Přečtěte si novou povídku Art of Living!

Novinky 6. července

6. července 2012 v 20:18 | liška |  Dny na ranchi
- Prázdniny nám pomalu, ale jistě pádí v dál... ale času je ještě dost :). Jak se máte vy? Kde jste, či kam pojedete? Já mám prázky dokonale rozfofrované, takže se omlouvám, že tu opravdu mco častu nebudu. Ale někde bude net, ale na táborech opravdu nevím, kde bych ho hledala... :D. A proč taky. Nechci celé prázky prosedět u PC. I když, já nevydržím na jednom místě, takže o to se bát nemusím :D
My jsme právě na Šumavě, jak jsme již psala. Včera ty kopce, tfujky... a dneska jsme dopoledne byli v Německu v německém Národním parku, kde jsme chodili "v korunách stromů", mají zde takové chodníčky v korunách stromů, tak 6-10 m nad zemí. To bylo super :). Ale když tam někdo strčil do nějakého stromu, on se tak rozhoupal. Docela strašidelné :).
Ale poté jsme zase jeli na kolch, fuj, vedro, komáři, hovada, vosy... :D. Ale tohle bylo docela dobré, kopečky jen minimální (když nepočítám cestu zpátky do mírného kopce :D), ale blížila se bouřka. Noo, dobře, každý máte strach z něčeho, přiznejte se. A já mám panickou hrůzu z bouřky, ještě k tomu když jste na kole v lese a 8 Km od auta. No, ale a ti blázni, naši a ještě ta jedna rodina chtěli jet do té bouřky. Já vůbec nevím, co to se mnou bylo, ale najednou jsem se úplně rozklepala (div jsem nespala z kola( a tekly mi z očí slzy, aniž bych věděla, že brečím. Takový strach jsem ještě nemšla, fuu... No ale samozřejmně jsem musela ještě tak 3 Km jet. Ale pak už jsem se s mámou otočila a jela jsem. Nechápala jsem, co to mělo bbýt, takhle jsem se ještě nikdy nechovala a nikdy se mi to nestalo. Ale hlavně jsme rychle (Museli jsme dát rekord :D) dojeli do auta, daleko, daleko od nějaké bouřky. Blesky jsou hezké na koukání z oken domu, to jedině ;)

- Naši koníčci se určitě mají doma dobře. Mimochodem nám přibyl doma jeden nováček, a to PS CHips Thoroughbred koupený od Appy z SLS, jménem Barbaro. Mamka mi ho dala za výzo :). No joo, ještě jsem se "nepochlubila"! :D Měla jsem, kupodivu, samé jedničky. To je na tercii (osmičku) řekla bych docela dobré ;). Snad se to brzy nějak nezlomí.

- Zde mám Cefíka, Glorii a několik Stablů, chtěla jsem je fotit, ale přijíždíme zpět do hotelu až navečer a to většinou prší. Tak ftky asi odsud nebudou, promiňte.

- A ještě jsem málem zapomněla! Čekejte zde fotky i mých bratránků. V pondělí přiletí!!! Jupííí! Tetu již jsem neviděla 3 roky, většího bratránka Richiho jsem viděla naživo 1x, jako malého a druhého, malého Tomíka jsem naživo neviděla nikdy. Těším se na ně, na kluky jedny :). Bydlení v USA má hold svá plus i mínus... tetě se hrozně stýská a to se jí ani nedivím.
PS: A možná mi někoho přivezou, hehe... :D

A co jinak? Jakpak se máte vy? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Andy Andy | E-mail | Web | 6. července 2012 v 22:07 | Reagovat

Woow, máš to nabité, ja mám na pláne iba dovolenku a budem ako pomocníčka v konskom tábore...Ja búrky zbožňujem, akurát dnes u nás jedna dosť silná je, môjmu ujovi normálne odfúklo veľkú trampolínu ku susedovi a prevalilo mu plot...:D Ja ani neviem čoho sa tak moc bojím, ale myslím že asi najviac mi vadí hmyz a pavúky.:D Tak teda vysvečko si mala fantastické, ja som mala v tercii aj dve 3...:D

2 frýsánek frýsánek | E-mail | Web | 6. července 2012 v 23:48 | Reagovat

ahoj, u mě na blogu jsi vyplnovala zadost o OR, ráda budu jen mi dej chvilku čas :)

3 Caroline ♥ Caroline ♥ | 7. července 2012 v 22:27 | Reagovat

Váu'Tak nabitý program??:D
No u nás to trochu fouklo,sem tam...a pak boučka A mejdannn!
Vysvědčení nádherné!Moc gratuluji :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama