Přečtěte si novou povídku Art of Living!

Rozhovory

Rozhovor s... Chelsie

11. března 2011 v 11:01 | liška
Po delší době zase nějaký ten rozhovůrek :)

Já- tučně
Chelsie- kurzívou
Ahoj Chelsie, mohu tě vyrušit z práce?
Jé, ahoj! NO jistěže . Mylsíš, že mě baví čistit ty boxy? (smích)
Dnes se vcelku s Lilly máte, když máte volnvo, co? CO máte naplánovaného?
To máš pravdu, to máme :). Naplánovaného? Ani nic moc, teď hlavně budu muset ještě dočistit ty boxy sama, Lilly si zase někam utekla. Ale pojedem na večerní vyjížďku. Já si vezmu Salpa a Lilly asi Onyxe. Možná s náma pojedy i nějaký dospělý, to nevím...
Jak jsi se jako malá dostala ke koním a jak k našemu ranchi?
Již jako malá, ještě v Anglii odkud pocházím, jsem milovala cesty ze školy, vždy jsem totiž procházela pastvinama plnými koní. Milovala jsem je, tak je tomu i dnes. Jezdila jsme na nich, no jezdila, zkoušela to v jedné stáji, to mi bylo ais sedm. Tam jsem měla ty plné základy. Ale také v sedmi letech jsme se přestěhovali do Česka, rodiče tu měli práci. Nejdříve jsme bydleli někde u Českých Budějovic. Bylo těžké si zvyknout na to, jak to zde chodí a hlavně ten jazyk. Sice tu bydlím "jen" skoro sedm let (za pár dní mi bude 14 :) ale i tak mylsím, že jsme si tady na to zvkla, a hlavně, i mamka se divila, jak jsem se rychle dokázala naučit tento jazyk.Asi dva roky jsem tam chodila do nějakého jezdeckého klubu, naučila se i cválat a lehce skákat, brali to tam dost rychle, ale byli hrozně nepříjemní, tak jsme tam skončila.
Asi před čtyřmi měsíci jsem se opět přestěhovaly a to sme, do okolí krásného lázeňského městečka Poděbrad. Začala jsme zde chodit do školy... a také jsem s epo čase koukala po nějakých jezdeckých klubech a ranchích, kde bych mohl začít jezdit. A že se to tady jimi hemžilo! Poté mi však moje spolužačka, a teď i nejlepší kamarádka Lilly Vás doporučila, že tady jezdí a nemohla si Vás vynachválit. A já toho rozhodně nelituji, že jsem tu začala jezdit. Je tu úžasná atmosféra, skvělí koníci... děkuji, že tu můžu jezdit. A né že tu jenom jezdím, i sme chodím pomáhat a velmi často tady s Lilly o víkendech přespáváme.

Takže za všechno "může" Lilly :). A, možná jsi už mi to říkala ale, jak jste se s Lilly seznámily ?
Ve škole. Byla jsme tam nová, nejistá a nevěděla jak to tam chodí. Tak se mě Lilly "ujala". Je to suprová holka, máme toho moc společného, hlavně ty koně, ke kterým mě zde přivedla :). Trávíme spolu skoro všechen čas ve škole i mimo ni, je skvělá :)

A jaký máš názor na zbytek lidí na ranchi?
Jedním slovem-úžasní! Caroline je taková mamina, má o nás starost, ale je moc milá a mylsí to dobře. Kylie s Laurou jsou naše kámošky, dá se s nima mluvit téměř o čemkoli. Mia mi příjde ještě hrozně dětinská, ale jako v dobrém slova smyslu :D. A Justin... no... je skvělej! Pravej kus chlapa jako, :D, neustále mě a Lilly škádlí, různě s ním blbnem... super :)
A ty jsi úžasná. Jsme hrozně ráda, že jsi mě sem takhle příjmula a všcehno! Děkuji moc!
Jé, tak to mco děkuji, zahřálo mě to u srdíčka a jsem móc ráda, že si s evšema tak rozumíš. A co koníci? Jak je vnímáš? Jaké máš nejraději a naopak ?
Koníci jsou suprový. nejraději mám ty kliďásky, jako je třeba Salp, Jazzbellka, Stuntka, Justa, Layla, Heidy, Platinka, Miragold... je jich hodně, skoro všichni ;). Ale i třeba poníky mám ráda. A nemám ráda? To o nikom ani říci nemůžu, ale vcelku mám respekt třeba z Eartha, poslední dobou dost zlobí :/. Ale je taky v pohodě, všichni jsou Ok :)
To jsem moc ráda, že to vnímáš takto :). Tak už te nebudu zdržovat. Díky moc za rozhovor, ahoj ;)
Ahoj, liš. Nemáš zač, ráda si takto popvídám :)

Rozhovor se.... Stormy !

30. října 2010 v 11:20
Stormy
Ahojky . Již velmi dlooooooooooooouho tady nebyl žádný rozhovůrek, tak Vám jeden přináší . Je s naší malinkou Stormy :)

Já - tučně
Stormy - Kurzívou


Ahojky Stormy ! Promiň, že tě ruším z pastvy, ale ráda bych s tebou udělala menší rozhovůrek, souhlasíš ?
Ahoj . Jo jasně, že souhlasím ;)

Super, tak začínáme ! Pamutuješ si ještě na tu minulou stáj, kde si se narodila ?
Mno... ano i ne . Pamatuju si na malinkatý děti, kteří k nám každý den chodila a jenom po nás šmatlali ... taky se pamatuju na ty malinkatý boxy v kterejch jsme se tísnili a také si pamatuji, jak nás každý den brzo ráno vyháněli na pastvu,,, na někoho kdo nechtěl použili bič . Ale víc si nepamatuji ! Nepamatuji si na ostatní koně, to ale bude možní tím, že jsem raději furt byla u mamky a na ostatní nekoukala . Ale vůbec si nepamatuju ty lidi, co tam pracovali... možná jsem si to ani nechtěla pamatovat...

Promiň Stormy jestli jsem tě uvedla do nějakých rozpaků, či, co . Půjdem na jiný téma ;)
Mně to ale nevadilo :D . Tak jo, další téma ;)

S kým jsi se nejvíce skamarádila tady na ranchi, kdo je ti nejblíž ?
Já se tady zkámošila ais tak se všema ;) . Ale ze hříbat asi nejvíce s Takodou, je taková tižší a né tak bláznivá jako Creamy, ale i ta je dobrá a s Quickem jsme dost dobří kámoši ;) . Potom je mi nejblíže určitě moje maminka a Jazzbellka . Já jí normálně říkám teto, je to fakt jekoby moje druhá mamča ;) .

A kdo je ti neopak nesympatický ?
vyloženě někoho koho bych nesnášela... no ten tu není ;) . Jenom mě maximálně někdy štvou kluci . Tím kluci myslím Eartha, Azha a Sheika . Ty mě někdy štvou a dělaj si ze mě legraci, jak jsem malá a tak... ale Creamy je vždycky úplně úžasně setře ;) . Takže, se všemi... řekla bych, že vycházím ;)

   A te´d otázka zase z úplně jiného soudku.... Co ráda mlsáš ? :D
Noo... já miluju jabka ! na ty nedám dopustit :D . Jsem rozenej jabkožrout, ... jablíčka bych mohla chroustat furt :D

tak už tě déle nebudu "trápit" Stormy ;) . Utíkej za kámošeme, měj se pěkně a moc díky ;)
Vůbec nemáš zač ! Tak ahoj a díky... mimochodem... nedáš mi jablíčko ?

Stormy

Rozhovor..... s Miou !

20. září 2010 v 8:09
Zase je tu další rozhovůrek a protentokrát s novou jezdkyní, Miou Mallsovou ;)
Tučně - Já
Kurzívou - Mia

Ahoj Mio ! Na ranchi jsi nová, tak jaký je tvůj první dojem ?
Ahojky liš ! První dojem ? Mě se tedy tady moc líbí :D . A jsme ráda, že konečně tady můžu být se ségrou a dokonce se ani tolik nehádáme, jako kdyžme byli malé :D . Mě se tady mco líbí, je to tu příjemné, vládne tu pohodová atmosféra i o koníky je tady dobře postaráno... nemám, co říci ;)

Jakého koníčka sis tady zatím oblíbila ?
Já samozdřejmně mám moc ráda mojí klisničku Elis :D . Ale jinak... mám taxy ráda všechny koníčky, ale asi nejvíce Locarna... takový pravý dostihák, kliďas a rychlí jak střela :D . Ale i Salpa, Jazzbell, Isadorku, Stormyho, San Dominga-... ti jsou suprový Crossáci, ale mám ráda fakt všechny, není tady nikdo, koho bych vyloženě neměla ráda ;)

Nedávno jsi byla s Elis na Turnaji v Cross Country někde u Plzně... Jaké to bylo ?
Zvláštní atmosféra... taková napjatá . bylo tam pár suprových lidí, aled někteří... kteří pdoel mě by ani neměli mít koně . Koupí si koně za 300 000 a jako... celej den jim stojí v malinkatym boxe a potom nadávaj, že nejede... vadí jim, když se ušpiní... hrůza ! Jinak to tam bylo suprové, ale dráha opravdu dost promočená, takže to hodně klouzalo . Nakonec jsme to, ale dotáhli do konce... a dokopnce jsme i vyhráli... mohu říci, že mi přímo tekli slzy štěstím ;) .
Byl to úžasný pocit ! A ten pohár, co jsme si s Elis přivezli... :D !

Už tě nebudu dále zdržovat Mio, kdyžtak tan rozhovor doděláme někdy jindy, slyším, že už tě vylá Kylie, ať jí jdeš pomoci zavřít koně ;) Tak pá díky !¨
Vůbec nemáš zač a spíš já díky ;) .
Mia
Přednastaveno 

Rozhovor..... s Isadorkou !

26. srpna 2010 v 14:24
Isa
Již dlouho jsem nedělala žádný rozhovor, tak jsem dneska vazala "pomyslný mikrofón" a zašla na vnitřní pastvu na Isou :) . Tady už máte samotný rozhovor :
Já - tučně
Isadorka - Kurzívou

Ahojky Isy ! Zatím jsi na Ranch Ohájo jen krátce, ale jaký je tvůj první dojem ?
Ahoj liš . První dojem ? Jedním slovem - krása . Jsou tady příjemný koníci, hnedka jsme se zkamarádila s Jazzbell, je to moje nejlepší kámoška ! Sice tady jsou trochu živější hříbátka, ale jde to :D . Jazz mi říká, že je ještě úplně neznám, tak uvidíme .

Přijeli jste společně s Onyxem,  Quickstepem a Marigold . Znala jsi někoho ještě před příjezdem sem ?
Ano, ano znala . S Marigold jsme přijely za stejného ranche . je to moje kámoška a jsem ráda, že je tady také, sice na jiné poličce, ale na pastvě býváme společně, takže se hodně výdáme .

Jaká byla tvoje první jízda tady ?
Hnedka druhý den po příjezdu jsem jela na menší vyjdu, na mě jela Kylie a Justin jel vedle nás jel na Sheikovi . Chvíli jsme krokovali i klusali, ale nej byl cval, v něm se vyžívám ! Kylie se přiněm smála, protože Sheik a Justinem byli hodně za námi . Sheik po vyjdě řikal, že mě naschval nechal jet vepředu, ale když jsem se při cvalu koukala dozadu... no myslím, že lže, protože vypadal, jako kdyby měl vypustit duši.... že bych fakt byla rychlejší ? :D

No jo, to je Sheik... asi má ještě "v hlavě" ten kompost...
Jaká hlava v kompustu, co to ?....

Ale ... to ti potom řeknu Isy ... No hříbátka nejsou zas takový andílci :D
Tak to si teda nechám vysvětlit ! :D  

Jo a Isy, dozvěděla jsme se, že už máš na SKS jednoho potomka . Budeš chtít ještě nějakého ?
Ano, mám jednoho potomka, Eartha . Já myslela, že je ěnkde v USA ! On je tady v Čechách ??? A SKS je Elen, že ? S ním bych se moc chtěla vidět ! JO a ještě bych nějaké hříbátko chtěla, je to super pocit být mamka :)

A co máš nejraději za styl ježdění ?
Já úplně miluju ježdění bez sedla ! To je úplně nejlepší ! Jsme tady teprv chvilku, ale takto se tady jezdí často a to jsem mooooooooc ráda ! Potom klidně jako i vyjdy se sedlem, ale nic se nevyrovná "volnosti", neboli jízda bez sedla a bez uzdečky či ohlávky . Dále jako ráda skáču, ale né parkur, takový ty pevný překážky... jo - Cross Country ! A kdyžtak něco z westernu, nejraději mám barely :)

Tak to bude vše Is ! Díky moc za rozhovor a tvůj čas, ještě jednou díky a ahoj :)
Vůbec nemáš zač Liš ! Já jsem ti moc ráda poskytla Ahoj :)

Tak tohle byl rozhovůrek s Isadorkou ! Doufám, že se alpsoň trochu líbil :)
Přednastaveno
Isa
Isa

Rozhovor... s Carolee

18. května 2010 v 12:12
Udělala jsem další rozhovůrek a tentokrát s majitelkou ranche Fella Donna - Carolee
Tučně - já
Kurzívou - Carolee

Ahoj Carolee, kde jsi se dozvěděla o Breyerech ?
Ahoj :) O Breyerech jsem se dozvěděla tak nějak náhodně. Prostě jsem jednou našla nějaký breyer ranch, myslím že od kiiki, potom jsem chtěla prvního breyera na Vánoce a pak už se z toho stala taková posedlost :D

Kolik Breyerů a jakých velikostí teď vlastníš ?
No, Breyery sbírám od konce prosince takže mám zatim jenom 6 tradi, 1 classic a 1 stablemates.

Jaké v nejbližší době plánuješ ?
 U mě je plánování zbytečné, protože se stejně nakonec rozhodnu úplně jinak :D Líbí se mi Max, Isadora, Bet .... je jich hodně.

Máš velmi zajímavou přezdívku a také název tvého ranche je takový "záludný" jak vznikly ?
Přezdívka nemá vůbec nic společného s mým jménem, prostě mě jen tak napadla. Název ranche je opravdu trochu záludný no :D Jsou to jména dvou klisen ze stáje kam chodím. Ony jsou dvojčata a všude musí chodit spolu  :)

Co se ti vybaví když se řekne slovu kůň ? Jaké pocity, barvy...
 Kůň? Nejůžasnější, nejskvělejší, nejnádhernější zvíře na světě ! Barva hnědá, jako jejich přátelské oči :)

Od kolika let sbíráš SCH, pokud je vůbec sbíráš a kolik ti teď je ?
Na začátku července mi bude 13 let. Schleichy jsem nikdy nesbírala a nejspíš ani nebudu. Breyeři jsou lepši :)

Co pro tebe koně v životě představují ?

Osvobození od nudného života :) Být s koňmi, to je to jediné kde nemám žádné problémy a starosti.

Moc díky Carolee za rozhovor . Sice takové obyč otázky... ale snad neva :) a ještě jendou dík
Rozhodně nevadí :) Nemáš zač, ahoj!


Díky moc Carolee :)
Přednastaveno

Rozhovor.... Air Sharm - CSR Mandrake

17. května 2010 v 7:00 | Air Sharm
Mand
Ahoj, hlásí se Vám Air Sharm . Rozhodl jsem se udělat rozhovor s koníkem od kiki.mich a to s Mandrakem ! Snad se Vám bude líbit :)
Tučně - Já (Sharm)
Normálně - Mand

Ííííííííhoj Mande !
Íííhoj!

Mande, jak dlouho již jsi na ranchi u kiki.mich a kde jsi žil předtím ?
Tady na ranchi jsem od úplného začátku (když nepočítám schleichy..ty malý potvory) přišel jsem sem někdy v lednu roku 2009.Předtim jsem žil u jedný malý holky..celkem nuda.Tady je mnohem víc zábavy!

To věřím, tady na ranchi kde jsme je také mnohem více srandy, ale to sme nepatří . Tak co... na tohle se musím zeptat - Je nějaká klisnička, kterou miluješ ?
Á..no klisničky...jednu dobu jsem byl strášně moc zamilovaný do Elsinore z jednoho ranche.Už nevím jak se jmenoval..Ale teď na klisny moc nemyslím,radši si užívám svobody, lepší než mít na krku nějaké hříbě.

 Náhodou... já budu za chvíli táta a celkem se na to těším, ale to je jedno xD . A do budocuna by jsi rodinu chtěl, nebo chceš být pořád svobodný ?
Jéj,tak to gratuluju x) Ale jo,do budoucna bych jí určitě chtěl x)

Zkoušel už jsi někdy Para Drezuru ?
Co to je? xD

Aha... tak ne no ... Jaké jiné věci rád trénuješ ?
Většinou hodně pracujem s Brendou ze země,přecijen jsem jen poník.Taky rád skáču ve volnosti, jsem v tom dobrej.Když tady byla ještě Ashley, jezdili jsme spolu gymkhány a taky jsme byli na pár veřejných trénincích.

A Ashley už u Vás na ranchi není ?
Ne není,musela se odstěhovat...

Aha... to je škoda, co ? Je někdo na ranchi s kým si doopravdy hdoně rozumíš ? je jedno jestli kůň, poník ne jezdec...
To je,byli jsme fakt kamarádi.Hodně jsem se kamarádil s Idealem,protože přijel jako druhý, tak jsme si mezitím,než přijeli další koně,což bylo za celkem dlouhou dobu. stihli utvořit mezi sebou vztah.Teď se ale spíš věnuje klisnám, jelikož je to valach.Takže teď často blbnu s Kennym a Autumnem.

Když jsi byl na ranchi jako první Breyer, rozmazlovala tě kiki hodně ? xD
Hrozně moc!Brala mě úplně všude,pořád mi dávala pamlsky,dělala mi dečky..Byl jsem fakt v luxusu.

Věřím, že sis to užíval . Tak to je vše . Díky moc Mande za rozhovor, jsi dost příjemnej, třeba by z nás jednou mohli být kámoši :)
Taky díky,bylo to supr :) Určo si můžem někdy zase popovídat tady na skype :)
Mand
Mand
Fotky Manda by kiki.mich ( http://csranch.blog.cz/ )
Přednastaveno

Rozhovor..... El Jazzbell - RP Royce Pottery

12. května 2010 v 7:07 | El Jazzbell
Ííhoj lidičkové ! tady se Vám hlísil Jazzbell . Liška mi dovolila udělat rozhovor s RP Royce Pottery, kerou už velmi dlouho obdivuji . Díky lišce, ale také samozdřejmně Royce a její super majietlce kiiki . Díky moc :)

Ahoj Royce

Ahojky El!

Jak dlouho již jsi na Ranchi Perla a jak se ti tam líbí ?
Jsem tu od AS ale vlastně jsem byla rozbalená až na Vánoce. Líbí se mi tu strašně strašně moc!

Jaká je tvá minulost ? kde jsi byla před příjezdem na tento ranch ?
Moje minulost je z jedné středně velké dostihové stáje, kde jsem se narodila. Mojim tatínkem byl vyhlášený Seabiscuit a maminka krásná Cupid. Potom mě již ve 2 letech obsedli a vyhrála jsem několik dostihů, parkurů i pár drezurních soutěží.

Máš už nějaké potomky, nebo plánuješ ?
Ne, zatím nemám jsem hodně mladá. Ale hodně brzo jedno plánuju :)

A otázečka na kterou se prostě musí zeptat snad každá kldina, jelikož jí to zajímá xD - Líbí se ti nějaký hřebeček ? je jedno jestli z ranche nebo někde jinde . Prosím napiš jméno
Oooo to se ráda pochlubím! Je to RP Harmonie, můj vysněný hřebeček!

Máš na ranchi nějakou přezdívku ?
No, říkají mi dost často dlouhákanka a jinak Royce, Roycinko, takové obyčejné :)

S kým se nejvíce bavíš a s kým nejméně ?
Nejvíce se svými nej kámoškami Party Girl a Tequilou. Nejmíň asi s tažáky.

Na ranchi máte i nějaké Peter Stony, jak s nimi vycházíš ? Jaké jsou povahy ?
Ano ano máme. Vycházím s nimi skvěle, stejně jako s Breyery :) Arabi jsou hodně soutěživí, občas malinko nafoukaní ale jinak úplně v pohodě! A painti, hlavně Emory je super, ti jsou takoví klidní a ukecaní :)

Je nějaký jezdec, který by ti přímo - přirost k srdci ?
No, přímo ne ale hodně se rozumím s Brendou a Katie.

Tak to bude vše . Díky moc Royce za rozhovor . Byly to obyčejné otázky, ale doufám, že tolik nevadí
Já taky moc děkuju! Bylo to super! :) Ne i otázky byly moc bezva!

Royce
Royce
Fotky By kiiki ( www.ranchperla.blog.cz )

Přednastaveno

Rozhovor s.... Klarisou

6. května 2010 v 19:35
Po delší době je tu opět rozhovor s někaým sběratelem a tentokrát se super holčinou Klarisou . Díky Klariso za odpovědi :)
Tučně já
Normálně Klarisa
Ahoj Klariso . Máš zajímavou přezdívku, odkud vlastně zvnikla ?
Ahojky Liští, no...moc mi zajímavá nepřijde, ale vznikla po dlouhém doumání z mého jména - Klára :)
Zajímavé . Jak vím, tak máš krásný ranch, kde jsi se dozvěděla o Breyerech ? Nebo i pouze o "síti" ranchů tady na netu ?
Děkuju, o Breyerech sem se dozvěděla díky Earth, ale nejdřív to byli jen sleicháči :)
Plánuješ do budoucna nějaké nové BH ? A máš zatím nějaké ?
Zatím bohužel nemáme žádného BH, ale plánujeme nejspíš 1 nebo 2...Líbí se mi Water a toho jednoho si nějak nemohu vybrat :)
Zajímavé... Jak dlouho už sbíráš nějaké modely ?
Uf...Moc dlouho ne :) asi od února 2010 :)
Jaký máš vztah k živým koním ?
Hezký... Živé koně miluji a pokud to výjde tam na nich budu i jezdit :)
Jaký "postoj" v životě u tebe mají živí koněch a modely ?
Živí koně mě táhnou asi více, ale i modely jsou fajn, ale živí koně...To je prostě živé :)
Co se ti vybaví, když se řekne slovo kůň ? Jaké pocity ?
Mmm...těžká otázka...asi to jak ráda bych k ním také chodila..třeba když někdo mluví o tom jak byla včera krásná vyjížďka :)
Zajímavé. Mně se při tomto slovu vybaví něco zcela jiného, ale to sme nepatří :) . Tak to je koenc . Přeji ti do života jenom všechno nej :)
Já tobě taky :) Měj se hezky... a jinak... Super rozhovor :)

Rozhovor se ........ Sheikem

26. dubna 2010 v 7:27
Je tady další rozhovor a tentokrát s naším "flekoušem" Sheikem . Dělala jsem ho s ním asi už před týdnem, ale nějka jsem ho Vám sme ještě nedala :)
Jako vždy : Tučně já                  Kurzívou - Sheik

Ahoj Sheiku . Mlě jsi dneska něco dobrého ? x)
Čus lišule xD . JO jo měl... Ale jenom jednu mrkvičku " NO jo Kylie mi řikala, že kdybych nebyl dnes tak línej ( nechtělo s emi mco cválat xD) tak bych dostal i cukřík... no jo... xD

Neřikej mi lišule !!! xD
NO jo liško... když mě to tak baví xD

Tak už k něčemu jinými Sheiku . Uhodím do středu - Líbí se ti nějaká klisnička ?
Klisnička, jo ? Zatím jsem ani žádnou nenašel, která by se mi líbila .

Jedeš na FD do Frýdlantu... Jak se tam těším ?
Jak se tam těším ? Úplně neskutečně!!! Moooooooooc ! Nemůžu se dočkat ! poznám tam určitě docela dost koní... a všeho možného xD

Závidí ti třeba Earth nebo Azhar, že tam jedeš a oni ne ?
NO asi tam nějaká MINI závist bude, ale to je v poho . Mi říkaj ať se snažim a třeba něco vyhraju xD

Jak vycházíš s hříbaty ?
No je s nimi prdel xD .... Crema vždycky něco vymyslí a Queenka s Takodou ji pomůžou...

Co ti "nejhoršího" udělali ?
NO když tady ještě Queenka, Chili, Jazzka a Strom nebyli a byl jsem s nimi na poličce... mno... skončil jsem hlavou v kompostu xD . Víc to rozebírat nechci X)

A s kým na ranchi nejvíce vycházíš ?
To je přece jasné, ne ? xD . No - Azhar, Earth , Chili - to sjou nej, ale rozumím si asi s každým :)

Tak to bude vše Sheiku . Díky za rozhovor . Budu moci s tebou ještě někdy nějkaý udělat ?
Nemáš zač liš . Jasně, moc rád ti zase někdy budu odpovídat :)

Přednastaveno

Rozhovor s ..... Cefem

14. dubna 2010 v 16:41
Je tady další rozhovor a tentokrát s Cefíkem od nás :) .
Prosím holky, pokud chcete, abych s vámi udělala rozhovor tak mi napište na e-mail eliskapacalova@seznam.cz ! Díky :)

Tučně - Já
Kurzívou - Cef

Ahoj Cefe . Jak se máš ? A copak jsi dnes trénoval ?
Ahoj liško . No byl jsem zase s Justinem a trénoval jsem různá cvičení na rytmus . Je to fakt zábavné :)

Když jsi zmínil to cvičení s rytmem - Jak to přesně trénujete ?
NO jdeme do jizdárny, Justin přinese magneťák a karton . Pustí nějakou hudbu a na kortanu mi ukazuje jak na ní do rytmu šlapat a já to prostě zkouším po něm .

Teď ti to jde ?
Řekl bych, že ano . A Justin to také říká :)

A byl s tím na začátku nějaký problém ?
To teda byl ! Na začátku mi nedělala moc dobře ta hudba a parkrát jsem si i tak trochu... splašil :( .  A byl u mě i docela velký problém se naučit ten problém rozpoznávat, ale teď už je mi hudba hodně příjemná a ten rytmus také už docela poznávám :)

A s kým si na ranchi nejvíce rozumíš ?
Já si rozumím s evšemi, ale nejvíce asi se San Domingem

Kde jsi žil dříve ?
No... brzy po mém narození mě odvezly od mámy na nějký ranch... neměl jsme to tam rád, bylo to tam hnusné ! Mlaé boxy, hnusné jídlo a malé výběhy ! Tam jsem byl asi rok, potom mě prodali a byl jsem na nějakém ranchi kde na mě jezdily malí děti... Jako děti mám rád, ale tohle bylo divné... a byli hrozně ukřičený... Také to nebylo řpíjmené, ale byli tam větší bboxy atd. ... Ale ta stáj chtěla nové koně a ty staré mezi kterýma jsme byl i já tak prodávali . Jsem za to moc rád, protože mě koupila liška. Tady se mám suprově !! Jsem moc rád, že sjem tady . Tady na ranchi Ohájo :)

Moc díky Cefe ! Moc jsi mě potěšil .
To já rád liš . Ale je to pravda :)

Díky ti moc Cefe za rozhovor . Můžeme ho někdy zopakovat ?
Nemáš zač . A moc rád ještě někdy s tebou udělám rozhovor !
Cef
Cef
Cef
Lidi dozvěděla jsem se, že tu zítra ani pozítří bohužel nebudu mco být tak přednastavím na oba dva dny články . Díky :)

Rozhovor s....Heidy

11. dubna 2010 v 7:07
Je tady další rozhovor s jendím z našich koníků . tentokrát s naší Quarter klisnou - Heidy
Tučně - Já
Kurzívou - Heidy
Ahoj Heidy. Jak se zrovna teďka máš ?
Ahoj liško . Zrovna teď ? Jo je to naštěstí Ok . Zrovna jsem se vrátila z vyjdy a bylo to super :)

S kým si na Ranchi nejvíce rozumíš ? Bavíš se i s Tradíky, i když jsi Classik ?
Nejvíce si asi rozumím s Beexou . Je divokého a nespoutaného plemene Mustang, mám ráda tyto plemena, sama jsme docela podobná :) . Ale bavím se i dobře s Plati a s Appen,a ale i s našimi kluky . S Tradíky se docela bevím taky, ale radši mám Classiky :)

K nám na ranch Ohájo jsi přijela na Vánoce . Kde jsi žila před tím ?
Po mém narození mě brzy odkoupili na jednu farmu . Rodiče si bohužel nepamatuji . Ale na té farmě na mě byli moc hodní . Bohužel majitelé té farmy měli málo peněz tak mě museli prodat a ty jsi mě koupila . Ale tady je to ještě lepší než na té farmě :)

