Přečtěte si novou povídku Art of Living!

Blog a moje kecy

Just the way you are

8. září 2013 v 0:00 | liška
Další z mýh srdcovek :)

Slíbila jsem, že napíšu, tak se tedy při koukání se na 3. sérii HIMYM jsem se odhodlala k odscvakání pár řádků.
Tak jakpak se máte? Jaký pro Vás byl první týden školy?

Já tedy rychle shrnu to u mě. Již po prvním týdnu jsem unavená, učení už mě štve a mám za sebou zkoušení z Němčiny, naštěstí za 1. Příští týden začínám s klarinetem, kde budu v pondělí do 19:00 večer, pak domů a učit se na úterý. Ve středu mám koně, chodí tam se mnou nová holka, naštěstí je v pohodě, koně jsou dokonce víc než v pohodě a pomalu, ale jistě si začínám rozumět i s Matýskem :). Už pěkně, pravidelně cváláme, krásně i do oblouku, jen vyjíždění rohů nebo krátkých stěn, především nahoře jízdárny je fuška :D. Když se n něm za týden cválá jen 2x a jinak si po většinou dělá, co chce... No, alespoň už si začínáme rozumět :)
Odpoledky máme celkem 3x týdně: pondělí, úterý a čtvrtek. Z toho tedy v pondělí jsem do sedmi fuč, ve středu koně a v pátek taneční. Ale, že bych se konečně zmínila i o těch tanečních? Ano, mám za sebou první hodinu... Já to přežila, moje nohy skoro ne. Zkuste si v nepohodlnejch botech asi dvě a půl hodina poskakovat jen po špičkách :D Ale bylo to super. Byla sranda... umíme mazurku, blues a hoodně zpomalený základní krok do jivu :D. Rozhodně se těším na další hodinu :) Jestli chcete vidět pár fotek tak TADY a ZDE s kámoškama... kdybystě viděli, jak jsme tam vyšilovali :D. Schválně jestli mě poznáte... jsem ta nejširší s tím nejpřiblbějším úsměvem :D
jen bude těžké přežít další týden ve škole. Jsem z toho vystresovaná již teď. Ale konec již o mě.

Na ranchi se koníci mají dobře, podařilo se mi prodat dalšího koníka z prodeje... a stále čekám na rozhodnuté mé mamky o jistých nováčcích... no, uvidíme, uvidíme :) A čí byste chtěli fotky? Mám ještě nafocenou Cheynne, nějaké Stablíky

Ale je tu ještě jedna věc... ze které mám tak trochu smíšené pocity. A to, že celá moje rodina, krom mě odjíždí zítra na krásnou slunnou Sardinii stále mi to musí vmetat do obličeje. Já budu doma sedět na zadku, učit se až do zavaření... alespoň nezmeškám taneční, to jeidné se mi na tom líbí. Ale dneska docela vyvrcholilo to, že jsem dostala seřváno za to, že jsem jim neudělala visačky na zavazadla. Jako kdybych tak někam jela i já. A popravdě, je mi to líto, hodně.

A ptám se opět, co chcete za články, jaké by Vás bavili? Já zkouším stíhat obíhat, co nejčastěji, ale tak trošku nestíhám. Doufám, že si zase brzy zvyknu na školní režim a zase to bude ok, ale... no, co byste poradili večnému nervákovi? :D

Promiňte, že jsem zase mlela jen o sobě... ale asi to vždycky čas od času potřebuju. Teď již dobrou noc, krásné sny a pevné nervy do toho nového školního roku :)
Poslední dobou mívám hroznou chuť psát minipovídka na nějaká témata... třeba jen pár stránkové, jednodílné... uvidíme, až něco napíšu, určitě to sem šoupnu :D

No matter how dark it may be

13. srpna 2013 v 11:37 | liška
Asi všichni znáte... prostě dokonalost :P Prostě: Darling, you, are the only exception! :)
A nadpis je zase úryvek z nějaké písničky, myslím, že Redemption od Strange Familiar :D

Ahojky!
Nedivte se, ale dneska to vezmu stručně. Co se to se mnou stalo? Jdu za chvíli ven a už teď nestíhám :D. A spí u nás kámoška, tak to s obíháním minimálně dnes nějak světle nevidím :D
Včera večer jsme konečně přijeli domů. Je to super být zase doma, jen mě lehce vyděsilo datum... ale tím se teď opravdu nechci zabývat.
V pondělí jsme si zajeli do Polska a mám dvoje nové šatičky do tanečních. Jsou nádherné!! Jedny takové červeno losové a druhé černo bílé s krajkou :). To jsme neuvěřitelně ráda, už se mi to blíží. Za necelý měsíc taneční, jupííí!!

Fotek mám asi dva miliony (nadsázka... ve skutečnosti je 460), takže brzy čekjete příval fotek. Bohužel jsem s sebou na chatě neměla ani jezdce ani vybavení (zapomněla jsem na to :D), tak mám jen fotky koní ve volnosti. Plus nějaké takové mé pokusy, jako ta pod článkem (takovou barvu foťák udělal sám :D). Ale ještě doma jsem například nafotila poličky s Tradíky a Stony, tak Vám konečně poodkryji skořápku nového Areálu ranche :).

Dále bych moc chtěla poděkovat všem, kteří čtou a komentují povídku, hřeje mě to u rdíčka a velice mě to těší :).
Nevadí Vám, že tedy i články výhradně z ranche nahrazují povídky? A líbí se Vám? :)
Brzy čekejte další díly. Ne a nedám si pokoj :)
Na chalupe jsem opět psala, ale hlavně dělala korekturu. Klidně si kapitolu po osbě mohu přečíst 6x a stále objevuji nové a nové gramatické chyby, hrůza!! :D
A zjišťuji, že jsem na to čím dál tím více závislá. Ale absolutně mě to nevadí :P. Vím, že to vyzní divně, ale naplňuje mě to, nikdy mě nebavilo nic víc :)

A co ještě chcete za články? Mám tady zatím do foroty fotky, kapitoly povídky... vše se to určitě protká článků plnýma mýma kecama... a dál? Chcete třeba nějaké CL? Nebo co? Řekněte si! :)

A nesmím zapomenout ani na ten malý prodej. Už to mám nahrané na rajče (jako skryté album), je to oceníno... uvidíme kdy a jestli vůbec to zveřejním. Peníze potřebuju, abych je dala tátovi za opravu notebooku, ale nechce s emi je prodávat... a tak trochu jiný příjem je v nedohlednu. Uvidíme :)

Tak já mizím, mějte se!! :)

Teplo, chalupa a prapodivná liška

7. srpna 2013 v 13:19 | liška
Ano je to z Rebelky a ano je to totálně boží! :D

Ahoj!

Tentokrát už Vám nepíši ze zlatého domova, kde bych nejraději byla, ale z chalupy naší babičky :). Už odmalička tady k tomu mám ohromné pouto, ale rok od roku se tady díky strýcovi cítím víc jako vetřelec. Promiňte, nebudu Vás tady zatěžovat rodinnými roztržkami a vším podobným.

S netem je to tady prapodivně. Je jenom dole, my spíme a jsem pořád (když už jsem uvnitř) nahoře... a nsále, kde měl net jít nejde.
Články se budu snažit psát jak jen to půjde (takže když si to vydobiji tak normálně každý den :D) a obíhat chci taky :).
Prosímvás, nemyslete si, že jsem nějaký závislák na počítači/net (i když… :D). Já jen tady nemám, co dělat. Všichni, kdo tady na vesnici byli v mém věku jsou fuč, dole být nemůže, maximálně tady jezdíme s kočárem s bratránkem a hrajem si s ním. Já chodím i fotit, číst si ven… ale už to není, co to bývalo. A je nesnesitelný vedro.
Ale je pravda, že bez neustálého pokukování po věcech na netu se například daleko lépe soustředím na psaní :)

A jedna veselejší (minimálně po jedné stránce) zpráva! Víte, z čeho Vám píši?
Konečně se moje prsty mohou zase klouzat po mém miniboočku! :D Ani nevíte, jak jsem ráda, že už nemusím být na tom máminém. Ještě tomu tady mám všechno… dokonce jsem tady nalezla asi milion starších fotek, tak se máte na co těšit :D. A koupila jsem si nové The Sims 3 Tropický ráj (ano, miluji The Sims a nestydím se za to :) :D), sice byly problémy s instalací, ale už to tady mám. Alespoň mám co dělat bez netu na pc :). Je to rozhodně nejlepší datadisk :). Právě mám houseboat, snažím se o trojčata a chci si postavit hotel na nějakém ostrově :D.
No a z opravy za 3ooo Kč byla oprava za 57ooKč, prý k tomu zapomněli něco naúčtovat. Takže veškeré peníze z prodeje koní na to půjdou plus ještě tátovi budu muset doplatit.

A tady také s focením nehodlám zahálet. Mám tady oba objektivy, toho mýho obříka a potom i makro objektiv. A koho z koníků? Uf, to mi dalo opravdu zabrat. Zjistila jsem, že už většinu z velkých koní mám nafocené a ty, co ne, tak buď je chci prodat nebo jsou to bělouši, které fakt fotit neumím :D. Tak tedy tady mám novou Appaloosčí krasavici Cheynne (PS), úžasného Angličáka Leeho od Cofin (PS), poté ryzáčka Tradi BH Edge of Gloryho, Classic Breyera Painta Forwooda a poté nespočet Stablíků! Těch tady mám asi 1o, opravdu. S fotkama budu mít vystaráno na dlouho dopředu :D. Dokonce pár z Stablíků ještě ani nemá jméno.
Už mám na rajčeti hotový prodej, dokonce i oceněný, brzy ho čekejte. Ale není to nějaké

No, co bych Vám ještě řekla.
Ano! Díky moc těm, kteří si přečetli prolog k povídce. Pokud se Vám opravdu upřímně líbí a nepíšete to tam jen tak tak díky moc, děláte mi radost :). Jen za další komentář ve smyslu: "Je to hezké" jsem myslela, že budu vraždit sekáčkem na maso :D. To už je lepší tam nepsat nic :). Opravdu. Nezakládám si na komentářích ani na SRctví, ale prosím…Ostatní články mi jsou někde, ale ty příběhy, povídky či co to je pro mě něco znamenají... tak když už chcete pod článek s povídkou napsat něco absolutně netýkajícího se jí samé, nebo jen "Hezké", nepište radši nic. To mnohdy udělá daleko větší radost než když vím, že je to další článek ve vašem obíhacím cyklu… "hmmm a když je dlouhý napíšu tohle jedno slovo a mohu si odškrtnout další okomentovaný článek". Je mi to daleko víc líto než kdybyste tam nenapsali nic.
Ač se až někdy může zdát, že mám div ne hroší kůži, tak tohle mě vážně štve.
Nejsem mrzutější než normálně. Jen mírně dopálená. Máte snad v tomhle jiné hodnoty?
A když už jsem u toho být nepříjemná... také se Vám stává, že některá vaše SRka například komentují všude jinde jen u Vás ne? Když už to mnoho lidí bere jako "komentář za komentář", zase nic... jak víc se mám ještě snažit? ;)

Znovu k povídce- brzy přidám konečně 1. Díl! Ale nepůjde to tam hned do nadpřirozena, hezky polehoučku… no, uvidíte :). Tak já jdu zas o dům dál zduř (teď musím od netu, snad navečer oběhnu)!

Wake me up when it's all over

4. srpna 2013 v 10:36 | liška
No na táboře snad nic jiného neznělo... sice každý umí jen 1 větu a pak asi 3 slova z refrému, ale co :D
Ať bylo 6 ráno, poledne či 2 v noci, furt jelo SO WAKE ME UP WHEN IT'S ALL OVER!! :D

Domove, sladký domove…

Konečně jsem na více než pár hodin opět doma.
Třítýdenní maraton skončil a konečně zase sedím v tom mém fialovém pokoji a pokukuju po konících.
Jak jste se vůbec měli? Také Vám ubíhají prázdniny tak strašně rychle, jako mně?
Půlka prázdnin je fuč a tady je najednou srpen.
Taky Vám připadá srpen jako neděle? Myšleno, že červen je pátek, kdy se těšíš na víkend, červenec vytoužená sobota a srpen ten divný čas, kdy se bojíš, co zase v pondělí (září) bude :D.

A jakže jsem se měla?
Koňský tábor super, Morava… no na kole s dlahou nic moc :D Ale jinak super a tenisový tábor naprosto úžasný :).
Začíná u mě čím dál tím více platit pravidlo, že když se někam těším, většinou jsme zklamaná a když se mi někam vyloženě nechce, tak pak nechci domů. Přesně jako tenisový tábor/camp :).
Popravdě nesnáším takové ty velké tábory, kde je přes 200 dětí a tak (do takového tábora jsme chodili jen na oběd). Třeba ten tenisový, kam jsem jela již asi po osmé :D je prostě takový rodinný. Dětí tam bývalo vždy max 15, letos náš tam bylo jenom asi 8. Trenéra s manželkou všichni známe, jeho syna taky a vždycky se tam sejde super parta (i když tam byli moji bratři :D). Já tam jela s jednou z nejlepších kámošek a blbli jsme tam dokonale. Byli tam malí kluci, pak dva takový podobně starý jak my… bylo to prostě super :). Ráno se běhalo, odpoledne se běhalo, dopoledne někdy i odpoledne hrálo… :D. A do toho koupání, sledování filmů (Miluju nový Souboj Titánů a Hněv Titánů! Sice se to ani za mák nedrží mých oblíbených Starých řeckých bájí a pověstí, ale co už. A Perseus je prostě kus :D). nezapomenutelné aktivity ("Jasně, každá mrtvola má na hubě čárový kód a šátek :DD nebo "Jak se jinak říká exitu? / Zavřeno"… to byly výbuchy smíchu :D), ježdění na babetě, dokonce jsme i přečkali 24 hodin bez elektřiny díky bouřce a popadanému vedení. A nejlepší byl poslední večer. Grilovačka, koupání v jedenáct večer a pak spaní ve stanu. Ani už nevím, co jsme celou noc hráli, ale naučili mě tam Poker, hráli jsme Baterku (obdoba flašky bez flašky s baterkou :D), pak jsme hráli Kostky, chodili oknem do chalupy na wc :D, povídali si… a najednou byly 4 ráno :D. Tak jsme chtěli počkat na východ slunce a my blbci jsme usnuli. A stávali jsme zas v sedm, protože jsme museli balit :D. A jdem konečně dom. I když bych tam nejraději ve stejném složení ještě chvíli vydržela, jsem ráda, že jsem doma :).
Hned jsem si prohlídla všechny Breyerky a PS a hned mi to vykouzlilo úsměv na tváři :).

Nuže, dost vykecávání! Už maximálně pár provozních bodů.

