Přečtěte si novou povídku Art of Living!

SRka

SR Karča88

23. června 2010 v 7:05
Přezdívka : Karča88
Karča88
Přednstaveno

SR Hříbě

22. června 2010 v 14:04
Přezdívka : hříbě
Hříbě
Přednastaveno

SR BEBETKA

22. června 2010 v 12:12
Přezdívka : BEBETKS
Bebetka
Přednastaveno

Nábor nových SRek

21. června 2010 v 13:08
Jak jsme psala v minulém článku, o5 budu nabírat nová SRka . Pokud chcete být se mnou SRka stačí s ezapsat sem dolů pod článek . Pokud chcete být moje navá SRka napište mi do komentů :

1) Přezdívka
2) Jméno vašeho ranche
3) WwW Ranche
4) Proč chcete být SRko ?

Byla bych ráda, kdyby se Vás zapsalo hdoně, ale já vyberu, jenom asi 3-5 ldidí s kterými chci být SR... vybírám si jenom ranche jejiž majitelky laspoň jakž takž znám, rozumím si s nimi, ale hlavně musíte mít alspoň 1 Breyera ! Spřáteluji už pouze s těmi, kteří mají Breyery . A když se Vás sme napíše málo, nebo někdo s kým SR ... no moc se mi "nebude líbit" tak si kdyžtak najdu SRka sama... Zapisujte se všichni prosím, kdo máte alspoň 1 Breyera a chcete být se mnou SR :)

Díky

SR BeBe

18. května 2010 v 17:17
Přezdívka : BeBe
BeBe

SR Lulu

16. května 2010 v 13:53
Přezdívka : Lulu
Ranch : Tady
Lulu
S Lulu už jsme byla dříve SRko, ale potom zrušila nebo pozastavila Ranch,a el jsme ráda, že jsme o5 Srka :)

SR Carrie22

15. května 2010 v 17:05
Přezdívka : Carrie22
Ranch : Tady
Carrie22

SR Carolee

15. května 2010 v 16:57
Přezdívka : Carolee
Ranch : Zde
Carolee

SR Steeple

15. května 2010 v 16:49
Přezdívka : Steeple
Ranch : Zde
Steeple

SR Everlinet

15. května 2010 v 16:21
Přezdívka : Everlinet
Ranch : Tady
Ever

SR kiki.mich

15. května 2010 v 16:17
Přezdívka : kiki.mich
Ranch : Zde
kiki.mich

Vyhodnocení zápisu SR

8. dubna 2010 v 12:09
Zápis SR skončil tak se jdeme kouknout na to, kdo se zapsal a kdo ne :)
Zapsali se:
Carrie22
kiiki
Steeple
Elen
Lucka
Arabka
Aja98
Horseen
Earth
Adéla
Tinkerka
klarisa
Anne11

Nezapsali se

Everlinet - No Ever.. je, ale pravda, že když byl ten zápis, že jsi měla na ranchi omluvu...no... neboj xD - Tebe bych si nikdy nesmázla, ale příště si na to dej pozor, ju ? :)

Moni - Má na ranchi omluvu - Tebe bych si také nesmázla :)

Carolee - Je škoda, že jsi se nezapsala ... poslední dobou sem ke mě také méně píšeš .. ale omlouvám, ale doufám, že se to alspoň trošku zlepší :)

Zigi - no poslední dobou skoro nechodíš... na ranch také píšeš méně... nechávám si tě, ale bylo by dobré to trochz zlepši ;)

Koňařka - Je mi líto, že se nezapsala, ale nevadí . S tou jsem domluvená, že jsem SR " napůl" úvazku . Takže Ok :)

Lulu - Maže ranch, tak jsem sijí bohuže smazala....


Je mi líto, že se Vás zapsao takto málo,a le i tak moc díky . HLavně těm, co se zapsali . Někdo by potřeboval zlepšit, ale je to jenom na něm, na jeho svědomí, času a jeho chuti ke mně chodit .

Přednastaveno

Zápis... SRek :)

30. března 2010 v 14:06
Je tu takový menší zápis SRek . Vyhodím pouze toho, kdo už vůbec nechodí nebo jenom hodně málo . No prostě pokud chcete zůstat Srka vyplňte do komentů toto :

Zůstávám/ Nezůstávám
Název vašeho ranche
WwW Ranche
 Vaše přezdívka


To je vše :) . Vyplňujte do 4.4. 2010 :)

Přednastaveno

Tak jak to dopadne s SRky ?

13. března 2010 v 10:14
KOnečně je tady to rozuzlení s SRky . Nebudu nikoho vyhazovat, ani nebudou skupiny . Prostě jsem to nějak seřadila . Chodíte všichni tak podobně, ale ty co chodí málo, jsou dole a ti co naopak hodně, jsou nahoře.. ale v půlce toho se to nějak zamíchala xD . No prostě jsme to nějak seřadila . Nahoře jsou ty co chodí nejvíce, uprostřed jsou ty dobrá SRka a dole jsou ty co mám na poloviční úvazek nebo tak :) .

Doufám, že to chápete . A prosím doufám, že nebudete na mě naštvaní ... v které jste skupince, dělám to i podle toho jak píšete k sobě na ranch .

Další...další Zápiske SRek

7. března 2010 v 7:09
Jak jsme psala je tu další zápiske Srek . Tentokrát nebudu nikoho vyhazovat, ale tak trochu rozdělím do skupinek...možná xD . No prostě se prosím Vás zapište . jediný na koho se toto nevztahuje je - Carrie22 - je na horách , Lucka - také někde je xD ...
No prostě budu ráda, když se zapíšete, ale opravdu . Pokud nejste úplná paka v chození ( což z mých Srek není nikdy) tak Vás nevyhodím :)

Prosím pokud chcete být SRka jednoduše napiště ZŮSTÁVÁM a bude to splněno :)

Zapisujte se do 12.3. :)

Přednastaveno

Nějak jsme si nabrala moc SRek...

3. března 2010 v 21:29
Jejda...No poslední dobou jsme si začala nabírat nějak moc SRek a až teď mi došlu už to zase nebudu stíhat . Nevím jak to udělat . Mám všechny moc ráda a nechci nikoho vyhodit, ale ais budu muset...ale zase nevím co tedy s tím . Vím, že hodně lidí má více SRek než já, ale asi mají i více času, nebo já prostě nevím jak to stíhají xD . Prosím poraďte mi .... Já vím, že je to docela nemilé, ale být to tak musí . Nejdříve jsem chtěla spřátelit s klarisou, ale bohužel jsme to musela vzít z5, moc se jí omlouvám, ale třeba někdy jindy . ...Ale fakt....Mám udělat nějaký velký zápis a potom ais někoho vyhodit ? Nebo sám už nechce být mé SR ? Lidičky já fakt nevím co s tím mám dělat...Pomoct....Prosím poraďte mi :(

Ohledně SRek ....

28. února 2010 v 11:09
Jak jistě víte je tady po internetu taková...mno něco jako petice okolo SRek od Anne11 . Já s tím souhlasím, akrotá, že já ráda chodím ke svým SRkům . Když mě k někomu nebaví chodit tak pardón, ale vyhazuji ho ..... Pro mě je obíhání ostatních Ranchů dost velká zábavu a můžu opravdu říci s čistým svědomým, že mě to hrozně baví, ale také mám samozdřejmně ráda i když vidím u svých článků komentáře . A ještě k tomu když jsou delší jako mývám od holek tím jsem radši . Ale chci Vám hlavně říci, že s touto peticí takhle nesouhlasím, protože mě baví k vám chodit a nedávám si to jako povinost, ale jako něco co mě baví a těší :) . Ale pokud jsem s někým SRko a chodí "hůře", protože ho to tady nebaví, tak mi to napište a SRka být nemusíme . Já opravdu nechci nikoho nutit, aby sem chodil, ale musím říci, že mi to dělá velkou radost, když já k někomu chodím, běví mě jeho ranch a on sme také často chodí tak jsem úplně nejšťastnější spřátelenej ranch :) . Ale opravdu ! Pokud mě váš ranch nebaví a jste SR tak mi to napište a klidně dál Sr být nemusíme . Jak už jsme psala, nechci tady mít nikoho z donucení, že nechce abych ho vyhodila, to opravdu ani náhodou ! Prostě já chci, aby byla Sr zábava a né jenom rozšiřování statistik . Doufám, že to chápete jak to mylsím ... Tímto článkem samozdřejmně nechci na nikoho narážet ani nikoho urážet x), prostě píšu tak jak to cítím ....
Jaký máte na toto názor ? Docela mě zajímá :)
Jinak oběhla jsme Srka a teďka jdu učit, potom snad ještě příjdu :)

Vyhodnocení Zápisu SRek !

12. února 2010 v 19:33
Je tady slibované vyhodnocení zápisu SRek :)
Smazala jsme jenom ty hodně blbé a těch zas tak není :)

Zapsali se - Zůstávají
Aja98 a Mili
Wolf
Lucka
Arabka
Horseen
Steeple
Zigi
Lulu
kiiki
Carrie22
Everlinet
Moni

A Samozdřejmně zůstává Appa :)

Zůstávají a nezapsali se
( Ikdyž jste mě trochu zklamali nechám Vás . Říkala jsem, že krutá nebudu :)

Tinkerka
Elen

Mažu - Nezapsali se a nechodí

Verča - Vůbec nevím co se děje s jejím Ranchem ! Ale už asi 3 měsíce nechodí...bohužel...

Peťa - už jí nebudu mít v SR, ale chodit k ní budu . Dám sem totiž i normální oblíbené stránky kde bude třeba SSR, Moab Stable , Appy e-shop atd . Tak tam si dám peťu :)

Podle mě to dopodlo moc dobře !
Jak už jsme psala, že sem dám i normální Oblíbené stránky . Dám tám někoho kdo třeba není Moje SRko, ale jeho stránky mám ráda nebo něco takového :)

A už mám další dvě new SRka . Další neberu !

Únorový zápis SRek !

6. února 2010 v 8:08
Je tady další zápis Srek ... Vyhodím pouze toho kdo se nezapíše a jinak chodí mizerně...Když se někdo nezapíše, ale chdoí dobře tak ais přimhouřím očka xD ... Ale byla bych radši kdyby jste se zapsali všichni ! Budu samozdřejmně omlouvat ty co budou mít na ranch omluvu nebo se mi zapsali do Omluvu pro Srka . Odkaz najdete v menu .
Pokud, ale se mnou nebude chtít být SR napište mi to sem...Já to..pochopím.

Do komentu :
1) Vaše přezdívka
2) adresa vašeho ranche
3) Pročpak chcete zůstat SR ? xD

Poku nechcete nevyplňujte mi toto . Poslední otázka je blbá co ? xD

Hlaste se do 11.2.
Mylsím, že na to máte dostatek času . Ale..pokud bude dobrá nálada tak oči přihmouřím..ale pokud ne ! tak uvidím xD

Přednastaveno

Zase zprávička pro SRka

18. ledna 2010 v 19:53
A zase píši něco k SRkám . Myslíte si, že k Vám chodím špatně ? Asi někdo ano . Promiňte, ale já opravdu nemůžu sedět úplně každý den u Pc ( Ale jsme na něm podle mě a mých rodičů moc často) . Víte..No já podle ( tedy alspoň mne ) k vám chodím docela dobře - Možná nechodím tak často, ale potom se snažím okomentogvat co nejvíce článků to jde ! Prosím lidi pochopte to ! Také po Vás nechci, aby jste tu byl úplně každý den ! Ale když tu přece jenom teřba týden nejste tak mě úplně dopálí, když okomentujete jenom 1. dva články a bylo jich new třeba 10 ! Tím mě opravdu štvete ! dělá to naštěstí pouze asi jedno Srko... Nebo když já napíši docela dots dlouhý článek a takový pidi koment nebo dokonce jenom- Super novinky ! A na svůj ranch porom napíši PIDI novinky a prý dlouhý koment !!! Já vím..zase mám blbou náladu...za to se omlouvám ... Ach jo... A zase sorry za krátký článek, ale potřebuji se vypsat ! Zítra tu zase nebudu celý den, ale asi přednastavím pouze jeden článek...nemám moc náladu, čas a ani sílu na to . NO uvidím jak to stihnu .
Mimochodem, když sjem u SRek...Už jsme je oběhla xD
Když lidi...zkuste mě pochopit... Kámoška ( alspoň se tak tvářila ) mě zradila.... A furt mě akorát ponižuje...Ajo98 víš o koho jde ... Ponižuje mě, vytahuje se nad všechny... a ještě k tomu jsem nešťastně zamilovaná.. a to zamilovaná opravdu až moc...hrozně moc...Vím..je mi pouze jedenáct, ale i tak...

Omluvy od SRek

15. ledna 2010 v 8:09
Jak jsem psala o tomto článku kde s ebudou psát omluvy SRek, když zrovna někdo bude pryč .
Tak rposím Srka . Přečtěte si tento článek !
Tak SRka pokud víte, že někam pojedete tak mi to sem prosím vyplňte . Nespíše si to přečtu i u Vás na ranchi, ale tady t bude lepší . Tak rposím pokud víte, že někam jedete Vyplňte mi to tady prosím :

1) Vaše přezdívka
2) Adresa Vašeho ranche
3) Pokud víte tak od kdy do kdy budete pryč ?

Pokud mi toto vyplníte a zrovna v té době bude hodnocení automaticky Vás omluvím !

Nebudou nepřítomni :
Steeple - 16.1. 2010 až 22.1. 2010 - Hory

Už končím s Hodnocením

14. ledna 2010 v 9:05
Podobný článek je i u Arabky, ale snad to ne va ! Tak já definitivně končím s normálním Hodnocením SR !Budou už jenom zápisy ! Proč to tak bude ? No ... Hodnocení mi příjde takové ...no už docela divné ! Nevím jak to popsat, ale myslím, že zápisy SR jsou spravedlivější . Samozdřejmně budu ze zápisků omlouvat pokud někdo bude mít na ranchi nebo mi napíše do článku, ketrý je na zítřek přednastavený tak ho omluvím . Lepší, ale bude když mi to budete psát do toho článečku . Takže potom ho omluvím ! Ale pokud se nezapíše do určitého termínu a nebude mít nikde žádnou omluvu pormiňte, ale budu mazat ! Já opravdu potřebuji méně Sr, která chodí než hoodně Srek která opravdu nechodí ! Zápisky budu dělat často . Promiňte, ale ano ! jak jsem psala ...Chci mít spolehlivá Srka !
Díky za pochopení
Já Vám sme rovnou ais po čtvrté píši omluvu, že to od 14.1. do 17.1. nebudu ! A ím pádem všechny články budou předńastavené !

Vyhodnocení Zápisu SRek!

28. prosince 2009 v 12:02
Tak a je tady vyhodnocení zápisu Srek!opravdu mco odbře to nedopadlo lidičky! Ne ne!

Zůstávají-Zapsali se

Carrie22
Steeple
Lulu
Lucka
Mili a Aja98
Zigi
kiiki
Appa
Peťa
Everlinet
Tinkerka

Zůstavají- Protože chodí
Lidičky tyhle prostě nmůžu smazat!Chodí jinak výborně!Máte, ale poslední šanci !

Moni

Zůstávají-Je to horší než to předtím...možná trochu vylepšit ! Ale je to jako dáreček k Vánocům xD

Elen
Šarlota

Mažu -Nazapsali se a nechodí

Koňařka - Moc sorry, ale ani ses nezapsala a ani vůbec nechodíš a na ranch nepíšeš!
Domča - Sorry no..ale fakt nechodíš...No skoro..kdyby se to někdy zlepšilo tak napiš
Camara - Ale máš pozastaveno už moc dlouho.Sorry
Mazel - Máš taky už moc dlouho pozastaveno.Sorry

Lidi..No tak jsem to nějak vykouzlila.Napíši na ranch lidem co se mnou chtějí být SR.A také jsme si smazala anezku..Ona už se mnou nechtěla být SR, protože ona je SCH a já BH. Tak už budu brát SR pouze asi s Breyery.Možná, že i nějaké ty vyjímky.Plsky ..nechci žádné sprosté nebo nějak špatné komenty, ketré by třeba dopadali na můj ranch nebo na mou osobu.

PŘEDNASTAVENO

Brzy...bohužel...

23. prosince 2009 v 7:41
Jak už jsem milá SRka psala...někdy po novém roce budu muste smazat nějaká Srka!Dám ty...se kterými nemám moc odbrá vztah...nebo sme prostě nechodí..,.Lidi ..je to kvůli tomu...Ubývá mi čas! Možná..když sem ti co nechodí začnou chodit,....Tak by se to zas tak udělat nemohlo!Ale lidi!Srka!naštvali jste mě!Protože jsme dělala hodnocení!Je do zítřka!je to hrůza!Polovina Srek tam není!Rychle lidi rachle tam!jinak nebudu msuet dělat žádné promazává jak jsem psala ale vymažete se sami!Plsky!Lidi!Zapište se tam!Je to hrůza se na to koukat!nejsou tam taková SRka.třeba jako Everlinet!Já si Vás nechci vymazat!Nebo Tinkerka...Koní...Moni...Elen...anezka...A pár daslších!Tak proto prodlužuji do 26.12. 2009!Chci aBY JSTE SE TAM ZAPSALI!JESTLI NE...POTOM FAKT SMŮLA LIDI!Já Vám dávám hodně času...I příležitostí!jako něktěří ne....Prosím!!!!Pro mně to docela něco znamená!!!Díky těm co se už zapsali nebo se zapíší!Taktohle jsem Vám chtěla jenom zdělit...možná někomu..blbá zpráva takhle před Vánoci...ale jako...Můžete se podívat na můj ranch..když jste Srka tak třeba 1x za 5 dní ?To já k Vám chodím častěji.....Sorry za blbou zprávu!

Přednastavwno...Asi ještě spím xD

Zápisek Srek!

18. prosince 2009 v 22:48
Pormiňte lidi.Ale chci v tom mít jasno!nechci mtí Srka, která sem nechodí, ale já k nim chodím!Nebo píší pouze k tomu nejnovějšímu článku.Tak to pište třeba k někomu, který Vám je tak komentuje.Ale já se snažím víc.nechci nějak hodně!Maximálně tak třeba 2 tři články...No když jich bude víc uděláte mi radost :-) .nebudu hodnotit Srka.Ale kdo se do určitého data sme nazapíše...no prostě smůla! Potom jenom udělám dva sloupečky.Ti co zůstali a ti které mažu.Je to velmi jednoduché!Stačí jenom sem do komentářů napsat nějakého Breyera, ketrý se nachází u Nás na ranchi!jistě nějakého znáte xD!A když ne...stačí se podívat!Mám tam jich málo...ale i jeden stačí.Tak tedy stačí napsat jednoho Breyera, ketrý se nachází tady na ranchi Ohájo.(jako ve skutečnosti na ranchi neinternetovém xD)(Doufám, že to chápete!).kdo se nazpíše!Má smůlu!
Také toto dělám, protože už nemám tolik času na tolik Srek! A ještě k tomu, když sem někdo nechodí!Ti co mají pozastaveno omlouvám!
tak pište do 24.12. do 23:59 hodin!Máte hodně času!
A když jsem u Srek asi doopravdy udělám takoví zípisníček Srek, kde budou + a -.Doufám, že to Steeple nebude vadit.Budeto docela jiné!Jenoms e to taky bdue zapisovat.Pokud by ti to nějak vadilo napi mi.
Tak lidičky!Pište...Pisálkujte!"
Zpracovaný obrázek Sheika.
 
 

Reklama