Přečtěte si novou povídku Art of Living!

Prosinec 2014

Fotogalerie - Hidalgo

22. prosince 2014 v 14:31 | liška |  Fotogalerie


Abychom to na začátek to brali polehoučku, přidám Vám sem jednu fotogalerii. Fotky takový průměr, ale prostě normální fotky do profilku, na to jsou vcelku dostačující :). Bohužel jsem Hidalga fotila jako poslendího z koní, které jsem tehdy s sebou měla (ano, mooc staré fotky) a sluníčko mi zmizelo po první fotce :/. Njn, co se dá dělat
Je na nich nádherný koník, kterému u nás nikdo neřekne jinak než Hidalgo. Proč tak? Nuže, je to jaksi můj vysněný Traditional koník a tento mi ho připomíná :).
Už konec plkání, vzhůru na fotky!

Per Aspera ad Astra

19. prosince 2014 v 23:57 | liška
K tomuhle se odhodlávám už dlouho, najednou ale nějak nemám slov.

Takže to asi řeknu jednoduše. Ahoj.
Jmenuji se nějak, ale tady mi nikdo neřekne jinak než liška. A kdo jsem? Poblázněná náctiletá holka, která je také sběratelkou a v této komunitě se pohybuje někdy od roku 2oo9. Docela dlouho, co? Vždy hrozně ráda psala nejrůznější kravinky, jezdila po LS, fotila jak o život a milovala to tu.
Není to poprvé, co jsem najednou tak bez ohlášení vypadla, už znovu nenapsala a prostě se bezdůvodně vytratila "z povrchu sběratelského".
Mrzí mě to? Ani nevím. Událo se toho víc než dost, jak v mém osobním životě, tak i v tom sběratelském.
Především nás mnoho modelů opustilo. Jistě se již teď mají skvěle v nových domovech, takže mi lehce prořídli poličky. Ale bylo to bohužel potřeba. Přijede někdo v dohledné době? Měl by, nechme se překvapit :).

Člověk než by se nadál, všechno uběhlo a najednou tu budou Vánoce. No panejo, to nám to ale utíká... a za chvíli rok 2o15, no o tam raději v nějakém jiném článku.

Ale hlavní důvod, proč se snažím už hodnou chvíli dokopat k tomuto článku je, že bych se asi chtěla vrátit. Proč to asi? Nejsem si jistá, zda sem opět zapadnu. Přiznejme si to, naše komunita se v dost věcech změnila (a omladila :D), kdo ví.
Ale slibuju, že se budu snažit sem opět aspoň někdy něco dávat. Pokud mě tedy bude chtít tedy už asi po sté vzít zpátky. Co vy na to, vy co jste zůstali aktivní nebo dokonce přibyli? :)

A popřípadě, kdopak by chtěl být se mnou SR? Popřípadě co za články, by se Vám líbily nejvíce.
Ale nic neslibuju, je možné, že to tu zase nechám ležet ladem. Je to jen malá myšlenka, co mě pronásleduje. A leží mi na srdci.