Přečtěte si novou povídku Art of Living!

Novinky 10. srpna

10. srpna 2012 v 13:51 | liška |  Dny na ranchi
Říkejte si, co chcete.
Miluju pomalé a procítěné písničky, to je hudba, ty procítěné tóny, melodie.
Jako každý rád zrychlí, i v hudbě, ale takovéhle písničky... skvělé k zamyšlení a k bláhovému snění :)

Čau.
Zase několik řádků mého nudného plkání, jen pro velmi nudící se.

Zase začnu mnou, kde jinde se vypsat než tady.
Stále víc a víc na mě doléhá puberta, nejenom hnusným akné v obličeji, ale hlavně tou náladou. Ráno bych se nejraději rozbrečela a utekla od všeho, ničemu bych nevěřila a setřásla všechny starosti a povinnosti. Dopoledne je mi lépe, al mám choutky, jako ve filmech (a meme komiksech) vše shodit ze stolu a stůl převrhnout, ulevilo by se mi? A teď je těsně po obědě, poslouchám všeljaké slátaniny a jsem zas okej.
Já to nechápu a nevím, co dělat. Silně doufám, že se vše rozmotá za necelý týden. Prosím, prosím, prosím. A ať to není jako minulý rok. Bolí to. A taky doufám, že si to tímhle zoufáním nepřivolám. Prosím, prosím, prosím. Dokonale se utápím ve svých myšlenkách a plavat očividně moc dobře neumím. Sny mám také prapodivné... mám to všechno pod kůži, kruciš.

A pozor, je ze mě chva na plný úvazek! Staráám se o bratránka, zlatíčko. Jmenuje se Daneček (Daniel) a je mu 9 měsíců. To je takový chechtadlo! Leze jak tryskomyš a když ho držíte za ručičky tak už i ťapě. A je to hrozný zvědavky a krásně posiluje otvíráním a zavíráním šuplíků. A vypínač na světlo, to byl taky objev! Ale chudáčkovi kuliočkovi rostou zoubky, tak brečí :(. Je mi ho líto. A stále něco žvatlá a žvatlá, tak rád by si s námi popovídal. No, už to dlouho nebude trvat a sami žvatlat bude :)

Ve focení docela slibně pokračuji. Jsou vyfoceni všichni stablíci krom 2, jen u velkých se mi do focení moc nechce. Mám zatím vyfocené fotky jen Cefa a Shepíka (Sheparda), snad se do toho pustím. Ale dnes odpoledne jedem do města a ještě k tomu má pršet.

Znáte to, když se konečně vydáte s připraveným foťákem, dekou a vyčištěním koněm ven. Máte to odhodlání fotit a jak vylezete, začne pršet. Jop, taky to doslova miluju.
To se mi stelo právěže s Shepardem. Naštěstí máme tady na chalupě (No, doslova chaloupka. Tak trochu největší barák v obci, bývalý krám a hostinec) na zahradě takovou tu stříšku. Takže já ten déšť proběhla, všechno si nanosila pod stříšku a fotila Shepíka tam :D. Jen nohy mi koukali ven (no jo, aby ho objektiv zabral) a fotilo se. Ale takový křeče, jako já mývám při focení, no nepřeju Vám je zažít. Ten malý objektiv je úplně v pohodě, ale dají se s ním fotit dobře jen prckové (SM/Chips) a podobné věci. Ale například na Tradíky a Standardy je jako dělaný ten větší. Jen si musím dát od koní odstup (pár metrů to bude), ale když si člověk asi hodinu hraje ještě s ručním ostřením... no, lehce necítíte ruku. Je docela těžké to podpírat, hnusné křeče. Vidíte, co pro to focení dělám :D. Snad alespoň některé fotky větších koní budou stát za to.

Tak já se zase loučím, papá. Užívejte prázdniny a nemějte je s depkou, jak já ;)
A tady ochutnávka z fotek Shepíka :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Terybery Terybery | E-mail | Web | 10. srpna 2012 v 14:36 | Reagovat

Ale to tvoje utrpení alespoň stojí za to, ty fotky jsou překrásné :)
To já se svím foťákem zaměřím a čekám než se zaostří. No a jakmile je hotovo tak e mi Angee pohne, nebo se mi něco stane s modelem :P

2 Caroline ♥ Caroline ♥ | Web | 10. srpna 2012 v 20:18 | Reagovat

[1]: Souhlasím,Tvé utrpení stojí za to,jinak fotky nád´herné!O_O
Já mám foťák,co mi zaostří a většinou když fotím BH přijde pes,tedy spíše přiletí a shodí mi ho.Njn...ti čoklové!:D

3 Terka Terka | Web | 10. srpna 2012 v 21:02 | Reagovat

Chápu tě, puberta mi taky začíná lízt krkem. Každou minutu jiná nálada, o akné ani nemluvě. :D
Fotky jsou překrásné. :) To mě se zase dost často stává, že mám odhodlání fotit, ale nemám s sebou foťák. :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama