Přečtěte si novou povídku Art of Living!

Zavřete oči, odcházím

30. března 2013 v 17:45 | liška

Zkouška, raz, dva...
Popravdě mě stálo docela dost přemáhání začít klapat alespoň těch pár vět pod záštitou "blog.cz". Ale jo, jsem tady.

Čtete někdy tyto řádky, abyste se dozvěděli, že se vracím? Hmm, tak to vám radím rovnou- přestaňte číst. Nevracím se, ba naopak... ale o tom raději až v závěru.

Jak jste se celou tu dobu měli vy? Co koníci a podobně?
Já... co já. Stále jsem ten navenek usměvavej snílek, jak jinak. Ale celkově bych si němala na co stěžovat, ty moje problémy a věci, které mě poslední dobou dokáží rozhodit jsou tak mizivé a malicherné... až to bolí. Až na ty neustálé výkyvy nálad, pár ran do zad a posledních 3 týdnů s obři dlahou na pravačce (takže 3 týdny neschopná, nemohla jsem ani psát, nic... no jo, chytře při vybice. Ale ne, normální omluvy od té holky jsem se jaksi nedočkala. A ještě jenom blbě kecá. Jak jinak) nic zásadního, jak taky jinak. Jsem teprve v kvartě (devítce)- co takový člověk tak může mít za problémy? Můj největší problém bude to, že si ráda stěžuju... znáte to, ne :D.
Zase jsem začala psát, přepisuji své staré povídky. Ale kdo ví, jestli je někdy uvidí jiné oči než ty mé. Chtěli by jste snad například urývek vidět? Vím, že je to jen nijaké psaní malé puberťačky, ale je to věc, která mě opravdu baví a byla bych neskonale ráda, kdyby to ocenil i někdo další.
Dále stále a pořád hraju tu naší hru s TVD. To je moje vyžití a dokonalý únik z reality. Teď mimo Caroline "hraji" i Rebekah, takže plně ovládám Team Barbie z TVD, což se mi víc než líbí :D. Pokud by někdo chtěl o této hře vědět více, ptejte se, ráda vše zodpovím ;). Je to roleplay hra, kde hrajete za jisté postavy v různých chatovacích místnostech a tvoříte si vlastní děj :)
Jen bych možná zmínila, že ve škole mi to jde čím dál tím míň. Skvěléé. A to se učím, jak debil.

V minulém článku jsem zmiňovala naší SLS, která se měla původně pořádat na knci května. Ale myslím, že jsem se o tom už dost vypsala v komentáři u Naervon. Nevím, jak třeba Carrie, ale já s Ájou se do toho vážně neženeme. Ani nechceme. Kord když v podobném datu budeme pořádat jistou charitativní akci a 15. června bude CLS. Vážně na to nemám sílu, náladu, nic... Možná přístí rok. A možná taky ne.

A teď tady, stále omýlané téma tohoto ranche- co s ranchem samotným.
Dnes jsem po dlouhé době zabloudila opět do okolí ranchů a po dlouhé době někam napsala komentář. A když mi Ája napsal, že tu přezdívku "liška" neviděla už hodně dlouho... mohla jsem s tím jen souhlasit. Já sama taky ne.
V minulém článku jsem slibovala a slibovala a jak vidíte, aktivitou to tady zrovna nehýří na všechny strany. U mě nálada, chuť i všechno ostatní ohledně ranche pod bodem mrazu. Co to znamená? Že by modří už věděli?
Rozhodně už nebudu nic slibovat. SLušně, úhledně a hezky řečeno- Tento ranch nadobro pozastavuji na dobu neurčitou. (To slovo konec se mi nelíííbí)
Mazat to nechci. Co já vím, třeba sem zase plna elánu do psaní zabloudím. Ale minimálně ne v dohledné době.
A další věc, o které jsme přemýšlela... když mi přišla na mysl například před pár měsíci, nejspíše bych ukamenovala sama sebe. Ale přemýšlela jsme o prodeji pár kousků ze sbírky. Na Stony či třeba Luz de Lunu, Flashe a spol zapoměňte předem :D. Ty a jejich nejbližší okruh nedám z ruky dobrovolně nikdy. Ale pak se v mé teď už docela rozsáhlé sbírce najde i pár kousků, které jen stojí na poličce a div se na ně ani nepodívám a někde by toho zmohli daleko více. Proto je možný, že se zde v nejbližší době objeví kratší článek na téma- PRODEJ. Ale jak jsem psala, opravdu jen malého zlomku. Ale jen taková otázka do větru, měli by jste o nějakého mého koníka zájem (teď můžete jmenovat kohokoliv)?

A ještě taková věc mimo, ale při psaní tohoto článku jsem nad tím přemýšlela. Dovoluji si říci, s větší nadsázkou, že i v tomhle našem světe internetových ranchů a sbírání jsem byla "někdo". Když se řekl Ranch Ohájo dost lidí věděla, že to alespoň existuje. Hmm, teď by mě docela zajímalo, jestli jste si na mě za tu dobu někdo alespoň vzpomněl :) (Jop, také jsem za tu dobu přidala na bloumání, polemizování a přemítání :D)

A co úplným závěrem?
Tak snad zase někdy, třeba i možná na CLS či někde jinde... :) Jinak by mi vůbec nevadilo, kdyby jste mi třeba někdo s kým jsem dříve byla v kontaktu (či ne, to je jedno :D) napsal nebo tak. Ani nevíte, jaký by mi to vykouzlilo úsměv na tváři :)

Mám vás ráda ;)

Zavřete oči, odcházím :)
¨
A budu překvapená jestli si to někdo přečte. Nebo na vaše reakce. Jsem hold další, kdo minimálně na dobu neurčitou odchází :). Mějte se krásně, broučci. Prožila jsme tady s Vámi překrásné 4 roky života.

PS: A také jsme zvědavá, jestli to pochopíte. Zkoušela jsem to po sobě přečíst a zase, jak je mým zvykem, tak jen okecávám, okecávám a okecávám. Schválně kdo pozná, co tím chtěl ásník říci :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hanicka.konicek hanicka.konicek | E-mail | Web | 30. března 2013 v 18:29 | Reagovat

ehm, přečetl jsem celé =( nevím jestli jsem přesně pochopila "co tím chtěl básník říci" ale je mi líto, že to tady pozastavuješ =( chápu, že někdy ta nálada prostě není, ale možná by sis ještě mohla rozmyslet prodej koníků, třeba jak říkáš ještě se na blog někdy vrátíš ;)
a proteď tě mám teda opravdu zařadit mezi pozastavená SR? nerozmyslíš si to prosím =(

2 Andy Andy | E-mail | Web | 30. března 2013 v 22:13 | Reagovat

Prečítala som celé, ale ako píše hanicka.konicek, nie som si istá či som to pochopila tak ako si to myslela :D
Tak ja by som sa neudržala, asi by som tú babu zabila :-D
Veľmi by som sa chcela zapojiť do tej hry, veľmi ma baví TVD a takéto hranie postáv by ma fakt bavilo :-) Mohla by si mi napísať, na akej stránke to hráte? :-)
Škoda že pozastavuješ, ale hold, ani ja občas nemám náladu, nápady a chcem všetko zastaviť a vrátiť sa k tomu až inokedy.Ale ešte ma to drží, možno raz budem takýto článok písať aj ja...:-)
Keď som si pozerala tvoju zbierku, máš tam teda veľa kúskov, ktoré by som s radosťou kúpila, ale najviac by som brala asi Seattle Slew-a, keďže by sa hodil do mojej CL :-)
Jop, je to dosť na nervy, keď každý okolo končí alebo pozastavuje, tiež už som nad tým pár krát rozmýšľala, ale vždy som si spomenula na to, ako to prekáža mne, keď niekto končí, tak to ja určite neurobím, ale myslím že raz to aj tak príde. :-)
Dúfam že som to teda pochopila správne, prípadne ak nie, nesmej sa moc :D A prosím napíš mi tú stránku s TVD roleplay. :-)

3 Bebe Bebe | Web | 31. března 2013 v 10:13 | Reagovat

Přečetla jsem celé, ale stejně jako holky předemnou nejsem si jistá jestli jsem to pochopila :D
Jinak písnička je moc hezká! :)
Mám se dobře. Díky za optání. Jinak jsem si na tebe vzpoměla snad každý den. Každý den jsem chodila k tobě na ranch se zvědavostí jestli si se zase neozvala a teď přec, ale smutně :(
Je mi moc líto, že pozastavuješ a já mco doufám, že se sem zas někdy vrátíš a zase napíšeš. Kdyby ne byla by to velká škoda :( :( :(

P.S. Jinak ty tvé povídky by mě zajímaly. Byla bych ráda, kdybych si mohla aspoň kosek přečíst protože jak si je sem ještě dávala tak se mi to moc líbilo a myslím, že máš opravdu velké nadání!!!!!! :)

4 Appaloosa Appaloosa | 31. března 2013 v 13:04 | Reagovat

Četla jsem celé, ale nějak jsem se v tom ztratila. Přesto si troufám říct, že v zásadě chápu. ;-) Ráda si s tebou pokecám třeba e-mailem nebo facebooku a rozhodně doufám, že se uvidíme na CLS!!! :-) Chodím sem skoro každý den a vyhlížím tvůj návrat, který se asi bohužel nekoná. Jinak na mém ranchi jsou novinky Breyer z USA, kdyby jsi náhodou nějaké chtěla :-? Myslím, že je dobré trochu sbírku pročistit, aby člověk mohl nabrat nováčky ;-)  :-D Drž se!!

