Přečtěte si novou povídku Art of Living!

Červen 2013

Pozdrav do červnového léta

26. června 2013 v 23:01 | liška
Ingrid Michaelson je prostě Ingrid Michaelson.
Dokonalost sama.
Ať už tahle písnička, či dál So Long, Soldier nebo i ty, které zazněly v TVD... Tohle je prostě boží!
:)

Ahojte!
Je to neskutečné, ale já se ozývám. A to dobrovolně.
Jak tak na to koukám, naposledy jsem sem napsala v březnu. Zajímavé.
Původně jsem si myslela, že mi ta "odmlka" nevydrží ani měsíc a ono ejhle.
Skvěle jsem zase ze všeho vypadla. Byla jsem na pár mých dříve oblíbených blogách a jak jsem viděla, na většině to zelo prázdnotou. Ach jo.

Co se všechno u Vás za tu dobu stalo? Kolik nových kousků? :)
Já se popravdě musím pochlubit. Včera jsem se vrátila z úžasné dovolené v Řecku, dále jsem zažila skvělý několikadeňák se třídou (kdy mělo dostat 13 dětí celkem z 23 dětí dutku... :D včetně mě), suprovou solavu narozek, celku vydařenou opět naší charikatitivní akci a včera jsem oslavila své 15. narozeniny :). No jo, jsem ještě škvrně :D
A co jsem jinak za tu dobu dělala? Bohužel nic s Breyery a zrcku jsem dnes vzala až po dlouhé době do ruky.
Ale opět jsem začala číst knížky, z té TVD hry už jsme skoro odešla, ale hlavně jsem nechávala svou představivost plně pracovat. Psala jsem jak divá. Dala jsem se do přepisování Dust of Time.
Vyšperkovala jsem dost děj, charaktery postav i prostředí, přejmenovala jsem postavy, napsala prolog o patnáct let dříve, který přesně popisuje ... Nakonec se vše odehrává ve Středověku v zemi zvané Nerevanie (Kdde jsou všechny názvy a jména něco mezi Angličtinou, Franczouštinou, Latinou a Španělštinou :D) , z Kruga je Tamriel, z Leslie Rou (Roette), z Bonnie Thea a z Matthewa Nathaniel... :D A rozhodně to má větší jiskru. Avšak jsem opět teprve asi u čtvrtky... chtěli byste, baych vám třeba kousek zveřejnila? Těch pár kapitol? Byla bych jen ráda :)

Dále pokračuji v přepisování mé 3 roky staré povídky, kterou jsem zde zveřejňovala. Darkness Lives. Teď když jsme si to znovu četla nechápu, jak jste to někdo mohl číst :D ale jsem za to moc ráda. Opět jsem hooooooodně vyšperkovala děj, mám jistou osu a zamotala jsem do toho mnohem více věcí. Například i významy jmen a všechno možné. Charaktery postav jsou také zcela jiné a hlavně na ty jména jsem dávala velký důraz. Hlavní hrdinka, bývalá Elisabeth, se jmenuje Cheynne (Š/Čejný), z Jeremyho je Leonard... jen u původní Aurory si nejsem jistá. Má to být Andora, Aurora, Aishleen (tak se tam zatím provizorně jmenuje) či něco zcela jiného? Já vím, jsem střelená :D
Toto vypadá na něco rozsáhlejšího. Mám poupravený obsah zhruba 4 původní stránek a už teď to mám celkem na 39 stránek textu rozděleného zatím do 11 kapitol.
Já vím, že z toho nikdy nic nebude a že jsem na to takový kopyto... ale baví mě to. Hrozně. Je to tak uvolňující být najednou někým jiným a zažívat za něj taková dobrodružství... cítit každý jeho pocit, obavu i radost a v podstatě mu sám určovat osud. A pak už se nemusíš zabývat svý vlastními problémy :)
A kdyby se někdo ptal, ale ano, jsem pošuk :D

Dále jsem se s Vámi chtěla podělit o pár fotek. Naší sbírku, kromě cca 4 stablíků, obohatil ještě jeden překrásný a majestátní hřebeček. Je značky Peter Stone a jeho jméno je Earl Grey :)
Přijela totiž, opět po roce, k nám do Čech naše teta s bratránkama z Ameriky a přivezli mi tohoto krasavce k narozeninám. Jsem za něj hrozně ráda, je to vážně fešáček :). Takový jemňoučký, slaďoučký... :)
A teď mám celkem 6 Peter Stone Standardů, ale pouze na 3 moldech. Od Každého moldu mám dva :D : Harrison/Donnatelo, Rout/Baldwin a Shepard/Earl Grey.
A dostala jsem díky němu ohromnou chuť vytáhnout foťák a alespoň parkrát ho cvaknout. A stalo se.
Omlouvám se, že sjou fotky takové prapodivné, ale venku pršelo, světlo díky tomu bylo nepříznivé... a já byla moc líná uklízet :D tak je vyfocen před poličkama Stonů a poličkou s kokardama :)
Fotek, ať už takovýchto příšerných (ještě k tomu blog zas zhoršil kvalitu...) bude celkem dost, tak se připravte :)
A ano, takovouhle fialovou mám na zdech :D Ale vypadá to skvěle. Alias pokojík po prosincové rekonstrukci :)

V minulém článku jsem slibovala prodej. Už jsem koníky i nafotila, ale nějak jsem neměla sílu na to je doopravdy vystavit na prodej. Ale rozhodla jsem se. Celkem budu prodávat asi 4 Traditionaly, 3 Classiky a možná nějaké ty Stabli. Třeba se i někdy toho prodeje dočkáte.... uvidíme. Ale rozhodně to v žádném případě nebude nci rozdáhlého. Možná nejsem už tolik aktivní, ale nebyl bych schopná se jich víceméně nějak "zbavit."

A závěrem další otázka, kterou si již kladu posledních cca půl roku...
Co tady s tím. Nadcházejí prázdniny a já budu skoro celé pryč, ale stejně mi příjde líto, hrozně líto, odejít tak od něčeho a přejít to. Jako kdyby ty poslední roky tady byly nic.
Moc ráda bych zase přidávala, minimálně fotky a profily (i když asi hodně strohé)... jde mi o to, aby to bylo alespoň trochu celistvé. Plus bych tady mohla uveřejňovat i po kouscích povídku... No, uvidíme.
Protože už vidím jak ty prázdninové dny, kdy budu doma, se přistihnu, jak projíždím různé ranche :)
V blízkých dne se chi podívat na ostatní ranche, jak to tam vypadá... a třeba by se mi to tu podařilo opět rozjet. A když né rozjet, tak alespoň doknčit do míry dodělání profilů, aby zde každý Breyerek měl své místo.
Chci se prostě vrátit. Chybíte mi, lidičky :)


Jak to vidíte vy? :)
A tak by mě zajímala ještě jedna věc... pamatujete si mě vůbec? :D

To je zase článek jak Brno... No jo, když se člověk po dlouhé době rozepíše :)