Přečtěte si novou povídku Art of Living!

Taky tě miluju

28. srpna 2015 v 20:16 | liška |  Úvahy
Opět něco z mých výlevů na přívětivé téma týdne. Ani neví co to je, úvaho vyprávěco něco.
Musím říct, že tohle bylo pro mě úplně neuvěřitelně těžké napsat, takhle moc se otevřít a hledat uvnitř. Ale je to tu.
U této písničky se to povedlo, nezapomeňte si jí pustit

Taky tě miluju
Neustále omílaná fráze. Jen slovo bez emocí. Přitom je tak krásné mít rád nebo dokonce milovat. Ale když se něčím mrhá, nic už není takové jako na začátku. Ničím by se nemělo plýtvat.

Je to až šílené. My jsme šílení. Stačí jeden pohled a ten potutilý úsměv se vyrojí prostě sám. Prsty i kolena se rozklepou a v podbříšku cosi šimrá. Je v něčem tak výjimečný a výjimečná? Já ani nevím. Asi je. Jen pro mě je. A co teprve ten úsměv. Tep spíše připomíná lokomotivu spěchající k cíli a teď už máte to mravenčení po celém těle.

Říká se, že toto se nestane vždy. Někdy prostě s někým jste, protože je Vám s ním/ní dobře. To je skvělé. Prostě si na toho člověka zvyknete. Ale přeci jen škoda, že člověk neprožije ty úžasné začátky. To, když začínáte mít někoho vážně rád. Nervozita před každým setkáním, plaché úsměvy při pozdravu a první elektrizující doteky.
Jako by to ale bylo všechno. Mravenčení odezní, z roztomilé nervozity se stane běžná rutina a mnohdy můžete začít přemýšlet, co jste na tom člověku viděli. Zamilovanost je slepá, přehlédnete všechno. Nevidíte či nechcete vidět. Nebo toho člověk ještě natolik neznáte a ani nevíte, jaký doopravdy je.

Člověka lépe poznáte a všechno se změní. Zjistíte, zda si rozumíte nebo jste zcela odlišní lidé… a rozhodně nadejde velká změna. Buďto nadejde navždy sbohem nebo začne něco nového. Rozlévá se to od konečků prstů do celého těla, hřeje to a pulzuje to celým tělem. A neuvěřitelně těžko se to popisuje. I úsměv se mění. Již není nervózní či nestálý. Ale je upřímný. Víc než cokoliv, co můžete cítit. Je smířený, šťastný. I vy jste šťastní. Na chvíli vymizí, když váš druhý na dlouhou dobu opustí, v očích se zalesknou slzy aniž byste to zaznamenali. V tu chvíli si uvědomíte, že ho milujete. Celým svým srdcem. A víc než cokoliv jiného. Najednou vás to sžírá i hřeje zevnitř, ubíjí i naplňuje. Chybí vám každý okamžik, všechno vám ho připomíná a chcete být jen opět s ním. Neuvěřitelný pocit, který vás trhá na kusy. Ale je to láska. Nejhlubší cit, který člověk může k někomu cítit. Je čistý, nezastřený. Neovládnete ho, i když se snažíte ale možná ani nechcete. Vždyť ve vás vyvolává ten nejúžasnější pocit na světě. Zvládnete najednou všechno. Jste plní síly, chcete létat. Jen se odrazit a letět. Vše je najednou jiné. Silnější, hlubší, úžasnější.

Ta stále omílaná láska a všechna ta klišé s ní spojená. S nádherným a procítěným "Miluji tě" se stalo něco jako pozdrav. Běžná rutina, co nic neznamená, všude se jim plýtvá a všude je ho dost. Láska ale není jen slovo. Není to jen společný dům, sex, navyknutí si na rutinu a společné soužití. Je to něco nového. Vnese to do vašeho života nový smysl a směr. Jsou to tu dlouhé pohledy očí, společné úsměvy, husí kůže a nezapomenutelné zážitky. To, co sdílíte jen s onou osobou. Ten pocit, který se dere napovrch a chcete ho vykřičet do světa.
Láska je jedinečná. Léčí i zraňuje, hřeje i bolí. Ale je to jedna z nejúžasnějších věcí na světě.