Co dobréhomáš nejraději ?
Já mám ráda snad všechny dobrůtky xD . Ale ze všeho nejraději mám cukříček.... Mňamky :)

Jsi Quarter a proto, jezdíš ráda western ?
Ani, western přímo miluji . Nejraději mám barely, ale mám ráda i to ježdění přes kavalety... no prostě všechno možné :)

Jezdíš i ráda něco jiného ?
Ale jistě . Kromě western di ještě občas ráda zaskáču nějaké jednoduší Cross Country . Jinak mám moc ráda vyjížďky ve volné přírodě :)

Líbí se ti zatím nějaký hřebec ?
Ani ne... sice jich ještě mco neznám, ale zatím nikdo . Ale v budoucnu bych určitě chtěla mít hříbátko ! Možná i více hříbátek :)

Největší "podraz" který jsi někomu udělala ?
Já nejsme zas takovej podrazák a něco podobného jsme udělala pouze jednou... a to na té farmě - Měli tam jednoho krásného, ale hrozně nafoukaného hřebce, který si o sobě myslel bůh ví co . Tomu jsme s mojí bývalou kámoškou ( Jmenovala se Ammy ) samé naschváli... Ale už se nepamatuji žádné určité :)

Tak to je vše . Díky moc Heidy za Rozhovor, můžeme to někdy zopakovat ?
Nemáš zač liš . Jasně, ráda zase na něco odpovím :)

A Tady nějaké fotky Heidy :
Heidy
Heidy
Heidy
Přednastaveno - Pojedu ke kámošce, budeme dělat projek do školy tak se tu objevím až někdy odpoledne :)

Rozhovor s.... Azharem

23. března 2010 v 15:09
A je tu první rozhovor s naším koníkem a rovnou s Azharem . Bude trochu kratší, protože koníky zas tak nechci zatěžovat s otázkami a ještě k tomu s ejich můžu ptát i někdy jindy . Doufám, že se Vám to bude líbit .
Tučné já
Kurzívou Azhar
Ahoj Azhárku ! Jak se zrovna teď máš ?
Ahoj liško ! Teď je to v poho... mám volno, takže jsem na pastvě... kecám s klukama atd x)
Možná všichni nevědí o Betynce... řekneš nám o ní něco ?
Ano a moc rád :) . S Bety to byla láska na první pohled . Je krásná, trošku udělanější, ale to mám na ní rád . Jsme moc ráda, že mě liška dovolila se s ní poznat, ikdyž spíše jenom přes Skype . Jsme naštěstí rád, že je to i s Bety oboustrané a má ráda i ona mě .
Azhe, chtěl bys do budoucna rodinu ?
Rád bych, ale zjistil jsem, že Bety nechce mít hříbátka... a ještě k tomu, když ona je QH a já Arab... Třeba se to ještě nějak vyvine :)
A jakpak se ti u nás na ranchi líbí ? Buď upřímný :)
Mě se tady teda líbí moooooooc ! jsi tu super koně i lidi, máme extra velké pastvy a často trénujeme jen to, co chceme . jezdí se hodně na vyjížďky, což se mi líbí také moc . je tu hlavně dost srandy a to je an tom nej ! x)
A copak nejraději trénuješ ?
Já toho mám rád hodně, ale nejraději jak už jsem říkal mám vyjížďky, to je prostě moje . Dále mám rád nějaké běhy neboli dostihy, ale neopovrhnu ani Cross Countrym a někdy i parkurem . Co, ale pro mě není je Drezura . Bohužel je to na mě moc ... no jak to říci... prostě to nemám rád, ale ty jednoduché drezurní cviky, samozdřejmně umím .
Mluvil si tu o kámoších, s kým se tedy nejraději bavíš ?
No podle mě je největší sranda s Earthem, Sheikem a Chilim . Ale bavím se i s ostatníma . Dost mě baví provokovat Creamy s Takodou a teď už i s Queenkou, která se k nim přidala . Ale třeba se Salpem, Sanem, Cefem a Stormem se také bavím, ale pdole mě nejsou až tak vtipný, ale někdy s nimi sranda je . Kuchi a Jazzbell jsou taky v pohodě . Jednoduše - bavím se se všemi, ale nej je Sheik, Earth a Chili .
A poslední otázečka . Poskytneš i ještě někdy rozhovor ? xD
Jasně liš ! Bylo to super. A doufám, že se Vám to bude líbit a také si to všichni přečtou .
Už s etěším na další rozhovor !
Tak díky moc Azhare a měj se !
Nemáš zač a pá
Jak se Vám To líbilo ? chcete další ?
Přednastaveno