5 liška liška | Web | 31. března 2013 v 13:56 | Reagovat

Edit pro ty, kteří nerozumí liškovštině :D : Celý článek je ve většině případů jen opět mé bezduché plkání.
Dále je tam oznámeno, že se SLS nekoná, že možná (pokud se tam nějakým zázrakem dostanu) bych se mohla objevit i na CLS. A že se to možná objeví menší článek s prodejem.
A pak tedy, že tento ranch je pozastavený. Lépe by se to nazvalo jako KONEC, ale to slovo je podle mě až moc silné a nelíbí se mi. Ale zase na druhou stranu, se sem v dohledné době opět vrátit vážně nechystám. Ale co člověk ví, co bude za pár dní, týdnů, měsíců, né-li rovnou let :)

6 liška liška | Web | 31. března 2013 v 13:57 | Reagovat

[4]: Novinky jsem viděla a ráda bych si na ně brousila zoubky, ale je tady menší překážka v podobě rodičů... snad nějak ukecám, třeba :)

7 Appaloosa Appaloosa | 31. března 2013 v 15:18 | Reagovat

To se divím, tovoje mamka vypadala, že tě ve sbírání dost podporuje. Byla vždy moc fajn :-) S CLS počítám, tak se opovaž nepřijet!! 8-)

8 kiiki kiiki | E-mail | Web | 31. března 2013 v 16:38 | Reagovat

Achjo, další končící super sběratelka... co s váma všema je? :-( Pokud se nevrátíš a já budu strašně doufat, že vrátíš, tak mi budeš moc chybět. Mám to tady strašně moc ráda, tvé nádherné fotky, koně a i tebe... chce se mi brečet, nebo spíš brečím. Náš sběratelský svět je pryč... :-(

9 Petra Petra | Web | 31. března 2013 v 16:44 | Reagovat

kdyby si sem chtěla přidat nějaké svoje povídky, tak sem určitě pro :-) sama hrozně ráda píšu :-)
ale jinak je mi to líto, hrozně moc lidí teď skončilo, nebo pozastavilo, zbyla opravdu jen hrstka a teď ubyla další fajn holčina :-( SR sme nebyly moc dlouho, ale znala sem tě, i tvůj ranch i před tím. Je to tvé rozhodnutí a když se ti nechce, tak tě rozhodně nikdo nepřemluví, ale je to škoda :-(

10 hanicka.konicek hanicka.konicek | E-mail | Web | 31. března 2013 v 17:28 | Reagovat

[5]: tak to jsem to pochopila dobře, ale je to škoda, budeš tady chybět =(

11 Drako.5 Drako.5 | Web | 1. dubna 2013 v 14:27 | Reagovat

To mi je moc líto, pravidelně jsem se sem chodila koukat, jestli si už nenapsala nějaký článek, že se vracíš :(
Škoda...Snad se sem někdy vrátíš :)

Co se týče tvých koníků, možná bych nějakého koupila, podle toho, jaké budeš prodávat.

Zatím ahoj =)

12 LaraEli LaraEli | Web | 1. dubna 2013 v 19:35 | Reagovat

To je škoda, že odcházíš. Skoro každý den jsem sem chodila v naději, že se zde objeví nový článek. Ale chápu tě, protože mám chuť se na to vybodnout skoro každej tejnen. :-P
Doufám, že se sem někdy vrátíš :-)

13 PETZ(NyanCat) PETZ(NyanCat) | 13. dubna 2013 v 13:01 | Reagovat

Je mi to moc líto. Budeš tu všem chybět. Věř, že navždy zůstaneš v mém srdíčku jako dobré SRko :´(

14 Koňa Koňa | E-mail | Web | 14. dubna 2013 v 9:04 | Reagovat

Ach jo, měla sem tě ráda,ale tenhle článek komentuju až teď- mám  koment za koment
:)
Já taky chtěla skončit,ale nevydržim to bez vás a musim tu bejt pořád ;)

15 Sweety Sweety | 14. dubna 2013 v 14:35 | Reagovat

To je škoda :( tak doufám,že se brzy vrátíš ! ;)
Btw. doufám,že prodej se tu objeví brzy ;) jelikož bych si možná něco koupila :)

16 Kate Kate | Web | 18. dubna 2013 v 20:47 | Reagovat

Ahojky, po dlouhé době jsem se vrátila na svůj blog, který je samozřejmě hlavně o koních a všem spojeném s nimi. Doufám, že se ti na něm bude líbit: http://kateakone.blog.cz :-)

17 Nina (Koník) Nina (Koník) | E-mail | Web | 28. dubna 2013 v 0:24 | Reagovat

Liško...:) Já k tomu všemu mohu říct jediné. Je mi strašnou ctí, opravdu velikou, že jsem potkala takového človíčka, jako jsi ty. Promlouvá z tebe neuvěřitelná upřímnost, pravdomluvnost a optimismus, což jsem snad u žádného člověka v takovéto míře nepocítila. Ranč Ohájo toho je více než důkazem. Tvé modely mají svou osobnost, patří do nich koníci "z toho lepšího soudku" i ti "obyč sériovci". Je různorodá, zajisté vydřená a neuvěřitelně osobitá, stejně jako ty. Chtěla bych ti říct, že plně respektuji tvé rozhodnutí, ale věřím, že na náš svět rozhodně nezanevřeš a vždy s ním zůstaneš ve spojení. A doufám, že se s tvou osobou setkám ještě blíže, to bych si moc přála :).

18 Appaloosa Appaloosa | Web | 4. června 2013 v 12:27 | Reagovat

Ahoj.
Na mém webu je důležitý článek týkající se případné LS, tak se mrkni a pokud můžeš šiř zprávu dál. Díky ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama