Přečtěte si novou povídku Art of Living!

Domove, sladký zasněžený domove

21. ledna 2012 v 16:12 | liška
♥ Tohle je prostě neuvěřitelná písnička ♥


Dnes, okolo půl desáté ráno, jsme vyjěli z hor, ze zasněženého Benecka.

Jak jsme se měli?
Krásně, jinak to nelze popsat.
Ale ... Když jsme ve tředu navečer dorazili, bylo tam nádherně, paprsky sluníčka se odráželi od sněhu, bylo nádherně.
Avšak od druhého dne, snežilo. No sněžilo, včera to spíše připomínalo sněhovou vánici. Člověk jak vyšel ven, tak z něj byl rázem sněhulák.
Pro mě a pro tátu do byla docela síla, lyžovat, když se vám vločky doslova zapichují do očí.
Já teda potom našla (na helmě :D) nějaký brejle, přes který jsem skoro nic neviděla, ale alespoň jsme neměla "rozbitý oči", jako táta, měl je úplně rudý.
Drhý den jsme si konečně koupili s tátou nějaký pořádný brýle na lyžování a pohoda. Mám nějaký "dvojity" a ty se absolutně nemlží. Pro mě novinka, že se nějaké brýle mohou nemlžit :D. A jsou i mco pěkný, na fialový gumě, bílé s takovejma stříkancema na rámu :)
Snowboards jsem si ani do tý chumelenice nebrala. Maximálně jsem se na něm byla projet parkrát předevčírem, co to husté sněžení ustávalo. A docela mě překvapilo, že jsme to nezapomněla. Přes 2 roky jsem na snowboardu nestála a jde to :). Jenom ten vlek mě štve, jezdím levou dopředu a já už potom do ní na tom vělku měla úplný křeče. V Čechách mají tak blbý vleky :/ Ale hrozně jsem si to bála na snowboardu pustit, alespoň jsem nespadla, maximálně jsem "dříve sesedla z vleku :D". S lyžema to s tou rychlostí už bylo lepší, ale stejně jsem s ebála nějak hodně si to pustit. A včera odpoledne už ty sjezdovky byli jak rozritý od prasat.

A co fotky?
Ano, slibovala jsme, koníka jsem vzala, na pokoji řádně vybylali a těšila se, kdy bych mohla jít fotit.
A nakonec nemám ani jednu fotku. Proč? Právě kvůli neustávajícímu sněžení. Skoro nic nebylo vidět ( nemyslím takové to pohodové sněžení, tady fakt hdoně prudce sněžilo a foukal silný vítr, blbě se i šlo, co teprve lyžovalo, či by se fotilo), fučel vítr, sluníčko nebo alespoň nějaké světlo nikde a člověk, když vyšel z chalupy, byl jak sněhulák. Co teprve koníci? A zrcka? Opravdu sjem to nechtěla rsikovat. Fotky i tak by nestáli za nic a ještě k tomu, by mi určitě nasněžilo a nateklo do zrcky. Tak to snad chápete :)

Ale teď se u nás krásně rozsněžilo, sníh zatím drží a je ho vcelku hdoně, tak pokud vydrží do zítřka a trochu ostane to snažení, vyrazím s foťáčkem ven :).
A budeme mít konečně první fotky ve sněhu!! Juhůů :)

A já zase pádím, mohla bych konečně dodělat přihlášky na NYLS :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Naervon Naervon | Web | 21. ledna 2012 v 16:46 | Reagovat

Tak fajn, že sis to tam užila :)) fotky nejsou vždycky to nejdůležitější :D

2 Samantha Samantha | Web | 22. ledna 2012 v 8:08 | Reagovat

Ale i tak jste si to určitě užili :-) Já jezdím jedině s brýlemi, protože mě vadí i to, když jede někdo přede mnou, udělá prudkou zatáčku a nahodí mi sníh do obličeje :D
Nevadí, taky bych v takovém počasí neriskovala ;-)

3 Carolee Carolee | Web | 22. ledna 2012 v 8:38 | Reagovat

Ajéje, to muselo být v takovém počasí pěkně na houby. My jsme právě že taky měli jet, ale kvůli předpovědi počasí jsme raději nejeli. Vidím, že jsme asi udělali dobře :D  Při lyžování sněžení naprosto nenávidím, hlavně když je mlha a nejde nic vidět. To je pak na zabití :-) Nevadí že nemáš fotky, v takovém počasí bych taky nefotila. Myslím že jsi byla ráda že můžeš být po lyžování doma v teple :D
A máš u mě na ranchi diplom za bleskovku. Kdyby jsi ji nemohla najít tak kdyžtak koukni do rubriky diplomy a tam hned ta první :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama