Přečtěte si novou povídku Art of Living!

Březen 2013

Zavřete oči, odcházím

30. března 2013 v 17:45 | liška

Zkouška, raz, dva...
Popravdě mě stálo docela dost přemáhání začít klapat alespoň těch pár vět pod záštitou "blog.cz". Ale jo, jsem tady.

Čtete někdy tyto řádky, abyste se dozvěděli, že se vracím? Hmm, tak to vám radím rovnou- přestaňte číst. Nevracím se, ba naopak... ale o tom raději až v závěru.

Jak jste se celou tu dobu měli vy? Co koníci a podobně?
Já... co já. Stále jsem ten navenek usměvavej snílek, jak jinak. Ale celkově bych si němala na co stěžovat, ty moje problémy a věci, které mě poslední dobou dokáží rozhodit jsou tak mizivé a malicherné... až to bolí. Až na ty neustálé výkyvy nálad, pár ran do zad a posledních 3 týdnů s obři dlahou na pravačce (takže 3 týdny neschopná, nemohla jsem ani psát, nic... no jo, chytře při vybice. Ale ne, normální omluvy od té holky jsem se jaksi nedočkala. A ještě jenom blbě kecá. Jak jinak) nic zásadního, jak taky jinak. Jsem teprve v kvartě (devítce)- co takový člověk tak může mít za problémy? Můj největší problém bude to, že si ráda stěžuju... znáte to, ne :D.
Zase jsem začala psát, přepisuji své staré povídky. Ale kdo ví, jestli je někdy uvidí jiné oči než ty mé. Chtěli by jste snad například urývek vidět? Vím, že je to jen nijaké psaní malé puberťačky, ale je to věc, která mě opravdu baví a byla bych neskonale ráda, kdyby to ocenil i někdo další.
Dále stále a pořád hraju tu naší hru s TVD. To je moje vyžití a dokonalý únik z reality. Teď mimo Caroline "hraji" i Rebekah, takže plně ovládám Team Barbie z TVD, což se mi víc než líbí :D. Pokud by někdo chtěl o této hře vědět více, ptejte se, ráda vše zodpovím ;). Je to roleplay hra, kde hrajete za jisté postavy v různých chatovacích místnostech a tvoříte si vlastní děj :)
Jen bych možná zmínila, že ve škole mi to jde čím dál tím míň. Skvěléé. A to se učím, jak debil.

V minulém článku jsem zmiňovala naší SLS, která se měla původně pořádat na knci května. Ale myslím, že jsem se o tom už dost vypsala v komentáři u Naervon. Nevím, jak třeba Carrie, ale já s Ájou se do toho vážně neženeme. Ani nechceme. Kord když v podobném datu budeme pořádat jistou charitativní akci a 15. června bude CLS. Vážně na to nemám sílu, náladu, nic... Možná přístí rok. A možná taky ne.

A teď tady, stále omýlané téma tohoto ranche- co s ranchem samotným.
Dnes jsem po dlouhé době zabloudila opět do okolí ranchů a po dlouhé době někam napsala komentář. A když mi Ája napsal, že tu přezdívku "liška" neviděla už hodně dlouho... mohla jsem s tím jen souhlasit. Já sama taky ne.
V minulém článku jsem slibovala a slibovala a jak vidíte, aktivitou to tady zrovna nehýří na všechny strany. U mě nálada, chuť i všechno ostatní ohledně ranche pod bodem mrazu. Co to znamená? Že by modří už věděli?
Rozhodně už nebudu nic slibovat. SLušně, úhledně a hezky řečeno- Tento ranch nadobro pozastavuji na dobu neurčitou. (To slovo konec se mi nelíííbí)
Mazat to nechci. Co já vím, třeba sem zase plna elánu do psaní zabloudím. Ale minimálně ne v dohledné době.
A další věc, o které jsme přemýšlela... když mi přišla na mysl například před pár měsíci, nejspíše bych ukamenovala sama sebe. Ale přemýšlela jsme o prodeji pár kousků ze sbírky. Na Stony či třeba Luz de Lunu, Flashe a spol zapoměňte předem :D. Ty a jejich nejbližší okruh nedám z ruky dobrovolně nikdy. Ale pak se v mé teď už docela rozsáhlé sbírce najde i pár kousků, které jen stojí na poličce a div se na ně ani nepodívám a někde by toho zmohli daleko více. Proto je možný, že se zde v nejbližší době objeví kratší článek na téma- PRODEJ. Ale jak jsem psala, opravdu jen malého zlomku. Ale jen taková otázka do větru, měli by jste o nějakého mého koníka zájem (teď můžete jmenovat kohokoliv)?

A ještě taková věc mimo, ale při psaní tohoto článku jsem nad tím přemýšlela. Dovoluji si říci, s větší nadsázkou, že i v tomhle našem světe internetových ranchů a sbírání jsem byla "někdo". Když se řekl Ranch Ohájo dost lidí věděla, že to alespoň existuje. Hmm, teď by mě docela zajímalo, jestli jste si na mě za tu dobu někdo alespoň vzpomněl :) (Jop, také jsem za tu dobu přidala na bloumání, polemizování a přemítání :D)

A co úplným závěrem?
Tak snad zase někdy, třeba i možná na CLS či někde jinde... :) Jinak by mi vůbec nevadilo, kdyby jste mi třeba někdo s kým jsem dříve byla v kontaktu (či ne, to je jedno :D) napsal nebo tak. Ani nevíte, jaký by mi to vykouzlilo úsměv na tváři :)

Mám vás ráda ;)

Zavřete oči, odcházím :)
¨
A budu překvapená jestli si to někdo přečte. Nebo na vaše reakce. Jsem hold další, kdo minimálně na dobu neurčitou odchází :). Mějte se krásně, broučci. Prožila jsme tady s Vámi překrásné 4 roky života.

PS: A také jsme zvědavá, jestli to pochopíte. Zkoušela jsem to po sobě přečíst a zase, jak je mým zvykem, tak jen okecávám, okecávám a okecávám. Schválně kdo pozná, co tím chtěl ásník říci :D