Teď jsem doma jen do úterý a pak odjíždím na chatu na Žernov, ale zde bude taky net, takže budu psát i obíhat až do konce srpna krom pár dní :).
Chci si vzít s sebou ještě na Žernov nějaké koníky, ale absolutně nevím koho. Určitě vezmu Cheynne, nějaká ta SMka ale dál nevím… koho byste chtěli, abych nafotila? Dávejte jakékoliv tipy koho chcete vidět na fotkách, pěkně prosím :).
Dokonce se na Žernově možná uvidím i s Pompin! :)

A taky, co že teda chcete za články, když už tady jsem?
Slyšela jsem, že chcete povídku… ani nevíte, jak mě to potěšilo :). Před tímto článkem můžete vidět nový rozcestník na povídku a dne nebo zítra čekejte prolog k Art of Living!! :D. Tak silně doufám, že se Vám to bude líbit. Ale co dál za články? Chci sem dávat něco, co Vás bude bavit :).
A také mám v plánu onen slibovaný prodej… no jo, menší pročištění sbírky :)

Tento článek už jsem psala včera v dopoledních hodinách a snažila se ho celé dopoledne, odpoledne, navečer i večer zveřejnit. Marně.

Také Vám nefungoval blog.cz? Mně to psalo jakousi vnitřní chybu a ani ťuk… docela mě to naštvalo :/

Z pohody do nepohody

10. července 2013 v 8:11 | liška
Nebojte se, zas Vás nadopuji písničkama.
Teď od mojí oblíbené kapely Coldplay avšak přezpívané mým ještě oblíbenějším seriálem, Glee :).
A kdybyste viděli jak to bylo dojemné...
Text, melodie, zpěváci... dokonalost :)

Takže nazdárek. Znovu.
Tennis jsme jakž takž přežila, ale byla jsem načuřená a rudá jak moje lampička nad stolem.
Jo, hraju tennis cca 9 let, ale když poslední rok hraju tak jendou za uherskej rok (možná 1x do měsíce) je to bída s nouzí. A když se proti vám postaví váš vlastní otec, který zamlada hrál závodně tennis, teď každý den běhá nebo jezdí na kole a posiluje... a rozmáchne se proti vám. No, měla jsem chvílema chuť utéct :D. A to prý ještě nedával rány. No jo a pak proti němu mám něco uhrát. To je jak když si hraje kočka s myší. A řeknu vám, že má teda páru v těch úderech. Hlavně v servisu. Ale to není to, proč jsem chtěla teď napsat.

Včera večer se stala dost nepříjemná věc. Odešel mi minibook. Lépeřečeno mu odešla půlka monitoru. Byly tam nějaké divné čáry, šedo... ale zbytek pod tím fungoval. Nechápu, co se stalo.
Tak ho dnes táta z práce donesl do servisu. Minibook mám sice jen rok, ale v tomhle případě se na něj prý nebude vztahovat záruka. Prý se to může stát jen nějaký úderem či co. Kterej debil by dobrovolně mlátil do svého notebooku, no řekněte? To se nepodobá snad ani mně.
Mohlo se stát cokoliv, někdo někdy omylem do něj praštit a objevilo se to až teď. Nebo když ho převážím...
No, řekla jsem tátovi ať mi nechají i zálohovat data. Mám tam dost fotek, jak naší rodiny tak koní, povídky a hodně materiálů do školy a nehodlám o to přijít. A v HP servisu mu řekli, že se při opravách někdy HP hold přepne do továrního nastavení, takže to bdue lepší. Jo, takováhle sranda výjde na 900 Kč. Plus celá oprava monitoru minibooku... tadáá 4000-5000 Kč.
A teď, kde na to vzít.
Silně, opravdu silně doufám, že mi rodiče přispějí, protože jsme bez peněz. Kapesný nedostávám, jenom mi vždy na účet pošlou cca 1000-2000 ročně (kartu a účet mám 2 roky...). Maximálně mám cca 2500 u mamky na účtu z mého zraněný ruky ve škole (3 týdny dlaha na pravé ruce. I když původně vypadá super nepsat nic ve škole, taková sranda to není. Hlavně třeba přeříkávat písemky ústně není nic moc :) O normálních věcech ani nemluvě. Mít dlahu do půlky ruky kvůli holce, která to do vás míčem napere o těláku a není schopná se ani omluvit.). Takže jsem znovu začala přemýšlet o tom prodeji. Už byl i nafocený, ale fotky udělaly pápá.
Takže vážně nevím.

S fotkama se s největší pravděpodobností minimálně na měsíc můžete rozloučit. Byly a jsou teď minibookem v servisu, i s tím programem jak se přes něj nahrávají fotky na rajče a já nevím s čím vším.
Povídky jsem si zálohovala v pdf přes dropbox, ty mám, ale zbytek je minimálně na chvíli fuč.

A z čeho teď píši?
Jelikož se nám rozbil i velký pevný PC (Tam zas funguje monitor, ale počítač ne... asi se domluvili) a táta si svůj notebook vozí do práce (ten mu zas nešel na Šumavě... asi fakt začnu po domě hledat stopy tajných spolků počítačů), zbyl tu jeden jediný. Mámy pracovní.
Je sice poměrně nový, ale je to takový ten za pár šprdlíků a pomalý, jak... :D. Třeba můj vlastní ranch tak nabíhá nenabíhá dobrých 10 minut :D. Ale lepší než nic.

Takže lidi, fotky nejspíš ještě dobrou chvíli nebudou. Ale budou zase mé úžasné sálodlouhé článečky a konečně splním to, co už tak dlouho chci napsat. Takže, text, text možná někde nějaký profil.

A proč, když k vám píši na ranch, mám třeba čárku na r nebo nad t? Omylem :D. Většinou poslední dobou obíhám z Ipadu a jelikož chci psát s háčky a čárkami, tak mi to někdy prostě přeskočí. Kdyžtak se omlouvám :).

Dneska k nám přijede Ájenka, tak se moooc těším, na broučka :). Jen nevím, jak dopadnou ty naše palačinky k obědu :D.

A našla jsem svoje dvojčátko, viď :P

Tento článek jsem původně psala již včera večer, ale jelikož jsme dostala přednášku, že ani o prázdninách nemsím chodit spát dýl než v jedenáct, tak ho zveřejňuji až dnes ráno :). Nadivte se nějakým prapodivným časům ve článku atd., atd.

Asi jsem se dočista zbláznila

11. října 2012 v 11:23 | liška
Prostě perfektní! ;)

No nazdárek.
Co že tady dopoledne ve všední den dělám?
Jednoduše- již nějakou dobu (přesněji co jsme se vrátili z dovolené) mě pobolívá pravé ucho, ale nějak jsem tomu nevěnovala pozornost. Někdy jsem si do něj kápla, cítila jsem tam takový tlak, ale okej. Ale dneska ráno jak jsem se probudila... fuj! Takhle mě ještě asi nic nebolelo :/ Neslyšela jsem na něj, točila se mi hlava všechno... tak jsme šli s mamkou k doktorce a mám zánět zvukovodu. Doktorka mi tam něco stříkla, až mi vyrašili slzy... tfujky :D. Měla jsem teď v uchu nějakou gázu, doma jsem si jí vyndala a byla celá od krve, fuj :/. Teď mim mamka něco kápla a ležim v posteli. Je mi nějak divně a motá se mi hlava, no jo, v uchu je "rovnováha" těla. No, prostě jsem šikovná. Naposledy jsem měla něco s uchem ve 3 letech, to zánět středního ucha, asi už jako každý. Ale zvukovodu? O tom jsem ještě nikdy neslyšela... no jo, to jem přesně já. A i kdybych mohla jít do školy, tak by to tak trochu nešlo... spolužáci mi psali, že ve škole neteče voda a jdou domů, takže ani nic nezameškám :).
Pokud mi zítra bude už dobře, tak půjdu do školy, ale pokud mě ještě bude ta hlava u ucho bolet, tak mám zůstat raději domů. V pondělí jdu na kontrolu, jestli nezaberou kapky... no, raději nedomýšlet :D. Na uši jsem hodně citlivá, auu :/

Ale proč ten nadpis? Jo, asi blázním.
Včera mi Ája poslala odkaz na článek o Slendermanovi... No, kdo neví, co to je, ani to nečtěte. V noci jsem se bála jít ve tmě, abych někde neviděla 2.3 metrovou příšerku, bez obličeje s oblekem... fuj :D.
Ale na této stránce jsem narazila na další zajímavé věci. Vždy jsem se o tajemno, popřípadě v okrajové míře okultismus a nadpřirozené jevy. Věřím v to, ale také jen tak okrajově... a kdybych viděla ducha nebo tak, tak bych se asi zbláznila strachy. Ano jsem zbabělec, přiznám to.
Ale po nějakém to zkoumání a hledání jsem narazila na věc, která mě vždy hrozně fascinovala a nevěděla jsem, zda jí opravdu věřit či ne - Astrální cestování.
Co že to je?
No, nejprve jsem nad tím vrtěla hlavou. Je to v podstatě něco jako odloučení duše od těla a pohybovat se pouze se svou duší. Jaké by to asi bylo vidět své tělo ležet nehybně v posteli? lehce se to vymiká normálnímu myšlení.
Přečetla jsme hodně způsobů, příběhů a docela mě to zaujalo. Člověk si tí pořádně vyčistí myšlenky, uklidní se...
Správně by se měl čověk řádně uklidnit a odprostit se od svých myšlenek a pak, různými způsoby, zkusit odpoutat svou duši od těla. Když to člověk umí, může se přesunout kam jen chce.
Včera večer jsem se nějak vrtěla v posteli, tak jsem si dala pryč peřinu polštáře... a chtěla jsem něco vyzkoušet.
Uvolňovací technika. S každým nádechem se víc a víc ponořuješ do matrace, nehýbeš se a najednou ležíš na měkoučké trávě, v okolí zpívají ptáčci... poté s zvednete a pokračujete k takovému kameni na vyvýšeném místě ke kterému vedou schody. Začíná se od 10. schodu a pomalu se jde nahoru. S každým schodem z vás odpodává čím dál tím více starostí a jste lehčí a lehčí... došla jsem k 2. schodu od konce a musela jsem přestat. Popadl mě strach, nechápala jsem to. Celé tělo mi vybrovalo, v hlavě mu hučelo a cítila jsem, jako kdyby se mi do ní něco dostalo. prostě v hlavě tma a jakoby se mi začal čím dál tím více propadat do zomě. Nohy a ruce jsem měla hrozně těžké a nemohla jsem se ani pohnout (hrůznej pocit). Trvalo mi docela dlouho, než jsme otevřela zase oči a rychle jsem si sedla. Motala se mi hlava a musela jsem rozsvítit, abych se vzpamatovala. Ještě něco takového jsem nezažila. Byla jsem celá rozklepaná... prostě mi úplně zatemnil mozek. Necítila jsem nic. Bála jsem se. Co by asi bylo, kdybych pokračovala? Nikdy jsem tomu nevěřila, že by to šlo... a teď jsem něco takového zažila... Někdy musím pokračovat, chci zjistit, jestli to opravdu funguje a toto bylo jen uvolňování, ještě jsem nepřešla n houpačku či do fáze "studně". Musím to zkusit. Fakt to zamotá hlavu, hdoně jsem nad tím přemýšlela... docela by se mi hodilo uspořádat si myšlenky :). Snad překonám ten poslední schod a budu moci zajít na další fázi, třeba se mi to podaří. Bude to strašidelné, ale začínám tomu věřit, čím dál tím více :D.
Ano, jsem blázen :D
BarucciLeft
Tak pro něj bych vraždila!
Proč jen to je OOAK? :(

Nohama opět na zemi

30. září 2012 v 17:07 | liška
Tak toto je naprostá dokonalost.
Ani nevím jak, ale našla jsme jí v Ipodu a od té doby jí stále poslouchám. Díky ní také vznikala nová povídka... :)
Doporučuji, poslechnout ;)


Brrrrrrr, to je to ale kosa.
Člověk přiletí z 30-ti stupňů do 9... brrrrr :D. Ano, ve 2 v noci je pouhých 9 stupňů, nějak nám to léto odchází.
A je hrozně zajímavé se koukat z letadla na zem. Tolik světýlek měst... člověk si najendou připadá tak nicotný, nijaký. Jen jeden z miliard. Každý z těch lidí pod tebou má svůj příběh. Rozhodně věc k zamyšlení

Tak, opět a zase ahoj :)
Jakpak se máte?
My, s hodinovým spožděním (Řekové zase stávkovali a nepouštěli nikoho do jejich vzdušného prostoru) jsme v krásném 2 hodinu v noci doletěli na (ještě) Pražké Letiště Ruzyně. Proč ještě? Již i na letišty strhly název Ruzyně a pomalu,a le jsitě, se tu začíná objevovat název - Letiště Václava Havla. Havla jsem měla ráda, ale toto mi příjde už moc. Ruzyně byla známá po celé Evropě, svým jménem, jako jedno z nejlepších a nejhezčích letišť. A najednou to bude Letiště Václava Havla. Ještě k tomu Havel nesnášel létání letadlem... že by mu to udělali na truc?

Ale zpět ke mě. Na Rhodosu jsme se měli nádherně. Sluníčko, nádherná pláž s mořem... krása. Jezdili jsme na sekajaku, hráli petang, dokonce se mi poštěstilo se opět dostat na nějakou tu z vodních atrakcí. Jezdili jsme podél pobřeží na kruhu a skákali po vlnách... mám natažený svaly na rukách, ale stálo to za to! :D. A na Seakajaku to také bylo úžasné, doporučuji vyzkoušet! jen tak v plavkách s epo moři v plavit na malé loďce (ne, kajak to opravdu nepřipomíná :D. Nesedí ve vnotř, ale v podstatě na takovém hrachovém lusku). Pod Vámi například 2O metrů vody... ale stejně se nebojíte, je to osvobozující :). Jen pádlovat a nechat myšlenky plynout. Poslední den jsme jeli celá rodina, jen táta plaval s námi. Pak se mi pokusil na kajak vylézt, celý ho převrhnul a já skončila ve vodě. Ale tak neuvěřitelně jsem se řechtala... :D. A jak nás viděli bráchové, tak začali skákat sami z kajaků a zase na ně lozili. Pak k nám přijela loďka záchranářů, zda jsme v pořádku... :D.
Ale kupodivu, i když je pod Vámi nevím kolik metrů vody... nechápu to, ale nebála jsem se. Bylo to hrozně příjemné :)

Mno... říkala jsem, že budu fotit. V tomto ohledu se chci omluvit. Ano, bya jsem líná a raději jsem se koupala, četla si či psala povídku než fotila. Mám jen fotky areálu hotelu, koní ne. Snad mě nezaškrtíte ;)

A jak jsem několikrát psala o povídce... mno. Víte jak je to přímořské prostředí tvůrčí? Stačí příjemná hudba, nápad a už to jede. Píši, znovu, něco na způsob Darkness Lives (kdo to četl), ale tentokrát se neomezuji. Když jsem to jsem dávala, bála jsme se, aby to nebylo mco dlouhé. A teď, nejsem podle straé povídky ani asi u 3. dílu a příbběh má již krásných 14 stránek.
Hrozně, ale hrozně mě to baví. Držím se zhruba linie DL, ale postavy jsou jiné, jiného charakteru a příběh také pozměněný... ale něco na ten způsob to je :D. Možná, až to (jestli někdy) dopíši, možná Vám to sem vložím. Ale stránek to nejspíše bude opravdu hodně.
Vyžívám se v prostředí, novýh schopnostech a hlavně mezilidskými vztahy. Hodně jsem se zaměřila na to napětí a tu "sílu" mezi Jeremym a Annabell (nová hrdinka, původně se jmenovala Elisabeth). To napětí... muhahá :D.
Ale ještě se zeptám, chtěl by to někdo číst? Pokud by se někdo opravdu nudil, mco ráda bych mu poslala alespoň základ a on by mi k tomu napřík řekl své a přečetl to.
Ale je to věc, která mě hrozně baví a rozhdoně s tím nechci zkončit. Vyžívám se v tom. Je jednoduché utéct z reality sem.

To jsem se zase rozepsala :D
No, já jdu udělat večeři (to bude bašta- bramborový salát a řízek!! Člověk potřebuje "tradiční český jídlo" :D)

Jistě nejisté oznámení

19. září 2012 v 21:12 | liška
To jsem právě objevila... dost dobrá písnička, co? :)
Klip sice... no, divný, ale ta psínička... ;)

Ahoj.
No, nejsem zrovna aktivní, jak jsem slibovala, co?
Omlouvám se. Ale mám jaksi hnusnější období a raději si to "vybíjám" někde a nějak jinak, nechtěliby jste tady samé jen hnusné výlevy a mé neustálé stěžování, ne?
Plně se zabírám do psaní povídek. Píšu toho nějak moc najednou. Mám tolik nápadů, a nevím, který dříve poznamenat! :D. Pokračuji v Dust of Time, píši znovu něco na způsob (jen s jinými postavami a celkově jiným dějem... :D) Darkness Lives a když je mi není nejlépe, tak se potápím do těchto krásných světů. S Leslie si odjedu do lesa a proháním se s toulcem plným šípů a lukem na zádech na její kobylce Taře a přesní jí cítím. Její smíšené pocity, její strach a při tom odpovědnost, pokoru, odhoslání a sílu!
Nebo Annabell (hrdinka mého nového příběhu. Nepíšu ho na kapitoly, ale jako celek, ale nehodlám ho zatím nikam zveřejňovat, ale pokud by byl zájem... :) Tak nesjpíše, ža to bdeu hotové. Ale jak jsem psala, dějová linie bude zhruba ně co jako Darkness Lives, ale propracovanější, důvěrihodnější... celkově vylepšenější.
Dále mě napadá hodně nápadů na jednotlivé kratší povídky, tentokrát již ze života, mno, jsem zvědavá, co z toho hodím jednou na papír :)

Ale hlavně bych Vám chtěla oznámit, že v sobotu 22. září odjíždím, respektive odlétám pryč. Jedu si ještě užívat posledních paprsků letošního sluníčka a ještě se naposledy ponořím do sladkého proudu léta :). S rodiči a bratry odlétám na krásný Řecý ostrov Rhodos a budu zde zhruba týden, tedy do 29.9.. Jak, jistě správně, tipuji, nebude tam internet, takže maximálně si zaplatím na chvíli wi-fi možná na poslední den, to uvidím. Články se pokusím přednastavit, ale nevím nevím. Co by jste chtěli?
A zítra , hned po škole, jedu ke kámošce na oslavu, dke budu i spát. Poté sobota, alias den odletu, takže ode mě budete mít alespoň na týden klikd ;)
Tak s tím prosím počítejte, a omlouvám se za mou dočasnou "neaktivitu" :)

Hlásím odjezd :)

11. července 2012 v 22:25 | liška
Tááákže, lidičkové. Nebudu to protahovat, zítra ráno odjíždím na jakousi "pánskou jízdu", kam jezdí otcové s dětmi... jezdím tam už odmalinka, je to tam prostě nejlepší. I když nás tam letos jede extra málo... no, pořádně se vyzpovídám, mám tam super kámošku, budeme jezdit na kolech... všechno bude oukej :)
Přijíždíme v sobotu a v neděli rovnou frčím na koňský tábor, s Ájou a ještě jendou spolužačkou. No, jsem na to zvědavá :)
Takže tu od zítřka až do 21. července nebudu, omlouvám se.

Nic s emi pořádně nechtělo přednstavovat, ale na každý den zde máte Model Challange, takže tu alespoň něco bude ;)

Já si jdu lehnout, ať už ten můj čím dál tím divnější mozek konečně vypne a třeba zase začne pracovat na ty správný otáčky (jo zlobí mě!)... jsem nějaká vadná. Krucinál... že se to děje vždycky o prázdninách... z jednoho důvodu by se měli prázdniny zakázat... no, tedy, já bych se už netrápila, to je jak trn na jinak hladkém stonku růže. Akorát jsem si ho nezabodla do prstu... už zase. Au :/ Ještě tak vědět, jak to dopadne. Jestli se bát dalšího bodnutí, či čekat na krásný květ na konci stonku. Sliby chyby, že.

Promiňte, nevšímejte si mého monologu, stejně nevíte oč jde (No to víte, že mluvím o trnu, kterej jsem si bůh ví kam zabodla... zlatíčka ;)). To já si jen tak stěžuju... chjo :/. Promiňte
Ale dobrou noc, a užívejte si prázdniny!! ;) Já si je pokusím užít, jak jen to půjde... Spíš se bojím, že zcvoknu :D

Důležitý dotaz

16. dubna 2012 v 17:29 | liška
Tak, jak to říci.
Kdo je na Facebooku, určitě postřehnul, jak jsem psala do skupiny "BH and PS CZ".
Je nám moc líto, že CSE není, ach jo... ale co naděláme.
Jo a jelikož jsme s holkama (Ájou a Carrie) opravdu maniaci, musíme Vás vidět. A jelikož už to také plánujeme opravdu, opravdu s holkama dlouho (no, poprvné tento nápad "zazněl" v září 2010, kdy jsem to sem i psala :D: Prostě by to bylo takové předprázdninové setkání Breyer, Schleich, Papo, Byllyland, Peter stone (a tak dál) maniaků společně s výstavou.
A s holkama máme takové lehce šílenější nápady na ještě Tématickou LS, s tématickými (velmi zajímavýma :D) scénkama.

Kdo to vezme jako nějaké další "opičení" a další levnou, obyčejnou LS malých děcek, no, už nevím, co na to říci. Nebudu to nikomu vymlouvat, obhajovat se. Každý na to může mít svůj vlastní subjektivní názor a komu by se to nelíbilo, tak by jednoduše nejezdil a blíže se o to nezajímal ;)

Takže se ptám, mohl by/chtěl by, jen orientačně, popřípadě tedy někdo přijet na naší LS do Poděbrad (50 km od Prahy, 20 minut po dálnici) nejspíše někdy začátkem června či koncem května? Kdo by kdyžtak jen tak orientačně mohl, prosím, napište sme do komentářů, popřípadě na FB. Vše by se ještě doladilo, čekáme na vyjádření majitelů prostor a až poté by se mohlo stanovit přesné datum. Vše by se to nejspíše odehrávalo ve velikém sále DDM Symfonie, kde se pořádají i plesy, taneční... Opravdu velký prostor :) Zváni by byli, samozdřejmně všichni
Ale ptám se, mělo by to vůbec cenu? Přijeli by jste?

Předem děkujeme za odpovědi
liška, Ája98, Carrie22

Veselé Velikonoce!

9. dubna 2012 v 11:51 | liška

Velikonoce.
Další ze svátků. Pro Křeťany má velký význam a jaký pro "nás ostatní"... ? Vejíčka, sladkosti, pomlázky, beránci, králíčci, mazance a tak dále a tak dále... Již od rána k nám přichází koledníci, já zůstávám nahože dívám se na The Big Bang Theory, leduju si rozduplej palec a mamka otvírá :D. A nejspíše odpoledne, jako každé Velikonoce, půjdeme ven grilovat :).
A včera jsem byla na první cvalové vyjížďce v naší stáji, na Sulťovi :). Bylo to super, i když jsem se dost bála... a v lese ve cvalu mi lehce blbnul, normálně si kousal ve cvalu přední nohy, chápete to? A pak si vykopl, kluk jeden, bála jsem s,e abych se udržela :).