Mohu říct jen jedno a neříká se mi to snadno. Nikdy jsem na to nebyla, neuměla se vyjádřit. Ale miluju tě. Nechci slyšet jen odbyté "taky tě miluju", ale chci to vidět v tvých očích, schovávat se to za každým úsměvem a polibkem. Chci to cítit. A já to vidím.
"Říkáš: miluji déšť, když však prší, jdeš se schovat, abys nezmokl. Říkáš: miluji slunce, když však svítí, jdeš se schovat do stínu. Mám strach, že mi jednoho dne řekneš: miluji tě."
John Lenon
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mazel Mazel | Web | 29. srpna 2015 v 12:47 | Reagovat

Ty by jsi měla napsat knihu!:D:) já to znám moc dobře a rok a půl zpátky jsem to i prožívala:) ale jak jste spolu dýl a dýl tak už si an to zvyknu vždy a jsem ráda, že ho mám :)

2 Jeife Jeife | E-mail | Web | 29. srpna 2015 v 15:56 | Reagovat

víc než jen dobře napsaný článek :) musím říct, že jsem se v tom všem kousky svého já našla ... :) :')

3 Teddy Pie Teddy Pie | Web | 30. srpna 2015 v 19:53 | Reagovat

Krásné napsané, máš prostě talent a myšlenku :) Ale to, o čem v tomhle článku píšeš, je pro mě velká neznámá, prozatím.

4 Sheinie Sheinie | Web | 30. srpna 2015 v 20:08 | Reagovat

Wow... Krásne napísané.
Naozaj vieš skvelo písať články a vôbec ma nenudia. Práveže naopak. Vždy keď vidím že máš nový, dlhý článok, hneď si ho prečítam, lebo viem, že bude super...
Ale ako písala Teddy Pie: Aj pre mňa je zatiaľ to o čom si písala skoro úplne neznáme. Zatiaľ... :)

5 Leník Leník | Web | 31. srpna 2015 v 10:49 | Reagovat

Moc pěkně si to napsala. Nádherně píšeš.
Já jsem zatím s nikým nechodila (když se nepočítá 2. třída :D, ale to byly jenom psaníčka - děti :D).

6 ranc-u-zlate-podkovy ranc-u-zlate-podkovy | 1. září 2015 v 20:09 | Reagovat

Wow:O. Krase, uzasne :)
Je fajn, kdyz si s tebou povida, muzes se na nej spolehnout a on te nezklame... :)
Ten posledni citat znam, je fakt dojemny :O

7 Anča Anča | Web | 1. září 2015 v 20:22 | Reagovat

Krásně napsané, až mi slza ukápla, protože mi to připomnělo, jak se na mě jeden s prominutím hajzl vy*****... Ani neřekne, že je konec, začal začátek a za dva týdny balil jinou... Humus :-/ Když se vám tohle stane při "prvním vztahu" po roku "Best friends" tak vás to zamrzí a řeknete si, že je to ztráta času a raději se věnujete něčemu, co vás jen tak neodkopne, pro mě jezdectví, najednou mám hromadu času a můžu se ponyčce věnovat :-)

8 Lucík Lucík | Web | 3. září 2015 v 19:51 | Reagovat

Uz som ti vravel ze ty naprosto najlepsie pises ? :33 skoro si ma rozplakala :') ten pocit poznam.... poznam aj posledne lucenie... laska je silne puto, je to to najlepsie.... nemusi byt len laska k urcitej osobe ale napr. aj k zvieratam, rodine... a ta je najsilnejsia :). Ale tentoraz ta uplne chapem... ked sa na teba pozrie tymi krasnymi ocami.. jhaaaj ani nejdem pisat uz ty si mi vycarila usmev a slzu v oku tymto nadhernym clankom :3 aspon som si nanho spomenula :') :D. Tesim sa na dalsie tvoje uvahy :3  proste naj (y) <3

9 Šíša Šíša | E-mail | Web | 4. září 2015 v 6:32 | Reagovat

Skvěle napsané :3 Já osobně nemohu až tak posoudit, protože si to šetřím, což není moc těžké, když jsou okolo jen samá hovada a šampońi :D Ale i tak si myslím, že to v podvědomí každý zná :)
Poslední citát je krásný :')

10 Aaauceclake Aaauceclake | E-mail | Web | 7. srpna 2017 v 11:11 | Reagovat

Segway Verona offers tours that make sure you will enjoy a fun and immerse experience of our beloved city. We combine Segway, our innovative way of transportation, with tours in the historical city centre. Through our explorations of 1 or 2 hours, we will bring you to the most breathtaking spots, so that, if you do not stay long in Verona, we make sure that you see all of the unmissable sights!

Segway is really easy to use! It is so intuitive that it feels like an extension of the human body. To understand why, consider this: if you stand up and lean forward, so that you are out of balance, you will intuitively put your leg forward. Segway works the same way: to move forward or backward, the rider just leans slightly in such direction, and Segway will follow your movements. It is also easy to turn right or left, since the rider just has to push respectively Segway’s handlebar.

Segway is safe. Anyone over the age of 12 can join our tours, except for pregnant women. Apart from these cathegories, we encorage people of every age to try Segway, because this self-balancing object can really make your experience in Verona much more delightful! In fact, if it is hot, you will enjoy some fresh air and avoid to sweat; if it is cold, you will have the possibility of staying outside the least possible time. It is proved that our 2 hours tours show you what you will see in 6 hours walking!

All the tours start with a little training on how to use Segway, because for us safety is the priority. However, we experienced that it takes just a little practice to master on Segway! There are no required skills and, in particular, no need to be able to bicycle. There will always be a tour leader with you, guiding the whole group, so that you can enjoy the view and the tour of Verona. Audioguides (available in different languages) will provide the information you need to fully comprehend the history and architecture of our main monuments, squares and buildings.

In particular, our 2 hours tour will show you: Piazza Bra, one of the biggest squares in Italy, with the Arena, the famous Roman amphitheatre; we will then take Via Oberdan in order to see Portoni Borsari, one of the ancient entrance of the Roman city; we will firstly explore Piazza Erbe and secondly Piazza Dei Signori, two squares full of symbols and buildings with enchanting beauty, and then see Arche Scaligere. Heading to the Duomo, Verona’s Cathedral, we will pass by Santa Anastasia, next to the Conservatory of music; after that, we will have a break on Ponte Pietra, the bridge with the breathtaking view of the Roman Theatre and San Pietro Castle (and much more). On our way back, we will stop at Juliet’s house, so that you don’t forget to take pictures and write your names on the walls! We will conclude our tour with Castelvecchio, the Scaligeri castle and enjoy its amazing view of Verona.

People who went on tours with us really appreciate our flexibility: we do not have fixed tour’s hours, so we can arrange the time that fits the best. Moreover, we try to adjust the path according to your preferences, spending less time on spots you have already seen and dedicate more on your favourite sights. Read what people say about us on tripadvisor...

So, if you want to make the most out of your time in Verona, contact us or stop by our office!

OFFICE HOURS: Monday to Saturday (only closed on Sunday) from 10 am to 5 pm.

DIRECTIONS: We are located in Piazza Cittadella 11b, very close to Piazza Bra, the main square with the Arena.

From Piazza Bra you can arrive at our office on foot (3 minutes): pass under the arch of the gateway with the big clock (Portoni della Bra) and walk through Corso Porta Nuova for approximately 100

http://segwayverona.com/

11 Terryphems Terryphems | E-mail | Web | 12. února 2018 v 23:28 | Reagovat

eficГЎcia do cialis
<a href=http://jcialisf.com>cialis pills</a>
cialis online uk pharmacy
<a href="http://jcialisf.com">how does cialis work</a>
viagra levitra cialis

12 Josephsab Josephsab | E-mail | Web | 13. března 2018 v 16:00 | Reagovat

Awesome information. Thanks a lot!

cuanto dura el efecto cialis <a href="http://cialisfidel.com/">cialis generic</a> cialis 10 mg uso <a href=http://cialisfidel.com/>cialis generic</a>

13 Impumerop Impumerop | E-mail | Web | 29. dubna 2018 v 21:55 | Reagovat

Today, I went to the beachfront with my children. I found a sea shell and gave it to my 4 year old daughter and said "You can hear the ocean if you put this to your ear." She put the shell to her ear and screamed. There was a hermit crab inside and it pinched her ear. She never wants to go back! LoL I know this is completely off topic but I had to tell someone!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama