Přečtěte si novou povídku Art of Living!

Zamyšlení nad lidmi

Zamyšlení nad lidmi ...... Carrie22

10. dubna 2010 v 12:30
Další zamyšlení, tentokrát o Carrie22 :)

Carrie22 znám již velmi dlouho, chodili jsme spolu do školky, potom základka a teď gympl :) . Sorry Carr, že to sme píši,a le je pravda, že ve škole jsi docela zamlká, což je škoda . Mlěa by ses více "hlásit" k holkám :) . Ale tady na netu nemáš jedninou chybičku ! Můžu říci, e kdyby ses chovala tak jako se chováš na netu a byla by jsi taková " čiperka " v řeči, že by se s tbou hnedka bavila celá třída xD . Ale já tě mám ráda Carrie, jsi mco příjemná, máš krásný ranch, krásné koně, Jsi super SRko ..... a mnoho dalších super věcí :) . Nevím, co dál o tobě Carrie mohu napsat, jedině tak to jako píši skoro u každého - Jsi super holčina se kterou si rozumím, díky

Carr doufám, že tě nějak tento článek neurazí, pokud ano smažu jej x)
                 
Přednastaveno

Zamyšlení nad lidmi ..... Arabka

8. dubna 2010 v 15:15
Po dlouhé době zase zamyšlení nad lidmi . Tentokrát nad Arabkou :)

Mylsím, že Arabku docela z Vás zná . Já si s ní rozumím a mco ráda chodím na její ranch na : http://ranchlostmemories.blog.cz/ . Arabku znám už docela dlouho a už od začátku mi příjde jako super holka . Je upřímná, na nic si nehraje, mý "bujnou" a je s ní sranda . Je mi mco líto, že nejede ani k Elen ani na FD do Frýdlu, moc ráda bych jí viděla . Vlastní krásného, ale trochuj zvláštního (xD) Stablíka Barona, Krásnou dostihačku Rags a roztomilého Tweetyho, kterého má ranch " adoptovaného", Tweety má prostě Rags jako svou nevlastní mamku .
Já Vím, že skoro u všech píši, že jsou to super holčiny, ale u Arabky to musím napsat také ! je to jedna z nej holek tady u sbírání Breyerů :)
Arabku, jsi super holka a mco si tě vážím a vážím si i toho, že jsi tak hodná a dokážeš se se mnou bavit :)
                                           

Přednastaveno

Zamyšlení nad lidmi ..... Everlinet

28. března 2010 v 11:39
Už dlouho jsme nepsala zamyšlení and lidmi, co ? Tak je tu pod louhé době a vybrala jsem si Ever :)

Ever znám již dlouho a jsme velmi ráda, že je také mím SR . Musím se přiznat, že dříve... no úplně na začátku, když jsem tady ještě skoro nikoho neznala jsme jí moc ráda neměla :( Já prostě když ty lidi neznám, tak se ani o ně zějamám a prostě...no nezala jsme jí .. Doufám, že se Ever nenaštveš. Ale hned asi týden po tom, co jsem jí poznala jsem s ní začala kamarádit a můžu o ní říci, že je to fakt super holka . Nebojí se projevit svůj názor, vyrábí hezké věci, má nádhernou sbírku, ale hlavně se s ní dá normálně bavit a je s ní i často sranda :) . Doufám, že i Ever mě má za kámošku . Má také nádherný ranch a moc s emi líbí styl jakým píše články .

Ever opravdu o tobě mohu říci, že jsi jedna z nej lidí tady na netu a u BH . Díky ti :)
                   
Tady máš jmenovku :)

Jinak SRka jsem oběhla... možná udělám new Dess...možná.. xD . Musím s eještě učit a od 13:00 jdu s kamí si zahrát tennis :)

Zamyšlení nad lidmi .... Koňařka

31. ledna 2010 v 14:09
Je tady další zamyšlení and lidmi a tentokrát o Koňařce .

KOní znám řekla bych, že už docela dlouho a jsme s ní velká kámoška . Je super, že s ekonečně poprvé uvidíme na FD ve Frýdlantě . Moc se na ní, ale i na ostatní těším . Dříve sjme si každý den dopisovali přes e-mail, ale poslední dobou už není tak čas tak si už nedopisujeme . Jako SRka jsme jí bohužel musel vyhodit, protože vůbec nechodila, ale pokud bude chtít ráda jí vezmu zpátky :) . Podle mě je to také superová holka ! Sice je straší než já, ale to mi je úplně jedno . Díky moc Koné, že jsi taková super kámoška :)Jmenovka pro Koní :)
Přednastaveno

Zamyšlení nad lidmi... Peťa

11. ledna 2010 v 7:09
Tak a je tady další zamyšlení nad lidmi . Tentokrát nad Peťou !

Podle mě je Peťa super holčina. Velmi si s ní rozumím přes e-mail, na SSR, ale i tady na ranchích ! podle mě má super článečky ! Mě to vždycky baví číst ! máš je velmi zajímavé, takové originální a velmi zajímavé ! A dělá úžasné věci ! Mám už od ní Anglický ste na breyerky tradíky a je úžasný, stejně jako ta holčina i její ranch ! Jsem ráda, že jsme se zatím ještě nehádali . Jsme za to velmi ráda a doufám, že se nikd nia hádat nebudeme . Její úžasný ranchík je na
Mám tady pro tebe jmenovku, ale ne peťa, ale Petinka xD ! háčky to nedělá a tohle mi příjde hezké xD
PŘEDNASTAVENO

Zamyšlení nad lidmi...Steeple

20. prosince 2009 v 12:48
Tak a je tady další zamyšlení nad lidmi!tentokrát nad holčinou, která má přezdívku Steeple dříve haflingerka.

Dříve jsme jí moc neznala a články u ní mě ani nebyvili...to přiznávám!Ale poslední dobou...nějak jsme se sblížily !A beru jí jako moji super kámošku! I články má podle mě na ranchi super!baví mě!A ke mně sem píše úžasné a extra dlouhé komentáře, které mi vždy udělají velkou radost!perfektně si s ní rozumím! Opravduvelmi s ní kamarádím a doufám, že i ona se mnou !je to jedna z mých nej kamí!A zady rpo ní je jmenovka :

Zamyšlení nad lidmi...Silvera

15. prosince 2009 v 9:08
Tak!Je tady další zamyšlení a tentokrát o někom ke komu nemám dobrý vztah.A tento článek je přednastavený.

Silvera..dřív to bývala tak v pohodě holčina..ale co se to stalo!Je z ní nafoukaná fiflena, která zunává jen sama sebe a tu svou partu jako je Elina a spol!Nadávají docela dosti lidem!mě trochu taky..ale hlavně Pajince a kiiki!Nevím co se to s ní děje!Já jsem se s ní dříve rozumněla!Ale vždyť, když vyhrajou podovdem tak to tomu koníkovi musí být a blbé a natož jí!!!Ach jo!Lidičky jedni zlobiví!Proč se nemůžete chovat hezky a né pořád jenom někomu nadávat a podvádět ? Dřív se toto nedělo.Proč teď ano ?Je snad jiná doba ?Podle mě né!někteří lidi..no tak trochu dospívají!A vyvýjejí se!Ale někdo jako Silvera spíš..no stává se z ní čím dál tím více dítě!Menší a menší!Chudáček Haromi!Je to tak krásný koník!A ona s ním takhle podvádí!Škoda no... že se zkazila další dříve docela odbrá holčina no...
Hele lidi ej to jenom můj názor!Někdo určitě má jiný!Jako např Domča myslím!je to doopravdy pouze můj názorek!

Zamyšlení nad lidmi...Kiiki

6. prosince 2009 v 15:24
Tak a je tu další zamyšlení!A tentokrát nad vášnivou sběratelkou modelů koní kiiki!

Teď budu mluvit upřímně.Dřív jsem kiiki opravdu ráda neměla.Ale poslední dobou se to doopravdy změnilo!Patří mezi lidičky s ketrýma si rozumím nejvíce!Opravdu!Kiiki dřív..jsem tě doopravdy nemusela...to přiznávám.Ale teď jsi podlě mě super!Máš superový ranch!A velikánskou sbírku Breyerů...No trochu se přiznám, že t někdy závidím tolik Breyerů...Ale to asi skoro každý...Appě někdy taky xD!Velmi si tedy s kiiki rozumím.Je asi o čtyři nebo pět let starší nežjsem já, ale to vůbec nevadí!Dobře s emi s ní povídá a baví mě články u tebe na ranchi!To jest pravda!A jsi taky super SRko!Díky kiiki!

Lidičky...je to můj názor!A je kladný!někdo jako třeba blbka Silvera má třeba jiný názor.

JInak oběhnu SRka a pokud zbude čas tak přednmastavím nějaké článečky.


http://www.tomko.info/pismohttp://www.tomko.info/pismohttp://www.tomko.info/pismohttp://www.tomko.info/pismohttp://www.tomko.info/pismo

Zamyšlení nad lidmi...Appička

1. prosince 2009 v 17:57
Tak a je tu 1. zamyšlení nad lidmi!Nemůže to býr nikdo jiný než Appička naše!Tak jenom dens nemám mco čas!Napíši tento článeček asi ejště jeden a oběhnu jen SRka který ke mě chodí opravdu moooooooc častO!Díky!tak a teď na Appičku :

Appalosu neboli Appičku alis Appu...jak kdo chcete...Já jí neraději říkám Appičko a ona mi potom říká lištičko!Což miluji xD!Ale tu Appičku určitě známe úplně všichni!Poprvé co jsem se s Appou nějak spojila bylo přes e-mail u Áji98, která mě na Breyery přivedla.Podlě mě je tato holčina úplně superová!je starší než já o dva roky, ale to je úplně jedno!mě se s ní suprové povídá a všechno!Já jí snad nemám co vytknout.Snad...xD...Né nemám!Tuto holku mám ráda(Jako kamarádsky!!!!xD) a rozumím si s ní velmi moc!A jsem ráda, že i nám ostatním umožnila sbírát Breyery!Za to ymslím děkujeme úplně všichni co je sbíráme!A děkujeme tedy i její mamce a tátovi.Takže této holčině plně důvěřuji a nevím co je na ní špatného!

Sorry za krátký článek.Ale nemám mco čas a Apppičce určitě nic vytknout nemohu!:)

New zajímavá rubrika!

30. listopadu 2009 v 21:08
Tak založila jsem new rubriku se jménem Zamyšlení nad lidmi.Věřte mi, že to udělám opravdu s hodně lidma!nemine to ani např : sedryka, anezku, Appu, kiiki, Ivu.....Uvidíte!je to jenom můj názor nad těmito lidmi!tak pozor!Doufám, že to bude takové spestření na tomto blogu a doufám, že se ujme!Tak zítra snad udělám prvního človíčka!A hádejte kdo to bude!Jistě víte, že Appička!tak těště se!
A dělám new jmenovky do menu!
 
 

Reklama