A na ranchi také moc neslavíme. Koníci měli takovou velikánskou vyjdu, která se několikrát opakovala, aby se projelo, co nejvíce koní, holky včera barvili vajíčka (Caroline bude dneska dělat vajíčkovou pomazánku, mňam :P), kluci je dneska vyšlehali, pohoda :).
A jak to probíhá u Vás?
Takže, Veselé Velikonoce!
:)

Monster

8. března 2012 v 17:08 | liška
Ano, budu zlá a budu Vás zatěžovat mými problémy. Kde nechce číst, nechtěj, ale je toho na mě hodně. Přeci jenom, na své stránky si každý psát, co chce ne? Normálně to také nechci dělat, ale poslední dobou se myslím, že se zcvoknu

Unaveni, vysíleni, ale přeci konečně doma!

11. února 2012 v 22:00 | liška
Rolnička poprvé před fotoaparátem :)

Uf, uf, uf. Ani si nedokážete představit, jak strašně ráda jsem doma.
V Rakousku to bylo skvělé, úžasné doslova, ale když už jsme nastoupili di přeplněného auta, hrozně jsme si přála být doma. Z Kaprunu jsme vyjeli někdy okolo půl desáté ráno a dojeli jsme domů až někdy po šdestá... takže původně z šetihodinové cesty byla osmihodinová. Grr, pitomý zácpy v Rakousku a Německu.
Ale bylo to skělé, krásné, úžasné! Většinou bylo krsáně, víceméně slunečno, ale zima byla, to žádná. Hlavně poslední den, -22 jsme opravdu mrzli všichni :(. Ale jeli jsme brzy dolů, takže dobré, žádné 'trvalé následky'
Ale opravdu to byl skvělý týden. Sice by se to obešlo přes stálé popichování s bráchy, ale což. A také jsme si zvykla, že jsme večery trávila buď mezi rozhovory rodičů, či sama na pokoji s filmama, jelikož o dva roky mladší soused si prostě daleko radši hraje, povídá a nevím co všcehno... no prostě je radši s mýma bráchama než se mnou... a to jsme bývali tak dobří kamarádi... nebo alespoň ejnom ne mě nedělal kyselý ksichty. Kde jsou ty časy?
Ale samozdřejmně mi tento týden i něco přinesl, tedy kromě křečí ze snowboardu :D... Prvními věcmi jsou již zmiňovaní "prckové", o kteýrch vám ale napíši až zítra, dnes už jsme opravdu unavená.
Ale rodiče mi koupili nové lyžařské brýle, helmu a nové lyže. Helma rozbitá, brýle jsem s mým štěstím ztratila a lyže jsme měla opravdu dooost krátké. Ale všcehno je tedy úžasné ♥. Dvoubarevná helma od Alpiny (obrázek), pestrobarevné brýle (pohužel, když se zamlžili, tak do minuty zmrzly, takže poté byli nepoužitelné.,... ale to všechny brýle, při tom mrazu tam :)) a poté lyže... úplně úžasné, dokonalé Rossignolky!!! Jáj! Jak já se na ně nemůžu vynadívat :D
A obrázek Vám sme prostě musím dát... to se na mě nezlobte, ale to bych opravdu nebyla já :D :

Spokojená teda jsme, vylyžovaná? Vcelku ano, i kdyby bylo lepší tomu dát více, ale díky mým bráchům to nešlo, škoda no, snad příště :)
Na Snowboardu jsen byla jen jednou.... a měla jsem úplně šílený křeče do noj, nevím, co to se mnou bylo. Kolena a kotníky... auuu. Ale lyže v pohodě. Na ty nové, o hodně delší, jsem si už docela zvykla, ale nejezdí tak rychle... nebo si to bojím na nich ještě pustit? To nevím, uvidím příští rok.
A teď se těším, že až odejde návštěva, se naložím do horké vany a pak půjdu hezky chrupkat do postýlky ♥ Jajaj...

Fotky mám, bylo jich přesně 200. Ale některé jsme musela vymazat, protože byli mázlé - alias zrcadlovka už asi očividně mrzla jako já :D. Ale některé jsem vcelku dobré. Jenom mě moc mrzí, že jedné nové klisničky jsou hrozně tmavé, zrovna zalezlo sluníčko, tak je sem asi nedám :(. Ale na zbytek se těšte. Malinkatá ochutnávka u článku a o nových koníčcích zítra, zatím ahoj a dobrou noc ;)
A Vitťoušek :)

Rakousko, jako nedobytná pevnost

4. února 2012 v 21:31 | liška
No, spíše by sedělo - Rakouský internet jako nedobytná pevnost, hehe.
A ano, jsem to já, jsem tady, woow!! Nikdy tady nebyl internet a teď, juchů... prý je to nově :)

Cesta teda nebyla nic moc, dlouhá (tedy na mě dlouhá), skoro šest a půl hodiny. Nemám ráda jízdy v autě a jsem poté celá rozlámaná. Ale jsme hrozně mco ráda, že jsme tady :).
Bohužel nahoře na Kitzstainhornu dnes byla mlha a mínus 22, huh. Ale zítra půjdeme asi lyžovat až po obědě a pokud bude na ledovci stále stejně, nejspíše budeme lyžovat na dlouhatánských sjzedovkách. Docela se těším :)
Večeře dnes byla úžasná, hlavně potom pravý rakouský trhanec (něco jako trhané palačinky) a s vanilkovým krémem... Mňam!
A co ten internet? No, marně jsme se snažili se připojit a nakonec to šlo. Já s tátovým notebookem, kámoš se svým noteboočku od Applu a jeho mladší sestřička na Ipadu, jak ona se má... :) Ale jsme tady! každýmu zvlášť dali jiné heslo na wifi. Hurá :)

Ale celý odpoledne jsme v pokoji, který je naprosto úžasný a teda veliký, jsem snad celé odpoledne psala povídku. Jakou? Ne, Drakness Lives ne, mám novou. Zatím beze jména, už má asi 5 dílů, které sem budu postupně dávat. Tedy, pokud budete chtít... chcete? Přísahám Vám, že se Vám bude líbit, doufám, dávám si s ní opravdu hodně práce, snažím se, ale hlavně mě to moc baví. Téma je to neokoukané, určitě. Koně tu jsou, ale né jako halvní postavy, či jako mluvící bájní tvorové, či co, ale jako nromální koně, normální živá zvířata, která nemluví.
Tak prosím, každý, dko si to přečte, prosím, prosím, napište mi, jestli to má cenu sem dávat, či si to mám dál spát jen pro sebe. určitě to nebude něco zdlouhavého jako Darkness Lives, ale opravdu, mělo by se Vám to líbit, doufám, mooc doufám. tak prosím, napište mi. Ještě Vám enchci ani okrajově vyzrazovat, o čem to je, napište, jestli by jste s ena to třeba koukli a poté, já sem dám úvod a třeba bych sem tedy začala dávat ty díly, jak budete chtít. Ale asi, až přijedu domů, tady je net pomalý a spíše budu psát ;)
prosím, prosím, napište mi to
Já vždy o něco prosíma z celkových 4 komentářů na to odpoví jeden, prosím, všicjni odpovězte. Opravdu mě to baví, pšíu docela rychle, mám už to celé promyšlené, tak jen napište, zda by jste to tady chtěli :)

Jedem za sněhem :)

17. ledna 2012 v 21:46 | liška

Dnes ráno jsme se probudili do krásného zasněženého dne, i dopoledne sněžilo, avšak večer zase vše roztálo, bohužel.

V pokoji se mi nabíjí zrcadlovka, koníci připravení, rozpláclá učebnice Němčiny na stole... a sbalený kufr vedle skříně.
Co to znamená? Již zítra odjíždíme na hory, přesněji na Benecko.
Zítra hned po škole, dáme věci do auta a jedem za sněhem :)
Hrozně s etam těším, berem samozdřejmně lyže a já si beru snowboard, už si zase musím zajezdit... chápete? Nejezdila jsem na něm přes rok! Zlatíčko moje bílý-staro růžový a fialový ♥, ale snad na miláčkovi nějak blbě nespadnu a nepraštím se do kostrče. PO těláku už se bojim, že bych to jen tak nerozchodila :/
A nejspíš si i s tátou půjčíme běžky :)
Samozdřejmně budeme chodit na snowtubing (příště Vám kdyžtak popíšu, co to je)... no jo, znáte to :)
Přijedemě někdy navečer v sobotu.

A samozdřejmně s sebou beru i nějaké koníčky. A koho? Flashe, Rolničku, Silent Hilla, Libretku a další dva Stablíky, kteří ještě nemají jména.

Snad chápete, že nebudu obíhat a články jsem nějak přednastavila, moc jsem si s tím hlavu fakt nedělala ;)
Ale táta bere notebook a net tam je, tak se možná přihlásím :)

Tak se mějte pěkně a já si jdu snít o sněhu ♥

"Dvojitá" porce hor

14. ledna 2012 v 16:59 | liška

Včera u nás porpvé za letošní zimu napadl sníh. No sníh, lépeřečeno jen takový poprašek. V nocei opět sněžilo, i dopoledne, avšak bohužel odpoledne vše roztálo.
Já si čistila venku věci ze středy z koní (tam byla snad tuna písku... :D) a byla jsme úplně zmrzlá, hlavně už jsem vůbec necítila prsty, takže už jsme opravdu fotit nešla. Jezdecké rukavice jsme vyprali jen v ruce, ale aby se nesrazili, tak je mám teďka na rukách... a docela blbě se s nima píše :D
Také jsme dnes byli ve městě a mám nádhernou novou bundu na lyže. Je úžasná! Šidovo, starorůžovo fialová! Tu Vám také musím vyfotit :D

Ale teď, abych došla k tomu, co jsem chtěla psát - Chci Vám oznámit, že jedu na hory.
A kdy?

Nejdříve jedeme na Benecko, od středy do soboty.
Beru si s sebou lyže, snowboard a nejspíše si i s tátou vypůjčíme běžky, mají tam krásný okruh a já se to musím na nich naučit někde jinde než na zmrzlé červené, no uznejte :D
Určitě s sbeou beru foťák, takže i nějaké koníky.
Ale i teď mám dilema, koho vzít.
Koho by jste htěli fotky ve sněhu?
Asi vezmu Rolničku, tomu by to tam mohlo moc slušet.
Ale koho dál? Poraďte :). Ještě bych vzala jednoho velkého, možná dva a nakonec nějaké Stablíky. Prosím, poraďte, číé chcete "sněhové fotky" :)

A za druhé, pojedeme lyžovat do Alp, do Rakouska. Kousek od Zell Amm See, do městečka Kaprun na horu Kitzstainhorn. Jedeme týden před jarníma prázdninama, takže budu mít dva týdny jarňáky ♥. Jedeme tam tedy od 5.-12 února.
Jedeme tam již počtrté, bylo to tam skvělé, už se tam hrozně těším. Jedem se sousedama, takže u srandu bude také postaráno :)
A hlavně to lyžování... ani náhodou se to nedá srovnávat. Je to tam prostě úžasné, vcelku můžeš sjíždět několik kilometrů... hrozně se tam těším :)
Jen doufám, že mi tam zase nebude blbě, jako minulý rok :/
A tam také absolutně nevím, koho vzít. Co myslíte?


Jenom oznámko... a já se jdu dívat na další díl Once Upon a Time. Je to prostě dokonalý :D
Také jsem si, jen tak mimochodem, dneska koupila další barvy na Stablkíky... mám ještě pár bílých :)

Čtvrtá adventní neděle

18. prosince 2011 v 18:31 | liška
Opět jdu, snad jen krátce, omýlat již několikrát zmiňované téma.

Čas doslova prchá, jak splašená mrcha.
Za, ani né týden, je tu Štědrý den. Pohoda, rodina, dárečky... :).
Člověk se těší, honí za jedním jeidným dnem a za pár hodin je potom...

Dnes zažehla na adventním věnci poslední svíčka. Plamen se pohupuje v rytmu koled a šíří teplo, světle obohacené o tu pravou Vánoční atmosféru.

Tak uvidíme, co si pro nás letošní Štědrý večer nachystal :)

Rekonstrukce konečně hotová!

16. prosince 2011 v 15:21 | liška
Jak můžete vidět, konečně jsem dokončila rekonstrukci... bylí mě zadek, protože notebook je docela těžký a já v posteli ležím v docela... "zajímavé poloze :D. A bolí mě hlava a oči, ale podle mě to stálo za to.
Takhle jsem si představovala, celé přehledné...
Jen u většiny koní ještě není fotka, nechci tam dávat nějakou hnusnou, počkám, až toho koníčka nafotím zrckou :)
A mylsím, že jsme to vyřešila docela dobře, tam kde nejsou fotky :D

Tak co, jak se Vám to líbí?
A jestli někdo napíše jenom "Hezký" tak fakt budu vraždit! Dělala jsem to dost dlouho na to, aby jste alespoň mohli něco "vyštípnout" či naopak pohanit něco, co se Vám nelíbí... jinak fakt budu naštvaná. Promiňte, ale to by mě dostalo :D. Ještě přežiju, když k profilu, či fotkám, hřebce napíšete "krásná" žere mě to, ale co... ale jestli něco podobnýho napíšete tady :D :D. Ale je to na Vás, jestli chcete, abych k Vám psala stejný komentáře... Jako, halvu Vám nakonec asi neuštípnu, ale bude mi to docela líto.
Tak prosím, napište alespoň víc slov jak 4 :D

My Wish list

14. prosince 2011 v 20:14 | liška
Již mnoho sběratelek psali na svůj ranch svůj Vánoční "Wish list". Tak proč bych ho nemohla napsat také? :)
Rozhodně to neberte jako nějaké vychloubání, či něco dalšího, to ani v nejmenším. O polovině věcí ani nevím, co, jestli vůbec něco, dostanu! :D

Pokud Vám to tedy nevadí, tak klik na celý článek ;)

Třetí adventní neděle, předposlední svíčka zapálena

11. prosince 2011 v 21:35 | liška
Týden se s týdnem sešel a jsme zase blíže k Vánocům.
Na našem adventním věnci vzplála již třetí svíčka :)
Budu se zase opakovat - ale hrozně to utíká, příšerně... čas doslova "prchá jak splašená mrcha".
Já už jsme na tom s dárkama vcelku dobře, pro všechny mám, kromě dědy, kterému stejně asi koupím jen něajkou bombošku. Dokonce i pro většinu spolužaček už mám.
Není mi moc dobře, a pečeme zítra cukroví a jelikož mamka musí jít do práce za nemocnou kolegyni (spíše tedy podřízenou), tak asi zůstávám doma, a budeme od ráno do večera péct cukroví :). Docela se těším ;)

Jak jste na tom všem vy? Co cukroví, dárky? :)

Nákupy v plném proudu

10. prosince 2011 v 19:32 | liška
Okolo paté hodiny jsme se konečně vrátili z nákupů... popravdě jsme hrozně unavená :D.
Vyjeli jsme okolo čtvrt na dvanáct, a udělali jsme dobře, později odpoledne to nebylo až nesnesitelné, kolik všude bylo lidí. Až to byla tlačenice, a já, jelikož nesla skleněnou karafu pro tátu, tak se hodně bála, aby do mě někdo nestrčil a já jí neupustila. Ale naštěstí všechno, i všichni, dojeli v pořádku domů :)

Samozdřejmně, těsně před odjezdem, jsme hledala peněženku.. a jaksi, nenašla. Nechala jsme si jí (doufám, moc, mco doufám!) v Labence, naší školní jidelně, kde jsme si jí odložila na stoleček, když jsme se převlékala. Byla tam asi stovka, plus kartička do knihovny, studentská kartička, kartička pojišťovny a moje karta k účtu! No jeslti jí nenajdu... :/ :/. Já jsme prostě šikovná. Ale skoro 3 roky jsem jí nikde nzeapoměla, jenom včera... to jsem hold já :D. Ale taťka mi dal nějaké peníze, abych kdyžtak něco koupila a pak, že mu to vrátím... no... utratila jsme 40 korun a to za McFlurry v Mekáči, kde jsme se stavovali cestou domů.

