Přečtěte si novou povídku Art of Living!

Listopad 2012

Nejspíše pozastavení

9. listopadu 2012 v 17:42 | liška
Ano, zde je mé rozpolcení!
Caroline a Tyler nebo Klaus? Sákriš :D
Jinak je to mco krásně sestříhané video :)

No, nejspíše ahoj.
Tohle je jednoduché. Jednoduše, čistě a jasně nemám čas. Škola mě doslov dokonale pohlcuje. Člověk příjde nehorázně unavenej a doma se zas učí, učí. A popravdě, když už mám alespoň trochu času tak jsem objevila novou naprosto úžasnou a bezkonkurenční věc (něco podobného už jsem dělala dříve) a to Roleplay s TVD (The vampire diaries) a nemohu si to vynachválit. Je to jednoduché, před různé chatovací místnosti tvoříme s ještě pár dalšíma lidma další děj za určité postavy z toho seriálu (někdy jsou zde i nějaké vymyšlené postavy) a je to úžasné. Já jsem Caroline, chodím samozřejmně a kupodivu s Tylerem, přijel k nám do města můj bratránek Eugene, který se s Tylerem duševně nesnáší... a je sranda :D. Pak tam je extra záludný Klaus, Damon je také pan záhadný, Tatia mě také nemusí (ano, ta tady je a je s Klausem a na mě je protivná, proč asi... :) )) Ale pokud sledujete TVD mohu Vám toho jen doporučit! Je to úžasné :). Kdyby někdo mě zájem se sem přihlásit, tak mi prosím napište bu´d sme pod článek, na mail, na FB... vlastně kam chcete :) Ale opravdu, mohu jen doporučit ;)
Ale musím se přiznat, že jsem u TVD lehce poslední dobou rozpolcená. Jo, Stefan s Elenou to je jasné, ale ty už mě tolik nezajímají :D. Miluji Caroline jako postavu v seriálu a nepřestává mě překvapovat (je to pro mě poslední dobou nejlepší ženská postava v TVD :)). Hroozzně jí to sluší ale jak s Tylerem tak i s Klausem... to je hrozné! Bylo by zas něco úplně nového, kdyby byla s Klausem (Je mezi nimi neuvěřitelné napětí), ale bylo by mi hrozně líto Tylera, ach jo... Ale v promofotkách na 4x07 se Caroline s Klausem má udajně líbat... mno, mno uvidíme, jak se to ještě vyvrbí :D

Také se do školy učíte jak blázni a výsledky nikde?
Hlavně na Chemii... učím se do ní pořád, jak blázen a nic. I to chápu, když si doma to počítám tak mám vše dobře, ve škole taky... ale když píšete každou hodinu, brrrr. Ano, je to názvosloví. Takové ty blbosti jako soli, hydráty a hydrogeny solí a podobné. Píšeme teď každou hodinu a už jsme z toho schytala 4,3,3, 2... takové známky jsem nikdy neměla :(!! Ale je mi to tak líto, kord když to chápu. Ale příjde mi lehce nesmyslné za 1 chybu z 10-ti příkladů dávát hnedka dvojku a tím pádem za půlku špatně máte kuli. To je nanic.
Ještě k tomu se děje tolik věcí u kterých člověk neví, zda se smát nebo brečet. Lidi jsou prapodivní a záludní tvorové, to se mnou musíte jen souhlasit :). Je toho na mě nějak poslední dobou zase více. Jsme srab a raději před tím utíkám například do té TVD hry, je to jednodušší ;)

Ale pro shrnutí- Nemám čas a popravdě ani náladu sem chodit. Snad to pochopíte a já snad zase brzy najdu trochu toho času, ale hlavně múzu na psaní :)
Je mi jedno, co se mnou uděláte vy. Klidně si mě jako Sr/Or pohřběte, jak chcete, heleďte :D

Mějte se krásně a skládejte básně! ;)

Nestíhám, nestačím a odjíždím

2. listopadu 2012 v 16:39 | liška
Jak jste si mohli všimnout, nějak to tu zkomírá.
Já absolutně, ale absolutně nestačím. Ve škole jsou toho haldy, do toho ještě kroužky, tolik nových zkušeností a pocitů a věcí, do kterejch by si člověk myslel, že se ani nemůže dostat!
Možná jen stručně:
Z látky, kterou dobře umím, z chemie se mi podařilo dostat z písemek 4 a 3 (já jsme tak šikovná), nikdy sme takovéhle známky nemívala. Celkově je toho nějak moc, sakra.
Včera jsem poprvé improvizovala/jamovala na hodině klarinetu s klavírem. Nejhorší byla zahrát ten první tón, ale pak... už to jelo samo! To je, jako když je člověk v euforii :D. Prsty samí poskakují po klapkách a už to jede! Pak na mě učitel tak vyděšeně koukal- "Ty že jsi ještě nikdy neimprovizovala? To bylo skvělý! Ta melodie, ten rytmus...!" já z toho byla úplně mimo, on očividně ze mě taky, pak si mne přidal do přátel na FB (mladý toť učitel :). Vyšel myslímže nějaký gympl a teď je na konzervatoři) a normálně o mě napsal status, o tom mém jamování! A začal na mne chrlit, že musím příští léto ještě se spolužačkou jet na Jazzový kemp... to byl docela mazec :D
Ve středu jsem také poprvé u naší trenérky skákala. Ája mi odešla do jiné stáje a nová holka, se kterou tam budu chodit, byla nemocná... tak jsem měla mé mini první skákáníčko! :D Malé křížky,nejdříve z klusu, pak z klusu a těsně před překážkou nacválat a nakonec ze cvalu. Ač to nechápu, ze cvalu mi to šlo nejlépe, veděla jsme přesně, kdy se zvednout ze sedla na překážku... Vím, všichni už to umíte a já jsem úplná lemra, že ještě neumím jít na 100% s pohybem, ale což... :D. Jen ty dopady byly horší, Ira hrozně tvrdě dopadá, a já jak na to nejsem zvyklá, tak mi třea vypadli nohy ze třmenů a málem jsem několikrát spadla :D. Ale bylo to naprosto úžasný!
Dále například k nám dnes donesli letáčky na taneční 2013, alias naše taneční. A přihlašuje se již od 18. listopadu, hehe :D. Ale nejsou u nás v PDY, protože Symfonie (zde bylo i SLS) odmítlo pronajímat sál na další taneční :/... Ale budeme jezdit do Libice, kousek vedle, a prý je zajištěn autobus z PDy do Libice... to bdue něco, jezdit v šatech busem :D.
Ale já mám s tanečními takové problémy... měla jsem tam jít s jedním chlapcem, psala jsem Vám o něm v A-Z Challenge u písmenka L, zda si ještě pamatujete... No, ale poslední dobou jsem byla na pochybách, snad tam chci jít s ním a ještě k tomu mě tam pozval jiný... tak jsem se dlouho rozhodovala, promluvila jsem si s tím první, rozhodla se, pak e do toho začali míchat holky, celý to rozmázly, utvrdili oba, že s nimi jdu... no maglajz! Víte jak je hnusný říci někomu ne... sakra :/. Ale nakonec tam jdu s tím klukem, se kterým jsme tam pvodně měla jít... já nevím, nějak se to ve přelomilo. Asi jsem ten věčnej optimista...

A chci Vám jen oznámit, že teď odjíždím na takovou "pánskou jízdu" (páni s dětma) kam jezdím skoro od narození a hrozně se tam na všcehny těším, hlavně na kámošku... A není tam net, takže tu nebudu. Prosím, omluvte mne, a nezabte při tom ;)

PS: Kdo tady krom mě a kiiki miluje TVD? Musím Vám něco ukázat... :D