Rozhovor s Everlinet

16. března 2010 v 7:09
Tak ahoj Ever . ahoj!
Jak dlouho máš internetový ranch a jak dlouho máš ten ranch u tebe doma ?
Rach u mě doma,jsem založila v roce 2005,kdy jsem dostala svého prvního sch :) a ten in. až v Červnu 09.,
Proč se tvůj ranch jmenuje Diamond Horseshoe ranch ? Má to nějaký důvod nebo je to pouze jen tak ?
No,dřív jsem měla jiný název,ten se mi zdál tuctový,tak jsem vymyslela tento,líbí se mi,ani nevím jak vznikl nebo jaký má důvod.
Proč máš zrovna přezdívku Everlinet ? je to hezké, ale jak to vzniklo ?
Tak,vymýšlela jsem si přezdívku na ufo,říkala jsem si Ever-navždy,everlinet ! a to už mi zůstalo,pak jsem si tak v Tunisu "pojmenovala" jednoho koně!
Kolik máš zatím Tradíků a jak se jmenují ?
Fox,Sun a Azhar,mám zatím tři :)
Kolik koníků a jakých velikotí si vezmeš na FD Frýdlant ?
Myslím,že celkem hodně,ještě ty narozeninové koně, a koně co dostanu k svátku apod...
Jaké z tvých Srek máš nejraději ?( nemusíš odpovídat )
Ani nevím,hodně chodí všichni,nejradši jsem u kiiki,steeple,u Tebe,u moni atd. :)
Jaké Breyerky si od srdce přeješ, hozně mco přeješ ?
Gypsy Kinga,Gofferta :)
Jaké tvé oblíbené plemeno koní ? Máš také koníka v tomto plemeni ?
Haflling a 'Arab,hafana mám jen sch a araba Azhara :)
Jaké je tvé nejoblíbenější zbarvení ? Máš také koníka s tímto zbarvením ?
ryzák a plavák,také se mi líbí vraníci,rezavého mám azhara,pkaváků docela dost x)

Nemáš zač za rozhovor jsem moc ráda ;) Měj se! Pp

Děkuji Ever za rozhovor :)

Rozhovor s kiiki

11. března 2010 v 7:09
Ahoj kiiki . Jak dlouho už vlastníš svůj internetový i reálný ranchík ? Ahojky liško! Internetový mám od srpna 08 a reálný ranch cca 8 let :)

Jak se jmenovali 4 tvoji první Tradíci ? Sierra Blanco, Treasure Move, Fox a Goffert!


Kdo se ti z letošních novinek 2010 líbí nejvíce ? Může jich být i víc . Letošní novinky jsou velmi povedené a je jich strašně moc! Nejvíce se mi asi líbí Esprit, Max, rachel, noví SM, nový Lets Go set ale je jich mnohem mnohem víc :)


Jsi spokojená s počtem lidí a počtem komentářů na tvém ranchi ? S počtem lidí moc, nemůžu si stěžovat. S komentáři je to trochu horší, ale je t dobrý :)


Jak si vlastně k Breyerům přišla ? Iva mi ukázala Appy stránky, no a pak jsem si objednala (v té době ještě nebyl eshop) nějaké stablíky no a ty 4 již jmenované Tradíky :)


Kolik hodin tak denně trávíš na PC ? moc, protože nemůžu ven ani sportovat, tak min. 4 hodiny denně...


Jak dlouho jsi tak přezden s Breyery, pozoruješ je, připravuješ jim stáje nebo
něco takového ? S Breyera jsem hodně. Dívám se na jejich tréninky a občas sama trénuju. Hodně je taky fotím a uklízím po nich =D

Kolik máš přesně - Tradíků, Classiků a Stablíků ? Tradíků 53, Classiců 16 a SM 81 :)


Kolik si přibližně vemeš na FD Breyerků ? na FD podle toho kolik mi naši dají, tak 3-4


Slyšela jsem, že si chceš nechat namalovat PS, je to pravda ? A kdyžtak jaké
plemeno budeš chtít ? ano, moc bych chtěla! Bude o tom článek na ranchi :) Plemen bych chtěla několik, ale nejvíc araba, tinkera a TWH :)


Jaké lidičky z tvých SRek máš nejraději ? Nemusíš odpovídat :) nejbližší je mi Mazel, ale ta už nemá SRka, jinak mám ráda všechny lidišky, ale s některýma jsem si hodně blízká :)


Děkuji moc kiiki a měj se hezky :) Nz, bylo mi potěšením :D Ty se taky měj ;)

Toto byl rozhovor s kiiki a brzy se těšte na další :)
Přednastaveno

Znovu nová rubrička :)

5. března 2010 v 21:30
A je tu zase new rubrička-... poslední dobou Vás s nima přímo zaplavuji, co ? xD .... Sem budu přidávat jak rozhovorky s tůznými lidmy - mými Srky, Appaou, Lin, peťou atd. , ale i třeba koníky od nsá z ranche nebo třeba i mezi zaměstnanci našeho ranche :) . Mylsím, že by to bylo DOCELA zajímavé, ale uvidíme . Pokud někdo chcete, abych s ním udělala rozhovor napište mi do komentů Váš e-mail :) . Každý nebude stjený, ale budou asi podobné :) .

Jaký máte názor na new rubričku ? :)
 
 

Reklama