Přečtěte si novou povídku Art of Living!

Breyer novinky

A King's Mount

2. srpna 2013 v 10:11 | liška
Breyer o něm napsal: Leonardo da Vinci se především proslavil díky dílům, jako je známá Mona Lisa či obrazu Poslední večeře, ale to není ani zlomek z jeho výjmečných kreseb. Například tento model byl inspirován skicou pro jednu z Da Vinciho soch, která však nebyla nikdy realizována.

Můj názor: Tak jsem po docela dlouhé době zase tak prohlížela stránky Breyera. Všude tam byli již známí koníci, "profláklé" novinky pro rok 2013... a pak mě něco praštilo do očí. Asi jsem byla opravdu hodně dlouho pryč, když jsem tohodle krasavce viděla poprvé. Úplně mi vzal dech!
Hrozně, ale hrozně se mi líbí :D.
Nikdy jsem nebyla třeba na krátké ocasy, či zčesané hřívy, ale tento... postoj, barvička... a vykulený kukuč! :D
Ten se mi zalíbil dosti :)
Náčrtek sochy od Leonarda da Vinciho

Jak se tento koník líbí Vám?
Přednastaveno

Breyer 2012 Classic Chestnut Haflinger

29. října 2012 v 21:38 | liška
Breyer 2012 Classic Chestnut Haflinger

Breyer o něm napsal: Dalším z řad nových Classiců pro rok 2012 je tato krásná, realistická Hafling kobylka na jednom z novějších moldů! jistě nesmí chybět ve vaší sbírce!

Můj názor: No prostě, N-Á-D-H-E-R-A! Tato kobylka si mě už odzačátku naprosto získala :). Miluji Haflingy a ona je prostě... jak to popsat? Tak úžasně realistická, perfektně vystínovaná... Nemám k ní slov, jedna z kobylek snů!!
A možná se jedne z mých snů ohledně sbírky stane skutečností, je totiž možné, že k nám na Vánoce zavítá... to se uvidí :)

Jaký na ní máte názor Vy? :)

Lionheart

23. září 2012 v 7:34 | liška
Breyer o něm napsal: Ano, tento krásný hřebec je Lionheart, model ze speciální limitované edice pro prodej pouze v Breyer značkových prodejnách! Exkluzivně k dispozici jen v roce 2012. Nenechte si ujít tohoto dun Appaloosáka, se zebrováním na nohou, krásnou dekou a úhořím pruhem.

Můj názor: Co na toho Lva mezi Breyery říci? No je prostě perfektní. I když jsem mold Esprita moc nemusela, on mě zaujmul dokonale. Jak nádherní jen jsou koníci zbarvení Dun (A ještě Palomiňáčci, jsou boží :P), k tomu ještě překrásná dečka... ta rozevlázá hříva, doslova probodávající pohled.. :). Sice nechci ani vidět jeho cenu, ale zatím mne tedy okouzlil maximálně!

Jaký na něj máte názor Vy?
Přednastaveno

Breyer Guy McLean's Nugget

24. června 2012 v 6:06 | liška
Breyer o něm napsal: Potrait model krásného koně Nuggeta který změnil život jednomu již šedovlasému pánovi, Guyi McLeanovi. Procestovali spolu celou Austrálii a pro jejich fanoušky si připravili mnohá vystoupení

Můj názor: No... model by šel, živý koník je překrásný, ale tento se opravdu nepovedl. Možná se Vím někomu líbí, ěm opravdu ne. Mold je trochu starší takže má některé nedokonalosti... a toto zbarvení je jen podtrhuje. Když jsem tento model viděla poprvé, myslela jsem že je to zase něco tématického, rozhodně né portrait model.
A živý krasavec se svým "páníčkem" :)

Jaký názor na něj máte vy?
Přednastaveno

Breyer Highland Pony 2012

22. dubna 2012 v 21:32 | liška

Breyer o něm napsal: Higland je krásbý pobík původně pocházející ze skotské vysočiny a ostrovů. Jednoho ze zástupců tohoto plemene můžete nalézt jako Breyer novinku pro rok 2012!

Můj názor: Mold je to rozhodně hezký, ale od Breyera toto rozhodně není originální poník. Velmi pdoobný byl v jendom pony setu někdy z minulého ři předminulého roku, ne? A ještě k tomu mi příjde hrozně takový... tmavý a nevýrazný, nevím. Prostě zlatý Strikey :)

Breyer 2012 Classic Bay Arabian

5. dubna 2012 v 9:00 | liška
Breyer o něm napsal: Další koník z řady našich nových Classiků pro rok 2012, tentokrát hnědý Arab.

Můj názor: Další novinka pro tento rok a další Classik... no, co říci. Tento mold mám moc ráda, hrozně s emi líbí a zatím na něm mám jednoho koníka a to Air Sharma, red roana :). A ten s emi popravdě líbí mnohem více, než tento, obyčejnýhnědák. ALe je hezký, ale až moc obyčejňoučký, u mě vede Sharmík :)
Přednastaveno

Breyer Classic Chestnut Appaloosa 2012

21. března 2012 v 16:13 | liška
Breyer o ní napsal: Plemeno Appaloosa je velmi známa díky svému specifickému zbarvení, různých možností. Jedna zástupkyně tohoto plemene je právě tato nová Classic kobylka pro rok 2012!

Můj názor: No... na to, kolik a jací ndáherní sjou noví Classici pro rok 2012, tato kobylka mě moc nezaujala. Pokud vím, tak je na tomto moldu arabská kráska Samirah, která má mnohem větší kavlity, než tato. Má hezkou dečku, jinak... já nevím, nepříjde mi ani moc vystínovaná a kdžy už na tomto starším moldu... No, každý na ní může mít jiný názor, ale pro mě je to jeden z nejslabších článků, možná i nejslabší z nových Classiců :)

Jaký na něj máte názor Vy? :)

Hickstead

6. března 2012 v 20:07 | liška
Breyer o něm napsal: Nový hnědák, udělán podle slavného olympijského koníka. Novinka pro rok 2012!

Můj názor: Tak, co říci... Koník, no, může se někomu líbit, ale mě moc né. Starší mold, obyčejný hnědák a... jak to říci... připadámá mi jako Locarno, ale úplně doslova! Jen Locarno běží! Ale jinak, kopie, především ta hlava! Někdy se podívejte na fotky Locarna a na tohodle... taková podoba :DD
Určitě se hodně z Vás líbí, ale já mám radši Locarníka a tento je pro mě takový "moc obyčejný" ;)


Jaký na něj máte názor vy? :)

Breyer Clydesdale Mare/Foal Gift Set

26. února 2012 v 22:51 | liška
Breyer o nich napsal: Novinky pro podzim 2011! Krásné klisničky Clyesdale koní. Mamča s hříbátkem, nesmí vyhbět ve vaší sbírce :)

Můj názor: Moldy pěkné, barva pěkná, ale .... ehm, ehm... Já nevím, chybí mi tam ta jejich "jiskra". Na moldu hříbátka mám už hříba 2 a to Creamsicle a Blubellku... s Blubellkou si je tady klisnička docela podobná... Jak to říci. jen s emi na ní určitě líbí ty její grošíky :). A mamča... mold krásný a zbarvení určitě zajímavé, hlavně ten sabino flíček je moc krásný :). Ale já nevím... jsou uričtě moc, moc krásní, ale já bych je nechtěla. Jsou i přes to všechno, trochu nudné ;)

Jaký názor na ně máte vy?

Breyer Classic Shetland Pony 2012

8. února 2012 v 16:21 | liška
Breyer o ní napsal: Tato Shetlandka je krásná zástupkyně jendoho z nejstraších Britských plemen! Může být těžké tomu uvěřit, ale právě Shetlandi jsou nejsilnější koně na světě (v poměru k velikosti)

Můj názor: Vcelku pěkná, opět Blue Roanka (myslím)na moldu Classic poničku. Také Vám příjde, že tento mold má úplně "vyvoraný výraz"? Né že bych chtěla nějak ahnit napříkla di mojí Dimtrý, ale když na ní tak koukám... :D. Má takové malinkaté nožička robusní tělíško s velkým bříškem. Tato klidničku není zas tak špatné, jen mě mrzí, že je velmi podobné té, z Halloweenského setu, který již mám. No, velmi podobná... jak se to vezme... Ta z Halloweenského setíku je "prorostlá" a má malinkaté Sabino znaky, ale tato má jen groše... no já nevím, příjdou mi prostě hodně podobné. Breyer by mohl na tomto moldu udělat třeba palomiňačku, ouuh ♥
Tuto poničku chtít nebudu, s Dimitrý sjou si velice podobné a sama Dimy se mi líbí více :)

Jak se líbí/Nalíbí Vám? :)

Přednastaveno

Breyer Classic Scale Pony Care Set

2. února 2012 v 15:48 | liška
Breyer o něm napsal: Tento krásný poník je v rokou své krásné ošetřovatelky a k Vám přichází v tomto krásném setu, novém pro rok 2012, obsahuje: Panenku velikosti Classic, Appaloosa poníka s dečkou, pytlík s krmením, kbelík, kartáč, stříkající láhev a "košík"

Můj názor: Další nový setík, pro rok 2012, hmmm. Classic panenka má zase naprosto příšerný, doslova vymatlaný výraz, jak jinak. Vybavení v setíčku docela pěkný, ale koník mě nějak moc zaujal. Tdey je zatím vídět jen hlava, pod dečkou s beruška však skrývá určitě krásnou dečku, nuže, počkáme si na více fotek :). Ale zatím s emi tento ste mco nelíbí, ano určitě je roztomilý, ale nějak moc mě neoslovil. Hlavně se mi nelíbí ta hlava poničky, no Modroočku nikdo nemá :D

A jak se líbí/nelíbí Vám?

Breyer Great Spirit II Stallion and Foal Gift Set - Legend of the Wolf

18. ledna 2012 v 14:52 | liška
Breyer o něm napsal: Special Run set pro rok 2002. Oba mají skvrny ve tvaru vlka.

Můj názor: Rozhodně zajímavý setík. Kdybych se nedočetla o těch vlcích jako skvrnách, ani ybch si toho nevšimla. To je opravdu zajímavé :). Ale rozhodně se mi tento steík líbí. Krásný strakáč na moldu Rascala a poté to roztomilé hříbátko, ač starší mold, tak i moc krásné. Kdyby byl normálně ke koupi, rozhodně bych neváhala :)

Jaký je Váš názor na ně? :)
Přednastaveno

Classic Scale Barrel Racer

10. ledna 2012 v 22:05 | liška
Breyer o něm napsal: S novým rokem 2012 samozdřejmně k Vám přichází také noví koně. Mezi nimi je i tento strakatý Arab, který zastupuje Westernový Barell Racing.

Můj názor: Breyer s ehold rozjel s novým rokem s novou velikánskou várkou Classiků. AŤ už samotných či v setech. Vyjímkou není ani tento koník: Palomino strakatý Arábek s westernovou výstrojí a modrým barellem pro barell racing.
Podle mě docela hezký setík :). Sice úplně nesnáším Classic vybavení od Breyera, je celé umělé a při "druhém pohledu" i na koni dosti nerealistické... ale například Barel alepsoň ve velikosti Classic se hodí. Mohli by ho udělat i k nějakému Tradíkovi, docela by se hodil :) A teď samotný koník. NO krása. Naposledy byl na tomto moldu udělán koník v roce 2008, už ho to chtělo "zase ho oživit". Sice poměrně straší mold, ale mě s emoc líbí. A toto zbarvení k modelu opravdu moc seíd, je takový roztomiloučký :) Jen má až moc vysoko zvedlý ocas, vypadá to, že se tak dá lehce ulomit.
Ale pokud mi výjdou finance, docela bych tento setík chtěla :)

Jaký názor na něj máte Vy? :)

Breyer 2009 Treasure Hunt Grey Stallion

6. ledna 2012 v 22:55 | liška

Breyer o něm napsal: Další z letošní série nádherných koní Fun Foal , vzpínající se Mustang.

Můj názor: Vcelku pěkný, Grey vzpínající se mUstang. Tento mold je moc krásný, mám na něm San Dominga a nemohu si ho vynachválit :). Tento koník mě popravdě nikdy moc nezajímal, ale poslední dobou se mi dost začal líbit. Színování, grošování... na fotce od Breyera není nic moc, ale když se podíváte na nějaké fotky tohoto koníka někde na netu... vypaád mco hezky :). U TH je ještě pár kusů... možná se k nám někdy časem dostane :).
O ČR vím, že ho má Adéla. nevím o nikom jiném, zatím. Hlavně má úžasná, živá očka, krasaveček jeden Mustangovej :D

Jaký názor na něj máte vy?

Breyer Riderless - Special Run 2005

28. prosince 2011 v 21:47 | liška
Breyer o něm napsal: Limitovaný koník na 5000 kusů, pro rok 2005 na moldu Flashe.

Můj názor: Nádherné zbarvení a ještě lepší, neodolatelný mold! Miluju tento mold, no jo, jediný dva tradíci (krom hříbat), na jejiž moldu mám více než jednoho, alias Flashe a Starlighta. A tento je opravdu povedený. Jemňoučká barva, pěkně vystínovaný, krásné odznaky na hlavě i levé přední nožce. Kdyby nebyl limitovaný... :(. Brala bych ho všema deseti!!! :)

Jak se líbí/nelíbí Vám?

Breyer Boone's Little Buckaroo

11. prosince 2011 v 13:23 | liška
Breyer o něm napsal: Nový hřebec udělán podle živého Koně Boonese Little Buckaroo plemene Mini Horse

Můj názor: No páni! Miluji Mini Horsíčky, prostě všechny poníky a kord tento mold ♥. Tento hřebec (na moldu klisny) je udělán podle živého koně, kterého fotky můžete vidět pod tímto textem :). Tento mold je skvělý, i kdžy, tedy mě, trošku hlře stojí. je krásně roztomilý, malinký... miluju ho! A toto zbarvení ♥! Chi dalíšho MiniHorsáčka :D

Zips Chocolate Chip

5. prosince 2011 v 7:16 | liška
Breyer o něm napsal: Limitovaný koník pro rok 2003. AQH hnědák s bílými znaky a pruhovanými kopýtky

Můj názor na něj: Tento mold mám moc ráda, je takový uvolněný... westernový :D. Ale tento koník... na to, že je limitovaný a stojí okolo 70 dolarů to tedy není nic moc. Má třeba rkásná pruhovaná kopýtka, ale jinak je docela... obyčejný :). Je hezký, ale na svou cneu, dle mě, až mco obyčejný ;)

Jaký je Váš názor na něj?

Přednastaveno

Europa

2. prosince 2011 v 19:35 | liška
Breyer o něm napsal: Tneot kůň byl vyroben na oslavu "dne Evropy". Na svém těle nese tento koník celý kontinent Evropa. Limitovaná edice: 2 500 kusů

Můj názor: No, ehm, ehm... tohoto koníčka jsem mohla mít (od tety), ale jaksi... opravdu jsem o něj neměla zájem. Já nevím, mně se prostě a jednoduše nelíbí. Je to možná zajímavé, že má na těle Evropu, možná rpo někoho ano :D, ale mohli to dát například na jiný mold, jinou barvu, jiné oči, jinou hlavu (ta béžová u očí je dle mě příšerná)... y ještě k tomu, na to, jak byl docela drahý "nemá co nebídnout". Věřím, že s eněkomu třeba může líbit, ale toto je můj osobní názor :)

Jak se líbí/nelíbí Vám?

PS: Promiňte, vůbec nějak nestíhám :/

Sari

26. listopadu 2011 v 19:12 | liška
Breyer o ní napsal: Toto je krásná zástupkyně plemene - Britský Exmoor Pony. Pro rok 2000, pro Breyer Special Events

Můj názor: Tento, ač starší, mold Pony Tradi klisničky mám mco ráda, především Misty je na něm krásňoučká :). I když je hrubší, je krásný, tedy vypadá lépe, když je na něm koním namalovaný z velké části bíle :D. Sarinka je roztomilounká, zbarvení jí docela sluší, ale já bych vždycky dala přednost Mistince :)

Jaký je Váš názor na ní?

Breyer Springtime Frolic Stallion and Foal Gift Set

19. listopadu 2011 v 11:38 | liška
Breyer o nich napsal: Tato dvojice sjou Classici z roku 2005 na moldech od Kathleen Moody znázorňují svěží léto. Limitováni na 5 000 kusů

Můj názor: Já prostě miluju Palomináčky!! A tihle dva jsou úplně úžasní! Hlavně to hříbátko :). Mohl by Breyer udělat zase nějaký ta polomiňáčky, ne limitovaný! Tyhle bych okamžitě brala ;). Prostě toto je nádherné zbarvení na úžasným moldech :)

Jaký je Váš názor na ně?

Breyer Kanaretah 2011 Mid-States Special Run

15. listopadu 2011 v 22:07 | liška
Breyer o ní/něm napsal: Kanaretah, grullo Mustang, ketrý je velmi divoký. Legenda říká, že se zrodil při zatažené obloze, ale jakmile se jeho kopýtka dotkla země, mraky se rozvířily a slunce vyšlo zemi vstříc. Nemohl býz zkrocen, a proto byl puštěn do volné přírody a rizcválal se do mraků. Jen šťastlivci mohou říci, že ho viděli cválat v oblacích.

Můj názor: No páni! Sice ani pořádně nevím, jestli je to klisna či hřebec... sice je na moldu hřebce, ale třeba Isa je tomto moldu a je to klisnička... :D. Ale ty pírečka, zbarvení... asi jsem se zamilovala :). Říkejte si, co chcete, ale mě se líbí strašně ♥. No jo, ale další Special Run...

Jaký máte názor Vy?

Breyer Classic SR Pirro & Eldora

8. listopadu 2011 v 17:04 | liška
Breyer o nich napsal: Další z Classic setů "Wild Mustang". Je to Special Run set, který obsahuje Sorrel Pinto hřebečka a Palomina ročka, oba dva jsou mustangové z roku 2001

Můj názor: No páni! Classici se mi začínají líbit čím dál tím více :) Tento setík je úžasný! Hlavně se mi líbí ten pinto hřebeček, ten mold je úplně dokonelej! Ten kukuček :D. Doufám, že někd ybude normálně k shenání koníček na tomto modlu :). A ten druhý je také mco roztomilý, hlavně barvička je překrásná, jen trošku neprkatický mold. Jinak bych tento setík určitě brala :) I když jsou to starší moldy, mně se moc líbí :)


A jaký na tento setík máte názor vy? :)

Breyer Frolic - Easter Foal

31. října 2011 v 22:02 | liška
Breyer o něm napsal: Frolic je Velikonoční hříbátko, zbarvení lila s perloťovými a žlutými motýlky po svém těle.

Můj názor: Hříbátko, u nás na dosud moc "neznámém" modlu (v Čr na tomto modlu není moc koní). Podle mě zajímavý nápad, ale... zaprvé opravdu nemusím většinu Fantasy koníčků a za druhé tahle s ejim moc nepovedla :D. Popravdě podle mě vypadá jak nějaké laciné "mávátko" tadyhle ze střelnice z poutě. Opravdu, se mi nelíbí. Barvička možná pěkná, ale prostě... nesedí to. Ale má krásná očka, to se musí uznat :)

Jaký je Váš názor na toto hříbátko?

TS Black Tie Affair

27. října 2011 v 15:11 | liška

Breyer o něm napsal: Tento Pintabian je velice inteligentním a talentovaným koněm. Tobiano hřebec Black Tie Affair zvládá nejrůznější cirkusové kousky, jako například úklony, sedání, lehání apod.! Navíc má na kontě řadu ocenění z Western Pleasure, takže jde o vskutku všestranný talent! Portrait model slavného koníka můžete nyní vlastnit i Vy!

Můj názor ně nej: Prostě a jednoduše neuvěřitelný krasavec! Je na mém szenamu z těch, které bych chtěla k Vánocům, tak uvidíme, jak to nakonec mamča vybere :). Miluji tento modl, bohužel zatím na něm nemám žádného koníčka, jediné, co mě mrzí, je, že špatně stojí. A toto zbarveníčko ♥! Nádhera! Mám moc ráda strakáče a ještě k tomu, on je takový cukroušek... ♥

Breyer Winter Belle 2011 Holiday Horse - 13th in Series

19. října 2011 v 22:00 | liška
Breyer o něm napsal: 13. v řade Holliday Vánočních koníků je tento krasavec! Má na sobě krásnou, stylovou zimní dečku, bandáže s rolničkama a zlatou uzdu, stačí jen popoběhnout a celý bude cinkat. Jen pro Vánoce 2011!

Můj názor na něj: No, například Noelle nebo Nutík se mi jako Holiday koníci moc líbili, ale tento... Podle vcělku průmerný až podrůměrný kůň, nudná barvička, model jsem ani nerozpoznala... :D. A ten postroj je podle mě příšerně přeplácaný. Opravdu se mi nelíbí a nechtěla bych ho, ani kdyby byl normálně k mání a k sehnání :)

Jaký je Váš názor na něj? :)
 
 

Reklama