Přečtěte si novou povídku Art of Living!

Milenecké Páry

Hříbátko Annabellky a Daggest Doa je na světě!

24. srpna 2011 v 10:06 | Alice Tůmová
Ahojky!
Tady Alice, Alice Tůmová. Jsem jedna z jezdkyní u Stablíků.. ale to je teďka vedlejší.

Celý včerejšek byla Annabellka nervózní. A celou noc neustále přešlapovala po boxe, polehávala. Nám hned bylo jasné, co to naznačuje :). Hned přijela veterinářka a hle... hříbátko je na světě!
Naštěstí byl porod bez problémů a narodila se nádherná malinká klisnička!

Dali jsme jí jméno - Bella to Do

Bella z Annabell po mamnce a "koncovka" Do po tatínkovi :).

Bella brzy začala vesele poskakovat všude kolem, blbne, skáče, běhá... ale ostatních koní, než svojí maminky, táty a staršího brášky (twistíka) se docela bojí, není se také čemu divit, teprve jednodenní hříbátko :)

Zítra Vám sem dám fotky, liška mi půjčila foťák ;)
Ale zatím jich máte i pár u článku ;) (Nahoře Annabellka s malou Bellou a poté celá rodinka a nakonec samotná Bellča :) :))
Kráska :)

Připouštění Annabellky :)

20. srpna 2011 v 10:24 | liška

Nedalo se dlouho čekat, a ještě včera večerjsme nechali připustit Annabellku.
Hřebec pochází z našeho ranche, a jak jsme zjistili, tak je otcem i Annabellčiného prvního potomka. Oba totiž přijeli na ranch zhtuba vs tejné době a to už Annabellka byla březí... no a najednou, jsme zjistili, že otcem Twistíka je ten smaý hřebec, který k nám zrovna přijel :D. Jaká to náhoda :D

Veterinářka jí rpohlédla, a prý je zatím vše v pořádku a připouštění se "vydařilo".

A s kým je tedy připuštěná? S naším Appaloosa hřebčkem - Daggest Doem (Daggest Do)!
Oba mají suprový původ a skvělé předpoklady pro skvělé potomstvo :)

Už se tedy na malé hříbátko moc těšíme, uvidíme. Bude další hřebeček, či klisnička? Hmm? :)

Hříbátko očekáváme někdy příští týden, už s enemůžeme dočkat dalšího prcka :D

A Annabellka s jejím prvním hříbátkem - Twistíkem :)

...Připouštění Valentine...

23. února 2011 v 20:02
Ta krásná zprávička, o které jsem se zmiňovala v minulém článku je tu... Včera došlo k zlomovému bodu! :D! Valentine byla připuštěna naším Flashíkem !!
Jsou stejného plemena, krásné barvičky, podobných vlastností... mají úžasný rodokmen... ale hlavně- mají se rádi :)
Leslie hnedka Váju prohlédla a je doopravdy březí! A zatím to vypadá moc dobře, Vája je klidná a Flahsík je pořád s ní... Jak jim to spolu sluší :)
A hříbátko by se mělo narodit do konce týdne, či začátkem, toho příštího, mco s etěšíme! PO takových rodičích by to musle být opravdový anděl :)

♥...Flash a Valentine... ♥

20. února 2011 v 18:39
Tuto rubriku jsme popravdě použila jen jednou jedinkrát a toto je podruhé... Vymyslela jsem jí na cca před dvěma roky, to je dlouho. Ale konečně jí mohu zase použít!
Je to teprve pár dnů, co k nám přijela nová klisnička Angloaraba, Valentine, ale milý samotář Flash, tímto příjezdem pímo ožil. Snažil se být pořád s ní, přímo s ejí dvořil a ona neodporovala... a jak tomu tak bývá... zrodila se láska :) ♥.
Seznámení nastalo až na ranchi, ale hned jsme věděli, jak to dopadne ;)

Valentine: Valentine je sedmiletá klisnička Angloaraba. Pochází z Francie, kde se narodila a také velmi dlouho dobu žila. Dříve závodně jezdila Enduraci, ale teď už se spíše věnuje chovu, má " za sebou" již několik výborných potomků a doufáme, že bude mít i u nás :)

Flash: tento Blesk k nám přijel přesně na silvestra a stal se na ranchi celkem oblíbený, i když, před příjezdem Vájy, to byl spíše samotář. Je výborný v Enduraci, kde nás také reprezentuje na CBG. Je velmi hodný a klidný, takže by byl určitě i suprovým tatínkem, takže se nám to možná někdy vydaří :) 
Čumáčky :)
...Když miluješ, není co řešit :) ♥...

Rendy a Brown Chery

24. prosince 2009 v 17:01
Tak a je tu první milenecký pár jak sjem slibovala!

Tak asi nejznámější pár u nás na ranchi je Rendy a Brown Chery!Rendy je Quarter...A mlě zlomenou nožičku, ale už je to v pořádku!Brown Chery je Saddlebred..Oba dva byli jedni z mých prvních Breyerů!
Kde se seznámily ?Až tady na ranchi, ale byla to láska na první pohled!A já bych řekla, že se k sobě i velmi hodí!Rendy je charismatická a mladý hřebec.Je také tvrdohlavý jako skoro každý.Když si něco umane nechce se toho jen tak vzdát!
Brown Cherry je okouzlujcí klisnička.U nás na ranchi se líbí docela hodně hřebcům!Ale ona už má toho pravého!A to svého Rendíka!
A už spolu mají také krásné hříbátko!Brown Chery ho porodila letos v létě a to přesně 8.8. 2009!
Jeho Jméno je Lucky.Lucky jako štědstí..ale někdy mu na ranchi říkáme štístko.
A teď už na fotečky našeho zaláskovaného páru :
Mě se tadyta fotka strašně líbí!xD!Jak je Rendy vepředu a Brown chery v pozadí!
V travičce!
A tady je celá rodinka pohromadě!

♥New Rubrička!♥

23. prosince 2009 v 18:05
Tak založila jsem new rubrika, která se jmenuje Milenecké páry!A hádejte co tam bude ?xD!Mylsím, že je to jasné!Budu sme dávat fotky našich mileneckých párů a vždy něco o nich!Třeba Kuchi+ Salpík nebo Rendy+Brown Chery !prostě milenci !Myslím, že je to docela dobrý a originální nápad!Co myslíte vy ? Já tedy o nikom kdo tuto nebo podobmou rubriku má nevím!

A také jsem to trochu upravila v menu!Jak tam byli i orandžové atd. !Na zítřek neboli štědrý den sem možná dám první zamilovaný páreček xD! Já nevím..Já budu asi přednastavovat i na 26.12.!Protože tu asi také nebudu...A mám plnou hlavu nápadů co ssem dát!tak to musím sepísat!xD!
 
 

Reklama