDE. Takže prosím, přihlašujte se, dokud ještě můžete.
Uzavření přihlašování bude okolo 25. srpna.

Fotka koníčka nemusí být ze strany, jakkákoli, jen né prosím detail. A proto určitě vyhmátnete někde nějaké fotky vašich miláčků a zabere Vám jen chviličku ho přihlásit :). A ceny budou, především u nějakých obsáhlejších kategorií u prvních příček budou věcné cenky :). A ze všech vítězů udělám "trojici nejlepších" a ta dostane opravdu "šťavnaté věcné ceny" :)
A určitě poté nějaké diplomky, certifikátky a tak :)
Myslím, že to alespoň za zkoušku stojí ;)

A do každé kategorie můžete přihlásit až 3 koně!

A vše k soutěži máte sepsané v odkazu zmíněném výše :)

Nahrává se na photobucket, proto, pokud se někdo bude chtít ještě přihlásit - Musíte si mi napsat o přihlašovací údaje!! Na Facebook, můj e-mail, či mi do komentářů napište Váš e-mail a já Vám přihlašovací údaje pošlu.

A chtěla bych poděkovat všem, kteří už se přihlásili, děkuji :). Horseen, Nelo, Steeple, Silvero, Jano Š., účast je zatím suprová, především v některých kategoriích. A ty fotky... jedna lepší než druhá holky, skvělé :)

Takže, pokud by se chtěl ještě někdo přihlásit - má šanci :)

Až moc velké teplo "domova"

13. srpna 2011 v 14:39 | liška
Okolo oběda jsem konečně přijela opět na chatu k babičce :), na Žernov.
Původně jsem měla přijet již brzy ráno, ale pořád pršelo, a pršelo... pro ostatní už začalo dojíždět rodiče, takže jsem tam nakonec zůstala jen s trenérem, jeho manželkou a mladším synem, Adamem. A furt lilo, chčilo, lilo :/
Natšětsí trenérovic rodinu fakt mco dobře znám, už od mala, sjou to super lidi ;) (i s trenérem a jeho manželkou si "tykáme" a oni mě maj rádi, kdo taky ne, muhehe :D-neberte to vážně-. Jezdím na ábor už od šesti let, každý rok a tenis hraju také dlouho ;). A když rodiče chodili s trenérem do třídy... :D), tak mi to ani nevadilo. S Adamem jsme hráli na Playstationu nějaký skaty, a mě to šlo :D. A on mě prosil, ať tam ještě zůstanu, zase přespím, že se tam bude nudit.
On dokáže být super, ale říká, že ho hrozně baví mě provokovat, což se mu fakt vede :D
Ale včera jsme si to s holkama užili, dvě holky šli spát do stanu, a já s mojí kámoškou zůstala v takovém "domečku". Je to normálně pokoj, akorád že úplně mimo "hlavní budovu", super to bylo :). Byli jsme až do půl jedný vzhůru... ale minulému týdnu se to nevyrovnalo :)

Chtěla jsme fotit, ale je tady hnusně. Mám fotky nakonec jen Jazzbellky, Air Sharma, Night Snowflake, pár Seattlvých fotek a pár fotek dvou Stablů, poté už se začalo stmívat :(

Jinak pořád nevím, co bych měla, či neměla psát. Co by jste chtěli? Ráda bych pokračovala ve psaní povídky, ale je mi hrozně líto, že u posledního dílu není ani jeden koment :(. Tak jestli to někdo čte, prosím, čtěte dál, baví mě to psát, ale raději bych se o to podělila, než to stále měla uschované "v hloubi počítače" :)
A popravdě už se moc těším domů, jako do Poděbrad, konečně domov, koníčci... :). Ale poslední týden opět jedeme pryč. Ale alespoň chvilku pobudeme doma :)

Novinky 11. sprna

11. srpna 2011 v 14:20 | liška |  Dny na ranchi
○ Zase po nějaké odmlce píši kratší novinky, tentokráte ani né moc z ranche, ale odsud, za Žernova :)

• Bohužel se zatím počasí nějak moc nevyvedlo, je to hrozné. Takovéhle zamračená a upršené prázdniny :(. Včera byla i tady úplně příšerná zima, ale alespoň dopoledne vysvitlo sluníčko. Dnes je celý den zase zataženo a opět zima, ach jo :(. Ale alespoň v sobotu a v neděli má být alespoň trošku hezky, tak snad :)

○ Koníci, kteří jsou tady se mnou se mají suprově. Právě jsou venku na pastvě, mají dečky, aby jim taková zima nebyla. Na léto je fakt příšerně :/. Nakonec se mnou jela i Caroline a Kylie, takže se nai koníčci nenudí. Právě si Caroline připravuje Seattla a Kylie Jazzbellku, jedou na vyjdu :).

• Zatím jsem nafotila jen půlku Stablíku (Geraldine a Mosaica). Ale teď půjdu asi zase fotit, a tentokrát více a větších koníčků, Jazzbellku, Air Sharma a Night Snowflake. Možná nafotím i vyjdu holek, to ještě uvidím :)

○ Já osobně se mám zajímavě. Můj problém se vyřešil, vše zůstalo při starém :). No jo, tak snad vše zase bude OK, až začne nový školní rok. V úterý jsem byla si vzala kolo a vyrazila na tábor na Končiny! Byla jsme tam minulý týden na tenisovém táboře a teď je tam ten další turnus... a jsou tam lidi, které znám, tak jsme se za nima byla podívat :).
Myslela jsem, že to bude OK, bylo to jenom 8 km... ale jela jsem proti větru, furt do kopce a ještě k tomu jsme zmokla! No jo, jsme byla nasraná doslova :D. Ale zítra tam jedu zase a budu tam spát, už se na to těším ;)

Tak já musím končit, za chvilku jedem do České Skalice autobusem, čauky! :)

Darkness Lives 2. série - 5. díl

11. srpna 2011 v 11:11 | liška |  Povídky

Čas rychle plynul.
Nebyla potřeba ho vnímat, vše bylo stejné, stereotypní.
Tohle se nedá považovat za život, spíše něco "na způsob života" čím prolézám, to je pravý výraz.
Každý den se bát o své blízké, nikdy nemůžu vědět, co se stane. Lepší by bylo, kdyby vše skončilo, rychle, teď.
Kdyby to trvalo jen pár hodin, dní. Toto trvá již spousty dní, i týdnů, měsíců, dokonce už i několik let. A stále se nic neděje. Nemá všechnu svou sílu, potřebuje mě, aby jí dosáhla. Ale nevyhledává mě, či přesně ví, kde jsem a jen si se mnou hraje?
"Ticho před bouří." tak se k tomu vyjádřila Chelsie, když jsme opět byli uvnitř domu, já seděla v mém pokoji na malé bílé pohovce a ona jen s kamenným pohledem na tváři koukala z okna. "Proč to neukončí?" "Nechce, očividně. Ale El, nechmurně se pořád. I tak si ten život musíš užít. Každou Pojď, co kdybychom šli na nákupy?" v okamžiku změnila výraz a otočila se na mě. Já si jen s lehkým úsměvem povzdychla a zavrtěla hlavou. "El," pokračovala a přisedla si ke mě, "kde je ta dívka, která se snažila užívat si a vychutnávat každou chvilku? Věčná optimistka, která vždy dokázala obrátit nudu v pravý opak?" pronesla od srdce a zadívala se do mých očí. Ani jsem si neuvědomovala, že bych někdy taková byla. "Asi pryč. Kdyby vše zůstalo při normálu, byla by taková stále." opět jsem si povzdechla. "Chtěla bych mít opět normální problémy. O co se vlastně holky v mém věku zajímají? O kluky? O Make-up? O to, co si vezmou na sebe na další párty?" vykulila jsem na ní oči, ale opět začala litovat toho, co jsem řekla. "Promiň." Chelsie na mě pořád koukala se stejným výrazem, ale teď se zakřenila. "Jen si ulev prosimtě. Ale ve své podstatě můžeš být jeden z nejšťastnějších lidí na světě. KOmu by se o tom snilo? Ovládat živly, přivolávat si počasí, způsobit déšť, bouřku. Zapálit myslí oheň... je tolik možností" Bylo to zvláštní, ale poslední dobou to byla vždy Chelsie, kdo mi jako jediný rozuměl. Mike je suprovej kamarád, ale, ten kamarád. Amy neustále někde lauzuje a Tanya se dosti uzavřela. S Chelsie jsem mohla mluvit o čemkoli, byl mi, jako člověk, nejblíže.
Měla jsem své úlety, kdo také ne, bláznila jsem, ale i tak mě brali za kamarády.
Snažila jsem se na všechno zapomenout, když se také nic nedělo. Že by jí stačilo, že je zpět? Ne, ne, né, musí za tím být něco více.
Snažila jsem se na to přestávat myslet. Věnovala jsem se škole, stále drzejšímu Brýmu, a dokonce i Bradovi. Nakonec to nebylo jen takové otravné sluníčko, je zcela jiný, když ho člověk pozná. Věřil my a já jemu, jedinou věc bych mu neřekla. Bála jsem se, jak by na to reagoval. Příjmul by to, či by mě považoval za nějaké "monstrum"?
Nuže, čím více nad tím budu přemýšlet, více toho neprobádám a nezjistím.
Teď bych se věnovala důležitějším věcem. Třeba na to, že přestanu o všem přemýšlet a oddám se spánku.
________________________________________________________________________________
Další nějaký oddychovější a o dost kratší díl, než normálně. Od příštího dílu se toho zase začne dít více, a nebude to zrovna dobré. tedy, minimálně né pro Elisabeth

