Přečtěte si novou povídku Art of Living!

Saddlery World Horses

Poptávka

7. dubna 2012 v 14:38 | liška
Když jsou konečně prázdniny a my můžeme být doma, ani vystrčit čumák nemůžem. Venku je sotva nad nulou a leje a leje... opravdu zákon schválnosti. No nic.
Já jsme doma, učit se mi opravdu nechce, fotit ven jít nemůžu... a proto koukám na filmíky a vyrábím.

Pamatujete si ještě někdo na naše WH Saddlery, neboli saddlery World Horses /Někdy jako Saddlery World of Horses/? Vlastním ho já společně s Phárlap a máme stránky na www.saddlery-w-hwebnode.cz , odkaz je kdyžtak pod záhlavím :). Vyráběli jsme různé věci, já dělala různé akcičky, kupónky... no jo. Ale poté zde byl přímo nával obchůdků a my se na to něja, slušně řečeno, vybodli. Lidé přestali mít peníze a takovou chuť si nové vybavení kupovat. Buď jich měli hodně, nebo naopak vůbec, nebo nejčastěji si raději vyrobí vlastní.

S Pharlap bychom chtěli alespoň zkusit tento obchůdek obnovit. Přidáme nové věci, já například ty Halterky :), ale hlavně, chtěli bychom, když pojedeme zase na nějakou akci, prodávat tam. Co vy na to, brali by jste? Pokud pojedem na CSE, tak rovnou i tam :).
Ale proto se ptám, co by jste chtěli navyrábět? Co by jste si eventuelně koupili? Vím, že vždycky byl docela zájem o dečky, začínám na nich pracovat, ale hlavně na těch obšívaných. Ale kdyžtak, na jaké velikosti mám dělat? A co dále by jste chtěli? Například ty hlaterky, jak je například fotka na článkem a byl zde s nimi článek? Či nromální nylonové ohlávky? Postroje pro práci ze země na prcky? Či úplně něco jiného? Právě prostřednictvím tohoto článku se Vás ptám, co bych ais tak například na CSE, či prostě do budoucna, měla vyrábět, Popřípadě by z toho tady byl takový malý výprodej :). Popřípadě s ekouknete k nám do obchůdku, odkaz výše, a do komentářů napište, co co by jste eventuelně měli zájem (nebojte se, není to závazné). Abych věděla, co kdyžtak dělat :)
Proto prosím a předem děkuji za odpovědi ;)

Vyráběcí mánie v plném proudu

21. března 2012 v 21:44 | liška
Jistě si pamatujete, no spíše ne :D, jak jsme byla nemocná. Moje zatracená palice se točila, bolela, oči jsme měla jak velké bobule... A ani ne PC jsem bez nesnesitelné bolení hlavy nemohla. Sice jsme stále a stále byla unavená, ale alespoň něco jsem chtěla dělat. Přemýšlela jsme hodně na CLS... a dospěla jsme k závěru, že vlastně mám hrozně mála ohlávek pro mé koníky, no jo, většinou je vystavuji bez nich. Ale jo, chci to změnit, kupodivu :).
A jelikož mám doma spoustu jak kůže, různě vínové, hnědé, béžové a pak nějakou růžovou, černou a krásnou bílou koženku. A také jsem již dříve zkoušela pracovat s takovými "plíšky", vypadá to jako u pravých halterek. Ale ty bronzové jsme, nevím jak s emi to povedlo, ale ztratila. A zrovna to není levná záležitost. Ale v papírnictví jsem našla, jakoby náhodou, osamocený obal také s takovými plíšky... když si uvědomím, že ty bronzové stáli 3 A4 80 Kč... a já našla balení, kde jsou 4 různé barvy a je toho hrozné množství (velká rule) a stálo to 130 Kč! Vím, úplně za hubičku to není, ale dá se, hlavně se s tím perfektně vyrábí ;). Mám tedy plíšky zlaté, čerevné, modré a zelené barvy.
A jak jsem toho využila? To posuďte sami s fotkami u článku (za jejich kvalitu se moc omlouvám, fotila jsem je doma, když jsem ještě byla nemocná), neboli s mými novými halterkami a výstavními ohlávkami pro koníky :)

Moje úplně první halterka, byla tato. Z pravé až vínové kůže se zlatými plíšky. Kroužky kupodivu nejsou již předělané, či z toho pevného srátku, ale z toho jemňoučkého a ohebného od korálků, zhruba tak ke Stablíkům a chipsíkům velikostně sedí. Už chápu, proč většina lidí, když už dělá na tyhle prcky, dělá hlavně jednoduché ohlávky či arabky! Ta piplačky, což to byla, byla sice něco, ale lepidlo... to je pravé peklo, měla jsme ho po lepení takovýhlech minivěciček snad všude :D.
Ani jsem si u ní neudělala zapínání, protože by to byl zase takový hodně velký komponent. Ale tato kůže je dosti elasticá, ještě k tomu je ta ohlávka lehce volnější, takže není problém to jakémukoli koníkovi přetáhnout přes ouška :)
Má hodně much, ale na mojí alespoň trošku ucházející první pravou ohlávku na Stablíky a Chipsíky není zas tak špatné :)
Omlouvám se za přetočený podhrdelník, stalo se nedopatření :P
___________________________________________________________________________________

Další je no... něco na způsob arabky. Opravdu jsem neměla, co dělat, z výparů z lepidla mi už také začínalo být špatně... Tak jsem se pustila do něčeho nelepeného a vznikla z toho tato jednoduchoučká arabka. S tou moc spokojená nejsem, ta se mi moc nelíbí :/ No jo, všechno se hold napoprvé nevydaří :)
A fotky u toho jsou fakt neuvěřitelně příšerný
_________________________________________________________________________________________
A první u těchto "halterek" byla ohlávečka pro naší Blubellku. Vybrala jsme bílou s červenými proužky, tato kombinace mi pro ní přišla nejlepší. A kupodivu to Bluebellce docela sluší :)
________________________________________________________________
Další ohlávko-halterka byla pro našeho Francouzského klusáka Leoška. Doufám, že se nějak na CLS umístí, i když, co já vím, že. je to Classic v others, to se všechno uvidí :)
Tato kombinace s emi snad líbí ze všech nejvíce, prostě bílá a modré proužky. Leoškovi mco sluší a pojede nám v ní na CLS :)
Neotočila se fotka... mrška :/
_________________________________________________________________________________________
A poslední ohlávkou je opět modro-bílá halterka pro Starlighta, který v ní také pojede na CLS :)
On je takový jemňoučký, ona také není moc výrazné... ladí jim to :D tedy, alespoň doufám
Nevím proč, ale asi se mi líbí nejvíce, asi i ve spojení s tím koněm :)


Tááákže... jelikož na obchůdek jsme kupodivu ještě zcela nezapomněla, pokud by se Vám někomu nějaké ohlávka líbila, nejspíše je dám jako další zboží za obchůdku, pokud by jste tedy chtěli. Ale to určitě pardon, ale až po CLS? teď, opět lehce nestíhám :)

Tak co, jaké podle Vás jsou? Chci Váš názor, upozornění na mušky, všcehno! :D A kdo zase napíše jednoslovnou odpověď... už se fakt naštvu, zlatíčka ;) Ale budu moc ráda za vaše názory :)

Objednávka pro Nelu

15. ledna 2012 v 21:44 | liška
Konečně sme dávám fotky objendávky pro Nelu, kterou zítra konečně odesílám :)

Omlouvám se za kvalitu fotek, fotila jsem je ais před 10-ti minutama ;)

Objednávka celkem obsahovala: Jednoduchou Anglickou uzdečku, "Arabku", obšívanou béžovou dečku a dvě obšívané světle modré obšívané dečky
A teď už fotky :)
Nejprve zde máme černou, jednoduchou anglickou uzdečku s otěžema :)
_______________________________________________________________________________________
Dále jsou tu dečky, nejdříve obšitá béžová
_________________________________________________________________________________
Teď první modrá obšitá
____________________________________________________________________________
A teď druhá modrá obšitá dečka a Arabská ohlávka
(pardón, že arabka je na Seattlovi :D)
A detailík bambulky :)


Zítra tedy výrobky jedou na tvou adresu Neli :)

Saddlery World Horses - Znovu rozjezd či co bude dál?

11. září 2011 v 10:34 | liška
Poslední dobou si často kladu tuto otázku ohledně obchůdku - Co bude dál?
Se samostatným obchůdkem jsem začala skoro při samém počátku mého "ranchaření", takže už také skoro 3 roky, páni, to to utíká :)
Nejdříve jsme obchůdek měla společně s Ájou98 ještě na blogu, poté na wbs. a teď, s Phárlap na webnode... ale, co dál?
V dnešní době s eobjuvuje více a více obchůdků, dobrý obchůdků, plných nádherných věcí. Tak, co bdueme dělat my? Vůbec nevím, jak mám s obchůdek naložit, jak pokračovat, jestli stále ještě pokračovat. Měli jsme takovou delší pouzu, bez nových výrobků, bez vašich objednávek, jako kdyby obchůdek nebyl. Ale já bych chtěla pokračovat, určitě. Baví mě to, je to můj koníček a nechci se toho jen tak vzdát, ale máto vůbec cenu? A například teď bude ALS, kam samozřejmně nejedu a spoustu lidí si zde věcičky nakoupí a poté už nic nebude potřebovat.

A proto se Vás ptám - Máto ještě vůbec cenu?
Je zde hodně obchůdků plné skvělých věciček, krásných věciček, plné nových nápadů.
Mně by mělo brzo přijít spoustu kůže... ale máte cenu? Má to cenu pokračovat?
A kdyžtak, jaké nové věci dělat, jak se zhruba rozjet?
Stále mě to baví, i si ais budu objednávat a příjde nový materiál, takže začnu dělat různé uzdečky a tak... (možná bych se někdy zmohla i na nějaké sedlo :D).. co vy na to?


Vím, divný článek, ale chtěla bych Vás názor, vaší pomoc :)

A ještě zprávička pro Nelu: Zaprvé, hrozně moc s eomlouvám! Já na to úplně zapomněla! Ale už to mám konečně hotové, prosím, napíšeš mi na e-mail tvou adresu? E-mail: eliskapacalova@seznam.cz . A doufám, že máš ještě stále zájem, jo a také, chceš nafotit? :)
A chceš k tomu ještě něco?

Nová Arabská ohlávka - nylonová

27. července 2011 v 10:56 | liška
Slibovala jsem Vám fotky některých z mých nových výrobků - tady máte první z nich. Je to jednoduší, konkrétně bílo-růžová, Arabská ohlávka. Z nylonky má udělaný nánosník, lísnice a nátylník. Podhrdelník a podbradník je ze stříbrného řetízku. Ohlávka je na normální zapínání na přesku a obashuje čtyři růžové "bambulky".
Vím, že má ještě nějaké mouchy tak, ale zajímal by mě Váš názor. Jak se Vám líbí? Měla bych jí dát do obchůdku? Mohla bych popřípadě i bambulek dodělat více, či méně. Také bych jí smaozdřejmně mohla udělat v jiných barvách, jak v jiných barvách nylonky, tak bambulek

A chtěla bych se omluvit za pozadí na fotkách. Chtěla jsem něco tamvého, aby to kontrastovalo a jediné, co bylo poblíž... byl počítač :). Ale na těchto fotkách mco snad nejde o pozadí, halvně otu ohlávku ;)
Jo a na pár fotkách je bambulka na řetízkovém podhrdelníku trošičku překroucena - moje chyba. Normálně se s ním dá pohybovat, ale všimla jsem si toho bohužel až po foce








A teďka jdu čučet na Harryho Pottera a relikvie smrti, část druhou, čauký :D

Vyrábím, makám, vymýšlím

16. července 2011 v 16:31 | liška
Po dlouhé, dlouhé a ještě jednou dlouhé době jsem se opět dala do vyrábění nových věcí.
Podlesních pár dní v každé volné chvilce vyrábím, ale nehodlám dělat výprodeje, ale zdokonaluji a vylepšuji straší výrobky, ale hlavně vymýšlím a vyrábím nové. Jde to přeš nové kožené ohlávky s bronzovým "plíškovým" zdobením, dále přes uzdečky s podobným zdobením, nové westernové uzdečky, "Indiánské" ohlávky a uzdečky, nové typy dek, také "Indiánské" deky, nevé věci pro hříbata... a například až k novým kokardám, všech možných velikostí od velikostí "pro BH (velikostně jdou k Tradíkům a Classikům)" až po třeba deseti centimetrovů na výšku.
A ještě k tomu nám brzy přijede nový materiál na vyráběním (díky pompin), takže se doopravdy máte na co těšit.
Vím, že je teďkon všude obchůdků jak nas (a to nechci být úplně sprostá :D)... ale i tak doufám, že to alespoň někdo ocení a třeba si i něco koupí, protože všechno tohle opravdu nedělám jen pro sebe a mé koníky (ti už toho taky mají... :D).

Chtěla bych Vám rovnou něco nafotit, ale bohužel mám jeden menší (spíše větší) problém. Můj foťák silně stávkuje. Všechny normální barvy fotí zeleně a bílou a jakkékoli světlo fialově, no, asi už toho má plné zuby. Takže nové fotky nebudou (pokud se náááhodou nevspamatuje) až z nové zrcadlovky, která nejspíše bude už příští týden tak v pátek (muhhhehhhheeee :D)

Tak co vy, těšíte se na ty nové věci? A koupíte si popřípadě třeba něco?
Nebojte, drahé to nebude :)

Třetí výprodej našeho obchůdku!

16. dubna 2011 v 18:44 | liška
Vítejte u třetího výprodeje naše obchůdku a silně doufám, že si tu vyberete :)
Pokud něco budete chtít, bude to jako vždy. Nejdříve název dané věci, či daných věcí, do komentáře, tím si jí zarezervujete a poté mi napíšete e-mail na e-mail obchůdku: saddlery-w-h@seznam.cz vaší adresu a znovu napíšete názvy daných věcí, popřípadě pokud si budete chtít ještě něco doobjednat nějaké věcičky. Ale hlavně mi na e-mail vyplníte "druhou část" objendávky, jako kdybyjste objednávali rovnou z obchůdku, naleznete jí na: http://saddlery-w-h.webnode.cz/objednavky-a-kontakty/ . Tam máte uvedeny i způsoby platby a způsoby poslání!
Až dostanu e-mail, tak Vám ho musím potvrdit, jinak to nemáte jisté.
ALE POZOR, POKUD TO NEUDĚLÁTE PODLE TOHO, JAK JSEM NAPSALA, NEPŘIJMU TO A HOLD MÁTE SMŮLU! Nic těžkého na tom není, jen nebuďte líní a napište to podle předlohy
Ale pokud máte nějaké dotazy, ptejte se sem pod článek, nebo na již zmíněný e-mail.

Ale teď už k výrobkům :)
Začínáme u.... :
Traditional
Název výrobku: Traditional dečka obšitá

Cena: 20 Kč

Detail: Pohodlná obšitá dečka sedící všem koníkům velikosti Traditional

Prodáno

_________________________________________________________________________________

Název výrobku: Pony Traditional dečka obšitá

Cena: 15 Kč

Detail: Hnědá obšívaná dečka pro většíTraditional poníky (Model Cefa, Misty)
_____________________________________________________________________________


Název výrobku: Jednoduchá dostihová uzdečka černá

Cena: 20 Kč

Detail: Dostihová dečka z černé kůže s bílým vypodložením

Prodáno















___________________________________________________________________


Název výrobku: Jednoduchá dostihová uzdečka hnědá

Cena: 20 Kč

Detail: Jednoduchá dostihová uzdečka z hnědé kůže s béžovým vypodložením

Prodáno
















_________________________________________________________________


Název výrobku: Traditional uzdečka vypodložená

Cena: 16 Kč

Detail: Vypodložená béžová nylonová uzdečka se zeleným vypodložením


Prodáno







______________________________________________________________


Název výrobku: Traditional kamaše obšívané

Cena: 20 Kč

Detail: Zbrusu nový typ kamaší. tyto jsou bílé s růžovým obšitím, zapínání je na suchý zip
__________________________________________________________________


Název výrobku: Traditional růžová podsedlovka pod anglické sedlo

Cena: 10 Kč

Detail: Růžová podsedlovka pod anglická sedla s vínovým obšitím

















_________________________________________________________________

Název výrobku: Traditional podsedlovka pod anglické sedlo

Cena: 10 Kč

Detail: Bílá podsedlovka pod anglická sedla s růžovým "obšitím"



Classic

Název výrobku: Classic stájová dečka oranžová

Cena: 15 Kč

Detail: Oranžová stájová dečka Classic s červenou kůží

Prodáno

______________________________________________________________________________
Název výrobku: Classic obšívaná dečka červená

Cena: 15 Kč

Detail: Červená dečka na Classiky obšitá žlutou nití

__________________________________________________________________________________


Název výrobku: Classic nylonová ohlávka

Cena: 10 Kč

Detail: Béžová nylonová ohlávka na Classiky




















Stablemates

Název výrobku: Stájová Stablemates dečka růžová

Cena: 10 Kč

Detail: Růžová stojová dečka pro Stablíky












__________________________________________________________________________________


Název výrobku: Stablemates hnědá kožená ohlávka

Cena: 5 Kč

Detail: Ohlávka na Stablíky z hnědé kůže



















___________________________________________________________________

Název výrobku: Stablemates kožená ohlávka Ross

Cena: 5 Kč

Detail: Ohlávka Ross z černé kůže na Stablíky




















_________________________________________________________


Název výrobku: Stablemates podsedlovky (modrá a růžová)

Cena: 8 Kč oba kusy, 4 Kč jeden

Detail: 2 podsedlovky pod anglická sedla, je mžono koupit dohromady i zvlášť

Hříbata
Název výrobku: Obšívaná dečka na hříbata Traditional
Cena: 15 Kč
Detail: Bílá dečka na Traditional hříbata obšitá růžovou nití












____________________________________________________________________________
Název výrobku: Obšívaná dečka na Classic hříbata

Cena: 10 Kč

Detail: Oranžová dekčka na Classic hříbata obšívaná hnědou nití

Pozor, pozor- dnes bude výprodej!

16. dubna 2011 v 14:55 | liška
Jenom Vám chci zdělit, že jsem se rozhodla, že výprodej udělám už dnes. Bude takový "menší" výprodej pro koníky všceh vylikostí od Breyera (krom MW). Mám už většinu věcí nafocených, jenom mi došli baterky, tak si je půjdu vyměnit.
Z CLS z Obchůdku mi totiž zyblo celkem dosti věcí, a co s nimi jiného :)
Ještě někoho půjdu ven vyblejsknout, u nás svítí sluníčko (hned jak jsme to zmínila se zatáhlo, že :D) a poté Vám to sme začřnu nahrávat! A rovnou přidám i do obchůdku 1 new věcičku, která byla již i na CLS, takový nový kamašky.
Silně doufám, že si někdo něco koupí a ještě silněji doufám, že mi povolí blog.cz sem ty fotky nahrát :D

Konečně dokončena rekonstrukce obchůdku!

13. dubna 2011 v 17:30 | liška
Popravdě po pár dnesch "dřiny" jsem konečně dodělala rekonstrukci obchůdku. Byla bych moc ráda, kdyby jste s epodívali, ať to stálo alepsoň za něco :). Pečlivě jsme roztřídila skoro všechny rukriky + je ještě rozdělila do podskupin. Také jsem tam dala nový vzhled obchůdku, mě se tento styl moc líbí, tak snad i Vám. Ještě čekám na "obrázek" od Áji, která nám ho tam udělá a bude vše kompletní. Také jsem některé články poupravila a vymazal některé výrobky. Místo nich sme v nejbližší době se chystám přidat jiné, tak snad budou mít úspěch :).
Také se pilně chystám na výprodej. Budou zde různé věcičky na různé velikosti Breyerů! U toho také doufám, že uspějí :).


Pormiňte za krátký článek. Chtěla jsem Vám semka dát nějké fotky, ale blog.cz prostě ne... samozdřejmně s emi objevuje jen asi každá třetí :/

Rekonstrukce obchůdku!

10. dubna 2011 v 21:50 | liška
Divíte se, proč tu tolik nejsem?
provádím totiž rozsáhlou rekonstrukci našheo obchůdku. Dávám nový zvhled, předělávám články, dávám je do nových rubrik...
Tak se prosím nedivte, že tu moc nejsem a kdyžtak se nelekejte, když bude v obchůdku něco blbnout :).
Jinak se na prozatimní můžete podívat sem: http://saddlery-w-h.webnode.cz/
Ale ještě dodělám nějaké lepší záhlaví a pořád předělávám články a taky s echystám dodat nové věcičky ;)

A teďka prozradím ještě jendu věc... nejspíše příští víkend, možná déle, raději nci na 100% slibovat nebudu... ale měl by tu být další výprodej! A to na všechny velikosti Breyerků! Jen na MW ne, promiňte, to mi opravdu nejde :D
Tak doufám, že si někdo něco koupí ;)

PS: Až bude rekonstrukce zcela hotová, tak Vám dám vědět



A omlouvám se jen za krátký, informační článek :)

Novinky z Saddlery w-h - 9.3.

9. března 2011 v 21:39 | liška
A opět tu mám nějaké novinky, ale z našeho obchůdku, Saddlery W-H

Jelikož jsme nemocná a budu ještě i zítra doma, tak jistě hádáte, že velmi vyrábím. Mám hotovou objendávku pro Kate na CLS, s Pharlap jsme domluvené... A samozdřejmně vyrábím do našeho obchůdku, který bdue také na CLSku, díky Lin :)
Mám už hotový ceník, aby se to nepletlo a nebyl zmatek. A věci postupně dělám... Mno... spíše opravdu obšívám (dečky, podsedlovky... nové kamaše) než bych dělala ty "stájové" dečky a tak. Co chcete raději ? Ty obšívané nebo "stájové" (s přeskama) zajímá mě Váš názor :). Pár jich udělám i dvoubarevných.
Dělám i nějaké ohlávky a uzdečky... tedy hlavně různé Nylonky a dostihačky :)
Ale ješte nemám žádné "normální" kamaše, jako ty s přeskama... Mám je udělat?
A je něco spešl, co by jste chtěli, abych udělala? A na jakou velikost mám nejvíce dělat- SM, Classic, Tradi? A mám něco zkusit i na MW? Hmmm, co myslíte ? :)

Mám moooocotázek, ale byla bych moc ráda, kdybyste je zodpověděli, mco by mi to pomohla :)
Jo a póslední věc... Hodláte vůbec něco kupovat? Jestli se s tím náhodou nedělám tak trochu víc zbytečně :D. I Phar už také dost vyrábí ;)

21.2.- Novinky v Saddlery W-H

21. února 2011 v 21:58
Po dlouhé době opět píši nějaké ty novinky ohledně našeho obchůdku saddlery W-H.

Nejprve bych se chtěla dostat k CLS, kde je naší ctí a budeme vyrábět ocenění do některých kategorií! A to přesněji do lehký plamen Stablíků a Hříbátek Classiků/ či Tradíků!

Dále jsme již dostala 2 nové objendávky od holek, s předáním na CLS, takže znovu píši- Ano je možné si něco objednat na CLS

A Lin mně a Pharlap dovolila úžasnou věc, velmi jí za ní děkujeme... Budeme mít takový "mini obchůdek" i na samotném CLS! Určitě něco navyrábíme, ale co by jste chtěli ? Spíše dečky, kamaše... ohlávky... nylonky... nebo nějaké nové věcičky ? Byla bych ráda, kdyby jste mi to sme napsali :)

A v poslední řadě tohoto článku, bych Vám jen chtěla oznámit, že jsme do obchůdka přidala 2 nové věci a to obšívané dečky a dvoubarevné dečky, pokud bduete mít časík, tak jukněte prosím ;). Chtěla jsme tam přidat i nové ohlávky a uzdečky, ale to jsme bohužel nestihla
P1100160
Ale teďka už dobrou ;)

Fotky objednávky pro Kate

20. února 2011 v 20:53
Mám skoro hotovou objendávku pro kate, chybí tu ještě ta růžová dečka na Classiky, pardón, ale došel mi růžový filc, takže tu dodělám zítra ;).
Jinak by tu mělo být vše: Dvoubarevná dečka na Classiky, růžová nylonka vypodložená na Classiky, modrá nylonka na Tradíky a sv. modrá dečka na Tradíky :)
Fotky jsou hrozné kvality, jsou foceny dnes večer
P1110001
Celá objednávka :)
P1110002
Růžová nylonka růžově vypodložená :)
P1110006
P1110007
Dvoubarevná, vylepšená dečka
P1110008
Na plecích má zapínání na suchý zip
P1110010
A na břichu na přesku :)
P1110009
P1110011
A tady poslední dvě věci
P1110012
Modrá nylonka bez "podhrdelní části", jak jsi chtěla Kate :)
P1110013
A světle modrá stájová dečka :)
P1110014
P1110015
Předání tedy na CLS, a doufám, že se ti věcičky budou alespoň trošku líbit :)

Fotky objednávky pro Horseen

9. ledna 2011 v 20:13
Konečně sem dávám fotky té obří objednávky pro Horseen :D. Ale nenafotila jsem ty věci z výprodeje, promíň ;)
P1100077
Tak pro začátek je tu zeleno-béžový stájový setík
P1100079
P1100080
P1100082
Další je tu modro-černý stájový steík na Flashovi (páni, to sjou první 3 Flashovi fotky :D)
P1100084
PS : Tyto věci nejsou dělané na ty koně, co to předvádějí, sedí všem ;)
P1100085
P1100094
A jéjda... jak tak vidím, tak jsme nenafotila ani ty bílé kamaše s černou kůží a ani ty černé s bílou kůží za váhru, pardón :/. Já jsem to ale popleta
P1100095
A to jsou všechny fotky. Zítra to vyráží k tobě Horseen ;) 

Velká novinka pro Saddlery w-h !

18. prosince 2010 v 19:22
Už jste to asi čelti u Pharlap... Pokud ne, tak si to rozhodně přečtěte ! Je zde velká změna ! V World-horses teamu tu nebudu pouze já. Ale nově i Pharlap !!!! Takže... buidou tam výrobky ode mě, ale také úžasné výrobky od Pharlap jako, ohlávky pro arábky, sedla a tak ! viděla jsme její výrobky, jsou překrásné ! A mám enový e-mail, pouze pro saddlery. Je to : saddlery-w-h@seznam.cz . Nově tam budete posílat objednávky a jakkékoli připomínky k obchůdku ;) . Také v obchůdku budou jisté změny, vše dopíši ;) . Také u každého obchůdku bude výrobce ;) A tak...
A Ája nám udělala nádherné logo :
Tak co ? Super zpráva, co ? :)

Nová dečka... dvoubarevná :)

12. prosince 2010 v 11:13
Včera vešer a vlastně i dnes ráno jsem vyrobila novou dečku. Na tento návrh jsme přišla sama, ale... pomáhala mi i Ája ;)
je dvoubarvená, budu ji dělat z všceh možných barev tadyta přesněji z růžové a té nové šedé . Na plecích má zapínání na suchý zip.
A teď už fotky !
P1090700
Udělala jsme jí na Jazzbellku ;)
P1090701
P1090702
Bohužel nevím rpčo, ale na těchto fotkách ztrácí ta růžová barvu, přitom je mnohem sytější !
P1090703
PS : ta ohlávka je od Peťi ;)
P1090704
P1090705
P1090708
Tak, co ? Líbí se Vám ? Prosí opravdu upřímný komentář, prosím! A měla bych jí dát do obchůdku ? A kdyžtak za kolik ? Dělala bych jí na SMka i na Classiky
Díky za komentík ;)

Fotky objednávky pro Karču88

9. prosince 2010 v 17:09
Sice opožděně, ale přeci. Možná už ti i ty věcičky Karčo přišli , ale promiň, jindy jsem neměla čas to sme dát :D . Tak to je tady teď
P1090684
P1090685
Podsedlovka
P1090682
P1090686
nylonka
P1090683
A kamašky
P1090681
Ještě jednou se chci mco omluvit, že jsou tu ty fotky až teď :( .
Mimochodem Karčo, pořád ti nejde nandat ta ohlávka ? :D

Nové věcičky - 7.12.

7. prosince 2010 v 19:18
Dnes jsem přidala do obchůdku několik věcí !

Podsedlovka pod anglické sedlo - Tato podsedlovka byla i ve výprodeji

Nylonová ohlávka - Změnila jsme to z článku nylonové ohlávky pro tažáčky, takhle je to lepší, budou to normální nylonky i rpo tažážky, Poníčky i normální končíky ;) . A také sjem tam přidala nové barvy nylonek, které jsem dnes koupila !

Nylonová ohlávka pro hříbata -  To bylo přidáno do nové rubriky "pro hříbata" . jednoduchá nylonka ;)

Obšívaná dečka na hříbata  také byla již ve výprodeji . Obšitá dečka pro hříbátka

Zítra nebo prostě až bdue čas, tam chci přidat novou věcičku, teď nestíhám. A také se mi v hlavě rodí nové nápady ;) .

Všechny tyto věci můžete najít na www.saddlery-w-h.webnode.cz

Jaká se vám z těchto věcí líbí nejméně a naopak nejvíce ? Zajímá mě Váš názor :)
Mari
Je divné, že jsem sem nedala Transfíka.... teď je budu cpát všude, nebojte :D

Výprodej- kdo, co

5. prosince 2010 v 9:42
Ahojky . Chci Vám pouze oznámit, že výprodej ještě nekončí, skončí, až se vyprodají   všcehny věci, tak pokud se Vám tam ještě něco líbí, napište ;) . A taky, abych v tom měla pořádek a něco nepopletla, sme dám takový malý seznam ! určitě každý, co si teďka něco bere z výprodeje se na to podívejte a koukněte se, jeslti tam nemám chybu !

Karča88 - Béžové kamaše z výprodeje, zelená nylonka z výprodeje, béžová podsedlovka

Steeple - Dostihová uzdečka z výprodeje
Jo a Steeple, budeš si k tomu ještě něco brát ? Kdyžtak mi napiš e-mail s adresou, jo a je to za ten kupónek ;)

Tinkerka - černá obšívaná deka z výprodeje, červená dečka na hříbátka z výprodeje
Jo a Tinky, prosimtě napiš mi ten e-mail s adresou, a budeš chtít použít ten kupónek ? A budeš chtít k tomu ještě něco ?

Carrie22 - bílá obšívaná dečka z výprodeje, westernová uzdečka z výprodeje

Horseen - obšívaná oranžoá dečka na hříbata z výprodeje, Pony Traditional ohlávka bílá z výprodeje, Traditional stýjová dečka modrá z výprodeje, 2x stájový set Traditional, 1x stájová dečka Traditional ( chceš u ní i provázky černé ?), 1x Kamaše Traditional


Je to tak vše správně , Prosím koukněte se a překontrolujte to ! Jinak, ti, co mi ještě nenapsali ten e-mail, tak napište, abych mohla posílat ;)

Věci na Traditional - výprodej

4. prosince 2010 v 12:26
Více informací o výprodeji naleznete zde : http://ranch-ohajo.blog.cz/1012/informace-k-dnesnimu-vyprodeji

dečka













• Traditional stájová dečka - modrá
○ Počet kus : 1
• Cena : 20 Kč
○ Poznámka : Stájová dečka na Tradíky, sedí spíše "kratším" modelům ( Chili, Elis, Isadora, Azhar ... )

Prodáno

______________________________________________________________________________

Kamaše












• Traditonal kamaše - béžové
○ Počet kusů : 1
• Cena : 17 Kč
○ Poznámka : Kamaše na Tradíky béžové, zapínání na 2 přesky
PS : Omlouvám s,e ta první kamaše je mco nízko, moje chyba






 PRODÁNO


_______________________________________________________________________________

uzdečka westernová







• Traditional Westernová uzdečka Storm
○ Počet kusů : 1
• Cena : 20 Kč
○ Poznámka - Hněda bílá westernová uzdečka, sedí všem Tradíkům

Prodáno


_______________________________________________________________________________

dečka







• Traditional obšívaná dečka - černá
○ Počet kusů : 1
• Cena : 20 Kč
○ Poznámka : černá dečka obšitá bílou bavlnkou, "spojena křížky" na plecích koně

Prodáno


______________________________________________________________________________

P1090625











• Traditional obšívaná dečka - bílá
○ Počet kus : 1
• Cena : 20 Kč
○ Poznámka : Bílá dečka obšitá hnědou bavlnkou, "spolejena křížky" na plecích koně

Prodáno


_____________________________________________________________________________

P1090617












• Traditional obšívaná dečka - zelená
○ Počet kusů : 1
• Cena : 20 Kč
○ Poznámka : Tmavě zelená dečka obšitá světle zelenou bavlnkou, "spojena křížky" na plecích koně, sedí spíše "kratším koním" (Elis, isadroka, Chili, Azhar...)

______________________________________________________________________________

P1090613















• Traditional nylonová ohlávka - zelená
○ Počet kusů : 1
• Cena : 15 Kč
○ Poznámka : Nylonová ohlávka, sedí všem Tradíkům, zapínání na přesku



PRODÁNO











_____________________________________________________________________________

P1090620











• Pony Traditional ohlávka - bílá
○ Počet kusů : 1
• Cena : 8 Kč 
○ Poznámka : Bílá nylonová ohlávka pro poníky Traditionalů

Prodáno


_____________________________________________________________________________

ohlávka










• Traditional westernová ohlávka
○ Počet kusů : 1
• Cena : 15 Kč
○ Poznámka : Bílo-černá westernová ohlávka s ozdobnými udidli a rozdělenými otěžemi

_____________________________________________________________________________

Ohlávka Chili












• Traditional ohlávka Chili - hnědá
○ Počet kusů : 1
• Cena : 7 Kč
○ Poznámka : Hnědá kožená ohlávka CHili, zapínání na přesku



____________________________________________________________________________

dostihačka











• Traditional dostihová uzdečka bílo-černá
○ Počte kusů : 1
• Cena : 18 Kč
○ Poznámka : Dostihová uzdečka pro všcehny dostiháčky, čenrá s bílým vypodložením

Prodáno


____________________________________________________________________________

podsedlovka













• Traditional podsedlovka pod anglické sedlo - bílá
○ Počet kusů : 1
• Cena : 9 Kč
○ Poznámka : bílá podsedlovka pod anglická sedla s růžovým "okrajem"

_____________________________________________________________________________

Podselovka











• Traditional podsedlovka pod anglické sedlo - růžová
○ Počet kusů : 1
• Cena : 9 Kč
○ Poznámka : Růžová podsedlovka pod anglická sedla s tmavě růžovým obšitím

_____________________________________________________________________________

Podsedlovka










• Traditional podsedlovka pod anglické sedlo - černá
○ Počet kusů : 1
• Cena : 9 Kč
○ Poznámka : Černá podseldka pod anglická sedla s bílým obšitím


_____________________________________________________________________________

Hříbata

P1090626












• Hříbata traditional obšívaná dečka - červená
○ Počet kusů : 1
• Cena : 15 Kč
○ Poznámka : Červená dečka obšitá žlutou bavlnkou, "zapínání křížky" na plecích koně

Prodáno


_____________________________________________________________________________

P1090629







• hříbata Traditional obšívaná dečka - oranžová
○ Počet kusů : 1
• Cena : 15Kč
○ Poznámka : Oranžová dečka obšitá hněodu bavlnkou, "zapínání křížky" na plecích koně

Prodáno


_____________________________________________________________________________

P1090633











• Hříbata Traditional (Creamsicle - tažná) růžová nylonová ohlávka
○ Počet kusů : 1
• Cena : 10 Kč
○ Poznámka : Růžová Nylonová ohlávka na "tažná" hříbata ( model Creamsicle

Zítra - Výprodej věcí na Tradíky !

3. prosince 2010 v 22:45
Jak říká nadpis - zítra prostě tady bdue výprodej věciček na Tradíky ! Nejspíše odpoledne ( nějak po 13. hodině . Mám už hotovou takzvanou kostru toho výprodeje, pouze tam zítra dosadím fotečky ;) . Pro Stablíky a Classiky nejspíš udělám příští týden, aby toho nebylo tolik ;)

Ještě před samotným výprodejem sem přidám, jak přesně budete moci objednávat a i celkové info o výprodeji ;)

Jo a na výprodej LZE uplatnit Vánoční kupónky, a také k věcičkám z výprodeje můžete si ještě něco přikoupit přímo z obchůdku, nebo můžete i s věcičkama z tohoto výprodeje počkat na další, je to jen na Vás ;)

uzdečka
Doufám tedy, že se títra "uvidíme" u tohoto výprodeje ;)

Fotky objednávky pro Steeple

15. listopadu 2010 v 7:04
Přináším Vám fotečky objednávku pro Steeple . Je to teda - Stájový steík na Kuchi (Catalina) a stájová dečka na Chiliho ( Kennebece) . Žádné další povídání, rovnou na fotky :
.-
Ohlávka
.-.-
Celý setíček
.-.-.-.
..
..
------
A dečka pro Kennebece
------
--------
--------
Plus tam máš pro Catalinka takovou blbůstku dělanou na Kuchi ;) .
V pondělí, neboli dnes, posláno/pošlu

Jak se líbí ? Jde to ?
Přednastaveno

6.11. - Nové věcičky v obchůdku

6. listopadu 2010 v 20:47
Dnes jsem přidala do obchůdku 2 nové věcičky a jednu včera . Byla bych veli ráda, kdybyste se na ně alspoň koukli a zhodnitili je ;) . "U dané věcičky" se ocitnete, při kliknutí na její název, který je níže uvedený . Tak tady jsou :

Nylonová ohlávka pro tažáčky Traditional - Obyčejná nylonová ohlávka pro tažáčky velikosti Traditional .

Dostihová uzdečka - Kožená dostihová uzdečka s vypodleženou čelenkou a nánosníkem

Nylonová uzdečka vypodložená - Nylonová uzdečka s vypodložením na čelence a nánosníku ;)

Také jsme v obchůdku udělala pár změn . Jak jste si mohli všimnout na hlavní stránce je anketa, bla bych ráda, kdybyste hlasovali pro Váš názor ;) . Ke kuponkům byl přidán podrobnější popis a byli doplněny Stavy objednávek, tam bdue vždy, kdo co má objednané, a jak už to mám hotové

                                  
Co říkáte na výrobky a na zmněy ? Který z nových výrobků se Vám líbí nejvíce ? Jak se vám líbí nový vzhled obchůdku ?
Tolik otázek na Vás mám... budu ráda na každého, kdo je zodpoví, snaží,m se přoád obchůdek vylepšovat ;)

Vánoční kupony !

4. listopadu 2010 v 18:37
Takže, zrovna jsem toto přidala do obchůdku a abyste si toho všimli i vy, tak to musím dát i sem ;) . Takže budu ráda, když si přečtete ;)



Blíží se Vánoce a proto Vám přináším Vánoční kupony ! A co, že to znamená ? No .. je to velmi jednoduché ;) . Na těchto kuponech je částka, za kterou ( pokud kupon "vlastníte") můžete utratit (lépeřečeno koupit výrobky) do této ceny !
A jak kupon získat ? Můžete ho získat v nějaké ze soutěží u mě na ranchi ( www.ranch-ohajo.blog.cz ) . Další možnost, když jste udělali nebo uděláte objednávku nad 100 Kč - dostanete tento kupon . Dále také pokud jste u nás udělali už více jak 3 objednávky . Nebo pokud máte nějakou velkou kámošku, tak jí tento kupon můžete "koupit", ale o tom mi musíte samoudřejmně napsat ;)             Nejspíše brzy přidám další způsoby ;)
Tento Kupon je pouze jeden a to za 20 Kč, ale můžete jich mít kolik jen chcete .
Tytokupona se dají použít při aukcích, výprodejích, nějakých speciálních setech, ale i v normálním kupováním výrovků . Prostě všude

Vánoční kupon
Jinak Tinkerko, máš u mě jeden ten kupónek ;) .
Pro více informací zavítejte do obchůdku ;)


Co si o tom myslíte ?

Malá grafická soutěž pro Saddlery w-h !

31. října 2010 v 21:38
Jak jste si mohli všimnout po příchodu do obchůdku.... trošku jsem to tam pozměnila a mylsím, že k lepšímu ;) .
Ale záhlaví lehce nesedí... lehce... no prostě hodně ;) . Proto vyhlašuji malou grafickou soutěž !

Každý, kdo chce, může vytvořit něvo jako hlavičku mého obchůdku a poslat mi to na e-maiil eliskapacalova@seznam.cz ! Můžete použít jakékoli fotky, nejlépe ty moje ;) .A k e-mailu napište vaši přezdívku ;)
Velikost tohoto bude 838x240 !
Barvy... je to jedno, nejlépe nějak sladit s ostatníma barvama na stránce !
Doufám, že chápete, co mylsím,... taková zápatí ;)

A za co by jste to vlastně dělali ? No, pokud má někdo z grafiky dobrý pocit nebo ták... Prostě zhruba nejlepší 2 nebo 1 (podle počtu) dostanou něco jako "kupónek" na věcičky z obchůdku ZDARMA !  ;) !

Jakkékoliv vaše připomínky pište buď do komentářů nebo na výše uvedený e-mail .

I když jste podle VÁS třeba grafický patlalové... alspoň to skuste ;) . Větší patlal než já nebudete ;)

Díky všem, co se přihlásí ! Nejlepší tedy budou odměněni a použije se výtvor nejlepšího do zápatí obchůdku ;)
uzdečka
Díky moc !
 
 

Reklama