Já tedy sama sobě nic nekoupila, ale společně s mamkou jsme toho koupili mooooc. Bráchům na Vánoce knížky s Gromitama, mamka mi v knihkupectví koupila k Vánocům také jedno knížku, s názvem - Paranormálové. Podle recenzí to vypadá dost dobře, a já miluju tajemno a fantasy, to je moje ♥. Po Vánocůch, až jí dočtu, tak Vám sme asi šoupnu recenzi :). A pak všemožný věci pro babičky, dědu, tátu, a znovu brášky... :)

Byli jsme poté na výborném obědě v jendé otalské restauraci nahoře v Palladiu. a S Kubínosem, sousedem, jsme pak byli v prodejně Applu ♥. No pááááni! Ty jejich nový počítače mě úplně dostali :)

Prostě jsme si to moc užili. Jak jste na tom vy s Vánočními nákupy? :)

Nabitý program :)

3. prosince 2011 v 10:56 | liška
Opět, se chci lehce, více, omluvit... heh :D
Ze čtvrtka na pátek jsem spala u kámošky, usnuli jsme vlastně až druhý den (někdy okolo jedné) a potom to ve škole bylo docela... eh... zajímavý :D. Měla jsem, co dělat, abych neusla.
A od včerejška jsme doma s taťkou sami, mamka s bráškama jsou na chalupě. Včera jsme byli na večeři, dneska jdem zase na oběd... po dlouhé době jsme si popovídali, hrali jsme třeba šachy... klidně bych s tátou byla častějc sama doma, "mohu si ho užít" :)
Ale dneska odpoledne opět odjíždím, no, lépeřečeno jedu s kámoškama do Futura do Kolína, alias do obchůďáku. Pojedem vlakem, si určitě zase budeme hrát na Harryho Pottera :D, a budeme nakupovat dárky. Docela dost se na to těším, bude zase sranda :)

Tak mi odpusťet, že tak málo přidávám a hlavně, že tak málo obíhám... ale prostě vůbec nemám náladu... vždy mám co dělat! Opět jsme začala hrát horlivě The Sims 3, a k Vánocům si přeji The Sims 3 Domácí mazlíčky ;). Ale prostě pořád mám, co dělat... častěji a častěji hraju na klarinet... jenom by to chtělo sehnat nějaké ty další noty... škola je také lehce neúprosná... ale snažím se to stíhat, jak jen to jde :).
A doufám, že dnes ještě něco přidám, no rozhodně brzy čekejte další fotogalerku a moýná i shrnutí listopadu ;)

A tajní koníčci už jsme objednaní... muhaháá :D

Rozbřesk, Rozbřek, Rozbřesk!!

30. listopadu 2011 v 19:53 | liška
Úplně neuvěřitelná písnička, a úžasný videoklip :)


Říkejte si, co chcete, že jsem praštěná, cokoli...

Včera polovina naší holčičí populace třídy obsadila naše Poděbradské kino. A na co jsme šli? No Přece na poslední díl Twilight Ságy!
Je to dlouho, co jsme to četla, ale na tento film jsme byla opravdu zvědavá.
Popravdě už mě docela Stmívko lezlo krkem, tedy ten všechen hunbuk kolem toho a nemohla jsme z nějakých, především amerických fanynek, co byli schopni udělat :D. Tak s emi to velmi odcizovalo... Ale to, co jsme včera viděla, mě naprosto uchvátilo, jsme unešená. Jak by se mohlo říci "zase jsem do nečeho spadla" :D
Byl to úplně úžasný film, výkony herců, prostředí, neuvěřitelný soundtrack (viz písnička nad článkem, ze svatby :)).
A dokonce i tentokrát je to přecpaný různejma vtipama, kupodivu. Úplně mě dostávalo to na tý svatbě! Třeba Ty proslovy! Nebo "něco ti tady slintá", panebože :D! A ta "jakoby druhá část", jak s evrátili z tho ostrova... to bylo zase hodně takový dojemný, ale úžasný :). Vlci byli skvělý, ale úplně mě odorvnal otisk Jacoba a Renesmé! Jak spadl na kolena... :´)
Prostě, nejdříve jsme to zase začala "odsuzovat", jak je mým zvykem a nakonec jsem se do toho úplně zamilovala :). Tak to já mám se spoustou věcí, tedy, spíše filmů a seriálů... Viz Upíří deníky, Trasfíci.. :D

Všem doporočuji se na to podívat, tedy, minimálně to neodsuzovat, protože je to úplně neskutečnej film :).
Původně jsem se tady o tom chtěla rozepsat hooodně, ale stačí toto. Nechtěla bych někomu, kdo to neviděl, moc toho prozrazovat, i když se bojím, že už to tak je :D.


PS: Zítra spím u kámošky, rodiče jedou pryč a já zlstávám a jdu do školy, super jako :D. Ale takže tady asi moc nebudu, si s kámoškou pustíme Rozbřesk muhehe ;)

"Nový kabátek" Elegancé

5. listopadu 2011 v 14:57 | Aja98
Ahoj!
Já Aja98 jsem vytvořila pro liš zase (jak říká ona) "nový kabátek". Je to takový můj hokus pokus.. takový styl jsem totiž ještě nedělala. Udělala jsem to i s ikonkou:

Pojmenovala jsem ho "Autumn Elegancé".
Co na něj říkáte vy?

Pěkný den,
Aja98
tesarova.aja@seznam.cz

Dvě nové rubriky

16. října 2011 v 21:52 | liška
Opět máme na ranchi 2 nové rubriky.
Prosté, výstičné názvy, první rubrika je "CL - Conga Linea", takže se těšte na CL různých koníků, už se na to těším :). Pokusím sem sem dát všechny koníky na tomto modlu, samozdřejmně ne CMka, či nějak předělané tyto modely. Začali bych asi nějakými modly, na kterých mám i já koníky, tak uvidím. Vždy zde budou fotky, celkové info o modlu a poté nějaké stručné info a moje hodnocení o jednotlivých konících :)
Druhá rubrika je "Cm-Customized Model", také, výstižné, prosté. Začnu sme přidávat různá zajímavá CMka, pro pokoukání a poslintání :D. BH všech velikostí, popřípadě i nějaké předělané PS :).

Vím, že tyto rubriky má soustu lidí, ale například s CL se v psolední době nikdo moc nevrací, a mylsím, že je to mco zajímavé. A také prostě chci nšá ranchík něčím oživit, a čím jiným, než věcmi ze světa Breyerů a Peter Stonů :)

A možná také trošku pozměním název rubriky, kam dávám různé Breyer a možná tam začnu dávat i nějaké PS, ale to teprve uvidím.

Tak doufám, že se Vám to bude líbit. A jakou chcete, abych CL začala? :)
 
 

Reklama