Stud Book - Royal Weeding

10. srpna 2011 v 16:57 | liška
Jméno: Royal Weeding

Plemeno: Americký klusák

Věk: 10 let

Rodiče: O-??? M-???

Potomci: -----------

Úspěchy: 1. místo Každoroční Velké klusácké dostihy, Chuchle 2003, 2004, 2005 a pár několik, né tolik významných dostihů... než bych je sem vypsala :D

Zaměření: Dříve klusácké závody, dnes rekreace a výstavy

Odkaz na profil: ANO

Stručně o něm: Roy je krásný hřebeček, zajímavého zbarvení, je také bývalý klusák. V dnešní době už se však klusáckým závodům nevěnuje, a normálně se využívá pod sedlem. Pod sedlem je to zlatíčko, jeho jediná, ale dosti velká chyba je, že on se velmi bojí překážek. Ve volnosti je kldině skáče, avšak "s někým v sedle"... to je pravý oříšek. Štycuje překážky, objíždíje, či jen zastaví před překážkou. Jinak, jak jsme již psala, je to pod sedlem zlato, ale raději ho jezdí jen zkušenější jezdci, musí na něj být tvrdší ruka a opravdu klidný jezdec, který vždyzachová chladnou hlavu.

Připouští klisny plemen: Americký klusák, Francouzký klusák... všechny klusáky, či plemena, na kterrých se popřípadě přes e-mail domluvíme :)

Fotk - Přirozená komunikace San Dominga a Justina

10. srpna 2011 v 12:00 | liška |  Fotogalerie


Fotky z přirozené komunikace Justina a San Dominga.
Tohle je suprová dvojka, Justin si San Dominga oblíbil hned, jak přijel :)
No, přirozená komunikace... oni spíš tak blbnou, no jo, kluci :)

Původně jsme některou z fotek chtěla poslat ke Steeple do soutěže, ale nějak se to nestihlo :(
A omlouvám se,že některé fotky nejsou otočené, nějak mi to nejde


Statistiky 1.-7.8.

10. srpna 2011 v 9:46 | liška |  Statistiky
Navstevnost za minuly tyden (1.8. 2011 - 7.8. 2011) je:
Pondeli: 26
Utery: 34
Streda: 29
Ctvrtek: 25
Patek: 31
Sobota: 41
Nedele: 49

Celkem: 235
Minule: 447 lidí
Zhoršení o: 212

Byla jsem na táboře, neobíhala jsem a jen články byly přednastavené, tak mohu být jen ráda,že vůbec někdo tady byl, děkuji :)

Elvis' Bear

8. srpna 2011 v 10:33 | liška |  Breyer novinky
Breyer o něm napsal: Tento koník nepatřil nikomu jinému než samotnému králi Rock N'Rollu - Elvise Preyleyho. Tento král koupil ranch, a pojmenoval ho - Circle G a sním koupil i tohoto TWH valáška černé barvy - Beara

Můj názor: Jak psala v jendom článku kiiki - Breyer má opravdu nějakou černou mánii. Vráníčky mám ráda, tento modl taky, a tento koník byl naživo opravsu skvelý, ale... jak to říci... vím, že se Vám všem líbí, ale mě moc tento koník nenadchl. Stejně bych si ho nekoupila, Jelikož mám Jazzbellku na stejném modlu (a ta se mi líbí o dost více :D). Možná až uvidím více fotek, ale teď... jako je hezká, ale u nás se nejspíše neobjeví :)

Jaký je Váš názor na ní?

Odjíždíme :)

8. srpna 2011 v 9:30 | liška
Nějak moc jsem se s článkama nepřemohla, opět za chvilku odjíždíme. Nejdříve si ještě s taťkou dojdem na oběd a pka hurá směr Žernov.

Nakonec jsem si s sebou zabalila skoro všechny věci na vyrábění, takže se těšte na kupu výrobků :)

A koho z koníčků beru? Nakonec jich beru, trošku více. S Se mnou jede Seattle, Jazzbellka, Bluebellka, Modroočky (Midnight Tango a Night Snowflake), poté taky našeho Classic Arábka Air Sharmíka a ze Stablíků - Geraldine, Thrid Times a Charm a Max, takže hooodně koníčků :)

Takže lidi, mějte tu pár chvili beze mě, protože navečer bych zde opět mohla být, alespoň, že tam bude ten internet :)
A už se úplně šíleně těším za holkama na tábor, tam k nim asi bude jezdit často :). A prý tam možná budu moci i přespat, jelikož tam budou mít volnou postel :)

A do toho mýho problému se zamotávám čím dál tím více... No, jsme zvědavá, jaké to bude v září
Tak čágo belo :)

Příprava na Žernov :)

7. srpna 2011 v 15:02 | liška
Pomalu všechno připravuji na odjezd na Žernov. Odjíždíme již zítra po obědě.
Bohužel nemá být mco hezky, ale nějak to udělám ;)

Určitě s sebou beru Zrcku, a poté nějaké Breyerky, no jo... ale kohopak? Prosím, poraďte mi :). Vzala bych jich hned několik, klidně třeba 2-3 Tradíky, Stablíky a popřípadě nějakého Classika, ale povině - Každej napište alespoň nějaké koníky jako :D :D

Také asi si s sebou vezmu vyrábění, ty hlavní věci. Budeme tam přeci jenom týden, a co já bych tam celou dobu dělala :) Budu dělat nějaké nové výrobky, ale také uvažuji opět o nějakém výprodeji... Jakých věcí by jste chtěli nejvíce? Nebo jaké chcete věci, abych jako nové udělala?

Beru i tátův starý notebook a babička tam má net, takže bych se tu měla objevit, nebudu nic přednastavovat, ale internet je tam extra pomalý, ale alespoň něco :). Takže pardón, ale asi zase spíše budu psát, než obíhat.

Ale můj "černý pasažér", bude moje kolo, muhehe... Totiž, na tom tenisovém táboře je teďka druhý turnus, jiní lidé, než když jsem tam byla já, ale většinu tam znám, a třeba Dáda s Lůcou tam zůstali. A jelikož je Žernov jenom 8.1 kilometru, od toho tábora.... domluvila jsem se s trenérem a "vedoucíma", že tam za nima na nějaké odpoledne pojedu :). A prý tam bude jedna volná postel, takže bych tam mohla i nějaký den přespat, hurááá :D. Bude sranda :) A alespoň opět budu moci s Lucinkou řešit ten můj "problém"...

Lidičky, tak mi prosím poraďte u toho, na co jsme se Vás ptala :)